Matches 07/08/2022

hari perlawanan 1
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 1:0 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 1:1 RB Leipzig RB Leipzig
 
1. FC Köln 1. FC Köln 3:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
hari perlawanan 3
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 2:1 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 1:2 Holstein Kiel Holstein Kiel
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 0:1 SV Darmstadt 98 Darmstadt 98
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:1 FC St. Pauli FC St. Pauli
hari perlawanan 2
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 0:4 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:1 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
SC Verl SC Verl 2:2 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Romania U16 Romania U16 2:0 Bulgaria U16 Bulgaria U16
hari perlawanan 21
Botafogo Botafogo de Futebol e Regatas 1:1 Ceará Sporting Club Ceará SC
 
Juventude Esporte Clube Juventude 0:1 América Futebol Clube (MG) América-MG
 
Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 3:0 Sport Club Internacional Internacional
 
Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 2:1 Red Bull Bragantino RB Bragantino
 
Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
 
São Paulo São Paulo Futebol Clube 0:2 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
hari perlawanan 22
EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
 
Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 2:0 Tombense Futebol Clube (MG) Tombense
  Novorizontino Grêmio Novorizontino (SP) 0:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
hari perlawanan 18 Atlético-CE FC Atlético Cearense 0:2 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo-SP
  ABC FC ABC Futebol Clube (RN) 3:2 Esporte Clube São José (RS) EC São José
  Ypiranga-RS Ypiranga Futebol Clube (RS) 5:0 Manaus Futebol Clube Manaus FC
  AA Altos Associacao Atlética de Altos (PI) 0:3 Paysandu Sport Club (PA) Paysandu SC
  Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 1:0 Associação Desportiva Confiança (SE) Confiança-SE
last 16 1st leg AA Portuguesa AA Portuguesa (RJ) 2:1 Nova Venécia FC Nova Venécia
  AD Bahia-BA AD Bahia de Feira (BA) 0:1 São Bernardo Futebol Clube (SP) São Bernardo-SP
hari perlawanan 1
Everton Everton FC 0:1 Chelsea FC Chelsea
 
Leicester Leicester City 2:2 Brentford FC Brentford
 
Man Utd Manchester United 1:2 Brighton & Hove Albion Brighton
 
West Ham West Ham United 0:2 Manchester City Man City
  Clermont Foot Clermont Foot 63 0:5 Paris Saint-Germain Paris SG
  Toulouse FC Toulouse 1:1 OGC Nice OGC Nice
  Montpellier Montpellier HSC 3:2 ESTAC Troyes Troyes
  Lens RC Lens 3:2 Stade Brestois 29 Stade Brestois
  Angers SCO Angers SCO 0:0 FC Nantes FC Nantes
 
LOSC Lille LOSC Lille 4:1 AJ Auxerre AJ Auxerre
 
Stade Rennais Stade Rennais FC 0:1 FC Lorient FC Lorient
hari perlawanan 3
TSV Hartberg TSV Hartberg 0:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
SCR Altach SCR Altach 3:2 Austria Vienna Austria Vienna
 
WSG Tirol WSG Tirol 2:2 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:1 SC Austria Lustenau A. Lustenau
hari perlawanan 4 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 0:0 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Krasnodar FK Krasnodar 3:0 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
  Torpedo Moscow Torpedo Moscow 1:3 FK Khimki Khimki
  KS Samara Krylya Sovetov Samara 0:2 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
hari perlawanan 3 Ak.Loko U16 Akademia Lokomotiv Moskau U16 4:1 Akron Akademia Konoplev U16 Konoplev U16
  Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 3:3 Akron Akademia Konoplev U17 Ak.Konoplev U17
hari perlawanan 4 CS Mioveni CS Mioveni 1:1 FCSB FCSB
  FC Rapid FC Rapid 1923 2:1 ACSC FC Arges FC Arges
  Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 0:0 UTA Arad UTA Arad
  Chindia AFC Chindia Targoviste 0:2 CFR Cluj CFR Cluj
 
Servette FC Servette FC 1:0 FC Winterthur FC Winterthur
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 3:2 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
FC Zürich FC Zürich 0:3 FC Sion FC Sion
 
FC Lugano FC Lugano 1:2 FC Luzern FC Luzern
 
FC Basel FC Basel 1893 0:0 BSC Young Boys BSC Young Boys
hari perlawanan 1 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 0:2 Excelsior Rotterdam Excelsior
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 4:1 FC Emmen FC Emmen
  RKC Waalwijk RKC Waalwijk 2:2 FC Utrecht FC Utrecht
  FC Groningen FC Groningen 2:2 FC Volendam FC Volendam
  NEC Nijmegen NEC Nijmegen 0:1 Twente Enschede FC Twente FC
  Vitesse Vitesse Arnhem 2:5 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2:0 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
 
