Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Matches 17/10/2021

hari perlawanan 8
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 1:1 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:5 Bayern Munich Bayern Munich
 
FC Augsburg FC Augsburg 1:1 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
hari perlawanan 10
Hamburger SV Hamburger SV 1:1 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 3:0 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
hari perlawanan 12
Türkgücü Münch. Türkgücü München 1:0 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 1:1 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Ireland U16 Republic of Ireland U16 0:1 Scotland U16 Scotland U16
hari perlawanan 27 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:2 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
  América-MG América Futebol Clube (MG) 0:0 Esporte Clube Bahia EC Bahia
hari perlawanan 30 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 2:2 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
  Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 2:3 Clube Náutico Capibaribe Náutico
  Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 2:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
  Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 0:0 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
  Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 3:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Group C Ituano Ituano Futebol Clube (SP) 3:1 Paysandu Sport Club (PA) Paysandu SC
  Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 0:0 Botafogo Futebol Clube (PB) Botafogo
Quarter-Finals 2nd leg Ferroviária Associação Ferroviária de Esportes (SP) 3:4 on pens FC Atlético Cearense Atlético-CE
  ABC FC ABC Futebol Clube (RN) 3:0 SER Caxias do Sul (RS) Caxias-RS
Second Round 1st leg Stade Malien Stade Malien 0:1 Horoya AC Horoya AC
  Al Merreikh Al Merreikh Omdurman 3:0 Zanaco FC Zanaco FC
  Jwaneng Jwaneng Galaxy FC 0:2 Simba SC Simba SC
  Maniema AS Maniema Union 2:2 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
  AS Otôho AS Otôho 2:2 CA Petróleos Luanda Petro Luanda
  Oilers Monrovia LPRC Oilers Monrovia 0:2 Raja Club Athletic Raja Casablanca
  Rivers United Rivers United FC 1:1 Al-Hilal Omdurman Al-Hilal
  Hearts of Oak Hearts of Oak 1:0 Wydad Casablanca Wydad AC
  ASAC Concorde ASAC Concorde Nouakchott 1:2 JS Saoura JS Saoura
  Diambars FC Diambars Football Club 0:1 Enyimba Aba Enyimba Aba
  FAR Rabat FAR Rabat 0:1 JS Kabylie JS Kabylie
  AS Kigali AS Kigali 1:2 DC Motema Pembe DC Motema Pembe
  CFF Andoha. CFF Andoharanofotsy 0:3 GD Interclube Luanda GD Interclube
  Bayelsa Bayelsa United 1:0 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
hari perlawanan 8 Brentford Brentford FC 0:1 Chelsea FC Chelsea
 
Everton Everton FC 0:1 West Ham United West Ham
  Newcastle Newcastle United 2:3 Tottenham Hotspur Spurs
hari perlawanan 4 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 3:2 FC Ordino FC Ordino
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 3:0 UE Engordany UE Engordany
  Sant Julia UE Sant Julia 2:0 Club Esportiu Carroi CE Carroi
hari perlawanan 9 Levante Levante UD 0:0 Getafe CF Getafe
  Real Sociedad Real Sociedad 1:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:1 Elche CF Elche CF
  Celta de Vigo Celta de Vigo 0:1 Sevilla FC Sevilla FC
hari perlawanan 8
Lazio SS Lazio 3:1 Inter Milan Inter
 
AC Milan AC Milan 3:2 Hellas Verona Hellas Verona
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 3:1 UC Sampdoria Sampdoria
  Genoa Genoa CFC 2:2 US Sassuolo Sassuolo
  Udinese Calcio Udinese Calcio 1:1 Bologna FC 1909 Bologna
  FC Empoli FC Empoli 1:4 Atalanta BC Atalanta BC
hari perlawanan 10 Olympique Lyon Olympique Lyon 2:0 AS Monaco Monaco
  Troyes ESTAC Troyes 1:0 OGC Nice OGC Nice
  FC Metz FC Metz 0:3 Stade Rennais FC Stade Rennais
