Matches 24/09/2022

  France U18 France U18 5:1 Scotland U18 Scotland U18
  Sweden U18 Sweden U18 8:7 on pens Austria U18 Austria U18
  Denmark U18 Denmark U18 2:0 Norway U17 Norway U17
  Uzbekistan U19 Uzbekistan U19 2:0 Slovakia U19 Slovakia U19
  Austria U17 Austria U17 0:2 Denmark U17 Denmark U17
  Russia U21 Russia U21 2:1 Kazakhstan U21 Kazakhstan U21
  Hong Kong Hong Kong 0:0 Myanmar Myanmar
  Serbia U19 Serbia U19 0:3 Portugal U19 Portugal U19
  France U19 France U19 2:0 Finland U19 Finland U19
  Italy U18 Italy U18 1:2 Serbia U18 Serbia U18
  Laos Laos 1:3 Maldives Maldives
  Germany U17 Germany U17 1:1 Belgium U17 Belgium U17
  Germany U21 Germany U21 0:1 France U21 France U21
  Romania U18 Romania U18 0:1 Portugal U18 Portugal U18
  Turkey U18 Turkey U18 1:3 Spain U18 Spain U18
  Iran Iran 1:0 Uruguay Uruguay
  Sweden U19 Sweden U19 2:1 Iceland U19 Iceland U19
  Israel U17 Israel U17 0:0 Uruguay U17 Uruguay U17
  Belgium U21 Belgium U21 1:2 Netherlands U21 Netherlands U21
  Kyrgyzstan Kyrgyzstan 1:2 Russia Russia
  Burkina Faso Burkina Faso 1:0 Democratic Republic of the Congo DR Congo
  Equat. Guinea Equatorial Guinea 0:0 Rwanda Rwanda
  Jordan Jordan 2:0 Syria Syria
  Egypt Egypt 3:0 Niger Niger
  Algeria Algeria 1:0 Guinea Guinea
  Mali Mali 1:0 Zambia Zambia
  Qatar Qatar 0:2 Canada Canada
  Austria U16 Austria U16 2:3 Germany U16 Germany U16
 
Argentina Argentina 3:0 Honduras Honduras
  Saudi Arabia Saudi Arabia 0:0 Ecuador Ecuador
  South Africa South Africa 4:0 Sierra Leone Sierra Leone
  Paraguay Paraguay 1:0 United Arab Emirates U. A. E.
  Maghribi Maghribi 2:0 Chile Chile
  Netherlands U17 Netherlands U17 1:00 PG Republic of Ireland U17 Ireland U17
  Austria U21 Austria U21 5:1 Montenegro U21 Montenegro U21
 
Brazil Brazil 3:0 Ghana Ghana
  Singapore Singapore 1:1 India India
 
Indonesia Indonesia 3:2 Curaçao Curaçao
hari perlawanan 31 Náutico Clube Náutico Capibaribe 1:3 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
  Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 0:2 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
  Ituano Ituano Futebol Clube (SP) 2:0 Brusque Futebol Clube (SC) Brusque-SC
Group 3 Germany Germany 0:1 Hungary Hungary
  Italy Italy 1:0 England England
Group 1 Armenia Armenia 0:5 Ukraine Ukraine
Group 3 Finland Finland 1:1 Romania Romania
  Bosnia Bosnia-Herzegovina 1:0 Montenegro Montenegro
Group 4 Georgia Georgia 2:0 North Macedonia North Macedonia
  Bulgaria Bulgaria 5:1 Gibraltar Gibraltar
Group 2 Estonia Estonia 2:1 Malta Malta
hari perlawanan 8 VVOG VVOG Harderwijk 2:2 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  Harkemase Boys Harkemase Boys 0:0 DVS '33 Ermelo DVS '33
  DOVO VV DOVO Veenendaal 3:1 BVV Barendrecht Barendrecht
  RKAV Volendam RKAV Volendam 4:1 SV Urk SV Urk
  ACV Assen ACV Assen 1:1 FC Rijnvogels Rijnvogels
  Ter Leede VV Ter Leede 2:1 VV Staphorst Staphorst
  ASWH ASWH Ambacht 0:4 GVVV Veenendaal GVVV
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 1:1 VV SteDoCo SteDoCo
  Sportlust '46 Sportlust '46 5:1 HSV Hoek Hoek
hari perlawanan 5 Gravenzande FC 's-Gravenzande 4:2 SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
  Jodan Boys CVV de Jodan Boys 5:3 ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Spijkenisse VV Spijkenisse 7:1 VV Capelle VV Capelle
  Smitshoek VV Smitshoek 2:2 VV Kloetinge VV Kloetinge
  Achilles Veen Achilles Veen 0:0 SV Poortugaal SV Poortugaal
  Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 0:1 ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
  VV Goes VV Goes 3:0 ASV De Dijk De Dijk
  Nieuwenhoorn VV Nieuwenhoorn 0:1 VV WNC WNC
  DHSC Utrecht DHSC Utrecht 6:5 SV Huizen SV Huizen
  Genemuiden SC Genemuiden 4:0 VV Buitenpost Buitenpost
  VV Eemdijk VV Eemdijk 1:0 AZSV Aalten AZSV Aalten
  SDV Barneveld SDV Barneveld 3:1 VV Berkum Berkum
  WV-HEDW WV-HEDW Amsterdam 1:2 AVV Swift Swift
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 2:2 VV DETO Twenterand DETO
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen 0:0 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Olde Veste '54 Olde Veste '54 1:0 CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn
hari perlawanan 4 Erpe-Mere Utd Erpe-Mere United 1:1 FC Gullegem FC Gullegem
hari perlawanan 17 Rollon Pojat Rollon Pojat 2:1 Haukiputaan Pallo HauPa
  PS Kemi PS Kemi Kings 10:1 FC Raahe FC Raahe
  OPS Oulun Palloseura 9:0 Kemin Palloseura KePS
hari perlawanan 21 Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 3:0 FC Futura FC Futura
  Pallokerho Pallokerho Keski-Uusimaa 4:0 FC LaPa FC LaPa
