Southampton | 2:3 | Man Utd |
|
||||||||
Chelsea | 0:0 | Tottenham |
|
||||||||
Arsenal | 1:2 | Wolves |
|
||||||||
Lazio | 1:3 | Udinese Calcio | |||||||||
Bologna | 1:0 | Crotone | |||||||||
AC Milan | 2:0 | Fiorentina | |||||||||
Cagliari Calcio | 2:2 | Spezia Calcio | |||||||||
SSC Napoli | 4:0 | AS Roma |
|
||||||||
Olympique Lyon | 3:0 | Stade Reims | |||||||||
Lens | 1:3 | Angers SCO | |||||||||
FC Metz | 0:2 | Stade Brestois | |||||||||
FC Lorient | 0:1 | Montpellier | |||||||||
Monaco | 3:0 | Nîmes Olympique | |||||||||
OGC Nice | 1:3 | Dijon | |||||||||
Saint-Étienne | 1:1 | LOSC Lille |
|
||||||||
Barcelona | 4:0 | CA Osasuna | |||||||||
Getafe | 1:1 | Athletic |
|
||||||||
Celta de Vigo | 3:1 | Granada CF | |||||||||
Real Sociedad | 1:1 | Villarreal |
|
||||||||
B. Leverkusen | 0:0 | Hertha BSC |
|
||||||||
1.FSV Mainz 05 | 1:1 | TSG Hoffenheim |
|
||||||||
Nottm Forest | 0:1 | Swansea |
|
||||||||
Atlético-GO | 0:0 | Internacional |
|
||||||||
Guarani | 2:0 | Chapecoense |
|
||||||||
Juventude | 1:0 | Náutico | |||||||||
Ngazi Sport | 1:5 | Napsa Stars | |||||||||
Maniema | 0:2 | Royal AM | |||||||||
Orapa United FC | 2:1 | AS Kigali | |||||||||
Ashanti Gold | 0:0 | Salitas | |||||||||
Unisport FC | 0:2 | Coton Sport FC | |||||||||
Yeelen | 0:1 | USGN | |||||||||
FC Santa Coloma | 2:2 | UE Engordany | |||||||||
IC d'Escaldes | 3:1 | Sant Julia | |||||||||
CE Carroi | 1:0 | Penya Encarnada | |||||||||
Heidenheim | 3:2 | Hamburger SV |
|
||||||||
Hannover 96 | 0:3 | Holstein Kiel |
|
||||||||
1.FC Nuremberg | 2:3 | Greuther Fürth |
|
||||||||
MSV Duisburg | 0:3 | Dynamo Dresden |
|
||||||||
Saarbrücken | 1:1 | 1.FC K'lautern |
|
||||||||
Ural | 1:0 | Sochi | |||||||||
Ufa | 4:0 | Tambov | |||||||||
Rubin Kazan | 1:0 | CSKA Moscow | |||||||||
Spartak Moscow | 2:0 | Rotor Volgograd | |||||||||
Wolfsberger AC | 1:1 | SV Ried |
|
||||||||
LASK | 3:0 | SCR Altach |
|
||||||||
Rapid Vienna | 1:1 | Austria Vienna |
|
||||||||
Erzurumspor FK | 2:2 | Antalyaspor |
|
||||||||
Alanyaspor | 1:0 | Konyaspor | |||||||||
Kasimpasa | 2:0 | Genclerbirligi |
|
||||||||
Fenerbahce | 3:4 | Besiktas |
|
||||||||
Vitesse | 2:0 | Fortuna Sittard | |||||||||
FC Groningen | 1:0 | Willem II | |||||||||
Feyenoord | 1:1 | FC Utrecht | |||||||||
Heracles Almelo | 1:2 | AZ Alkmaar | |||||||||
PSV Eindhoven | 1:0 | Sparta R. | |||||||||
Lausanne-Sport | 0:3 | BSC Young Boys |
|
||||||||
FC Lugano | 1:0 | FC Basel |
|
||||||||
FK Minaj | 0:3 | Zorya Lugansk | |||||||||
Kolos Kovalivka | 1:1 | Desna | |||||||||
Ingulets | 2:1 | Olimpik Donetsk | |||||||||
Panathinaikos | 2:1 | Panetolikos | |||||||||
OFI Crete FC | 2:1 | PAS Giannina | |||||||||
PAS Lamia | 0:2 | PAOK Salonika | |||||||||
