Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Matches 31/07/2021

hari perlawanan 2
Karlsruher SC Karlsruher SC 3:0 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 2:2 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 3:0 SV Sandhausen SV Sandhausen
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:2 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Hannover 96 Hannover 96 0:3 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 0:0 SC Freiburg II SC Freiburg II
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 0:0 TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 1:1 FSV Zwickau FSV Zwickau
 
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 1:2 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
SV Meppen SV Meppen 1:0 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:1 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
hari perlawanan 15 Goiás EC Goiás Esporte Clube 1:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
  Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 3:1 Clube Náutico Capibaribe Náutico
  Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 2:2 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
  Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:4 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Group A Volta Redonda Volta Redonda Futebol Clube (RJ) 2:1 Associacao Atlética de Altos (PI) AA Altos
hari perlawanan 2
TSV Hartberg TSV Hartberg 1:2 SCR Altach SCR Altach
 
LASK LASK 1:1 Rapid Vienna Rapid Vienna
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 4:0 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
  KS Samara Krylya Sovetov Samara 0:1 Spartak Moscow Spartak Moscow
  Arsenal Tula Arsenal Tula 0:3 Rubin Kazan Rubin Kazan
  Ufa FK Ufa 2:3 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
  Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 2:0 DYuSSh Strogino Moskau U16 Strogino U16
  Ak.Cherta U16 Akademia Chertanovo Moskau U16 1:1 Akademia Lokomotiv Moskau U16 Ak.Loko U16
  FShM U16 FShM Moskau U16 1:0 Master-Saturn Egorjevsk U16 UOR-5 U16
  SShOR Zenit U16 SShOR Zenit St. Petersburg U16 0:5 Akademia Dinamo Moskau U16 Ak. Dinamo U16
  Ak. Rubin U16 Akademia Rubin Kazan U16 2:1 Akademia Spartak Moskau U16 Ak.Spartak U16
  Ak. Zenit U16 Akademia Zenit St. Petersburg U16 1:0 Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
  FK Rostov U16 Akademia FK Rostov U16 0:0 Akademia ZSKA Moskau U16 Ak.ZSKA U16
  Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 4:0 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
  FShM Moskau FShM Moskau 2:5 Master-Saturn Egorjevsk U17 UOR-5 U17
  SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 3:2 Akademia Dynamo Moscow Akademia Dynamo
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 2:1 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
  Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 2:3 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
hari perlawanan 3 Gaz Metan Gaz Metan Medias 2:2 ACSC FC Arges FC Arges
  FC Rapid FC Rapid Bucuresti 0:0 FC Farul Constanta FC Farul
hari perlawanan 1 Rangers Rangers FC 3:0 Livingston FC Livingston FC
  Dundee FC Dundee FC 2:2 St. Mirren FC St. Mirren
  Ross County Ross County FC 0:0 St. Johnstone FC St. Johnstone
hari perlawanan 2 PFK Lviv PFK Lviv 0:3 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:0 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
  FK Minaj FK Minaj 1:0 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
  KRC Genk KRC Genk 3:4 KV Oostende KV Oostende
  RSC Charleroi RSC Charleroi 0:0 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  FK Teplice FK Teplice 1:3 SK Slavia Prague Slavia Prague
  MFK Karvina MFK Karvina 1:1 FC Hradec Kralove Hradec Kralove
  Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 3:2 FK Pardubice FK Pardubice
  Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav 3:0 FK Jablonec FK Jablonec
hari perlawanan 3 Viborg FF Viborg FF 0:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
  Proleter FK Proleter Novi Sad 2:2 FK Novi Pazar Novi Pazar
  Napredak FK Napredak Krusevac 1:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923
  NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 3:2 NK Hrvatski Dragovoljac Hrv Dragovoljac
hari perlawanan 14 HJK Helsinki HJK Helsinki 0:0 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
hari perlawanan 10 Reipas Lahti FC Reipas Lahti 1:1 Atlantis FC Atlantis FC
  MYPA Myllykosken Pallo -47 5:2 Pallokerho Keski-Uusimaa Pallokerho
  Kissat Mikkelin Kissat 0:5 Järvenpään Palloseura JäPS
  Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 0:3 Ilves Tampere II Ilves II
  Espoon Pallos. Espoon Palloseura 1:2 Hämeenlinnan Jalkapalloseura HJS
  Ilves-Kissat Tampereen Ilves-Kissat 2:2 FC Jazz FC Jazz
hari perlawanan 12 RoPS II Rovaniemen Palloseura II 1:3 Oulun Luistinseura OLS
  Kemi City Kemi City FC 0:2 Gamlakarleby Bollklubb GBK
  JS Hercules JS Hercules 0:1 FC Vaajakoski FC Vaajakoski
hari perlawanan 6 TPV U19 Tampereen Pallo-Veikot U19 1:3 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
  TPS U19 Turun Palloseura U19 1:2 PPJ Helsinki U19 PPJ U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 2:0 FC Haka U19 FC Haka U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 1:1 Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
hari perlawanan 7 Atletico Malmi MPS/Atletico Malmi 4:0 FC Espoo II FC Espoo II
