Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Type of cup: England Further Cup

Participants: 64

Current champions: Sunderland AFCSunderland AFC

Most valuable player: Folarin Balogun  4.00 m €

ø-Market value: 181 k €

EFL Trophy
447.png
Tournament records
Wins: Bristol City Bristol City 3 time(s)
Matches:   29 games
Goals:   13 goals
Info

Pada halaman permulaan pertandingan, pasukan yang mengambil bahagian dalam satu musim (boleh dipilih dalam menu lungsur) pertama kali disenaraikan mengikut jumlah nilai pasaran. Sebagai tambahan kepada berita, gambaran keseluruhan perlawanan dan senarai penjaring gol, jadual ini menawarkan maklumat lebih lanjut.

Filter by season:
group stage 2.Matchday
Date Home team Home team Away team Away team
group A1
Rab 29/09/2021 Carlisle United Carlisle United 2:00 PG Everton FC U23 Everton U23
Rab 06/10/2021 Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:00 PG Morecambe FC Morecambe FC
group A2
Rab 29/09/2021 Oldham Athletic Oldham Athletic 2:00 PG Leeds United U23 Leeds U23
Rab 06/10/2021 Salford Salford City 2:00 PG Tranmere Rovers Tranmere Rovers
group A3
Rab 06/10/2021 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2:00 PG Wigan Athletic Wigan
Shrewsbury Shrewsbury Town 2:00 PG Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
group A4
Rab 06/10/2021
Bolton Bolton Wanderers 2:00 PG Liverpool FC U23 Liverpool U23
Port Vale Port Vale FC 2:00 PG Rochdale AFC Rochdale
group A5
Rab 22/09/2021 Doncaster Doncaster Rovers 2:00 PG Manchester City U23 Man City U23
Rab 06/10/2021 Rotherham Rotherham United 2:00 PG Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
group A6
Rab 22/09/2021 Bradford Bradford City 2:00 PG Manchester United U23 Man Utd U23
Rab 06/10/2021 Lincoln City Lincoln City 2:00 PG Sunderland AFC Sunderland
group A7
Rab 06/10/2021 Barrow Barrow AFC 2:45 PG Fleetwood Town Fleetwood
Accrington Accrington Stanley 2:45 PG Leicester City U23 Leicester U23
group A8
Rab 06/10/2021 Mansfield Town Mansfield Town 2:00 PG Sheffield Wednesday Sheff Wed
Harrogate Town Harrogate Town 2:45 PG Newcastle United U23 Newcastle U23
group B1
Rab 29/09/2021 Colchester Utd. Colchester United 2:30 PG West Ham United U23 West Ham U23
Rab 06/10/2021 Gillingham FC Gillingham FC 2:00 PG Ipswich Town Ipswich
group B2
Rab 06/10/2021 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 2:45 PG Crystal Palace U23 Palace U23
Rab 13/10/2021
Portsmouth Portsmouth FC 2:45 PG Sutton United Sutton Utd
group B3
Rab 06/10/2021 MK Dons Milton Keynes Dons 2:00 PG Wycombe Wanderers Wycombe
Burton Albion Burton Albion 2:00 PG Aston Villa U23 Aston Villa U23
group B4
Rab 29/09/2021 Forest Green Forest Green Rovers 2:00 PG Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
Rab 06/10/2021 Northampton Northampton Town 2:00 PG Walsall FC Walsall
group B5
Rab 06/10/2021 Cheltenham Cheltenham Town 2:00 PG Exeter City Exeter City
Kha 14/10/2021 Bristol Rovers Bristol Rovers 2:00 PG Chelsea FC U23 Chelsea U23
group B6
Rab 13/10/2021 Newport County Newport County 2:00 PG Arsenal FC U23 Arsenal U23
Plymouth Plymouth Argyle 2:00 PG Swindon Town Swindon Town
group B7
Rab 06/10/2021 Crawley Town Crawley Town 2:00 PG Leyton Orient Leyton Orient
