Matches 14/09/2022

hari perlawanan 3 Haminan PK Haminan Pallo-Kissat postponed Kultsu FC Kultsu FC
hari perlawanan 21 Savilahden Savilahden Urheilijat 11:30 PTG Kotajärven Pallo Kotajärven
hari perlawanan 8 Forstinning VfB Forstinning 1:30 PG SV Bruckmühl SV Bruckmühl
hari perlawanan 9
Chivas Deportivo Guadalajara 10:05 PG Tigres UANL Tigres UANL
hari perlawanan 14 CD Dragón CD Dragón 6:00 PG AD Isidro Metapán ADI Metapán
  Once Deportivo Once Deportivo FC 6:00 PG CD Luis Angel Firpo L.A. Firpo
  Chalatenango AD Chalatenango 6:00 PG CD FAS FAS
  Marte CD Atlético Marte 6:00 PG Alianza FC Alianza FC
  CD Platense CD Platense Zacatecoluca 6:00 PG CD Águila CD Águila
  Santa Tecla Santa Tecla FC 6:00 PG Jocoro FC Jocoro
hari perlawanan 22 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 6:30 PTG Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
hari perlawanan 26 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 6:00 PTG Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Vissel Kobe Vissel Kobe 6:00 PTG FC Tokyo FC Tokyo
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 6:30 PTG Cerezo Osaka Cerezo Osaka
hari perlawanan 36 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 5:00 PTG JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 6:00 PTG Yokohama FC Yokohama FC
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 6:00 PTG Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Mito HollyHock Mito HollyHock 6:00 PTG V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 6:00 PTG Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Tochigi SC Tochigi SC 6:00 PTG Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 6:00 PTG Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 6:00 PTG FC Ryukyu FC Ryukyu
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 6:00 PTG Machida Zelvia Machida Zelvia
  Omiya Ardija Omiya Ardija 6:00 PTG Oita Trinita Oita Trinita
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 6:30 PTG Albirex Niigata Albirex Niigata
hari perlawanan 4 Al-Tai Al-Tai 11:55 PTG Al-Fateh Al-Fateh
hari perlawanan 12 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 6:05 PG Tlaxcala FC Tlaxcala
  Cancún FC Cancún FC 8:05 PG Celaya FC Celaya
  Pumas Tabasco Pumas Tabasco 10:05 PG CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
hari perlawanan 32 Jeonbuk Hyundai Jeonbuk Hyundai Motors 6:00 PTG Seongnam FC Seongnam FC
  Incheon Utd. Incheon United 6:00 PTG Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Pohang Steelers Pohang Steelers 6:30 PTG Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Round of 16 Shukura Shukura Kobuleti 7:00 PTG FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
  Spaeri FC Spaeri Tbilisi 7:00 PTG Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
  Merani Martvili Merani Martvili 7:00 PTG FC Saburtalo Saburtalo
hari perlawanan 39 Ansan Greeners Ansan Greeners 6:00 PTG Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
  FC Anyang FC Anyang 6:30 PTG Gwangju FC Gwangju FC
  Seoul E-Land Seoul E-Land 6:30 PTG Chungnam Asan Chungnam Asan
hari perlawanan 10 Middlesbrough Middlesbrough FC 2:45 PG Cardiff City Cardiff
 