  Reipas Lahti FC Reipas Lahti 3:0 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
  PPJ Helsinki PPJ Helsinki 3:4 Atlantis FC Atlantis FC
  Peli-Karhut Peli-Karhut 2:3 JIPPO Joensuu JIPPO
hari perlawanan 25 SalPa Salon Palloilijat 4:1 Hämeenlinnan Jalkapalloseura HJS
  Espoon PS Espoon Palloseura 3:1 Tampereen Ilves-Kissat Ilves-Kissat
  VJS Vantaa Vantaan Jalkapalloseura 1:0 Grankulla IFK Grankulla IFK
  FC Jazz FC Jazz 2:1 Kaarinan Pojat KaaPo
  FC Honka II FC Honka II 4:1 Tampere United Tampere United
hari perlawanan 21 Jakobstads BK Jakobstads Bollklubb 2:0 Gamlakarleby Bollklubb GBK
  Vaasa IFK Vaasa IFK 1:0 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
  RoPS Rovaniemen Palloseura 1:0 FC Vaajakoski FC Vaajakoski
  SC Riverball SC Riverball 1:0 Savon Pallo Savon Pallo
  FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 4:0 Keuruun Pallo Keuruun
  Kings SC Kings SC 0:3 Kuopion Elo Kuopion Elo
  AC Barca AC Barca 2:2 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37
hari perlawanan 22 Union Plaani Union Plaani 0:4 Kultsu FC Kultsu FC
  Savonlinnan Savonlinnan Työväen Palloseura 5:0 Ristiinan Pallo Ristiinan
  Kotajärven Kotajärven Pallo 3:2 Haminan Pallo-Kissat Haminan PK
  Imatran PS Imatran Palloseura 3:1 Kouvolan Jalkapallo KJP Kouvola
hari perlawanan 20 Kirkkonummi FC Kirkkonummi 3:0 SAPA Helsinki SAPA Helsinki
  FC Finnkurd FC Finnkurd 1:1 Ekenäs IF II Ekenäs IF II
  BK-46 Bollklubben-46 2:0 Leppävaaran Pallo Leppävaaran
  FC Espoo FC Espoo 0:2 Espoon Palloseura II EPS II
  Valtti Puotinkylän Valtti 3:1 Malmin Palloseura MPS
  FC Kontu FC Kontu 7:0 FC Viikingit II FC Viikingit II
  Puistolan Puistolan Urheilijat 3:2 Töölön Taisto Töölön Taisto
  HIFK II Helsinki IFK II 1:4 Toukolan Teräs Toukolan Teräs
hari perlawanan 9 LPS Laajasalon Palloseura 4:0 Tuusulan Palloseura TuPS
hari perlawanan 20 JäPS II Järvenpään Palloseura II 0:1 Pallokerho Keski-Uusimaa II PKKU II
  Atletico Malmi MPS/Atletico Malmi 1:1 Riihimäen Palloseura RiPS
  TiPS Tikkurilan Palloseura 5:1 Koivukylän Palloseura KoiPS
hari perlawanan 3 Mikkelin Mikkelin Palloilijat 1:2 SJK Seinäjoki II SJK II
  IF Gnistan IF Gnistan 4:2 PEPO Lappeenranta PEPO
  TPS Turun Palloseura 0:1 FF Jaro FF Jaro
hari perlawanan 13 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 1:0 SC Ettmannsdorf Ettmannsdorf
  SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 1:4 SpVgg Lam SpVgg Lam
  Osterhofen SpVgg Osterhofen 0:0 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
  Tegernheim FC Tegernheim 3:2 VfB Straubing VfB Straubing
  TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 2:2 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 1:0 TSV Bogen TSV Bogen
  FC Amberg FC Amberg 0:3 TSV Seebach TSV Seebach
  Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 1:3 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 1:2 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 2:0 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  FCE Münchberg FC Eintracht Münchberg 4:0 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 6:0 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 1:2 SV Seligenporten Seligenporten
  Kickers Selb Kickers Selb 2:2 SV Mitterteich SV Mitterteich
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 2:2 DJK Dampfach DJK Dampfach
  TSV Gochsheim TSV Gochsheim 2:0 FC Coburg FC Coburg
  TuS Röllbach TuS Röllbach 7:1 1.FC Sand 1.FC Sand
  TG Höchberg TG Höchberg 3:0 TSV Rottendorf TSV Rottendorf
  TSV Karlburg TSV Karlburg 1:3 SV Vatanspor Aschaffenburg SV Vatanspor
  TSV Mönchröden TSV Mönchröden 1:1 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
hari perlawanan 12 TSV Grünwald TSV Grünwald 0:1 SV Bruckmühl SV Bruckmühl
  TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 2:0 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
  FC Unterföhring FC Unterföhring 3:0 SC Eintracht Freising SE Freising
  TSV Ampfing TSV Ampfing 0:0 SSV Eggenfelden SSV Eggenfelden
  FC Schwaig FC Sportfreunde Schwaig 2:2 SV Pullach SV Pullach
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 1:4 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  Forstinning VfB Forstinning 2:1 TSV Brunnthal TSV Brunnthal
  TuS Geretsried TuS Geretsried 2:3 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
hari perlawanan 5 1.FC Burg 1.FC Burg 7:0 SV Türkspor Bremen-Nord SV Türkspor
hari perlawanan 7 Kaltenkirchen Kaltenkirchener TS 1:1 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
hari perlawanan 8 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 0:0 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