Charlton Charlton Athletic 2:00 PG Southampton FC B Southampton B
group B8
Rab 22/09/2021 Cambridge Utd. Cambridge United 2:00 PG Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Rab 06/10/2021 Oxford United Oxford United 2:45 PG Stevenage FC Stevenage
group stage 1.Matchday
Date Home team Home team Away team Away team
group A1
Rab 01/09/2021 Carlisle United Carlisle United 7:6 on pens Hartlepool United Hartlepool Utd.
Rab 15/09/2021 Morecambe FC Morecambe FC 0:1 Everton FC U23 Everton U23
group A2
Rab 01/09/2021 Oldham Athletic Oldham Athletic 1:0 Salford City Salford
Rab 15/09/2021 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 4:1 Leeds United U23 Leeds U23
group A3
Rab 01/09/2021 Shrewsbury Shrewsbury Town 0:1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Wigan Wigan Athletic 2:4 on pens Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
group A4
Rab 01/09/2021
Bolton Bolton Wanderers 3:2 Port Vale FC Port Vale
Rochdale Rochdale AFC 4:0 Liverpool FC U23 Liverpool U23
group A5
Rab 25/08/2021 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 0:3 Manchester City U23 Man City U23
Rab 08/09/2021 Doncaster Doncaster Rovers 0:6 Rotherham United Rotherham
group A6
Rab 01/09/2021 Bradford Bradford City 0:3 Lincoln City Lincoln City
Sunderland Sunderland AFC postponed Manchester United U23 Man Utd U23
group A7
Rab 01/09/2021 Accrington Accrington Stanley 7:6 on pens Barrow AFC Barrow
Fleetwood Fleetwood Town 4:1 Leicester City U23 Leicester U23
group A8
Rab 01/09/2021 Sheff Wed Sheffield Wednesday 3:0 Newcastle United U23 Newcastle U23
Harrogate Town Harrogate Town 3:1 Mansfield Town Mansfield Town
group B1
Rab 08/09/2021 Colchester Utd. Colchester United 0:1 Gillingham FC Gillingham FC
Rab 15/09/2021 Ipswich Ipswich Town 1:2 West Ham United U23 West Ham U23
group B2
Rab 01/09/2021 Sutton Utd Sutton United 3:0 Crystal Palace U23 Palace U23
Rab 08/09/2021 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 5:3 Portsmouth FC Portsmouth
group B3
Rab 01/09/2021 Burton Albion Burton Albion 1:2 Milton Keynes Dons MK Dons
Wycombe Wycombe Wanderers 1:3 Aston Villa U23 Aston Villa U23
group B4
Rab 01/09/2021 Forest Green Forest Green Rovers 3:5 on pens Northampton Town Northampton
Rab 15/09/2021 Walsall Walsall FC 1:0 Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
group B5
Rab 25/08/2021 Exeter City Exeter City 4:5 on pens Chelsea FC U23 Chelsea U23
Rab 01/09/2021 Bristol Rovers Bristol Rovers 2:0 Cheltenham Town Cheltenham
group B6
Rab 01/09/2021 Newport County Newport County 2:0 Plymouth Argyle Plymouth
Rab 08/09/2021 Swindon Town Swindon Town 2:1 Arsenal FC U23 Arsenal U23
group B7
Rab 01/09/2021 Charlton Charlton Athletic 6:1 Crawley Town Crawley Town
Rab 15/09/2021 Leyton Orient Leyton Orient 1:0 Southampton FC B Southampton B
group B8
Rab 01/09/2021 Cambridge Utd. Cambridge United 4:1 Oxford United Oxford United
Stevenage Stevenage FC 3:4 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23

Most valuable players

#pemainKelabMarket value
1
Folarin Balogun
Centre-Forward
Arsenal FC U23
2
Troy Parrott
Centre-Forward
Milton Keynes Dons
3
Jayden Braaf
Left Winger
Manchester City U23
4
Hannibal Mejbri
Attacking Midfi
Manchester United U23
5
Shola Shoretire
Right Winger
Manchester United U23

