Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Europa League Qualifying

Type of cup: International Cup

Participants: 28

ø-Market value: 1.30 m €

Europa League Qualifying
Info

Pada halaman permulaan pertandingan, pasukan yang mengambil bahagian dalam satu musim (boleh dipilih dalam menu lungsur) pertama kali disenaraikan mengikut jumlah nilai pasaran. Sebagai tambahan kepada berita, gambaran keseluruhan perlawanan dan senarai penjaring gol, jadual ini menawarkan maklumat lebih lanjut.

Filter by season:
Knockout stage 19/20
Date Home team Home team Away team Away team
Qualifying Round 2nd leg
Jum 30/08/2019 Qarabag FK Qarabağ FK 2:1 Linfield FC Linfield
Riga Riga FC 1:0 FC Copenhagen FC Copenhagen
AIK AIK 1:4 Celtic FC Celtic
Apol. Limassol Apollon Limassol 0:4 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Zorya Lugansk Zorya Lugansk 2:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 3:2 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
BATE Borisov BATE Borisov 2:0 FC Astana FC Astana
Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 0:1 Malmö FF Malmö FF
Molde Molde FK 1:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Spartak Moscow Spartak Moscow 1:2 SC Braga SC Braga
Trabzonspor Trabzonspor 0:2 AEK Athens AEK Athens
H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 0:3 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:4 AET AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Ferencváros Ferencvárosi TC 4:2 FK Suduva Marijampole Suduva
HNK Rijeka HNK Rijeka 1:1 KAA Gent KAA Gent
F91 Dudelange F91 Dudelange 7:5 on pens FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
NK Maribor NK Maribor 2:2 PFC Ludogorets Razgrad Ludogorets
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 3:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:1 Torino FC Torino
Rangers Rangers FC 1:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 1:0 FCSB FCSB
Qualifying Round 1st leg
Kha 22/08/2019 FC Astana FC Astana 3:0 BATE Borisov BATE Borisov
Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 2:1 F91 Dudelange F91 Dudelange
Jum 23/08/2019 Malmö FF Malmö FF 3:0 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Suduva FK Suduva Marijampole 0:0 Ferencvárosi TC Ferencváros
Ludogorets PFC Ludogorets Razgrad 0:0 NK Maribor NK Maribor
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:0 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
FC Copenhagen FC Copenhagen 3:1 Riga FC Riga
Legia Warszawa Legia Warszawa 0:0 Rangers FC Rangers
AEK Athens AEK Athens 1:3 Trabzonspor Trabzonspor
FCSB FCSB 0:0 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:0 Apollon Limassol Apol. Limassol
KAA Gent KAA Gent 2:1 HNK Rijeka HNK Rijeka
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:0 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Celtic Celtic FC 2:0 AIK AIK
Linfield Linfield FC 3:2 Qarabağ FK Qarabag FK
SC Braga SC Braga 1:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
Espanyol RCD Espanyol Barcelona 3:1 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Slo. Bratislava Slovan Bratislava 1:0 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Partizan FK Partizan Belgrade 2:1 Molde FK Molde
Torino Torino FC 2:3 Wolverhampton Wanderers Wolves
3rd round 2nd leg
Rab 14/08/2019 Kalju FC Kalju FC 0:1 F91 Dudelange F91 Dudelange
Linfield Linfield FC 3:2 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Dundalk FC Dundalk FC 1:3 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Kha 15/08/2019 Saburtalo FC Saburtalo 0:2 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 6:0 FK Ventspils Ventspils
Atromitos Athen Atromitos Athen 0:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
Spartak Moscow Spartak Moscow 2:1 FC Thun FC Thun
Jum 16/08/2019 HJK Helsinki HJK Helsinki 2:2 Riga FC Riga
Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 1:1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:0 Malmö FF Malmö FF
Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 1:1 Torino FC Torino
BATE Borisov BATE Borisov 0:0 FK Sarajevo FK Sarajevo
Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav 0:1 FCSB FCSB
Suduva FK Suduva Marijampole 2:1 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Apol. Limassol Apollon Limassol 3:1 Austria Vienna Austria Vienna
Zorya Lugansk Zorya Lugansk 1:0 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
AIK AIK 1:1 FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff
Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:0 FK Partizan Belgrade Partizan
Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 2:1 Neftchi Baku Neftchi Baku
H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 3:1 IFK Norrköping Norrköping
The New Saints The New Saints FC 0:4 PFC Ludogorets Razgrad Ludogorets
Trabzonspor Trabzonspor 2:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
Valletta Valletta FC 0:4 FC Astana FC Astana
AEK Athens AEK Athens 1:1 Universitatea Craiova Univ. Craiova
Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:1 AET Royal Antwerp FC Royal Antwerp
KAA Gent KAA Gent 3:0 AEK Larnaca AEK Larnaca
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 0:0 FK Haugesund Haugesund
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4:0 FK Mariupol FK Mariupol
Aris Saloniki Aris Thessaloniki 3:1 AET Molde FK Molde
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:0 FC Vaduz FC Vaduz
R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:0 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Aberdeen FC Aberdeen FC 0:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
Rangers Rangers FC 3:1 FC Midtjylland FC Midtjylland
Wolves Wolverhampton Wanderers 4:0 FC Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
SC Braga SC Braga 3:1 Bröndby IF Bröndby IF
Espanyol RCD Espanyol Barcelona 3:0 FC Luzern FC Luzern
3rd round 1st leg
Sel 06/08/2019 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 1:2 FC Saburtalo Saburtalo
Rab 07/08/2019 Riga Riga FC 1:1 HJK Helsinki HJK Helsinki
Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 1:2 Linfield FC Linfield
Kha 08/08/2019 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 1:0 Dundalk FC Dundalk FC
FC Astana FC Astana 5:1 Valletta FC Valletta
AEK Larnaca AEK Larnaca 1:1 KAA Gent KAA Gent
Jum 09/08/2019 Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 0:4 Wolverhampton Wanderers Wolves
Sparta Praha AC Sparta Praha 2:2 Trabzonspor Trabzonspor
Univ. Craiova Universitatea Craiova 0:2 AEK Athens AEK Athens
Bröndby IF Bröndby IF 2:4 SC Braga SC Braga
Ventspils FK Ventspils 0:3 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Malmö FF Malmö FF 3:0 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Haugesund FK Haugesund 0:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
FK Mariupol FK Mariupol 0:0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Molde Molde FK 3:0 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
FC Sheriff FC Sheriff Tiraspol 1:2 AIK AIK
FC Thun FC Thun 2:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
Neftchi Baku Neftchi Baku 2:2 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:0 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Ludogorets PFC Ludogorets Razgrad 5:0 The New Saints FC The New Saints
CSKA-Sofia CSKA-Sofia 1:1 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 0:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 4:0 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1:2 FK Suduva Marijampole Suduva
FK Sarajevo FK Sarajevo 1:2 BATE Borisov BATE Borisov
HNK Rijeka HNK Rijeka 2:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
F91 Dudelange F91 Dudelange 3:1 Kalju FC Kalju FC
FC Midtjylland FC Midtjylland 2:4 Rangers FC Rangers
Norrköping IFK Norrköping 1:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
FCSB FCSB 0:0 FK Mlada Boleslav Mlada Boleslav
Austria Vienna Austria Vienna 1:2 Apollon Limassol Apol. Limassol
FC Vaduz FC Vaduz 0:5 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Torino Torino FC 5:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
FC Luzern FC Luzern 0:3 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Partizan FK Partizan Belgrade 3:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Legia Warszawa Legia Warszawa 0:0 Atromitos Athen Atromitos Athen
Second Round 2nd leg
Sel 30/07/2019 Suduva FK Suduva Marijampole 5:0 SP Tre Penne Tre Penne
Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 1:2 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
F91 Dudelange F91 Dudelange 1:1 Shkendija Tetovo Shkendija
Rab 31/07/2019 KF Feronikeli KF Feronikeli Drenas 0:2 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Kha 01/08/2019 Cukaricki FK Cukaricki 1:3 Molde FK Molde
FC Astana FC Astana 4:1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Ordabasy Ordabasy Shymkent 2:3 FK Mlada Boleslav Mlada Boleslav
Kairat Almaty Kairat Almaty 1:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
FC Viitorul FC Viitorul Constanta 2:1 KAA Gent KAA Gent
Jum 02/08/2019 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 1:0 Buducnost Podgorica B. Podgorica