Asteras Tripoli | 1:2 | AEK Athens | |||||||||
KV Mechelen | 2:3 | Beerschot V.A. | |||||||||
KAA Gent | 0:3 | Zulte Waregem | |||||||||
RSC Anderlecht | 0:0 | Standard Liège |
|
||||||||
KV Kortrijk | 3:1 | KV Oostende | |||||||||
Lommel SK | 4:0 | RWDM | |||||||||
RFC Seraing | 1:0 | Union SG | |||||||||
Teplice | 0:1 | Sparta Prague | |||||||||
Slavia Prague | 1:1 | Zbrojovka Brno | |||||||||
AC Horsens | 3:1 | Vejle BK | |||||||||
Sönderjyske | 1:3 | FC Copenhagen | |||||||||
Nordsjaelland | 3:1 | Aarhus GF | |||||||||
OFK Beograd U19 | 2:0 | Trayal U19 | |||||||||
Vojvodina U19 | 1:1 | Rad U19 | |||||||||
Radn. Nis U19 | 2:1 | Mladost U19 | |||||||||
Kragujevac U19 | 1:1 | IMT Belgrad U19 | |||||||||
Partizan U19 | 3:0 | Vozdovac U19 | |||||||||
Partizan U17 | 8:0 | Vrsac U17 | |||||||||
Kiker U17 | 1:0 | Real Nis U17 | |||||||||
Zemun U17 | 2:0 | Teleoptik U17 | |||||||||
Radn. Nis U17 | 1:3 | Lucani U17 | |||||||||
Novi Pazar | 0:0 | Backa | |||||||||
Metalac | 2:0 | Zlatibor | |||||||||
FK Cukaricki | 3:0 | Napredak | |||||||||
Vozdovac | 3:2 | Mladost | |||||||||
FK TSC | 0:4 | Partizan | |||||||||
Red Star | 3:0 | Rad | |||||||||
HNK Rijeka | 1:1 | NK Osijek | |||||||||
Raków | 1:0 | Warta Poznan | |||||||||
Legia Warszawa | 2:2 | Piast Gliwice | |||||||||
Sportist Svoge | 5:1 | Septemvri Sofia | |||||||||
Dob. Dobrich | 2:1 | Hebar P. | |||||||||
Ludogorets | 2:1 | Botev Vratsa | |||||||||
CSKA-Sofia | 2:0 | CSKA 1948 | |||||||||
NK Bravo | 2:1 | NK Celje | |||||||||
NK Aluminij | 2:1 | ND Gorica | |||||||||
NK Domzale | 3:1 | NK Olimpija | |||||||||
Mezőkövesd | 2:1 | Diósgyőr | |||||||||
Honvéd | 0:1 | Puskás AFC | |||||||||
AS Trencin | 1:0 | SKF Sered | |||||||||
FK Senica | 0:3 | Slo. Bratislava | |||||||||
CA Alvarado | 0:0 | Guillermo Brown | |||||||||
San Martín (T) | 0:1 | Tigre | |||||||||
Estudiantes | 3:1 | Agropecuario | |||||||||
Def. Belgrano | 0:0 | Gimnasia (M) | |||||||||
San Martín (SJ) | 1:0 | Nueva Chicago | |||||||||
Rosario Central | 0:2 | River Plate |
|
||||||||
Godoy Cruz | 0:0 | Banfield | |||||||||
Defensa | 2:3 | Central Córdoba | |||||||||
Boca Juniors | 2:0 | Newell's |
|
||||||||
Jocoro | 0:0 | Sonsonate | |||||||||
Atl. Marte | 1:1 | ADI Metapán | |||||||||
L.A. Firpo | 0:0 | Chalatenango | |||||||||
Once Deportivo | 4:2 | FAS | |||||||||
Real C. | 1:0 | Bogotá FC | |||||||||
Llaneros FC | 0:0 | Quindío | |||||||||
Wilstermann | 2:3 | Royal Pari | |||||||||
Shimizu S-Pulse | 1:1 | Shonan Bellmare | |||||||||
Kashima Antlers | 4:0 | Urawa Reds | |||||||||
Cerezo Osaka | 1:0 | Yokohama FC | |||||||||
Gamba Osaka | 1:1 | Sagan Tosu | |||||||||
Al-Taawoun | 1:1 | Al-Ettifaq | |||||||||
Al-Wehda | 3:2 | Al-Batin | |||||||||