Top goalscorers

#pemainAgeKelabGoals
1
Anthony Scully
Right Winger
22Lincoln City
2
Ellis Harrison
Centre-Forward
27Portsmouth FC
3
Callum Morton
Centre-Forward
21Fleetwood Town
4
Danilo Orsi
Centre-Forward
25Harrogate Town
5
Josh Davison
Centre-Forward
21Charlton Athletic
Group table A1
# Kelab Matches +/- Pts
1 Carlisle United 1 1 3
2 Everton FC U23 1 1 3
3 Hartlepool United 1 -1 0
4 Morecambe FC 1 -1 0
Group table A2
# Kelab Matches +/- Pts
1 Tranmere Rovers 1 3 3
2 Oldham Athletic 1 1 3
3 Salford City 1 -1 0
4 Leeds United U23 1 -3 0
Group table A3
# Kelab Matches +/- Pts
1 Wolverhampton Wanderers U23 1 2 3
2 Crewe Alexandra 1 1 3
3 Shrewsbury Town 1 -1 0
4 Wigan Athletic 1 -2 0
Group table A4
# Kelab Matches +/- Pts
1 Rochdale AFC 1 4 3
2 Bolton Wanderers 1 1 3
3 Port Vale FC 1 -1 0
4 Liverpool FC U23 1 -4 0
Group table A5
# Kelab Matches +/- Pts
1 Rotherham United 1 6 3
2 Manchester City U23 1 3 3
3 Scunthorpe United 1 -3 0
4 Doncaster Rovers 1 -6 0
Group table A6
# Kelab Matches +/- Pts
1 Lincoln City 2 4 6
2 Sunderland AFC - -
3 Manchester United U23 1 -1 0
4 Bradford City 1 -3 0
Group table A7
# Kelab Matches +/- Pts
1 Fleetwood Town 1 3 3
2 Accrington Stanley 1 1 3
3 Barrow AFC 1 -1 0
4 Leicester City U23 1 -3 0
Group table A8
# Kelab Matches +/- Pts
1 Sheffield Wednesday 1 3 3
2 Harrogate Town 1 2 3
3 Mansfield Town 1 -2 0
4 Newcastle United U23 1 -3 0
Group table B1
# Kelab Matches +/- Pts
1 West Ham United U23 1 1 3
2 Gillingham FC 1 1 3
3 Ipswich Town 1 -1 0
4 Colchester United 1 -1 0
Group table B2
# Kelab Matches +/- Pts
1 Sutton United 1 3 3
2 AFC Wimbledon 1 2 3
3 Portsmouth FC 1 -2 0
4 Crystal Palace U23 1 -3 0
Group table B3
# Kelab Matches +/- Pts
1 Aston Villa U23 1 2 3
2 Milton Keynes Dons 1 1 3
3 Burton Albion 1 -1 0
4 Wycombe Wanderers 1 -2 0
Group table B4
# Kelab Matches +/- Pts
1 Northampton Town 1 2 3
2 Walsall FC 1 1 3
3 Brighton & Hove Albion U23 1 -1 0
4 Forest Green Rovers 1 -2 0
Group table B5
# Kelab Matches +/- Pts
1 Bristol Rovers 1 2 3
2 Chelsea FC U23 1 1 3
3 Exeter City 1 -1 0
4 Cheltenham Town 1 -2 0
Group table B6
# Kelab Matches +/- Pts
1 Newport County 1 2 3
2 Swindon Town 1 1 3
3 Arsenal FC U23 1 -1 0
4 Plymouth Argyle 1 -2 0
Group table B7
# Kelab Matches +/- Pts
1 Charlton Athletic 1 5 3
2 Leyton Orient 1 1 3
3 Southampton FC B 1 -1 0
4 Crawley Town 1 -5 0
Group table B8
# Kelab Matches +/- Pts
1 Cambridge United 1 3 3
2 Tottenham Hotspur U23 1 1 3
3 Stevenage FC 1 -1 0
4 Oxford United 1 -3 0
Who do you want to win?

In this match you stick with...

versus Bradford CityBradford City Manchester United U23Manchester United U23