Sivasspor Sivasspor 1:1 Gaziantep FK Gaziantep FK
 
Besiktas Besiktas JK 1:0 Kayserispor Kayserispor
hari perlawanan 2 Hibernian FC Hibernian FC 1:1 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
  Dundee United Dundee United FC 0:1 Livingston FC Livingston FC
hari perlawanan 3 KV Kortrijk KV Kortrijk 0:0 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  RSC Charleroi RSC Charleroi 1:3 KV Oostende KV Oostende
  KV Mechelen KV Mechelen 3:0 Royale Union Saint Gilloise Union SG
 
Standard Liège Standard Liège 2:0 Cercle Brugge Cercle Brugge
 
KAA Gent KAA Gent 2:1 KVC Westerlo KVC Westerlo
hari perlawanan 2 Bohemians 1905 Bohemians Prag 1905 3:3 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 0:2 AC Sparta Praha Sparta Praha
  Slovacko 1.FC Slovacko 1:0 FC Hradec Kralove Hradec Kralove
  Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav 2:2 FK Jablonec Jablonec
hari perlawanan 4 FC Copenhagen FC Copenhagen 4:1 Bröndby IF Bröndby IF
hari perlawanan 5 FK TSC FK TSC Backa Topola 0:1 FK Novi Pazar Novi Pazar
hari perlawanan 4 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 0:0 HNK Sibenik HNK Sibenik
  NK Istra NK Istra 1961 1:0 NK Osijek NK Osijek
hari perlawanan 17 KuPS Kuopion Palloseura 1:1 FC Honka FC Honka
hari perlawanan 18 Mikkelin Mikkelin Palloilijat 2:2 Ekenäs IF Ekenäs IF
  FF Jaro FF Jaro 3:0 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
hari perlawanan 14 Vaasa IFK Vaasa IFK 3:0 Oulun Työväen Palloilijat OTP
  Kajaanin Haka Kajaanin Haka 2:1 Gamlakarleby Bollklubb GBK
  Närpes Kraft Närpes Kraft 4:2 JS Hercules JS Hercules
hari perlawanan 13 PKKU II Pallokerho Keski-Uusimaa II 2:0 Nouseva Laaka Nouseva Laaka
hari perlawanan 4 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 0:0 Widzew Lodz Widzew Lodz
  Warta Poznan Warta Poznan 1:2 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 1:1 Lech Poznan Lech Poznan
hari perlawanan 5 CSKA 1948 CSKA 1948 5:2 Botev Vratsa Botev Vratsa
hari perlawanan 4 Etar Etar Veliko Tarnovo 3:1 Maritsa 1921 Plovdiv Maritsa
  Montana Montana 2:1 Belasitsa Petrich Belasitsa
  Vitosha Vitosha Bistritsa 1:2 Sportist Svoge Sportist Svoge
  Krumovgrad Krumovgrad 1:1 CSKA 1948 II CSKA 1948 II
  NK Radomlje NK Radomlje 1:1 NS Mura NS Mura
hari perlawanan 1 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 2:0 Union Titus Petange Titus Petange
  CS Fola Esch CS Fola Esch 2:1 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  Mondercange FC Mondercange 5:1 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97 1:1 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 2:0 US Hostert US Hostert
  Differdange 03 FC Differdange 03 2:3 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
hari perlawanan 2 Debrecen Debreceni VSC 1:1 Kecskeméti TE Kecskemét
  Kisvárda Kisvárda FC 4:2 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 2:0 Újpest FC Újpest FC
hari perlawanan 4 Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica 2:3 MFK Ruzomberok Ruzomberok
  Zlate Moravce ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:1 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
hari perlawanan 5 TB Roding TB Roding 4:0 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  SV Buckenhofen SV Buckenhofen 2:2 SV Mitterteich SV Mitterteich
hari perlawanan 6 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 0:4 TSV Karlburg TSV Karlburg
  ASV Rimpar ASV Rimpar 2:0 TuS Röllbach TuS Röllbach
  TSV Rottendorf TSV Rottendorf 2:1 SV Vatanspor Aschaffenburg SV Vatanspor
hari perlawanan 5 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 1:1 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  SSV Eggenfelden SSV Eggenfelden 3:1 VfB Forstinning Forstinning
hari perlawanan 1 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 1:3 TSV Etelsen TSV Etelsen
  Güldenst. Stade VfL Güldenstern Stade 2:2 TSV Elstorf TSV Elstorf
  FC Verden 04 FC Verden 04 4:2 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
  MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 2:2 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
  Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 2:2 VfL Westercelle VfL Westercelle
  TB Uphusen TB Uphusen 4:0 SV Lindwedel-Hope Lindwedel-Hope
hari perlawanan 3 Ballweiler-We. DJK Ballweiler-Wecklingen 5:1 FV Siersburg FV Siersburg
  FV Bischmisheim FV Bischmisheim 5:2 SpVgg Quierschied Quierschied
hari perlawanan 1 Eintr. Northeim FC Eintracht Northeim 3:3 MTV Wolfenbüttel Wolfenbüttel
  BV Germania BV Germania Wolfenbüttel 3:4 SSV Nörten-Hardenberg SSV Nörten-H.
  Sp. Göttingen Sparta Göttingen 2:3 SV Lengede SV Lengede
  Göttingen 05 I.SC Göttingen 05 9:0 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
  BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 0:3 SVG Göttingen SVG Göttingen
  Bad Harzburg TSG Bad Harzburg 1:0 TSC Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
  SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 2:0 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
  FC Eldagsen FC Eldagsen 0:3 TSV Stelingen TSV Stelingen
  TuS Garbsen TuS Garbsen 4:2 TuS Sulingen TuS Sulingen
  VfR Evesen VfR Evesen 1:2 OSV Hannover OSV Hannover
  BW Hollage Blau-Weiß Hollage 0:0 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
  SV Holdorf SV Holdorf 3:1 Frisia Wilhelmshaven WSC Frisia
  SV Bevern SV Bevern 1:1 TV Dinklage TV Dinklage
  SV Meppen II SV Meppen II 7:1 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
  Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 0:0 Grün-Weiß Mühlen GW Mühlen
First Round Dresden-Löbtau SpVgg Dresden-Löbtau 0:2 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Rot. Dresden TSV Rotation Dresden 2:1 Meißner SV 08 Meißner SV 08
  Friedersdorf LSV Friedersdorf 1:5 Hoyerswerdaer FC FC Hoyerswerda
  FSV Limbach FSV Limbach-Oberfrohna 1:4 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  Reichenbach Reichenbacher FC 2:4 Radefelder SV Radefelder SV
  TSV Flöha TSV Flöha 1848 1:2 Heidenauer SV Heidenauer SV
  BW Chemnitz Blau-Weiß Chemnitz 0:1 ATSV Frisch Auf Wurzen ATSV FA Wurzen
  SV Auerhammer SV Auerhammer 3:2 Roter Stern Leipzig Roter Stern
  Langhennersdorf TSV Langhennersdorf 1:2 FV Dresden 06 Laubegast FV Dresden 06
  BG Mülsen SV Blau-Gelb Mülsen 1:3 SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  Fort. Langenau SV Fortuna Langenau 0:4 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  Kreischa TSV Kreischa 5:4 AET Königswarthaer SV Königswartha
  Merkur Oelsnitz SV Merkur Oelsnitz 4:2 VfB Annaberg VfB Annaberg
  Deutschbaselitz Aufbau Deutschbaselitz 0:2 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  Oberlungwitz Oberlungwitzer SV 0:2 BSV Einheit Frohburg Einh. Frohburg
  SG Weixdorf SG Weixdorf 2:0 SV Lichtenberg Lichtenberg
  Kreinitz SG Kreinitz 2:3 SG Dresden-Striesen SG Striesen
  Meeraner SV Meeraner SV 1:6 VfB Fortuna Chemnitz Fort. Chemnitz
  SG Crostwitz SG Crostwitz 1:5 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  SV Bannewitz SV Bannewitz 1:3 FV Gröditz 1911 FV Gröditz 1911
  VfB Schöneck VfB Schöneck 4:2 AET Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  C. Schneeberg Concordia Schneeberg 1:5 VfB Empor Glauchau Empor Glauchau
  Edelw. Rammenau SV Edelweiß Rammenau 1:3 AET VfL Pirna-Copitz Pirna-Copitz
  Eiche Reich. SV Eiche Reichenbrand 0:2 FC Bad Lausick FC Bad Lausick
hari perlawanan 1 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 0:3 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  SG Kinzenbach SG Kinzenbach 5:3 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  FC Ederbergland FC Ederbergland 3:3 FC Turabdin-Babylon Pohlheim TuBa Pohlheim
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim 6:0 RSV Weyer RSV Weyer
  Spvgg. Eltville Spvgg. Eltville 0:0 FC Schwarz-Weiß Dorndorf FC Dorndorf
  VfB Marburg VfB Marburg 6:1 SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn 1:1 FV Breidenbach FV Breidenbach
  SG Johannesberg SG Johannesberg 4:2 SG Kleinalmerode/Hundelshausen/Dohrenbach SG Klei/Hun/Doh
  Vikt. Bronnzell SG Viktoria Bronnzell 2:2 SC Willingen SC Willingen
