Russia U21 | 7:0 | Belarus U21 | |||||||||
Morocco | 1:2 | Netherlands | |||||||||
Figueirense FC | 0:2 | Boa Esporte | |||||||||
Brasil Pelotas | 2:0 | Náutico | |||||||||
Basaksehir | 1:4 on pens | Konyaspor | |||||||||
Fluminense | 0:2 | Grêmio |
|
||||||||
Athletico-PR | 2:0 | Santa Cruz-PE | |||||||||
FC Ordino | 1:5 | Penya Encarnada | |||||||||
ACSM Poli Iasi | 1:1 | FC Voluntari | |||||||||
Chornomorets | 1:2 | Dynamo Kyiv | |||||||||
Stal Kamyanske | 0:0 | Vorskla Poltava | |||||||||
Dnipro | 0:3 | Volyn Lutsk | |||||||||
Karpaty | 1:1 | Zirka | |||||||||
Zorya Lugansk | 2:0 | Olimpik Donetsk | |||||||||
FK Oleksandriya | 1:1 | Shakhtar D. | |||||||||
PAOK Salonika | 2:3 | Panathinaikos | |||||||||
Panionios | 1:2 | AEK Athens | |||||||||
AC Horsens | 0:0 | Vendsyssel FF | |||||||||
FC Helsingör | 1:1 | Viborg FF | |||||||||
IFK Mariehamn | 2:1 | RoPS | |||||||||
HJK Helsinki | 6:0 | SJK Seinäjoki | |||||||||
VPS | 1:1 | Helsinki IFK | |||||||||
Ilves | 2:4 | PS Kemi | |||||||||
JJK Jyväskylä | 0:0 | KuPS | |||||||||
FC Inter | 0:0 | FC Lahti | |||||||||
Kultsu FC | 0:2 | PEPO | |||||||||
NuPS | 1:0 | EsPa | |||||||||
Dinamo Zagreb | 1:3 | HNK Rijeka | |||||||||
Dunav | 1:0 | CSKA-Sofia | |||||||||
Levski Sofia | 2:2 | Cherno More | |||||||||
Ludogorets | 1:2 | Loko Plovdiv | |||||||||
NK Domzale | 1:0 | NK Olimpija | |||||||||
Jahn Forchheim | 0:2 | SV Erlenbach | |||||||||
FSV Erlangen-B. | 3:0 | 1.SC Feucht | |||||||||
TSV Landsberg | 1:1 | Wolfratshausen | |||||||||
SB Traunstein | 2:0 | TSV Bogen | |||||||||
Freiburger FC | 4:0 | F. Heddesheim | |||||||||
Idar-Oberstein | 1:0 | SF Eisbachtal | |||||||||
1.FC Monheim | 0:0 | VfL Rhede | |||||||||
SV Uedesheim | 1:2 | VfL Benrath | |||||||||
Giesenkirchen | 0:5 | VfB Frohnhausen | |||||||||
Fichte Lintfort | 3:0 | 1.FC Wülfrath | |||||||||
DJK Vierlinden | 3:1 AET | TuS Essen-West | |||||||||
Flint City | 1:2 | St. Louis FC | |||||||||
H. C. Sapporo | 2:1 | Kashiwa Reysol | |||||||||
Shimizu S-Pulse | 2:1 | FC Tokyo | |||||||||
Júbilo Iwata | 1:2 | Omiya Ardija | |||||||||
Yokohama F. M. | 1:2 | Sanf. Hiroshima | |||||||||
Ventforet Kofu | 2:3 | Sagan Tosu | |||||||||
Albirex Niigata | 0:1 | Vissel Kobe | |||||||||
Krupa U17 | 1:2 | Sloboda T U17 | |||||||||
Olimpik U17 | 0:6 | Sarajevo U17 | |||||||||
NK Vitez U17 | 0:7 | Zeljeznicar U17 | |||||||||
Bijeljina U17 | 2:1 | NK Jajce U17 | |||||||||
FK MDK U17 | 0:1 | Zr. Mostar U17 | |||||||||
FK Krupa U19 | 0:2 | Sloboda T U19 | |||||||||
FK Olimpik U19 | 1:3 | Sarajevo U19 | |||||||||
NK Vitez U19 | 1:1 | Zeljeznicar U19 | |||||||||
Bijeljina U19 | 1:3 | NK Jajce U19 | |||||||||
FK MDK U19 | 1:3 | Zr. Mostar U19 | |||||||||
Jonava | 1:2 | Stumbras | |||||||||
Riteriai | 2:0 | Suduva | |||||||||
KF Skënderbeu | 1:3 AET | KF Tirana | |||||||||
Uni. Católica | 3:0 | Club Petrolero | |||||||||
Defensor SC | 1:2 | LDU Quito | |||||||||
Patriotas | 5:3 on pens | CD Everton | |||||||||
Urawa Reds | 3:0 AET | Jeju United | |||||||||
Jiangsu FC | 2:3 | SH Port | |||||||||
Alay Osh | 5:4 | Dordoi Bishkek | |||||||||
Istiqlol | 1:0 | FK Altyn Asyr | |||||||||
Bengaluru FC | 1:0 | Maziya S&RC | |||||||||
Abahani Ltd. | 1:1 | Mohun Bagan | |||||||||
United City | 2:1 | Johor DT | |||||||||
Kigwancha SC | 7:0 | Erchim | |||||||||
Vasas FC | 5:6 on pens | Ferencváros | |||||||||
ÍBV | 5:0 | Fjölnir | |||||||||
Vídir | 0:5 | Fylkir | |||||||||
