To use this site, please enable Javascript.

Europa League Qualifying

Type of cup: International Cup

Participants: 178

Current champions:

Most valuable player: Harry Kane  120.00 m €

ø-Market value: 915 k €

Europa League Qualifying
Info

Pada halaman permulaan pertandingan, pasukan yang mengambil bahagian dalam satu musim (boleh dipilih dalam menu lungsur) pertama kali disenaraikan mengikut jumlah nilai pasaran. Sebagai tambahan kepada berita, gambaran keseluruhan perlawanan dan senarai penjaring gol, jadual ini menawarkan maklumat lebih lanjut.

Filter by season:
Knockout stage 20/21
Date Home team Home team Away team Away team
Qualifying Round
Kha 01/10/2020 CFR Cluj CFR Cluj 3:1 Kuopion Palloseura KuPS
Jum 02/10/2020 Rosenborg Rosenborg BK 0:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 1:2 Red Star Belgrade Red Star
Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 3:1 FC Flora Tallinn FC Flora
Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:0 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Malmö FF Malmö FF 1:3 Granada CF Granada CF
RSC Charleroi RSC Charleroi 1:2 Lech Poznan Lech Poznan
H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 1:0 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Legia Warszawa Legia Warszawa 0:3 Qarabağ FK Qarabag FK
FK Sarajevo FK Sarajevo 0:1 Celtic FC Celtic
Standard Liège Standard Liège 3:1 MOL Fehérvár FC Fehérvár
FC Copenhagen FC Copenhagen 0:1 HNK Rijeka HNK Rijeka
Dynamo Brest Dynamo Brest 0:2 PFC Ludogorets Razgrad Ludogorets
Dundalk FC Dundalk FC 3:1 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
FC Basel FC Basel 1893 1:3 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
BSC Young Boys BSC Young Boys 3:0 KF Tirana KF Tirana
Rangers Rangers FC 2:1 Galatasaray SK Galatasaray
AEK Athens AEK Athens 2:1 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Spurs Tottenham Hotspur 7:2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Sporting CP Sporting CP 1:4 LASK LASK
Rio Ave FC Rio Ave FC 10:11 on pens AC Milan AC Milan
Third Round
Kha 24/09/2020 Apol. Limassol Apollon Limassol 0:5 Lech Poznan Lech Poznan
Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 1:0 AET NK Celje NK Celje
KuPS Kuopion Palloseura 2:0 Suduva Marijampole Suduva
Jum 25/09/2020 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:0 SönderjyskE SönderjyskE
Fehérvár MOL Fehérvár FC 4:1 on pens Stade Reims Stade Reims
Rostov FK Rostov 1:2 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Besiktas Besiktas JK 3:5 on pens Rio Ave FC Rio Ave FC
Floriana Floriana FC 2:4 on pens FC Flora Tallinn FC Flora
Rosenborg Rosenborg BK 1:0 Alanyaspor Alanyaspor
RSC Charleroi RSC Charleroi 2:1 AET FK Partizan Belgrade Partizan
Malmö FF Malmö FF 5:0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
NS Mura NS Mura 1:5 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Djurgarden Djurgardens IF 0:1 CFR Cluj CFR Cluj
Riga Riga FC 0:1 Celtic FC Celtic
CSKA-Sofia CSKA-Sofia 3:1 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 3:0 Motherwell FC Motherwell FC
FCSB FCSB 0:2 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 6:1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
FC Sheriff FC Sheriff Tiraspol 4:6 on pens Dundalk FC Dundalk FC
Standard Liège Standard Liège 2:1 AET FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
FK Sarajevo FK Sarajevo 2:1 Buducnost Podgorica B. Podgorica
APOEL Nicosia APOEL Nicosia 6:4 on pens HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Galatasaray Galatasaray SK 2:0 HNK Hajduk Split Hajduk Split
FC Copenhagen FC Copenhagen 3:0 Piast Gliwice Piast Gliwice
Shkendija Shkendija Tetovo 1:3 Tottenham Hotspur Spurs
Granada CF Granada CF 2:0 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2:0 Desna Chernigiv Desna
Legia Warszawa Legia Warszawa 2:0 FC Drita Gjilan FC Drita
AC Milan AC Milan 3:2 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