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 5:1 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 1:1 FC Nantes FC Nantes
  Stade Brestois Stade Brestois 29 1:1 Stade Reims Stade Reims
  Montpellier Montpellier HSC 1:0 RC Lens Lens
hari perlawanan 11
WSG Tirol WSG Tirol 2:2 TSV Hartberg TSV Hartberg
 
LASK LASK 0:1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:0 SV Ried SV Ried
  Spartak Moscow Spartak Moscow 2:2 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
  Sochi FC Sochi 3:2 FK Rostov Rostov
  Ural Ural Yekaterinburg 0:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
  KS Samara Krylya Sovetov Samara 2:0 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
  Khimki FK Khimki 2:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
hari perlawanan 9 Hoogland VV Hoogland 0:1 VV Dongen Dongen
  Westlandia RKVV Westlandia 0:3 VV UNA Veldhoven VV UNA
  Quick DH HV & CV Quick 0:1 ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Unitas GVV Unitas 0:3 VV Gemert VV Gemert
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 / Jumbo 2:3 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  USV Hercules USV Hercules 3:0 EVV Echt EVV Echt
  RKVV DEM RKVV DEM 0:3 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  Groene Ster RKSV Groene Ster 1:0 JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  SV Oss '20 SV Oss '20 3:1 HVV Hollandia Hollandia
hari perlawanan 12 FCSB FCSB 3:0 CS Mioveni CS Mioveni
  FC Arges ACSC FC Arges 2:1 FCV Farul Constanta FCV Farul
  UTA Arad UTA Arad 1:0 FC U Craiova 1948 FC U Craiova
hari perlawanan 10
BSC Young Boys BSC Young Boys 1:1 FC Luzern FC Luzern
 
FC Zürich FC Zürich 1:0 FC Lugano FC Lugano
 
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 3:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 2:1 Servette FC Servette FC
 
FC Sion FC Sion 0:1 FC Basel 1893 FC Basel
hari perlawanan 9 Heerenveen SC Heerenveen 0:2 Ajax Amsterdam Ajax
  Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 4:2 Heracles Almelo Heracles Almelo
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:1 PEC Zwolle PEC Zwolle
  Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1:0 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 5:1 FC Utrecht FC Utrecht
  NEC Nijmegen NEC Nijmegen 0:1 Vitesse Arnhem Vitesse
  Sparta R. Sparta Rotterdam 1:1 FC Groningen FC Groningen
  Twente FC Twente Enschede FC 1:1 Willem II Tilburg Willem II
  Adana Demirspor Adana Demirspor 0:2 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Kasimpasa Kasimpasa 1:2 Göztepe Göztepe
  Altay SK Altay SK 0:1 Fatih Karagümrük Karagümrük
 
Galatasaray Galatasaray A.S. 1:0 Konyaspor Konyaspor
hari perlawanan 8 TOGB TOGB Berkel 0:2 Alphense Boys Alphense Boys
  Purmersteijn VPV Purmersteijn 0:2 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  VV Hoogeveen VV Hoogeveen 2:2 VV De Zouaven VV De Zouaven
  VOC VOC Rotterdam 0:0 RKAVV Leidschendam RKAVV
  Alcides MVV Alcides 6:3 TAC '90 TAC '90
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 4:1 SDO Bussum SDO Bussum
  RKVV Velsen RKVV Velsen 0:1 HBS Craeyenhout HBS
hari perlawanan 9 Dundee FC Dundee FC 2:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
hari perlawanan 8 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 0:1 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
  SV Orion SV Orion Nijmegen 3:0 LONGA '30 LONGA '30
  Juliana '31 Juliana '31 1:3 VV Baronie Baronie
  AWC AWC Wijchen 2:1 UDI'19/CSU UDI '19
  VV Moerse Boys VV Moerse Boys 1:1 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek
  RKSV Halsteren RKSV Halsteren 5:2 RKSV Minor RKSV Minor
  SV Meerssen SV Meerssen 2:1 Sportclub Silvolde SP Silvolde
hari perlawanan 11 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 2:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  FK Minaj FK Minaj 0:0 Desna Chernigiv Desna
  Ingulets Ingulets Petrove postponed Rukh Lviv Rukh Lviv
