Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

UEFA Europa Conference League Qualifiers

Type of cup: International Cup

Participants: 163

Current champions:

Most valuable player: Harry Kane  120.00 m €

ø-Market value: 777 k €

UEFA Europa Conference League Qualifiers
Info

Pada halaman permulaan pertandingan, pasukan yang mengambil bahagian dalam satu musim (boleh dipilih dalam menu lungsur) pertama kali disenaraikan mengikut jumlah nilai pasaran. Sebagai tambahan kepada berita, gambaran keseluruhan perlawanan dan senarai penjaring gol, jadual ini menawarkan maklumat lebih lanjut.

Filter by season:
Knockout stage 21/22
Date Home team Home team Away team Away team
Qualifying Round 2nd leg
Kha 26/08/2021 Kairat Almaty Kairat Almaty 3:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
Jum 27/08/2021 MSK Zilina MSK Zilina 0:3 FK Jablonec FK Jablonec
Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 3:1 AET Riga FC Riga
Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 1:0 FK Zalgiris Vilnius Zalgiris
Rosenborg Rosenborg BK 1:3 Stade Rennais FC Stade Rennais
Elfsborg IF Elfsborg 3:1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
AS Roma AS Roma 3:0 Trabzonspor Trabzonspor
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 4:0 Neftchi Baku Neftchi Baku
Vitesse Vitesse Arnhem 2:1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Anorthosis Anorthosis Famagusta 3:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
FC Copenhagen FC Copenhagen 5:0 Sivasspor Sivasspor
CSKA-Sofia CSKA-Sofia 3:0 AET FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Hammarby Hammarby IF 6:5 on pens FC Basel 1893 FC Basel
M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 2:0 Shakhter Karaganda Shakhter K.
St. Johnstone St. Johnstone FC 0:2 LASK LASK
HNK Rijeka HNK Rijeka 0:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
KAA Gent KAA Gent 3:0 Rakow Czestochowa Rakow
Union Berlin 1.FC Union Berlin 0:0 Kuopion Palloseura KuPS
Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0:1 FC Flora Tallinn FC Flora
Aberdeen FC Aberdeen FC 1:3 Qarabağ FK Qarabag FK
Spurs Tottenham Hotspur 3:0 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Partizan FK Partizan Belgrade 2:0 CD Santa Clara Santa Clara
Qualifying Round 1st leg
Kha 19/08/2021 Shakhter K. Shakhter Karaganda 1:2 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Jum 20/08/2021 KuPS Kuopion Palloseura 0:4 1.FC Union Berlin Union Berlin
Rakow Rakow Czestochowa 1:0 KAA Gent KAA Gent
FC Flora FC Flora Tallinn 4:2 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Qarabag FK Qarabağ FK 1:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
LASK LASK 1:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
Riga Riga FC 1:1 Lincoln Red Imps FC Lincoln FC
Neftchi Baku Neftchi Baku 3:3 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Zalgiris FK Zalgiris Vilnius 2:2 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 0:0 Anorthosis Famagusta Anorthosis
Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:0 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
Trabzonspor Trabzonspor 1:2 AS Roma AS Roma
FC Basel FC Basel 1893 3:1 Hammarby IF Hammarby
CS Fola Esch CS Fola Esch 1:4 Kairat Almaty Kairat Almaty
Stade Rennais Stade Rennais FC 2:0 Rosenborg BK Rosenborg
RSC Anderlecht RSC Anderlecht 3:3 Vitesse Arnhem Vitesse
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 5:0 IF Elfsborg Elfsborg
Sivasspor Sivasspor 1:2 FC Copenhagen FC Copenhagen
FK Jablonec FK Jablonec 5:1 MSK Zilina MSK Zilina
PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 1:1 HNK Rijeka HNK Rijeka
Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 1:0 Tottenham Hotspur Spurs
Santa Clara CD Santa Clara 2:1 FK Partizan Belgrade Partizan
3rd round 2nd leg
Sel 10/08/2021 Shakhter K. Shakhter Karaganda 3:1 on pens Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Rab 11/08/2021 NK Domzale NK Domzale 1:2 Rosenborg BK Rosenborg