LASK LASK 7:0 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 0:1 AEK Athens AEK Athens
FC Basel FC Basel 1893 3:2 Anorthosis Famagusta Anorthosis
HNK Rijeka HNK Rijeka 2:0 AET Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Willem II Willem II Tilburg 0:4 Rangers FC Rangers
Sporting CP Sporting CP 1:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
Second Round
Kha 17/09/2020 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 0:5 Willem II Tilburg Willem II
Hammarby Hammarby IF 0:3 Lech Poznan Lech Poznan
B36 Tórshavn B36 Tórshavn 7:6 on pens The New Saints FC The New Saints
Kaysar Kaysar Kyzylorda 1:4 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Ventspils FK Ventspils 1:5 Rosenborg BK Rosenborg
Renova Renova Dzepciste 0:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
KF Teuta KF Teuta 0:4 Granada CF Granada CF
Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 4:3 AET CS Fola Esch CS Fola Esch
FC Astana FC Astana 0:1 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 0:5 Rangers FC Rangers
KuPS Kuopion Palloseura 5:4 on pens Slovan Bratislava Slo. Bratislava
FC Botosani FC Botosani 0:1 Shkendija Tetovo Shkendija
Jum 18/09/2020 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 3:1 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Riteriai FK Riteriai 1:5 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:2 Tottenham Hotspur Spurs
IFK Göteborg IFK Göteborg 1:2 FC Copenhagen FC Copenhagen
Neftchi Baku Neftchi Baku 1:3 Galatasaray SK Galatasaray
FC Flora FC Flora Tallinn 2:1 KR Reykjavík KR Reykjavík
NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:3 AET HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
CSKA-Sofia CSKA-Sofia 2:0 BATE Borisov BATE Borisov
Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe Suruceni 0:1 AET FK Partizan Belgrade Partizan
OFI Crete OFI Crete 0:1 Apollon Limassol Apol. Limassol
FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 2:1 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2:1 Kairat Almaty Kairat Almaty
Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 0:1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Djurgarden Djurgardens IF 2:1 Europa FC Europa FC
Hibernians FC Hibernians FC 0:1 MOL Fehérvár FC Fehérvár
KF Laçi KF Laçi 1:2 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 0:1 Dundalk FC Dundalk FC
Sileks Sileks Kratovo 0:2 FC Drita Gjilan FC Drita
Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0:2 AC Milan AC Milan
Piast Gliwice Piast Gliwice 3:2 TSV Hartberg TSV Hartberg
FK Kukësi FK Kukësi 0:4 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 0:2 Rio Ave FC Rio Ave FC
Aris Saloniki Aris Thessaloniki 1:2 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Standard Liège Standard Liège 2:0 Bala Town FC Bala Town
NS Mura NS Mura 3:0 Aarhus GF Aarhus GF
Viking FK Viking Stavanger 0:2 Aberdeen FC Aberdeen FC
Coleraine Coleraine FC 2:5 on pens Motherwell FC Motherwell FC
NK Osijek NK Osijek 1:2 FC Basel 1893 FC Basel
Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 5:3 AET FK Jablonec FK Jablonec
Servette FC Servette FC 0:1 Stade Reims Stade Reims
Linfield Linfield FC 0:1 Floriana FC Floriana
FK TSC FK TSC Backa Topola 10:11 on pens FCSB FCSB
Honvéd Budapest Honvéd FC 0:2 Malmö FF Malmö FF
Riga Riga FC 1:0 SP Tre Fiori Tre Fiori
First Round
Rab 26/08/2020 Riteriai FK Riteriai 3:2 AET Derry City Derry City
Kha 27/08/2020 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 3:0 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Kairat Almaty Kairat Almaty 4:1 FC Noah Yerevan FC Noah
Ordabasy Ordabasy Shymkent 1:2 FC Botosani FC Botosani
Ventspils FK Ventspils 2:1 FC Dinamo-Auto Tiraspol Dinamo-Auto
KF Teuta KF Teuta 2:0 Beitar Jerusalem B. Jerusalem