hari perlawanan 2 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 3:1 Gornik Leczna Gornik Leczna
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:3 Lech Poznan Lech Poznan
  Stal Mielec Stal Mielec 0:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:2 Wisla Kraków Wisla Kraków
  Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 2:0 Levski Sofia Levski Sofia
  FC S. Simitli FC Septemvri Simitli 5:2 Yantra Gabrovo Yantra
  Ludogorets II PFC Ludogorets Razgrad II 4:1 Etar Veliko Tarnovo FC Etar
  Levski Lom FK Levski 2020 Lom 0:0 FC Sozopol FC Sozopol
  Marek Dupnitsa Marek 1915 Dupnitsa 2:1 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Spartak Varna Spartak Varna 2:1 Strumska Slava Strumska Slava
hari perlawanan 3 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 0:2 NK Radomlje NK Radomlje
  NS Mura NS Mura 1:1 NK Bravo NK Bravo
hari perlawanan 1 Paksi FC Paksi FC 2:3 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 1:1 MTK Budapest MTK Budapest
  Ferencváros Ferencvárosi TC 1:2 Kisvárda FC Kisvárda
hari perlawanan 2 SKF Sered SKF Sered 2:3 MFK Ruzomberok Ruzomberok
  1.FC Passau 1.FC Passau 1:1 SpVgg Osterhofen Osterhofen
  F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 1:0 FC Tegernheim FC Tegernheim
  TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 3:0 VfB Straubing VfB Straubing
  SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 2:2 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
  SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 0:1 TSV Seebach TSV Seebach
  TSV Bogen TSV Bogen 6:1 FC Amberg FC Amberg
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 1:0 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  SV Schwaig SV Schwaig 0:1 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
  TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:1 ASV Vach ASV Vach
  BSC Woffenbach BSC Woffenbach 5:4 TSV 1860 Weißenburg TSV Weißenburg
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 1:2 FC Eintracht Münchberg FCE Münchberg
  FC Coburg FC Coburg 0:1 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  SCS Ebersdorf SC Sylvia Ebersdorf 5:3 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 1:4 Alemannia Haibach Alem. Haibach
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 2:1 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  TG Höchberg TG Höchberg 3:3 TSV Rottendorf TSV Rottendorf
  Schwebenried DJK Schwebenried 1:4 TuS Röllbach TuS Röllbach
hari perlawanan 3 SE Freising SC Eintracht Freising 3:2 TSV Grünwald TSV Grünwald
  FC Töging FC Töging 4:0 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  TSV Ampfing TSV Ampfing 1:2 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:0 TSV Kastl TSV Kastl
  TSV Brunnthal TSV Brunnthal 4:2 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 0:0 SV Erlbach SV Erlbach
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 1:4 FC Sportfreunde Schwaig Spfr. Schwaig
  SV Bruckmühl SV Bruckmühl 1:0 FC Unterföhring FC Unterföhring
hari perlawanan 1 SF Köllerbach SF Köllerbach 1:4 SV Auersmacher Auersmacher
  TuS Herrensohr TuS Herrensohr 4:0 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
  SV Bliesmengen SV Bliesmengen-Bolchen 0:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  VfL Primstal VfL Primstal 2:3 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
  Stern Marienf. Stern Marienfelde 0:1 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
  Fort. Biesdorf VfB Fortuna Biesdorf 1:5 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
  FC Brandenburg FC Brandenburg 03 1:3 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
  SC Bernburg SC Bernburg 3:1 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
  Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 1:1 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
  SV Kelbra SV Kelbra 2:3 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 3:0 Haldensleber SC Haldensleber SC
  Eintr. Elster SV Eintracht Elster 3:3 MSC Preussen 1899 MSC Preussen
  RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 1:0 SSV 80 Gardelegen SSV Gardelegen
Second Round TSV Neu-Ulm TSV Neu-Ulm 0:5 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Third Round G. Bietigheim SV Germania Bietigheim 2:4 TV Oeffingen TV Oeffingen
  TSGV Waldstetten TSGV Waldstetten 1:0 SV Bonlanden SV Bonlanden
  TV Darmsheim TV Darmsheim 5:3 VfB Bösingen VfB Bösingen
  FV Löchgau FV Löchgau 1:2 SGV Freiberg SGV Freiberg
  SV Kaisersbach SV Kaisersbach 1:3 AET FSV Hollenbach FSV Hollenbach
  TSV Riedl. TSV Riedlingen 2:3 TSV Berg TSV Berg
  Frickenhausen 1.FC Frickenhausen 1:2 Sportfreunde Dorfmerkingen Dorfmerkingen
  Sindelfingen VfL Sindelfingen 0:3 Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
  Norm. Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 1:2 AET VfR Aalen VfR Aalen
  TSG Young Boys TSG Young Boys Reutlingen 1:3 VfL Nagold VfL Nagold
First Round FV Erkner FV Erkner 1:2 SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz SV Wacker 09
Qualifying Round FC Hennigsdorf FC 98 Hennigsdorf 0:6 Grün-Weiß Ahrensfelde GW Ahrensfelde
  1.FC Guben 1.FC Guben 1:2 FSV Glückauf Brieske/Senftenberg FSV Brieske/Se.
  BSC Preußen 07 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow 1:0 AET SG Großziethen SG Großziethen
  FC Strausberg FC Strausberg 0:2 SV Schwarz-Rot Neustadt/Dosse SR Neustadt/D.
