Type of cup: Czech Republic Domestic Cup

Participants: 138

Current champions: 1.FC Slovacko1.FC Slovacko

Most valuable player: Filip Havelka  450 k €

ø-Market value: 21 k €

MOL Cup
341.png
Tournament records
Wins: AC Sparta Praha Sparta Praha 7 time(s)
Matches:   39 games
Goals:   16 goals

Info

Pada halaman permulaan pertandingan, pasukan yang mengambil bahagian dalam satu musim (boleh dipilih dalam menu lungsur) pertama kali disenaraikan mengikut jumlah nilai pasaran. Sebagai tambahan kepada berita, gambaran keseluruhan perlawanan dan senarai penjaring gol, jadual ini menawarkan maklumat lebih lanjut.

Filter by season:

Knockout stage 22/23

Date Home team Home team Away team Away team
First Round
Rab 10/08/2022 Prerov 1. FC Viktorie Prerov 1:4 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Sel 16/08/2022 Uhersky Brod CSK Uhersky Brod 11:00 PTG MFK Vyskov MFK Vyskov
SK Hranice SK Hranice 11:00 PTG MFK Karvina MFK Karvina
Rab 17/08/2022 Aritma Praha SK Aritma Praha 11:00 PTG FK Olympie Brezova Olympie Brezova
FK Dobrovice FK Dobrovice 11:00 PTG FK Usti nad Labem Usti nad Labem
SK Klatovy SK Klatovy 1898 11:00 PTG FK Viagem Pribram Viagem Pribram
FK Velke Hamry FK Velke Hamry 11:00 PTG FK Chlumec nad Cidlinou Chlumec n/Cidl.
SSK Bilovec SSK Bilovec 11:00 PTG FK Trinec Trinec
FC Zdar nad Sazavou FC Zdar nad Sazavou 11:00 PTG FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
FK Kozlovice FK Kozlovice 11:00 PTG FK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Ujezd Praha SK Ujezd Praha 4 11:00 PTG FK Motorlet Prague Motorlet Prague
Sp. Sobeslav FK Spartak Sobeslav 11:00 PTG FC Pisek FC Pisek
SK Benesov SK Benesov 11:00 PTG FC SILON Taborsko SILON Taborsko
Sokol Tasovice TJ Sokol Tasovice 11:00 PTG FK Hodonin Hodonin
Domazlice TJ Jiskra Domazlice 11:00 PTG FK Kraluv Dvur Kraluv Dvur
FK Bohumin FK Bospor Bohumin 11:00 PTG FC Hlucin FC Hlucin
FK Novy Jicin FK Novy Jicin 11:00 PTG SK Hanacka Slavia Kromeriz HS Kromeriz
Vitkovice MFK Vitkovice 11:00 PTG SK Kvitkovice Kvitkovice
Otava Katovice SK Otava Katovice 11:00 PTG FK Robstav Prestice Robst. Prestice
Jiskra Rymarov SK Jiskra Rymarov 11:00 PTG Slezsky FC Opava SFC Opava
Sokol Brozany SK Sokol Brozany 11:00 PTG FK Varnsdorf FK Varnsdorf
Banik Most-Sous FK Banik Most - Sous 11:00 PTG FK Admira Praha Admira Praha
Hvezda Cheb FK Hvezda Cheb 11:00 PTG FC Viktoria Marianske Lazne Mar. Lazne
FK Libisany FK Libisany 11:00 PTG FK Letohrad FK Letohrad
Tat. Vsechovice Tatran Vsechovice 11:00 PTG TJ Valasske Mezirici Val. Mezirici
Slovan Bzenec TJ Slovan Bzenec 11:00 PTG TJ Tatran Bohunice Bohunice
