Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.
Refresh - 10:16:04 PTG
hari perlawanan 25 CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 2:0 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo
last 16 Santos FC Santos de Guápiles FC 1:0 CD Plaza Amador Plaza Amador
last 16 Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 0:2 Deportivo Saprissa Saprissa
last 16 Universitario CD Universitario 2:2 CD Motagua Tegucigalpa CD Motagua
hari perlawanan 6 Granada CF Granada CF 2:3 Real Sociedad Real Sociedad
hari perlawanan 6 CA Osasuna CA Osasuna 1:3 Real Betis Balompié Real Betis
hari perlawanan 6 Cádiz CF Cádiz CF 0:0 FC Barcelona Barcelona
hari perlawanan 5 Sampdoria UC Sampdoria 0:4 SSC Napoli SSC Napoli
hari perlawanan 5 Torino Torino FC 1:1 SS Lazio Lazio
hari perlawanan 5
AS Roma AS Roma 1:0 Udinese Calcio Udinese Calcio
hari perlawanan 10 Ufa II FK Ufa II 0:3 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
hari perlawanan 10 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 1:0 Ural Ekaterinburg II Ural II
hari perlawanan 10 Zenit II Zenit St. Petersburg II 4:1 Akhmat Grozny II Akhmat II
hari perlawanan 10 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 5:1 Y. Konoplev Football Academy Ak. Y. Konoplev
hari perlawanan 10 Strogino II Strogino Moskau II 1:2 Spartak Moskow II Spartak II
hari perlawanan 10 Rostov II FK Rostov II 3:1 Master-Saturn Egorjevsk Master-Saturn
hari perlawanan 10 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 4:3 FK Khimki II Khimki II
hari perlawanan 6 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 2:1 Heracles Almelo Heracles Almelo
hari perlawanan 6 Twente FC Twente Enschede FC 3:1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
hari perlawanan 6 Alanyaspor Alanyaspor 2:0 Kasimpasa Kasimpasa
hari perlawanan 6
Fenerbahce Fenerbahce SK 2:1 Giresunspor Giresunspor
hari perlawanan 7
FC Lugano FC Lugano 1:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
hari perlawanan 7
FC Sion FC Sion 1:1 FC Luzern FC Luzern
hari perlawanan 3 Volos NPS Volos NPS 3:0 Atromitos Athen Atromitos Athen
hari perlawanan 5 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1:1 KAA Gent KAA Gent
hari perlawanan 10 Red Star Red Star Belgrade postponed FK Vozdovac Vozdovac
hari perlawanan 10 NK Maribor NK Maribor 2:0 NK Celje NK Celje
hari perlawanan 9 Pohronie FK Pohronie 11:00 PTG AS Trencin AS Trencin
First Round SW Alstaden Schwarz-Weiß Alstaden 0:2 AET DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
First Round Germ. Wuppertal SSV Germania Wuppertal 3:2 SF Niederwenigern Niederwenigern
Second Round TuS Freckenhorst TuS Freckenhorst 2:4 FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
Second Round SW Wattenscheid SW Wattenscheid 08 2:1 Hammer SpVg Hammer SpVg
Second Round Beckumer SV Beckumer SV 2:4 TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen
Second Round Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 4:5 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Second Round SC Greven 09 SC Greven 09 3:1 Türkspor Dortmund TS Dortmund
Second Round RW Westönnen RW Westönnen 1:3 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
Second Round RW Maaslingen SC Rot-Weiß Maaslingen 5:1 TuS Haltern TuS Haltern
Second Round TuS Dornberg TuS Dornberg 2:4 TuS Ennepetal TuS Ennepetal
hari perlawanan 25 CD Morón Club Deportivo Morón 0:0 Atlético de Rafaela Rafaela
hari perlawanan 10 CF Pachuca CF Pachuca 1:0 Club Necaxa Necaxa
hari perlawanan 20 Always Ready Club Always Ready 2:0 Club Deportivo Oriente Petrolero Oriente P.