Al-Ahli | 2:1 | Al-Faisaly | |||||||||
Ricoh Tohoku | 2:2 | Oyama SC | |||||||||
Dep. La Guaira | 1:1 | Estudiantes | |||||||||
Carabobo FC | 0:3 | Puerto Cabello | |||||||||
Caracas FC | 0:0 | Táchira | |||||||||
Krupa U17 | 2:0 | Sloboda T U17 | |||||||||
Olimpik U17 | 1:1 | Velez U17 | |||||||||
FK Bylis | 0:0 | KF Teuta | |||||||||
KS Kastrioti | 1:1 | KF Tirana | |||||||||
KF Laçi | 6:1 | FK Apolonia | |||||||||
KF Vllaznia | 2:4 | FK Kukësi | |||||||||
FK Partizani | 4:0 | KF Skënderbeu | |||||||||
KF Vora | 0:0 | KF Erzeni | |||||||||
Radnik Bijelj. | 1:1 | FK Krupa | |||||||||
Jinju Citizen | 3:0 | Pocheon Citizen | |||||||||
Suwon FC | 1:1 | Gyeongnam FC | |||||||||
FC Shevardeni | 2:1 | Samgurali | |||||||||
Zugdidi | 0:0 | Sioni Bolnisi | |||||||||
Merani Martvili | 0:0 | FC Gagra | |||||||||
Shukura | 0:1 | WIT Georgia | |||||||||
Aragvi Dusheti | 0:10 | Rustavi | |||||||||
Ripensia | 1:5 | Astra Giurgiu | |||||||||
Husana Husi | 2:8 | U Cluj | |||||||||
FC Voluntari | 0:6 | Gaz Metan | |||||||||
ACSM Poli Iasi | 1:0 | CFR Cluj | |||||||||
Penybont | 1:1 | Cefn Druids | |||||||||
A. Klagenfurt | 2:1 | A. Lustenau |
|
||||||||
Celtic | 0:2 | Ross County | |||||||||
Falkirk | 0:4 | Rangers | |||||||||
ASU Grand Santi | 0:2 | US Sinnamary | |||||||||
Libertad | 3:0 | 12 de Octubre | |||||||||
Cerro Porteño | 3:1 | General Diaz | |||||||||
Progreso | 2:2 | Cerro Largo | |||||||||
River Plate | 1:1 | Defensor SC | |||||||||
Paide | 1:7 | FC Flora | |||||||||
Kalju FC | 0:2 | FCI Levadia | |||||||||
JK Tabasalu | 1:3 | Pärnu JK | |||||||||
Maardu LM | 2:1 | Pärnu Vaprus | |||||||||
Nomme United | 1:0 | FC Elva | |||||||||
Auckland City | 2:1 | Hawke’s Bay | |||||||||
Canterbury Utd. | 2:3 | Hamilton W. | |||||||||
PT Prachuap FC | 4:2 | Trat FC | |||||||||
Bangkok Utd. | 1:1 | Police Tero FC | |||||||||
Buriram Utd. | 1:3 | Samut Prakan C. | |||||||||
Nakhonpathom | 4:3 | Udon Thani FC | |||||||||
Lampang FC | 3:1 | Samut Sakhon C. | |||||||||
Navy FC | 0:1 | Chiangmai Utd. | |||||||||
Phrae Utd. | 1:1 | Uthai Thani | |||||||||
Shamrock Rovers | 2:0 | Sligo Rovers | |||||||||
Athlone Town | 0:11 | Dundalk FC | |||||||||
Young Lions | 0:4 | LC Sailors | |||||||||
Albirex N. (S) | 1:4 | Tampines Rovers | |||||||||
Reggiana | 1:1 | Cremonese | |||||||||
Cosenza | 0:1 | Salernitana | |||||||||
Olbia | 2:1 | Juve Next Gen | |||||||||
Alessandria | 2:1 | Pro Vercelli | |||||||||
Giana Erminio | 1:2 | Carrarese | |||||||||
Novara | 0:0 | UC AlbinoLeffe | |||||||||
Pro Patria | 0:0 | Grosseto | |||||||||
Pro Sesto | 1:0 | Lecco | |||||||||
Livorno | 0:0 | Pontedera | |||||||||
Pistoiese | 2:0 | Lucchese | |||||||||
Bari | 1:0 | Catanzaro | |||||||||
Palermo | 3:0 | Monopoli | |||||||||
