Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Matches 05/03/2022

hari perlawanan 25
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 3:30 PG FC Augsburg FC Augsburg
 
Bayern Munich Bayern Munich 10:30 PTG Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
VfL Bochum VfL Bochum 10:30 PTG SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
 
RB Leipzig RB Leipzig 10:30 PTG SC Freiburg SC Freiburg
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 10:30 PTG 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
Hertha BSC Hertha BSC 10:30 PTG Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:30 PG 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:30 PG SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 8:30 PTG Hannover 96 Hannover 96
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 8:30 PTG FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 8:30 PTG Karlsruher SC Karlsruher SC
hari perlawanan 28
Leicester Leicester City 11:00 PTG Leeds United Leeds
 
Norwich Norwich City 11:00 PTG Brentford FC Brentford
 
Liverpool Liverpool FC 11:00 PTG West Ham United West Ham
 
Spurs Tottenham Hotspur 11:00 PTG Everton FC Everton
  Aston Villa Aston Villa 11:00 PTG Southampton FC Southampton
 
Man City Manchester City 11:00 PTG Manchester United Man Utd
  Watford Watford FC 11:00 PTG Arsenal FC Arsenal
 
Burnley Burnley FC 11:00 PTG Chelsea FC Chelsea
  Newcastle Newcastle United 11:00 PTG Brighton & Hove Albion Brighton
 
Wolves Wolverhampton Wanderers 11:00 PTG Crystal Palace Crystal Palace
hari perlawanan 23 Barendrecht BVV Barendrecht 9:30 PTG FC Lisse FC Lisse
  Hoek HSV Hoek 9:30 PTG ACV Assen ACV Assen
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 9:30 PTG VV DOVO Veenendaal DOVO
  Staphorst VV Staphorst 9:30 PTG Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  SteDoCo VV SteDoCo 9:30 PTG ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 9:30 PTG VVOG Harderwijk VVOG
  Ter Leede VV Ter Leede 10:00 PTG Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Sportlust '46 Sportlust '46 10:00 PTG VV Goes VV Goes
hari perlawanan 25 Vitesse Vitesse Arnhem 3:00 PG Sparta Rotterdam Sparta R.
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 11:30 PTG Heracles Almelo Heracles Almelo
hari perlawanan 23 C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 5:00 PTG Giresunspor U19 Giresunspor U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 5:00 PTG Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 5:00 PTG Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 5:00 PTG Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  G.Antep FK U19 Gaziantep FK U19 5:00 PTG Hatayspor U19 Hatayspor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 5:00 PTG Adana Demirspor U19 Adana Demir U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 5:00 PTG Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  Karagümrük U19 Fatih Karagümrük U19 5:00 PTG Altay SK U19 Altay SK U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 5:00 PTG Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 5:00 PTG Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
hari perlawanan 30 Dundee United Dundee United FC 11:00 PTG Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
  Ross County Ross County FC 11:00 PTG St. Mirren FC St. Mirren
  Hibernian FC Hibernian FC 11:00 PTG St. Johnstone FC St. Johnstone
  Motherwell FC Motherwell FC 11:00 PTG Dundee FC Dundee FC
  Rangers Rangers FC 11:00 PTG Aberdeen FC Aberdeen FC
hari perlawanan 20 FK Minaj FK Minaj 8:00 PTG NK Veres Rivne Veres Rivne
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 11:00 PTG Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
hari perlawanan 24 ROFC Stockel ROFC Stockel 10:00 PTG Crossing Schaerbeek Schaerbeek
  RUS Binche RUS Binche 10:00 PTG RUSG Tertre Hautrage Tertre Hautrage
  CS PV Ostiches CS Pays Vert Ostiches Ath 10:00 PTG R Union Tubize-Braine B Tubize-Braine B
  Manageoise CS Entité Manageoise 10:00 PTG RFC Tournai RFC Tournai
  Gosselies Sp. Royal Gosselies Sports 10:00 PTG Royale Jeunesse Aischoise RJ Aischoise
hari perlawanan 30 KAA Gent KAA Gent 7:00 PG SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  Cercle Brugge Cercle Brugge 7:00 PG KRC Genk KRC Genk
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 7:00 PG Beerschot V.A. Beerschot V.A.