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 3:2 SSV Sand SSV Sand
  SG Bad Soden SG Bad Soden 2:1 SG Ehrenberg SG Ehrenberg
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 2:6 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 2:2 OSC Vellmar OSC Vellmar
  Sandershausen TSG Sandershausen 1:1 TSV Wabern TSV Wabern
  FSV Dörnberg FSV Dörnberg 2:1 Hünfelder SV Hünfelder SV
  FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel 1:3 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  SF Seligenstadt Sportfreunde Seligenstadt 1:2 VfR Fehlheim VfR Fehlheim
  SV Münster SV 1919 Münster 1:0 SC Dortelweil SC Dortelweil
  JSK Rodgau JSK Rodgau 1:0 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 7:1 Germania Ober-Roden G. Ober-Roden
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 4:0 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
  FC Schönberg 95 FC Schönberg 95 5:3 TSV Bützow TSV Bützow
  Eintr. Emseloh SV Eintracht Emseloh 1:3 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
  SC Lahr SC Lahr 1:1 SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  FC Auggen FC Auggen 2:2 SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 1:1 SV Linx SV Linx
  VfR Baumholder VfR Baumholder 1:3 FC Bienwald Kandel Bienwald Kandel
  Hassia Bingen Hassia Bingen 1:2 TuS 1904 Hohenecken TuS Hohenecken
  FK Pirmasens II FK Pirmasens II 6:1 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
  TSG Bretzenheim TSG 1846 Bretzenheim 5:1 SV Hermersberg SV Hermersberg
  Basara Mainz FC Basara Mainz 1:2 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  TuS Rüssingen TuS Rüssingen 0:3 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
  TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 2:0 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Second Round E. Fuhlsbüttel Eintracht Fuhlsbüttel 2:10 TSV Sasel TSV Sasel
First Round Großrudestedt SV 1916 Großrudestedt 1:0 FC Saalfeld FC Saalfeld
  Germ. Ilmenau SV Germania Ilmenau 0:1 Eintracht Sondershausen Sondershausen
  Kaltennordheim SG RSV Fortuna Kaltennordheim 3:5 SpVgg Siebleben 06 SpVgg Siebleben 06
  Großengottern SC Großengottern 2:3 SC Heiligenstadt Heiligenstadt
  FSV Kölleda FSV Kölleda 4:3 VfB Pößneck VfB Pößneck
  FC Borntal FC Borntal Erfurt 1:4 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  Neuhaus-Schiers SV Isolator Neuhaus-Schierschnitz 2:8 FC Erfurt-Nord FC Erfurt-Nord
  PTSV Detmold Post TSV Detmold 1:3 Delbrücker SC Delbrücker SC
  Schmallenb./Fr. SV Schmallenberg/Fredeburg 2:7 Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
  FC Epe FC Epe 0:3 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 7:2 SV Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
  FC Nieheim FC Nieheim 0:1 Sportfreunde Lotte SF Lotte
  SVW Soest SV Westfalia Soest 6:0 DJK Mastbruch DJK Mastbruch
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 1:0 Hombrucher SV Hombrucher SV
  SV Teuto SV Teuto Riesenbeck 4:0 SV Concordia Albachten C. Albachten
  TSV Horn Türkischer SV Horn 3:4 SV Westfalen Liesborn SVW Liesborn
  TuRa Freienohl TuRa Freienohl 1:5 FC Kaunitz FC Kaunitz
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 4:7 SC Obersprockhövel Obersprockh.
  FC Castrop-Rau. FC Castrop-Rauxel 0:9 RSV Meinerzhagen Meinerzhagen
  Hövelhofer SV Hövelhofer SV 2:0 TBV Lemgo TBV Lemgo
  G. Salchendorf Germania Salchendorf 9:0 Kiersper SC Kiersper SC
  FC Nordkirchen FC Nordkirchen 1:2 Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
  Anröchte TuS Anröchte 0:1 SV Kutenhausen-Todtenhausen SVKT 07
  TSG Dülmen TSG Dülmen 0:4 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  Königsborner SV Königsborner SV 2:5 Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  VfB Schloß Holte VfB Schloß Holte 1:5 SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  Stift Quernheim BV Stift Quernheim 0:3 RW Erlinghausen RW Erlinghausen
hari perlawanan 12 Arsenal Sarandí Arsenal Fútbol Club 3:1 Club Atlético Tucumán Atl. Tucumán
  Barracas C. CA Barracas Central 0:0 Racing Club Racing Club
 