  F. Babelsberg Fortuna Babelsberg 3:0 Chemie Premnitz Chemie Premnitz
  FSV Dynamo E. FSV Dynamo Eisenhüttenstadt 1:6  Breesener SV Guben Nord BSV Guben-Nord
  Hansa Wittstock FK Hansa Wittstock 0:3 SV Eintracht Alt Ruppin Alt Ruppin
  GW Brieselang Grün-Weiß Brieselang 0:4 FSV Babelsberg 74 FSV Babelsberg
  Birkenw. BC 08 Birkenwerder BC 08 0:1 SC Oberhavel Velten SC Oberhavel
  Hohenleipisch VfB Hohenleipisch 5:3 TSV 1878 Schlieben TSV Schlieben
  SSV Perleberg SSV Einheit Perleberg 2:4 BSC Fortuna Glienicke BSC Fortuna
  BW Briesen FV Blau-Weiß 90 Briesen 1:4 VfB Trebbin VfB Trebbin
  Phönix Wildau SG Phönix Wildau 7:5 on pens SV Kolkwitz SV Kolkwitz
First Round Wedeler TSV Wedeler TSV/Spfr. Holm 1.SG 1:5 FTSV Komet Blankenese FTSV Komet
  Ki. Halstenbek Kickers Halstenbek 1:5 SC Ellerau SC Ellerau
  SC Poppenbüttel SC Poppenbüttel 2:0 VfL 93 Hamburg VfL 93 Hamburg
  TuS Appen TuS Appen 4:6 on pens SV Lieth SV Lieth
  Bergedorf-West SV Bergedorf-West 0:3 TuS Berne TuS Berne
  Concordia Concordia Hamburg 8:0 Farmsener TV Farmsener TV
  SV Lohkamp SV Krupunder/Lohkamp 3:4 Holsatia im EMTV Hols. im EMTV
  Germ. Schnelsen TuS Germania Schnelsen 1:5 SC Sperber Hamburg SC Sperber
  TuS Hasloh TuS Hasloh 6:3 on pens Hetlinger MTV Hetlinger MTV
  SC Victoria SC Victoria Hamburg 2:1 TSV Sasel TSV Sasel
  SV Blankenese SV Blankenese 4:6 on pens Heidgrabener SV Heidgrabener SV
  FC Voran Ohe FC Voran Ohe 3:2 SV Nettelnburg/Allermöhe Nettelnburg/A.
  1.FC Quickborn 1.FC Quickborn 3:8 VfL Pinneberg VfL Pinneberg
  SV Lurup SV Lurup 0:2 TuRa Harksheide TuRa Harksheide
  BW Schenefeld Blau-Weiß 96 Schenefeld 3:5 on pens SC Egenbüttel SC Egenbüttel
  Lehmsahler SV Lemsahler SV 0:3 Eintracht Lokstedt Eintr. Lokstedt
  Tangstedter SV Tangstedter SV 0:10 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
  Barsbüttel Barsbütteler SV 3:0 MSV Hamburg MSV Hamburg
  Nordlichter Nordlichter im NSV 8:7 on pens TuS Holstein Quickborn TuS Holstein
  Willinghusen Willinghusener SC 2:0 TuS Aumühle-Wohltorf TuS Aumühle
  FC Hamburg FC Hamburg 0:4 FC Hamburger Berg Hamburger Berg
  Vikt. Harburg Viktoria Harburg 1:2 SC Eilbek SC Eilbek
  FC Türkiye FC Türkiye Wilhelmsburg 4:0 FC Bingöl 12 FC Bingöl 12
  Düneberger SV Düneberger SV 4:0 Ahrensburger TSV Ahrensburg
  Buxtehude Buxtehuder SV 2:8 Klub Kosova Klub Kosova
  SC V.-M. SC Vier- und Marschlande 3:0 SC Wentorf SC Wentorf
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 3:2 FC Süderelbe FC Süderelbe
  HFC Falke HFC Falke 4:0 Hoisbütteler SV Hoisbütteler SV
  TSV DuWo 08 TSV DuWo 08 Hamburg 5:1 SV Barmbek SV Barmbek
  FC Bulgaria Bulgaria Hamburg 2:5 Harburger SC Harburger SC
  SC Union 03 SC Union 03 Altona 0:12 Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV
  Escheburger SV Escheburger SV 0:5 SC Schwarzenbek SC Schwarzenbek
hari perlawanan 2 Mazatlán FC Mazatlán FC 2:1 CF Pachuca CF Pachuca
  Puebla FC Puebla FC 0:2 Deportivo Guadalajara Chivas
MLS
hari perlawanan 13 NYCFC New York City FC 4:1 Columbus Crew Columbus Crew
  Orlando City SC Orlando City SC 3:2 Atlanta United FC Atlanta United
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 4:1 Portland Timbers Timbers
hari perlawanan 12 Club San José Club Deportivo San José 0:4 CA Nacional Potosí Nacional Potosí
  Real Potosí Real Potosí 1:3 Royal Pari Fútbol Club Royal Pari
  Club Blooming Blooming Santa Cruz 1:1 Atlético Palmaflor Palmaflor
hari perlawanan 2 Atlético FC Atlético FC 2:1 Tigres FC Tigres FC
hari perlawanan 3 Quindío Deportes Quindío 2:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