V. Francavilla | 1:1 | Teramo | |||||||||
Viterbese | 0:1 | Foggia | |||||||||
Avellino | 1:2 | Catania | |||||||||
Cavese | 0:1 | Casertana | |||||||||
Juve Stabia | 1:1 | Paganese | |||||||||
Bisceglie | 1:1 | Potenza | |||||||||
Albacete | 0:2 | CD Tenerife | |||||||||
Espanyol | 2:0 | Real Zaragoza | |||||||||
RCD Mallorca | 4:0 | UD Logroñés | |||||||||
Ponferradina | 3:2 | CD Leganés | |||||||||
UD Las Palmas | 3:2 | Sporting Gijón | |||||||||
FC Eindhoven | 3:2 | De Graafschap | |||||||||
Marítimo U23 | 3:3 | Estoril U23 | |||||||||
Coimbra | 2:1 | SC Covilhã | |||||||||
Estoril Praia | 2:2 | Vizela | |||||||||
Arouca | 2:3 | FC Porto B | |||||||||
Gil Vicente | 2:0 | Rio Ave | |||||||||
Portimonense | 1:0 | Nacional | |||||||||
Boavista | 0:0 | B SAD | |||||||||
SC Braga | 1:0 | Farense | |||||||||
A. Keciörengücü | 1:0 | Adana Demirspor | |||||||||
Bandirmaspor | 1:0 | Balikesirspor | |||||||||
Eskisehirspor | 0:2 | Altinordu | |||||||||
Samsunspor | 2:0 | Tuzlaspor | |||||||||
Veres Rivne | 1:0 | Obolon | |||||||||
VPK-Agro | 1:3 | Alyans | |||||||||
Polissya | 1:3 | Agrobiznes | |||||||||
Skive IK | 0:4 | FC Fredericia | |||||||||
HB Köge | 0:2 | Esbjerg fB | |||||||||
Hobro IK | 3:4 | Hvidovre | |||||||||
Bodø/Glimt | 5:1 | Rosenborg | |||||||||
Molde FK | 3:1 | Haugesund | |||||||||
Kristiansund | 2:1 | Strømsgodset | |||||||||
Mjøndalen | 0:1 | Stabæk | |||||||||
Vålerenga | 1:1 | Sarpsborg 08 | |||||||||
Kolubara | 1:1 | FK Zemun | |||||||||
Trayal | 0:4 | Borac Cacak | |||||||||
Radnicki Srem | 3:1 | Graficar | |||||||||
Din. Zagreb II | 1:1 | NK Kustosija | |||||||||
Bijelo Brdo | 1:0 | Inker | |||||||||
Hajduk Split II | 4:0 | Medjimurje | |||||||||
Lechia Tomaszow | 2:2 | Legionovia | |||||||||
Pelikan Lowicz | 2:2 | Swit N.D.M. | |||||||||
Ruch W.M. | 1:0 | KS Wasilków | |||||||||
Gornik Lagow | 1:4 | Stalowa Wola | |||||||||
Stal Krasnik | 4:1 | Podlasie B.P. | |||||||||
Widzew Lodz | 2:1 | Arka Gdynia | |||||||||
Elana Torun | 6:0 | Chemik Police | |||||||||
MKS Kluczbork | 0:3 | Pniowek P. | |||||||||
Östersund | 0:4 | IFK Göteborg | |||||||||
Helsingborgs IF | 0:0 | Falkenbergs FF | |||||||||
Varbergs BoIS | 3:2 | Malmö FF | |||||||||
Sirius | 1:1 | Elfsborg | |||||||||
Häcken | 3:0 | Örebro SK | |||||||||
Mjällby AIF | 2:1 | Djurgården | |||||||||
Norrby | 2:0 | Dalkurd | |||||||||
Brage | 1:3 | AFC Eskilstuna | |||||||||
Sutjeska Niksic | 1:1 | FK Decic Tuzi | |||||||||
B. Podgorica | 4:2 | Rudar Pljevlja | |||||||||
OFK Titograd | 1:0 | FK Jezero | |||||||||
FK Podgorica | 0:1 | Zeta Golubovac | |||||||||
OFK Petrovac | 1:0 | FK Iskra | |||||||||
FK Ibar | 1:1 | Kom Podgorica | |||||||||
Jedinstvo | 1:1 | FK Bokelj | |||||||||