hari perlawanan 6 Homburg-Nü. SSV Homburg-Nümbrecht 3:0 FV Wiehl FV Wiehl
  SV Schlebusch SV Schlebusch 1:1 FSV SW Neunkirchen-Seelscheid Neunkirchen-S.
  FV Bad Honnef FV Bad Honnef 3:1 SV Altenberg 1948 SV Altenberg
hari perlawanan 10 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 2:1 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
  FV Eppelborn FV Eppelborn 0:1 SF Köllerbach SF Köllerbach
  RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 5:0 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
  B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 2:2 VfL Primstal VfL Primstal
  SV Bliesmengen SV Bliesmengen-Bolchen 4:1 DJK Ballweiler-Wecklingen Ballweiler-We.
hari perlawanan 7 Slesvig IF Slesvig IF 1:1 TuS Collegia Jübek Collegia Jübek
  TSV Kropp TSV Kropp 0:4 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
  BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel 0:4 TuS Rotenhof TuS Rotenhof
  IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 1:4 Osterrönfelder TSV Osterrönfeld
hari perlawanan 8 Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel 3:2 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
hari perlawanan 10 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 3:3 STK Eilvese STK Eilvese
  SV Bavenstedt SV Bavenstedt 2:2 OSV Hannover OSV Hannover
  FC Eldagsen FC Eldagsen 1:1 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
hari perlawanan 5 Scherpenberg SV Scherpenberg 2:1 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
hari perlawanan 7 SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 1:3 TSV Altenholz TSV Altenholz
  TSV Kronshagen TSV Kronshagen 0:0 Gettorfer SC Gettorfer SC
  SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 4:0 Preetzer TSV Preetzer TSV
  SVT Neumünster SVT Neumünster 2:1 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
  TSV Klausdorf TSV Klausdorf 5:3 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
hari perlawanan 8 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 1:6 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
  FSG Ehrang/P. FSG Ehrang/Pfalzel 9:1 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
  SG HWW Emm./Ni. SG HWW Emmerichenhain/Niederroßbach 1:2 FC Hochwald Zerf FC Hochwald
  Emmelshausen TSV Emmelshausen 0:2 FC Cosmos Koblenz FC Cosmos
  FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 2:0 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Third Round Bornaer SV Bornaer SV 0:11 FSV Zwickau FSV Zwickau
  Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 0:2 FC Grimma FC Grimma
  SV Naunhof 1920 SV Naunhof 1920 0:4 SC Freital SC Freital
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 1:0 SSV Markranstädt Markranstädt
  Einh. Frohburg BSV Einheit Frohburg 6:7 on pens Lipsia Eutritzsch Lipsia Eutritzsch
  Tanne Thalheim SV Tanne Thalheim 0:4 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
  ATSV FA Wurzen ATSV Frisch Auf Wurzen 0:11 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
hari perlawanan 2 Inter Leipzig FC International Leipzig 1:2 FSV Oderwitz Oderwitz
hari perlawanan 8 TSG Weinheim TSG Weinheim 3:4 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
  1.FC Mühlhausen 1.FC Mühlhausen 3:0 FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
hari perlawanan 9 VfL Nagold VfL Nagold 5:1 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
  SV Fellbach SV Fellbach 1:4 Sportfreunde Schwäbisch Hall SF Schw. Hall
  Norm. Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 2:0 Sportfreunde Dorfmerkingen Dorfmerkingen
  FC Wangen 05 FC Wangen 05 3:3 VfL Sindelfingen Sindelfingen
  SC Geislingen SC Geislingen 0:6 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
  TSV Berg TSV Berg 2:6 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  TSV Essingen TSV Essingen 2:2 TSV Ilshofen TSV Ilshofen
  TSG Tübingen TSG Tübingen 0:4 FV Biberach/Riß FV Biberach
  VfL Pfullingen VfL Pfullingen 2:1 TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
hari perlawanan 10 SF/BG Marburg SF/BG Marburg 1:2 FC Ederbergland FC Ederbergland
  Vikt. Bronnzell SG Viktoria Bronnzell 2:4 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 2:2 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
hari perlawanan 8 MSC Preussen MSC Preussen 1899 1:2 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
  Eintr. Emseloh SV Eintracht Emseloh 2:2 1.FC Magdeburg II Magdeburg II
hari perlawanan 12 Haldensleber SC Haldensleber SC 1:0 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