hari perlawanan 12 Tokyo Int'l Uni Tokyo International University FC 3:2 Yokohama Takeru Yokohama Takeru
  Thespa Challen. Zuvor: Thespakusatsu Gunma Challengers (Reserves)	0:2 tonan Maebashi tonan Maebashi
hari perlawanan 14 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 2:0 UMF Afturelding Afturelding
hari perlawanan 4 Bel.Ros. Hamada Beluga Rosso Hamada 0:2 Mitsubishi Motors Mizushima Mits. Mizushima
hari perlawanan 1 Pumas Tabasco Pumas Tabasco 0:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
hari perlawanan 23 Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 1:0 Port Melbourne Sharks Melbour. Sharks
hari perlawanan 3 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 1:2 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
hari perlawanan 1 Z.BL U19 FK Zeljeznicar Banja Luka U19 2:1 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
  Sloboda T U19 FK Sloboda Tuzla U19 1:0 FK Tuzla City U19 Tuzla City U19
  Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 2:2 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK MDK U19
hari perlawanan 16 Mineros Mineros de Guayana 1:2 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
  UCV FC Universidad Central de Venezuela 3:0 Monagas SC Monagas SC
hari perlawanan 19 Nevezis FK Nevezis Kedainiai 0:6 FC Hegelmann Litauen Hegelmann
hari perlawanan 3 Slavia Slavia Mozyr 1:1 FK Smorgon FK Smorgon
hari perlawanan 18 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 0:2 Rukh Brest Rukh
  FK Smorgon FK Smorgon 0:2 Slavia Mozyr Slavia
hari perlawanan 22 CR Belouizdad CR Belouizdad 2:1 JS Kabylie JS Kabylie
hari perlawanan 9 Jeonju Citizen Jeonju Citizen 1:1 Chuncheon Citizen Chuncheon FC
Fourth Round Auda Auda Kekava 3:1 Caramba Riga Caramba
  Limbazi FK Limbazi 0:2 FK Tukums 2000 Tukums
  JDFS Alberts JDFS Alberts Riga 1:2 AET Skanstes SK Skanste
  Rezeknes FA Rezeknes FA 2:1 SK Super Nova Super Nova
  Smiltene FK Smiltene/BJSS 2:0 JFC Jelgava Jelgava
  Dinamo Riga Dinamo Riga 9:0 Saldus SS/Leevon Leevon
hari perlawanan 22 Jeju United Jeju United 1:4 Incheon United Incheon Utd.
  FC Seoul FC Seoul 0:0 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
hari perlawanan 1 NK Triglav NK Triglav Kranj 2:1 ND Gorica ND Gorica
  NK Bilje Vitanest Bilje 1:0 ND Ilirija 1911 ND Ilirija
  ND Primorje ND Primorje 2:0 NK Rogaska NK Rogaska
  NK Dob NK Roltek Dob 1:1 NK Dekani NK Dekani
Qualifying Round FC Vsetin FC Vsetin 0:1 SSK Bilovec SSK Bilovec
hari perlawanan 23 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 2:1 FC Anyang FC Anyang
  Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu 2:0 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
hari perlawanan 17 Toronto FC II Toronto FC II 0:0 Greenville Triumph SC Greenville
  Richmond Kicker Richmond Kickers 1:0 FC Tucson FC Tucson
  Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 1:1 Forward Madison FC Forward Madison
hari perlawanan 1 Cove Rangers Cove Rangers FC 1:1 Falkirk FC Falkirk FC
  East Fife East Fife FC 1:1 Queen's Park FC Queen's Park
  Airdrieonians Airdrieonians FC 0:3 Montrose FC Montrose
  Peterhead FC Peterhead FC 2:0 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Clyde FC Clyde FC 0:3 Dumbarton FC Dumbarton FC
hari perlawanan 3 Llanrhaeadr FC Llanrhaeadr FC 1:3 Llandudno FC Llandudno FC
  Prestatyn Prestatyn Town FC 1:2 Gresford Athletic FC Gresford FC
  Llangefni Town Llangefni Town FC 1:5 Penrhyncoch FC Penrhyncoch
  Colwyn Colwyn Bay FC 0:1 Ruthin Town FC Ruthin Town FC
  Guilsfield FC Guilsfield FC 3:0 Holyhead Hotspur Holyhead H.
