Type of cup: Finland Further Cup

Participants: 77

Regions Cup
default.png
Tournament records
Wins: SC KuFu-98 KuFu-98 1 time(s)
Matches:   14 games
Goals:   14 goals

Info

Pada halaman permulaan pertandingan, pasukan yang mengambil bahagian dalam satu musim (boleh dipilih dalam menu lungsur) pertama kali disenaraikan mengikut jumlah nilai pasaran. Sebagai tambahan kepada berita, gambaran keseluruhan perlawanan dan senarai penjaring gol, jadual ini menawarkan maklumat lebih lanjut.

Filter by season:

Knockout stage 2021

Date Home team Home team Away team Away team
Final
Ahd 17/10/2021 FC Kontu FC Kontu 0:5 Tampere United Tampere United
Semi-Finals
Ahd 03/10/2021 FC Kiisto FC Kiisto Vaasa 1:3 Tampere United Tampere United
Nokian Palloseura Nokian Palloseura 1:3 FC Kontu FC Kontu
Quarter-Finals
Ahd 05/09/2021 FC Kontu FC Kontu 2:0 Maskun Palloseura Masku
Isn 06/09/2021 Tampere United Tampere United 2:1 Tikkurilan Palloseura TiPS
Ahd 12/09/2021 Atletico Malmi MPS/Atletico Malmi 1:2 FC Kiisto Vaasa FC Kiisto
Nokian Palloseura Nokian Palloseura 6:2 Töölön Taisto Töölön Taisto
Round of 16
Jum 13/08/2021 FC Wild FC Wild 1:4 Töölön Taisto Töölön Taisto
Isn 16/08/2021 Sundom Sundom Idrottsförening 2:4 Tampere United Tampere United
SC Riverball SC Riverball 3:4 Tikkurilan Palloseura TiPS
Rab 18/08/2021 Toukolan Teräs Toukolan Teräs 1:4 MPS/Atletico Malmi Atletico Malmi
Nokian Palloseura Nokian Palloseura 3:0 Esbo Bollklubb EBK
Ahd 22/08/2021 FC Kiisto FC Kiisto Vaasa 1:0 Espoon Palloseura II EPS II
Sel 24/08/2021 Masku Maskun Palloseura 4:1 Espoon Palloseura III EPS III
FC Kontu FC Kontu 6:1 AC Rastaala AC Rastaala
Third Round
Sel 20/07/2021 EPS III Espoon Palloseura III 5:3 Etelä-Espoon Pallo /Renat EsPa /Renat
Rab 21/07/2021 EBK Esbo Bollklubb 6:1 Laaksolahti LJS Laaksolahti
Sab 24/07/2021 FC Wild FC Wild 12:0 FC Pelikaani FC Pelikaani
Tampere United Tampere United 6:1 AC Barca AC Barca
Sel 27/07/2021 Nokian Palloseura Nokian Palloseura 4:0 FC Vapsi FC Vapsi
Rab 28/07/2021 Virkiä Lapuan Virkiä 2:3 Sundom Idrottsförening Sundom
TiPS Tikkurilan Palloseura 4:2 on pens Pallokerho Keski-Uusimaa II PKKU II
Töölön Taisto Töölön Taisto 2:1 FC Finnkurd FC Finnkurd
Atletico Malmi MPS/Atletico Malmi 2:0 FC Åland FC Åland
Jum 30/07/2021 FC Kiisto FC Kiisto Vaasa 5:4 on pens FC Sääripotku Sääripotku
Ahd 01/08/2021 Mäntän Valo Mäntän Valo 0:8 SC Riverball SC Riverball
Isn 02/08/2021 AC Rastaala AC Rastaala 1:0 FC Germania Helsinki FC Germania
Suurmetsän SoB Suurmetsän SoB 0:3 Espoon Palloseura II EPS II
Lappeenranta Liry Lappeenranta 0:6 Toukolan Teräs Toukolan Teräs
Sel 10/08/2021 FC Kontu FC Kontu 1:0 Pallo-Iirot II Pallo-Iirot II
Rab 11/08/2021 KoiPS Koivukylän Palloseura 1:2 Maskun Palloseura Masku
Second Round
Ahd 11/04/2021 AC Barca AC Barca 10:1 Lapinlahden Pallo-95 LaPa-95
Sab 29/05/2021 Kaskö IK Kaskö Idrottsklubb 0:2 FC Kiisto Vaasa FC Kiisto