FC Chomutov FC Chomutov 11:00 PTG FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
Dalnice Sperice TJ Dalnice Sperice 11:00 PTG FC Slovan Rosice Rosice
Zdirec n. D. Tatran Zdirec nad Doubravou 11:00 PTG SK Lisen SK Lisen
FK Sumperk FK Sumperk 11:00 PTG SK Unicov SK Unicov
FK Turnov FK Turnov 11:00 PTG FC Slovan Velvary Slovan Velvary
Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici 11:00 PTG TJ Sokol Zivanice Zivanice
Novy Bydzov RMSK Cidlina Novy Bydzov 11:00 PTG FK Prepere FK Prepere
Sokol Libis TJ Sokol Libis 11:00 PTG FC Sellier & Bellot Vlasim Vlasim
SK Libcany SK Libcany 11:00 PTG SK Cesky Brod Cesky Brod
SK Hrebec SK Hrebec 11:00 PTG SK Zapy SK Zapy
Start Brno TJ Start Brno 11:30 PTG FC Velke Mezirici Velke Mezirici
Povltavska FA Povltavska FA 11:30 PTG MFK Chrudim Chrudim
Kha 18/08/2022 SK Kosmonosy SK Kosmonosy 12:00 PG FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
FC Rokycany FC Rokycany 12:00 PG SK Kladno Kladno
Ceska Lipa FK Arsenal Ceska Lipa 12:00 PG SK Benatky nad Jizerou Benatky
Caslav FK Caslav 12:00 PG FK Loko Vltavin Loko Vltavin
Rab 24/08/2022 Sokol Hostoun Sokol Hostoun 11:30 PTG FK Dukla Prag Dukla Prague
Qualifying Round
Jum 29/07/2022 Slavicin FC TVD Slavicin 1:5 SK Kvitkovice Kvitkovice
FK Novy Jicin FK Novy Jicin 5:0 FK Nove Sady FK Nove Sady
AFC Humpolec AFC Humpolec 1:3 TJ Dalnice Sperice Dalnice Sperice
Sab 30/07/2022 Havlickuv Brod FC Slovan Havlickuv Brod 2:3 FC Velke Mezirici Velke Mezirici
FC Rokycany FC Rokycany 1:0 FK Komarov FK Komarov
SK Slany SK Slany 0:1 Sokol Hostoun Sokol Hostoun
Start Brno TJ Start Brno 7:6 on pens 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo
Batov SK Batov 1930 0:5 CSK Uhersky Brod Uhersky Brod
FC Vsetin FC Vsetin 1:2 AET TJ Valasske Mezirici Val. Mezirici
MSK Breclav MSK Breclav 1:3 TJ Sokol Tasovice Sokol Tasovice
Neratovice FK Neratovice-Byskovice 5:6 on pens FK Caslav Caslav
SK Steti SK Steti 3:6 FK Dobrovice FK Dobrovice
Kladno SK Kladno 2:0 FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany
Ujezd Praha SK Ujezd Praha 4 4:2 SK Petrin Plzen Petrin Plzen
Olympie Brezova FK Olympie Brezova 5:2 FK Banik Sokolov 1948 Banik Sokolov
Cesky Krumlov FK Slavoj Cesky Krumlov 0:1 SK Benesov SK Benesov
Holesov SFK Holesov 5:6 on pens SK Hranice SK Hranice
FK Turnov FK Turnov 3:2 SK Stap-Tratec Vilemov Vilemov
SK Libcany SK Libcany 1:0 FC Hlinsko Hlinsko
FK Bohumin FK Bospor Bohumin 5:2 MFK Havirov Havirov
Tatran Rousinov Tatran Rousinov 0:4 TJ Slovan Bzenec Slovan Bzenec
Frenstat p. R. SK Beskyd Frenstat pod Radhostem 1:4 FK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
