Matches 02/04/2000

hari perlawanan 27
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 1:2 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
hari perlawanan 25
Alem. Aachen Alemannia Aachen 1:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 0:0 SC Fortuna Köln Fortuna Köln
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 1:1 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 0:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
First Round 2nd leg Al-Ahly Tripoli Al-Ahly Tripoli 0:2 Africa Sports Africa Sports
  Vital'O FC Vital'O FC 2:2 Saint George SA Saint George SA
  Horoya AC Horoya AC 2:2 Hearts of Oak Hearts of Oak
  AS Dragons AS Dragons FC de l'Ouémé 2:2 Raja Club Athletic Raja Casablanca
  St. Michel Utd. St. Michel United Anse-aux-Pins 0:2 The Highlanders The Highlanders
  Djoliba AC Djoliba AC Bamako 1:1 ASFA Yennenga Ouagadougou ASFA Yennenga
  FC 105 Libreville FC 105 Libreville 1:1 Sable FC de Batie Sable FC de Batie
  AS Tempête AS Tempête Mocaf 1:1 Lobi Stars FC Lobi Stars
  Royal Lesotho Defence Force Royal Lesotho Defence Force 1:4 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
  1º de Agosto CD 1º de Agosto 4:0 V-Club Mokanda de Pointe-Noire V-Club Mokanda
hari perlawanan 31 Derby Derby County 3:0 Leicester City Leicester
 
Celta de Vigo Celta de Vigo 1:1 Real Valladolid CF Real Valladolid
 
Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0:0 CD Numancia CD Numancia
 
Barcelona FC Barcelona 3:0 Valencia CF Valencia
  RCD Mallorca RCD Mallorca 1:3 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  Real Zaragoza Real Zaragoza 1:0 Real Betis Balompié Real Betis
  Racing Racing Santander 0:0 Deportivo Alavés Alavés
 
Sevilla FC Sevilla FC 1:3 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  Real Oviedo Real Oviedo 2:2 Málaga CF Málaga CF
 
Atlético Madrid Atlético de Madrid 1:2 Athletic Bilbao Athletic
hari perlawanan 28
Juventus Juventus FC 0:1 SS Lazio Lazio
  Hellas Verona Hellas Verona 1:0 Piacenza FC Piacenza
  Bari AS Bari 1:0 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  AC Venezia 1907 AC Venezia 1907 0:0 US Lecce Lecce
 
