To use this site, please enable Javascript.

Type of cup: Netherlands Domestic Cup

Participants: 110

Current champions: Ajax AmsterdamAjax Amsterdam

Most valuable player: David Neres  30.00 m €

ø-Market value: 459 k €

TOTO KNVB beker
151.png
Tournament records
Wins: Ajax Amsterdam Ajax 20 time(s)
Matches:   67 games
Goals:   59 goals
Info

Pada halaman permulaan pertandingan, pasukan yang mengambil bahagian dalam satu musim (boleh dipilih dalam menu lungsur) pertama kali disenaraikan mengikut jumlah nilai pasaran. Sebagai tambahan kepada berita, gambaran keseluruhan perlawanan dan senarai penjaring gol, jadual ini menawarkan maklumat lebih lanjut.

Filter by season:
Knockout stage 20/21
Date Home team Home team Away team Away team
Final
Isn 19/04/2021
Ajax Ajax Amsterdam 2:1 Vitesse Arnhem Vitesse
Semi-Finals
Rab 03/03/2021
Vitesse Vitesse Arnhem 2:0 VVV-Venlo VVV-Venlo
Kha 04/03/2021
Heerenveen SC Heerenveen 0:3 Ajax Amsterdam Ajax
Quarter-Finals
Rab 10/02/2021
Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 0:1 Vitesse Arnhem Vitesse
Kha 11/02/2021
Ajax Ajax Amsterdam 2:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Rab 17/02/2021
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 1:2 AET VVV-Venlo VVV-Venlo
Kha 18/02/2021
Heerenveen SC Heerenveen 4:3 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Round of 16
Sel 19/01/2021 MVV Maastricht MVV Maastricht 6:7 on pens SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Rab 20/01/2021
Vitesse Vitesse Arnhem 2:1 ADO Den Haag ADO Den Haag
FC Volendam FC Volendam 0:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
FC Emmen FC Emmen 1:2 SC Heerenveen Heerenveen
Kha 21/01/2021
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:2 Heracles Almelo Heracles Almelo
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0:1 Ajax Amsterdam Ajax
Jum 22/01/2021
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 3:2 AET Fortuna Sittard Fortuna Sittard
VVV-Venlo VVV-Venlo 1:0 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Second Round
Rab 16/12/2020
Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 2:0 PEC Zwolle PEC Zwolle
FC Emmen FC Emmen 2:1 FC Groningen FC Groningen
Almere City Almere City FC 1:4 VVV-Venlo VVV-Venlo
Kha 17/12/2020
De Graafschap De Graafschap Doetinchem 1:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Ajax Ajax Amsterdam 5:4 FC Utrecht FC Utrecht
Jum 18/12/2020
SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 1:2 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Willem II Willem II Tilburg 0:2 Vitesse Arnhem Vitesse
First Round
TEC SV TEC Tiel - FC Groningen FC Groningen
VV Capelle VV Capelle - AFC Amsterdam AFC Amsterdam
DVS '33 DVS '33 Ermelo - Willem II Tilburg Willem II
Quick DH HV & CV Quick - NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis Excelsior M
Scheveningen SVV Scheveningen - Almere City FC Almere City
Barendrecht BVV Barendrecht - Achilles Veen Achilles Veen
OFC Oostzaan OFC Oostzaan - MVV Maastricht MVV Maastricht
ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk - FC Volendam FC Volendam
HHC Hardenberg HHC Hardenberg - Vitesse Arnhem Vitesse
VV UNA VV UNA Veldhoven - RKSV Groene Ster Groene Ster
SV Oss '20 SV Oss '20 - VV Katwijk Katwijk
VV Sliedrecht VV Sliedrecht - VV IJsselmeervogels IJsselm.vogels
Westlandia RKVV Westlandia - VV SteDoCo SteDoCo
Kozakken Boys Kozakken Boys - Harkemase Boys Harkemase Boys
Staphorst VV Staphorst - PEC Zwolle PEC Zwolle
DTS '35 DTS '35 Ede - Quick Boys Quick Boys
Sel 27/10/2020
Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 4:0 Helmond Sport Helmond Sport
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 6:0 NAC Breda NAC Breda
Rab 28/10/2020
Twente FC Twente Enschede FC 1:3 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
VVV-Venlo VVV-Venlo 4:2 FC Den Bosch FC Den Bosch
Heerenveen SC Heerenveen 3:1 TOP Oss TOP Oss
FC Dordrecht FC Dordrecht 2:4 FC Utrecht FC Utrecht
Kha 29/10/2020
ADO Den Haag ADO Den Haag 6:4 on pens Sparta Rotterdam Sparta R.
FC Emmen FC Emmen 2:0 FC Eindhoven FC Eindhoven
