Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Type of cup: Spain Domestic Cup

Participants: 126

Current champions: FC BarcelonaFC Barcelona

Most valuable player: Frenkie de Jong  90.00 m €

ø-Market value: 1.90 m €

Piala Raja
94.png
Tournament records
Wins: FC Barcelona Barcelona 31 time(s)
Matches:   80 games
Goals:   56 goals
Info

Pada halaman permulaan pertandingan, pasukan yang mengambil bahagian dalam satu musim (boleh dipilih dalam menu lungsur) pertama kali disenaraikan mengikut jumlah nilai pasaran. Sebagai tambahan kepada berita, gambaran keseluruhan perlawanan dan senarai penjaring gol, jadual ini menawarkan maklumat lebih lanjut.

Filter by season:
Knockout stage 21/22
Date Home team Home team Away team Away team
First Round
Sel 30/11/2021 CD Cayón CD Cayón 11:00 PTG SD Huesca SD Huesca
Marchamalo CD Marchamalo 11:00 PTG Real Valladolid CF Real Valladolid
Rab 01/12/2021 Náxara CD Náxara CD 1:30 PG FC Andorra FC Andorra
Victoria CF Victoria CF 2:00 PG Villarreal CF Villarreal
Laguna CD Laguna 2:00 PG Granada CF Granada CF
Unami CP Unami CP 2:00 PG Deportivo Alavés Alavés
Racing Rioja CF Racing Rioja CF 3:00 PG FC Cartagena FC Cartagena
CD Teruel CD Teruel 3:00 PG AD Alcorcón Alcorcón
UC Ceares Unión Club Ceares 3:00 PG Sporting Gijón Sporting Gijón
Sanluqueño Atlético Sanluqueño 3:30 PG CE Sabadell CE Sabadell
UD Montijo UD Montijo 4:00 PG Burgos CF Burgos CF
CFJ Mollerussa CFJ Mollerussa 4:00 PG Getafe CF Getafe
CD Ebro CD Ebro 4:00 PG Celta de Vigo Celta de Vigo
Águilas FC Águilas FC 4:00 PG UD Almería UD Almería
Albacete Albacete Balompié 4:00 PG Racing Ferrol Racing Ferrol
CD Badajoz CD Badajoz 4:00 PG CD Alcoyano CD Alcoyano
Mensajero CD Mensajero 11:30 PTG Real Zaragoza Real Zaragoza
Kha 02/12/2021 Bergantiños FC Bergantiños FC 1:30 PG CD Tudelano CD Tudelano
CD Brea CD Brea 2:00 PG UD Ibiza UD Ibiza
SD Solares-M. SD Solares-Medio Cudeyo 2:00 PG RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Algeciras CF Algeciras CF 2:00 PG Unionistas CF Unionistas CF
Córdoba CF Córdoba CF 2:00 PG Sevilla FC Sevilla FC
G. Segoviana Gimnástica Segoviana CF 2:00 PG RCD Mallorca RCD Mallorca
Alzira UD Alzira 3:00 PG CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
AD San Juan AD San Juan 3:00 PG UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
Mancha Real Atlético Mancha Real 3:00 PG DUX Internacional de Madrid Inter de Madrid
UCAM Murcia UCAM Murcia CF 3:00 PG Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
CF Talavera CF Talavera de la Reina 3:15 PG UE Cornellà UE Cornellà
Linares Linares Deportivo 3:30 PG Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
CE Europa CE Europa 3:30 PG SD Amorebieta SD Amorebieta
San Fernando CD San Fernando CD 3:30 PG Cultural Leonesa CyD Leonesa
Arenteiro CD Arenteiro 3:30 PG SD Logroñés SD Logroñés