hari perlawanan 8 FC Denzlingen FC Denzlingen 3:4 FC Auggen FC Auggen
  SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 8:2 SV Bühlertal SV Bühlertal
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 2:0 FC Teningen FC Teningen
  FC 04 Singen FC 04 Singen 2:1 SC Hofstetten SC Hofstetten
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 6:0 FC Waldkirch FC Waldkirch
  SV Linx SV Linx 2:1 FV Rot-Weiß Elchesheim RW Elchesheim
hari perlawanan 9 Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 6:1 SV Hermersberg SV Hermersberg
  SV Steinwenden SV Steinwenden 0:1 VfR Baumholder VfR Baumholder
Second Round Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 1:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
  RSV Eintracht RSV Eintracht 1949 2:4 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
  Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 3:1 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
  Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 0:3 Germania Schöneiche G. Schöneiche
  SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 2:4 VfB 1921 Krieschow VfB Krieschow
  1.FC Guben 1.FC Guben 0:3 Ludwigsfelder FC Ludwigsfelde
  GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 2:4 SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
  F. Babelsberg Fortuna Babelsberg 0:3 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  GW Ahrensfelde Grün-Weiß Ahrensfelde 0:2 FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
  Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 0:1 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
  Alt Ruppin SV Eintracht Alt Ruppin 1:2 AET Union Klosterfelde U. Klosterfelde
  Einh. Zepernick Einheit Zepernick 1:0 SC Victoria 1914 Templin SCV Templin
  Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 3:2 AET SV Frankonia Wernsdorf Fr. Wernsdorf
  S. Brandenburg FC Stahl Brandenburg 2:0 Brandenburger SC Süd Brandenburg. SC
  C. Buckow/Wald. FC Concordia Buckow/Waldsieversdorf 03 0:2 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
  Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 7:8 on pens FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Third Round Brüeler SV Brüeler SV 1:0 HSG Uni Greifswald HSG Greifswald
  Siedenbollentin SV Siedenbollentin 2:3 Malchower SV 90 Malchower SV
  Doberaner FC Doberaner FC 3:0 Dynamo Schwerin Dyn. Schwerin
  SV Kröslin SV Kröslin 1950 1:2 Schweriner SC Schweriner SC
  Testorf Upahl FSV Testorf Upahl 0:3 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
  PSV Ribnitz-D. PSV Ribnitz-Damgarten 0:4 SV Stralendorf SV Stralendorf
  FSV Dummerstorf FSV Dummerstorf 47 0:1 Kickers JuS 03 Kickers JuS 03
  SV Pastow SV Pastow 2:3 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
  Cambs-Leezen SpVgg Cambs-Leezen 0:4 Greifswalder FC Greifswalder FC
  FSV Bentwisch FSV Bentwisch 1:6 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  Warnemünde SV Warnemünde 2:5 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  Güstrower SC Güstrower SC 09 3:7 AET MSV Pampow MSV Pampow
  SG Carlow SG Carlow 2:1 Grimmener SV Grimmener SV
Second Round RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 2:1 MSV Duisburg MSV Duisburg
Third Round Santersleben SV Groß Santersleben 0:7 Germania Halberstadt G. Halberstadt
  SSV Gardelegen SSV 80 Gardelegen 3:1 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
  U. Schönebeck Union 1861 Schönebeck 5:0 TuS Wahrburg TuS Wahrburg
  IMO Merseburg VfB IMO Merseburg 2:0 SC Bernburg SC Bernburg
  RW Kemberg SV Rot-Weiß Kemberg 3:2 TuS Schwarz-Weiß Bismark TuS SW Bismark
  VfL Halle 96 VfL Halle 1896 0:3 SV Blau-Weiß Zorbau SV BW Zorbau
  RW Weißenfels SV Rot-Weiß Weißenfels 5:4 on pens SG Reppichau SG Reppichau
  SV Baalberge SV 08 Baalberge 0:2 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
  SC Naumburg SC Naumburg 0:5 1.FC Zeitz 1.FC Zeitz
  Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 0:5 SSC Weißenfels SSC Weißenfels
  SVS Magdeburg SV Seilerwiesen Magdeburg 0:1 Blankenburger FV Blankenb. FV
  Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 1:0 Cöthener FC Germania 03 CFC Germania
  Turbine Halle Turbine Halle 1:4 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
  SV 09 Staßfurt SV 09 Staßfurt 4:2 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Round of 16 FC Greiz 1.FC Greiz 2:1 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  SV Schmölln SV Schmölln 1913 1:2 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  FSV Schleiz FSV Schleiz 0:8 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
