West Brom | 0:0 | Newcastle |
|
||||||||
Liverpool | 0:1 | Fulham |
|
||||||||
Man City | 0:2 | Man Utd |
|
||||||||
Tottenham | 4:1 | Crystal Palace |
|
||||||||
AS Roma | 1:0 | Genoa | |||||||||
Hellas Verona | 0:2 | AC Milan |
|
||||||||
Fiorentina | 3:3 | Parma | |||||||||
Crotone | 4:2 | Torino | |||||||||
Sampdoria | 2:2 | Cagliari Calcio | |||||||||
SSC Napoli | 3:1 | Bologna | |||||||||
SD Huesca | 3:4 | Celta de Vigo |
|
||||||||
Atlético Madrid | 1:1 | Real Madrid |
|
||||||||
Real Sociedad | 1:0 | Levante | |||||||||
Athletic | 2:1 | Granada CF | |||||||||
1.FC Köln | 1:1 | Werder Bremen |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 0:0 | Union Berlin |
|
||||||||
Palmeiras | 2:0 | Grêmio |
|
||||||||
Penya Encarnada | 0:3 | Sant Julia | |||||||||
UE Santa Coloma | 3:1 | UE Engordany | |||||||||
CE Carroi | 0:3 | FC Santa Coloma | |||||||||
IC d'Escaldes | 0:0 | AC Escaldes | |||||||||
F. Düsseldorf | 3:1 | 1.FC Nuremberg |
|
||||||||
E. Braunschweig | 1:0 | SV Sandhausen |
|
||||||||
Sampaio-MA | 0:2 | Fortaleza |
|
||||||||
4 de Julho | 1:0 | Salgueiro | |||||||||
Santa Cruz-PE | 0:1 | ABC FC | |||||||||
Unterhaching | 3:0 | Hallescher FC |
|
||||||||
FC Bayern II | 2:0 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Konoplev U16 | 1:5 | Ak. Zenit U16 | |||||||||
Ural | 0:0 | Ufa | |||||||||
Dynamo Moscow | 2:0 | Tambov | |||||||||
Spartak Moscow | 6:1 | Krasnodar | |||||||||
Ak.Konoplev U17 | 0:1 | Akademia Zenit | |||||||||
RB Salzburg | 4:1 | SKN St. Pölten | |||||||||
SV Ried | 0:4 | Wolfsberger AC |
|
||||||||
Austria Vienna | 0:0 | Rapid Vienna |
|
||||||||
Astra Giurgiu | 2:1 | FC Hermannstadt | |||||||||
FCSB | 1:0 | Gaz Metan | |||||||||
Karagümrük | 0:1 | Ankaragücü |
|
||||||||
Hatayspor | 1:3 | Kayserispor |
|
||||||||
Genclerbirligi | 0:1 | Basaksehir |
|
||||||||
Galatasaray | 2:2 | Sivasspor |
|
||||||||
Ajax | 3:1 | FC Groningen | |||||||||
Fortuna Sittard | 1:3 | PSV Eindhoven |
|
||||||||
Heracles Almelo | 2:1 | PEC Zwolle | |||||||||
Vitesse | 2:1 | AZ Alkmaar | |||||||||
Lausanne-Sport | 1:3 | FC Sion |
|
||||||||
FC Lugano | 0:1 | FC Zürich |
|
||||||||
FC Luzern | 4:2 | FC St. Gallen |
|
||||||||
Dundee United | 0:0 | Celtic | |||||||||
Dynamo Kyiv | 3:0 | FK Minaj | |||||||||
Zorya Lugansk | 4:0 | PFK Lviv | |||||||||
Ingulets | 0:0 | Kolos Kovalivka | |||||||||
Ergotelis | 6:0 | Doxa Dramas | |||||||||
AE Karaiskakis | 2:3 | OF Ierapetras | |||||||||
Ap. Larisas | 0:0 | AO Trikala | |||||||||
PAE Chania | 0:0 | APO Levadiakos | |||||||||
Panachaiki | 0:1 | Diagoras | |||||||||
Olympiacos | 3:0 | PAS Lamia | |||||||||
Panetolikos | 1:0 | Volos NPS | |||||||||
PAOK Salonika | 2:2 | Aris Saloniki | |||||||||