Kha 03/06/2021 Ponnistajat Malmin Ponnistajat 1:2 Espoon Palloseura III EPS III
Jum 04/06/2021 Valtti II Puotinkylän Valtti II 0:4 Toukolan Teräs Toukolan Teräs
PK-35 II Pallokerho-35 II 2:6 Espoon Palloseura II EPS II
FC Footballclub FC Footballclub 0:9 MPS/Atletico Malmi Atletico Malmi
Ahd 06/06/2021 Purha Inkeroisten Purha 1:2 Etelä-Espoon Pallo /Renat EsPa /Renat
Jum 11/06/2021 Masku Maskun Palloseura 6:1 Turun Weikot Turun Weikot
Ahd 13/06/2021 Ylöjärvi Ylöjärvi United FC 5:6 on pens Pallo-Iirot II Pallo-Iirot II
Sel 15/06/2021 FC Vapsi FC Vapsi 3:2 Leki-futis Leki-futis
Ahd 20/06/2021 FC Wild FC Wild 6:2 FC Jokerit FC Jokerit
Kha 24/06/2021 AC Estudiantes AC Estudiantes 0:1 Tampere United Tampere United
Laaksolahti Laaksolahti LJS 5:1 MPS/Atletico Akatemia MPS/Atletico
Sel 29/06/2021 Ponnistus Helsingin Ponnistus 0:3 Liry Lappeenranta Lappeenranta
Rab 30/06/2021 SexyPöxyt SexyPöxyt 1:2 Pallokerho Keski-Uusimaa II PKKU II
Sab 03/07/2021 Mäntän Valo Mäntän Valo 5:2 on pens Suolahden Urho Suolahden Urho
Alavuden PV Alavuden Peli-Veikot 2:5 FC Sääripotku Sääripotku
Virkiä Lapuan Virkiä 8:0 FC Korsholm FC Korsholm
Isn 05/07/2021 FC Germania FC Germania Helsinki 5:4 on pens Ellas Ellas
Kha 08/07/2021 SAPA III SAPA Helsinki III 0:4 Esbo Bollklubb EBK
Jum 09/07/2021 Herttoniemen Herttoniemen Toverit 3:4 on pens Töölön Taisto Töölön Taisto
Sab 10/07/2021 SC Riverball SC Riverball 1:0 Jyväskylän Komeetat Komeetat
Sundom Sundom Idrottsförening 7:0 Ponkilan Pantterit PonPa
Isn 12/07/2021 Suurmetsän SoB Suurmetsän SoB 2:1 Tuusulan Palloseura TuPS
Sel 13/07/2021 Lohjan Pallo Lohjan Pallo 4:5 on pens Koivukylän Palloseura KoiPS
First Round
Ahd 07/03/2021 AC Barca AC Barca 3:0 Warkaus JK Warkaus JK
Sab 13/03/2021 PKKU II Pallokerho Keski-Uusimaa II 3:1 Helsinki IFK II HIFK II
Sab 20/03/2021 Sundom Sundom Idrottsförening 6:0 Iskmo-Jungsund Bollklub Jungsund
PPJ/Taalerit PPJ/Taalerit Helsinki 0:3 Suurmetsän SoB Suurmetsän SoB
Ahd 21/03/2021 Blue Eyes Team Blue Eyes Team 4:5 Suolahden Urho Suolahden Urho
Sab 22/05/2021 Komeetat Jyväskylän Komeetat 2:1 Keuruun Pallo Keuruun
Rab 02/06/2021 NJS II Nurmijärven Jalkapalloseura II 4:1 FC Korso United Korso United
Ahd 13/06/2021 Halkian Alku Halkian Alku 0:2 Helsingin Ponnistus Ponnistus
Sel 15/06/2021 KoiPS Koivukylän Palloseura 7:1 Leppävaaran Pallo Leppävaaran
Rab 16/06/2021 Valtti Puotinkylän Valtti 0:4 FC Finnkurd FC Finnkurd
Isn 05/07/2021 AC Rastaala AC Rastaala 4:0 Bollklubben-46 BK-46

Top goalscorers

#pemainAgeKelabGoals
1
Roope Kostiainen
Centre-Forward
26Tampere United
2
Niko Hienonen
Centre-Forward
19FC Wild
3
Alexander Kronholm
Pemain Tengah
?Sundom Idrottsförening
4
Olli Eskelinen
Centre-Forward
?AC Barca
5
Henri Hujala
Centre-Forward
?Maskun Palloseura
Who do you want to win?

In this match you stick with...

versus FC KontuFC Kontu Tampere UnitedTampere United