Inter FC Internazionale 1:1 Reggina Calcio Reggina
 
AS Roma AS Roma 1:1 Udinese Calcio Udinese
  Perugia AC Perugia 1:0 Torino Calcio Torino
hari perlawanan 26
FC Basel FC Basel 1893 1:0 Servette FC Servette FC
  Xamax Neuchâtel Xamax 1:3 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
  Yverdon Sport Yverdon Sport FC 1:0 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 7:1 FC Luzern FC Luzern
hari perlawanan 28 FC Utrecht FC Utrecht 1:2 Cambuur-Leeuwarden bvo Cambuur L.
  Sparta R. Sparta Rotterdam 1:1 Twente Enschede FC Twente FC
  RKC Waalwijk RKC Waalwijk 2:2 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
hari perlawanan 27
Fenerbahce Fenerbahce 1:0 Antalyaspor Antalyaspor
  Samsunspor Samsunspor 1:0 Altay SK Altay SK
hari perlawanan 18 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 4:1 Nyva Ternopil Nyva Ternopil
  Mariupol Metalurg Mariupol 2:0 CSKA Kyiv CSKA Kyiv
  Metalurg Z. Metalurg Zaporizhya (-2016) 2:0 Chornomorets Odessa Chornomorets
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 4:0 Karpaty Lviv (-2021) Karpaty
  FK Prykarpattya FK Prykarpattya Ivano-Frankivsk 2:1 Metalist Kharkiv (- 2016) Metalist
  Vorskla Poltava Vorskla Poltava 0:0 Metalurg Donetsk (- 2015) Metalurg D.
  Kryvbas Kryvbas Kryvyi Rig 3:1 Zirka Kirovograd Zirka
hari perlawanan 26 Proodeftiki Proodeftiki Neolea 2:0 Apollon Athen Apollon Athen
  Panachaiki Panachaiki GE 3:2 AO Kavala AO Kavala
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 5:0 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
  Panionios Panionios Athens 2:0 PS Kalamata PS Kalamata
  Skoda Xanthi Skoda Xanthi 3:0 AO Trikala AO Trikala
  Iraklis Iraklis Thessaloniki 3:1 Paniliakos Pyrgos Paniliakos
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 3:2 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
hari perlawanan 27 Agios Nikolaos AO Agios Nikolaos 0:2 Apollon Kalamarias Apol. Kalamarias
  AE Larisa AE Larisa 0:0 PAE Veria PAE Veria
  Athinaikos Athinaikos AS 3:0 Panegialios GS Panegialios
  Panetolikos Panetolikos GFS 4:0 Anagennisi Karditsas Anag. Karditsas
  AO Egaleo AO Egaleo 3:1 FAS Naousa FAS Naousa
  Panserraikos Panserraikos 1:0 Pierikos Katerini Pierikos
  Ethn. Piraeus Ethnikos Piraeus 3:2 Olympiakos Volou Olymp. Volou
  GAS Ialysos GAS Ialysos 1948 0:1 PAS Giannina PAS Giannina
  GS Kallithea GS Kallithea 2:2 Panelefsiniakos AO Panelefsiniakos
hari perlawanan 29 Eendracht Aalst KSC Eendracht Aalst 1:1 KVC Westerlo KVC Westerlo
  Germ. Beerschot Germinal Beerschot Antwerpen 2:0 KAA Gent KAA Gent
 