Mouscron | 1:0 | Standard Liège |
|
||||||||
Club Brugge | 3:0 | Zulte Waregem | |||||||||
RSC Anderlecht | 1:1 | KV Mechelen | |||||||||
KRC Genk | 2:0 | Cercle Brugge | |||||||||
RFC Seraing | 1:1 | KVC Westerlo | |||||||||
Lommel SK | 2:1 | Club NXT | |||||||||
C. Budejovice | 1:3 | Mlada Boleslav | |||||||||
Karvina | 1:1 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Slavia Prague | 2:1 | Banik Ostrava | |||||||||
Randers FC | 1:2 | Lyngby BK | |||||||||
Bröndby IF | 2:1 | FC Copenhagen | |||||||||
FC Midtjylland | 0:1 | Aarhus GF | |||||||||
Nordsjaelland | 2:2 | AC Horsens | |||||||||
Vejle BK | 2:0 | Odense BK | |||||||||
FK Brodarac U19 | 2:2 | Vozdovac U19 | |||||||||
OFK Beograd U19 | 1:2 | Rad U19 | |||||||||
Kragujevac U19 | 3:1 | Spartak U19 | |||||||||
Vojvodina U19 | 5:0 | Mladost U19 | |||||||||
Partizan U17 | 3:0 | Teleoptik U17 | |||||||||
Apolon 4 U17 | 2:1 | Macva U17 | |||||||||
Zemun U17 | 1:2 | Spartak U17 | |||||||||
Vojvodina U17 | 3:1 | Lucani U17 | |||||||||
FK Indjija | 0:1 | Radnik | |||||||||
Novi Pazar | 2:1 | Spartak | |||||||||
Macva | 3:1 | Proleter | |||||||||
Radnicki Nis | 2:0 | FK TSC | |||||||||
Metalac | 2:1 | Vozdovac | |||||||||
Vojvodina | 2:0 | Javor-Matis | |||||||||
Rad | 0:5 | Partizan | |||||||||
Red Star | 2:0 | FK Cukaricki | |||||||||
NK Osijek | 1:1 | HNK Gorica | |||||||||
Dinamo Zagreb | 2:0 | HNK Rijeka | |||||||||
AC Barca | 3:0 | Warkaus JK | |||||||||
Piast Gliwice | 2:1 | Stal Mielec | |||||||||
Pogon Szczecin | 0:1 | Lech Poznan |
|
||||||||
Slask Wroclaw | 0:1 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Etar | 3:1 | CSKA 1948 | |||||||||
Beroe | 1:4 | Ludogorets | |||||||||
Levski Sofia | 2:2 | Botev Plovdiv | |||||||||
Sportist Svoge | 1:0 | Litex Lovech | |||||||||
Tabor Sezana | 0:0 | NK Bravo | |||||||||
NK Olimpija | 1:0 | NK Celje | |||||||||
FC UNA Strassen | 1:1 | Luxembourg City | |||||||||
RFCU Luxembourg | 1:0 | Titus Petange | |||||||||
Differdange 03 | 1:4 | CS Fola Esch | |||||||||
US Hostert | 3:1 | Vict. Rosport | |||||||||
E. Ettelbrück | 0:1 | US Mondorf | |||||||||
Honvéd | 0:1 | Kisvárda | |||||||||
Zalaegerszeg | 2:2 | Ferencváros | |||||||||
Budafoki MTE | 1:2 | Fehérvár | |||||||||
San Lorenzo | 1:1 | Huracán | |||||||||
Arsenal Sarandí | 0:5 | Estudiantes LP |
|
||||||||
Patronato | 0:1 | CA Unión | |||||||||
Gimnasia | 1:1 | Defensa | |||||||||
Atlas | 2:0 | FC Juárez | |||||||||
América | 2:1 | León | |||||||||
Monterrey | 2:1 | Querétaro FC | |||||||||
Mazatlán FC | 1:1 | Chivas |
|
||||||||
Sonsonate | 0:1 | Once Deportivo | |||||||||
Santa Tecla | 0:3 | Alianza FC | |||||||||
Atl. Marte | 0:0 | Chalatenango | |||||||||
FAS | 0:1 | ADI Metapán | |||||||||