CA Talleres Club Atlético Talleres 2:0 Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
  CA Unión Club Atlético Unión 2:1 CA Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
 
Boca Juniors CA Boca Juniors 2:1 Club Atlético Platense Platense
hari perlawanan 28 CA San Telmo Club Atlético San Telmo 1:0 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
  GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 0:0 Club Social y Deportivo Tristan Suarez Tristan Suarez
  CD Riestra Club Deportivo Riestra 2:0 Sacachispas Fútbol Club Sacachispas
  Villa Dálmine Club Villa Dálmine 1:0 Club Ferro Carril Oeste Ferro
  Estudiantes BA CA Estudiantes (Buenos Aires) 3:2 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
  CA Temperley Club Atlético Temperley 2:2 Nueva Chicago Nueva Chicago
hari perlawanan 23 CSG San Martín Club Sportivo General San Martín 4:0 Gimnasia y Tiro (Salta) GyT (Salta)
  Camioneros Deportivo Camioneros 0:1 Club Ciudad de Bolivar Club Ciudad Bol
  DEPRO Club Defensores de Pronunciamiento 1:1 Club Atletico Union de Sunchales Union (S)
hari perlawanan 19 Cusco FC Cusco FC 2:0 Deportivo Llacuabamba Llacuabamba
hari perlawanan 7
Monterrey CF Monterrey 5:1 Club León FC León
  Santos Laguna Santos Laguna 4:0 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Major League Soccer MLS
hari perlawanan 27 Atlanta Atlanta United FC 2:1 Seattle Sounders FC Seattle
  Charlotte Charlotte FC 2:3 Chicago Fire FC Chicago
  Cincinnati FC Cincinnati 3:1 Philadelphia Union Philadelphia
  Columbus Columbus Crew 3:2 New York City FC New York City
  D.C. United D.C. United 0:0 New York Red Bulls New York RB
  Montréal CF Montréal 2:2 Inter Miami CF Miami
  Orlando Orlando City SC 0:3 New England Revolution New England
  Nashville Nashville SC 3:4 Toronto FC Toronto
  Kansas City Sporting Kansas City 4:2 Los Angeles Galaxy Los Angeles
  Colorado Colorado Rapids 4:3 Minnesota United FC Minnesota
  Austin Austin FC 3:3 San Jose Earthquakes San Jose
  Salt Lake Real Salt Lake City 1:4 Los Angeles FC LAFC
  Portland Portland Timbers 1:1 FC Dallas Dallas
hari perlawanan 20 Colorado 2 Colorado Rapids 2 8:7 on pens Minnesota United FC 2 Minnesota 2
  St. Louis 2 St. Louis CITY SC 2 2:1 Chicago Fire FC II Chicago II
  Michigan Stars Michigan Stars FC 0:1 California United Strikers FC Cal United
  Chattanooga FC Chattanooga FC 3:0 Maryland Bobcats FC Bobcats
hari perlawanan 8 Ind. Petrolero Club Independiente Petrolero 4:1 Club Jorge Wilstermann Wilstermann
  Guabirá Club Deportivo Guabirá 1:0 Royal Pari Fútbol Club Royal Pari
  Club Blooming Blooming Santa Cruz 1:0 CD Real Tomayapo Real Tomayapo
Group D Club A.B.B. Club A.B.B. 3:0 G.A.M. Sica Sica Sica Sica
Group G Cerveceria Deportivo Cerveceria 1:0 Club Deportivo Cultural Juva Deportivo Juva
Group H Argentinos Bol CD Argentinos Juniors 0:4 24 de Septiembre 24 Septiembre
Group C Nueva Cliza CD Nueva Cliza 2:1 Real Mizque Real Mizque
  Cochabamba FC Cochabamba FC 2:2 CD Enrique Happ Enrique Happ
Group A Gran Mamoré Libertad Gran Mamoré FC 2:0 Universitario del Beni Univ. Beni
  Alianza FC Alianza FC. 3:1 3 de Febrero FC 3 de Febrero
hari perlawanan 6 Envigado Envigado FC 1:2 AD Union Magdalena Union Magdalena
  Deportes Tolima Deportes Tolima 2:2 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
  Alianza Petrol. Alianza Petrolera 0:2 Atlético Nacional Atl. Nacional
 