RSC Anderlecht RSC Anderlecht 5:0 KV Mechelen KV Mechelen
  KSC Lokeren KSC Lokeren (- 2020) 1:2 KRC Genk KRC Genk
  Lierse SK Lierse SK (- 2018) 1:3 KSK Beveren (- 2010) KSK Beveren
 
Club Brugge Club Brugge KV 3:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
  Lommel SK KFC Lommel SK (- 2003) 0:4 Excelsior Mouscron (- 2009) Exc. Mouscron
  KFC Verbr. Geel KFC Verbroedering Geel (- 2008) 3:2 KRC Harelbeke KRC Harelbeke
hari perlawanan 23 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 1:0 FC Dukla Pribram Dukla Pribram
  Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:2 FK Teplice Teplice
  Slavia Prague SK Slavia Prague 2:1 FC Petra Drnovice Drnovice
  Bohemians Praha CU Bohemians Praha 0:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
  Chmel Blsany FK Chmel Blsany 0:2 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
  Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
  Hradec Kralove SK Hradec Kralove 0:0 FK Jablonec 97 FK Jablonec
hari perlawanan 22 Esbjerg fB Esbjerg fB 0:0 Aalborg BK Aalborg BK
  Lyngby BK Lyngby BK 3:0 Aarhus GF Aarhus GF
  Odense BK Odense Boldklub 1:1 Akademisk Boldklub Akademisk BK
  Vejle BK Vejle Boldklub 1:1 Bröndby IF Bröndby IF
  Silkeborg IF Silkeborg IF 2:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
hari perlawanan 33 Red Star Red Star Belgrade 2:1 FK Partizan Belgrade Partizan
hari perlawanan 23 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 2:1 NS Mura NS Mura
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 3:3 ND Beltinci Beltinci
  ND Primorje ND Primorje 0:0 NK Pohorje NK Pohorje
  NK Korotan NK Korotan Prevalje 1:2 NK Dravograd NK Dravograd
  ND Gorica ND Gorica 2:0 NK Domzale NK Domzale
  NK Maribor NK Maribor 4:0 NK Celje NK Celje
hari perlawanan 24 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 1:3 1.FC Eschborn (- 2016) 1.FC Eschborn
  TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf 1:2 SC Waldgirmes SC Waldgirmes
  Ederbergland II FC Ederbergland II 1:4 SG Walluf SG Walluf
  Steinbach FSV Steinbach 2:2 FC Burgsolms FC Burgsolms
  FSV Schröck FSV Schröck 2:2 SV 09 Alsfeld SV Alsfeld
  FC Schwalbach FC Schwalbach 2:4 RSV Würges RSV Würges
  Kastel 06 FVgg. Kastel 06 2:0 SG 01 Hoechst II Hoechst II
  SV Wehen II SV Wehen II 1:2 TSV Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
hari perlawanan 7
Rosario Central Club Atlético Rosario Central 1:1 Racing Club Racing Club
hari perlawanan 12 León Club León FC 4:0 CF Monterrey Monterrey
 