Mornar Bar | 0:0 | FK Berane | |||||||||
FK Drezga | 0:2 | OFK Grbalj | |||||||||
OSK Igalo | 2:0 | Arsenal Tivat | |||||||||
FC Buxoro | 1:3 | Mash'al | |||||||||
Metallurg Bk. | 1:0 | Surkhon | |||||||||
FK Andijon | 0:1 | Kokand 1912 | |||||||||
Sogdiana | 1:1 | Qizilqum | |||||||||
Navbahor | 0:0 | OKMK Olmaliq | |||||||||
Bunyodkor | 0:1 | Nasaf Qarshi | |||||||||
Loko Tashkent | 0:1 | Pakhtakor | |||||||||
Shurtan | 1:2 | Dinamo | |||||||||
Maccabi Netanya | 0:0 | Kiryat Shmona | |||||||||
M. Tel Aviv | 3:0 | H. Kfar Saba | |||||||||
GKS Katowice | 2:1 | Motor Lublin | |||||||||
Portugalete | 0:1 | Laredo | |||||||||
SD Ejea | 0:0 | SD Logroñés | |||||||||
CD Tudelano | 1:3 | UD Mutilvera | |||||||||
Calahorra | 1:1 | SD Tarazona | |||||||||
Haro Deportivo | 1:2 | CD Ebro | |||||||||
Arenas Club | 1:1 | Real Sociedad B | |||||||||
Alem. Aachen | 1:1 | RW Essen |
|
||||||||
B. Gladbach 09 | 0:3 | B. Dortmund II |
|
||||||||
CSD Municipal | 6:0 | Iztapa | |||||||||
Achuapa | 0:1 | Comunicaciones | |||||||||
Guastatoya | 2:2 | Antigua GFC | |||||||||
CDS Vida | 3:1 | Real de Minas | |||||||||
CD Olimpia | 5:0 | Honduras Progr. | |||||||||
Tauro FC | 1:2 | San Miguelito | |||||||||
Alianza FC | 0:0 | Universitario | |||||||||
Universidad O&M | 2:1 | San Cristóbal | |||||||||
FC Petrzalka | 2:0 | Slovan U21 | |||||||||
STK Samorin | 0:1 | Banska Bystrica | |||||||||
Pafos FC | 2:0 | Doxa Katokopias | |||||||||
Apol. Limassol | 1:2 | AEL Limassol | |||||||||
Rampla Jrs | 1:0 | Juventud | |||||||||
GZ City | 6:1 | SZ Dongwu | |||||||||
SD Taishan | 2:0 | ZJ FC | |||||||||
Gornik U19 | 4:2 | Legia U19 | |||||||||
Wisla U19 | 0:2 | Pogon U19 | |||||||||
Korona U19 | 2:2 | Lechia U19 | |||||||||
Lech U19 | 3:1 | Cracovia U19 | |||||||||
Slask U19 | 1:1 | Gwarek U19 | |||||||||
Delfín SC | 1:0 | Independiente | |||||||||
CD El Nacional | 0:3 | Guayaquil City | |||||||||
SD Aucas | 4:1 | Orense SC | |||||||||
LDU Portoviejo | 2:1 | Uni. Católica | |||||||||
Jelgava | 0:7 | Liepaja | |||||||||
Daugavpils | 1:3 | Spartaks | |||||||||
Tukums | 0:2 | RFS | |||||||||
Metta | 1:2 | Valmiera | |||||||||
Riga | 0:3 | JFK Ventspils | |||||||||
Leaper | 0:4 | North District | |||||||||
Tai Po | 1:1 | Sham Shui Po | |||||||||
Wong Tai Sin | 0:5 | Eastern Dist. | |||||||||
South China | 0:1 | Shatin | |||||||||
Wing Yee | 2:1 | Central Western | |||||||||
HKFC | 3:0 | Hoi King | |||||||||
Fu Moon | 2:3 | Tung Sing | |||||||||
Yau Tsim Mong | 0:2 | Wan Chai | |||||||||
Kwong Wah | 0:0 | CFCSSHK | |||||||||
St. Joseph's | 1:1 | Kwai Tsing | |||||||||
Kowloon City | 3:2 | Lucky Mile | |||||||||
Mutual | 0:2 | Double Flower | |||||||||
Tuen Mun | 1:2 | Kwun Tong | |||||||||
Leopard Cat | 3:1 | Tainan City | |||||||||