  Airbus UK BFC Airbus UK Broughton FC 1:4 Bangor City FC Bangor City
  Conwy Borough Conwy Borough 1:3 Llanidloes Town FC Llanidloes TFC
  FC Holywell Town FC Holywell Town 2:3 Buckley Town FC Buckley Town FC
hari perlawanan 2 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 1:1 SV Horn SV Horn
  FC Liefering FC Liefering 2:1 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
  Rapid Wien II SK Rapid Wien II 0:0 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
 
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 2:0 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
  SV Lafnitz SV Lafnitz 1:4 SC Austria Lustenau A. Lustenau
  FAC Floridsdorfer AC 1:2 Young Violets Austria Wien Young Violets
hari perlawanan 1 Albion Rovers Albion Rovers FC 2:0 Edinburgh City FC Edinburgh City
  Elgin City Elgin City FC 1:1 Stranraer FC Stranraer
  Kelty Hearts Kelty Hearts FC 2:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Annan Athletic Annan Athletic FC 0:2 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 0:1 Stirling Albion FC Stirling
hari perlawanan 2 Clachnacuddin Clachnacuddin FC 2:5 Huntly FC Huntly FC
  Nairn County Nairn County FC 0:2 Deveronvale FC Deveronvale FC
  Formartine Formartine United FC 4:1 Forres Mechanics FC Forres
  Strathspey Strathspey Thistle FC 3:3 Wick Academy FC Wick Academy
  Brechin City Brechin City FC 4:0 Keith FC Keith FC
  Fort William Fort William FC 0:4 Fraserburgh FC Fraserburgh
  Turriff Turriff United FC 0:4 Buckie Thistle FC Buckie Thistle
  Brora Rangers Brora Rangers FC postponed Rothes FC Rothes
  Lossiemouth Lossiemouth FC 2:2 Inverurie Loco Works FC Inverurie Locos
hari perlawanan 3 River Plate River Plate Asunción 0:0 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
hari perlawanan 12 Rentistas CA Rentistas 1:3 Cerro Largo FC Cerro Largo
hari perlawanan 8 Viimsi JK U17 Viimsi JK U17 2:1 Levadia Tallinn U17 Levadia U17
  Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 0:5 FC Nomme United U17 FC Nomme U17
  Harju JK U17 Harju JK Laagri U17 1:3 Kalev Tallinn U17 Kalev U17
  FC Flora U17 FC Flora Tallinn U17 2:0 Maardu Linnameeskond U17 Maardu U17
hari perlawanan 18 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 2:1 FC Kuressaare Kuressaare
  JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 5:3 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
hari perlawanan 12 Waterside Karori AFC Waterside Karori AFC 4:0 Petone FC Petone FC
hari perlawanan 17 West Coast West Coast Rangers 0:3 Auckland United FC Auckland United
  Northern Rovers Northern Rovers 1:1 Manukau United FC Manukau United
  Birkenhead Utd. Birkenhead United 2:1 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
hari perlawanan 3 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 2:2 Ayacucho FC Ayacucho FC
  U. San Martín Universidad San Martín de Porres 1:1 Club Cienciano Cienciano
  Dep. Municipal Deportivo Municipal 1:1 Club Sporting Cristal Sport. Cristal
hari perlawanan 22 Drogheda United Drogheda United FC 1:2 Waterford FC Waterford FC
  Shamrock Rovers Shamrock Rovers 3:1 St. Patricks Athletic St. Patricks
hari perlawanan 17 Cork City Cork City FC 1:1 University College Dublin UCD
  Wexford FC Wexford FC 1:3 Galway United FC Galway United
  Shelbourne Shelbourne FC 2:2 Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
  Athlone Town Athlone Town AFC 1:4 Treaty United Treaty United
  Cabinteely Cabinteely FC 0:3 Bray Wanderers Bray Wanderers
hari perlawanan 16 Penang Penang FC 1:4 Selangor FC Selangor FC
  Johor DT Johor Darul Ta'zim 5:0 Perak FC Perak
  Kuala Lumpur Kuala Lumpur City FC 1:1 Melaka United FC Melaka
hari perlawanan 13 Balestier Khals Balestier Khalsa 2:3 Garena Young Lions Young Lions
First Round Ballyclare Ballyclare Comrades FC 2:1 Queen's University Queen's Uni
  Newry City Newry City AFC 2:1 Tobermore United FC Tobermore
  Bournemouth AFC Bournemouth 5:0 Milton Keynes Dons MK Dons
hari perlawanan 2 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 2:1 Dijon FCO Dijon
hari perlawanan 4 Enisey Enisey Krasnoyarsk 0:3 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
  KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 1:2 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
  Torpedo Moscow Torpedo Moscow 0:0 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
  Orenburg FK Orenburg 0:2 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
  Akron Togliatti Akron Togliatti 0:0 Baltika Kaliningrad Baltika
  Veles Moscow Veles Moscow 1:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
  Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 2:0 FK Olimp-Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
  Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 5:0 Metallurg Lipetsk M. Lipetsk
hari perlawanan 1 Ripensia Ripensia Timisoara 3:3 Dunarea Calarasi D. Calarasi
  Astra Giurgiu Astra Giurgiu 1:2 FC Metaloglobus Bucharest Metaloglobus
  CSC Selimbar CSC 1599 Selimbar 3:1 Dacia Unirea Braila Braila
  Concordia Concordia Chiajna 2:0 Unirea Constanta U. Constanta
  Unirea Dej Unirea Dej 0:2 AFC Unirea 04 Slobozia Unirea Slobozia
  Petrolul Petrolul Ploiesti 2:0 ACSM Politehnica Iasi ACSM Poli Iasi
  FC Hermannstadt FC Hermannstadt 2:1 AS FC Buzau FC Buzau
Second Round Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 5:4 on pens Gil Vicente FC Gil Vicente
hari perlawanan 1 Partick Thistle Partick Thistle FC 3:2 Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Raith Rovers Raith Rovers FC 4:4 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  Arbroath Arbroath FC 0:1 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Morton Greenock Morton FC 2:2 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
hari perlawanan 2 VPK-Agro VPK-Agro 3:0 Agrobiznes Volochysk Agrobiznes V.