hari perlawanan 6 Panathinaikos Panathinaikos Athens 4:1 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 4:4 Volos NPS Volos NPS
  Panetolikos Panetolikos GFS 1:2 OFI Crete OFI Crete
  Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 1:2 OFI Crete U19 OFI Crete U19
  PAS U19 PAS Giannina U19 1:0 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
  PAO U19 Panathinaikos Athens U19 4:1 Ionikos Nikeas U19 Ionikos U19
hari perlawanan 8 PAC Buzet PAC Buzet 1:4 Royale Jeunesse Aischoise RJ Aischoise
  FC Symphorinois RFC Rapid Symphorinois 2:0 RFC Tournai RFC Tournai
  ROFC Stockel ROFC Stockel 1:3 R Union Tubize-Braine B Tubize-Braine B
  CS PV Ostiches CS Pays Vert Ostiches Ath 2:3 Renaissance Mons 44 RAEC Mons 44
  RUS Binche RUS Binche 1:0 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
  Manageoise CS Entité Manageoise 3:0 RUSG Tertre Hautrage Tertre Hautrage
  Gosselies Sp. Royal Gosselies Sports 1:1 JS Tamines JS Tamines
  CS Onhaye CS Onhaye 1:1 RFCB Sprimont RFCB Sprimont
  RSC Habay RSC Habay-La-Neuve 2:2 RFC Huy RFC Huy
  FC Herstal FC Herstal 4:0 RAFC Oppagne-Wéris Oppagne-Wéris
  Stade Disonais Stade Disonais 2:1 RFC Raeren-Eynatten Raeren-Eynatten
  RUS Gouvy RUS Gouvy 1:2 Royal Aywaille Royal Aywaille
  Wanze-Bas-Oha RES Wanze-Bas-Oha 1:3 Marloie Sports Marloie Sports
  Union Rochefort Union Rochefortoise 4:1 RRC Mormont Mormont
  FC Richelle FC United Richelle 0:1 RAS Jodoigne RAS Jodoigne
hari perlawanan 7 Svelta Melsele KVK Svelta Melsele 1:0 Avanti Stekene Avanti Stekene
  Sint-Niklaas SKN Sint-Niklaas 0:2 KFC Rhodienne-De Hoek Rhodienne-Hoek
  FC Lebbeke FC Lebbeke 2:1 SV Anzegem SV Anzegem
  KFC Eppegem KFC Eppegem 0:1 KM Torhout KM Torhout
  VW Hamme KFC VW Hamme 1:1 Tempo Overijse Tempo Overijse
  KVC Jong Lede KVC Jong Lede 1:3 KHO Wolvertem-Merchtem Wolvert.-Merch.
  Voorde-Appelter KFC Voorde-Appelterre 3:0 SK Lochristi SK Lochristi
  Erpe-Mere Utd Erpe-Mere United 0:1 KSV Oostkamp KSV Oostkamp
  Sint-Lenaarts KFC Sint-Lenaarts 3:1 KVV Weerstand Koersel Weerst. Koersel
  KVK Wellen KVK Wellen 1:3 KFC Diest KFC Diest
  KVC Lille Utd KVC Lille United 1:5 KFC Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw
  RC Mechelen RC Mechelen 1:0 Eendracht Termien Eendr. Termien
  KAC Betekom KAC Betekom 2:2 KFC De Kempen De Kempen
  KFC Esperanza KFC Esperanza Pelt 3:2 KFC Nijlen KFC Nijlen
  KVK Beringen KVK Beringen 1:1 KFC Turnhout KFC Turnhout
  FC Berlaar Heikant FC Berlaar Heikant 0:0 Witgoor Sport Dessel Witgoor Dessel
hari perlawanan 8 RFC Meux RFC Meux 2:0 RUS Givry RUS Givry
  Solières Solières Sport 2:1 RUS Rebecq RUS Rebecq
  Stockay RRC Stockay-Warfusée 1:0 RCS Verlaine RCS Verlaine
  RRC Hamoir RRC Hamoir 3:1 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
  RSD Jette RSD Jette 1:3 RS Waremmien FC Waremme
  Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 0:1 RAAL La Louvière La Louvière
  FC Ganshoren FC Ganshoren 3:1 R Union Tubize-Braine Tubize-Braine
  RFC Warnant RFC Warnant 3:0 RE Acren-Lessines RE Acren
hari perlawanan 11 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 2:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  KV Oostende KV Oostende 2:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
  Standard Liège Standard Liège 2:2 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 2:2 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  Beerschot V.A. Beerschot V.A. 0:1 KV Mechelen KV Mechelen
hari perlawanan 8 RE Virton Royal Excelsior Virton 2:1 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  Lommel SK Lommel SK 3:0 Royal Excel Mouscron Mouscron
hari perlawanan 6 Dessel Sport KFC Dessel Sport 1:1 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  KSK Heist KSK Heist 1:0 URSL Visé URSL Visé
  UR La Louvière UR La Louvière Centre 1:2 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  FCV Dender EH FCV Dender EH 0:0 RFC Lüttich RFC Lüttich
  Rupel Boom FC Rupel Boom 0:1 Royal FC Mandel United RFC Mandel Utd.