KuPS Kuopion Palloseura 0:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Univ. Craiova Universitatea Craiova 3:1 on pens Budapest Honvéd FC Honvéd
Häcken BK Häcken 0:3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Riga Riga FC 2:1 Piast Gliwice Piast Gliwice
Debrecen Debreceni VSC 1:4 Torino FC Torino
Levski Sofia Levski Sofia 0:4 AEK Larnaca AEK Larnaca
FC Vaduz FC Vaduz 2:0 AET MOL Fehérvár FC Fehérvár
Apol. Limassol Apollon Limassol 3:1 AET Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 3:0 FK Qabala FK Qabala
Malmö FF Malmö FF 3:2 NK Domzale NK Domzale
Liepaja FK Liepaja 0:1 IFK Norrköping Norrköping
AEL Limassol AEL Limassol 0:1 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Neftchi Baku Neftchi Baku 3:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
Atromitos Athen Atromitos Athen 3:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
FC Sheriff FC Sheriff Tiraspol 1:1 FK Partizani FK Partizani
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 0:1 FC Luzern FC Luzern
Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:1 AET FC Utrecht FC Utrecht
FK Jablonec FK Jablonec 0:0 FC Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Ludogorets PFC Ludogorets Razgrad 4:0 Valur Reykjavík Valur
Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 0:0 Rangers FC Rangers
Bröndby IF Bröndby IF 4:1 AET Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Esbjerg fB Esbjerg fB 0:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 0:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Gzira Utd Gzira United FC 2:2 FK Ventspils Ventspils
FCSB FCSB 2:3 Alashkert Yerevan Alashkert
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:1 FC Flora Tallinn FC Flora
Sturm Graz SK Sturm Graz 2:1 FK Haugesund Haugesund
Spartak Trnava Spartak Trnava 3:1 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Aberdeen FC Aberdeen FC 5:0 Chikhura Sachkhere Chikhura
NK Osijek NK Osijek 4:4 on pens CSKA-Sofia CSKA-Sofia
Linfield Linfield FC 1:0 HB Tórshavn HB Tórshavn
Crusaders Crusaders FC 1:4 Wolverhampton Wanderers Wolves
Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 4:0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Partizan FK Partizan Belgrade 3:0 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Stjarnan Stjarnan Gardabaer 1:3 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Second Round 1st leg
Sel 23/07/2019 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 2:0 Lincoln Red Imps FC Lincoln FC
HB Tórshavn HB Tórshavn 2:2 Linfield FC Linfield
Shkendija Shkendija Tetovo 1:2 F91 Dudelange F91 Dudelange
Rab 24/07/2019 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 0:0 FC Astana FC Astana
Tre Penne SP Tre Penne 0:5 FK Suduva Marijampole Suduva
Kha 25/07/2019 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:1 KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 2:1 FK Jablonec FK Jablonec
Ventspils FK Ventspils 4:0 Gzira United FC Gzira Utd
FK Qabala FK Qabala 0:2 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
FK Partizani FK Partizani 0:1 FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff
AEK Larnaca AEK Larnaca 3:0 Levski Sofia Levski Sofia
Jum 26/07/2019
FC Utrecht FC Utrecht 1:1 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Chikhura Chikhura Sachkhere 1:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
Honvéd Budapest Honvéd FC 0:0 Universitatea Craiova Univ. Craiova
Molde Molde FK 0:0 FK Cukaricki Cukaricki
Arsenal Tula Arsenal Tula 0:1 Neftchi Baku Neftchi Baku
Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 2:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
Haugesund FK Haugesund 2:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav 1:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Lechia Gdansk Lechia Gdansk 2:1 Bröndby IF Bröndby IF
Alashkert Alashkert Yerevan 0:3 FCSB FCSB
Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 2:2 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
FC Flora FC Flora Tallinn 1:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 2:0 Kairat Almaty Kairat Almaty
Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 0:1 FK Partizan Belgrade Partizan
CSKA-Sofia CSKA-Sofia 1:0 NK Osijek NK Osijek
Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 2:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
Norrköping IFK Norrköping 2:0 FK Liepaja Liepaja
Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:0 FC Vaduz FC Vaduz
Piast Gliwice Piast Gliwice 3:2 Riga FC Riga
FC Luzern FC Luzern 1:0 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