Rionegro Águila | 1:1 | Atl. Nacional |
|
||||||||
CD América | 1:0 | Pereira | |||||||||
Jaguares FC | 3:2 | Patriotas | |||||||||
Quindío | 2:1 | Fortaleza CEIF | |||||||||
Barranquilla FC | 0:1 | Atlético FC | |||||||||
Orsomarso SC | 4:2 | Bogotá FC | |||||||||
Real C. | 1:2 | Inter Palmira | |||||||||
Real Santander | 0:1 | CBJ Cali | |||||||||
Yokohama F. M. | 3:3 | Sanf. Hiroshima | |||||||||
SC Sagamihara | 0:0 | Thespa Gunma | |||||||||
Kyoto Sanga | 0:0 | Matsumoto Yama. | |||||||||
Fagiano Okayama | 0:1 | Zweig. Kanazawa | |||||||||
Ehime FC | 1:1 | JEF Utd. Chiba | |||||||||
Tochigi SC | 0:1 | Blaublitz Akita | |||||||||
Tokyo Verdy | 0:2 | Monte. Yamagata | |||||||||
Wellington | 3:0 | Perth Glory | |||||||||
Western United | 0:1 | Western Sydney | |||||||||
FK Bylis | 1:1 | KF Teuta | |||||||||
KS Kastrioti | 1:2 | KF Tirana | |||||||||
FK Partizani | 0:1 | KF Skënderbeu | |||||||||
FK Partizani B | 0:3 | KF Erzeni | |||||||||
Besëlidhja | 0:1 | KF Korabi | |||||||||
Sloboda T U17 | 3:1 | Olimpik U17 | |||||||||
FK MDK U17 | 0:2 | Bijeljina U17 | |||||||||
Banja Luka U17 | 1:0 | Velez U17 | |||||||||
S. Brijeg U17 | 1:2 | Krupa U17 | |||||||||
Ajman Club | 3:3 | Al-Wahda | |||||||||
Khor Fakkan | 5:1 | Al-Dhafra FC | |||||||||
Al-Nasr SC | 2:1 | Sharjah FC | |||||||||
Wolves FC | 1:1 | Manly United | |||||||||
Ilinden | 1:0 | Sydney Olympic | |||||||||
Blacktown City | 2:0 | Bulls FC Ac. | |||||||||
Sydney United | 5:2 | Sydney FC II | |||||||||
Z. BL U19 | 3:1 | V. Mostar U19 | |||||||||
Radnik Bijelj. | 3:1 | Mladost Kakanj | |||||||||
HSK Posusje | 0:2 | TOSK Tesanj | |||||||||
GOSK Gabela | 1:0 | J. Bihac | |||||||||
Simm-Bau | 0:1 | FK Buducnost | |||||||||
Radnik Hadzici | 1:4 | Travnik | |||||||||
Suduva | 0:1 | Panevezys | |||||||||
BATE Borisov | 2:1 | Vitebsk | |||||||||
Soligorsk | 3:0 | Neman Grodno | |||||||||
CA Bizertin | 1:1 | ES Metlaoui | |||||||||
ES Sahel | 2:0 | AS Soliman | |||||||||
Olympique Beja | 0:0 | AS Rejiche | |||||||||
Stade Tunisien | 2:0 | JS Kairouan | |||||||||
Club Africain | 0:0 | CS Sfaxien | |||||||||
Raja Casablanca | 1:1 | Berrechid | |||||||||
Suwon Bluewings | 1:0 | Seongnam FC | |||||||||
FC Seoul | 3:0 | Suwon FC | |||||||||
Daejeon Hana C. | 1:2 | Busan IPark | |||||||||
Jeonnam Dragons | 1:0 | Gyeongnam FC | |||||||||
Corinthians | 2:1 | Ponte Preta | |||||||||
Ituano | 1:1 | Mirassol-SP | |||||||||
Guarani | 1:1 | RB Bragantino |
|
||||||||
Volta Redonda | 1:0 | Vasco da Gama | |||||||||
Nova Iguaçu-RJ | 0:0 | Madureira | |||||||||
Fluminense | 0:3 | Portuguesa-RJ | |||||||||
Boavista | 2:0 | Bangu-RJ | |||||||||
Grazer AK 1902 | 0:0 | Young Violets | |||||||||