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 7:00 PG KV Mechelen KV Mechelen
  KV Kortrijk KV Kortrijk 7:00 PG Royale Union Saint Gilloise Union SG
  RSC Charleroi RSC Charleroi 7:00 PG Standard Liège Standard Liège
  RSC Anderlecht RSC Anderlecht 7:00 PG KV Oostende KV Oostende
  RFC Seraing RFC Seraing 7:00 PG Club Brugge KV Club Brugge
  KAS Eupen KAS Eupen 7:00 PG Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
hari perlawanan 20 FC Midtjylland FC Midtjylland 1:00 PG Viborg FF Viborg FF
  FC Copenhagen FC Copenhagen 3:00 PG Randers FC Randers FC
hari perlawanan 18 Kragujevac U19 FK Radnicki 1923 Kragujevac U19 - FK Vojvodina Novi Sad U19 Vojvodina U19
  Rad U19 FK Rad U19 - Graficar Belgrad U19 Graficar U19
  Brodarac U19 FK Brodarac Belgrad U19 - FK Spartak Subotica U19 Spartak U19
  FK Zemun U19 FK Zemun U19 - Red Star Belgrade U19 Red Star U19
  OFK Beograd U19 OFK Beograd U19 - FK Macva Sabac U19 Macva U19
  IMT Belgrad U19 FK IMT Belgrad U19 - FK Cukaricki U19 Cukaricki U19
  Vozdovac U19 FK Vozdovac U19 - FK Partizan Belgrade U19 Partizan U19
  FK TSC U19 FK TSC Backa Topola U19 - FK Mladost Lucani U19 Mladost U19
hari perlawanan 24 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznan Warta Poznan
  Legia Warszawa Legia Warszawa - Slask Wroclaw Slask Wroclaw
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin - Piast Gliwice Piast Gliwice
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Cracovia Cracovia
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin - Radomiak Radom Radomiak
  Lech Poznan Lech Poznan - Rakow Czestochowa Rakow
  Stal Mielec Stal Mielec - Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Lechia Gdansk Lechia Gdansk - Wisla Kraków Wisla Kraków
  Wisla Plock Wisla Plock - Gornik Leczna Gornik Leczna
hari perlawanan 22 Cherno More Cherno More Varna 9:00 PTG Pirin Blagoevgrad Pirin
  Botev Plovdiv Botev Plovdiv 11:30 PTG Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
hari perlawanan 26 NK Bravo NK Bravo - NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo - NK Maribor NK Maribor
  NS Mura NS Mura - NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
  NK Radomlje NK Radomlje - FC Koper FC Koper
  NK Celje NK Celje - NK Domzale NK Domzale
hari perlawanan 23 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 2:00 PG ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
  VfB Straubing VfB Straubing 2:30 PG SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
  TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 9:00 PTG SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
  Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 10:00 PTG 1.FC Passau 1.FC Passau
  TSV Seebach TSV Seebach 10:00 PTG SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 10:00 PTG SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
  Osterhofen SpVgg Osterhofen 11:00 PTG FC Tegernheim FC Tegernheim
  FC Amberg FC Amberg 11:00 PTG SpVgg Lam SpVgg Lam
  TSV Wacker 50 TSV Wacker 50 Neutraubling 11:00 PTG TSV Bogen TSV Bogen
  TSV Ampfing TSV Ampfing 2:30 PG FC Sportfreunde Schwaig FC Schwaig
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 8:00 PTG Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 9:00 PTG FC Unterföhring FC Unterföhring
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 9:00 PTG SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  FC Töging FC Töging 9:30 PTG SV Erlbach SV Erlbach
  SE Freising SC Eintracht Freising 10:00 PTG TSV Brunnthal TSV Brunnthal
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 10:00 PTG TSV Grünwald TSV Grünwald
  SSV Eggenfelden SSV Eggenfelden 10:00 PTG TSV Kastl TSV Kastl
  SV Bruckmühl SV Bruckmühl 11:00 PTG TV Aiglsbach TV Aiglsbach
hari perlawanan 1 1.FC Sarstedt 1.FC Sarstedt 10:30 PTG TSV Godshorn TSV Godshorn
  1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 11:00 PTG OSV Hannover OSV Hannover
hari perlawanan 17 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 8:30 PTG TS Woltmershausen Woltmershausen
  1.FC Burg 1.FC Burg 10:00 PTG TuRa Bremen TuRa Bremen
  TuSpo Surheide TuSpo Surheide 11:00 PTG VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
hari perlawanan 12 Husumer SV Husumer SV 9:00 PTG BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
hari perlawanan 18 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 9:00 PTG SG Taucha 99 SG Taucha 99
  Empor Glauchau VfB Empor Glauchau 9:00 PTG SC Freital SC Freital
  Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 10:00 PTG SSV Markranstädt Markranstädt
  Mo. Marienberg FSV Motor Marienberg 10:00 PTG SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 10:00 PTG Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 10:00 PTG FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 10:00 PTG SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 10:00 PTG SG Dresden-Striesen SG Striesen
hari perlawanan 23 TSV Essingen TSV Essingen 9:00 PTG FC Holzhausen FC Holzhausen
  TSV Berg TSV Berg 10:00 PTG VfL Sindelfingen Sindelfingen
  SKV Rutesheim SKV Rutesheim 10:00 PTG TSV Crailsheim TSV Crailsheim
  SV Fellbach SV Fellbach 10:00 PTG TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
