Man City | 5:2 | Southampton |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 0:2 | Werder Bremen |
|
||||||||
Marseille | postponed | Stade Rennais |
|
||||||||
Atlético Madrid | postponed | Athletic |
|
||||||||
Liverpool | 2:0 | RB Leipzig |
|
||||||||
Paris SG | 1:1 | Barcelona |
|
||||||||
Barnsley FC | 0:0 | Derby | |||||||||
Romania U19 | 0:0 | Serbia U19 | |||||||||
Campinense-PB | 1:7 | EC Bahia |
|
||||||||
Madureira | 0:1 | Paysandu | |||||||||
4 de Julho | 1:0 | Confiança | |||||||||
Rio Branco-ES | 2:1 | Sampaio-MA | |||||||||
Cianorte | 1:0 | Paraná | |||||||||
Juazeirense | 3:2 | Sport Recife | |||||||||
Moto Club-MA | 0:5 | Botafogo |
|
||||||||
Saarbrücken | 1:2 | FSV Zwickau |
|
||||||||
FC Bayern II | 1:2 | SC Verl |
|
||||||||
Ural II | 2:2 | Ufa II | |||||||||
Chertanovo II | 1:3 | Krasnodar II | |||||||||
Akron Konoplev | 1:3 | Strogino II | |||||||||
Dynamo M II | 2:3 | FK Sochi II | |||||||||
Khimki II | 1:3 | Zenit II | |||||||||
Rubin Kazan II | 1:1 | Master-Saturn | |||||||||
Arsenal Tula II | 6:1 | FK Tambov II | |||||||||
Union Española | 1:0 | Independiente | |||||||||
Uni. Católica | 0:1 | Libertad | |||||||||
AO Xanthi | postponed | Doxa Dramas | |||||||||
PAS Lamia | 2:1 | AE Larisa | |||||||||
NK Istra | 3:1 | NK Lokomotiva | |||||||||
Septemvri Sofia | 0:1 | Hebar P. | |||||||||
Strumska Slava | 2:0 | S. Simitli | |||||||||
Pirin | 2:1 | Ludogorets II | |||||||||
Kariana Erden | 0:3 | Sportist Svoge | |||||||||
Dob. Dobrich | 3:2 | Neftochimic | |||||||||
NK Bravo | 0:1 | NK Aluminij | |||||||||
NK Domzale | 1:1 | NS Mura | |||||||||
Banfield | 2:0 | CA Güemes | |||||||||
Atl. Tucumán | 3:0 | Comunicaciones | |||||||||
Platense | 1:1 | Sarmiento Junin | |||||||||
Jocoro | 0:1 | CD Águila | |||||||||
L.A. Firpo | 1:0 | Limeño | |||||||||
Alianza FC | 0:2 | Millonarios |
|
||||||||
Atlético FC | 0:0 | Llaneros FC | |||||||||
Orsomarso SC | 0:0 | Real C. | |||||||||
Al-Batin | 0:2 | Al-Fateh | |||||||||
Al-Qadsiah | 3:3 | Al-Ain | |||||||||
Al-Taawoun | 1:0 | Abha | |||||||||
Al-Faisaly | 0:1 | Al-Raed | |||||||||
Al-Ittihad | 2:1 | Al-Shabab | |||||||||
Oaxaca | 4:3 | Min. Zacatecas | |||||||||
Tlaxcala | 1:2 | Tapatío | |||||||||
Dorados Sinaloa | 1:1 | Pumas Tabasco | |||||||||
Sydney FC | 2:0 | Western United | |||||||||
US Tataouine | 0:0 | Club Africain | |||||||||
AS Soliman | 2:0 | CA Bizertin | |||||||||
Esperance | 1:0 | US Ben Guerdane | |||||||||
AS Rejiche | 0:0 | Stade Tunisien | |||||||||