Chivas Deportivo Guadalajara 1:1 Deportivo Toluca Toluca
  Toros Neza Toros Neza FC 1:2 Tecos de la UAG UAG Tecos
hari perlawanan 4 SC Kriens SC Kriens 2:1 FC Solothurn FC Solothurn
hari perlawanan 5 Mito HollyHock Mito HollyHock 0:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Oita Trinita Oita Trinita 2:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:2 Consadole Sapporo C'dole Sapporo
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 0:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 3:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
hari perlawanan 13 Cruz Azul Oaxaca CD Cruz Azul Oaxaca 0:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
  Correcaminos Correcaminos de la UAT 2:2 Zacatepec FC Zacatepec FC
  La Piedad CF La Piedad 3:2 Saltillo Soccer FC Saltillo SFC
Semi-Finals
Paris SG Paris Saint-Germain 4:2 SC Bastia SC Bastia
hari perlawanan 1 Sörve JK Sörve JK 3:0 FC Viljandi Viljandi
  Tervis Pärnu JK Tervis Pärnu 7:2 JK Dünamo Tallinn JK Dünamo
  Paide Paide Linnameeskond 1:3 JK Merkuur Tartu Merkuur Tartu
  FS Junior Maardu FS Junior Maardu 0:6 Maardu Linnameeskond Maardu LM
hari perlawanan 30 UCD University College Dublin 1:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Semi-Finals Bohemians Bohemian Football Club 2:1 Bray Wanderers (- 2021) Bray Wanderers
hari perlawanan 29 Sampdoria UC Sampdoria 2:4 US Salernitana Salernitana
  Cosenza Cosenza Calcio 1914 1:0 Alzano Virescit Alzano Virescit
  Savoia AC Savoia 1908 2:2 Chievo Verona Chievo Verona
  Fermana Fermana Calcio 1920 1:0 AC Cesena Cesena
  Ternana Ternana Calcio 1:0 Treviso FBC 1993 Treviso
  Pistoiese US Pistoiese 1921 3:1 Vicenza Calcio Vicenza
  Ravenna US Ravenna 1:1 Empoli FC Empoli
  Atalanta BC Atalanta BC 1:1 Brescia Calcio Brescia
hari perlawanan 28 Città di Lecco AC Città di Lecco 0:0 AC Pisa 1909 AC Pisa
  Lumezzane AC Lumezzane 1:1 Como Calcio Como
  SPAL SP Ars et Labor 3:1 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Siena AC Siena 2:1 US Cremonese Cremonese
  AS Livorno AS Livorno 0:1 US Brescello Brescello
  Sandonà Calcio Sandonà 1:1 AS Lucchese Libertas Lucchese
  Varese Varese FC 2:0 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Reggiana AC Reggiana 3:0 Modena FC Modena
  Montevarchi Montevarchi Calcio Aquila 1902 1:2 AS Cittadella Padova Cittadella
  Castel di Sangro Castel di Sangro Calcio 3:2 AS Gualdo Calcio Gualdo
  Avellino US Avellino 0:0 Ancona Calcio Ancona
  Marsala 1912 Sport Club Marsala 1912 1:1 ASG Nocerina ASG Nocerina
  Cisco Lodigiani AS Cisco Lodigiani 1:2 FC Sporting Benevento Benevento
  FC Crotone FC Crotone Calcio 1:0 US Palermo US Palermo
  Stabia AC Juve Stabia 1:2 Calcio Catania Catania
  Atletico Catania Atletico Catania 2:1 US Viterbese Viterbese
  Arezzo AC Arezzo 0:0 AS Fidelis Andria Andria
Semi-Finals Bolton Bolton Wanderers 1:4 on pens Aston Villa Aston Villa
hari perlawanan 33 UD Salamanca UD Salamanca 0:0 SD Compostela SD Compostela
  SD Eibar SD Eibar 0:0 CP Mérida CP Mérida
  Extremadura CF Extremadura 0:0 CD Tenerife CD Tenerife
  UE Lleida UE Lleida 1:0 Córdoba CF Córdoba CF
  Levante Levante UD 0:2 Sporting Gijón Sporting Gijón
 