  Friedrichshafen VfB Friedrichshafen 10:00 PTG TSV Heimerdingen Heimerdingen
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 10:00 PTG 1.FC Normannia Gmünd Norm. Gmünd
  Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 10:00 PTG FC Wangen 05 FC Wangen 05
  TSG Tübingen TSG Tübingen 10:00 PTG VfL Pfullingen VfL Pfullingen
  FSV Hollenbach FSV Hollenbach 10:00 PTG 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
hari perlawanan 20 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 11:00 PTG VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
hari perlawanan 16 MSC Preussen MSC Preussen 1899 9:00 PTG 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
  SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 9:00 PTG 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 9:00 PTG SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
  Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 9:00 PTG SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
  Eintr. Elster SV Eintracht Elster 9:00 PTG Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
  GW Piesteritz FC Grün-Weiß Piesteritz 9:00 PTG FSV Barleben 1911 FSV Barleben
  Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 9:00 PTG BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
  SSV Gardelegen SSV 80 Gardelegen 9:00 PTG Haldensleber SC Haldensleber SC
  SSC Weißenfels SSC Weißenfels 9:00 PTG SV Blau-Weiß Farnstädt BW Farnstädt
  SC Bernburg SC Bernburg 9:00 PTG SV Kelbra SV Kelbra
hari perlawanan 21 FC Radolfzell FC Radolfzell 9:00 PTG SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach
  Offenburger FV Offenburger FV 9:30 PTG FC Waldkirch FC Waldkirch
  FC Auggen FC Auggen 9:30 PTG SC Durbachtal SC Durbachtal
  Kehler FV Kehler FV 07 10:30 PTG SV Bühlertal SV Bühlertal
  FC Denzlingen FC Denzlingen 10:30 PTG FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II
  SV Weil SV Weil 1910 10:30 PTG SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  FC Teningen FC Teningen 10:30 PTG SC Lahr SC Lahr
  DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 10:30 PTG SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
hari perlawanan 11 Marte CD Atlético Marte 7:00 PG AD Isidro Metapán Metapán
  Jocoro Jocoro FC 7:00 PG Once Deportivo FC Once Deportivo
  Limeño CD Municipal Limeño 7:00 PG AD Chalatenango Chalatenango
  CD Águila CD Águila 7:00 PG Alianza FC Alianza FC
  Santa Tecla Santa Tecla FC 7:00 PG CD Luis Angel Firpo L.A. Firpo
  FAS CD FAS 7:00 PG CD Platense Zacatecoluca CD Platense
hari perlawanan 23 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 1:45 PG Al-Ahli Jeddah Ahli
  Faisaly Al-Faisaly Harmah 11:40 PTG Al-Hazem SC Al-Hazem
  Al-Raed Al-Raed 11:45 PTG Al-Fayha FC Al-Fayha
hari perlawanan 1 Mt Druitt Town Mt Druitt Town Rangers FC 2:00 PG APIA Leichhardt FC APIA Leichhardt
hari perlawanan 3 South Melbourne South Melbourne FC 2:30 PG Melbourne Knights Knights
  Dandenong City Dandenong City SC 2:30 PG Hume City FC Hume City FC
  Bentleigh Bentleigh Greens SC 3:30 PG Heidelberg United FC Heidelberg Utd.
  Altona Magic Altona Magic SC 4:30 PTG Eastern Lions SC Eastern Lions
  Avondale FC Avondale FC 10:15 PTG St Albans Saints SC St Albans
hari perlawanan 17 Western United Western United FC 12:05 PTG Newcastle United Jets Newcastle
  Central Coast Central Coast Mariners 2:05 PTG Brisbane Roar Brisbane Roar
  Western Sydney Western Sydney Wanderers 4:45 PTG Sydney FC Sydney FC
  Perth Glory Perth Glory 7:05 PTG Adelaide United Adelaide United
hari perlawanan 16 Travnik NK Travnik - FK Igman Konjic Igman Konjic
  TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj - FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
  Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac - FK Buducnost Banovici FK Buducnost
  FK Gorazde FK Gorazde - HNK Orasje HNK Orasje
  Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica - BFK SIMM-BAU Simm-Bau
  Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj - NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  GOSK Gabela NK GOSK Gabela - FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  OFK Gradina OFK Gradina Srebrenik - HNK Tomislav T. HNK Tomislav T.
  Drina Zvornik FK Drina Zvornik - FK Sloga Doboj Sloga Doboj
  Tekstilac FK Tekstilac Derventa - FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
  FK Omarska FK Omarska - FK Sutjeska Foca Sutjeska Foca
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu - FK Borac Kozarska Dubica Kozarska Dubica
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 - FK Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
  Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska - FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
  S. Novi Grad FK Sloboda Novi Grad - FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
  Slavija S. FK Slavija Sarajevo - FK Buducnost Pilica Pilica
hari perlawanan 2 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 1:00 PTG FC Mokpo FC Mokpo
  Gimhae FC Gimhae FC 1:00 PTG Paju Citizen Paju Citizen
  Dangjin Citizen Dangjin Citizen 2:00 PTG Pocheon Citizen Pocheon Citizen
  Daejeon KoRail Daejeon KoRail 2:00 PTG Ulsan Citizen Ulsan Citizen
  Cheonan City Cheonan City 2:00 PTG Gangneung Citizen Gangneung Cit.