  FK Kramatorsk FK Kramatorsk 2:0 Kremin Kremenchuk Kremin
  FC Winterthur FC Winterthur 3:1 FC Wil 1900 FC Wil 1900
hari perlawanan 1 Ostrava U19 FC Banik Ostrava U19 2:2 1.FC Slovacko U19 Slovacko U19
  FK Meteor U19 FK Meteor Praha U19 1:2 SK Slavia Prague U19 SK Slavia U19
  Pardubice U19 FK Pardubice U19 0:1 AC Sparta Prag U19 Sparta Prag U19
  SFC Opava U19 Slezsky FC Opava U19 0:8 SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
  FC Zlin U19 FC Zlin U19 1:3 FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
CFL
  Loko Vltavin FK Loko Vltavin 1:2 FC Pisek FC Pisek
  Banik Sokolov FK Banik Sokolov 1:2 FK Motorlet Prague Motorlet Prague
  SK Rakovnik SK Rakovnik 0:0 FC Viktoria Plzen B Vik. Plzen B
  Zivanice TJ Sokol Zivanice 0:1 FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany
  Domazlice TJ Jiskra Domazlice 3:1 FC Slavoj Vysehrad Vysehrad
  FK Prepere FK Prepere 3:3 FK Teplice B FK Teplice B
  Usti nad Orlici Jiskra Usti nad Orlici 1:0 FC Bohemians Prague 1905 B Bohemians B
  Slovan Velvary Slovan Velvary 2:0 FC Slovan Liberec B Sl. Liberec B
  Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 0:3 FC Hlucin FC Hlucin
  Frydek-Mistek FK Frydek-Mistek 1:3 FC Slovan Rosice Rosice
  HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 2:1 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo
  Blansko FK Blansko 0:1 FC Vratimov Vratimov
FNL
hari perlawanan 2 Usti nad Labem FK Usti nad Labem 1:2 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
  MFK Vyskov MFK Vyskov 1:1 SK Lisen SK Lisen
  Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 1:3 FK Dukla Prag Dukla Prague
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:2 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
  Jammerbugt FC Jammerbugt FC 1:2 Lyngby BK Lyngby BK
  Hobro IK Hobro IK 1:1 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
  Esbjerg fB Esbjerg fB 1:3 FC Helsingör FC Helsingör
  Fremad Amager BK Fremad Amager 1:4 AC Horsens AC Horsens
Second Round Vidar FK Vidar 0:2 IK Start IK Start
  Kongsvinger Kongsvinger IL 3:0 Strømmen IF Strømmen IF
  Florö SK Florö SK 1:5 Sogndal IL Sogndal IL
  Fløya IF Fløya 1:5 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
  Harstad IL Harstad IL 6:5 on pens FK Senja FK Senja
  Brattvag IL Brattvag IL 2:3 Aalesunds FK Aalesund
hari perlawanan 15 HLJ Ice City Heilongjiang Ice City 0:0 Nantong Zhiyun NT Zhiyun
  ZJ FC Zhejiang FC 3:0 Beijing BSU BJ BSU
hari perlawanan 10 Wuhan FC Wuhan FC 2:2 Changchun Yatai CC Yatai
  DL Pro Dalian Professional 0:1 Beijing Guoan BJ Guoan
  SH Port Shanghai Port 1:0 Shanghai Shenhua SH Shenhua
  HB FC Hebei FC 2:1 Tianjin Jinmen Tiger TJ Jinmen Tiger
hari perlawanan 1 Odra Opole Odra Opole 1:4 Miedz Legnica Miedz Legnica
  Korona Kielce Korona Kielce 2:0 Skra Czestochowa Skra Czesto.
  GKS Tychy GKS Tychy 1:1 LKS Lodz LKS Lodz
  GKS Katowice GKS Katowice 2:2 Resovia Rzeszów Resovia
hari perlawanan 13 Degerfors Degerfors IF 1:1 Varbergs BoIS Varbergs BoIS
hari perlawanan 14 Trelleborg Trelleborgs FF 2:0 Helsingborgs IF Helsingborg
  Vasalund Vasalunds IF 4:2 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
Group D FK Turan FK Turan 4:3 Kairat Almaty Kairat Almaty
hari perlawanan 13 FK Andijon FK Andijon 1:1 Turon Yaypan FK Turon
  Sogdiana Sogdiana Jizzakh 0:0 FK AGMK Olmaliq AGMK Olmaliq
  Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 1:0 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
First Round SV Schwetzingen SV 98 Schwetzingen 5:3 on pens DJK/FC Ziegelhausen/Peterstal DJK/FC Ziegel.