Aegir | 1:3 | Víkingur | |||||||||
ÍR | 7:8 on pens | KR Reykjavík | |||||||||
Hafnarfjördur | 2:1 | Selfoss | |||||||||
Valur | 1:2 | Stjarnan | |||||||||
Kalev U21 | 1:2 | Kalju FC U21 | |||||||||
UTC | 5:5 on pens | FBC Melgar | |||||||||
Livorno | 1:2 | Reggiana | |||||||||
Parma | 2:1 | Lucchese | |||||||||
Lecce | 1:1 | Alessandria | |||||||||
Pordenone | 1:0 | Cosenza | |||||||||
Olimpia SM | 7:0 | Dacia U. Braila | |||||||||
Daco-Getica | 3:0 | Sportul Snagov | |||||||||
Chita | 2:0 | Smena | |||||||||
Irkutsk | 1:1 | Sakhalin | |||||||||
Irtysh Omsk | 1:1 | Dinamo Barnaul | |||||||||
Unicov | 2:3 | Hulin | |||||||||
Blansko | 1:2 | Velke Mezirici | |||||||||
Garbarnia | 2:2 | Podlasie B.P. | |||||||||
Falkenberg U19 | 0:1 | Halmstad U19 | |||||||||
Mjällby AIF U19 | 0:1 | Trelleborg U19 | |||||||||
Ordabasy | 0:1 | Irtysh | |||||||||
Kairat Almaty | 3:0 | FC Astana | |||||||||
Otrant-Olympic | 1:0 | Rudar Pljevlja | |||||||||
OFK Petrovac | 4:0 | FK Ibar | |||||||||
Qizilqum | 1:1 | Loko Tashkent | |||||||||
OKMK Olmaliq | 2:2 | Dinamo | |||||||||
Mash'al | 5:0 | YOZLOCH | |||||||||
Navbahor | 2:1 | Neftchi | |||||||||
Bunyodkor | 3:0 | Shurtan | |||||||||
Montréal | 4:2 | Vancouver | |||||||||
Sutjeska Niksic | 1:0 | OFK Grbalj | |||||||||
SC Cham | 1:4 | FC Breitenrain | |||||||||
SC YF Juventus | 1:3 AET | FC Köniz | |||||||||
FC Bavois | 2:1 | Chaux-de-Fonds | |||||||||
Gersthof | 1:4 | Austria XIII | |||||||||
Kirchbichl | 2:0 | Fügen | |||||||||
Bergheim | 1:2 | Bischofshofen | |||||||||
Kuchl | 6:1 | Straßwalchen | |||||||||
AKA Rapid U18 | 6:2 | AKA Admira U18 | |||||||||
AC Taverne | 1:0 | FC Lugano II | |||||||||
St. Pölten U16 | 2:1 | Burgenland U16 | |||||||||
Stallion Laguna | 0:4 | JPV Marikina FC | |||||||||
Ilocos United | 2:4 | Kaya-Iloilo | |||||||||
Huracán | 0:1 | Villa Teresa | |||||||||
Central | 2:0 | Miramar | |||||||||
Progreso | 1:1 | Club Oriental | |||||||||
Tacuarembó | 1:2 | Maldonado | |||||||||
CA Atenas | 3:0 | Canadian | |||||||||
Cerro Largo | 1:1 | Mvd City Torque | |||||||||
LKS U19 | 1:1 | Legia U19 | |||||||||
SV Meppen | 4:3 on pens | W. Mannheim |
|
||||||||
SV Elversberg | 2:2 | Unterhaching |
|
||||||||
KF Llapi | 3:5 on pens | FC Besa | |||||||||
FC Urartu | 0:2 | Pyunik Yerevan | |||||||||
Shirak Gyumri | 0:0 | Gandzasar | |||||||||
Ararat Yerevan | 1:4 | Alashkert FC | |||||||||
Viborg FF U19 | 0:0 | Thisted FC U19 | |||||||||
Eutin 08 | 2:0 | Bremer SV | |||||||||
Eintr. Northeim | 0:1 | Altona 93 | |||||||||
Bali United | 1:0 | PERSIB |
|
||||||||
Sicula Leonzio | 0:1 | Monza | |||||||||
Bisceglie | 8:9 on pens | Ravenna | |||||||||
Bregalnica Stip | 6:2 | Rabotnicki | |||||||||
Pobeda Prilep | 0:3 | Renova | |||||||||
Shkendija | 3:1 | Pelister Bitola | |||||||||
FC Shkupi | 1:1 | Makedonija | |||||||||
Vardar | 0:0 | Sileks | |||||||||
Jaguares FC | 1:3 | Atl. Nacional |
|
||||||||
FC Solothurn | 2:1 | Yverdon Sport |
|
||||||||
Lancy FC | 0:0 | Luzern U21 | |||||||||
FC Münsingen | 1:0 | FC Gossau | |||||||||
AC Bellinzona | 5:4 | Stade-Lausanne |
|
||||||||
KV Oostende | 3:1 | KRC Genk |
|
||||||||
Stellenbosch FC | 2:2 | Baroka FC | |||||||||
Uruguay U20 | 1:0 | S. Arabia U20 | |||||||||
England U20 | 2:1 | Costa Rica U20 | |||||||||
Zambia U20 | 4:3 AET | Germany U20 | |||||||||
RW Frankfurt | 1:1 | SV Röchling | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match