Kha 12/08/2021 FC Astana FC Astana 3:4 Kuopion Palloseura KuPS
Jum 13/08/2021 Molde Molde FK 4:5 on pens Trabzonspor Trabzonspor
Qarabag FK Qarabağ FK 1:0 AEL Limassol AEL Limassol
Rubin Kazan Rubin Kazan 0:1 AET Rakow Czestochowa Rakow
Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 2:0 FC Prishtina FC Prishtina
Hammarby Hammarby IF 5:1 FK Cukaricki Cukaricki
MSK Zilina MSK Zilina 5:0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 4:0 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:0 Bohemian Football Club Bohemians
Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 7:2 on pens The New Saints FC The New Saints
RFS FK RFS 0:1 KAA Gent KAA Gent
FC Basel FC Basel 1893 4:0 Újpest FC Újpest FC
CS Fola Esch CS Fola Esch 2:1 Linfield FC Linfield
M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
KF Teuta KF Teuta 0:2 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:0 FC Luzern FC Luzern
Hibernians FC Hibernians FC 1:4 AET Riga FC Riga
Velez Mostar FK Velez Mostar 1:4 IF Elfsborg Elfsborg
FC Copenhagen FC Copenhagen 4:2 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
RSC Anderlecht RSC Anderlecht 2:1 KF Laçi KF Laçi
Sivasspor Sivasspor 1:1 AET Dinamo Batumi Dinamo Batumi
NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 0:1 CD Santa Clara Santa Clara
HNK Rijeka HNK Rijeka 4:1 Hibernian FC Hibernian FC
Larne FC Larne FC 1:0 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Aberdeen FC Aberdeen FC 2:1 Breidablik Kópavogur Breidablik
HB Tórshavn HB Tórshavn 1:0 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
LASK LASK 6:1 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Dundalk FC Dundalk FC 1:2 Vitesse Arnhem Vitesse
Partizan FK Partizan Belgrade 6:4 on pens FC Sochi Sochi
NK Osijek NK Osijek 1:1 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
3rd round 1st leg
Rab 04/08/2021 Bohemians Bohemian Football Club 2:1 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Linfield Linfield FC 1:2 CS Fola Esch CS Fola Esch
Jum 06/08/2021 KuPS Kuopion Palloseura 1:1 FC Astana FC Astana
Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
Tobol Kostanay Tobol Kostanay 0:1 MSK Zilina MSK Zilina
Sochi FC Sochi 1:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Elfsborg IF Elfsborg 1:1 FK Velez Mostar Velez Mostar
Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 0:1 LASK LASK
Rosenborg Rosenborg BK 6:1 NK Domzale NK Domzale
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 7:2 HB Tórshavn HB Tórshavn
AEL Limassol AEL Limassol 1:1 Qarabağ FK Qarabag FK
Riga Riga FC 0:1 Hibernians FC Hibernians FC
KF Laçi KF Laçi 0:3 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Vitesse Vitesse Arnhem 2:2 Dundalk FC Dundalk FC
Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1:2 Sivasspor Sivasspor
CSKA-Sofia CSKA-Sofia 4:2 NK Osijek NK Osijek
Trabzonspor Trabzonspor 3:3 Molde FK Molde
Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0:0 Shakhter Karaganda Shakhter K.
FC Prishtina FC Prishtina 2:1 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 4:0 Larne FC Larne FC
Spartak Trnava Spartak Trnava 0:0 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
FC Luzern FC Luzern 0:3 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
KAA Gent KAA Gent 2:2 FK RFS RFS
The New Saints The New Saints FC 4:2 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Hibernian FC Hibernian FC 1:1 HNK Rijeka HNK Rijeka
Shamrock Rovers Shamrock Rovers 1:0 KF Teuta KF Teuta
Újpest FC Újpest FC 1:2 FC Basel 1893 FC Basel
Rakow Rakow Czestochowa 0:0 Rubin Kazan Rubin Kazan
Cukaricki FK Cukaricki 3:1 Hammarby IF Hammarby
Breidablik Breidablik Kópavogur 2:3 Aberdeen FC Aberdeen FC
Santa Clara CD Santa Clara 2:0 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Second Round 2nd leg
Sel 27/07/2021 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 0:3 AET KF Teuta KF Teuta
Rab 28/07/2021 Hibernians FC Hibernians FC 4:2 SS Folgore/Falciano SS Folgore