Aris Saloniki Aris Thessaloniki 0:0 AEL Limassol AEL Limassol
Jeunesse Esch Jeunesse Esch 0:1 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
KAA Gent KAA Gent 6:3 FC Viitorul Constanta FC Viitorul
Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:2 Atromitos Athen Atromitos Athen
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0:0 BK Häcken Häcken
B. Podgorica Buducnost Podgorica 1:3 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Rangers Rangers FC 2:0 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 3:1 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:0 Crusaders FC Crusaders
NK Domzale NK Domzale 2:2 Malmö FF Malmö FF
Valur Valur Reykjavík 1:1 PFC Ludogorets Razgrad Ludogorets
Espanyol RCD Espanyol Barcelona 4:0 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Torino Torino FC 3:0 Debreceni VSC Debrecen
Legia Warszawa Legia Warszawa 1:0 Kuopion Palloseura KuPS
Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2:1 Apollon Limassol Apol. Limassol
First Round 2nd leg
Sel 16/07/2019 FC Urartu FC Urartu Yerevan 0:5 FK Cukaricki Cukaricki
Rab 17/07/2019 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 0:0 FK Riteriai Riteriai
OFK Titograd OFK Titograd 0:0 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
Kha 18/07/2019 Chikhura Chikhura Sachkhere 2:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1:1 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Kairat Almaty Kairat Almaty 2:1 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Makedonija Makedonija Gjorce Petrov 0:3 Alashkert Yerevan Alashkert
KF Teuta KF Teuta 1:0 FK Ventspils Ventspils
FC Inter FC Inter Turku 2:0 Bröndby IF Bröndby IF
Jum 19/07/2019 RFS FK RFS 0:2 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Univ. Craiova Universitatea Craiova 3:2 FK Sabail FK Sabail
RoPS Rovaniemen Palloseura 1:2 Aberdeen FC Aberdeen FC
FCI Levadia FCI Levadia 3:2 AET Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1:2 FK Liepaja Liepaja
Levski Sofia Levski Sofia 2:0 MFK Ruzomberok Ruzomberok
FC Petrocub FC Petrocub Hîncești 0:1 AEK Larnaca AEK Larnaca
Apol. Limassol Apollon Limassol 4:0 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Cracovia Cracovia 2:2 AET DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Zalgiris FK Zalgiris Vilnius 1:1 Budapest Honvéd FC Honvéd
Neftchi Baku Neftchi Baku 6:0 CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta
Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 3:0 Akademija Pandev Akad. Pandev
Haugesund FK Haugesund 5:1 Cliftonville FC Cliftonville
Milsami FC Milsami Orhei 1:2 FCSB FCSB
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 0:2 Ordabasy Shymkent Ordabasy
FC Vaduz FC Vaduz 2:1 Breidablik Kópavogur Breidablik
UE Engordany UE Engordany 0:1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 1:2 Cork City FC Cork City
H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 1:0 KF Laçi KF Laçi
Fehérvár MOL Fehérvár FC 0:0 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
B36 Tórshavn B36 Tórshavn 2:3 Crusaders FC Crusaders
FK Kukësi FK Kukësi 1:1 Debreceni VSC Debrecen
NS Mura NS Mura 2:3 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Hajduk Split HNK Hajduk Split 1:3 Gzira United FC Gzira Utd
Norrköping IFK Norrköping 2:1 St. Patricks Athletic St. Patricks
Hibernians FC Hibernians FC 0:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
FC Shkupi FC Shkupi 1:2 FC Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
Vitebsk FK Vitebsk 1:1 Kuopion Palloseura KuPS
Ballymena Ballymena United 0:4 Malmö FF Malmö FF
NK Domzale NK Domzale 1:0 Balzan FC Balzan FC
Spartak Trnava Spartak Trnava 3:2 on pens FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Rangers Rangers FC 6:0 St Joseph's FC St Joseph's FC
Kilmarnock FC Kilmarnock FC 0:2 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
B. Podgorica Buducnost Podgorica 4:1 JK Trans Narva JK Trans Narva
Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:2 FC Flora Tallinn FC Flora
Legia Warszawa Legia Warszawa 3:0 Europa FC Europa FC
KR Reykjavík KR Reykjavík 0:0 Molde FK Molde
Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2:1 SK Brann Brann
First Round 1st leg
Sel 09/07/2019 St Joseph's FC St Joseph's FC 0:4 Rangers FC Rangers
Rab 10/07/2019 Gzira Utd Gzira United FC 0:2 HNK Hajduk Split Hajduk Split
CSKA-Sofia CSKA-Sofia 4:0 OFK Titograd OFK Titograd
Jeunesse Esch Jeunesse Esch 0:0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Kha 11/07/2019 Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 3:3 FC Shkupi FC Shkupi