Swansea Swansea City 2:45 PG Sheffield United Sheff Utd
  Blackburn Blackburn Rovers 2:45 PG Watford FC Watford
  Huddersfield Huddersfield Town 2:45 PG Wigan Athletic Wigan
  Hull City Hull City 2:45 PG Stoke City Stoke City
  Preston Preston North End 3:00 PG Burnley FC Burnley
hari perlawanan 9 King's Lynn King's Lynn Town 2:45 PG Alfreton Town Alfreton
  Brackley Brackley Town 2:45 PG FC Hereford Hereford
  Leamington Leamington FC 2:45 PG Kettering Town Kettering
  Chester Chester FC 2:45 PG Southport FC Southport
  Peterb Sports Peterborough Sports 2:45 PG Banbury United Banbury
  Gloucester Gloucester City 2:45 PG AFC Telford United Telford Utd
  Scarborough Athletic Scarborough Athletic 2:45 PG Chorley FC Chorley
  Blyth Spartans Blyth Spartans 2:45 PG Farsley Celtic Farsley
  Kidderminster Kidderminster Harriers 2:45 PG AFC Fylde Fylde
  Spennymoor Town Spennymoor Town 2:45 PG Curzon Ashton Curzon Ashton
  Boston Utd Boston United 2:45 PG Buxton FC Buxton
  St. Albans City St. Albans City 2:45 PG Concord Rangers Concord Rangers
  Eastbourne Eastbourne Borough 2:45 PG Welling United Welling Utd.
  Tonbridge Tonbridge Angels 2:45 PG Farnborough FC Farnborough
  Ebbsfleet Ebbsfleet United 2:45 PG Braintree Town Braintree
  Worthing Worthing FC 2:45 PG Cheshunt FC Cheshunt
  Bath City Bath City 2:45 PG Weymouth FC Weymouth FC
  Hampton & Rich. Hampton & Richmond Borough 2:45 PG Chippenham Town Chippenham
  Dover Athletic Dover Athletic 2:45 PG Dartford FC Dartford
  Slough Slough Town 2:45 PG Taunton Town Taunton Town
  Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet 2:45 PG Hemel Hempstead Town Hemel
hari perlawanan 11 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 5:00 PTG Yadanarbon FC Yadanarbon FC
hari perlawanan 15 Melaka Melaka United FC 9:00 PTG Kuala Lumpur City FC Kuala Lumpur
  KDA FC Kedah Darul Aman FC 9:00 PTG Selangor FC Selangor FC
hari perlawanan 2 BG Pathum Utd. BG Pathum United 7:00 PTG Port FC Port FC
hari perlawanan 9 Peterborough Peterborough United 2:45 PG Fleetwood Town Fleetwood
  Ipswich Ipswich Town 2:45 PG Bristol Rovers Bristol Rovers
  Plymouth Plymouth Argyle 2:45 PG Oxford United Oxford United
  Barnsley FC Barnsley FC 2:45 PG Port Vale FC Port Vale
  Lincoln City Lincoln City 2:45 PG Derby County Derby
  Shrewsbury Shrewsbury Town 2:45 PG Exeter City Exeter City
  Burton Albion Burton Albion 2:45 PG Portsmouth FC Portsmouth
  MK Dons Milton Keynes Dons 2:45 PG Bolton Wanderers Bolton
  Wycombe Wycombe Wanderers 2:45 PG Accrington Stanley Accrington
  Charlton Charlton Athletic 2:45 PG Forest Green Rovers Forest Green
  Morecambe FC Morecambe FC 2:45 PG Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Cheltenham Cheltenham Town 2:45 PG Cambridge United Cambridge Utd.
  Walsall Walsall FC 2:45 PG Colchester United Colchester Utd.
  Crawley Town Crawley Town 2:45 PG Stockport County Stockport
  Rochdale Rochdale AFC 2:45 PG Leyton Orient Leyton Orient
  Grimsby Town Grimsby Town 2:45 PG Gillingham FC Gillingham FC
  Stevenage Stevenage FC 2:45 PG Newport County Newport County
  Harrogate Town Harrogate Town 2:45 PG Salford City Salford
  Swindon Town Swindon Town 2:45 PG Sutton United Sutton Utd
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 2:45 PG Northampton Town Northampton
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:45 PG Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2:45 PG Bradford City Bradford
  Barrow Barrow AFC 2:45 PG Doncaster Rovers Doncaster
  Mansfield Town Mansfield Town 2:45 PG Carlisle United Carlisle United
  Wrexham Wrexham AFC 2:45 PG Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Barnet Barnet FC 2:45 PG Dorking Wanderers Dorking
  Maidstone Maidstone United 2:45 PG Wealdstone FC Wealdstone
  York City York City 2:45 PG Bromley FC Bromley
  Boreham Wood Boreham Wood FC 2:45 PG Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Notts County Notts County 2:45 PG Aldershot Town Aldershot
  Chesterfield FC Chesterfield FC 2:45 PG Southend United Southend United
  Torquay Torquay United 2:45 PG Solihull Moors Solihull Moors
  Eastleigh Eastleigh FC 2:45 PG Yeovil Town Yeovil Town
  Woking Woking FC 2:45 PG Oldham Athletic Oldham Athletic
  Altrincham Altrincham FC 2:45 PG Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Halifax Town FC Halifax Town 2:45 PG Gateshead FC Gateshead
hari perlawanan 4 Ankaraspor Ankaraspor 6:00 PG Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor Arnavutköy Bld
  Batman Petrol Batman Petrolspor 6:00 PG Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
  Bayburt ÖI Bayburt Özel Idare Spor 8:30 PTG Menemen FK Menemen FK
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 8:30 PTG Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Inegölspor Inegölspor 9:30 PTG Düzcespor Düzcespor
  E. Erokspor Esenler Erokspor 9:30 PTG Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  1461 Trabzon 1461 Trabzon FK 8:30 PTG Iskenderunspor Iskenderunspor
  Pazarspor Pazarspor 8:30 PTG Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Adiyaman FK Adiyaman FK 8:30 PTG Van Spor FK Van Spor FK
  Serik Belediye Serik Belediyespor 9:00 PTG Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Usak Spor Usak Spor 9:30 PTG GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Kirklarelispor Kirklarelispor 9:30 PTG Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Sariyer Sariyer 9:30 PTG Kocaelispor Kocaelispor
hari perlawanan 23 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna 1:00 PG IK Brage Brage
  Norrby Norrby IF 1:00 PG Halmstads BK Halmstads BK
hari perlawanan 7 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 1:00 PG 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 1:00 PG Bahlinger SC Bahlinger SC
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 1:00 PG KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
  SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 1:00 PG SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  TSG Balingen TSG Balingen 1:00 PG Kickers Offenbach K. Offenbach
  RW Koblenz FC Rot-Weiß Koblenz 1:00 PG TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
  SGV Freiberg SGV Freiberg 11:00 PTG VfB Stuttgart II Stuttgart II
hari perlawanan 8 FC Holzhausen FC Holzhausen 11:30 PTG SV Oberachern SV Oberachern
  Freiburger FC Freiburger FC 11:30 PTG FV Ravensburg FV Ravensburg
  Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen 11:30 PTG FC 08 Villingen FC 08 Villingen
Group 1 Independiente Independiente del Valle - AD Nueve de Octubre AD 9 de Octubre
hari perlawanan 10 Persita Persita Tangerang 4:30 PTG PSIS Semarang PSIS
hari perlawanan 7 Umm Salal SC Umm Salal SC 1:15 PG Al-Arabi SC Al-Arabi SC
  Al-Gharafa SC Al-Gharafa SC 1:15 PG Al-Markhiya SC Al-Markhiya SC
  Al-Shamal SC Al-Shamal SC 11:05 PTG Al-Ahli SC Al-Ahli SC

Select date

Hari ini

Player birthdays

Coach birthdays