Millonarios Millonarios FC 4:2 Deportivo Cali Deportivo Cali
hari perlawanan 24 FC Tokyo FC Tokyo 0:2 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Sagan Tosu Sagan Tosu 2:0 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 2:1 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:5 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
hari perlawanan 30 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 1:1 Mito HollyHock Mito HollyHock
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 0:3 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 2:0 Tochigi SC Tochigi SC
hari perlawanan 18 Iwaki FC Iwaki FC 0:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
hari perlawanan 13 Para. Yonezawa Parafrente Yonezawa 2:1 Soma SC Soma SC
hari perlawanan 10 Blanc. Hirosaki Blancdieu Hirosaki 7:0 Bogolle D. Tsugaru Bogolle D.
hari perlawanan 11 Fuji Club 2003 Fuji Univ. Club 2003 5:2 Primeiro Fukushima Prim. Fukushima
hari perlawanan 13 Yokohama Takeru Yokohama Takeru 1:3 Aventura Kawaguchi Av. Kawaguchi
  Hitachi BuilSys Hitachi Building Systems FC 3:1 Identy Mirai Identy Mirai
  RKU FC Ryutsu Keizai University FC 0:2 aries FC Tokyo aries FC
  Toho Titanium Toho Titanium SC 2:1 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
  Esperanza SC Esperanza SC (Yokohama) 1:2 Tsukuba FC Tsukuba FC
  Briobe. Urayasu Briobecca Urayasu 1:1 Vonds Ichihara Vonds Ichihara
hari perlawanan 9 Fukui Utd. Fukui United 7:0 Niigata Univ. of Management '05 Kamo '05 Kamo FC
hari perlawanan 3 FC Kariya FC Kariya 4:2 Toyota SC Toyota SC
hari perlawanan 15 Thróttur Thróttur Reykjavík 6:1 KF Fjallabyggd KF Fjallabyggd
  KFA KFA Austfjarda 4:1 KF Aegir Aegir
hari perlawanan 17 Veroskr. Tsuno Veroskronos Tsuno 2:2 KMG Holdings FC KMG Holdings FC
  J-Lease FC J-Lease FC 0:1 Brew Kashima (Saga) Brew Kashima
  NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC 0:3 Nobeoka Agata FC Agata
  Kawasoe Club Kawasoe Club 0:3 Nippon Steel Oita Ni.St. Oita
  Okinawa SV Okinawa SV 4:0 Kaiho Bank SC Kaiho Bank
hari perlawanan 4 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 4:1 FK Velez Mostar U17 Velez U17
  FK Igman U17 FK Igman Konjic U17 0:3 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
  Leotar U17 FK Leotar Trebinje U17 1:1 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
  Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 3:2 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
  Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 2:0 FK Sloga Meridian U17 S.Meridian U17
hari perlawanan 2 Z. BL U19 FK Zeljeznicar Banja Luka U19 3:0 FK Sloga Meridian U19 S.Meridian U19
  Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 2:2 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
  Tuzla City U19 FK Tuzla City U19 1:3 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
hari perlawanan 4 FK Sarajevo FK Sarajevo 1:0 HSK Posusje HSK Posusje
  FK Tuzla City FK Tuzla City 0:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
hari perlawanan 23 Deportes Temuco Deportes Temuco 0:1 CD Puerto Montt CD Puerto Montt
  U. Concepción Universidad de Concepción 3:0 Deportes Copiapó Copiapó
  Wanderers Santiago Wanderers 2:2 CCD Fernández Vial CDF Vial
  Caracas FC Caracas FC 1:2 CD Hermanos Colmenarez Colmenarez
  UCV FC Universidad Central de Venezuela 0:1 Zulia FC Zulia FC
hari perlawanan 21 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 2:0 FK Riteriai Riteriai
  Suduva FK Suduva Marijampole 4:1 FK Panevezys Panevezys
hari perlawanan 16 Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 4:3 Belshina Bobruisk Belshina
  Gomel FK Gomel 4:1 Arsenal Dzerzhinsk Dzerzhinsk
  Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3:1 FK Minsk FK Minsk
  BATE Borisov BATE Borisov 4:0 Slavia Mozyr Slavia
hari perlawanan 1 Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 3:1 FK Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
  S. Novi Grad FK Sloboda Novi Grad 1:1 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
  FK Omarska FK Omarska 0:1 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
hari perlawanan 29 Pharco FC Pharco FC 0:0 Ismaily SC Ismaily
  Future FC Future FC 2:1 Ghazl El Mahalla El Mahalla
  Pyramids FC Pyramids FC 1:0 El Mokawloon SC El Mokawloon
hari perlawanan 25 Jeonbuk Hyundai Jeonbuk Hyundai Motors 1:1 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Daegu FC Daegu FC 2:3 Incheon United Incheon Utd.
hari perlawanan 2 NK Brinje Grosuplje NK Brinje Grosuplje 1:1 NK Krsko NK Krsko
  Beltinci ND Beltinci 3:0 NK Dekani NK Dekani
hari perlawanan 23 Indy Eleven Indy Eleven 0:2 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  Legion FC Birmingham Legion FC 6:0 Atlanta United 2 ATL UTD 2
  Loudoun United Loudoun United FC 2:0 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:0 Detroit City FC Detroit City
  Louisville City Louisville City FC 4:1 Charleston Battery Charleston
  Memphis 901 Memphis 901 FC 3:1 Hartford Athletic Hartford
  New Mexico Utd. New Mexico United 0:3 Miami FC Miami FC
  San Diego Loyal San Diego Loyal SC 3:0 San Antonio FC San Antonio FC
  Monterey Bay Monterey Bay FC 1:0 El Paso Locomotive FC El Paso
  Orange County Orange County SC 3:3 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 0:0 Las Vegas Lights FC Las Vegas
  Sacramento FC Sacramento Republic FC 1:1 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Third Round Shukura Shukura Kobuleti 2:0 FC Gagra FC Gagra
  FC Samtredia FC Samtredia 1:2 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
  Varketili FC Varketili 2:0 FC Saburtalo II FC Saburtalo II
  FC Zana FC Zana 1:0 FC Tskhumi Sokhumi Tskhumi Sokhumi
  Guria Guria Lanchkhuti 1:0 FC Kolkheti-1913 Poti Kolkheti Poti
