FK Olimp-Dolgoprudnyi ( -2022)
Fixtures by date
This is an overview of all fixtures of the club in chronological order.
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Division | ||||||||||||
1 | Sa. 10.07.21 | 17:00 | A | (15.) | Neftekhimik (7.) | 4-2-3-1 | 560 | 1:0 | ||||
2 | Sa. 17.07.21 | 18:00 | A | (19.) | Rotor Volgograd (12.) | 4-2-3-1 | 6.029 | 1:1 | ||||
3 | Fr. 23.07.21 | 16:00 | H | (18.) | KamAZ (4.) | 4-3-3 Attacking | 150 | 1:1 | ||||
4 | Sa. 31.07.21 | 17:00 | A | (18.) | Krasnodar 2 (16.) | 4-1-4-1 | 447 | 2:0 | ||||
5 | Sa. 07.08.21 | 12:00 | A | (18.) | Torpedo Moskau (1.) | 4-2-3-1 | 475 | 1:0 | ||||
6 | Sa. 14.08.21 | 12:00 | A | (19.) | Enisey (14.) | 4-2-3-1 | 733 | 1:0 | ||||
7 | Sa. 21.08.21 | 17:00 | H | (20.) | Kuban (16.) | 4-1-4-1 | 150 | 1:0 | ||||
8 | Sa. 28.08.21 | 16:00 | A | (16.) | Spartak 2 (6.) | 4-1-4-1 | 194 | 0:2 | ||||
9 | So. 05.09.21 | 16:00 | H | (15.) | Alania Vl. (5.) | 4-1-4-1 | 320 | 1:1 | ||||
10 | Sa. 11.09.21 | 15:00 | A | (15.) | Tekstilshchik (18.) | 4-1-4-1 | 931 | 3:1 | ||||
11 | Mi. 15.09.21 | 18:00 | H | (17.) | Veles Moscow (10.) | 4-2-3-1 | 110 | 0:2 | ||||
12 | So. 19.09.21 | 13:00 | H | (17.) | SKA Khabarovsk (5.) | 4-1-4-1 | 150 | 1:1 | ||||
13 | Sa. 25.09.21 | 15:00 | A | (16.) | Volgar (17.) | 4-1-4-1 | 611 | 0:1 | ||||
14 | Mi. 29.09.21 | 13:00 | H | (16.) | M. Lipetsk (19.) | 4-1-4-1 | 100 | 1:0 | ||||
15 | So. 03.10.21 | 18:00 | A | (15.) | Baltika (13.) | 4-1-4-1 | 991 | 1:1 | ||||
16 | Sa. 09.10.21 | 13:00 | H | (16.) | Fakel Voronezh (3.) | 4-1-4-1 | 150 | 2:0 | ||||
17 | Mi. 13.10.21 | 13:30 | A | (13.) | Tom Tomsk (15.) | 4-1-4-1 | 630 | 1:1 | ||||
18 | So. 17.10.21 | 12:00 | H | (13.) | Orenburg (1.) | 4-1-4-1 | 150 | 0:0 | ||||
19 | Sa. 23.10.21 | 14:00 | A | (15.) | Akron Togliatti (8.) | 4-1-4-1 | 341 | 2:1 | ||||
20 | So. 31.10.21 | 12:00 | H | (15.) | Rotor Volgograd (13.) | 4-1-4-1 | x | 2:2 | ||||
21 | Sa. 06.11.21 | 15:00 | A | (14.) | KamAZ (9.) | 4-1-4-1 | 310 | 1:1 | ||||
22 | Sa. 13.11.21 | 12:00 | H | (15.) | Krasnodar 2 (16.) | 4-1-4-1 | x | 0:1 | ||||
23 | Mi. 17.11.21 | 12:00 | H | (16.) | Torpedo Moskau (3.) | 4-1-4-1 | 260 | 3:3 | ||||
24 | So. 21.11.21 | 16:00 | H | (15.) | Enisey (10.) | 4-1-4-1 | 100 | 0:0 | ||||
25 | Sa. 27.11.21 | 14:00 | A | (15.) | Kuban (16.) | 4-1-4-1 | 420 | 0:2 | ||||
26 | So. 06.03.22 | 12:00 | H | (15.) | Spartak 2 (13.) | 3-4-3 | 160 | 1:4 | ||||
27 | Sa. 12.03.22 | 14:00 | A | (15.) | Alania Vl. (4.) | 3-4-3 | 120 | 2:0 | ||||
28 | Sa. 19.03.22 | 12:00 | H | (15.) | Tekstilshchik (20.) | 3-4-3 | 90 | 1:0 | ||||
29 | Sa. 26.03.22 | 12:00 | A | (15.) | Veles Moscow (10.) | 3-4-3 | 281 | 1:0 | ||||
30 | Sa. 02.04.22 | 07:00 | A | (15.) | SKA Khabarovsk (5.) | 3-5-2 Attacking | 1.270 | 3:3 | ||||
31 | Mi. 06.04.22 | 15:00 | H | (15.) | Volgar (16.) | 3-5-2 | 130 | 2:1 | ||||
32 | So. 10.04.22 | 14:00 | A | (14.) | M. Lipetsk (19.) | 4-4-2 double 6 | 2.000 | 0:0 | ||||
33 | Fr. 15.04.22 | 12:00 | H | (14.) | Baltika (7.) | 3-5-2 | 150 | 0:2 | ||||
34 | Sa. 23.04.22 | 15:00 | A | (15.) | Fakel Voronezh (3.) | 3-5-2 Attacking | 5.723 | 1:0 | ||||
35 | Sa. 30.04.22 | 16:00 | H | (15.) | Tom Tomsk (13.) | 3-5-2 Attacking | 110 | 1:0 | ||||
36 | Sa. 07.05.22 | 14:00 | A | (15.) | Orenburg (1.) | 3-5-2 | 997 | 2:2 | ||||
37 | So. 15.05.22 | 13:00 | H | (15.) | Akron Togliatti (9.) | 3-5-2 Attacking | 140 | 0:2 | ||||
38 | Sa. 21.05.22 | 14:00 | H | (15.) | Neftekhimik (8.) | 3-5-2 Attacking | x | 2:4 |