  FSV Kölleda FSV Kölleda 0:4 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
  VfB Apolda VfB Apolda 0:7 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
  SV Steinach SV Steinach 0:2 AET SC Heiligenstadt Heiligenstadt
  Traktor Teichel SG Traktor Teichel 2:4 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
hari perlawanan 21 Godoy Cruz CD Godoy Cruz Antonio Tomba 0:1 CA Boca Juniors Boca Juniors
  Huracán CA Huracán 3:1 CA Banfield Banfield
hari perlawanan 35 Quilmes Quilmes Atlético Club 1:1 Club Almagro Almagro
hari perlawanan 7 Puebla FC Puebla FC 2:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
hari perlawanan 16 Necaxa Club Necaxa 2:2 Mazatlán FC Mazatlán FC
hari perlawanan 3 Jocoro Jocoro FC 3:2 CD Águila CD Águila
  L.A. Firpo CD Luis Angel Firpo 1:2 CD Dragón CD Dragón
  Alianza FC Alianza FC 5:0 Once Deportivo FC Once Deportivo
  ADI Metapán AD Isidro Metapán 2:2 CD FAS FAS
  Chalatenango AD Chalatenango 2:4 CD Platense Zacatecoluca CD Platense
  Marte CD Atlético Marte 3:2 Santa Tecla FC Santa Tecla
Group A Cerveceria Deportivo Cerveceria 10:0 Alianza FC. Alianza FC
hari perlawanan 14 Bogotá FC Bogotá FC 1:0 Orsomarso SC Orsomarso SC
  Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 0:0 Real Santander Real Santander
  Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 0:0 Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF
hari perlawanan 38 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:6 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 1:0 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 0:2 Yokohama FC Yokohama FC
  Oita Trinita Oita Trinita 2:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
hari perlawanan 26 Gainare Tottori Gainare Tottori 6:0 Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Ehime FC Ehime FC 0:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Group A Grulla U18 Iwate Grulla Morioka U18 1:00 PTG Vegalta Sendai U18 Vegalta U18
hari perlawanan 23 FC Osaka FC Osaka 2:0 Sony Sendai Sony Sendai
  Nara Club Nara Club 1:3 Verspah Oita Verspah Oita
hari perlawanan 13 F. Marinos U18 Yokohama F. Marinos U18 3:3 Kiryu Daiichi High School Kiryu Daiichi
hari perlawanan 14 Riseisha HS Riseisha High School 2:2 Shimizu S-Pulse U18 S-Pulse U18
hari perlawanan 9 Niigata UH&W FC Niigata Univ. of Health & Welfare FC 1:2 Japan Soccer College FC JSC FC
hari perlawanan 15 Kansai Uni '08 Kansai University FC 2008 3:0 Takasago Mineiro Takasago Min.
  KanDai Club '10 Kansai Univ. Club 2010 2:2 Hannan University Club Hannan Uni Club
hari perlawanan 14 Tepatitlán Tepatitlán FC 3:2 CD Tapatío Tapatío
  Correcaminos Correcaminos de la UAT 1:1 Raya2 Expansión Raya2
hari perlawanan 6 Velez Mostar FK Velez Mostar postponed HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
hari perlawanan 29 AC Barnechea AC Barnechea 4:2 Deportes Melipilla Melipilla
hari perlawanan 7 OFK Gradina OFK Gradina Srebrenik 2:1 FK Gorazde FK Gorazde
  Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:0 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
  Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 3:1 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 0:1 BFK SIMM-BAU Simm-Bau
  Travnik NK Travnik 0:3 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 1:2 HNK Tomislav T. HNK Tomislav T.
  FK Rad. Lukavac FK Radnicki Lukavac 0:2 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
hari perlawanan 9 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 2:0 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
  Drina Zvornik FK Drina Zvornik 4:1 FK Sloboda Mrkonjic Grad Mrkonjic
  FK Laktasi FK Laktasi 2:0 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
  Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 1:0 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
  Tekstilac FK Tekstilac Derventa 3:1 FK Omarska FK Omarska
  Famos Vojkovici FK Famos Vojkovici 0:1 FK Sloboda Novi Grad S. Novi Grad
  Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor 0:3 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 3:1 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
hari perlawanan 27 Pocheon Citizen Pocheon Citizen 2:3 Busan Transportation Corp. Busan Trans. C.
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 0:1 FC Mokpo FC Mokpo
hari perlawanan 30 Seoul Jungnang Seoul Jungnang 2:0 Geoje Citizen Geoje Citizen
  Jeonju Citizen Jeonju Citizen 3:2 Yeoju FC Yeoju FC
  Jeonbuk Reserve Jeonbuk Hyundai Motors Reserves 0:1 Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek C.