  Samegrelo FC Samegrelo Chkhorotsku 0:3 Merani Martvili Merani Martvili
  FC Gareji FC Gareji 0:1 FC Telavi FC Telavi
  FC Gardabani FC Gardabani 1:8 FC Rustavi Rustavi
  FC Merani FC Merani Tbilisi 3:4 on pens FC Spaeri Tbilisi Spaeri
  Locomotive II FC Locomotive Tbilisi II 1:0 FC Samgurali Tskaltubo Samgurali
  WIT Georgia II WIT Georgia Tbilisi II 1:2 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
hari perlawanan 31 Chungnam Asan Chungnam Asan 0:2 Gwangju FC Gwangju FC
  Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 3:0 Busan IPark Busan IPark
hari perlawanan 19 Hailstorm FC Northern Colorado Hailstorm FC 2:0 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
  CV Fuego FC Central Valley Fuego FC 0:1 Union Omaha Union Omaha
hari perlawanan 1 Sivasspor Res Sivasspor Reserve 1:1 Gaziantep FK Reserve Gaziantep Res.
  Besiktas Reserv Besiktas Istanbul Reserve 0:2 Kayserispor Reserve Kayserispor Res
hari perlawanan 3 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 1:1 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
First Round Spezia Calcio Spezia Calcio 5:1 Como 1907 Como
  FC Empoli FC Empoli 1:2 AET SPAL SPAL
  Torino Torino FC 3:0 Palermo FC Palermo
  Venezia Venezia FC 2:3 Ascoli Calcio Ascoli
hari perlawanan 5 Cerro Porteño Club Cerro Porteño 0:0 Club Nacional Asunción Nacional
  Sol de América Club Sol de América 1:0 Club Guaraní Guaraní
hari perlawanan 2 Cerro Largo Cerro Largo FC 1:1 Montevideo Wanderers Wanderers
  Cerrito CS Cerrito 0:3 CA Boston River Boston River
  CA Fénix CA Fénix 1:0 Montevideo City Torque Mvd City Torque
hari perlawanan 13 JK Vaprus U17 Pärnu JK Vaprus U17 2:0 Ida-Virumaa FC Alliance U17 Ida-Virumaa U17
  FC Flora U17 FC Flora Tallinn U17 1:0 Kalev Tallinn U17 Kalev U17
  MRJK U17 Viimsi MRJK U17 4:1 Jalgpallikool Tammeka U17 Tammeka U17
hari perlawanan 22 Kalju FC Kalju FC 6:0 Kalev Tallinn Kalev
  JK Trans Narva JK Trans Narva 0:1 FCI Levadia FCI Levadia
  JK Welco Tartu JK Welco 3:0 Raplamaa JK Raplamaa JK
hari perlawanan 15 Napier City R. Napier City Rovers 2:0 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
  Nelson Suburbs Nelson Suburbs FC 3:2 Ferrymead Bays FC Ferrymead FC
hari perlawanan 6 U. San Martín Universidad San Martín de Porres 1:0 Alianza Atlético Sullana Alianza Atl.
  AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 2:2 Club Sporting Cristal Sport. Cristal
  Dep. Binacional Deportivo Binacional 4:1 Ayacucho FC Ayacucho FC
  Sport Huancayo Sport Huancayo 1:1 Asociación Deportiva Tarma AD Tarma
hari perlawanan 26 Sligo Rovers Sligo Rovers 2:1 Bohemian Football Club Bohemians
hari perlawanan 27 Longford Town Longford Town FC 2:0 Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
hari perlawanan 18 Young Elephants Young Elephants 0:0 Lao Army FC Lao Army FC
  Champasak Utd. IDESA Champasak United 1:2 Viengchanh FC Viengchanh FC
  Luang Prabang Luang Prabang FC 0:1 Ezra FC Ezra FC
hari perlawanan 7 Yadanarbon FC Yadanarbon FC 0:0 Ayeyawady United Ayeyawady Utd.
hari perlawanan 19 Young Lions Garena Young Lions 4:2 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
hari perlawanan 1 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:1 Yeovil Town Yeovil Town
hari perlawanan 14 Skanste Skanstes SK 0:0 FK Smiltene/BJSS Smiltene
  Tukums II FK Tukums 2000 II 5:0 Rezeknes FA Rezeknes FA
  Valmiera II Valmiera FC II 2:3 Grobinas SC Grobinas
hari perlawanan 21 O'Higgins CD O'Higgins 0:0 CDP Curicó Unido Curicó Unido
  Cobresal CD Cobresal 1:1 Deportes La Serena La Serena
  CD Everton CD Everton 1:1 CD Universidad Católica U. Católica
hari perlawanan 2 Paris FC Paris FC 2:1 Quevilly Rouen Métropole Quevilly Rouen
  Amiens SC Amiens SC 1:0 FC Annecy FC Annecy
  Pau FC Pau FC 0:0 Dijon FCO Dijon
  Grenoble Grenoble Foot 38 1:0 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
  Valenciennes FC Valenciennes FC 1:0 AC Le Havre AC Le Havre
  Rodez AF Rodez AF 0:3 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  Stade Lavallois Stade Lavallois 1:2 EA Guingamp Guingamp
  Chamois Niort Chamois Niortais FC 1:4 SC Bastia SC Bastia
hari perlawanan 4 Ufa FK Ufa 1:3 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
  Rodina Moscow Rodina Moscow 0:0 Volgar Astrakhan Volgar
  Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 1:4 Kuban Krasnodar Kuban
  KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 1:1 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
hari perlawanan 3 Legion Legion Makhachkala 0:1 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
  Biolog Biolog-Novokubansk Progress 3:2 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
  Kuban Holding Kuban Holding Pavlovskaya 2:1 Forte Taganrog Forte Taganrog
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 0:1 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
  Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 1:0 Dinamo Stavropol Din. Stavropol
  Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 2:2 Nosta Novotroitsk Nosta
  Novosibirsk FK Novosibirsk 0:1 Torpedo Miass Torpedo Miass
  Khimik-August Khimik-August Vurnary 1:2 FK Tyumen Tyumen
  Orenburg-2 FK Orenburg-2 0:3 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
hari perlawanan 4 FK Kaluga FK Kaluga 2:1 FK Khimki 2 Khimki 2
  Sakhalinets M. Sakhalinets Moscow 1:7 Avangard Kursk Avangard Kursk
hari perlawanan 1 PEC Zwolle PEC Zwolle 2:1 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
  Marítimo U23 CS Marítimo U23 0:0 Sporting CP U23 Sporting CP U23
  CF Estrela U23 CF Estrela Amadora U23 0:0 CD Mafra U23 Mafra U23
  Leixões U23 Leixões SC U23 1:0 FC Famalicão U23 Famalicão U23
  Estoril Praia GD Estoril Praia 2:0 FC Famalicão Famalicão
 