B. Podgorica Buducnost Podgorica 0:2 HB Tórshavn HB Tórshavn
Kha 29/07/2021 Shakhter K. Shakhter Karaganda 5:3 on pens FCSB FCSB
Liepaja FK Liepaja 1:3 on pens CSKA-Sofia CSKA-Sofia
Tobol Kostanay Tobol Kostanay 4:1 AET HNK Hajduk Split Hajduk Split
Jum 30/07/2021
FC Vaduz FC Vaduz 1:3 Újpest FC Újpest FC
FC Honka FC Honka 0:1 NK Domzale NK Domzale
Birkirkara FC Birkirkara FC 4:5 on pens NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Sumgayit Sumgayit PFC 0:2 FK Cukaricki Cukaricki
Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2:3 AET Kuopion Palloseura KuPS
Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 3:0 Valur Reykjavík Valur
Keshla Keshla FK 2:4 FC Sochi Sochi
Dynamo Brest Dynamo Brest 1:2 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Häcken BK Häcken 2:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:2 Hibernian FC Hibernian FC
FCI Levadia FCI Levadia 1:2 Dundalk FC Dundalk FC
Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 3:4 on pens Spartak Trnava Spartak Trnava
MSK Zilina MSK Zilina 2:2 Apollon Limassol Apol. Limassol
Milsami FC Milsami Orhei 0:5 IF Elfsborg Elfsborg
Sivasspor Sivasspor 1:0 FC Petrocub Hîncești Petrocub
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 5:1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 4:0 Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 0:5 FC Copenhagen FC Copenhagen
Rosenborg Rosenborg BK 4:1 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Vålerenga Vålerenga Fotball 2:0 KAA Gent KAA Gent
FC Ashdod FC Ashdod 0:1 Qarabağ FK Qarabag FK
Rakow Rakow Czestochowa 4:3 on pens FK Suduva Marijampole Suduva
Slovacko 1.FC Slovacko 2:3 on pens Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Aarhus GF Aarhus GF 1:1 Larne FC Larne FC
BATE Borisov BATE Borisov 1:4 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
The New Saints The New Saints FC 5:1 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
CS Fola Esch CS Fola Esch 1:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 3:1 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Breidablik Breidablik Kópavogur 2:1 Austria Vienna Austria Vienna
Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 1:0 FK Panevezys Panevezys
B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 0:0 Linfield FC Linfield
FK Partizani FK Partizani 0:2 FC Basel 1893 FC Basel
Shkendija Shkendija Tetovo 0:1 Riga FC Riga
Slask Wroclaw Slask Wroclaw 3:3 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
AEK Athens AEK Athens 2:3 on pens FK Velez Mostar Velez Mostar
Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 4:2 FC Prishtina FC Prishtina
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:2 FC Drita Gjilan FC Drita
HNK Rijeka HNK Rijeka 1:0 Gzira United FC Gzira Utd
Puskás AFC Puskás Akadémia FC 0:2 FK RFS RFS
Aris Saloniki Aris Thessaloniki 2:1 AET FC Astana FC Astana
Univ. Craiova Universitatea Craiova 0:0 KF Laçi KF Laçi
Servette FC Servette FC 2:0 Molde FK Molde
NK Maribor NK Maribor 0:1 Hammarby IF Hammarby
Bohemians Bohemian Football Club 3:0 F91 Dudelange F91 Dudelange
Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 0:2 FK Partizan Belgrade Partizan
KF Vllaznia KF Vllaznia 0:1 AEL Limassol AEL Limassol
NK Osijek NK Osijek 1:0 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Santa Clara CD Santa Clara 2:0 FC Shkupi FC Shkupi
Second Round 1st leg
Sel 20/07/2021 NK Domzale NK Domzale 1:1 FC Honka FC Honka
Rab 21/07/2021 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 0:5 The New Saints FC The New Saints
FC Prishtina FC Prishtina 4:1 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
SS Folgore SS Folgore/Falciano 1:3 Hibernians FC Hibernians FC
Kha 22/07/2021 Cukaricki FK Cukaricki 0:0 Sumgayit PFC Sumgayit
FC Astana FC Astana 2:0 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 2:4 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Panevezys FK Panevezys 0:1 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Jum 23/07/2021