FC Liefering | 6:2 | SV Horn | |||||||||
UR Trabalhadore | 0:2 | Cruzeiro |
|
||||||||
Coimbra | 0:0 | Tombense | |||||||||
Athletic | 1:0 | Boa Esporte | |||||||||
Esportivo | 0:1 | Brasil Pelotas | |||||||||
AD Bahia-BA | 6:3 | Fluminense-BA | |||||||||
Juazeirense | 1:3 | Atl. Alagoinhas | |||||||||
UNIRB | 0:0 | Doce Mel | |||||||||
Conquista-BA | 0:0 | EC Bahia |
|
||||||||
Jataiense | 1:1 | CRAC (GO) | |||||||||
Iporá EC | 0:0 | Goianésia (GO) | |||||||||
Jaraguá EC | 0:4 | Aparecidense | |||||||||
Atlético-GO | 2:0 | Anápolis | |||||||||
Itumbiara-GO | 0:1 | Anápolis | |||||||||
Goiás | 1:0 | Vila Nova FC | |||||||||
Sete-PE | 0:1 | Náutico | |||||||||
Tapajós | 1:1 | Águia de Marabá | |||||||||
Jacyobá AC | 0:2 | Murici | |||||||||
Brasiliense | 4:2 | Samambaia | |||||||||
Angers SCO | 5:0 | C. Franciscain | |||||||||
G. Ajaccio | 1:3 | LOSC Lille |
|
||||||||
SO Romorantin | 1:3 | Châteaubriant | |||||||||
Canet Rous. | 2:1 | Marseille |
|
||||||||
América-RN | 2:0 | Sociedade Unida | |||||||||
Luverdense | 1:1 | Nova Mutum | |||||||||
Ação | 3:2 | Dom Bosco | |||||||||
Peñarol | 2:0 | River Plate | |||||||||
Danubio FC | 0:1 | Liverpool FC | |||||||||
Cerro Largo | 3:1 | Plaza Colonia | |||||||||
Sol de América | 0:2 | Olimpia | |||||||||
Guaraní | 0:1 | Luqueño | |||||||||
Selfoss | 1:0 | Vestri | |||||||||
Grindavík | 3:2 | Víkingur Ó. | |||||||||
Vilavelhense | 1:3 | Rio Branco VN | |||||||||
União | 1:1 | Costa Rica | |||||||||
SERC | 1:1 | Comercial-MS | |||||||||
Paraíso | 0:3 | Tocantinópolis | |||||||||
Tocantins | 3:1 | Interporto | |||||||||
Ermis Aradippou | 1:2 | Nea Salamis | |||||||||
AEK Larnaca | 2:1 | Olympiakos N. | |||||||||
Pärnu JK | 2:1 | FC Elva | |||||||||
Harju JK | 5:2 | Kalju FC U21 | |||||||||
Maruinense | 7:2 | América | |||||||||
Boca Júnior | 2:1 | Atl. Gloriense | |||||||||
Boeung Ket | 0:1 | Nagaworld FC | |||||||||
Kirivong FC | 4:2 | Asia Euro Utd | |||||||||
Visakha FC | 0:0 | Tiffy Army FC | |||||||||
Songkhla FC | 2:0 | North Bangkok | |||||||||
Muangkan United | 2:0 | Bangkok FC | |||||||||
Krabi FC | 1:0 | Rajpracha FC | |||||||||
Chiangmai FC | 1:0 | Phrae Utd. | |||||||||
Lampang FC | 0:1 | Ranong Utd. | |||||||||
Khon Kaen Utd. | 0:1 | Sisaket FC | |||||||||
Navy FC | 0:0 | Nakhonpathom | |||||||||
Kasetsart FC | 0:1 | Khon Kaen FC | |||||||||
BG Pathum Utd. | 0:0 | Chiangrai Utd. | |||||||||
Sukhothai FC | 2:3 | Samut Prakan C. | |||||||||
Ratchaburi FC | 0:0 | Chonburi FC | |||||||||
Port FC | 2:2 | Bangkok Utd. | |||||||||
Perak | 0:0 | PJ City FC | |||||||||
FC Empoli | 1:1 | Cittadella | |||||||||
Reggiana | 0:4 | Lecce | |||||||||
Sambenedettese | 1:0 | Arezzo | |||||||||
Imolese | 0:0 | Triestina | |||||||||