  TSV Rosenberg TSV Rosenberg 2:3 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz
  SV Spielberg SV Spielberg 3:1 FC Nöttingen FC Nöttingen
hari perlawanan 1 Ruch Chorzow Ruch Chorzow 1:1 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 1:4 Motor Lublin Motor Lublin
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 1:0 Lech Poznan II Lech Poznan II
hari perlawanan 6 York United York United FC 0:1 Forge FC Forge FC
  Pacific FC Pacific FC 2:0 Cavalry FC Cavalry FC
hari perlawanan 2 SC Kalsdorf SC Kalsdorf 2:0 WSC Hertha Wels Hertha Wels
  FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 0:2 Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
  FC Wels FC Wels 1:1 SV Allerheiligen Allerheiligen
  Treibach SK Treibach 0:1 TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
  Gurten Union Gurten 6:0 ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
  Sturm Graz II SK Sturm Graz II 0:0 SC Weiz SC Weiz
  SV Ried II SV Ried II 3:3 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
hari perlawanan 4 Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 2:2 SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
 
FC Bayern II FC Bayern Munich II 6:3 VfB Eichstätt VfB Eichstätt
  TSV Buchbach TSV Buchbach 4:0 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
  SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 2:3 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 1:0 FC Augsburg II FC Augsburg II
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 1:0 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  FC Memmingen FC Memmingen 2:2 FV Illertissen FV Illertissen
  Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 5:1 TSV Aubstadt TSV Aubstadt
  SV Schalding SV Schalding-Heining 0:0 SV Heimstetten SV Heimstetten
  FC Pipinsried FC Pipinsried 1:0 SC Eltersdorf Eltersdorf
hari perlawanan 3 Chemnitzer FC Chemnitzer FC 1:0 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 1:0 SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
  Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 1:1 Hertha BSC II Hertha BSC II
  Berliner AK Berliner AK 07 2:0 Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
  Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 0:0 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
hari perlawanan 1 Stripfing SV Stripfing 3:3 First Vienna FC Vienna
  Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 3:1 SV Leobendorf Leobendorf
  Traiskirchen FCM Traiskirchen 5:3 FC Mauerwerk Mauerwerk
  Wiener SC Wiener Sport-Club 1:0 FC Marchfeld Donauauen FC Marchfeld
  Draßburg ASV Draßburg 2:2 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
  TWL Elektra TWL Elektra 1:0 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
hari perlawanan 3
A. Salzburg SV Austria Salzburg 3:0 SV Seekirchen Seekirchen
  Kuchl SV Kuchl 0:0 USK Anif USK Anif
  Wals-Grünau SV Wals-Grünau 1:1 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
hari perlawanan 2 Hall SV Hall 2:3 SV Telfs Telfs
  Imst SC Imst 3:3 WSG Tirol II Tirol II
  Kitzbühel FC Kitzbühel 2:2 FC Kufstein FC Kufstein
  Reichenau SVG Reichenau 3:0 SC Schwaz Schwaz
hari perlawanan 4 Röthis SC Röthis 3:0 Dornbirner SV Dornbirner SV
hari perlawanan 1 Malacateco CD Malacateco 1:2 Santa Lucía Cotzumalguapa FC Santa Lucía C.
hari perlawanan 2 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 0:3 Deportivo Saprissa Saprissa
hari perlawanan 3 Würzburger FV Würzburger FV 2:4 DJK Vilzing DJK Vilzing
  1.SC Feucht 1.SC Feucht 2:2 1.FC Sand 1.FC Sand
  Seligenporten SV Seligenporten 0:5 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
  SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 2:2 DJK Ammerthal Ammerthal
  Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 4:1 DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
  TSV Abtswind TSV Abtswind 0:0 TSV Karlburg TSV Karlburg
  DJK Gebenbach DJK Gebenbach 1:4 ATSVエアランゲン ATSVエアランゲン
  ASV Cham ASV Cham 4:0 SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  TSV Großbardorf TSV Großbardorf 1:3 ASV Neumarkt ASV Neumarkt
  TSV Landsberg TSV Landsberg 1:1 FC Ismaning FC Ismaning
  1865 Dachau TSV 1865 Dachau 0:1 TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
  SV Pullach SV Pullach 1:2 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
  VfR Garching VfR Garching 1:2 Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
  SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing 2:1 Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
  Kirchansch. SV Kirchanschöring 3:0 SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 1:4 SV Donaustauf SV Donaustauf
  FC Gundelfingen FC Gundelfingen 3:0 TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
hari perlawanan 2 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 2:1 FC Rohoznik Rohoznik
  Puchov MSK Puchov 1:1 Partizan Bardejov Bardejov
  Kosice FC Kosice 1:1 FK Humenne Humenne
  Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 1:0 MSK Namestovo Namestovo
  Komarno KFC Komarno 1:1 MSK Zilina B MSK Zilina B
hari perlawanan 16 FK Lida FK Lida 1:3 Shakhter Petrikov Shakhter
  FK Baranovichi FK Baranovichi 1:2 Arsenal Dzerzhinsk Dzerzhinsk
  Naftan Naftan Novopolotsk 2:2 FK Slonim 2017 Slonim 2017
  Belshina Belshina Bobruisk 1:0  Krumkachi Minsk Krumkachi
hari perlawanan 1
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 4:0 SV St. Margarethen St. Margarethen
  Oberwart SV Oberwart 5:0 ASKÖ Klingenbach Klingenbach
  Deutschkreutz FC Deutschkreutz 4:0 ASK Kohfidisch Kohfidisch
  Pinkafeld SC Pinkafeld 2:1 SV Leithaprodersdorf Leithaprodersd.