B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 1:0 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Dinamo Minsk Dinamo Minsk 0:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 2:0 Union Titus Petange Titus Petange
Jum 28/08/2020 Sumgayit Sumgayit PFC 0:2 Shkendija Tetovo Shkendija
Alashkert Alashkert Yerevan 0:1 Renova Dzepciste Renova
Apol. Limassol Apollon Limassol 5:1 FC Saburtalo Saburtalo
Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 6:1 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Neftchi Baku Neftchi Baku 2:1 FC Shkupi FC Shkupi
Fehérvár MOL Fehérvár FC 5:3 on pens Bohemian Football Club Dublin Bohemians
NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:1 AET Víkingur Reykjavík Víkingur
Malmö FF Malmö FF 2:0 Cracovia Cracovia
Hammarby Hammarby IF 3:0 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Rosenborg Rosenborg BK 4:2 Breidablik Kópavogur Breidablik
Zalgiris Zalgiris Vilnius 2:0 Paide Linnameeskond Paide
SC Gjilani SC Gjilani 0:2 AET APOEL Nicosia APOEL Nicosia
FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 2:1 Universitatea Craiova Univ. Craiova
CSKA-Sofia CSKA-Sofia 2:1 Sirens FC Sirens FC
Keshla Keshla FK 4:5 on pens KF Laçi KF Laçi
FC Vaduz FC Vaduz 0:2 Hibernians FC Hibernians FC
Aarhus GF Aarhus GF 5:2 FC Honka FC Honka
Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 0:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
The New Saints The New Saints FC 3:1 AET MSK Zilina MSK Zilina
Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 1:4 on pens FC Sfintul Gheorghe Suruceni Sfintul Gheor.
H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 3:0 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 0:1 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Petrocub FC Petrocub 0:2 FK TSC Backa Topola FK TSC
FK Kukësi FK Kukësi 2:1 Slavia Sofia Slavia Sofia
Valletta Valletta FC 0:1 Bala Town FC Bala Town
Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 3:0 FC Differdange 03 Differdange 03
B36 Tórshavn B36 Tórshavn 4:3 AET FCI Levadia FCI Levadia
Servette FC Servette FC 3:0 MFK Ruzomberok Ruzomberok
FCSB FCSB 3:0 FC Shirak Gyumri Shirak Gyumri
Motherwell FC Motherwell FC 5:1 Glentoran FC Glentoran
Aberdeen FC Aberdeen FC 6:0 NSÍ Runavík NSÍ Runavík
NK Maribor NK Maribor 5:6 on pens Coleraine FC Coleraine
Lech Poznan Lech Poznan 3:0 Valmiera FC Valmiera
Partizan FK Partizan Belgrade 1:0 FK RFS RFS
Shamrock Rovers Shamrock Rovers 14:13 on pens Ilves Tampere Ilves
Honvéd Budapest Honvéd FC 2:1 AET FC Inter Turku FC Inter
Kha 10/09/2020 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Jum 11/09/2020 Kalju FC Kalju FC 0:4 NS Mura NS Mura
intermediate stage
Rab 19/08/2020 UE Engordany UE Engordany 1:3 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Kha 20/08/2020 St Joseph's FC St Joseph's FC 1:2 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
Jum 21/08/2020 NSÍ Runavík NSÍ Runavík 5:1 Barry Town United FC Barry Town
FC Santa Coloma FC Santa Coloma 3:4 on pens FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Glentoran Glentoran FC 1:0 HB Tórshavn HB Tórshavn
Coleraine Coleraine FC 1:0 La Fiorita 1967 La Fiorita
Sab 22/08/2020 Tre Penne SP Tre Penne 1:3 SC Gjilani SC Gjilani
Ahd 23/08/2020 Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 3:0 FC Prishtina FC Prishtina

Most valuable players

#playerclubMarket value
1
Harry Kane
Centre-Forward
Tottenham Hotspur
2
Heung-min Son
Left Winger
Tottenham Hotspur
3
Gianluigi Donnarumma
Goalkeeper
AC Milan
4
Franck Kessié
Central Midfiel
AC Milan
5
Tanguy Ndombélé
Central Midfiel
Tottenham Hotspur

Top goalscorers

#playerAgeclubGoals
1
Harry Kane
Centre-Forward
27Tottenham Hotspur
2
Nikita Rukavytsya
Centre-Forward
33Maccabi Haifa
3
Hakan Calhanoglu
Attacking Midfi
26AC Milan
4
Josué
Attacking Midfi
30Hapoel Beer Sheva
5
Nemanja Bilbija
Second Striker
29HSK Zrinjski Mostar
Who do you want to win?

In this match you stick with...

versus FC Basel 1893FC Basel 1893 CSKA-SofiaCSKA-Sofia