Ordabasy Ordabasy Shymkent 1:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Ventspils FK Ventspils 3:0 KF Teuta KF Teuta
Alashkert Alashkert Yerevan 3:1 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
AEK Larnaca AEK Larnaca 1:0 FC Petrocub Hîncești FC Petrocub
JK Trans Narva JK Trans Narva 0:2 Buducnost Podgorica B. Podgorica
KF Laçi KF Laçi 1:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Jum 12/07/2019 FK Sabail FK Sabail 2:3 Universitatea Craiova Univ. Craiova
FC Flora FC Flora Tallinn 2:0 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
KuPS Kuopion Palloseura 2:0 FK Vitebsk Vitebsk
Riteriai FK Riteriai 1:1 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
Balzan FC Balzan FC 3:4 NK Domzale NK Domzale
Ruzomberok MFK Ruzomberok 0:2 Levski Sofia Levski Sofia
Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 0:2 Apollon Limassol Apol. Limassol
Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 2:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 1:0 Hibernians FC Hibernians FC
CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 0:3 Neftchi Baku Neftchi Baku
Akad. Pandev Akademija Pandev 0:3 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Molde Molde FK 7:1 KR Reykjavík KR Reykjavík
Bröndby IF Bröndby IF 4:1 FC Inter Turku FC Inter
Crusaders Crusaders FC 2:0 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
Debrecen Debreceni VSC 3:0 FK Kukësi FK Kukësi
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2:0 NS Mura NS Mura
Brann SK Brann 2:2 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 6:0 UE Engordany UE Engordany
Liepaja FK Liepaja 1:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Malmö FF Malmö FF 7:0 Ballymena United Ballymena
CS Fola Esch CS Fola Esch 1:2 Chikhura Sachkhere Chikhura
NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:3 FK RFS RFS
Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 1:2 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
FCSB FCSB 2:0 FC Milsami Orhei Milsami
Europa FC Europa FC 0:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Cukaricki FK Cukaricki 3:0 FC Urartu Yerevan FC Urartu
Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:1 Cracovia Cracovia
Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 1:5 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Cliftonville Cliftonville FC 0:1 FK Haugesund Haugesund
Aberdeen FC Aberdeen FC 2:1 Rovaniemen Palloseura RoPS
Cork City Cork City FC 0:2 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
St. Patricks St. Patricks Athletic 0:2 IFK Norrköping Norrköping
Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:2 Kairat Almaty Kairat Almaty
Honvéd Budapest Honvéd FC 3:1 FK Zalgiris Vilnius Zalgiris
Stjarnan Stjarnan Gardabaer 2:1 FCI Levadia FCI Levadia
Breidablik Breidablik Kópavogur 0:0 FC Vaduz FC Vaduz
intermediate stage 2nd leg
Sel 02/07/2019 St Joseph's FC St Joseph's FC 2:0 FC Prishtina FC Prishtina
Jum 05/07/2019 Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 2:1 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
UE Engordany UE Engordany 2:1 La Fiorita 1967 La Fiorita
NSÍ Runavík NSÍ Runavík 0:0 Ballymena United Ballymena
Europa FC Europa FC 4:0 UE Sant Julia Sant Julia
Tre Fiori SP Tre Fiori 0:4 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
Cliftonville Cliftonville FC 4:0 Barry Town United FC Barry Town
intermediate stage 1st leg
Jum 28/06/2019 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 1:0 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
Barry Town Barry Town United FC 0:0 Cliftonville FC Cliftonville
Sant Julia UE Sant Julia 3:2 Europa FC Europa FC
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 5:1 SP Tre Fiori Tre Fiori
La Fiorita La Fiorita 1967 0:1 UE Engordany UE Engordany
Ballymena Ballymena United 2:0 NSÍ Runavík NSÍ Runavík
FC Prishtina FC Prishtina 1:1 St Joseph's FC St Joseph's FC

Most valuable players

#pemainKelabMarket value
1
Rúben Neves
Defensive Midfi
Wolverhampton Wanderers
2
Filip Kostic
Left Midfield
Eintracht Frankfurt
3
Pedro Neto
Left Winger
Wolverhampton Wanderers
4
Andrea Belotti
Centre-Forward
Torino FC
5
Leander Dendoncker
Defensive Midfi
Wolverhampton Wanderers

Top goalscorers

#pemainAgeKelabGoals
1
Alfredo Morelos
Centre-Forward
23Rangers FC
2
Marin Tomasov
Right Winger
31FC Astana
3
Facundo Ferreyra
Centre-Forward
28RCD Espanyol Barcelona
4
Andrea Belotti
Centre-Forward
25Torino FC
5
Raúl Jiménez
Centre-Forward
28Wolverhampton Wanderers
Who do you want to win?

In this match you stick with...

versus Molde FKMolde FK FK Partizan BelgradeFK Partizan Belgrade