  FC Knokke FC Knokke 2:1 KVV Thes Sport Thes Sport
  KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 0:3 Royal Francs Borains Francs Borains
hari perlawanan 7 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 0:2 Olsa Brakel Olsa Brakel
  KVK Ninove KVK Ninove 3:0 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne 1:1 KVK Westhoek KVK Westhoek
  Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 0:2 KRC Gent KRC Gent
  KSCT Menen KSCT Menen 1:2 FC Gullegem FC Gullegem
  Zwevezele SKV Zwevezele 1:0 KSK Ronse KSK Ronse
  Merelbeke KFC Merelbeke 0:1 KVV Zelzate Zelzate
  RFC Wetteren RFC Wetteren 1:4 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  RC Hades RC Hades 0:0 Belisia Bilzen SV Belisia SV
  SK Londerzeel SK Londerzeel 0:1 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
  Berchem Sport Berchem Sport 0:2 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV 4:0 KFC Houtvenne KFC Houtvenne
  Lyra-Lierse Koninklijke Lyra-Lierse Berlaar 0:0 KSK Tongeren KSK Tongeren
  Bocholt VV Bocholt VV 3:3 Diegem Sport Diegem Sport
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 1:2 KSC City Pirates City Pirates
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC 0:3 Koninklijke Sporting Hasselt Sport. Hasselt
hari perlawanan 11 Slavia Prague SK Slavia Prague 3:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2:0 MFK Karvina MFK Karvina
  FC Zlin FC FASTAV Zlin 2:3 FC Hradec Kralove Hradec Kralove
  FK Teplice FK Teplice 0:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
hari perlawanan 12 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
  Odense BK Odense Boldklub 1:2 Randers FC Randers FC
  Bröndby IF Bröndby IF 3:2 Vejle Boldklub Vejle BK
hari perlawanan 9 Macva U19 FK Macva Sabac U19 1:2 FK Vozdovac U19 Vozdovac U19
hari perlawanan 13 Cukaricki FK Cukaricki 1:1 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Partizan FK Partizan Belgrade 2:0 FK Radnik Surdulica Radnik
hari perlawanan 12 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 0:2 NK Osijek NK Osijek
  HNK Sibenik HNK Sibenik 2:0 HNK Hajduk Split Hajduk Split
hari perlawanan 21 Ilves-Kissat Tampereen Ilves-Kissat 0:5 FC Honka II FC Honka II
  RoPS II Rovaniemen Palloseura II 1:0 Kemi City FC Kemi City
  Jakobstads BK Jakobstads Bollklubb 3:2 Gamlakarleby Bollklubb GBK
hari perlawanan 17 TPV U19 Tampereen Pallo-Veikot U19 3:1 FC Kontu U19 FC Kontu U19
  KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 2:0 FC Inter Turku U19 FC Inter U19
Final FC Kontu FC Kontu 0:5 Tampere United Tampere United
hari perlawanan 4 Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 2:0 Mikkelin Palloilijat Mikkelin
hari perlawanan 11 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 1:2 Rakow Czestochowa Rakow
  Wisla Plock Wisla Plock 1:0 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Cracovia Cracovia 2:0 Warta Poznan Warta Poznan
  Legia Warszawa Legia Warszawa 0:1 Lech Poznan Lech Poznan
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 1:2 Levski Sofia Levski Sofia
  Cherno More Cherno More Varna 1:1 Slavia Sofia Slavia Sofia
hari perlawanan 13 NK Maribor NK Maribor 1:0 NK Radomlje NK Radomlje
  NK Domzale NK Domzale 2:3 FC Koper FC Koper
hari perlawanan 9 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 4:1 FC Rodange 91 FC Rodange 91