Villarreal Villarreal CF 1:1 Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Albacete Albacete Balompié 2:1 CA Osasuna CA Osasuna
  Badajoz CD Badajoz 1905 1:1 CD Leganés CD Leganés
hari perlawanan 31 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 1:4 Chamois Niortais FC Chamois Niort
hari perlawanan 28 FC Groningen FC Groningen 3:2 NAC Breda NAC Breda
  CF Estrela Clube Futebol Estrela da Amadora 1:0 Rio Ave FC Rio Ave FC
  Marítimo CS Marítimo 1:0 SC Campomaiorense (- 2001) Campomaiorense
  Salgueiros SC Salgueiros 1:1 SC Braga SC Braga
 
Sporting CP Sporting CP 1:0 CF Os Belenenses Belenenses
 
Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 0:1 União de Leiria Leiria
hari perlawanan 32 Pájara Playas UD Pájara Playas de Jandía (-2011) 4:0 Sporting de Gijón B Sporting B
  Caudal Caudal Deportivo 3:1 Real Madrid B Real Madrid B
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 1:1 Real Avilés CF Real Avilés
  CD Lugo CD Lugo 2:0 Real Ávila CF Real Ávila
  Racing Ferrol Racing Ferrol 1:0 CD Mostoles CD Mostoles
  Ponferradina SD Ponferradina 2:1 Pontevedra CF Pontevedra
  Uni. Las Palmas Universidad de Las Palmas 2:0 Real Oviedo B Oviedo B
  G. Segoviana Gimnástica Segoviana CF 1:2 CD Ourense Ourense
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 2:1 UD Lanzarote UD Lanzarote
hari perlawanan 16 Zeltweg FC Zeltweg 0:2 ASKÖ Pasching ASKÖ Pasching
  Donau Linz ASKÖ Donau Linz 2:0 TSV Hartberg TSV Hartberg
  SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau 3:0 FC St. Veit FC St. Veit
  SV Rapid Lienz SV Rapid Lienz 0:3 ASK Voitsberg Voitsberg
  SVG Bleiburg SVG Bleiburg 2:4 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
  FC Gratkorn FC Gratkorn 3:1 SK Eintracht Wels Eintracht Wels
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1:3 BSV Juniors Villach BSV Juniors
hari perlawanan 21 Austria Wien II FK Austria Wien II 0:0 ASKÖ Klingenbach Klingenbach
  Würmla SV Würmla 5:2 SC Zwettl Zwettl
hari perlawanan 17 FC Hard FC Hard 0:4 FC Lustenau FC Lustenau
  Nenzing FC Nenzing 0:0 FC Lauterach Lauterach
  SV Salzburg A. SV Salzburg Amateure 2:2 SPG Jenbach/Achensee Jenbach
  FC Tirol II FC Tirol Innsbruck II 1:2 Salzburger AK 1914 SAK 1914
hari perlawanan 20 Meyrin FC Meyrin FC 1:1 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
  CS Chênois CS Chênois 3:0 FC Bulle FC Bulle
  FC Bex FC Bex 4:2 US Terre Sainte US Terre Sainte
  Signal FC Signal FC Bernex-Confignon 0:4 FC Martigny-Sports Martigny-Sports
  SV Lyss SV Lyss 1:4 FC Serrières NE FC Serrières
  SV Muttenz SV Muttenz 1:2 FC Stade-Payerne Stade-Payerne
  Küssnacht a/R FC Küssnacht a/R 1:1 FC Ascona FC Ascona
  FC Locarno FC Locarno 2:0 FC Freienbach FC Freienbach
  FC Chiasso FC Chiasso 2:0 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
hari perlawanan 14 Antigua GFC Antigua GFC 0:0 Deportivo Zacapa Zacapa
  Cobán Imperial Cobán Imperial 2:2 Universidad San Carlos U San Carlos
  Sacachispas CSD Sacachispas 4:0 CD Suchitepéquez Suchitepéquez
  Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 1:0 CSD Comunicaciones Comunicaciones
hari perlawanan 20 Polizei Polizei/Feuerwehr 4:3 Post SV Wien Post SV Wien
  KSV Ankerbrot KSV Ankerbrot 0:4 SR Donaufeld SR Donaufeld
  Landstrasser AC Landstrasser AC 4:4 SC Ostbahn XI Ostbahn XI
  Rapid Wien II SK Rapid Wien II 2:0 DSV Fortuna 05 Wien Fortuna 05
  Gersthof Gersthofer SV 2:2 SPC Helfort 15 Helfort
  Slovan HAC SK Slovan HAC 1:2 ISS Admira Landhaus Admira Landhaus
  Eisenstadt SC Eisenstadt 1:0 ASK Kohfidisch Kohfidisch
  Pöttsching ASV Pöttsching 0:3 SV St. Margarethen St. Margarethen
  Trausdorf SC Trausdorf 0:0 FC Illmitz Illmitz
hari perlawanan 15 SK St. Andrä SK St. Andrä 4:0 SK Treibach SK Treibach
  ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 1:0 SV Maria Gail SV Maria Gail
  SV Rothenthurn SV Rothenthurn 2:1 WSG Wietersdorf WSG Wietersdorf
hari perlawanan 4
FC Sion FC Sion 3:0 FC Thun FC Thun
  FC Baden 1897 FC Baden 1897 0:0 AC Bellinzona AC Bellinzona
 