AJ Fano | 1:1 | Fermana | |||||||||
Matelica | 5:1 | Legnago | |||||||||
Cesena | 0:2 | Vis Pesaro | |||||||||
Padova | 1:0 | Perugia | |||||||||
AS Gubbio | 3:1 | Ravenna | |||||||||
Feralpisalò | 4:0 | Virtus Verona | |||||||||
Carpi | 3:0 | Modena | |||||||||
Viterbese | 2:2 | Monopoli | |||||||||
Vibonese | 1:1 | Casertana | |||||||||
Bisceglie | 0:3 | Catania | |||||||||
Teramo | 0:0 | Catanzaro | |||||||||
Palermo | 2:4 | Juve Stabia | |||||||||
V. Francavilla | 1:1 | Ternana | |||||||||
Avellino | 2:0 | Paganese | |||||||||
Bari | 0:2 | Potenza | |||||||||
Turris | 1:3 | Foggia | |||||||||
Málaga CF | 2:0 | CE Sabadell | |||||||||
Ponferradina | 2:2 | Sporting Gijón | |||||||||
RCD Mallorca | 2:1 | FC Cartagena | |||||||||
Girona | 0:1 | UD Almería | |||||||||
D. Calarasi | 2:2 | Ripensia | |||||||||
Viitorul Tg.Jiu | 2:1 | CSM Resita | |||||||||
SSU Poli | 1:0 | Metaloglobus | |||||||||
FK Essentuki | 1:3 | Krasnodar 3 | |||||||||
Dinamo Makhach. | 3:1 | FC Tuapse | |||||||||
Spartak Nalchik | 3:1 | Druzhba Maikop | |||||||||
De Graafschap | 1:0 | FC Eindhoven | |||||||||
Penafiel | 1:2 | Coimbra | |||||||||
Oliveirense | 0:1 | Chaves | |||||||||
Estoril U23 | 1:1 | Braga U23 | |||||||||
Marítimo | 0:2 | Moreirense | |||||||||
Rio Ave | 2:0 | Farense | |||||||||
Ümraniyespor | 3:1 | Giresunspor | |||||||||
Akhisarspor | 3:0 | Eskisehirspor | |||||||||
Boluspor | 2:1 | Bursaspor | |||||||||
Altay SK | 5:0 | Tuzlaspor | |||||||||
Viktoria Zizkov | 1:3 | Chrudim | |||||||||
Vlasim | 0:1 | SILON Taborsko | |||||||||
Varnsdorf | 2:4 | 1.SK Prostejov | |||||||||
Vendsyssel FF | 1:2 | FC Helsingör | |||||||||
Silkeborg IF | 2:0 | HB Köge | |||||||||
Dinamo Vranje | 1:3 | IMT Belgrad | |||||||||
Radnicki Srem | 1:1 | Kabel Novi Sad | |||||||||
Din. Zagreb II | 1:0 | NK Solin | |||||||||
Hajduk Split II | 2:1 | Croat. Zmijavci | |||||||||
Bijelo Brdo | 2:1 | NK Sesvete | |||||||||
GKS Przodkowo | 1:2 | Elana Torun | |||||||||
GKS Tychy | 3:1 | Z. Sosnowiec | |||||||||
P. Niepolomice | 4:0 | Arka Gdynia | |||||||||
Cracovia II | 0:0 | Podlasie B.P. | |||||||||
Sokol Sieniawa | 3:2 | Wólczanka | |||||||||
KS Wiazownica | 3:1 | Chelmianka | |||||||||
Lubin II | 2:0 | Gwarek T.G. | |||||||||
Jedinstvo | 3:0 | FK Berane | |||||||||
OFK Grbalj | 0:0 | FK Bokelj | |||||||||
Kom Podgorica | 0:0 | Mornar Bar | |||||||||
Arsenal Tivat | 0:0 | FK Drezga | |||||||||
OSK Igalo | 1:0 | FK Ibar | |||||||||
Liverpool U21 | 1:4 | Derby U21 | |||||||||
Chelsea U21 | 0:0 | Brighton U21 | |||||||||
Bnei Sakhnin | 0:2 | Kiryat Shmona | |||||||||
H. Kfar Saba | 0:0 | Hapoel Haifa | |||||||||
H. Beer Sheva | 0:1 | Hapoel Tel Aviv | |||||||||
Skra Czesto. | 2:0 | Sl. Wroclaw II | |||||||||
