UEFA Champions League Qualifying

UEFA Champions League Qualifying
  • Type of cup: International Cup
  • Participants: 52
  • Most valuable player: Enzo Fernández  55.00 m €
  • ø-Market value: 1.59 m €

Info

Pada halaman permulaan pertandingan, pasukan yang mengambil bahagian dalam satu musim (boleh dipilih dalam menu lungsur) pertama kali disenaraikan mengikut jumlah nilai pasaran. Sebagai tambahan kepada berita, gambaran keseluruhan perlawanan dan senarai penjaring gol, jadual ini menawarkan maklumat lebih lanjut.

Filter by season:

Knockout stage 22/23

Date Home team Home team Away team Away team
Qualifying Round 2nd leg
Rab 24/08/2022 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:1 Qarabağ FK Qarabag FK
Red Star Red Star Belgrade 2:2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Benfica SL Benfica 3:0 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Kha 25/08/2022 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 4:1 AET FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 0:1 Rangers FC Rangers
Trabzonspor Trabzonspor 0:0 FC Copenhagen FC Copenhagen
Qualifying Round 1st leg
Rab 17/08/2022 FC Copenhagen FC Copenhagen 2:1 Trabzonspor Trabzonspor
Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 1:0 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Rangers Rangers FC 2:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Kha 18/08/2022 Qarabag FK Qarabağ FK 0:0 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3:2 Red Star Belgrade Red Star
Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 0:2 SL Benfica Benfica
3rd round 2nd leg
Rab 10/08/2022 Zalgiris FK Zalgiris Vilnius 1:1 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Apol. Limassol Apollon Limassol 2:0 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 0:2 Red Star Belgrade Red Star
Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:1 FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff
FC Midtjylland FC Midtjylland 1:3 SL Benfica Benfica
Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 4:2 Ludogorets Razgrad Ludogorets
Ferencváros Ferencvárosi TC 1:3 Qarabağ FK Qarabag FK
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:2 AET AS Monaco Monaco
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:2 AET Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Rangers Rangers FC 3:0 Royale Union Saint Gilloise Union SG
3rd round 1st leg
Rab 03/08/2022 FC Sheriff FC Sheriff Tiraspol 1:2 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Ludogorets Ludogorets Razgrad 1:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Monaco AS Monaco 1:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Union SG Royale Union Saint Gilloise 2:0 Rangers FC Rangers
Benfica SL Benfica 4:1 FC Midtjylland FC Midtjylland
Kha 04/08/2022 Qarabag FK Qarabağ FK 1:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 5:0 FK Zalgiris Vilnius Zalgiris
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 4:0 Apollon Limassol Apol. Limassol
Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
Red Star Red Star Belgrade 5:0 FC Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
Second Round 2nd leg
Sel 26/07/2022 AEK Larnaca AEK Larnaca 4:5 on pens FC Midtjylland FC Midtjylland
Rab 27/07/2022 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 5:0 HJK Helsinki HJK Helsinki
FC Sheriff FC Sheriff Tiraspol 1:0 NK Maribor NK Maribor
F91 Dudelange F91 Dudelange 1:4 FC Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
FC Shkupi FC Shkupi 0:1 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2:1 Ludogorets Razgrad Ludogorets
Kha 28/07/2022 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 8:0 Linfield FC Linfield
Fenerbahce Fenerbahce 1:2 AET Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
FC Zürich FC Zürich 2:2 AET Qarabağ FK Qarabag FK
Malmö FF Malmö FF 0:2 FK Zalgiris Vilnius Zalgiris
Slo. Bratislava Slovan Bratislava 1:4 Ferencvárosi TC Ferencváros
