Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

KamAZ Naberezhnye Chelny

Squad size: 24

Average age: 26.9

Foreigners: 0   %

National team players: 0

Stadium: Kamaz  6.248 Seats

Current transfer record: +-0

KamAZ Naberezhnye Chelny
1.Division
League level: RussiaSecond Tier
Table position: 11
In league since: 1 year
Info

Game plan

Filter by season

Last 15 games

HFK Krasnodar 2 HSpartak 2 Moscow HUral Yekaterinburg AMetallurg Lipetsk
AVeles Moscow ATorpedo Moscow HEnisey Krasnoyarsk HFK Olimp-Dolgoprudnyi HVolgar Astrakhan ABaltika Kaliningrad
HNeftekhimik Nizhnekamsk ARotor Volgograd AKuban Krasnodar ATekstilshchik Ivanovo ASKA Khabarovsk

Performance chart 1.Division 21/22

Record 1.Division 21/22

Matches Wins Draws Losses ø pts Goals ø spectators
Home record 14 6 4 4 1.57 18:14 1.022
Away record 11 2 5 4 1.00 5:9 661
Overall balance 25 8 9 8 1.32 23:23 863
Matchday Date Time Venue Ranking Opponent System of play Attendance Result
Third Round Rab 04/08/2021 12:00 PG Neftekhimik Nizhnekamsk 4-2-3-1 1:0
Group 2 Rab 25/08/2021 12:00 PG Torpedo Vladimir 5-4-1 1.122 0:1
Group 2 Rab 27/10/2021 12:00 PG Ural Yekaterinburg 3-4-1-2 1:0
Round of 16 12:00 PG Zenit St. Petersburg -:-
Matchday Date Time Venue Ranking Opponent System of play Attendance Result
1 Sab 10/07/2021 11:00 PTG (11.) Alania Vladikavkaz 5-4-1 1.558 1:1
2 Sab 17/07/2021 11:00 PTG (10.) Tekstilshchik Ivanovo 4-2-3-1 1.220 1:0
3 Jum 23/07/2021 11:00 PTG (5.) FK Olimp-Dolgoprudnyi 4-2-3-1 150 1:1
4 Sab 31/07/2021 11:00 PTG (5.) SKA Khabarovsk 5-4-1 1.669 1:2
5 Ahd 08/08/2021 12:00 PG (11.) Volgar Astrakhan 5-4-1 x 0:1
6 Sab 14/08/2021 11:00 PTG (8.) Metallurg Lipetsk 5-4-1 1.350 3:0
7 Sab 21/08/2021 11:00 PTG (7.) Baltika Kaliningrad 5-4-1 1.395 0:1
8 Ahd 29/08/2021 11:00 PTG (9.) Fakel Voronezh 5-4-1 1.350 2:1
9 Ahd 05/09/2021 12:00 PG (7.) Tom Tomsk 5-4-1 1.020 2:1
10 Sab 11/09/2021 10:30 PTG (4.) FK Orenburg 5-4-1 1.342 0:4
11 Rab 15/09/2021 12:00 PG (8.) Akron Togliatti 5-4-1 266 0:0
12 Ahd 19/09/2021 11:00 PTG (7.) Neftekhimik Nizhnekamsk 5-4-1 1.100 0:1
13 Sab 25/09/2021 10:00 PTG (10.) Rotor Volgograd 5-4-1 853 1:0
14 Rab 29/09/2021 12:30 PG (11.) Veles Moscow 3-4-1-2 320 0:0
15 Ahd 03/10/2021 11:00 PTG (11.) FK Krasnodar 2 3-4-1-2 800 2:0
16 Sab 09/10/2021 11:00 PTG (9.) Torpedo Moscow 3-4-1-2 460 1:1
17 Rab 13/10/2021 12:00 PG (9.) Enisey Krasnoyarsk 3-4-1-2 491 1:1
18 Ahd 17/10/2021 11:00 PTG (10.) Kuban Krasnodar 3-5-2 300 1:0
19 Sab 23/10/2021 11:00 PTG (11.) Spartak 2 Moscow 3-4-1-2 500 4:1
20 Ahd 31/10/2021 7:00 PTG (9.) Tekstilshchik Ivanovo 3-4-1-2 x 4:1
21 Sab 06/11/2021 10:00 PTG (9.) FK Olimp-Dolgoprudnyi 3-4-1-2 310 1:1
22 Sab 13/11/2021 12:00 PTG (10.) SKA Khabarovsk 3-4-1-2 500 1:0
23 Rab 17/11/2021 11:00 PTG (12.) Volgar Astrakhan 3-5-2 200 0:0
24 Ahd 21/11/2021 8:00 PTG (11.) Metallurg Lipetsk 3-5-2 1.000 0:1
25 Sab 27/11/2021 11:00 PTG (11.) Baltika Kaliningrad 3-5-2 3.427 0:0
26 tidak diketahui (11.) Fakel Voronezh -:-
27 tidak diketahui Tom Tomsk -:-
28 tidak diketahui FK Orenburg -:-
29 tidak diketahui Akron Togliatti -:-
30 tidak diketahui Neftekhimik Nizhnekamsk -:-
31 tidak diketahui Rotor Volgograd -:-
32 tidak diketahui Veles Moscow -:-
33 tidak diketahui FK Krasnodar 2 -:-
34 tidak diketahui Torpedo Moscow -:-
35 tidak diketahui Enisey Krasnoyarsk -:-
36 tidak diketahui Kuban Krasnodar -:-
37 tidak diketahui Spartak 2 Moscow -:-
38 tidak diketahui Alania Vladikavkaz -:-
Table section 1.Division 21/22
# Kelab Matches +/- Pts
8 Akron Togliatti 25 0 36
9 Enisey Krasnoyarsk 25 -1 35
10 Veles Moscow 25 -3 33
11 KamAZ Naberezhnye Chelny 25 0 33
12 FK Krasnodar 2 25 -5 33
13 Spartak 2 Moscow 25 -14 33
14 Tom Tomsk 25 -8 31

Matches