Matches 16/07/2022

hari perlawanan 1
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:30 PG Hannover 96 Hannover 96
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 7:00 PTG 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 7:00 PTG Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 7:00 PTG SV Darmstadt 98 Darmstadt 98
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 7:00 PTG Holstein Kiel Holstein Kiel
hari perlawanan 18 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 6:00 PG Sport Club do Recife Sport Recife
  Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 8:30 PG Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
  Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 10:00 PTG Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
  Ituano Ituano Futebol Clube (SP) 10:00 PTG Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
hari perlawanan 15 Aparecidense-GO AA Aparecidense (GO) - Associacao Atlética de Altos (PI) AA Altos
  Ypiranga-RS Ypiranga Futebol Clube (RS) - Botafogo Futebol Clube (PB) Botafogo
  EC Vitória Esporte Clube Vitória - Paysandu Sport Club (PA) Paysandu SC
  Manaus FC Manaus Futebol Clube - Volta Redonda Futebol Clube (RJ) Volta Redonda
  Figueirense FC Figueirense Futebol Clube - Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo-SP
hari perlawanan 1 Khimki FK Khimki 1:00 PG Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  CSKA Moscow CSKA Moscow 8:00 PTG Ural Yekaterinburg Ural
  Orenburg FK Orenburg 10:30 PTG Krylya Sovetov Samara KS Samara
  FC Midtjylland FC Midtjylland 1:00 PG Randers FC Randers FC
hari perlawanan 8 Rollon Pojat Rollon Pojat 8:00 PTG FC Raahe FC Raahe
hari perlawanan 14 HJK Helsinki HJK Helsinki 10:00 PTG Vaasan Palloseura VPS
  IFK Mariehamn IFK Mariehamn 11:30 PTG Helsinki IFK Helsinki IFK
hari perlawanan 15 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 10:00 PTG Pargas IF Pargas IF
  PK-35 Pallokerho-35 10:00 PTG FF Jaro FF Jaro
  Ekenäs IF Ekenäs IF 10:00 PTG Järvenpään Palloseura JäPS
hari perlawanan 14 KaaPo Kaarinan Pojat 10:00 PTG FC Honka II FC Honka II
  HJS Hämeenlinnan Jalkapalloseura 10:00 PTG HJK Klubi 04 Helsinki Klubi 04
  Grankulla IFK Grankulla IFK 10:00 PTG Ilves Tampere II Ilves II
  Ilves-Kissat Tampereen Ilves-Kissat 11:00 PTG Salon Palloilijat SalPa
  Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 11:30 PTG Espoon Palloseura Espoon PS
hari perlawanan 11 OTP Oulun Työväen Palloilijat 12:00 PG Oulun Luistinseura OLS
  JS Hercules JS Hercules 7:00 PTG Gamlakarleby Bollklubb GBK
  Vaasa IFK Vaasa IFK 11:00 PTG Jyväskylän Komeetat Komeetat
  RoPS Rovaniemen Palloseura 11:00 PTG Kajaanin Haka Kajaanin Haka
hari perlawanan 12 Savilahden Savilahden Urheilijat 8:00 PTG Myllykosken Pallo -47 MYPA
hari perlawanan 5 PKKU II Pallokerho Keski-Uusimaa II 3:0 FC Kuusysi FC Kuusysi
hari perlawanan 1 Rakow Rakow Czestochowa 12:00 PG Warta Poznan Warta Poznan
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 2:30 PG Slask Wroclaw Slask Wroclaw
 
Lech Poznan Lech Poznan 9:00 PTG Stal Mielec Stal Mielec
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 11:30 PTG Piast Gliwice Piast Gliwice
hari perlawanan 2 Ludogorets Ludogorets Razgrad 2:00 PG Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 11:30 PTG CSKA-Sofia CSKA-Sofia
hari perlawanan 1 CSKA 1948 II CSKA 1948 II - Yantra Gabrovo Yantra
  Vitosha Vitosha Bistritsa - Botev Plovdiv II Botev II
  Strumska Slava Strumska Slava - Sozopol Sozopol
  Sportist Svoge Sportist Svoge - FK Krumovgrad FK Krumovgrad
  Spartak Pleven Spartak Pleven - Maritsa 1921 Plovdiv Maritsa