FC Porto FC Porto 5:1 CS Marítimo Marítimo
  Santa Clara CD Santa Clara 0:0 Casa Pia AC Casa Pia
  Benfica B SL Benfica B 1:1 Académico Viseu FC Académico Viseu
  Nacional CD Nacional 0:1 CD Tondela Tondela
  Feirense CD Feirense 1:1 CF Estrela Amadora SAD CF Estrela
  Moreirense Moreirense FC 1:0 UD Vilafranquense Vilafranquense
hari perlawanan 4 FC Vaduz FC Vaduz 2:3 AC Bellinzona AC Bellinzona
  Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 0:0 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Ceska fotbalova liga CFL
hari perlawanan 1 Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2:0 Bohemians Prague 1905 B Bohemians B
  Admira Praha FK Admira Praha 2:1 FK Dukla Prague B Dukla B
  Chlumec n/Cidl. FK Chlumec nad Cidlinou 1:0 FK Banik Most-Sous Banik Most-Sous
  Hr. Kralove B FC Hradec Kralove B 0:0 FK Mlada Boleslav B Ml. Boleslav B
  Teplice B FK Teplice B 1:2 SK Sokol Brozany Sokol Brozany
  Povltavska FA Povltavska FA 0:0 Sokol Hostoun Sokol Hostoun
  SK Zapy SK Zapy 1:1 FK Pardubice B Pardubice B
  Ostrava B FC Banik Ostrava B 1:2 FC Slovan Rosice Rosice
  SK Unicov SK Unicov 4:1 SK Kvitkovice Kvitkovice
Fortuna Narodni liga FNL
hari perlawanan 2 Sparta Praha B AC Sparta Praha B 1:1 MFK Vyskov MFK Vyskov
hari perlawanan 3 Naestved BK Naestved Boldklub 2:0 Hobro IK Hobro IK
  Vejle BK Vejle Boldklub 2:0 Nyköbing FC Nyköbing FC
hari perlawanan 17 Rosenborg Rosenborg BK 2:1 Hamarkameratene HamKam
hari perlawanan 19 Raufoss Raufoss IL 2:2 Stjördals Blink IL Stjördals B.
  Sogndal IL Sogndal IL 1:2 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
  Stabæk Fotball Stabæk Fotball 1:2 SK Brann Brann
hari perlawanan 11 MZ Hakka Meizhou Hakka 2:1 Wuhan Yangtze WH Yangtze
  HN S. Longmen Henan Songshan Longmen 3:0 Beijing Guoan BJ Guoan
  CZ Mighty Lions Cangzhou Mighty Lions 2:0 Guangzhou FC GuaZ FC
hari perlawanan 15 Brattvag IL Brattvag IL 2:0 Frigg Oslo FK Frigg Oslo FK
  Eidsvold Turn Eidsvold Turn Fotball 4:0 Tromsdalen UIL Tromsdalen
hari perlawanan 2 Jedinstvo Ub FK Jedinstvo Ub 0:0 FK Rad Rad
hari perlawanan 4 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 2:3 LKS Lodz LKS Lodz
  GKS Tychy GKS Tychy 1:4 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  Skra Czesto. Skra Czestochowa 0:2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
hari perlawanan 1 Polonia Bytom Polonia Bytom 4:0 Warta Gorzow Wielkopolski Warta Gorzow
  Stal Brzeg Stal Brzeg 1:0 Chrobry Glogow II Chrobry II
  KS Wiazownica KS Wiazownica 1:2 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
hari perlawanan 17 Hammarby Hammarby IF 3:0 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
  Sirius IK Sirius 2:1 Malmö FF Malmö FF
  Kalmar FF Kalmar FF 1:0 AIK Solna AIK
  Värnamo IFK Värnamo 0:0 Djurgårdens IF Djurgården
  Mjällby AIF Mjällby AIF 1:1 IF Elfsborg Elfsborg
hari perlawanan 18 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna 0:2 Jönköpings Södra IF J-Södra IF
  Utsikten Utsiktens BK 0:0 Trelleborgs FF Trelleborg
  Östersund Östersunds FK 3:1 Landskrona BoIS Landskrona
  Halmstads BK Halmstads BK 3:1 Dalkurd FF Dalkurd
Group A Ordabasy Ordabasy Shymkent 1:3 Kairat Almaty</