hari perlawanan 28 Cove Rangers Cove Rangers FC 11:00 PTG Peterhead FC Peterhead FC
  Dumbarton FC Dumbarton FC 11:00 PTG Queen's Park FC Queen's Park
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 11:00 PTG Airdrieonians FC Airdrieonians
  Montrose Montrose FC 11:00 PTG East Fife FC East Fife
  Clyde FC Clyde FC 11:00 PTG Falkirk FC Falkirk FC
hari perlawanan 25 Holyhead H. Holyhead Hotspur 3:30 PG Conwy Borough Conwy
  Llangefni Llangefni Town 10:30 PTG Gresford Athletic Gresford
  Llanrhaeadr Llanrhaeadr FC 10:30 PTG Ruthin Town Ruthin
  Buckley Buckley Town 10:30 PTG Prestatyn Town Prestatyn
  Llanidloes Llanidloes Town 10:30 PTG Llandudno FC Llandudno
  Bangor City Bangor City 10:30 PTG Holywell Town Holywell
  Penrhyncoch Penrhyncoch FC 10:30 PTG Guilsfield FC Guilsfield FC
  Colwyn Bay Colwyn Bay 10:30 PTG Airbus UK Broughton Airbus UK
hari perlawanan 36 Bristol City Bristol City 11:00 PTG Birmingham City Birmingham
  Hull City Hull City 11:00 PTG West Bromwich Albion West Brom
  Reading Reading FC 11:00 PTG Millwall FC Millwall
  Derby Derby County 11:00 PTG Barnsley FC Barnsley FC
  Middlesbrough Middlesbrough FC 11:00 PTG Luton Town Luton
  Sheff Utd Sheffield United 11:00 PTG Nottingham Forest Nottm Forest
  Fulham Fulham FC 11:00 PTG Blackburn Rovers Blackburn
  Preston Preston North End 11:00 PTG AFC Bournemouth Bournemouth
  Stoke City Stoke City 11:00 PTG Blackpool FC Blackpool
  Huddersfield Huddersfield Town 11:00 PTG Peterborough United Peterborough
 
QPR Queens Park Rangers 11:00 PTG Cardiff City Cardiff
 
Swansea Swansea City 11:00 PTG Coventry City Coventry
hari perlawanan 28 Annan Athletic Annan Athletic FC 11:00 PTG Stranraer FC Stranraer
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 11:00 PTG Kelty Hearts FC Kelty Hearts
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 11:00 PTG Elgin City FC Elgin City
  Albion Rovers Albion Rovers FC 11:00 PTG Edinburgh City FC Edinburgh City
  Stirling Stirling Albion FC 11:00 PTG Stenhousemuir FC Stenhousemuir
hari perlawanan 31 Turriff Turriff United FC 4:00 PG Formartine United FC Formartine
  Buckie Thistle Buckie Thistle FC 8:00 PG Huntly FC Huntly FC
  Lossiemouth Lossiemouth FC 8:00 PG Fort William FC Fort William
  Deveronvale FC Deveronvale FC 8:00 PG Rothes FC Rothes
  Nairn County Nairn County FC 8:00 PG Strathspey Thistle FC Strathspey
  Brechin City Brechin City FC 8:00 PG Wick Academy FC Wick Academy
  Forres Forres Mechanics FC 8:00 PG Inverurie Loco Works FC Inverurie Locos
  Brora Rangers Brora Rangers FC 8:00 PG Clachnacuddin FC Clachnacuddin
  Keith FC Keith FC 8:00 PG Fraserburgh FC Fraserburgh
hari perlawanan 30 Telford Utd AFC Telford United 11:00 PTG Alfreton Town Alfreton
  Darlington Darlington FC 11:00 PTG Blyth Spartans Blyth Spartans
  Kettering Kettering Town 11:00 PTG Guiseley AFC Guiseley
  Boston Utd Boston United 11:00 PTG Leamington FC Leamington
  Farsley Farsley Celtic 11:00 PTG Spennymoor Town Spennymoor Town
  Southport Southport FC 11:00 PTG Brackley Town Brackley
  Chester Chester FC 11:00 PTG Chorley FC Chorley
  Gateshead Gateshead FC 11:00 PTG Kidderminster Harriers Kidderminster
  Fylde AFC Fylde 11:00 PTG Bradford (Park Avenue) Bradford PA
  Curzon Ashton Curzon Ashton 11:00 PTG Gloucester City Gloucester
  Hereford FC Hereford 11:00 PTG York City York City
  Concord Rangers Concord Rangers 11:00 PTG Slough Town Slough
  Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 11:00 PTG Chelmsford City Chelmsford
  Bath City Bath City 11:00 PTG Ebbsfleet United Ebbsfleet
  Dartford Dartford FC 11:00 PTG Dorking Wanderers Dorking
  Maidstone Maidstone United 11:00 PTG Hungerford Town Hungerford
  Billericay Billericay Town 11:00 PTG Welling United Welling Utd.
  Eastbourne Eastbourne Borough 11:00 PTG St. Albans City St. Albans City
  Oxford City Oxford City 11:00 PTG Tonbridge Angels Tonbridge
  Braintree Braintree Town 11:00 PTG Chippenham Town Chippenham
  Hampton & Rich. Hampton & Richmond Borough 11:00 PTG Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
hari perlawanan 4 Shelbourne Shelbourne FC 3:45 PG Derry City Derry City
  St. Pat's St. Patrick's Athletic 3:45 PG Shamrock Rovers Shamrock Rovers
  Drogheda United Drogheda United FC 3:45 PG University College Dublin UCD
  Finn Harps Finn Harps 4:00 PG Bohemian Football Club Bohemians
hari perlawanan 3 Galway United Galway United FC 3:45 PG Waterford FC Waterford FC
  Wexford FC Wexford FC 3:45 PG Athlone Town AFC Athlone Town
hari perlawanan 1 Sabah Sabah FC 8:15 PTG Negeri Sembilan FC N. Sembilan FC
  Pahang Sri Pahang FC 9:00 PTG Terengganu FC Terengganu FC
  PJ City FC Petaling Jaya City FC 9:00 PTG Melaka United FC Melaka
hari perlawanan 26 Lampang FC Lampang FC 7:00 PG Khon Kaen FC Khon Kaen FC
  Chainat FC Chainat Hornbill FC 7:00 PG Chiangmai FC Chiangmai FC
  Trat FC Trat FC 7:00 PG Customs Ladkrabang United Customs Utd.
  Rajpracha Rajpracha FC 7:00 PG Ayutthaya United Ayutthaya Utd.