Pogon Siedlce | 0:2 | Chojniczanka | |||||||||
CA Osasuna Prom | 1:1 | SD Logroñés | |||||||||
SD Ejea | 0:0 | Calahorra | |||||||||
CD Tudelano | 1:0 | CD Izarra | |||||||||
SD Amorebieta | 2:1 | SD Leioa | |||||||||
Haro Deportivo | 1:0 | UD Mutilvera | |||||||||
Racing | 0:1 | Real Sociedad B | |||||||||
Arenas Club | 0:0 | Real Unión | |||||||||
Cankaya FK | 0:0 | Fatsa Belediye | |||||||||
1877 Alemdag | 1:1 | Bld Derince | |||||||||
Oviedo Vetusta | 1:0 | Sporting B | |||||||||
CD Numancia | 0:1 | Burgos CF | |||||||||
Marino Luanco | 3:1 | Covadonga | |||||||||
Salamanca CF | 1:1 | Zamora CF | |||||||||
CD Guijuelo | 0:1 | Unionistas CF | |||||||||
Dep. La Coruña | 1:0 | Pontevedra | |||||||||
Gölcükspor | 0:1 | Batman Petrol | |||||||||
RW Essen | 2:0 | Fortuna Köln | |||||||||
Achuapa | 1:2 | CSD Municipal | |||||||||
Xelajú | 0:0 | Malacateco | |||||||||
Pérez Zeledón | 1:5 | LD Alajuelense | |||||||||
Herediano | 2:1 | Sporting FC | |||||||||
Saprissa | 1:2 | Grecia | |||||||||
Plaza Amador | 0:0 | Potros del Este | |||||||||
Árabe Unido | 0:0 | Alianza FC | |||||||||
Marathón | 1:1 | Honduras Progr. | |||||||||
FC Motagua | 3:1 | Lobos UPNFM | |||||||||
Baadraan | 3:0 | Malavan | |||||||||
Khosheh Talaei | 1:1 | Rayka Babol | |||||||||
Navad Urmia FC | 0:0 | Kheybar FC | |||||||||
Mes Kerman | 0:1 | Esteghlal Khz. | |||||||||
Sh. Astara | 1:0 | Havadar SC | |||||||||
Est. Mollasani | 1:1 | Shahin Bushehr | |||||||||
Pars Jam | 2:1 | Qashqai Shiraz | |||||||||
MSK Zilina B | 3:1 | Slovan U21 | |||||||||
Gornik U19 | 0:2 | Escola V. U19 | |||||||||
Lech U19 | 0:1 | Gwarek U19 | |||||||||
Korona U19 | 0:1 | Jagiellonia U19 | |||||||||
Lubin U19 | 3:0 | Cracovia U19 | |||||||||
Cailungo | 1:2 | Murata | |||||||||
SS Folgore | 2:0 | Faetano | |||||||||
Virtus | 0:1 | Tre Fiori | |||||||||
CS Emelec | 1:0 | Delfín SC | |||||||||
CD Olmedo | 0:2 | CD Macará | |||||||||
Manta FC | 1:0 | Dep. Cuenca | |||||||||
Lee Man | 0:0 | Happy Valley | |||||||||
Feronikeli 74 | 0:1 | FC Drita | |||||||||
Shirak Gyumri | 2:2 | Ararat-Armenia | |||||||||
BKMA Yerevan | 2:3 | Pyunik II | |||||||||
West Armenia | 3:1 | Urartu II | |||||||||
Artashat U18 | 0:2 | Noah U18 | |||||||||
Ararat Youth | 2:2 | Lori U18 | |||||||||
07 Vestur | 0:2 | B36 Tórshavn | |||||||||
HB Tórshavn | 5:2 | NSÍ Runavík | |||||||||
Víkingur | 1:0 | TB Tvøroyri | |||||||||
B68 Toftir | 0:4 | KÍ Klaksvík | |||||||||
HB Tórshavn II | 2:1 | EB/S II | |||||||||
Caála | 1:1 | Bravos do Maqui | |||||||||
Santa Rita CFC | 0:2 | 1º de Agosto | |||||||||
Wiliete SC | 2:0 | C.R.D. Libolo | |||||||||
Berekum Chelsea | 1:1 | Medeama | |||||||||
Dreams FC | 0:1 | Great Olympics | |||||||||
Hearts of Oak | 4:0 | WAFA SC | |||||||||
Bechem United | 1:1 | Ebusua Dwarfs | |||||||||
Eleven Wonders | 1:0 | Legon Cities FC | |||||||||
Inter U19 | 3:1 | Lazio U19 | |||||||||
AFC Amsterdam | postponed | TEC | |||||||||
Lazio U18 | 2:2 | Sassuolo U18 | |||||||||
Atalanta U18 | 1:1 | Monza U18 | |||||||||
Fiorentina U18 | 2:0 | Parma U18 | |||||||||
Genoa U18 | 0:0 | Torino U18 | |||||||||
Pelister Bitola | 1:0 | Borec Veles | |||||||||
Vardar | 1:1 | Struga | |||||||||
Belasica | 0:0 | Brera Strumica | |||||||||
FC Shkupi | 0:2 | Rabotnicki | |||||||||
Shkendija | 0:0 | Renova | |||||||||
Bagnolese | 2:2 | Fiorenzuola | |||||||||
Forlì | 0:0 | Aglianese | |||||||||
Lentigione | 3:0 | Real Forte | |||||||||
Mezzolara | 2:2 | Correggese | |||||||||
Pro Sorgenti | 2:1 | Progresso | |||||||||
Sasso Marconi | 1:0 | Ghiviborgo | |||||||||
Aprilia | 0:0 | Matese | |||||||||
Roma City | 0:1 | Notaresco | |||||||||
Castelfidardo | 0:1 | Albalonga | |||||||||
Montegiorgio | 0:0 | Campobasso | |||||||||
Agnonese | 1:2 | Castelnuovo | |||||||||
Giulianova | 2:0 | Tolentino | |||||||||
Rieti | 1:2 | Vastogirardi | |||||||||
Monterosi | 2:0 | Torres | |||||||||
Afragolese | 2:2 | Savoia | |||||||||
Sarrabus Ogl. | 0:1 | Nola | |||||||||
Vis Artena | 3:1 | Giugliano | |||||||||
Arzachena | 1:1 | Gladiator | |||||||||
Nocerina | 3:0 | Lanusei | |||||||||
Formia | 1:1 | Latte Dolce | |||||||||
Brindisi | 2:2 | Fasano | |||||||||
Lavello | 6:2 | Francavilla | |||||||||
Puteolana | 2:1 | Nardò | |||||||||
Cerignola | 4:4 | Molfetta | |||||||||
Zejtun C. | 1:1 | Sirens FC | |||||||||
Valletta | 2:4 | Gudja United FC | |||||||||
St.George's FC | 0:2 | Mqabba FC | |||||||||
Pembroke | 1:1 | Qrendi FC | |||||||||
San Gwann FC | 4:4 | Marsa FC | |||||||||
Zebbug Rangers | 6:2 | Qormi FC | |||||||||
St. Andrews FC | 2:0 | FC Swieqi Utd. | |||||||||
Al-Wakrah SC | 1:0 | Al-Sailiya SC | |||||||||
Al-Arabi SC | 1:0 | Qatar SC | |||||||||
Umm Salal SC | 0:3 | Al-Sadd SC | |||||||||
Al-Rayyan SC | 3:1 | Al-Ahli SC | |||||||||
CSF Speranta | 1:3 | Petrocub | |||||||||
Zimbru Chisinau | 1:2 | Milsami | |||||||||
Lautoka FC | 1:0 | Navua FC | |||||||||
Suva FA | 1:0 | Rewa FA | |||||||||
Nadroga FC | 2:2 | Nadi FA | |||||||||
UNAM Pumas U20 | 2:1 | Cruz Azul U20 | |||||||||
Santos U20 | 1:1 | Club Necaxa U20 | |||||||||
Black Leopards | 1:3 | Golden Arrows | |||||||||
Moroka Swallows | 1:1 | Marumo | |||||||||
Sheikh Jamal | 2:0 | Mohammedan | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Edgar Lastre Comerciantes | 1:2 | |
A. Ugarriza Dep. Garcilaso | 1:1 | |
Luciano Cabral Coquimbo Unido | 0:1 | |
Philip Yeboah Lucchese | 1:3 | |
F. Salvemini Giugliano | 2:3 |