  Belasitsa Belasitsa Petrich - Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
  Litex Lovech Litex Lovech - Dunav Ruse Dunav
  Minyor Pernik Minyor Pernik - Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
  Montana Montana - Etar Veliko Tarnovo Etar
  FC Koper FC Koper - NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana - NS Mura NS Mura
  NK Domzale NK Domzale - NK Celje NK Celje
  NK Maribor NK Maribor - NK Radomlje NK Radomlje
  ND Gorica ND Gorica - NK Bravo NK Bravo
  Michalovce Zemplin Michalovce 2:30 PG MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
  TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 1:00 PG FC Tegernheim Tegernheim
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 9:00 PTG FC Amberg FC Amberg
  Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 10:00 PTG SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
  VfB Straubing VfB Straubing 10:00 PTG SpVgg Lam SpVgg Lam
  GW Deggendorf SpVgg Grün-Weiß Deggendorf 10:00 PTG TSV Bogen TSV Bogen
  TB Roding TB Roding 11:00 PTG SpVgg Osterhofen Osterhofen
  Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 11:00 PTG TSV Seebach TSV Seebach
  FC Coburg FC Coburg 12:30 PG TSV Mönchröden TSV Mönchröden
  SV Vatanspor SV Vatanspor Aschaffenburg 10:00 PTG 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  1.FC Sand 1.FC Sand 10:00 PTG DJK Schwebenried Schwebenried
  TSV Karlburg TSV Karlburg 10:00 PTG TG Höchberg TG Höchberg
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 10:00 PTG SV Friesen SV Friesen
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 10:00 PTG TuS Röllbach TuS Röllbach
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 1:00 PG VfB Forstinning Forstinning
  TSV Grünwald TSV Grünwald 8:00 PTG FC Unterföhring FC Unterföhring
  TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 8:00 PTG SV Pullach SV Pullach
  TSV Brunnthal TSV Brunnthal 8:00 PTG ASV Dachau ASV Dachau
  TSV Ampfing TSV Ampfing 8:00 PTG TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 9:00 PTG SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  TuS Geretsried TuS Geretsried 9:00 PTG SC Eintracht Freising SE Freising
hari perlawanan 3 Puebla FC Puebla FC 8:00 PG Club León FC León
  FC Juárez FC Juárez 10:05 PG Querétaro FC Querétaro FC
hari perlawanan 22 Kashima Antlers Kashima Antlers 5:00 PTG Vissel Kobe Vissel Kobe
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 5:00 PTG Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 6:00 PTG Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 6:00 PTG Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Gamba Osaka Gamba Osaka 6:00 PTG Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Sagan Tosu Sagan Tosu 6:00 PTG Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 6:00 PTG Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
hari perlawanan 27 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 5:00 PTG Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 5:00 PTG Mito HollyHock Mito HollyHock
  Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 5:00 PTG Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Oita Trinita Oita Trinita 6:00 PTG Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 6:00 PTG Albirex Niigata Albirex Niigata
hari perlawanan 17 Iwaki FC Iwaki FC 3:30 PTG azul claro Numazu a. cl. Numazu
  Gainare Tottori Gainare Tottori 5:30 PTG Nagano Parceiro Nagano Parceiro
hari perlawanan 16 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 10:00 PG Suzuka Point Getters Suzuka PG
  Honda Lock Honda Lock 2:00 PTG Veertien Mie Veertien Mie
  Musashino Utd. Tokyo Musashino United 2:30 PTG Kochi United Kochi Utd.