  Seoul N. United Seoul Nowon United 1:2 Chungju Citizen Chungju Citizen
hari perlawanan 9 NK Krka NK Krka 3:1 Vitanest Bilje ND Bilje
  NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 2:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
  ND Primorje ND Primorje 2:2 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
  ND Ilirija ND Ilirija 1911 0:0 NK Dekani NK Dekani
hari perlawanan 30 Charleston Charleston Battery 0:3 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:1 Birmingham Legion FC Legion FC
  Louisville City Louisville City FC 1:2 Memphis 901 FC Memphis 901
hari perlawanan 41 Bucheon FC Bucheon FC 1995 0:1 Gimpo FC Gimpo FC
hari perlawanan 26 Richmond Richmond Kickers 1:1 Central Valley Fuego FC CV Fuego FC
  Charlotte Ind. Charlotte Independence 2:1 North Carolina FC North Carolina
hari perlawanan 8 Airbus UK Airbus UK Broughton 4:4 Newtown AFC Newtown
  Penybont Penybont FC 3:1 Aberystwyth Town Aberystwyth
  Connah's Quay Connah's Quay Nomads 1:0 Pontypridd United Pontypridd
  Haverfordwest Haverfordwest County 1:1 Flint Town United Flint Town
  Bala Bala Town 2:0 Cardiff Metropolitan University Cardiff Met
hari perlawanan 9 Porthmadog CPD Porthmadog 1:1 Holyhead Hotspur Holyhead H.
  Buckley Buckley Town 1:4 Colwyn Bay Colwyn Bay
  Guilsfield FC Guilsfield FC 0:1 Cefn Druids Cefn Druids
  Chirk AAA Chirk AAA 2:1 Prestatyn Town Prestatyn
  Llanidloes Llanidloes Town 0:2 Conwy Borough Conwy
  Gresford Gresford Athletic 1:2 Holywell Town Holywell
  Penrhyncoch Penrhyncoch FC 0:2 Llandudno FC Llandudno
  Mold Alex Mold Alexandra 1:2 Ruthin Town Ruthin
hari perlawanan 7 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 1:4 Stirling Albion FC Stirling
hari perlawanan 10 Brechin City Brechin City FC postponed Nairn County FC Nairn County
  Keith FC Keith FC postponed Buckie Thistle FC Buckie Thistle
  Banks O' Dee Banks O' Dee FC 2:0 Forres Mechanics FC Forres
  Turriff Turriff United FC 5:1 Deveronvale FC Deveronvale FC
  Clachnacuddin Clachnacuddin FC 1:3 Formartine United FC Formartine
  Wick Academy Wick Academy FC 1:1 Rothes FC Rothes
  Fraserburgh Fraserburgh FC 2:2 Brora Rangers FC Brora Rangers
  Lossiemouth Lossiemouth FC 1:4 Huntly FC Huntly FC
  Strathspey Strathspey Thistle FC 2:2 Inverurie Loco Works FC Inverurie Locos
  Broomhill Open Goal Broomhill FC 1:1 Heart of Midlothian FC Reserves Hearts FC II
  Dalbeattie Star Dalbeattie Star FC 0:3 Gretna FC 2008 Gretna
  Civil Service Civil Service Strollers FC 2:1 The Spartans FC Spartans
  East Kilbride East Kilbride FC 1:0 Cumbernauld Colts FC Cumbernauld CFC
  Celtic Reserves Celtic FC Reserves postponed Caledonian Braves FC Cal. Braves
  Stirling Uni University of Stirling FC 5:0 University AFC Edinburgh Uni
  Bo'ness United Bo'ness United FC 6:0 East Stirlingshire FC East Stirling
  Tranent JFC Tranent Juniors FC 4:2 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Third Round Annan Athletic Annan Athletic FC 1:2 Kelty Hearts FC Kelty Hearts
  Falkirk FC Falkirk FC 2:0 Partick Thistle FC Partick Thistle
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 1:0 Airdrieonians FC Airdrieonians
  The New Saints The New Saints 0:3 Dundee FC Dundee FC
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 7:6 on pens Brechin City FC Brechin City
  Montrose Montrose FC 4:2 Kilmarnock FC B Kilmarnock B
  Buckie Thistle Buckie Thistle FC 1:2 Linfield FC Linfield
  Clyde FC Clyde FC 1:0 Caernarfon Town Caernarfon
  Cove Rangers Cove Rangers FC 0:1 Raith Rovers FC Raith Rovers
  Peterhead FC Peterhead FC 0:4 Elgin City FC Elgin City
  Arbroath Arbroath FC 2:1 East Fife FC East Fife
Fifth Round Dessel Sport KFC Dessel Sport 2:1 AET Royal Excelsior Virton RE Virton
hari perlawanan 10 Southport Southport FC 1:0 Leamington FC Leamington
  Alfreton Alfreton Town 1:0 Brackley Town Brackley
  Darlington Darlington FC 2:0 Peterborough Sports Peterb Sports
  Banbury Banbury United 2:1 Scarborough Athletic Scarborough Athletic
  Farsley Farsley Celtic 2:2 Spennymoor Town Spennymoor Town
  Buxton Buxton FC 0:0 Chester FC Chester
  Hereford FC Hereford 3:0 Blyth Spartans Blyth Spartans
  Fylde AFC Fylde 3:1 Bradford (Park Avenue) Bradford PA
  Chorley Chorley FC 3:0 Gloucester City Gloucester
  Kettering Kettering Town 0:3 Kidderminster Harriers Kidderminster
  Telford Utd AFC Telford United 1:2 Boston United Boston Utd
  Curzon Ashton Curzon Ashton 1:1 King's Lynn Town King's Lynn
  Farnborough Farnborough FC 1:2 St. Albans City St. Albans City
  Welling Utd. Welling United 2:2 Havant & Waterlooville FC Havant & Water.