JS Kairouan | 1:1 | ES Metlaoui | |||||||||
Ismaily | postponed | El Ahly | |||||||||
Daegu FC | 1:4 | Gwangju FC | |||||||||
Seongnam FC | 1:0 | FC Seoul | |||||||||
Suwon FC | 0:0 | Suwon Bluewings | |||||||||
FC Telavi | 0:0 | Samgurali | |||||||||
FC Dila | 0:0 | FC Locomotive | |||||||||
Iberia 1999 | 0:0 | Torpedo Kutaisi | |||||||||
FC Chiasso | 1:2 | FC Luzern |
|
||||||||
Pacajus EC | 2:4 | Caucaia-CE | |||||||||
Crato | 1:0 | Icasa | |||||||||
Atlético-CE | 0:2 | Fortaleza |
|
||||||||
Ferroviário | 2:1 | Ceará SC |
|
||||||||
Castanhal | 1:1 | Tuna Luso | |||||||||
FC Midtjylland | 3:0 | Odense BK | |||||||||
Randers FC | 3:1 | Vejle BK | |||||||||
Palmeira FC | 1:2 | ABC FC | |||||||||
Potiguar-RN | 0:1 | Globo | |||||||||
Cerro Porteño | 3:0 | River Plate | |||||||||
Olimpia | 1:4 | Nacional | |||||||||
Fehérvár | 2:0 | Budafoki MTE | |||||||||
Kisvárda | 6:1 | Zalaegerszeg | |||||||||
Debrecen | 1:2 | MTK Budapest | |||||||||
Tocantinópolis | 4:1 | Gurupi | |||||||||
Interporto | 2:0 | Capital-TO | |||||||||
Araguacema FC | 3:2 | Tocantinópolis | |||||||||
JK Trans Narva | 2:1 | Kalev | |||||||||
FCI Levadia | 2:0 | Maardu LM | |||||||||
Sergipe | 1:1 | Boca Júnior | |||||||||
Hawke’s Bay | 1:2 | Eastern Suburbs | |||||||||
Bangkok Utd. | 5:0 | Trat FC | |||||||||
Chiangrai Utd. | 2:0 | Police Tero FC | |||||||||
Buriram Utd. | 3:0 | Sukhothai FC | |||||||||
Suphanburi FC | 0:2 | Port FC | |||||||||
PJ City FC | 2:2 | Melaka | |||||||||
Pahang | 0:2 | Perak | |||||||||
Kuala Lumpur | 1:0 | UiTM FC | |||||||||
Pro Sesto | 0:2 | Pergolettese | |||||||||
Cesena | 1:1 | Perugia | |||||||||
Imolese | 1:1 | AJ Fano | |||||||||
Jagiellonia II | 1:1 | C. Elblag | |||||||||
Odra Opole | 0:0 | Widzew Lodz | |||||||||
Rudar Pljevlja | 1:1 | B. Podgorica | |||||||||
FK Iskra | 0:0 | OFK Petrovac | |||||||||
FK Decic Tuzi | 2:1 | Sutjeska Niksic | |||||||||
Zeta Golubovac | 1:3 | FK Podgorica | |||||||||
FK Turon | 1:2 | Kokand 1912 | |||||||||
Nasaf Qarshi | 2:3 | Pakhtakor | |||||||||
Bunyodkor | 1:0 | Mash'al | |||||||||
Kiryat Shmona | 2:1 | M. Petah Tikva | |||||||||
Kazincbarcika | 0:2 | Soroksár | |||||||||
Szentlőrinc SE | 0:1 | FC Ajka | |||||||||
Hutnik Krakow | 1:1 | Stal Rzeszow | |||||||||
Algeciras CF | 2:0 | Las Palmas Atl. | |||||||||
SD Leioa | 1:2 | Portugalete | |||||||||
M'gladbach II | 0:1 | Schalke 04 II | |||||||||
Düsseldorf II | 3:2 | 1.FC Köln II | |||||||||
SV Rödinghausen | 1:1 | Wegberg-Beeck | |||||||||