  Nara Club Nara Club 3:00 PTG MIO Biwako Shiga MIO B. Shiga
hari perlawanan 5 Hig. Fukuoka HS Higashi Fukuoka High School postponed Vissel Kobe U18 Vissel U18
hari perlawanan 10 Tokyo Int'l Uni Tokyo International University FC 10:00 PG Ryutsu Keizai University FC RKU FC
hari perlawanan 11 Chukyo Univ. I Chukyo University FC (I) 4:00 PTG Tokai Gakuen Univ. FC Tokai Gak. FC
hari perlawanan 10 Eveil FC Eveil FC (Kobe) 1:00 PTG Kansai Univ. Club 2010 KanDai Club '10
  Lagend Shiga Lagend Shiga 1:00 PTG Ococias Kyoto Ococias Kyoto
  Laran. Kyoto Laranja Kyoto 1:00 PTG Arterivo Wakayama Arte. Wakayama
hari perlawanan 12 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 3:15 PG KF Aegir Aegir
  ÍR ÍR Reykjavík 10:00 PTG KF Fjallabyggd KF Fjallabyggd
  KFA KFA Austfjarda 10:00 PTG Haukar Hafnarfjördur Haukar
  Magni ÍF Magni Grenivík 10:00 PTG UMF Njardvík Njardvík
  Thróttur Thróttur Reykjavík 10:00 PTG Höttur/Huginn Höttur/Huginn
  Reynir S Reynir Sandgerdi 10:00 PTG Völsungur ÍF Völsungur ÍF
hari perlawanan 20 Manly United Manly United FC 1:00 PG Mt Druitt Town Rangers FC Mt Druitt Town
  Sutherland Sutherland Sharks FC 9:30 PTG Blacktown City FC Blacktown City
hari perlawanan 9 South Melbourne South Melbourne FC 4:45 PTG Oakleigh Cannons FC Oakleigh Cannon
hari perlawanan 22 Eastern Lions Eastern Lions SC 1:00 PTG Melbourne Knights Knights
  Melbour. Sharks Port Melbourne Sharks 3:30 PTG Dandenong City SC Dandenong City
  Altona Magic Altona Magic SC 4:00 PTG Avondale FC Avondale FC
  Dand. Thunder Dandenong Thunder SC 5:00 PTG Bentleigh Greens SC Bentleigh
hari perlawanan 1 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla - HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
  Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo - FK Leotar Trebinje Leotar Trebinje
  B. Banja Luka FK Borac Banja Luka - FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
  FK Sarajevo FK Sarajevo - FK Tuzla City FK Tuzla City
  HSK Posusje HSK Posusje 11:00 PTG FK Velez Mostar Velez Mostar
  Igman Konjic FK Igman Konjic 11:00 PTG NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
hari perlawanan 20 S. Morning CD Santiago Morning 3:30 PG Santiago Wanderers Wanderers
  Deportes Temuco Deportes Temuco 6:00 PG Club Deportes Iquique CD Iquique
  San Luis CD San Luis de Quillota 8:30 PG AC Barnechea AC Barnechea
  Magallanes CF Magallanes CF 11:00 PTG Deportes Santa Cruz Santa Cruz
hari perlawanan 28 Hegelmann FC Hegelmann 11:00 PTG FK Jonava Jonava
hari perlawanan 15 Gomel FK Gomel 1:00 PG FK Minsk FK Minsk
  Vitebsk FK Vitebsk 9:00 PTG Neman Grodno Neman Grodno
  Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 11:00 PTG Isloch Minsk Region Isloch
hari perlawanan 21 Yangju Citizen Yangju Citizen 0:1 Pocheon Citizen Pocheon Citizen
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 5:00 PTG Gangneung Citizen Gangneung Cit.
  Gimhae FC Gimhae FC 5:00 PTG Siheung City Siheung City
hari perlawanan 23 Gangwon Reserve Gangwon FC Reserves 3:00 PTG Geoje Citizen Geoje Citizen
  Chuncheon FC Chuncheon Citizen 3:00 PTG Yeoju FC Yeoju FC
  Seoul N. United Seoul Nowon United 3:00 PTG Pyeongchang United Pyeongchang Utd
  Jinju Citizen Jinju Citizen 4:00 PTG Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  Pyeongtaek C. Pyeongtaek Citizen 5:00 PTG Daejeon Hana Citizen Reserves Daejeon Reserve
hari perlawanan 22 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 5:00 PTG Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
  Pohang Steelers Pohang Steelers 7:00 PTG Jeju United Jeju United
hari perlawanan 20 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 7:00 PG Indy Eleven Indy Eleven
  Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 9:00 PG Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
hari perlawanan 16 Richmond Richmond Kickers 6:30 PG Greenville Triumph SC Greenville
  Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 7:30 PG North Carolina FC North Carolina
First Round Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 1:00 PG USV Scheiblingkirchen-Warth Scheiblingkir.
  SW Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz - SV Seekirchen Seekirchen
  SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt - Wiener Sport-Club Wiener SC
  Telfs SV Telfs - SV Austria Salzburg A. Salzburg
  Stripfing SV Stripfing - FCM Traiskirchen Traiskirchen
  Imst SC Imst - TSV St. Johann St. Johann
  Gurten Union Gurten - Sportunion St. Martin im Mühlkreis St. Martin/M.