hari perlawanan 20 Royal Pari Royal Pari Fútbol Club 2:0 CA Nacional Potosí Nacional Potosí
hari perlawanan 20 Wilstermann Club Jorge Wilstermann 2:3 Club Independiente Petrolero Ind. Petrolero
hari perlawanan 30 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:2 Vissel Kobe Vissel Kobe
hari perlawanan 6 Shabab Al-Shabab Riyadh 2:2 Al-Hilal Riyadh Hilal
hari perlawanan 6 Abha Abha Club 11:40 PTG Damac FC Damac FC
hari perlawanan 22 Grótta ÍF Grótta 2:3 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Fourth Round Alyans Alyans Lypova Dolyna 3:2 FK Minaj FK Minaj
hari perlawanan 9 Morelia Club Atlético Morelia 1:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
hari perlawanan 5 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 0:0 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Line-ups Khor Fakkan Khor Fakkan 10:45 PTG Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
hari perlawanan 5 FC Baniyas FC Baniyas 10:45 PTG Ajman Club Ajman Club
hari perlawanan 24 Lala FC Lala Fútbol Club 0:2 Monagas SC Monagas SC
hari perlawanan 24 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 4:1 Gran Valencia FC Gran Valencia
hari perlawanan 24 Táchira Deportivo Táchira 4:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
hari perlawanan 21 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 0:0 Deportes Santa Cruz Santa Cruz
hari perlawanan 24 Slavia Slavia Mozyr 3:0 Sputnik Rechitsa Sputnik
hari perlawanan 30 Panevezys FK Panevezys 11:00 PTG DFK Dainava Alytus DFK Dainava
First Round Slask Wroclaw Slask Wroclaw 0:1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Round of 16 Univ. Craiova Universitatea Craiova 1:0 CFR Cluj CFR Cluj
Second Round
LASK LASK 3:0 SV Stripfing Stripfing
Second Round
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 1:2 AET Rapid Vienna Rapid Vienna
Semi-Finals Peñarol CA Peñarol 1:2 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Quarter-Finals Celtic Celtic FC 3:0 Raith Rovers FC Raith Rovers
Quarter-Finals Dundee United Dundee United FC 1:3 Hibernian FC Hibernian FC
Third Round BK Frem BK Frem 0:3 Aarhus GF Aarhus GF
Third Round AC Horsens AC Horsens 3:2 Silkeborg IF Silkeborg IF
Third Round Alleröd FK Alleröd FK 1:8 Bröndby IF Bröndby IF
hari perlawanan 12 Dep. Municipal Deportivo Municipal 2:2 Sport Huancayo Sport Huancayo
hari perlawanan 12 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 1:2 Deportivo Binacional Dep. Binacional
hari perlawanan 12 Alianza UDH Alianza Universidad 0:4 Universitario de Deportes Universitario
hari perlawanan 12 U. San Martín Universidad San Martín de Porres 0:1 Universidad César Vallejo César Vallejo
hari perlawanan 4 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 2:1 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
hari perlawanan 20 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 0:0 Tampines Rovers Tampines Rovers
Second Round Real SC Real SC 2:1 AET CD Cova Piedade Cova Piedade
Group Stage Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 1:2 Boavista FC Boavista
hari perlawanan 9 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 11:00 PTG FK Dukla Prag Dukla Prague
hari perlawanan 24 NJ City Nanjing City 2:1 Suzhou Dongwu SZ Dongwu
hari perlawanan 24 JX Beidamen Jiangxi Beidamen 1:1 Zhejiang FC ZJ FC
hari perlawanan 20 Hammarby Hammarby IF 3:0 IFK Göteborg IFK Göteborg
hari perlawanan 20 Kalmar FF Kalmar FF 1:1 AIK AIK
hari perlawanan 20 Mjällby AIF Mjällby AIF 0:0 Halmstads BK Halmstads BK
hari perlawanan 20 Varbergs BoIS Varbergs BoIS 1:1 BK Häcken Häcken
hari perlawanan 6 Fulham U23 Fulham FC U23 3:1 Newcastle United U23 Newcastle U23
hari perlawanan 5 M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 0:0 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem
hari perlawanan 5 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 0:0 Hapoel Umm al-Fahm H. Umm al-Fahm
hari perlawanan 5 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 1:0 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
hari perlawanan 5 H. Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 1:1 Hapoel Afula Hapoel Afula
hari perlawanan 5 M. Bnei Reineh Maccabi Bnei Reineh 0:0 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
58' Bergama Bld Bergama Belediyespor 0:2 Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
Quarter-Finals Tivoli Gardens FC Tivoli Gardens FC 4:0 Vere United FC Vere United FC
Quarter-Finals Mount Pleasant Mount Pleasant FA 1:1 Harbour View FC Harbour View FC
Final Alashkert Alashkert Yerevan 10:30 PTG FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
hari perlawanan 4 Persiraja Persiraja Banda Aceh 1:2 Persipura Jayapura Persipura
hari perlawanan 4 Persita Persita Tangerang 1:2 Bali United FC Bali United
hari perlawanan 4 Persebaya Persebaya Surabaya 0:1 Bhayangkara FC Bhayangkara
hari perlawanan 4 Persija Jakarta Persija Jakarta 9:30 PTG Persela Lamongan Persela
First Round Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 3:2 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
hari perlawanan 5 Swallows FC Swallows FC 11:00 PTG Cape Town City FC Cape Town City