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 2:1 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  CS Fola Esch CS Fola Esch 2:1 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 0:3 US Hostert US Hostert
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 5:1 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Titus Petange Union Titus Petange 4:2 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  Hesperange Swift Hesperange 1:1 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  Differdange 03 FC Differdange 03 3:2 F91 Dudelange F91 Dudelange
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 2:1 Budapest Honvéd FC Honvéd
  Kisvárda Kisvárda FC 0:0 Újpest FC Újpest FC
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 1:0 Debreceni VSC Debrecen
hari perlawanan 11 Zlate Moravce ViOn Zlate Moravce-Vrable 2:2 Orion Tip Sered Sered
  Pohronie FK Pohronie 2:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
  FK Senica FK Senica 1:1 Zemplin Michalovce Michalovce
  Spartak Trnava Spartak Trnava 0:3 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
hari perlawanan 13 ASV Vach ASV Vach 1:1 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 0:2 DJK Schwebenried Schwebenried
  TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 0:3 TG Höchberg TG Höchberg
  TSV Rottendorf TSV Rottendorf 2:0 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
hari perlawanan 16 TSV Brunnthal TSV Brunnthal 1:4 FC Sportfreunde Schwaig FC Schwaig
hari perlawanan 7 SC Weyhe SC Weyhe 3:1 SC Borgfeld II SC Borgfeld II
  DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 0:14 TS Woltmershausen Woltmershausen
  SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 5:0 1.FC Burg 1.FC Burg
  FC Huchting FC Huchting 4:1 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
  SV Grohn SV Grohn 9:1 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
  SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 2:1 SV Lemwerder SV Lemwerder
hari perlawanan 9 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 5:2 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
  Breitenfelde Breitenfelder SV 2:4 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
hari perlawanan 10 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 4:1 VfL Westercelle VfL Westercelle
  TSV Etelsen TSV Etelsen 3:1 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
  Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 3:1 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
  Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 6:0 TSV Gellersen TSV Gellersen
  TSV Elstorf TSV Elstorf 0:3 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
  VfL Breese/L. VfL Breese/Langendorf 2:4 FC Verden 04 FC Verden 04
  Cranz-Estebrüg. ASC Cranz-Estebrügge 0:1 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
hari perlawanan 9 TuS Mondorf TuS Mondorf 2:3 SC Rheinbach SC Rheinbach
  Oberpleis TuS 05 Oberpleis 1:2 FV Bad Honnef FV Bad Honnef
  G. Windeck TSV Germania Windeck 2:3 FV Wiehl FV Wiehl
  1.FC Spich 1.FC Spich 2:2 SSV Merten 1925 SSV Merten
  SV Wachtberg SV Wachtberg 3:2 SV Schlebusch SV Schlebusch
  FV Endenich FV Bonn-Endenich 08 3:1 SC Borussia Lindenthal-Hohenlind L.-Hohenlind