  Mettersdorf USV Mettersdorf 2:0 TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
  FC Gamlitz FC GamlitzFC Weinland Gamlitz 0:2 SV Frauental Frauental
  Gnas USV Gnas 1:1 SV Lafnitz II Lafnitz II
  Ilz Ilzer SV 1:1 SC Liezen Liezen
  SV Rottenmann SV Rottenmann 1:3 SK Fürstenfeld Fürstenfeld
  Voitsberg ASK Voitsberg 6:0 ESV St. Michael ESV St. Michael
  Lebring SV Lebring 2:0 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
  Bruck/Mur SC Bruck/Mur 1:2 SV Wildon Wildon
hari perlawanan 2 St. Jakob SV St. Jakob im Rosental 0:0 ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt
  SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 2:1 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg
  St. Michael/Bl. ASKÖ St. Michael/Bleiburg 1:3 ESV Admira Villach Admira Villach
  Dellach/Gail SV Dellach/Gail 1:1 SV Feldkirchen SV Feldkirchen
  Kraig SV Kraig 0:3 ASKÖ Köttmannsdorf Köttmannsdorf
  Lendorf FC Lendorf 2:2 SK Maria Saal Maria Saal
  Völkermarkt VST Völkermarkt 1:1 SK St. Andrä SK St. Andrä
  SV Zams SV Zams 2:5 Innsbrucker AC Innsbrucker AC
  Kundl SC Kundl 1:0 FC Natters Natters
hari perlawanan 4 Altach Juniors SCR Altach Juniors 3:3 FC Alberschwende Alberschwende
  Bezau VfB Bezau 2:2 FC Hard FC Hard
  Ludesch SV Ludesch 1:3 FC Hörbranz Hörbranz
  Meiningen SK Meiningen 0:0 SC Göfis SC Göfis
  Feldkirch FC Blau-Weiß Feldkirch 0:3 FC Höchst Höchst
hari perlawanan 9 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 0:1 Club Atlético Cerro CA Cerro
First Round KM Z.H. Shipman Kunming Zheng He Shipman 5:2 Dongguan Guanlian DG Guanlian
  HB KungFu Hebei KungFu 7:6 on pens Shaoxing Keqiao Yuejia SX KQ Yuejia
  XA Wolves Xi'an Wolves 4:1 Shanxi Longjin SX Longjin
  QD Hainiu Qingdao Hainiu 1:3 Shaanxi Beyond SX Beyond
  HN Billows Hunan Billows 0:4 Sichuan Minzu SC Minzu
  YB Longding Yanbian Longding 1:3 Shanghai Jiading Huilong SH JD Huilong
hari perlawanan 2 Manta FC Manta FC 0:1 CD Universidad Católica Uni. Católica
hari perlawanan 17 B71 Sandoy B71 Sandoy 2:1 Víkingur Göta II Víkingur II
  FC Suduroy FC Suduroy 1:1 KÍ Klaksvík II KÍ II
  NSÍ II NSÍ Runavík II 0:4 AB Argir AB Argir
Semi-Finals FV Morbach FV Hunsrückhöhe Morbach 4:1 AET SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
hari perlawanan 1 Schwarzach SV Schwarzach 2:1 USC Piesendorf Piesendorf
  Henndorf Union Henndorf 5:0 SV Grödig II Grödig II
  Anthering SV Anthering 2:0 USV Plainfeld Plainfeld
  ASV Salzburg ASV ASKÖ Salzburg 1:3 SK Strobl Strobl
  Berndorf USV 1960 Berndorf 2:4 SC Leogang Leogang
  St. Michael USK St. Michael 2:2 SC Bad Hofgastein Bad Hofgastein
Quarter-Finals Spain Spain Olympic Team 5:2 AET Ivory Coast Olympic Team Ivory Coast
  Japan Japan Olympic Team 4:2 on pens New Zealand Olympic Team New Zealand
  Brazil Brazil Olympic Team 1:0 Egypt Olympic Team Egypt
  South Korea South Korea Olympic Team 3:6 Mexico Olympic Team Mexico
hari perlawanan 30 1º de Agosto CD 1º de Agosto 4:1 CD Ferrovia Huambo Ferrovia Huambo
  Petro Luanda CA Petróleos Luanda 0:1 Grupo Desportivo Sagrada Esperança Sagrada
  Caála Clube Recreativo da Caála 1:0 Recreativo do Libolo C.R.D. Libolo
hari perlawanan 13 Ferroviário Clube Ferroviário de Maputo 0:0 Liga Desportiva de Maputo LD Maputo
hari perlawanan 3 Garmisch 1.FC Garmisch-Partenkirchen 0:3 FC Memmingen II Memmingen II
  VfR Neuburg/D. VfR Neuburg/Donau 0:4 VfB Durach VfB Durach
  TSV Gersthofen TSV Gersthofen 1:0 TuS Geretsried TuS Geretsried
  FC Kempten FC Kempten 2:1 SV Cosmos Aystetten Aystetten
  1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen 1:0 FV Illertissen II Illertissen II
  SC Ichenhausen SC Ichenhausen 0:0 FC Ehekirchen FC Ehekirchen
hari perlawanan 4 Dinamo-Auto FC Dinamo-Auto Tiraspol 1:4 FC Bălți FC Bălți
  Floresti FC Floresti 1:3 FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff
hari perlawanan 30 Shahr Khodrou Shahr Khodrou FC 0:0 Foolad FC Foolad
  Paykan FC Paykan FC 0:2 Persepolis FC Persepolis
  Aluminium Arak Aluminium Arak FC 0:1 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
  Esteghlal FC Esteghlal FC 1:2 Sepahan FC Sepahan
  Sanat Naft Sanat Naft FC 2:1 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
  Tractor Tractor FC 5:1 Saipa FC Saipa FC
  Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 2:2 FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
  Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 0:1 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Matteo Lovato
    Age: 21 Years  Italy
    Position: Centre-Back
    Market value: 7.00 m €
    Fee: 8.00 m €
    Hellas Verona
     
    Atalanta BC
  • Artem Timofeev
    Age: 27 Years  Russia
    Position: Defensive Midfi
    Market value: 1.80 m €
    Fee: 800 k €
    Spartak Moscow
     
    Akhmat Grozny
  • Javi Galán
    Age: 26 Years  Spain
    Position: Left-Back
    Market value: 6.00 m €
    Fee: 4.00 m €
    SD Huesca
     
    Celta de Vigo
  • Mama Baldé
    Age: 25 Years  Guinea-Bissau
    Position: Right Winger
    Market value: 4.50 m €
    Fee: 3.50 m €
    Dijon FCO
     
    ESTAC Troyes