  Frauental SV Frauental - SV Allerheiligen Allerheiligen
Group B Montrose Montrose FC 10:00 PTG Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 10:00 PTG Fraserburgh FC Fraserburgh
Group C Buckie Thistle Buckie Thistle FC 10:00 PTG Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Ross County Ross County FC 10:00 PTG Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Group F Annan Athletic Annan Athletic FC 10:00 PTG Elgin City FC Elgin City
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 10:00 PTG St. Johnstone FC St. Johnstone
hari perlawanan 20 Kuressaare FC Kuressaare 12:00 PG Tallinn JK Legion TJK Legion
  Kalju FC Kalju FC 10:00 PTG JK Trans Narva JK Trans Narva
  Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 8:00 PTG FC Elva FC Elva
  Viimsi JK Viimsi JK 8:00 PTG Ida-Virumaa FC Alliance Ida-Virumaa
  JK Tabasalu JK Tabasalu 8:00 PTG FA Tartu Kalev FA Tartu Kalev
  JK Legion U21 Tallinn JK Legion U21 8:00 PTG Läänemaa JK Haapsalu Läänemaa JK
hari perlawanan 13 Wellington Utd. Wellington United 10:30 PG Waterside Karori AFC Wat. Karori
  N. Wellington North Wellington FC 11:00 PG Western Suburbs FC Western Suburbs
  Petone FC Petone FC 11:00 PG Napier City Rovers Napier City R.
  Wellington Ol. Wellington Olympic AFC 11:45 PG Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
hari perlawanan 5 ベイ・オリンピック ベイ・オリンピックSC 0:0 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
  Melville United Melville United 0:1 Manukau United FC Manukau United
hari perlawanan 16 Waiheke United Waiheke United AFC 11:00 PG Hamilton Wanderers Hamilton W.
  Auckland United Auckland United FC 11:00 PG Takapuna AFC Takapuna AFC
  Western Springs Western Springs AFC 11:00 PG Birkenhead United Birkenhead Utd.
  Auckland City Auckland City FC 11:00 PG  ノース・ショア・ユナイテッド ノース・ショア・ユナイテッド
hari perlawanan 13 Ferrymead FC Ferrymead Bays FC 8:00 PG Dunedin City Royals Dunedin C.R.
  Nelson Suburbs Nelson Suburbs FC 8:30 PG Christchurch United Christchurch United
  Green Island FC Green Island FC 8:30 PG Coastal Spirit FC Coastal Spirit
  Nomads United AFC Nomads United AFC 10:00 PG Mosgiel AFC Mosgiel AFC
  Selwyn Utd. Selwyn United FC 10:45 PG Cashmere Technical FC Cashmere Tech.
hari perlawanan 24 Drogheda United Drogheda United FC 2:45 PG Bohemian Football Club Bohemians
  Shelbourne Shelbourne FC 2:45 PG Shamrock Rovers Shamrock Rovers
  St. Pat's St. Patrick's Athletic 2:45 PG Dundalk FC Dundalk FC
  Finn Harps Finn Harps 3:00 PG Derry City Derry City
hari perlawanan 25 Bray Wanderers Bray Wanderers 2:45 PG Treaty United Treaty United
  Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 2:45 PG Waterford FC Waterford FC
  Cork City Cork City FC 2:45 PG Galway United FC Galway United
hari perlawanan 11 Kuala Lumpur Kuala Lumpur City FC 8:15 PTG Petaling Jaya City FC PJ City FC
  Selangor FC Selangor FC 9:00 PTG Penang FC Penang
hari perlawanan 16 Albirex N. (S) Albirex Niigata (S) 5:30 PTG Balestier Khalsa Balestier Khals
  Geylang Geylang International 5:30 PTG Lion City Sailors LC Sailors
hari perlawanan 11 Skanste Skanstes SK 7:00 PTG Saldus SS/Leevon Leevon
  Riga II Riga FC II 9:00 PTG Rezeknes FA Rezeknes FA
  Smiltene FK Smiltene/BJSS 11:00 PTG Dinamo Riga Dinamo Riga
hari perlawanan 1 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 1:30 PG FC Thun FC Thun
  Yverdon Sport Yverdon Sport FC 1:30 PG FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
  FC Aarau FC Aarau 2:15 PG FC Vaduz FC Vaduz
hari perlawanan 14 FK Jerv FK Jerv 10:00 PTG Sandefjord Fotball Sandefjord
hari perlawanan 15 Vard Vard Haugesund 2:00 PG Strømmen IF Strømmen IF
  Flöy Flekkeröy IF 9:00 PTG Ullern IF Ullern IF
  Jørpeland Staal Jørpeland IL 9:00 PTG Arendal Fotball Arendal Fotball
  Notodden Notodden FK 10:00 PTG FK Ørn Horten FK Ørn Horten
hari perlawanan 1 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala - Arka Gdynia Arka Gdynia
  Ruch Chorzow Ruch Chorzow - Skra Czestochowa Skra Czesto.