Hang Yuan FC | 1:3 | Taipower | |||||||||
Taipei Dragons | 1:2 | NTUS | |||||||||
Ming Chuan Univ | 1:0 | Futuro | |||||||||
Kitchee | 1:1 | Happy Valley | |||||||||
Lee Man | 2:3 | Eastern | |||||||||
Shamakhi | 1:1 | Sabah FK | |||||||||
FK Sabail | 1:1 | Qarabag FK | |||||||||
FC Besa | 0:2 | FC Prishtina | |||||||||
Feronikeli 74 | 2:0 | KF Trepca 89 | |||||||||
SC Gjilani | 2:3 | FC Drita | |||||||||
Lynx FC | 1:1 | Bruno's Magpies | |||||||||
Glacis United | 0:5 | St Joseph's FC | |||||||||
Artsakh | 1:0 | FC Sevan | |||||||||
NSÍ Runavík | 1:3 | HB Tórshavn | |||||||||
WAFA SC | 1:1 | Elmina Sharks | |||||||||
Ebusua Dwarfs | 1:0 | Berekum Chelsea | |||||||||
Aduana Stars | 0:0 | Bechem United | |||||||||
Karela United | 2:1 | Dreams FC | |||||||||
Inter Allies | 1:0 | Hearts of Oak | |||||||||
Castellanzese | 2:3 | Casale | |||||||||
Lavagnese | 2:3 | Legnano | |||||||||
Derthona | 1:0 | Fossano | |||||||||
Caronnese | 0:0 | Imperia | |||||||||
Città Varese | 0:2 | Vado | |||||||||
Caravaggio | 2:3 | Crema | |||||||||
Ponte S. Pietro | 2:1 | Seregno | |||||||||
Belasica | 2:2 | Rabotnicki | |||||||||
Struga | 1:1 | Shkendija | |||||||||
Makedonija | 0:0 | FC Shkupi | |||||||||
Renova | 1:0 | Borec Veles | |||||||||
Pelister Bitola | 1:2 | Sileks | |||||||||
Real Forte | 0:1 | Lentigione | |||||||||
Rimini | 1:3 | Aglianese | |||||||||
Sammaurese | 1:2 | Cattolica | |||||||||
Pianese | 1:2 | Montespaccato | |||||||||
Grassina | 0:0 | Sinalunghese | |||||||||
Città Castello | 2:0 | Ostiamare | |||||||||
Aprilia | 3:3 | Vastese | |||||||||
Recanatese | 3:0 | Rieti | |||||||||
Vis Artena | 1:2 | Latte Dolce | |||||||||
Nocerina | 4:0 | Nola | |||||||||
Lanusei | 0:1 | Latina Calcio | |||||||||
Nuova Florida | 1:0 | Formia | |||||||||
Casarano | 1:1 | Taranto | |||||||||
R. Aversa | 0:0 | Nardò | |||||||||
Gelbison | 1:1 | Città S.Agata | |||||||||
Roccella | 1:0 | Troina | |||||||||
Balzan FC | 1:1 | Senglea Ath. | |||||||||
Hamrun Spart. | 4:0 | Zejtun C. | |||||||||
Tarxien | 3:1 | Valletta | |||||||||
Floriana | 0:2 | Mosta FC | |||||||||
Zebbug Rangers | 1:3 | FC Swieqi Utd. | |||||||||
Vittoriosa | 1:1 | Qrendi FC | |||||||||
Dinamo-Auto | 1:1 | Dacia Buiucani | |||||||||
Zimbru Chisinau | 2:3 | Sfintul Gheor. | |||||||||
Atl. Nacional | 0:3 | CD América |
|
||||||||
Indep. Santa Fe | 2:0 | Deportivo Pasto | |||||||||
León | 2:0 | Puebla FC | |||||||||
América | 1:2 | Chivas |
|
||||||||
UNAM Pumas | 0:0 | Pachuca | |||||||||
Guadalajara U20 | 5:1 | Cruz Azul U20 | |||||||||
Orlando | 1:3 | New England | |||||||||
Chippa United | 1:1 | Marumo | |||||||||
Jamshedpur FC | 2:2 | Odisha FC | |||||||||
Chennaiyin FC | 0:0 | Kerala Blasters | |||||||||