Olympiacos Olympiacos Piraeus 0:4 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Second Round 1st leg
Rab 20/07/2022 Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 0:1 F91 Dudelange F91 Dudelange
Qarabag FK Qarabağ FK 3:2 FC Zürich FC Zürich
Zalgiris FK Zalgiris Vilnius 1:0 Malmö FF Malmö FF
Ludogorets Ludogorets Razgrad 3:0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
FC Midtjylland FC Midtjylland 1:1 AEK Larnaca AEK Larnaca
Linfield Linfield FC 1:0 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 2:2 FC Shkupi FC Shkupi
Kha 21/07/2022 HJK Helsinki HJK Helsinki 1:2 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 0:0 Fenerbahce Fenerbahce
Ferencváros Ferencvárosi TC 1:2 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
NK Maribor NK Maribor 0:0 FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff
First Round 2nd leg
Sel 12/07/2022 RFS FK RFS 6:6 on pens HJK Helsinki HJK Helsinki
Rab 13/07/2022 Zalgiris FK Zalgiris Vilnius 1:0 AET FC Ballkani FC Ballkani
Qarabag FK Qarabağ FK 5:1 Lech Poznan Lech Poznan
Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 2:0 FC Shkupi FC Shkupi
FC Sheriff FC Sheriff Tiraspol 1:0 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Hibernians FC Hibernians FC 0:0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
KF Tirana KF Tirana 1:2 F91 Dudelange F91 Dudelange
Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 0:1 Ludogorets Razgrad Ludogorets
Víkingur Víkingur Reykjavík 3:3 Malmö FF Malmö FF
Kha 14/07/2022 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 3:1 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Soligorsk Shakhter Soligorsk 0:2 NK Maribor NK Maribor
Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1:2 AET Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Ferencváros Ferencvárosi TC 5:1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
CFR Cluj CFR Cluj 5:6 on pens FC Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
Linfield Linfield FC 2:0 AET The New Saints The New Saints
First Round 1st leg
Rab 06/07/2022 Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 0:0 CFR Cluj CFR Cluj
Malmö FF Malmö FF 3:2 Víkingur Reykjavík Víkingur
Ludogorets Ludogorets Razgrad 2:0 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
The New Saints The New Saints 1:0 Linfield FC Linfield
Lech Poznan Lech Poznan 1:0 Qarabağ FK Qarabag FK
FC Ballkani FC Ballkani 1:1 FK Zalgiris Vilnius Zalgiris
Shamrock Rovers Shamrock Rovers 3:0 Hibernians FC Hibernians FC
FC Shkupi FC Shkupi 3:0 Lincoln Red Imps FC Lincoln FC
Tobol Kostanay Tobol Kostanay 0:0 Ferencvárosi TC Ferencváros
Kha 07/07/2022 HJK Helsinki HJK Helsinki 1:0 FK RFS RFS
Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 3:0 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
F91 Dudelange F91 Dudelange 1:0 KF Tirana KF Tirana
Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 0:0 FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff
NK Maribor NK Maribor 0:0 Shakhter Soligorsk Soligorsk
Slo. Bratislava Slovan Bratislava 0:0 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
intermediate stage deciders
Sab 25/06/2022 Víkingur Víkingur Reykjavík 1:0 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
intermediate stage
Sel 21/06/2022 La Fiorita La Fiorita 1967 1:2 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Rab 22/06/2022 Víkingur Víkingur Reykjavík 6:1 FCI Levadia FCI Levadia

Most valuable players

#pemainKelabMarket value
1
Enzo Fernández
Central Midfiel
SL Benfica
2
Ibrahim Sangaré
Defensive Midfi
PSV Eindhoven
3
Gonçalo Guedes
Left Winger
SL Benfica
4
Gonçalo Ramos
Centre-Forward
SL Benfica
5
Mohamed Camara
Defensive Midfi
AS Monaco

Top goalscorers

#pemainAgeKelabGoals
1
Frantzdy Pierrot
Centre-Forward
27Maccabi Haifa
2
Victor Boniface
Centre-Forward
21FK Bodø/Glimt
3
Kady Borges
Attacking Midfi
26Qarabağ FK
4
Gonçalo Ramos
Centre-Forward
21SL Benfica
5
Amahl Pellegrino
Left Winger
32FK Bodø/Glimt

Who do you want to win?

In this match you stick with...