Heracles Almelo Heracles Almelo 3:0 SC Telstar Telstar
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 5:7 on pens SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Roda JC Roda JC Kerkrade 0:2 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
2. Spieltag
Rab 07/10/2020 VV Goes VV Goes 15:16 on pens ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
Buitenpost VV Buitenpost 5:6 on pens VV Capelle VV Capelle
Excelsior M Excelsior Maassluis 4:1 VV Ter Leede Ter Leede
FC Lisse FC Lisse 0:3 VV SteDoCo SteDoCo
Harkemase Boys Harkemase Boys 5:2 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
DOVO VV DOVO Veenendaal 0:1 DVS '33 Ermelo DVS '33
Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 2:3 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse B.
Noordwijk VV Noordwijk 2:3 AET VV Sliedrecht VV Sliedrecht
Staphorst VV Staphorst 5:2 ASWH Ambacht ASWH
De Treffers De Treffers 1:2 AET BVV Barendrecht Barendrecht
HHC Hardenberg HHC Hardenberg 3:2 AET GVVV Veenendaal GVVV
Spakenburg SV Spakenburg 0:1 AFC Amsterdam AFC Amsterdam
Kha 08/10/2020 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 2:3 AET RKSV Groene Ster Groene Ster
OFC Oostzaan OFC Oostzaan 7:1 DOS Kampen DOS Kampen
Rijnvogels FC Rijnvogels 2:4 VV UNA Veldhoven VV UNA
Kozakken Boys Kozakken Boys 1:0 RKVV DEM RKVV DEM
Achilles Veen Achilles Veen 2:0 VV Gemert VV Gemert
Koninklijke HFC Koninklijke HFC Haarlem 0:1 SV Oss '20 SV Oss '20
DTS '35 DTS '35 Ede 3:1 AET GVV Unitas Unitas
Rab 14/10/2020 Quick Boys Quick Boys 5:0 Roda '46 Leusden Roda '46
First Preliminary Round
Sab 29/08/2020 Rijnvogels FC Rijnvogels 1:1 on pens JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
DVS '33 DVS '33 Ermelo 3:1 VV Dongen Dongen
VVOG VVOG Harderwijk 0:2 AET RKVV DEM RKVV DEM
VV Capelle VV Capelle 4:0 VV Hoogland Hoogland
Cluzona RKSV Cluzona 0:4 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Ter Leede VV Ter Leede 6:2 VV Hoogezand VV Hoogezand
Hoek HSV Hoek 1:3 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Harkemase Boys Harkemase Boys 6:0 USV Hercules USV Hercules
FC Lisse FC Lisse 3:0 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
ACV Assen ACV Assen 0:2 VV Gemert VV Gemert
SteDoCo VV SteDoCo 10:0 SV Den Hoorn Den Hoorn
VV Sliedrecht VV Sliedrecht 0:0 VVSB Noordwijkerhout VVSB
VV Hoogeveen VV Hoogeveen 2:2 on pens VV DOVO Veenendaal DOVO
DTS '35 DTS '35 Ede 4:0 RKVVV Best Vooruit Best Vooruit
AWC AWC Wijchen 2:3 ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
Roda '46 Roda '46 Leusden 1:1 ADO '20 Heemskerk ADO '20
VV Duno VV Duno Doorwerth 1:3 VV UNA Veldhoven VV UNA
Staphorst VV Staphorst 2:0 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
DOS Kampen DOS Kampen 0:0 on pens EVV Echt EVV Echt
Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 3:0 SC Susteren SC Susteren
AFC Zat. AFC Amsterdam Zaterdag 1:2 GVV Unitas Unitas
VV Goes VV Goes 1:0 AET Sportlust '46 Sportlust '46
Barendrecht BVV Barendrecht 5:0 RKVV Erp RKVV Erp
Hollandia HVV Hollandia 0:0 on pens Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
Scherpenzeel VV Scherpenzeel 2:3 RKSV Groene Ster Groene Ster
SV Oss '20 SV Oss '20 5:2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
DWOW DWOW Wieringerwerf 2:5 VV Buitenpost Buitenpost
Ahd 30/08/2020 SVC '08 SVC '08 Wassenaar 1:5 HV & CV Quick Quick DH
Achilles Veen Achilles Veen 5:0 NWC Asten NWC Asten
Westlandia RKVV Westlandia 4:1 SV Venray Venray

Most valuable players

#playerclubMarket value
1
David Neres
Right Winger
Ajax Amsterdam
2
Sébastien Haller
Centre-Forward
Ajax Amsterdam
3
André Onana
Goalkeeper
Ajax Amsterdam
4
Donyell Malen
Centre-Forward
PSV Eindhoven
5
Ryan Gravenberch
Central Midfiel
Ajax Amsterdam

Top goalscorers

#playerAgeclubGoals
1
Mike Reuvers
Right Winger
24VV Staphorst
2
Niels Springer
Centre-Forward
25OFC Oostzaan
3
Guytano dos Santos
Attacking Midfi
27VV SteDoCo
4
Benjamin Nygren
Right Winger
19SC Heerenveen
5
Yassin Kaabouni
Left Winger
21VV Ter Leede
Who do you want to win?

In this match you stick with...

versus SC HeerenveenSC Heerenveen TOP OssTOP Oss