Colombia | 1:2 | Brazil |
|
||||||||
Bolivia | 0:2 | Uruguay | |||||||||
Martinique | 1:2 | Guadeloupe | |||||||||
Bosnia U17 | 2:2 | Montenegro U17 | |||||||||
Team PFL | 0:1 | Russia U18 | |||||||||
Flamengo | 2:1 | Fortaleza |
|
||||||||
Atlético-GO | 1:0 | Fluminense |
|
||||||||
RB Bragantino | 3:1 | Palmeiras |
|
||||||||
São Paulo | 2:2 | Cuiabá-MT |
|
||||||||
América-MG | 1:1 | Juventude |
|
||||||||
IFK Mariehamn | 0:1 | SJK Seinäjoki | |||||||||
HJK Helsinki | 2:0 | FC KTP | |||||||||
FC Honka | 2:1 | FC Haka | |||||||||
AC Oulu | 0:2 | KuPS | |||||||||
Kokkolan PV | 0:2 | IF Gnistan | |||||||||
Vaasa IFK | 3:2 | OTP | |||||||||
Jakobstads BK | 4:1 | RoPS II | |||||||||
TPV | 1:0 | Ilves II | |||||||||
TuRa Bremen | 0:5 | Brinkumer SV | |||||||||
SC Vahr-Blockd. | 0:2 | SG Aumund-Veg. | |||||||||
ESC Geestemünde | 0:4 | Bremer SV | |||||||||
Union 60 Bremen | 0:4 | FC Oberneuland | |||||||||
Chavelines | 1:2 | Atlético Grau | |||||||||
UTC | 2:4 on pens | CA Mannucci | |||||||||
CA Alvarado | 3:1 | Mitre (SdE) | |||||||||
Agropecuario | 3:0 | Nueva Chicago | |||||||||
Gimnasia (J) | 0:0 | Brown (Adrogué) | |||||||||
Quindío | 1:0 | Inter Palmira | |||||||||
Raja Casablanca | 2:0 | Difaâ El Jadida | |||||||||
Charlotte Ind. | 3:0 | Charleston | |||||||||
Miami FC | 0:1 | Legion FC | |||||||||
Oklahoma City | 1:0 | Kansas City II | |||||||||
Tacoma Defiance | 1:1 | Real Monarchs | |||||||||
Ventura County | 1:1 | Orange County | |||||||||
Merani Tbilisi | 3:5 | Sioni Bolnisi | |||||||||
Rustavi | 0:0 | FC Shevardeni | |||||||||
Greenville | 2:2 | Forward Madison | |||||||||
Toronto FC II | 3:1 | Tormenta FC | |||||||||
GuaZ FC | 0:2 | Cerezo Osaka | |||||||||
Kitchee | 2:0 | Port FC | |||||||||
Maldonado | 1:1 | Progreso | |||||||||
Nacional | 3:0 | Wanderers | |||||||||
Víkingur | 3:0 | Sindri | |||||||||
Kári | 1:2 | KR Reykjavík | |||||||||
Valur | 2:0 | Leiknir | |||||||||
Fylkir | 7:0 | Úlfarnir | |||||||||
Alay Osh | 1:0 | Kaganat | |||||||||
Alga Bishkek | 3:2 | Kara-Balta | |||||||||
CD Everton | 3:0 | Santa Cruz | |||||||||
Wanderers | 0:1 | D. Concepción | |||||||||
U. de Chile | 1:0 | San Luis | |||||||||
Bodø/Glimt | 0:2 | Molde FK | |||||||||
Haugesund | 1:0 | Brann | |||||||||
Kristiansund | 1:1 | Mjøndalen | |||||||||
Strømsgodset | 4:0 | Sandefjord | |||||||||
Odd | 3:0 | Tromsø | |||||||||
Stabæk | 0:2 | Vålerenga | |||||||||
Servette U21 | 6:2 | Italien GE | |||||||||
Piteå IF | 3:0 | IFK Luleå | |||||||||
Vänersborgs IF | 1:3 | Utsiktens BK | |||||||||
Skövde AIK | 1:0 | Lunds BK | |||||||||
Lindome GIF | 1:1 | Qviding FIF | |||||||||
HB Köge U19 | 3:1 | Kolding IF U19 | |||||||||
Undrid FF II | 1:2 | B68 Toftir III | |||||||||
Víkingur II | 2:3 | AB Argir | |||||||||
KÍ II | 0:1 | EB/S II | |||||||||
NSÍ II | 5:1 | B36 II | |||||||||
Baixa Kassanje | 0:0 | SC Cabinda | |||||||||
Abia Warriors | 0:1 | Enyimba Aba | |||||||||
Medeama | 1:1 | King Faisal | |||||||||
Ebusua Dwarfs | 1:0 | Inter Allies | |||||||||
Liberty Prof. | 1:5 | Ashanti Gold | |||||||||
Legon Cities FC | 1:2 | Hearts of Oak | |||||||||
Bologna U17 | 1:3 | Genoa U17 | |||||||||
Roma U17 | 3:2 AET | SPAL U17 | |||||||||
TTM FC | postponed | Richards Bay | |||||||||