  Cheshunt Cheshunt FC 3:4 Tonbridge Angels Tonbridge
  Hemel Hemel Hempstead Town 1:1 Worthing FC Worthing
  Weymouth FC Weymouth FC 0:2 Dover Athletic Dover Athletic
  Chippenham Chippenham Town 2:1 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
  Hungerford Hungerford Town 0:1 Ebbsfleet United Ebbsfleet
  Concord Rangers Concord Rangers 2:4 Eastbourne Borough Eastbourne
  Oxford City Oxford City 3:3 Bath City Bath City
  Dartford Dartford FC 2:1 Hampton & Richmond Borough Hampton & Rich.
  Taunton Town Taunton Town 0:0 Chelmsford City Chelmsford
  Braintree Braintree Town 1:1 Slough Town Slough
hari perlawanan 13 Gen. Caballero Club General Caballero (JLM) 3:0 Club Guaraní Guaraní
  12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 0:2 Club Sol de América Sol de América
hari perlawanan 10 Maldonado Club Deportivo Maldonado 2:1 CA Boston River Boston River
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 1:1 Montevideo Wanderers Wanderers
hari perlawanan 18 Läänemaa JK Läänemaa JK Haapsalu 1:2 FC Tallinn FC Tallinn
hari perlawanan 19 Finn Harps Finn Harps 0:2 Bohemian Football Club Bohemians
hari perlawanan 32 Longford Town Longford Town FC 1:1 Treaty United Treaty United
hari perlawanan 13 Mahar United Mahar United 1:2 GFA FC GFA FC
hari perlawanan 19 Penang Penang FC 1:0 Kuala Lumpur City FC Kuala Lumpur
hari perlawanan 11 Forest Green Forest Green Rovers 0:4 Exeter City Exeter City
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 3:1 Wycombe Wanderers Wycombe
  Morecambe FC Morecambe FC 1:2 Cambridge United Cambridge Utd.
  Shrewsbury Shrewsbury Town 2:1 Burton Albion Burton Albion
  Barnsley FC Barnsley FC 3:1 Charlton Athletic Charlton
  Oxford United Oxford United postponed Fleetwood Town Fleetwood
  Bristol Rovers Bristol Rovers 0:1 Accrington Stanley Accrington
  Peterborough Peterborough United 3:0 Port Vale FC Port Vale
  Derby Derby County postponed Cheltenham Town Cheltenham
  Portsmouth Portsmouth FC postponed Bolton Wanderers Bolton
  Lincoln City Lincoln City postponed Milton Keynes Dons MK Dons
  Northampton Northampton Town 2:1 Stockport County Stockport
  Grimsby Town Grimsby Town 1:2 Swindon Town Swindon Town
  Walsall Walsall FC 0:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Bradford Bradford City 2:2 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 0:0 Gillingham FC Gillingham FC
  Colchester Utd. Colchester United 0:1 Rochdale AFC Rochdale
  Newport County Newport County 1:1 Carlisle United Carlisle United
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 1:2 Mansfield Town Mansfield Town
  Stevenage Stevenage FC 1:0 Harrogate Town Harrogate Town
  Doncaster Doncaster Rovers 4:1 Crawley Town Crawley Town
  Sutton Utd Sutton United 1:2 Salford City Salford
  Barrow Barrow AFC 0:2 Leyton Orient Leyton Orient
  Eastleigh Eastleigh FC 1:0 FC Halifax Town Halifax Town
  Woking Woking FC 2:0 Solihull Moors Solihull Moors
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 0:1 Gateshead FC Gateshead
  Wrexham Wrexham AFC 6:0 Torquay United Torquay
  Altrincham Altrincham FC 1:0 Aldershot Town Aldershot
  Maidstone Maidstone United 1:2 Chesterfield FC Chesterfield FC
  Yeovil Town Yeovil Town 1:1 Boreham Wood FC Boreham Wood
  Bromley Bromley FC 3:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 3:2 Dorking Wanderers Dorking
  York City York City 1:3 Notts County Notts County
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 5:4 Barnet FC Barnet
  Wealdstone Wealdstone FC 0:1 Southend United Southend United
hari perlawanan 8 Coleraine Coleraine FC 2:0 Newry City AFC Newry City
  Crusaders Crusaders FC 3:0 Ballymena United Ballymena
  Dungannon Dungannon Swifts 2:0 Portadown FC Portadown
  Carrick Rangers Carrick Rangers 0:1 Larne FC Larne FC
  HW Welders Harland & Wolff Welders 0:1 Ballinamallard United Ballinamallard
  Institute FC Institute FC 2:0 Ballyclare Comrades FC Ballyclare