  Phrae Utd. Phrae United 7:00 PG Lamphun Warriors FC Lamphun Warrior
  Navy FC Navy FC 7:00 PG Sukhothai FC Sukhothai FC
  Nakhonpathom Nakhonpathom United 7:00 PG Kasetsart FC Kasetsart FC
  Rayong FC Rayong FC 7:00 PG Udon Thani FC Udon Thani FC
  Ranong Utd. Grand Andaman Ranong United 8:00 PTG Muangkan United Muangkan Utd.
hari perlawanan 37 Cheltenham Cheltenham Town 11:00 PTG Doncaster Rovers Doncaster
  Lincoln City Lincoln City 11:00 PTG Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Rotherham Rotherham United 11:00 PTG Milton Keynes Dons MK Dons
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 11:00 PTG Wycombe Wanderers Wycombe
  Oxford United Oxford United 11:00 PTG Burton Albion Burton Albion
  Wigan Wigan Athletic 11:00 PTG AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Cambridge Utd. Cambridge United 11:00 PTG Shrewsbury Town Shrewsbury
  Fleetwood Fleetwood Town 11:00 PTG Ipswich Town Ipswich
  Plymouth Plymouth Argyle 11:00 PTG Morecambe FC Morecambe FC
  Charlton Charlton Athletic 11:00 PTG Sunderland AFC Sunderland
  Gillingham FC Gillingham FC 11:00 PTG Bolton Wanderers Bolton
  Portsmouth Portsmouth FC 11:00 PTG Accrington Stanley Accrington
hari perlawanan 35 Harrogate Town Harrogate Town 8:30 PTG Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Barrow Barrow AFC 11:00 PTG Walsall FC Walsall
  Leyton Orient Leyton Orient 11:00 PTG Stevenage FC Stevenage
  Oldham Athletic Oldham Athletic 11:00 PTG Carlisle United Carlisle United
  Bradford Bradford City 11:00 PTG Swindon Town Swindon Town
  Mansfield Town Mansfield Town 11:00 PTG Exeter City Exeter City
  Salford Salford City 11:00 PTG Forest Green Rovers Forest Green
  Colchester Utd. Colchester United 11:00 PTG Port Vale FC Port Vale
  Newport County Newport County 11:00 PTG Bristol Rovers Bristol Rovers
  Sutton Utd Sutton United 11:00 PTG Rochdale AFC Rochdale
  Crawley Town Crawley Town 11:00 PTG Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Northampton Northampton Town 11:00 PTG Tranmere Rovers Tranmere Rovers
hari perlawanan 33 Aldershot Aldershot Town 11:00 PTG Stockport County Stockport
  Eastleigh Eastleigh FC 11:00 PTG Wealdstone FC Wealdstone
  Solihull Moors Solihull Moors 11:00 PTG King's Lynn Town King's Lynn
  Barnet Barnet FC 11:00 PTG Dover Athletic Dover Athletic
  Grimsby Town Grimsby Town 11:00 PTG Woking FC Woking
  Torquay Torquay United 11:00 PTG Bromley FC Bromley
  Chesterfield FC Chesterfield FC 11:00 PTG Southend United Southend United
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 11:00 PTG Altrincham FC Altrincham
  Weymouth FC Weymouth FC 11:00 PTG FC Halifax Town Halifax Town
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 11:00 PTG Boreham Wood FC Boreham Wood
  Notts County Notts County 11:00 PTG Yeovil Town Yeovil Town
hari perlawanan 30 Dergview Dergview FC 11:00 PTG Knockbreda FC Knockbreda FC
  Dundela FC Dundela FC 11:00 PTG Institute FC Institute FC
  Ards FC Ards FC 11:00 PTG Ballyclare Comrades FC Ballyclare
  Loughgall Loughgall FC 11:00 PTG Newry City AFC Newry City
  Ballinamallard Ballinamallard United 11:00 PTG Harland & Wolff Welders HW Welders
  Queen's Uni Queen's University 11:00 PTG Annagh United FC Annagh United
hari perlawanan 18 Armagh City FC Armagh City FC 11:00 PTG Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Tobermore Tobermore United FC 11:00 PTG PSNI FC PSNI FC
  Dollingstown FC Dollingstown FC 11:00 PTG Limavady United Limavady United
  Moyola Park Moyola Park AFC 11:00 PTG Bangor FC Bangor
  Newington FC Newington FC 11:00 PTG Banbridge Town Banbridge
hari perlawanan 28 Crotone FC Crotone 10:00 PTG US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Cittadella AS Cittadella 10:00 PTG AC Monza Monza
  LR Vicenza LR Vicenza 10:00 PTG Ternana Calcio Ternana
  Cremonese US Cremonese 10:00 PTG Brescia Calcio Brescia
  Pordenone Pordenone Calcio 10:00 PTG Pisa Sporting Club Pisa
  Cosenza Cosenza Calcio 10:00 PTG Benevento Calcio Benevento
  Ascoli Ascoli Calcio 10:00 PTG Frosinone Calcio Frosinone
  Parma Parma Calcio 1913 10:00 PTG Reggina 1914 Reggina
  Perugia AC Perugia Calcio 10:00 PTG US Lecce Lecce
  Como Como 1907 10:00 PTG SPAL SPAL
hari perlawanan 29 Somaspor Somaspor 7:00 PTG Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
hari perlawanan 20 Angoulême CFC Angoulême Charente FC - Les Herbiers VF Les Herbiers VF
  FC Nantes B FC Nantes B - FC Chamalières Chamalières
  AS Béziers AS Béziers - Bourges Foot 18 Bourges Foot 18
  Moulins-Yzeure Moulins-Yzeure Foot 03 - Le Puy Foot 43 Auvergne Le Puy Foot
  Trélissac FC Trélissac FC - SCO Angers B SCO Angers B
  Canet Rous. Canet Roussillon FC - HSC Montpellier B Montpellier B
  US Colomiers US Colomiers - Andrézieux-Bouthéon FC Andrézieux
  Mont-de-Marsan Stade Montois - Bergerac Périgord FC Bergerac
hari perlawanan 27 Nîmes Olympique Nîmes Olympique - Paris FC Paris FC
  Rodez AF Rodez AF - AJ Auxerre AJ Auxerre
  SC Bastia SC Bastia - Valenciennes FC Valenciennes FC
  Chamois Niort Chamois Niortais FC - AC Ajaccio AC Ajaccio
  FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard - EA Guingamp Guingamp
  Dijon Dijon FCO - SM Caen SM Caen
  Pau FC Pau FC - Amiens SC Amiens SC
  Toulouse FC Toulouse - USL Dunkerque USL Dunkerque
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine - Grenoble Foot 38 Grenoble
  Quevilly Rouen Quevilly Rouen Métropole - AC Le Havre AC Le Havre
hari perlawanan 18 Concordia Concordia Chiajna 5:00 PTG SSU Politehnica Timisoara SSU Poli
  D. Calarasi Dunarea Calarasi 5:00 PTG AFC Unirea 04 Slobozia Unirea Slobozia
  FC Brasov-SR ACS FC Brasov Steagu Renaste 5:00 PTG FC Metaloglobus Bucharest Metaloglobus
  FC Hermannstadt FC Hermannstadt 5:00 PTG FC Universitatea Cluj U Cluj
  Ripensia Ripensia Timisoara 5:00 PTG Dacia Unirea Braila Braila
  CSA Steaua CSA Steaua 5:00 PTG ACSM Politehnica Iasi ACSM Poli Iasi
  Unirea Dej Unirea Dej 5:00 PTG ACS Viitorul P. Targu Jiu Viitorul Tg.Jiu
  Astra Giurgiu Astra Giurgiu 5:00 PTG Unirea Constanta U. Constanta
  CSC Selimbar CSC 1599 Selimbar 5:00 PTG AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
  Petrolul Petrolul Ploiesti 5:00 PTG AS FC Buzau FC Buzau
hari perlawanan 29 Helmond Sport Helmond Sport 3:00 PG FC Eindhoven FC Eindhoven
  VVV-Venlo VVV-Venlo 3:00 PG FC Volendam FC Volendam
  MVV Maastricht MVV Maastricht 3:00 PG NAC Breda NAC Breda
  Excelsior Excelsior Rotterdam 3:00 PG FC Den Bosch FC Den Bosch
  Roda JC Roda JC Kerkrade 3:00 PG FC Dordrecht FC Dordrecht
  De Graafschap De Graafschap Doetinchem 3:00 PG AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
  Telstar SC Telstar 3:00 PG TOP Oss TOP Oss
hari perlawanan 25 Gil Vicente Gil Vicente FC 4:15 PG GD Estoril Praia Estoril Praia
  Boavista Boavista FC 11:30 PTG SC Braga SC Braga
hari perlawanan 28 Queen o. t. S. Queen of the South FC 11:00 PTG Greenock Morton FC Morton
  Arbroath Arbroath FC 11:00 PTG Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Raith Rovers Raith Rovers FC 11:00 PTG Ayr United FC Ayr United
  Kilmarnock FC Kilmarnock FC 11:00 PTG Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  Partick Thistle Partick Thistle FC 11:00 PTG Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
hari perlawanan 25 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 2:30 PG FC Winterthur FC Winterthur
  Yverdon Sport Yverdon Sport FC 2:30 PG FC Wil 1900 FC Wil 1900
  Neuchâtel Xamax Neuchâtel Xamax FCS 2:30 PG FC Vaduz FC Vaduz
  FC Aarau FC Aarau 3:15 PG FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Fortuna Narodni liga FNL
hari perlawanan 17 Usti nad Labem FK Usti nad Labem 1:00 PG SK Lisen SK Lisen
  Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 5:15 PTG MFK Chrudim Chrudim
  MFK Vyskov MFK Vyskov 5:15 PTG Slezsky FC Opava SFC Opava
  Dukla Prague FK Dukla Prag 5:15 PTG FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 9:30 PTG FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
hari perlawanan 20 Hobro IK Hobro IK 1:30 PG HB Köge HB Köge
  Fremad Amager BK Fremad Amager 1:30 PG Lyngby BK Lyngby BK
  FC Helsingör FC Helsingör 2:00 PG AC Horsens AC Horsens
  Nyköbing FC Nyköbing FC 7:45 PTG Hvidovre IF Hvidovre
hari perlawanan 19 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 12:00 PG NK Rudes NK Rudes
  Kustos. Zagreb NK Kustosija Zagreb 10:30 PTG NK Varazdin NK Varazdin
  Cibalia HNK Cibalia Vinkovci 10:30 PTG NK Jarun NK Jarun
  NK Dubrava ZG NK Dubrava Tim kabel 10:30 PTG NK Dugopolje NK Dugopolje
  NK Solin NK Solin 10:30 PTG NK Osijek II NK Osijek II
hari perlawanan 22 Chrobry Glogow Chrobry Glogow - Odra Opole Odra Opole
  Resovia Resovia Rzeszów - GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
  Skra Czesto. Skra Czestochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice GKS Katowice
  LKS Lodz LKS Lodz - Korona Kielce Korona Kielce
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn - Widzew Lodz Widzew Lodz
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz - GKS Tychy GKS Tychy
  Arka Gdynia Arka Gdynia - Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Miedz Legnica Miedz Legnica - Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
hari perlawanan 20 Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki - Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
Group 3 Djurgarden Djurgardens IF 8:00 PTG Halmstads BK Halmstads BK
  Brage IK Brage 8:00 PTG IF Brommapojkarna Brommapojkarna
Group 7 Östers IF Östers IF 10:15 PTG Sollentuna FK Sollentuna FK
  Norrköping IFK Norrköping 10:15 PTG Varbergs BoIS Varbergs BoIS
hari perlawanan 19 Spurs U18 Tottenham Hotspur U18 7:00 PTG Fulham FC U18 Fulham U18
  Man Utd U18 Manchester United U18 7:00 PTG Manchester City U18 Man City U18
  Reading U18 Reading FC U18 7:00 PTG West Ham United U18 West Ham U18
  Southampton U18 Southampton FC U18 7:00 PTG Norwich City U18 Norwich U18
  Stoke U18 Stoke City U18 7:30 PTG Liverpool FC U18 Liverpool U18
  Everton U18 Everton FC U18 8:00 PTG Leeds United U18 Leeds U18
  Aston Villa U18 Aston Villa U18 8:00 PTG Arsenal FC U18 Arsenal U18
  Palace U18 Crystal Palace U18 8:00 PTG Leicester City U18 Leicester U18