FC Lugano FC Lugano 3:2 FC Aarau FC Aarau
hari perlawanan 17 Aarau U18 FC Aarau U18 0:3 Team Vaud U18 Team Vaud U18
  FC Zürich U18 FC Zürich U18 1:2 FC Winterthur U18 Winterthur U18
  St. Gallen U18 FCO St. Gallen/Wil U18 0:6 Servette FC U18 Servette U18
  FC Vaduz U18 FC Vaduz U18 1:1 Team BEJUNE U18 BEJUNE U18
  Luzern U18 Team FC Luzern-SC Kriens U18 4:1 BSC Young Boys U18 BSC YB U18
Second Round 1st leg Cuba Cuba 1:0 Suriname Suriname
  Trinidad Trinidad dan Tobago 3:0 Dominican Republic Dominican Rep.
Group A Guatemala Guatemala 0:1 El Salvador El Salvador
Group B Panama Panama 1:0 Honduras Honduras
Group 2 Bahrain Bahrain 4:1 Maldives Maldives
  Syria Syria 0:1 Iran Iran
Group 4 Palestin Palestin 2:0 Pakistan Pakistan
  Qatar Qatar 3:1 Kazakhstan Kazakhstan
hari perlawanan 25 SC Concordia SC Concordia Hamburg 0:2 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
  TuS Dassendorf TuS Dassendorf 3:0 VfL Pinneberg VfL Pinneberg
  Itzehoer SV Itzehoer SV 0:3 TSV Altenholz TSV Altenholz
  TuS Felde TuS Felde 3:0 Harburger TB Harburger TB
  Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV 0:1 Heider SV Heider SV
  SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 5:2 Concordia Ihrhove Conc. Ihrhove
  TSV Havelse TSV Havelse 2:0 SV Südharz Walkenried (- 2017) SV Südharz
  FC Oberneuland FC Oberneuland 1:0 MTV Wolfenbüttel Wolfenbüttel
  TuS Lingen TuS Lingen (- 2016) 1:0 BTS Neustadt BTS Neustadt
hari perlawanan 24 FC Schönberg 95 FC Schönberg 95 7:0 FC Hertha 03 Zehlendorf H. Zehlendorf
  Berlin AK 07 Berlin Ankaraspor Külübü 2:2 Brandenburger SC Süd Brandenburg. SC
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 1:0 Greifswalder SC Greifswalder SC
  Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 0:0 VfB Lichterfelde VfB Lichterfelde
  TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz 1:0 SV Warnemünde Warnemünde
  Motor Eberswalde FV Motor Eberswalde 4:3 Köpenicker FC Köpenicker FC
  Anhalt Dessau FC Anhalt Dessau 1:0 VfB Zittau VfB Zittau
  1.SV Gera 1.SV Gera 0:0 VfB Chemnitz 1901/1996 VfB Chemnitz
  W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 2:0 SSV Erfurt-Nord SSV Erfurt-Nord
  SV 1919 Grimma SV 1919 Grimma 1:1 1.Suhler SV 1.Suhler SV
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV Borussia 1:0 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  SV Straelen SV Straelen 0:0 FC Remscheid FC Remscheid
  MSV Duisburg II MSV Duisburg II 3:0 Rheydter SV Rheydter SV
  Adler Osterfeld Adler Osterfeld 4:1 Bonner SC Bonner SC
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 0:1 FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
hari perlawanan 26 Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine 2:2 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  TSG Dülmen TSG Dülmen 1:0 SF Oestrich-Iserlohn SF Oestrich-I.
  Pr. Lengerich Preußen Lengerich 3:2 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 0:2 SC Westfalia Herne Westfalia Herne
  VfB Hüls VfB Hüls 6:0 Beckumer SV Beckumer SV
hari perlawanan 27 K. Offenbach II Kickers Offenbach II 2:1 Germania Horbach Germ. Horbach
hari perlawanan 23 SV Bonlanden SV Bonlanden 1:1 FV Biberach/Riß FV Biberach
  TSG Weinheim TSG Weinheim 2:1 SC Freiburg II SC Freiburg II
hari perlawanan 29 Hamburger SV II Hamburger SV II 1:0 SV Meppen SV Meppen
  Lüneburger SK Lüneburger SK 3:1 Eintracht Nordhorn E. Nordhorn
  BV Cloppenburg BV Cloppenburg 3:1 Arminia Hannover Arm. Hannover
  SC Norderstedt 1.SC Norderstedt 2:1 FC Bremerhaven FC Bremerhaven
hari perlawanan 26
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 1:1 SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
  TeBe II Tennis Borussia Berlin II 0:2 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 4:6 Hertha BSC II Hertha BSC II
  Dresdner SC Dresdner SC 5:0 VFC Plauen VFC Plauen
  VfB Leipzig VfB Leipzig (- 2004) 0:1 FC Sachsen Leipzig (- 2011) Sachsen Leipzig
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 1:1 VfL Halle 1896 VfL Halle 96
hari perlawanan 25 W. Burghausen SV Wacker Burghausen 2:3 SV Darmstadt 98 Darmstadt 98
  1860 München II TSV 1860 München II 4:0 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
 
SV Wehen SV Wehen 3:1 TSF Ditzingen TSF Ditzingen
hari perlawanan 30 Leverkusen II Bayer 04 Leverkusen II 1:3 LR Ahlen LR Ahlen
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 3:0 VfL Bochum II VfL Bochum II
  FSV Salmrohr FSV Salmrohr 3:1 SV 07 Elversberg SV Elversberg
 
RW Essen Rot-Weiss Essen 2:0 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
 
Pr. Münster Preußen Münster 0:1 SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
 
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 4:0 Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
 
SC Verl SC Verl 3:1 SC Paderborn 07 SC Paderborn
  Wattenscheid SG Wattenscheid 09 6:0 FK Pirmasens FK Pirmasens

Select date

Hari ini

Player birthdays

  • Miralem Pjanic
    Date of birth: 02/04/1990  Bosnia-Herzegovina
    Position: Central Midfiel
    Market value: 9.50 m €
    Sharjah FC
    Age: 10 years

Coach birthdays