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec - Resovia Rzeszów Resovia
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy GKS Tychy
  Wisla Kraków Wisla Kraków - Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  LKS Lodz LKS Lodz - GKS Katowice GKS Katowice
  P. Niepolomice Puszcza Niepolomice - Gornik Leczna Gornik Leczna
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole Odra Opole
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow - Chrobry Glogow Chrobry Glogow
hari perlawanan 14 Norrköping IFK Norrköping 9:00 PTG Malmö FF Malmö FF
  Djurgården Djurgårdens IF 11:30 PTG IFK Värnamo Värnamo
  Dalkurd Dalkurd FF 9:00 PTG Örebro SK Örebro SK
  Skövde AIK Skövde AIK 9:00 PTG IK Brage Brage
  Östersund Östersunds FK 11:00 PTG Östers IF Östers IF
hari perlawanan 12 Shakhter-Bulat Shakhter-Bulat 6:00 PG Baikonur Kyzylorda Baikonur
  Astana-M FC Astana-M 6:00 PG FK Ekibastuz FK Ekibastuz
  Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 6:00 PG Kairat-Zhas Kairat-Zhas
  Kyran Kyran Turkestan 6:00 PG FK Taraz-Karatau Taraz-Karatau
  Igilik Igilik Qaratau 6:00 PG Akademia Ontustik Shymkent Akad. Ontustik
hari perlawanan 1 Garbarnia Garbarnia Krakow - Motor Lublin Motor Lublin
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca - Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Olimpia Elblag Olimpia Elblag - Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg - Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
  Wisla Pulawy Wisla Pulawy - GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
  Lubin II Zaglebie Lubin II - Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Hutnik Krakow Hutnik Krakow - Lech Poznan II Lech Poznan II
  Pol. Warsaw Polonia Warsaw - KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Siarka T. Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
hari perlawanan 14 York United York United FC 7:30 PG Pacific FC Pacific FC
hari perlawanan 1 Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 8:00 PTG FC Pipinsried FC Pipinsried
  FV Illertissen FV Illertissen 8:00 PTG SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
  VfB Eichstätt VfB Eichstätt 8:00 PTG FC Bayern Munich II FC Bayern II
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 8:00 PTG SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
  W. Burghausen SV Wacker Burghausen 8:00 PTG SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
  TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech 8:00 PTG 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
  SV Heimstetten SV Heimstetten 8:00 PTG Türkgücü München Türkgücü Münch.
  TSV Aubstadt TSV Aubstadt 8:00 PTG 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  FC Augsburg II FC Augsburg II 8:00 PTG DJK Vilzing DJK Vilzing
  San Miguelito Sporting San Miguelito 9:00 PG Alianza FC Panama Alianza FC
hari perlawanan 7 Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC 5:00 PTG Sai Gon FC Sai Gon FC
  HCMC FC Ho Chi Minh City FC 7:15 PTG Hoang Anh Gia Lai FC HAGL FC
hari perlawanan 1 Oberweikertsh. SC Oberweikertshofen 8:00 PTG FV Illertissen II Illertissen II
  SC Olching SC Olching 8:00 PTG TSV Jetzendorf TSV Jetzendorf
  FC Ehekirchen FC Ehekirchen 8:00 PTG TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
  VfB Durach VfB Durach 8:00 PTG TSV Gilching-Argelsried TSV Gilching-A.
  TV Erkheim TV Erkheim 8:00 PTG FC Memmingen II Memmingen II
  Kaufering VfL Kaufering 8:00 PTG FC Kempten FC Kempten
  TSV Weißenburg TSV 1860 Weißenburg 10:00 PTG 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen
hari perlawanan 4 IM Caoshangfei Inner Mongolia Caoshangfei 1:30 PTG Hainan Star HN Star
  JX Dark Horse Jiangxi Dark Horse Junior 1:30 PTG Zhuhai Qin'ao ZH Qin'ao
  NT HM Codion Nantong Haimen Codion 1:30 PTG Shaoxing Shangyu Pterosaur SX Pterosaur
  ZB Qisheng Zibo Qisheng 5:30 PTG Quanzhou Yassin QZ Yassin
Round of 16 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 8:00 PTG VfB Lübeck VfB Lübeck

Select date

Hari ini

Player birthdays

  • Gareth Bale
    Date of birth: 16/07/1989  Wales
    Position: Right Winger
    Market value: 3.00 m €
    Real Madrid
    Age: 33 years

Coach birthdays