  West Brom U18 West Bromwich Albion U18 8:00 PTG Chelsea FC U18 Chelsea U18
  Derby U18 Derby County U18 8:30 PTG Middlesbrough FC U18 Boro U18
  Brighton U18 Brighton & Hove Albion U18 9:00 PTG Birmingham City U18 Birmingham U18
  Burnley U18 Burnley FC U18 9:00 PTG Newcastle United U18 Newcastle U18
  Nottingham U18 Nottingham Forest U18 9:00 PTG Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
hari perlawanan 15 Arsenal U23 Arsenal FC U23 3:00 PG Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
hari perlawanan 25 FC Ashdod FC Ashdod 7:00 PG Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
  Maccabi Haifa Maccabi Haifa 7:00 PG Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
  Maccabi Netanya Maccabi Netanya 7:00 PG Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
  M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 7:00 PG Beitar Jerusalem B. Jerusalem
  H. Jerusalem Hapoel Jerusalem 7:00 PG Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
  Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 7:00 PG Hapoel Hadera Hapoel Hadera
  H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 7:00 PG Hapoel Haifa Hapoel Haifa
hari perlawanan 22 KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz - Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Lech Poznan II Lech Poznan II - Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice - Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  GKS Belchatow GKS Belchatow - Hutnik Krakow Hutnik Krakow
  Olimpia Elblag Olimpia Elblag - Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki - Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Motor Lublin Motor Lublin - Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki - Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Garbarnia Garbarnia Krakow - Ruch Chorzow Ruch Chorzow
hari perlawanan 25
Elazigspor Elazigspor 7:00 PTG Sancaktepe FK Sancaktepe FK
  Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 7:00 PTG Baskent Gözgözler Akademi FK GAK FK
  Bld Kütahya Belediye Kütahyaspor 7:00 PTG Karaman Belediyespor Karaman Bld
  Hendek Spor Hendek Spor 7:00 PTG Catalcaspor Catalcaspor
  Erbaaspor Erbaaspor 7:00 PTG Bergama Belediyespor Bergama Bld
  Arnavutköy Bld Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor 7:00 PTG Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
  Batman Petrol Batman Petrolspor 7:00 PTG 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 7:00 PTG Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
  Bursa Yildirim Bursa Yildirim Spor 7:00 PTG Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
hari perlawanan 28 Düzcespor Düzcespor 7:00 PTG Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Altindag Spor Altindag Spor 7:00 PTG Bayrampasa Spor Bayrampasa
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 7:00 PTG Elazig Karakocan FK Karakocan FK
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 7:00 PTG Hacettepe Spor Hacettepe
  Darica GB Darica Genclerbirligi 7:00 PTG 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Yomra Spor Yomra Spor 7:00 PTG Igdir FK Igdir FK
  Carsambaspor Carsambaspor 7:00 PTG Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt IÖI
  B. Yeni Carsi Beyoglu Yeni Carsi FK 7:00 PTG Kusadasispor Kusadasispor
  M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 7:00 PTG Alanya Kestelspor Alanya Kestel
hari perlawanan 25 Ceyhan Spor Ceyhan Spor 7:00 PTG Karsiyaka Karsiyaka
  Mardin 1969 Mardin 1969 Spor 7:00 PTG Icel Idmanyurdu SK Icel Idmanyurdu
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 7:00 PTG Kirikkale Büyük Anadolu Spor Büyük Anadolu
  Ofspor Ofspor 7:00 PTG Esenler Erokspor E. Erokspor
  Edirnespor Edirnespor 7:00 PTG Cankaya FK Cankaya FK
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 7:00 PTG Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Gümüshanespor Gümüshanespor 7:00 PTG Fethiyespor Fethiyespor
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 7:00 PTG Modafen Modafen
hari perlawanan 18 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 2:00 PG SC Weiz SC Weiz
  SC Kalsdorf SC Kalsdorf 2:00 PG TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
  FC Wels FC Wels 2:00 PG Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
  Gurten Union Gurten 9:00 PTG WSC Hertha Wels Hertha Wels
  Wolfsberg II Wolfsberger AC II 9:00 PTG Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
  SV Ried II SV Ried II 10:00 PTG SK Treibach SK Treibach
hari perlawanan 27 Eltersdorf SC Eltersdorf 2:00 PG SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
 
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:00 PG SV Schalding-Heining SV Schalding
  FC Memmingen FC Memmingen 9:00 PTG SpVgg Unterhaching Unterhaching
  TSV Aubstadt TSV Aubstadt 9:00 PTG SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
  SV Heimstetten SV Heimstetten 9:00 PTG 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
  W. Burghausen SV Wacker Burghausen 9:00 PTG TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
  VfB Eichstätt VfB Eichstätt 9:00 PTG TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
