Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Torpedo Moscow

Squad size: 25

Average age: 26.8

Foreigners: 3  12.0 %

National team players: 1

Stadium: Sportivniy Gorodok, Luzhniki  1.872 Seats

Current transfer record: -40 k €

Torpedo Moscow
1.Division
League level: RussiaSecond Tier
Table position: 2
In league since: 3 years
Info

Game plan

Filter by season

Last 15 games

ASKA Khabarovsk AVolgar Astrakhan HMetallurg Lipetsk HFK Orenburg AVeles Moscow HEnisey Krasnoyarsk
ABaltika Kaliningrad HFakel Voronezh HTom Tomsk HNeftekhimik Nizhnekamsk ARotor Volgograd HKamAZ Naberezhnye Chelny AFK Krasnodar 2
AChaika Peschanokopskoe AAkron Togliatti

Performance chart 1.Division 21/22

Record 1.Division 21/22

Matches Wins Draws Losses ø pts Goals ø spectators
Home record 11 6 5 - 2.09 27:11 430
Away record 8 4 3 1 1.88 12:8 1.692
Overall balance 19 10 8 1 2.00 39:19 961
Matchday Date Time Venue Ranking Opponent System of play Attendance Result
Third Round Kha 05/08/2021 12:00 PG SKA Khabarovsk 4-2-3-1 450 4:2 on pens
Group 5 Kha 26/08/2021 10:00 PTG Chaika Peschanokopskoe 4-2-3-1 x 1:0
Group 5 12:00 PG FK Rostov -:-
Matchday Date Time Venue Ranking Opponent System of play Attendance Result
1 Sab 10/07/2021 10:30 PTG (2.) Kuban Krasnodar 4-1-4-1 5.120 1:2
2 Ahd 18/07/2021 12:00 PG (3.) Spartak 2 Moscow 4-1-4-1 500 5:0
3 Sab 24/07/2021 10:00 PTG (2.) Alania Vladikavkaz 4-1-4-1 500 3:1
4 Sab 31/07/2021 10:00 PTG (1.) Tekstilshchik Ivanovo 4-1-4-1 460 0:0
5 Isn 09/08/2021 12:00 PG (1.) FK Olimp-Dolgoprudnyi 4-1-4-1 475 1:0
6 Sab 14/08/2021 11:00 PG (1.) SKA Khabarovsk 4-1-4-1 2.743 0:1
7 Sab 21/08/2021 11:00 PTG (1.) Volgar Astrakhan 4-1-4-1 689 0:1
8 Ahd 29/08/2021 10:00 PTG (1.) Metallurg Lipetsk 4-1-4-1 500 7:1
9 Isn 06/09/2021 12:00 PG (1.) Baltika Kaliningrad 4-3-3 Attacking 996 1:1
10 Sab 11/09/2021 10:00 PTG (1.) Fakel Voronezh 4-1-4-1 500 2:2
11 Kha 16/09/2021 12:00 PG (1.) Tom Tomsk 4-2-3-1 3:3
12 Ahd 19/09/2021 10:00 PTG (1.) FK Orenburg 4-2-3-1 490 2:1
13 Sab 25/09/2021 10:00 PTG (1.) Akron Togliatti 4-1-4-1 469 1:0
14 Kha 30/09/2021 12:00 PG (1.) Neftekhimik Nizhnekamsk 4-2-3-1 440 1:1
15 Ahd 03/10/2021 9:00 PTG (2.) Rotor Volgograd 4-1-4-1 2.209 1:1
16 Sab 09/10/2021 10:00 PTG (3.) KamAZ Naberezhnye Chelny 4-2-3-1 460 1:1
17 Rab 13/10/2021 8:00 PTG (3.) FK Krasnodar 2 4-2-3-1 497 1:1
18 Ahd 17/10/2021 7:00 PTG (2.) Veles Moscow 4-2-3-1 815 3:5
19 Sab 23/10/2021 10:00 PTG (2.) Enisey Krasnoyarsk 4-2-3-1 404 2:1
20 6:45 PTG (2.) Spartak 2 Moscow -:-
21 tidak diketahui Alania Vladikavkaz -:-
22 tidak diketahui Tekstilshchik Ivanovo -:-
23 tidak diketahui FK Olimp-Dolgoprudnyi -:-
24 tidak diketahui SKA Khabarovsk -:-
25 tidak diketahui Volgar Astrakhan -:-
26 tidak diketahui Metallurg Lipetsk -:-
27 tidak diketahui Baltika Kaliningrad -:-
28 tidak diketahui Fakel Voronezh -:-
29 tidak diketahui Tom Tomsk -:-
30 tidak diketahui FK Orenburg -:-
31 tidak diketahui Akron Togliatti -:-
32 tidak diketahui Neftekhimik Nizhnekamsk -:-
33 tidak diketahui Rotor Volgograd -:-
34 tidak diketahui KamAZ Naberezhnye Chelny -:-
35 tidak diketahui FK Krasnodar 2 -:-
36 tidak diketahui Veles Moscow -:-
37 tidak diketahui Enisey Krasnoyarsk -:-
38 tidak diketahui Kuban Krasnodar -:-
Table section 1.Division 21/22
# Kelab Matches +/- Pts
1 FK Orenburg 19 19 41
2 Torpedo Moscow 19 20 38
3 Neftekhimik Nizhnekamsk 19 20 36
4 Fakel Voronezh 19 14 36
5 Alania Vladikavkaz 19 16 33
6 SKA Khabarovsk 19 3 31
7 Akron Togliatti 19 2 29

Matches