  Warrenpoint Warrenpoint Town FC 1:0 Annagh United FC Annagh United
  Ards FC Ards FC 1:0 Dundela FC Dundela FC
  Dergview Dergview FC 2:3 Knockbreda FC Knockbreda FC
hari perlawanan 4 Dollingstown FC Dollingstown FC 6:0 PSNI FC PSNI FC
  Queen's Uni Queen's University 3:4 Portstewart FC Portstewart FC
  Limavady United Limavady United 1:1 Banbridge Town Banbridge
  Lisburn FC Lisburn Distillery FC 1:2 Tobermore United FC Tobermore
  Moyola Park Moyola Park AFC 3:0 Armagh City FC Armagh City FC
  Ballymacash Ballymacash Rangers 1:1 Bangor FC Bangor
hari perlawanan 5 Lecco Calcio Lecco 1912 3:0 Mantova 1911 Mantova
  Pro Sesto Pro Sesto 1913 1:2 Sangiuliano City Sangiuliano
  Pergolettese US Pergolettese 1932 1:1 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Trento AC Trento 1:1 US Triestina Triestina
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 2:2 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 0:1 Feralpisalò Feralpisalò
  Pordenone Pordenone Calcio 0:1 Calcio Padova Padova
  Pro Patria Aurora Pro Patria 1:1 AC Renate Renate
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:2 Novara FC Novara
  Recanatese US Recanatese 0:2 SEF Torres 1903 Torres
  Cesena Cesena FC 1:1 US Città di Pontedera Pontedera
  Olbia Olbia Calcio 1905 0:0 ACR Siena 1904 Siena
  Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 2:2 Fermana FC Fermana
  Reggiana AC Reggiana 1919 2:0 San Donato Tavarnelle San Donato
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 0:0 Virtus Entella Virtus Entella
  Vis Pesaro Vis Pesaro 1898 0:3 US Ancona Ancona
  Imolese Imolese Calcio 1919 0:2 US Fiorenzuola 1922 Fiorenzuola
  Lucchese Lucchese 1905 2:1 Rimini FC Rimini
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 2:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Monterosi Monterosi Tuscia FC 2:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Fidelis Andria Fidelis Andria 2018 1:1 AZ Picerno Picerno
hari perlawanan 6 Ankaraspor Ankaraspor 0:3 Somaspor Somaspor
  E. Erokspor Esenler Erokspor 3:2 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Inegölspor Inegölspor 2:0 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
  Usak Spor Usak Spor 0:3 Kocaelispor Kocaelispor
First Round Denbigh Denbigh Town 6:1 Llanrwst United Llanrwst
hari perlawanan 7 Sporting Gijón Sporting Gijón 2:1 UD Ibiza UD Ibiza
  SD Huesca SD Huesca 1:0 CD Leganés CD Leganés
  CD Mirandés CD Mirandés 2:0 Real Zaragoza Real Zaragoza
  Paris 13 Atl. Paris 13 Atletico 0:1 US Avranches US Avranches
  FC Versailles FC Versailles 78 2:2 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
  Red Star FC Red Star FC 2:2 FC Martigues FC Martigues
  Borgo FC Borgo 2:2 Le Mans FC Le Mans FC
  CS Sedan CS Sedan-Ardennes 0:0 Le Puy Foot 43 Auvergne Le Puy Foot
  SO Cholet SO Cholet 1:1 US Concarneau Concarneau
  FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 3:2 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
  Stade Briochin Stade Briochin 1:1 US Orléans US Orléans
hari perlawanan 10 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 0:1 Irtysh Omsk Irtysh Omsk
  Chelyabinsk FK Chelyabinsk 1:1 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
hari perlawanan 8 TOP Oss TOP Oss 1:3 Willem II Tilburg Willem II
  VVV-Venlo VVV-Venlo 1:1 SC Telstar Telstar
  FC Dordrecht FC Dordrecht 1:2 MVV Maastricht MVV Maastricht
  Heracles Almelo Heracles Almelo 2:0 Helmond Sport Helmond Sport
hari perlawanan 5 Skoruk FK Skoruk postponed MFK Metalurg Zaporizhya MFK Metalurg
  Prykarpattya PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk 0:1 Dinaz Vyshgorod Dinaz Vyshgorod
  Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 2:0 FK Obolon Kyiv FK Obolon
  Karpaty Lviv Karpaty Lviv 0:2 Epicentr Kamyanets-Podilskyi Epicentr
Ceska fotbalova liga CFL
hari perlawanan 8 Banik Sokolov FK Banik Sokolov 1948 3:1 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
  Loko Vltavin