Record Second League Division B Gruppe 3 (-2023) 22/23
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
17 |
4 |
- |
13 |
0.71 |
18:45 |
61 |
Away record |
17 |
2 |
3 |
12 |
0.53 |
8:38 |
428 |
Overall balance |
34 |
6 |
3 |
25 |
0.62 |
26:83 |
245 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
First Round |
Wed Aug 17, 2022 |
6:30 PM |
A |
|
|
Sakhalinets M. |
4-2-3-1 |
1.500 |
1:0 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sat Jul 16, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Salyut Belgorod |
4-2-3-1 |
1.200 |
1:0 |
2 |
Sun Jul 24, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Kosmos Dolgopr. |
4-2-3-1 |
350 |
6:0 |
3 |
Sat Jul 30, 2022 |
2:00 PM |
A |
|
|
Znamya Noginsk |
4-2-3-1 |
200 |
0:0 |
4 |
Sat Aug 6, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Saturn Ramenskoe |
4-4-2 double 6 |
700 |
4:0 |
5 |
Wed Aug 10, 2022 |
11:00 AM |
H |
|
|
Kolomna |
4-4-2 double 6 |
100 |
0:1 |
6 |
Sun Aug 14, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Sokol Saratov |
4-2-3-1 |
500 |
1:0 |
7 |
Sun Aug 21, 2022 |
11:00 AM |
H |
|
|
Zenit Penza |
4-2-3-1 |
100 |
2:0 |
8 |
Fri Aug 26, 2022 |
3:00 PM |
H |
|
|
FK Kaluga |
4-5-1 flat |
100 |
1:2 |
9 |
Wed Sep 7, 2022 |
12:00 PM |
A |
|
|
Dinamo Vlad. |
4-5-1 flat |
1.794 |
3:0 |
10 |
Sat Sep 10, 2022 |
9:00 AM |
A |
|
|
SKA-Khabarovsk2 |
4-5-1 flat |
50 |
0:2 |
11 |
Sat Sep 17, 2022 |
5:00 PM |
A |
|
|
Khimki 2 |
4-5-1 flat |
140 |
1:0 |
12 |
Thu Sep 22, 2022 |
12:00 PM |
H |
|
|
Khimki 2 |
4-2-3-1 |
50 |
0:2 |
13 |
Thu Sep 29, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
SKA-Khabarovsk2 |
4-3-1-2 |
50 |
2:0 |
14 |
Sun Oct 2, 2022 |
11:00 AM |
H |
|
|
Dinamo Vlad. |
4-3-1-2 |
50 |
2:1 |
15 |
Sat Oct 8, 2022 |
3:00 PM |
A |
|
|
FK Kaluga |
4-1-3-2 |
345 |
1:0 |
16 |
Fri Oct 14, 2022 |
1:00 PM |
A |
|
|
Zenit Penza |
4-1-3-2 |
76 |
3:0 |
17 |
Wed Oct 19, 2022 |
12:00 PM |
H |
|
|
Sokol Saratov |
4-1-3-2 |
100 |
0:2 |
18 |
Mon Oct 24, 2022 |
12:00 PM |
A |
|
|
Kolomna |
4-2-3-1 |
77 |
8:1 |
19 |
Mon Oct 31, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
Saturn Ramenskoe |
4-2-3-1 |
50 |
0:2 |
20 |
Fri Nov 4, 2022 |
1:00 PM |
H |
|
|
Znamya Noginsk |
4-4-1-1 |
50 |
1:5 |
21 |
Wed Nov 9, 2022 |
11:00 AM |
H |
|
|
Kosmos Dolgopr. |
4-2-3-1 |
50 |
1:4 |
22 |
Sat Nov 12, 2022 |
11:00 AM |
H |
|
|
Salyut Belgorod |
4-2-3-1 |
50 |
1:3 |
23 |
Sun Apr 2, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
Arsenal-2 Tula |
4-4-2 double 6 |
125 |
0:1 |
24 |
Fri Apr 7, 2023 |
12:00 PM |
H |
|
|
Spartak Tambov |
4-4-2 double 6 |
50 |
4:2 |
25 |
Sat Apr 15, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
Kvant Obninsk |
5-3-2 |
650 |
1:1 |
26 |
Fri Apr 21, 2023 |
12:00 PM |
H |
|
|
Peresvet |
4-2-3-1 |
50 |
2:3 |
27 |
Fri Apr 28, 2023 |
12:00 PM |
H |
|
|
Sakhalin |
4-2-3-1 |
50 |
1:2 |
28 |
Fri May 5, 2023 |
12:00 PM |
H |
|
|
Strogino Moscow |
4-2-3-1 |
50 |
0:3 |
29 |
Wed May 10, 2023 |
5:00 PM |
A |
|
|
Spartak Tambov |
4-2-3-1 |
631 |
0:0 |
30 |
Mon May 15, 2023 |
12:00 PM |
H |
|
|
Kvant Obninsk |
4-2-3-1 |
30 |
0:5 |
31 |
Sun May 21, 2023 |
1:00 PM |
A |
|
|
Peresvet |
4-2-3-1 |
225 |
2:1 |
32 |
Sun May 28, 2023 |
7:00 AM |
A |
|
|
Sakhalin |
4-2-3-1 |
130 |
3:1 |
33 |
Sun Jun 4, 2023 |
12:00 PM |
A |
|
|
Strogino Moscow |
4-2-3-1 |
90 |
4:1 |
34 |
Sat Jun 10, 2023 |
2:00 PM |
H |
|
|
Arsenal-2 Tula |
4-2-3-1 |
50 |
1:8 |