Calahorra CD Calahorra 3:30 PG Atlético Baleares Atl. Baleares
Extremadura Extremadura UD 3:30 PG Zamora CF Zamora CF
San Roque Lepe CD San Roque de Lepe 4:00 PG CD Mirandés CD Mirandés
PanaderiaPulido CF Panadería Pulido 4:00 PG Real Sociedad Real Sociedad
Indep. Alicante CF Independiente Alicante 4:00 PG Real Betis Balompié Real Betis
Jum 03/12/2021 CD Guijuelo CD Guijuelo 2:00 PG Rayo Vallecano Rayo Vallecano
HuracánMelilla CD Huracán Melilla 2:00 PG Levante UD Levante
Gernika Gernika Club 2:00 PG SD Eibar SD Eibar
CF San Agustín CF San Agustín 2:00 PG CA Osasuna CA Osasuna
Peña Sport FC Peña Sport FC 2:30 PG Málaga CF Málaga CF
CD Utrillas CD Utrillas 2:30 PG Valencia CF Valencia
Palencia Cristo CD Palencia Cristo Atlético 3:00 PG Real Unión Club Real Unión
Pulpileño CA Pulpileño 3:00 PG CD Castellón CD Castellón
Calvo Sotelo Calvo Sotelo de Puertollano CF 3:00 PG Girona FC Girona
UD Llanera UD Llanera 3:00 PG UD Logroñés UD Logroñés
SD Leioa SD Leioa 3:00 PG Elche CF Elche CF
CE Andratx CE Andratx 3:00 PG Real Oviedo Real Oviedo
Vélez CF Vélez CF 3:00 PG UD Las Palmas UD Las Palmas
Unión Adarve AD Unión Adarve 3:15 PG CD Lugo CD Lugo
Eldense CD Eldense 3:30 PG CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
Cacereño CP Cacereño 3:30 PG SD Ponferradina Ponferradina
Xerez Deportivo Xerez Deportivo FC 3:45 PG CD Leganés CD Leganés
Villa Fortuna CD Villa de Fortuna 4:00 PG Cádiz CF Cádiz CF
CD Ibiza CD Ibiza Islas Pitiusas 4:00 PG CD Tenerife CD Tenerife
Qualifying Round
Rab 17/11/2021 Nalón Nalón CF 4:5 on pens SD Solares-Medio Cudeyo SD Solares-M.
Kha 18/11/2021 CD Utrillas CD Utrillas 2:0 CD Injerto CD Injerto
CD Aldeano CD Aldeano 1:3 Unami CP Unami CP
Victoria CF Victoria CF 1:0 CD Hernani CD Hernani
CF San Agustín CF San Agustín 6:2 Mora CF Mora CF
CFJ Mollerussa CFJ Mollerussa 1:0 SE Penya Independent Penya Indep.
Villa Fortuna CD Villa de Fortuna 1:0 Atlético Espeleño Espeleño
Indep. Alicante CF Independiente Alicante 7:1 Ceuta 6 de Junio Ceuta 6 Junio
HuracánMelilla CD Huracán Melilla 2:1 Atarfe Industrial CF Atarfe CF
Laguna CD Laguna 4:1 CF Jaraiz CF Jaraiz

Record cup winner

Most valuable players

#pemainKelabMarket value
1
Frenkie de Jong
Central Midfiel
FC Barcelona
2
Marcos Llorente
Central Midfiel
Atlético de Madrid
3
Pedri
Central Midfiel
FC Barcelona
4
Mikel Oyarzabal
Left Winger
Real Sociedad
5
Casemiro
Defensive Midfi
Real Madrid

Top goalscorers

#pemainAgeKelabGoals
1
Riki
Centre-Forward
29CF San Agustín
2
Javier Heredia
Centre-Forward
22CF Independiente Alicante
3
Adrián Hernández
Centre-Forward
21CD Utrillas
4
Pedro Chinchilla
Central Midfiel
31CF Independiente Alicante
5
Óscar Guijarro
Central Midfiel
22Mora CF
Who do you want to win?

In this match you stick with...

versus Bergantiños FCBergantiños FC CD TudelanoCD Tudelano