SC Freiburg II | 3:1 | FCA Walldorf | |||||||||
Malacateco | 0:3 | Comunicaciones | |||||||||
Sanarate FC | 2:1 | Achuapa | |||||||||
Antigua GFC | 1:1 | Xelajú | |||||||||
Guastatoya | 1:1 | Cobán Imperial | |||||||||
CSD Municipal | 1:2 | Sacachispas | |||||||||
Santa Lucía C. | 3:1 | Iztapa | |||||||||
Komarno | 2:1 | Podbrezova | |||||||||
Omonia Nikosia | 0:1 | APOEL Nicosia | |||||||||
Anorthosis | 5:1 | Karmiotissa | |||||||||
Arka Gdynia U19 | 2:1 | Jagiellonia U19 | |||||||||
Cosmos | 0:1 | Tre Fiori | |||||||||
SS Folgore | 4:1 | Fiorentino | |||||||||
Murata | 3:4 | La Fiorita | |||||||||
Tre Penne | 2:0 | Domagnano | |||||||||
FK Tuzla City | 4:3 on pens | Zeljeznicar | |||||||||
FK Klis | 1:0 | Zvijezda 09 | |||||||||
Siroki Brijeg | 0:2 | B. Banja Luka | |||||||||
FK Sarajevo | 1:0 | Zrinjski Mostar | |||||||||
Eastern | 0:1 | Kitchee | |||||||||
FC Prishtina | 5:1 | FC Besa | |||||||||
KF Llapi | 3:3 | KF Drenica | |||||||||
KF Trepca 89 | 0:0 | Feronikeli 74 | |||||||||
Europa FC | 0:3 | Lincoln FC | |||||||||
King Faisal | 0:1 | Asante Kotoko | |||||||||
Empoli U19 | 1:1 | Cagliari U19 | |||||||||
Lazio U19 | 3:3 | Genoa U19 | |||||||||
Atalanta U19 | 3:1 | Ascoli U19 | |||||||||
Bologna U19 | 0:1 | Inter U19 | |||||||||
Milan U19 | 0:0 | Roma U19 | |||||||||
Sassuolo U19 | 2:0 | SPAL U19 | |||||||||
Reggiana U19 | 1:0 | Cittadella U19 | |||||||||
Vicenza U19 | 4:1 | Monza U19 | |||||||||
Roma U18 | 1:0 | Torino U18 | |||||||||
Campodarsego | 1:1 | Delta PT | |||||||||
Mezzolara | 1:2 | Forlì | |||||||||
Sammaurese | 0:2 | Real Forte | |||||||||
San Donato | 0:3 | Trastevere | |||||||||
Montespaccato | 1:0 | Grassina | |||||||||
Rieti | 2:4 | Montegiorgio | |||||||||
Giugliano | 3:2 | Arzachena | |||||||||
Taranto | 1:1 | Fidelis Andria | |||||||||
Sorrento | 1:0 | Puteolana | |||||||||
Gravina | 0:0 | Picerno | |||||||||
San Luca | 0:0 | Biancavilla | |||||||||
Rotonda | 0:0 | Castrovillari | |||||||||
Balzan FC | 3:1 | Zejtun C. | |||||||||
Monterrey U20 | 0:0 | Club León U20 | |||||||||
Sundowns | 4:0 | Polokwane City | |||||||||
Chippa United | 0:1 | AmaZulu FC | |||||||||
Baroka FC | 1:3 | Stellenbosch FC | |||||||||
TS Galaxy FC | 3:1 | Black Leopards | |||||||||
Marumo | 1:2 | Golden Arrows | |||||||||
Maritzburg Utd. | 1:1 | Kaizer Chiefs | |||||||||
Punjab FC | 3:3 | Mohammedan | |||||||||
Real Kashmir | 1:3 | TRAU FC | |||||||||
Ch. Brothers | 0:3 | Gokulam FC | |||||||||
Salford U18 | 0:2 | Man Utd U18 | |||||||||