Promoción de ascenso a Segunda Federación

Promoción de ascenso a Segunda Federación
  • Type of cup: SpainPlay-Offs
  • Participants: 72

Info

Pada halaman permulaan pertandingan, pasukan yang mengambil bahagian dalam satu musim (boleh dipilih dalam menu lungsur) pertama kali disenaraikan mengikut jumlah nilai pasaran. Sebagai tambahan kepada berita, gambaran keseluruhan perlawanan dan senarai penjaring gol, jadual ini menawarkan maklumat lebih lanjut.

Filter by season:

Knockout stage 21/22

Date Home team Home team Away team Away team
final decider
Sab 21/05/2022 Utrera CD Utrera 3:1 AET Atlético Tordesillas At. Tordesillas
CD Manacor CD Manacor 0:2 AD Alcorcón B AD Alcorcón B
Ahd 22/05/2022 Utebo FC Utebo FC 1:1 AET UD Almería B UD Almería B
CD Alfaro CD Alfaro 0:0 AET CD Lealtad CD Lealtad
Ourense CF Ourense CF 4:0 AD Llerenense AD Llerenense
UE Olot UE Olot 1:0 CD Tenerife B CD Tenerife B
SD Beasain SD Beasain 3:0 UDC Txantrea UDC Txantrea
Isn 23/05/2022 At. Saguntino Atlético Saguntino 3:0 UM Escobedo UM Escobedo
Quintanar Rey CD Quintanar del Rey 1:2 AET FC Cartagena B FC Cartagena B
semi-finals deciders
Isn 09/05/2022 Ourense CF Ourense CF 1:0 CD Barco CD Barco
Moralo CP Moralo CP 0:1 AD Llerenense AD Llerenense
Ahd 15/05/2022 CD Tenerife B CD Tenerife B 4:0 UD Villa de Santa Brígida Villa S.Brígida
Subiza CD Subiza 1:2 UDC Txantrea UDC Txantrea
CD Mirandés B CD Mirandés B 1:2 AET Atlético Tordesillas At. Tordesillas
CF Vimenor CF Vimenor 1:3 UM Escobedo UM Escobedo
Quintanar Rey CD Quintanar del Rey 1:0 AET CP Villarrobledo CP Villarrobledo
SD Beasain SD Beasain 2:1 Club Portugalete Portugalete
CD Manacor CD Manacor 2:1 UD Poblense UD Poblense
AD Alcorcón B AD Alcorcón B 1:0 AET Paracuellos Antamira Paracuellos
Utrera CD Utrera 1:1 AET Ciudad Lucena Ciudad Lucena
Utebo FC Utebo FC 2:0 CF Illueca CF Illueca
Isn 16/05/2022 CD Huétor Tájar CD Huétor Tájar 1:2 UD Almería B UD Almería B
CD Alfaro CD Alfaro 1:0 CD Varea CD Varea
At. Saguntino Atlético Saguntino 1:0 AET Atzeneta UE Atzeneta UE
FC Cartagena B FC Cartagena B 1:0 Racing Murcia FC Racing Murcia
UE Olot UE Olot 1:1 AET Girona FC B Girona FC B
Sporting B Sporting de Gijón B 0:1 CD Lealtad CD Lealtad
quarter-finals deciders
Ahd 01/05/2022 Moralo CP Moralo CP 3:0 Arroyo CP Arroyo CP
Ourense CF Ourense CF 1:0 RC Deportivo Fabril Depor Fabril
Isn 02/05/2022 Somozas UD Somozas 2:3 CD Barco CD Barco
AD Llerenense AD Llerenense 1:1 AET Jerez CF Jerez CF
Sab 07/05/2022 Xerez CD Xerez CD 2:3 AET Ciudad Lucena Ciudad Lucena
CD Tenerife B CD Tenerife B 2:1 Arucas CF Arucas CF
Subiza CD Subiza 2:1 AET CD Cantolagua Cantolagua
Ahd 08/05/2022 CD Alfaro CD Alfaro 3:0 Casalarreina CF Casalarreina
Utrera CD Utrera 2:1 CD Gerena CD Gerena
UE Olot UE Olot 1:0 UE Sant Andreu Sant Andreu
UD Las Palmas C UD Las Palmas C 2:4 AET UD Villa de Santa Brígida Villa S.Brígida
At. Saguntino Atlético Saguntino 2:1 Torrent CF Torrent
SD Almazán SD Almazán 0:1 Atlético Tordesillas At. Tordesillas
Portugalete Club Portugalete 0:0 AET Barakaldo CF Barakaldo CF
CF Vimenor CF Vimenor 3:1 SD Torina SD Torina
Quintanar Rey CD Quintanar del Rey 1:1 AET CD Torrijos CD Torrijos
UDC Txantrea UDC Txantrea 3:1 CD Huarte CD Huarte
Atzeneta UE Atzeneta UE 2:0 CD Acero CD Acero
CD Manacor CD Manacor 4:1 CD Llosetense CD Llosetense
CF Illueca CF Illueca 1:1 AET CD Binéfar CD Binéfar
Sporting B Sporting de Gijón B 1:1 AET Caudal Deportivo Caudal
Las Rozas CF Las Rozas CF 1:3 AET Paracuellos Antamira Paracuellos
Marbella FC Marbella FC 1:2 AET UD Almería B UD Almería B
UD Poblense UD Poblense 1:1 AET CF Platges de Calvià Platges Calvià
Utebo FC Utebo FC 4:2 AET CD Robres CD Robres
Racing Murcia Racing Murcia FC 1:0 UCAM Murcia B UCAM Murcia B
SD Beasain SD Beasain 3:0 CD Basconia CD Basconia
Isn 09/05/2022 CD Anguiano CD Anguiano 1:2 CD Varea CD Varea
Madrid 2021 CF Fuenlabrada Promesas Madrid 2021 2:3 AD Alcorcón B AD Alcorcón B
CD Lealtad CD Lealtad 3:2 AET CD Llanes CD Llanes
CD Huétor Tájar CD Huétor Tájar 2:1 AET Atlético Malagueño A. Malagueño
San Cristóbal CP San Cristóbal 0:1 Girona FC B Girona FC B
Real Ávila Real Ávila CF 1:3 AET CD Mirandés B CD Mirandés B
UM Escobedo UM Escobedo 2:1 CD Naval Reinosa Naval Reinosa
CD Illescas CD Illescas 0:1 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
FC Cartagena B FC Cartagena B 1:0 FC La Unión Atlético La Unión Atl.

Top goalscorers

#pemainAgeKelabGoals
1
Nico Rubio
Centre-Forward
34CD Manacor
2
Teto Martín
Right Winger
20CD Tenerife B
3
Gabri Palmás
Centre-Forward
23Ourense CF
4
Óscar Martín
Left Winger
33CD Barco
5
Armiche Hormiga
Pertahanan
24UD Villa de Santa Brígida

Who do you want to win?

In this match you stick with...