  FC Augsburg II FC Augsburg II 9:00 PTG SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
  FV Illertissen FV Illertissen 9:00 PTG FC Pipinsried FC Pipinsried
  FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 2:00 PG SV 07 Elversberg SV Elversberg
  Bahlinger SC Bahlinger SC 9:00 PTG VfB Stuttgart II Stuttgart II
  TSG Balingen TSG Balingen 9:00 PTG SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
  Schott Mainz TSV Schott Mainz 9:00 PTG FC 08 Homburg FC 08 Homburg
 
VfR Aalen VfR Aalen 9:00 PTG TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
  FK Pirmasens FK Pirmasens 9:00 PTG FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 9:00 PTG SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
hari perlawanan 28 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 9:00 PTG Preußen Münster Preußen Münster
  Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 9:00 PTG SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
  Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 9:00 PTG Bonner SC Bonner SC
  SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 9:00 PTG VfB Homberg VfB Homberg
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 9:00 PTG KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
  RW Essen Rot-Weiss Essen 9:00 PTG SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 9:00 PTG Alemannia Aachen Alem. Aachen
  Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 9:00 PTG Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
  SV Straelen SV Straelen 9:00 PTG FC Schalke 04 II Schalke 04 II
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 9:00 PTG 1.FC Köln II 1.FC Köln II
hari perlawanan 26 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 2:00 PG FC Marchfeld Donauauen FC Marchfeld
  Wiener SC Wiener Sport-Club 2:30 PG 1. Wiener Neustädter SC Wiener Neustadt
  Draßburg ASV Draßburg 2:30 PG FC Mauerwerk Mauerwerk
  TWL Elektra TWL Elektra 2:30 PG SV Leobendorf Leobendorf
  Stripfing SV Stripfing 10:30 PTG SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
  Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 11:00 PTG First Vienna FC Vienna
hari perlawanan 21 FC Black Stars FC Black Stars Basel 10:00 PTG SC Brühl SG SC Brühl SG
  FC Bavois FC Bavois 10:00 PTG FC Breitenrain FC Breitenrain
  SC Cham SC Cham 11:00 PTG SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
  Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 11:00 PTG FC Zürich U21 FC Zürich U21
hari perlawanan 18 Telfs SV Telfs 7:00 PG SV Fügen Fügen
hari perlawanan 15 FC Echallens FC Echallens Région 11:00 PTG Meyrin FC Meyrin FC
  Martigny-Sports FC Martigny-Sports 11:30 PTG Team Vaud U21 Team Vaud U21
  Luzern U21 FC Luzern U21 - FC Solothurn FC Solothurn
  FC Wohlen FC Wohlen 11:00 PTG FC Schötz FC Schötz
  FC Köniz FC Köniz 11:00 PTG FC Langenthal FC Langenthal
  FC Bassecourt FC Bassecourt 11:00 PTG SC Buochs SC Buochs
  SV Höngg SV Höngg 11:00 PTG SR Delémont SR Delémont
  GC Zürich U21 Grasshopper Club Zürich U21 11:00 PTG Zug 94 Zug 94
  FC Linth 04 FC Linth 04 - FC Tuggen FC Tuggen
  Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren 10:00 PTG FC Balzers FC Balzers
  FC Wettswil FC Wettswil-Bonstetten 11:00 PTG FC Freienbach FC Freienbach
  FC Thalwil FC Thalwil 11:00 PTG FC Uzwil FC Uzwil
  FC Baden 1897 FC Baden 1897 11:00 PTG FC St. Gallen 1879 U21 St. Gallen U21
  FC Gossau FC Gossau 11:00 PTG FC Winterthur U21 Winterthur U21
  FC Paradiso FC Paradiso 11:00 PTG Team Ticino U21 Team Ticino U21
Group 2 Hanau 93 1.Hanauer FC 93 - VfB Ginsheim VfB Ginsheim
  Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau - Türk Gücü Friedberg Türk. Friedbg.
  KSV Baunatal KSV Baunatal - SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
  Hünfelder SV Hünfelder SV - FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
  SV Steinbach SV Steinbach - SC Viktoria 06 Griesheim Vikt. Griesheim
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden - SV Zeilsheim SV Zeilsheim
hari perlawanan 23 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 2:00 PG 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim
  Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 9:00 PTG TSG Backnang TSG Backnang
  Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 9:00 PTG SGV Freiberg SGV Freiberg
  TSV Ilshofen TSV Ilshofen 9:00 PTG Freiburger FC Freiburger FC
  1.Göppinger SV 1.Göppinger Sportverein 9:00 PTG 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
  FSV Bissingen FSV 08 Bietigheim-Bissingen 10:00 PTG Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
  FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 10:30 PTG SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
  FC Nöttingen FC Nöttingen 10:30 PTG FC 08 Villingen FC 08 Villingen
  SV Oberachern SV Oberachern 10:30 PTG FV Ravensburg FV Ravensburg
  Seligenporten SV Seligenporten 1:30 PG SpVgg Bayern Hof Bayern Hof
  ATSV Erlangen ATSV Erlangen 2:00 PG SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  1.SC Feucht 1.SC Feucht 2:00 PG DJK Ammerthal Ammerthal