KV-Dvory TJ Karlovy Vary-Dvory 3:6 on pens FK Hvezda Cheb Hvezda Cheb
Bridlicna TJ Kovohute Bridlicna 1:3 FK Sumperk FK Sumperk
FK SEKO Louny FK SEKO Louny 0:2 FK Banik Most - Sous Banik Most-Sous
Tat. Vsechovice Tatran Vsechovice 3:0 1.BFK Frydlant nad Ostravici Frydlant n. Os.
Sokol Kralovice TJ Sokol Kralovice 2:5 AET SK Klatovy 1898 SK Klatovy
FK Libisany FK Libisany 4:1 SK Vysoke Myto Vysoke Myto
Unie Hlubina TJ Unie Hlubina 1:3 MFK Vitkovice Vitkovice
1.HFK Olomouc 1.HFK Olomouc 0:5 FK Kozlovice FK Kozlovice
SK Tochovice SK Tochovice 0:5 FK Kraluv Dvur Kraluv Dvur
SK Horovice SK Horovice 0:3 FK Robstav Prestice Robst. Prestice
FC Dolany FC Dolany 2:4 on pens SK Jiskra Rymarov Jiskra Rymarov
SK Jankov SK Jankov 1:3 FK Spartak Sobeslav Sp. Sobeslav
Bystrice n. P. SK Bystrice nad Perstejnem 2:6 FC Slovan Rosice Rosice
Zdirec n. D. Tatran Zdirec nad Doubravou 5:0 FSC Stara Rise Stara Rise
Prerov 1. FC Viktorie Prerov 5:3 AET TJ Skastice TJ Skastice
FC Novy Bor FC Novy Bor 0:7 FK Arsenal Ceska Lipa Ceska Lipa
FC Zdar nad Sazavou FC Zdar nad Sazavou 3:0 FC PBS Velka Bites Velka Bites
Nachod FK Nachod 6:7 on pens FK Velke Hamry FK Velke Hamry
Ahd 31/07/2022 Krnov FK Krnov 0:7 FC Hlucin FC Hlucin
Novy Bydzov RMSK Cidlina Novy Bydzov 3:1 TJ Dvur Kralove nad Labem TJ Dvur Kralove
SK Polanka SK Polanka 1:2 SSK Bilovec SSK Bilovec
MFK Trutnov MFK Trutnov 0:4 TJ Jiskra Usti nad Orlici Usti nad Orlici
Sokol Lanzhot TJ Sokol Lanzhot 0:3 FK Hodonin Hodonin
Sel 02/08/2022 Bohunice TJ Tatran Bohunice 1:0 FK Blansko Blansko
Sl. Ol. Bruntal FC Slavoj Olympia Bruntal 0:1 SK Unicov SK Unicov
Kha 04/08/2022 Sokol Libis TJ Sokol Libis 5:3 SK Sparta Kolin Sparta Kolin
SK Hrebec SK Hrebec 5:1 FK Brandys nad Labem FK Brandys
First Preliminary Round
Sab 23/07/2022 Katerinice TJ Sokol Katerinice 2:8 FC Vsetin FC Vsetin
FC Dolany FC Dolany 2:1 FK Sternberk FK Sternberk
Nova Ves u NMnM TJ Nova Ves u Noveho Mesta na Morave 1:2 FC Zdar nad Sazavou FC Zdar nad Sazavou

Most valuable players

#pemainKelabMarket value
1
Filip Havelka
Attacking Midfi
FK Dukla Prag
2
Martin Sindelar
Pertahanan Teng
MFK Karvina
3
Jaroslav Malek
Attacking Midfi
MFK Karvina
4
Alexis Alégué
Right Midfield
MFK Vyskov
5
Bartosz Pikul
Right Midfield
Slezsky FC Opava

Top goalscorers

#pemainAgeKelabGoals
1
Vitaliy Nerukh
Centre-Forward
19FC Vsetin
2
Zdenek Konecnik
Pemain Tengah K
35TJ Skastice
3
Jan Stuchlik
Pemain Tengah
24FC Vsetin
4
Patrik Gerza
Pemain Tengah
22SK Kvitkovice
5
Michal Suchy
Pertahanan Teng
26SK Kvitkovice
Who do you want to win?

In this match you stick with...

versus SK BenesovSK Benesov FC SILON TaborskoFC SILON Taborsko