Austria Vienna Austria Vienna 1:1 Breidablik Kópavogur Breidablik
Sochi FC Sochi 3:0 Keshla FK Keshla
NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 1:0 Birkirkara FC Birkirkara FC
Qarabag FK Qarabağ FK 0:0 FC Ashdod FC Ashdod
RFS FK RFS 3:0 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
KF Laçi KF Laçi 1:0 Universitatea Craiova Univ. Craiova
KuPS Kuopion Palloseura 2:2 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
Molde Molde FK 3:0 Servette FC Servette FC
Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 1:2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
F91 Dudelange F91 Dudelange 0:1 Bohemian Football Club Bohemians
Hammarby Hammarby IF 3:1 NK Maribor NK Maribor
Elfsborg IF Elfsborg 4:0 FC Milsami Orhei Milsami
CSKA-Sofia CSKA-Sofia 0:0 FK Liepaja Liepaja
Apol. Limassol Apollon Limassol 1:3 MSK Zilina MSK Zilina
Spartak Trnava Spartak Trnava 0:0 Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi OSK
FC Copenhagen FC Copenhagen 4:1 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Petrocub FC Petrocub Hîncești 0:1 Sivasspor Sivasspor
Suduva FK Suduva Marijampole 0:0 Rakow Czestochowa Rakow
Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
Riga Riga FC 2:0 Shkendija Tetovo Shkendija
KF Teuta KF Teuta 0:2 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Gzira Utd Gzira United FC 0:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:0 1.FC Slovacko Slovacko
Dinamo Batumi Dinamo Batumi 0:1 BATE Borisov BATE Borisov
AEL Limassol AEL Limassol 1:0 KF Vllaznia KF Vllaznia
FC Shkupi FC Shkupi 0:3 CD Santa Clara Santa Clara
Arda Kardzhali Arda Kardzhali 0:2 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
HB Tórshavn HB Tórshavn 4:0 Buducnost Podgorica B. Podgorica
FC Basel FC Basel 1893 3:0 FK Partizani FK Partizani
FCSB FCSB 1:0 Shakhter Karaganda Shakhter K.
Larne FC Larne FC 2:1 Aarhus GF Aarhus GF
Velez Mostar FK Velez Mostar 2:1 AEK Athens AEK Athens
Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 0:0 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
KAA Gent KAA Gent 4:0 Vålerenga Fotball Vålerenga
Aberdeen FC Aberdeen FC 5:1 BK Häcken Häcken
Hibernian FC Hibernian FC 3:0 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Linfield Linfield FC 4:0 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Hajduk Split HNK Hajduk Split 2:0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Valur Valur Reykjavík 0:3 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
FC Drita FC Drita Gjilan 0:0 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Újpest FC Újpest FC 2:1 FC Vaduz FC Vaduz
Partizan FK Partizan Belgrade 1:0 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Dundalk FC Dundalk FC 2:2 FCI Levadia FCI Levadia
Pogon Szczecin Pogon Szczecin 0:0 NK Osijek NK Osijek
Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 0:2 Rosenborg BK Rosenborg
Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 1:2 CS Fola Esch CS Fola Esch
First Round 2nd leg
Rab 14/07/2021 Newtown Newtown AFC 0:1 Dundalk FC Dundalk FC
Kha 15/07/2021 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 2:0 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Struga Struga Trim & Lum 1:4 FK Liepaja Liepaja
Jum 16/07/2021 KuPS Kuopion Palloseura 5:0 FC Noah Yerevan FC Noah
Valmiera Valmiera FC 0:0 FK Suduva Marijampole Suduva
FC Gagra FC Gagra 1:1 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
FC Urartu FC Urartu Yerevan 0:1 NK Maribor NK Maribor
Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 2:0 Europa FC Europa FC
St Joseph's FC St Joseph's FC 1:1 FCI Levadia FCI Levadia
FC Santa Coloma FC Santa Coloma 4:0 Mons Calpe SC Mons Calpe
Dinamo Batumi Dinamo Batumi 3:0 SP Tre Penne Tre Penne
FC Dila FC Dila Gori 2:1 MSK Zilina MSK Zilina
Sligo Rovers Sligo Rovers 1:2 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
NSÍ Runavík NSÍ Runavík 1:3 FC Honka FC Honka
Petrocub FC Petrocub Hîncești 1:0 Sileks Kratovo Sileks
Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe Suruceni 2:3 FK Partizani FK Partizani
The New Saints The New Saints FC 2:0 Glentoran FC Glentoran
Puskás AFC Puskás Akadémia FC 2:0 FC Inter Turku FC Inter
Hesperange Swift Hesperange 1:1 NK Domzale NK Domzale
FC Llapi FC Llapi 1:1 FC Shkupi FC Shkupi
Gzira Utd Gzira United FC 5:3 on pens UE Sant Julia Sant Julia
KF Laçi KF Laçi 3:0 AET FK Podgorica FK Podgorica
Larne FC Larne FC 1:0 Bala Town FC Bala Town
Spartak Trnava Spartak Trnava 2:0 Mosta FC Mosta FC
FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 0:1 FC Drita Gjilan FC Drita
La Fiorita La Fiorita 1967 1:1 Birkirkara FC Birkirkara FC
Bohemians Bohemian Football Club 3:0 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
FK Sarajevo FK Sarajevo 0:1 FC Milsami Orhei Milsami
Breidablik Breidablik Kópavogur 2:0 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:0 Paide Linnameeskond Paide
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 2:4 AET FK RFS RFS
Coleraine Coleraine FC 1:2 FK Velez Mostar Velez Mostar
KF Vllaznia KF Vllaznia 3:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
First Round 1st leg
Sel 06/07/2021 Mosta FC Mosta FC 3:2 Spartak Trnava Spartak Trnava
Mons Calpe Mons Calpe SC 1:1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Rab 07/07/2021 FK Podgorica FK Podgorica 1:0 KF Laçi KF Laçi
Kha 08/07/2021 FC Noah FC Noah Yerevan 1:0 Kuopion Palloseura KuPS
Liepaja FK Liepaja 1:1 Struga Trim & Lum Struga
Sileks Sileks Kratovo 1:1 FC Petrocub Hîncești Petrocub
FC Inter FC Inter Turku 1:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Jum 09/07/2021 FC Honka FC Honka 0:0 NSÍ Runavík NSÍ Runavík
RFS FK RFS 2:3 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
Suduva FK Suduva Marijampole 2:1 Valmiera FC Valmiera
Sant Julia UE Sant Julia 0:0 Gzira United FC Gzira Utd
FCI Levadia FCI Levadia 3:1 St Joseph's FC St Joseph's FC
MSK Zilina MSK Zilina 5:1 FC Dila Gori FC Dila
Dundalk FC Dundalk FC 4:0 Newtown AFC Newtown
RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 2:3 Breidablik Kópavogur Breidablik
Milsami FC Milsami Orhei 0:0 FK Sarajevo FK Sarajevo
Glentoran Glentoran FC 1:1 The New Saints FC The New Saints
Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 1:0 Sligo Rovers Sligo Rovers
Paide Paide Linnameeskond 1:2 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
FC Drita FC Drita Gjilan 2:1 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:1 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Birkirkara FC Birkirkara FC 1:0 La Fiorita 1967 La Fiorita
Bala Town Bala Town FC 0:1 Larne FC Larne FC
NK Domzale NK Domzale 1:0 Swift Hesperange Hesperange
FC Shkupi FC Shkupi 2:0 FC Llapi FC Llapi
FK Partizani FK Partizani 5:2 FC Sfintul Gheorghe Suruceni Sfintul Gheor.
Europa FC Europa FC 0:0 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 1:0 FC Gagra FC Gagra
Velez Mostar FK Velez Mostar 2:1 Coleraine FC Coleraine
Tre Penne SP Tre Penne 0:4 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
NK Maribor NK Maribor 1:0 FC Urartu Yerevan FC Urartu
Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 3:1 KF Vllaznia KF Vllaznia
Stjarnan Stjarnan Gardabaer 1:1 Bohemian Football Club Bohemians

Most valuable players

#pemainKelabMarket value
1
Harry Kane
Centre-Forward
Tottenham Hotspur
2
Heung-min Son
Left Winger
Tottenham Hotspur
3
Lorenzo Pellegrini
Central Midfiel
AS Roma
4
Tanguy Ndombélé
Central Midfiel
Tottenham Hotspur
5
Pierre-Emile Höjbjerg
Central Midfiel
Tottenham Hotspur

Top goalscorers

#pemainAgeKelabGoals
1
Arthur Cabral
Centre-Forward
23FC Basel 1893
2
Declan McManus
Centre-Forward
27The New Saints FC
3
Guus Til
Attacking Midfi
23Feyenoord Rotterdam
4
Luis Sinisterra
Left Winger
22Feyenoord Rotterdam
5
Omer Atzili
Right Winger
28Maccabi Haifa
Who do you want to win?

In this match you stick with...

versus IF ElfsborgIF Elfsborg Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam