Man City | 2:1 | West Ham |
|
||||||||
West Brom | 1:0 | Brighton |
|
||||||||
Leeds | 0:1 | Aston Villa |
|
||||||||
Newcastle | 1:1 | Wolves |
|
||||||||
G. Bordeaux | 1:2 | FC Metz | |||||||||
Dijon | 0:4 | Paris SG |
|
||||||||
SD Eibar | 1:1 | SD Huesca | |||||||||
Sevilla FC | 0:2 | Barcelona |
|
||||||||
Alavés | 0:1 | CA Osasuna | |||||||||
Getafe | 3:0 | Valencia |
|
||||||||
Spezia Calcio | 2:2 | Parma | |||||||||
Bologna | 2:0 | Lazio |
|
||||||||
Hellas Verona | 1:1 | Juventus |
|
||||||||
Bayern Munich | 5:1 | 1.FC Köln |
|
||||||||
Bor. Dortmund | 3:0 | Arm. Bielefeld |
|
||||||||
VfL Wolfsburg | 2:0 | Hertha BSC |
|
||||||||
VfB Stuttgart | 5:1 | FC Schalke 04 |
|
||||||||
RB Leipzig | 3:2 | Bor. M'gladbach |
|
||||||||
Hannover 96 | 2:2 | Greuther Fürth |
|
||||||||
VfL Bochum | 3:0 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
Holstein Kiel | 1:0 | Erzgebirge Aue |
|
||||||||
Viktoria Köln | 1:2 | Hansa Rostock |
|
||||||||
Dynamo Dresden | 4:0 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
1.FC K'lautern | 2:2 | SV Meppen | |||||||||
Hallescher FC | 2:1 | VfB Lübeck |
|
||||||||
SC Verl | 1:3 | Saarbrücken |
|
||||||||
Wehen Wiesbaden | 1:0 | 1.FC Magdeburg |
|
||||||||
EC Vitória | 2:0 | Santa Cruz-PE | |||||||||
Botafogo-PB | 0:0 | 4 de Julho | |||||||||
Altos | 2:1 | Confiança | |||||||||
Ak. Rubin U16 | 1:3 | FShM U16 | |||||||||
Ak.ZSKA U16 | 0:1 | UOR-5 U16 | |||||||||
FK Rostov U16 | 0:2 | Krasnodar U16 | |||||||||
Ak. Dinamo U16 | 4:2 | Ak.Cherta U16 | |||||||||
Ak. Zenit U16 | 3:2 | Strogino U16 | |||||||||
Ak.Loko U16 | 1:1 | SShOR Zenit U16 | |||||||||
FK Tambov II | 2:5 | Akhmat II | |||||||||
Master-Saturn | 2:0 | Ural II | |||||||||
Akademia CSKA | 2:0 | UOR-5 U17 | |||||||||
Akademia Rostov | 0:5 | Akad. Krasnodar | |||||||||
Akademia Dynamo | 1:1 | Akad Chertanovo | |||||||||
Akademia Rubin | 4:3 | FShM U17 | |||||||||
Akademia Zenit | 0:1 | DYuSSh Strogino | |||||||||
Akademia Loko | 0:3 | SShOR Zenit | |||||||||
Khimki | 2:1 | Ufa | |||||||||
Zenit S-Pb | 2:2 | Rostov | |||||||||
Loko Moscow | 2:0 | CSKA Moscow | |||||||||
Sochi | 4:0 | Arsenal Tula | |||||||||
Rapid Vienna | 1:0 | SV Ried |
|
||||||||
LASK | 1:2 | TSV Hartberg |
|
||||||||
Admira Wacker | 1:1 | WSG Tirol |
|
||||||||
Gaz Metan | 1:2 | UTA Arad | |||||||||
Ac. Clinceni | 1:1 | Astra Giurgiu | |||||||||
Chindia | 1:0 | CS U Craiova | |||||||||
Hatayspor | 4:1 | Ankaragücü |
|
||||||||
Karagümrük | 2:0 | Alanyaspor | |||||||||
C. Rizespor | 0:0 | Sivasspor |
|
||||||||
Antalyaspor | 0:0 | Basaksehir |
|
||||||||
Galatasaray | 2:0 | Erzurumspor FK | |||||||||
FC Utrecht | 0:1 | FC Emmen | |||||||||
ADO Den Haag | 0:0 | RKC Waalwijk | |||||||||
Vitesse | 4:1 | VVV-Venlo | |||||||||
Heracles Almelo | 2:2 | Twente FC | |||||||||
Servette FC | 3:1 | FC Zürich |
|
||||||||
FC St. Gallen | 3:1 | FC Basel |
|
||||||||
Celtic | 1:0 | Aberdeen FC | |||||||||
Hibernian FC | 0:2 | Motherwell FC | |||||||||
Kilmarnock FC | 1:1 | Dundee United | |||||||||
St. Mirren | 1:0 | Ross County | |||||||||
FK Mariupol | 2:2 | SK Dnipro-1 | |||||||||
Vorskla Poltava | 3:1 | FK Oleksandriya | |||||||||
Kolos Kovalivka | 1:2 | Rukh Lviv | |||||||||
Diagoras | 1:0 | AE Karaiskakis | |||||||||
OF Ierapetras | 1:1 | AO Trikala | |||||||||
PAE Chania | 0:1 | Ionikos Nikeas | |||||||||
Apollon Smyrnis | 2:1 | OFI Crete FC | |||||||||
Asteras Tripoli | 2:1 | PAOK Salonika | |||||||||
Cercle Brugge | 2:0 | SK Beveren | |||||||||
KV Oostende | 2:0 | KV Mechelen | |||||||||
KV Kortrijk | 1:2 | Zulte Waregem | |||||||||
Union SG | 3:2 | Lommel SK | |||||||||
SFC Opava | 0:1 | Jablonec | |||||||||
Bohemians 1905 | 1:1 | C. Budejovice | |||||||||
Banik Ostrava | 1:1 | Teplice | |||||||||
Zbrojovka Brno | 0:1 | Viktoria Plzen | |||||||||
Novi Pazar | 4:0 | Macva | |||||||||
Radnicki Nis | 0:1 | Spartak | |||||||||
Backa | 1:2 | FK Cukaricki | |||||||||
Radnik | 2:0 | Javor-Matis | |||||||||
Metalac | 0:0 | FK TSC | |||||||||
Zlatibor | 0:0 | Vozdovac | |||||||||
Rad | 0:1 | Mladost | |||||||||
HNK Sibenik | 0:0 | NK Lokomotiva | |||||||||
HNK Rijeka | 0:1 | Hajduk Split | |||||||||
Stal Mielec | 0:1 | Lechia Gdansk | |||||||||
Jagiellonia | 0:1 | Piast Gliwice | |||||||||
Górnik Zabrze | 1:2 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Slavia Sofia | 3:2 | Arda Kardzhali | |||||||||
Ludogorets | 1:0 | CSKA-Sofia | |||||||||
Cherno More | 2:1 | Beroe | |||||||||
Kariana Erden | 0:3 | Sozopol | |||||||||
Dob. Dobrich | 1:2 | Sportist Svoge | |||||||||
Minyor Pernik | 1:0 | Lokomotiv GO | |||||||||
Loko Sofia | 6:0 | Neftochimic | |||||||||
NK Celje | 0:3 | Tabor Sezana | |||||||||
NK Maribor | 1:1 | NK Olimpija | |||||||||
Hesperange | 2:0 | US Hostert | |||||||||
Budafoki MTE | 2:0 | Kisvárda | |||||||||
Puskás AFC | 1:2 | Honvéd | |||||||||
MTK Budapest | 2:2 | Ferencváros | |||||||||
FC Nitra | 0:1 | FC ViOn | |||||||||
Ruzomberok | 2:3 | FK Senica | |||||||||
Pohronie | 0:1 | AS Trencin | |||||||||
Dunajska Streda | 2:1 | Michalovce | |||||||||
Spartak Trnava | 2:1 | MSK Zilina | |||||||||
Argentinos Jrs. | 0:2 | Vélez Sarsfield |
|
||||||||
Banfield | 0:3 | CA Colon | |||||||||
CA Talleres | 2:2 | Newell's |
|
||||||||
Independiente | 1:0 | Gimnasia | |||||||||
Puebla FC | 1:0 | Necaxa | |||||||||
Mazatlán FC | 3:0 | Querétaro FC | |||||||||
Union Magdalena | 1:0 | Bogotá FC | |||||||||
Barranquilla FC | 0:0 | Atlético Huila | |||||||||
Llaneros FC | 2:1 | Fortaleza CEIF | |||||||||
Orsomarso SC | 3:3 | Real Cartagena | |||||||||
Real C. | 0:1 | Leones FC | |||||||||
Atlético FC | 1:0 | Inter Palmira | |||||||||
CD La Equidad | 2:1 | Boyacá Chicó | |||||||||
Gir. Kitakyushu | 1:4 | Albirex Niigata | |||||||||
V-V. Nagasaki | 2:1 | Zweig. Kanazawa | |||||||||
Al-Batin | 3:0 | Al-Wehda | |||||||||
Al-Ettifaq | 0:3 | Al-Taawoun | |||||||||
Al-Faisaly | 2:1 | Al-Ahli | |||||||||
Western Sydney | 2:3 | Adelaide United | |||||||||
Melbourne | 3:4 | Western United | |||||||||
Tuzla City U17 | 1:3 | Sloboda T U17 | |||||||||
Sarajevo U17 | 2:2 | Zeljeznicar U17 | |||||||||
S. Brijeg U17 | 2:1 | FK MDK U17 | |||||||||
Krupa U17 | 3:3 | Zr. Mostar U17 | |||||||||
Olimpik U17 | 3:0 | Banja Luka U17 | |||||||||
Velez U17 | 5:1 | Bijeljina U17 | |||||||||
FK Bylis | 1:0 | KF Skënderbeu | |||||||||
KS Kastrioti | 0:0 | FK Apolonia | |||||||||
KF Vllaznia | 1:2 | KF Tirana | |||||||||
FK Partizani | 1:1 | KF Laçi | |||||||||
KF Vora | 0:0 | KF Korabi | |||||||||
FK Veleçiku | 2:2 | KF Erzeni | |||||||||
KF Oriku | 0:1 | Dinamo City | |||||||||
FK Tomori Berat | 2:0 | KS Lushnja | |||||||||
KF Egnatia | 0:0 | KF Pogradeci | |||||||||
KS Besa | 2:0 | Flamurtari FC | |||||||||
Radnik Bijelj. | 0:0 | Velez Mostar | |||||||||
B. Banja Luka | 2:0 | FK Olimpik | |||||||||
Zrinjski Mostar | 1:0 | FK Krupa | |||||||||
Bulls FC Ac. | 2:2 | Sutherland | |||||||||
Sydney Olympic | 0:1 | Sydney United | |||||||||
Blacktown City | 0:0 | APIA Leichhardt | |||||||||
US Ben Guerdane | 0:0 | ES Metlaoui | |||||||||
AS Soliman | 0:2 | Esperance | |||||||||
Club Africain | 4:2 | JS Kairouan | |||||||||
MC Oran | 3:1 | Paradou AC | |||||||||
AS Aïn M'lila | 0:3 | WA Tlemcen | |||||||||
ES Sétif | 3:0 | ASO Chlef | |||||||||
MC Algiers | 1:2 | JS Kabylie | |||||||||
Hassania | 1:0 | Nahdat Zemamra | |||||||||
Berrechid | 1:1 | Rapide Oued Zem | |||||||||
Jeonbuk Hyundai | 2:0 | FC Seoul | |||||||||
Daegu FC | 1:1 | Suwon FC | |||||||||
Dinamo Tbilisi | 1:1 | Samgurali | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 0:1 | Dinamo Batumi | |||||||||
Gyeongnam FC | 1:2 | FC Anyang | |||||||||
Ansan Greeners | 1:1 | Gimcheon Sangmu | |||||||||
Jeonnam Dragons | 0:0 | Chungnam Asan | |||||||||
São Bento (SP) | 1:2 | Mirassol-SP | |||||||||
Novorizontino | 1:1 | Ponte Preta | |||||||||
FC Dornbirn | 1:3 | Grazer AK 1902 | |||||||||
Vorwärts Steyr | 1:2 | SKU Amstetten | |||||||||
Uberlândia | 1:1 | Cruzeiro |
|
||||||||
São Luiz | 0:3 | Ypiranga-RS | |||||||||
Novo Hamburgo | 1:1 | Pelotas | |||||||||
Esportivo | 1:0 | EC São José | |||||||||
Brasil Pelotas | 0:1 | Aimoré | |||||||||
Internacional | 1:0 | Juventude |
|
||||||||
Atlético-GO | 6:4 on pens | Goianésia (GO) | |||||||||
Náutico | 5:0 | Central | |||||||||
Operário-PR | 1:1 | Azuriz | |||||||||
Cianorte | 1:0 | Athletico-PR |
|
||||||||
Juventus-SC | 2:0 | Criciúma EC | |||||||||
Murici | 0:0 | Olhodaguense | |||||||||
CRB | 2:1 | ASA | |||||||||
Bacabal-MA | 2:1 | SJ Ribamar | |||||||||
Formosa-GO | 2:5 | Taguatinga | |||||||||
Santa Maria-DF | 0:1 | Unaí | |||||||||
U. Rondonópolis | 0:0 | Luverdense | |||||||||
Grêmio Sorriso | 3:0 | Sinop FC | |||||||||
Cuiabá-MT | 6:1 | Poconé EC | |||||||||
Nova Mutum | 1:0 | Ação | |||||||||
Dom Bosco | 2:3 | Operário VG | |||||||||
River Plate | 1:1 | Wanderers | |||||||||
CA Cerro | 0:1 | Nacional | |||||||||
Sol de América | 1:3 | Guaraní | |||||||||
Grótta | 2:3 | Stjarnan | |||||||||
KA Akureyri | 2:1 | HK Kópavogs | |||||||||
Thór | 0:4 | KR Reykjavík | |||||||||
Real Noroeste | 2:0 | Estrela-ES | |||||||||
Vitória-ES | 4:1 | Pinheiros | |||||||||
Rio Branco-ES | 3:0 | São Mateus-ES | |||||||||
Nea Salamis | 1:2 | EN Paralimniou | |||||||||
Doxa Katokopias | 1:1 | Ermis Aradippou | |||||||||
Interporto | 4:0 | Araguacema FC | |||||||||
América | 0:6 | Confiança | |||||||||
Atl. Gloriense | 0:0 | Dorense | |||||||||
Freipaulistano | 0:0 | Maruinense | |||||||||
Sergipe | 1:3 | Lagarto | |||||||||
Itabaiana | 1:0 | Boca Júnior | |||||||||
Team Wellington | 3:2 | Hamilton W. | |||||||||
Canterbury Utd. | 5:1 | Phoenix Res. | |||||||||
Auckland City | 2:2 | Waitakere Utd. | |||||||||
Phitsanulok | 0:1 | Chachoengsao FC | |||||||||
Udon United | 0:0 | Pluak Daeng | |||||||||
Muang Loei Utd. | 1:2 | Lamphun Warrior | |||||||||
Samut Sakhon C. | 1:4 | Ayutthaya Utd. | |||||||||
Chiangmai FC | 4:1 | Customs Utd. | |||||||||
Khon Kaen Utd. | 1:1 | Khon Kaen FC | |||||||||
Sisaket FC | 2:1 | Navy FC | |||||||||
Swat Cat | 0:3 | Buriram Utd. | |||||||||
Ratchaburi FC | 1:1 | Chiangrai Utd. | |||||||||
Trat FC | 2:3 | Muangthong Utd. | |||||||||
Police Tero FC | 1:1 | PT Prachuap FC | |||||||||
Boreham Wood | 2:2 | Solihull Moors | |||||||||
Bromley | 3:1 | Altrincham | |||||||||
King's Lynn | 2:2 | Weymouth FC | |||||||||
Stockport | 2:0 | Chesterfield FC | |||||||||
Wrexham | 4:1 | Wealdstone | |||||||||
Yeovil Town | 1:0 | Dag & Red FC | |||||||||
Hartlepool | 1:0 | Barnet | |||||||||
Carrick Rangers | 0:1 | Cliftonville | |||||||||
Coleraine | 2:1 | Warrenpoint | |||||||||
Crusaders | 0:1 | Glenavon | |||||||||
Portadown | 1:2 | Ballymena Utd | |||||||||
Dungannon | 0:1 | Glentoran | |||||||||
Pordenone | 1:1 | Ascoli | |||||||||
Cosenza | 1:0 | Chievo Verona | |||||||||
Cremonese | 4:0 | Frosinone | |||||||||
Pisa | 2:2 | LR Vicenza | |||||||||
Pescara | 1:1 | Lecce | |||||||||
SPAL | 1:4 | Reggio Calabria | |||||||||
Monza | 0:0 | Cittadella | |||||||||
Virtus Entella | 1:1 | Brescia | |||||||||
Pistoiese | 0:0 | UC AlbinoLeffe | |||||||||
Novara | 0:0 | Pro Sesto | |||||||||
Giana Erminio | 1:2 | Pro Vercelli | |||||||||
Lucchese | 1:1 | Olbia | |||||||||
Pro Patria | 2:1 | Como | |||||||||
Imolese | 1:5 | Mantova | |||||||||
Sambenedettese | 0:4 | Südtirol | |||||||||
Matelica | 1:0 | Virtus Verona | |||||||||
AS Gubbio | 1:1 | Vis Pesaro | |||||||||
Feralpisalò | 1:0 | Legnago | |||||||||
Perugia | 3:0 | Modena | |||||||||
Viterbese | 1:0 | Palermo | |||||||||
V. Francavilla | 1:2 | Monopoli | |||||||||
Catanzaro | 2:1 | Ternana | |||||||||
Bari | 1:0 | Foggia | |||||||||
Turris | 2:1 | Casertana | |||||||||
Bisceglie | 0:1 | Juve Stabia | |||||||||
Rayo Vallecano | 1:1 | Ponferradina | |||||||||
UD Almería | 4:1 | CD Lugo | |||||||||
Castellón | 4:0 | UD Las Palmas | |||||||||
UD Logroñés | 0:1 | RCD Mallorca | |||||||||
FR Haguenau | 0:0 | FC 93 Bobigny | |||||||||
Stade Reims B | 1:2 | AS Beauvais | |||||||||
Bourg-en-Bresse | 2:0 | Le Mans FC | |||||||||
Borgo | 1:3 | Stade Briochin | |||||||||
US Avranches | 1:1 | Lyon La Duchère | |||||||||
FC Villefranche | 1:1 | US Boulogne | |||||||||
US Orléans | 1:0 | SO Cholet | |||||||||
SC Sète | 0:0 | SC Bastia | |||||||||
US Créteil-L | 4:1 | FC Annecy | |||||||||
Pays de Grasse | 1:0 | Jura Sud | |||||||||
Marseille B | 0:0 | GFA Rumilly Val | |||||||||
Le Puy Foot | 2:0 | FC Nantes B | |||||||||
Unirea Slobozia | 0:0 | SSU Poli | |||||||||
Metaloglobus | 3:0 | Aerostar | |||||||||
CS Mioveni | 1:1 | Comuna Recea | |||||||||
CSM Resita | 0:1 | D. Calarasi | |||||||||
Ripensia | 1:1 | Csikszereda | |||||||||
FC Eindhoven | 1:1 | FC Volendam | |||||||||
FC Dordrecht | 2:1 | Helmond Sport | |||||||||
SC Covilhã | 0:2 | Feirense | |||||||||
Arouca | 2:1 | Cova Piedade | |||||||||
Vilafranquense | 1:1 | FC Porto B | |||||||||
Estoril U23 | 3:1 | Marítimo U23 | |||||||||
Boavista U23 | 0:1 | Portimonense 23 | |||||||||
Académica U23 | 4:0 | Cova Piedade 23 | |||||||||
Famalicão | 0:0 | Farense | |||||||||
Santa Clara | 3:0 | Paços Ferreira | |||||||||
FC Porto | 0:0 | Sporting CP |
|
||||||||
Ayr United | 0:1 | Arbroath | |||||||||
Morton | 2:2 | Dundee FC | |||||||||
Queen o. t. S. | 1:0 | Dunfermline A. | |||||||||
Raith Rovers | 3:1 | Alloa Athletic | |||||||||
Altinordu | 1:0 | Ümraniyespor | |||||||||
Adana Demirspor | 2:0 | Bandirmaspor | |||||||||
Grasshoppers | 1:1 | FC Schaffhausen | |||||||||
Kolding IF | 2:4 | Skive IK | |||||||||
FK Loznica | 1:0 | Trayal | |||||||||
Radnicki 1923 | 0:0 | Dubocica | |||||||||
NK Orijent 1919 | 0:1 | NK Dugopolje | |||||||||
Cibalia | 1:1 | Inker | |||||||||
NK Rudes | 1:2 | NK Kustosija | |||||||||
NK Solin | 1:1 | NK Opatija | |||||||||
Jagiellonia II | 3:0 | Ruch W.M. | |||||||||
Blonianka | 1:2 | Pogon Grodzisk | |||||||||
LKS Lodz | 2:1 | Odra Opole | |||||||||
Sandecja | 2:0 | Miedz Legnica | |||||||||
Stomil Olsztyn | 1:2 | GKS Tychy | |||||||||
Z. Sosnowiec | 1:1 | Nieciecza | |||||||||
GKS Belchatow | 1:2 | Gornik Leczna | |||||||||
Landskrona | 0:3 | Mjällby AIF | |||||||||
AIK | 4:0 | AFC Eskilstuna | |||||||||
Halmstads BK | 0:0 | Västerås SK | |||||||||
IK Gauthiod | 0:3 | Häcken | |||||||||
Helsingborgs IF | 1:2 | Dalkurd | |||||||||
Southampton U21 | 1:2 | Man Utd U21 | |||||||||
Liverpool U21 | 4:0 | Arsenal U21 | |||||||||
Bnei Sakhnin | 0:1 | Hapoel Haifa | |||||||||
H. Kfar Saba | 0:1 | Hapoel Hadera | |||||||||
Bnei Yehuda | 0:1 | M. Petah Tikva | |||||||||
Maccabi Netanya | 0:1 | Hapoel Tel Aviv | |||||||||
Maccabi Haifa | 4:2 | Kiryat Shmona | |||||||||
Real Unión | 2:0 | SD Amorebieta | |||||||||
Barakaldo CF | 0:4 | Racing | |||||||||
Betis Deportivo | 2:2 | Yeclano | |||||||||
CD Lealtad | 1:1 | CD Numancia | |||||||||
RCD Espanyol B | 0:2 | CF Badalona | |||||||||
UE Costa Brava | 2:1 | UE Cornellà | |||||||||
FC Andorra | 3:0 | AE Prat | |||||||||
CE L'Hospitalet | 0:0 | Gimnàstic | |||||||||
Jammerbugt FC | 4:1 | Naesby BK | |||||||||
Malacateco | 0:0 | Santa Lucía C. | |||||||||
Antigua GFC | 1:2 | Comunicaciones | |||||||||
CSD Municipal | 0:1 | Guastatoya | |||||||||
Independiente | 1:1 | Veraguas United | |||||||||
Universitario | 3:2 | San Francisco | |||||||||
Grecia | 1:2 | Cartaginés | |||||||||
ADR Jicaral | 3:2 | Guadalupe FC | |||||||||
Marathón | 1:2 | Real España | |||||||||
FC Petrzalka | 1:0 | MSK Zilina B | |||||||||
Slavoj Trebisov | 3:3 | Banska Bystrica | |||||||||
Dubnica | 2:2 | Skalica | |||||||||
Komarno | 4:1 | FK Poprad | |||||||||
Bardejov | 2:2 | Puchov | |||||||||
AKA Tirol U18 | 4:2 | Burgenland U18 | |||||||||
AKA Austria U18 | 2:1 | Vorarlberg U18 | |||||||||
AKA SV Ried U18 | 0:3 | AKA Salzb. U18 | |||||||||
Stmk.-Sturm U18 | 1:1 | AKA Rapid U18 | |||||||||
AKA Admira U18 | 0:1 | AKA WAC U18 | |||||||||
AKA LASK U18 | 5:2 | St. Pölten U18 | |||||||||
AKA Austria U16 | 1:2 | Vorarlberg U16 | |||||||||
AKA SV Ried U16 | 1:3 | AKA Salzb. U16 | |||||||||
AKA Tirol U16 | 3:1 | Burgenland U16 | |||||||||
AKA Admira U16 | 0:4 | AKA WAC U16 | |||||||||
Stmk.-Sturm U16 | 2:2 | AKA Rapid U16 | |||||||||
AKA LASK U16 | 3:0 | St. Pölten U16 | |||||||||
FC Zürich U17 | 6:3 | Schaffh. U17 | |||||||||
St. Gallen U17 | 3:5 | Luzern U17 | |||||||||
AFF/FFV U17 | 1:1 | Servette M-17 | |||||||||
Concordia U17 | 0:2 | Lausanne U17 | |||||||||
Faetano | 1:2 | Libertas | |||||||||
Cosmos | 0:3 | La Fiorita | |||||||||
Juvenes-Dogana | 2:4 | Fiorentino | |||||||||
Murata | 0:1 | Pennarossa | |||||||||
Dep. Cuenca | 3:0 | Guayaquil City | |||||||||
Uni. Católica | 3:3 | Manta FC | |||||||||
CD Macará | 3:1 | Independiente | |||||||||
Southern | 1:2 | Kitchee | |||||||||
Happy Valley | 1:1 | Eastern | |||||||||
KF Trepca 89 | 1:2 | FC Prishtina | |||||||||
FC College 1975 | 0:3 | Bruno's Magpies | |||||||||
Lynx FC | 0:1 | Mons Calpe | |||||||||
C.R.D. Libolo | 0:0 | GD Interclube | |||||||||
Baixa Kassanje | 2:0 | Santa Rita CFC | |||||||||
Milan U19 | 2:1 | Ascoli U19 | |||||||||
Empoli U19 | 0:2 | Inter U19 | |||||||||
Pordenone U19 | 2:1 | Cittadella U19 | |||||||||
Reggiana U19 | 0:1 | Verona U19 | |||||||||
Crotone U19 | 0:2 | Benevento U19 | |||||||||
Frosinone U19 | 1:0 | Pisa U19 | |||||||||
Entella U19 | 4:1 | Salernitana U19 | |||||||||
Pescara U19 | 1:0 | Lecce U19 | |||||||||
Reggina U19 | 2:0 | Cosenza U19 | |||||||||
Excelsior M | postponed | Kozakken Boys | |||||||||
Spakenburg | postponed | De Treffers | |||||||||
Scheveningen | postponed | IJsselm.vogels | |||||||||
Rijnsburgse B. | postponed | ASWH | |||||||||
GVVV | postponed | Quick Boys | |||||||||
Katwijk | postponed | Noordwijk | |||||||||
TEC | postponed | Volendam U21 | |||||||||
Sparta U21 | postponed | HHC Hardenberg | |||||||||
Rabotnicki | 1:1 | Sileks | |||||||||
Birkirkara FC | 2:0 | Floriana | |||||||||
Santa Lucia FC | 2:3 | Mosta FC | |||||||||
Gzira Utd. | 1:2 | Hamrun Spart. | |||||||||
Hibernians FC | 2:0 | Zejtun C. | |||||||||
FC Swieqi Utd. | 3:3 | San Gwann FC | |||||||||
Qormi FC | 0:3 | St. Andrews FC | |||||||||
Petrocub | 4:1 | Dacia Buiucani | |||||||||
Toluca U20 | 0:1 | Atlas U20 | |||||||||
Club León U20 | 1:2 | Cruz Azul U20 | |||||||||
CF América U20 | 1:1 | CF Pachuca U20 | |||||||||
Black Leopards | 1:0 | AmaZulu FC | |||||||||
Maritzburg Utd. | 1:3 | Orlando Pirates | |||||||||
Odisha FC | 6:5 | East Bengal FC | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Rui Fonte Paços Ferreira | 2:0 | |
Nicklas Maripuu Vasalunds IF | 2:1 | |
Chinonso Offor Arda Kardzhali | 1:0 | |
D. Karlberg Vasalunds IF | 1:1 | |
Omar Khattab Torns IF | 1:0 |