  E. Hohkeppel Eintracht Hohkeppel 2:1 SSV Homburg-Nümbrecht Homburg-Nü.
  Alem. Mariadorf Alemannia Mariadorf 2:2 SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
  1.FC Düren II 1.FC Düren II 0:5 Germania Teveren Germ. Teveren
  SV Rott SV Rott 6:1 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
  BW Königsdorf TuS BW Königsdorf 2:1 SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
hari perlawanan 13 FV Siersburg FV Siersburg 0:4 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
hari perlawanan 9 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 4:3 Büdelsdorfer TSV Büdelsd. TSV
  SG Geest 05 SG Geest 05 1:9 Husumer SV Husumer SV
  SV Calberlah SV Grün-Weiß Calberlah 1:2 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
  SSV Nörten-H. SSV Nörten-Hardenberg 0:2 TSV Germania Lamme TSV Lamme
  KSV Vahdet Vahdet Salzgitter 2:0 SC Gitter SC Gitter
  SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 5:3 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
  SV Lengede SV Lengede 1:1 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
  BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 3:2 I.SC Göttingen 05 Göttingen 05
hari perlawanan 12 OSV Hannover OSV Hannover 1:0 TSV Wetschen TSV Wetschen
  VfR Evesen VfR Evesen 3:1 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 0:3 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
  TSV Stelingen TSV Stelingen 1:1 Heeßeler SV Heeßeler SV
  STK Eilvese STK Eilvese 2:1 TuS Sulingen TuS Sulingen
hari perlawanan 9 Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 1:2 SC Teutonia Kleinenbroich Kleinenbroich
  VfB Hilden II VfB 03 Hilden II 1:2 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
  Rather SV Rather SV 1:0 SC Reusrath SC Reusrath
  ASV Süchteln ASV Süchteln 2:0 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 0:2 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf Schwarz-Weiß 06
  VfB Solingen VfB Solingen 0:4 SG Unterrath SG Unterrath
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 1:0 TSV Meerbusch II Meerbusch II
  SV Sonsbeck SV Sonsbeck 1:2 SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
  VfL Rhede VfL Rhede 0:2 VfR Fischeln VfR Fischeln
  Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 2:1 VfL Tönisberg VfL Tönisberg
  VSF Amern VSF Amern 4:1 RSV Praest RSV Praest
  Scherpenberg SV Scherpenberg 2:2 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
  TSV Wachtendonk TSV Wachtendonk-Wankum 2:2 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  Burgaltendorf SV Burgaltendorf 0:1 SV Wermelskirchen Wermelskirchen
  FC Remscheid FC Remscheid 3:3 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 2:0 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 1:2 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
  Mülheimer FC Mülheimer FC 97 2:1 SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
  BG Überruhr Blau-Gelb Überruhr 1:2 VfB Speldorf VfB Speldorf
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 4:2 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
hari perlawanan 11 SV Union Lohne SV Union Lohne 2:2 SV Bad Rothenfelde Bad Rothenfelde
  GW Firrel Grün-Weiß Firrel 0:2 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
  SC Melle 03 SC Melle 03 5:1 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
  Wildeshausen VfL Wildeshausen 1:0 TuRa Westrhauderfehn Westrhauderfehn
  Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 0:1 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
  Germania Leer Germania Leer 0:2 SV Bevern SV Bevern
  FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 0:0 VfL Oythe VfL Oythe
hari perlawanan 9 VfR Neumünster VfR Neumünster 0:5 FC Kilia Kiel FC Kilia Kiel
hari perlawanan 10 TuS Montabaur TuS Montabaur 2:0 TuS Mayen TuS Mayen
  SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 0:0 FV Hunsrückhöhe Morbach FV Morbach
  SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 1:2 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
  SG Alfbachtal SG Alfbachtal 0:3 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
  SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 1:2 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
  FC Metternich FC Germania Metternich 1:5 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
hari perlawanan 8 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg postponed Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
hari perlawanan 9 Teistungen FC Wacker Teistungen 1:8 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 2:5 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
  FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 3:3 SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
  1.FC Mühlhausen 1.FC Mühlhausen 0:1 TSG Weinheim TSG Weinheim
  F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 3:4 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
hari perlawanan 10 Frohnauer SC Frohnauer SC 2:1 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
  Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 1:4 Berliner SC Berliner SC
  SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 2:2 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 1:1 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
  Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 2:0 Hilalspor Berlin Hilalspor
hari perlawanan 13 FC Holzhausen FC Holzhausen 3:0 Türkspor Neu-Ulm Türkspor
hari perlawanan 10 Spvgg. Eltville Spvgg. Eltville 1:2 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  Schwanheim Germania Schwanheim 4:1 FV Breidenbach FV Breidenbach
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 9:0 FC Gießen II FC Gießen II
  Steinbach II TSV Steinbach II 3:0 SG Walluf SG Walluf
  Niedernhausen SV Niedernhausen 5:0 SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 4:2 SV Bauerbach SV Bauerbach
  VfB Marburg VfB Marburg 1:2 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  RSV Weyer RSV Weyer 1:4 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
hari perlawanan 13 FSV Dörnberg FSV Dörnberg 2:0 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
  Sandershausen TSG Sandershausen 3:1 FSG Eintracht Gudensberg Gudensberg
  Weidenhausen SV Adler Weidenhausen 3:1 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 0:1 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
hari perlawanan 12 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 2:2 SV 1919 Münster SV Münster
  TS Ober-Roden TS Ober-Roden 1:2 SpVgg Oberrad 05 SpVgg Oberrad
  Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 1:1 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 3:0 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
  Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 0:1 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
  Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 5:0 Germania Ober-Roden G. Ober-Roden
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 3:3 SG Dersim/VfR Rüsselsheim SG Dersim/VfR
  JSK Rodgau JSK Rodgau 4:0 SV Pars Neu-Isenburg Pars N-Isenburg
hari perlawanan 8 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 1:5 FC Anker Wismar Anker Wismar
  FC Schönberg 95 FC Schönberg 95 1:1 Malchower SV 90 Malchower SV
hari perlawanan 11 GW Piesteritz FC Grün-Weiß Piesteritz 0:1 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
  FC Auggen FC Auggen 2:1 SV Weil 1910 SV Weil
  FC Waldkirch FC Waldkirch 2:0 SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
hari perlawanan 10 TuS Hohenecken TuS 1904 Hohenecken 1:1 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
  SV Steinwenden SV Steinwenden 1:2 SV Morlautern SV Morlautern
  TuS Rüssingen TuS Rüssingen 5:0 Phönix Schifferstadt Schifferstadt
  Basara Mainz FC Basara Mainz 4:0 TuS Marienborn TuS Marienborn
  Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 1:3 SV Rülzheim SV Rülzheim
  Bienwald Kandel FC Bienwald Kandel 0:0 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
hari perlawanan 8 W. Kinderhaus Westfalia Kinderhaus 3:1 SC Peckeloh SC Peckeloh
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 0:1 Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 0:2 Lüner SV Lüner SV
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II 3:0 Delbrücker SC Delbrücker SC
  SC Herford SC Herford 2:4 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  VfL Theesen VfL Theesen 0:1 SV Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 1:2 SV Mesum SV Mesum
  TuS Tengern TuS Tengern 0:1 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 2:2 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 1:0 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 5:1 SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
  Brünninghausen FC Brünninghausen 3:1 FC Lennestadt Lennestadt
  BSV Schüren BSV Schüren 2:2 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 2:0 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  RW Deuten SV Rot-Weiß Deuten 2:4 SV Sodingen SV Sodingen
  Wacker Castrop SV Wacker Obercastrop 1:0 SC Neheim SC Neheim
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 0:2 YEG Hassel YEG Hassel
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 0:4 TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen
Second Round Germ.Grefrath SV Germania Grefrath 1926 0:8 VfB 03 Hilden VfB Hilden
  Union Hamborn MTV Union Hamborn 0:8 SpVg Schonnebeck Schonnebeck
hari perlawanan 16 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 3:4 Club Atlético Unión CA Unión
  Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 1:0 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
  Lanús Club Atlético Lanús 1:1 Club Atlético Banfield CA Banfield
  Huracán Club Atlético Huracán 0:3 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
hari perlawanan 30 Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:1 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
  Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 1:1 Club Almagro Almagro
hari perlawanan 13 Monterrey CF Monterrey 0:1 Club León FC León
  San Luis Atlético de San Luis 0:1 CF América América
  CF Pachuca CF Pachuca 1:1 Santos Laguna Santos Laguna
  CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:1 Tigres UANL Tigres UANL
Major League Soccer MLS
hari perlawanan 24 CF Montréal Club de Foot Montréal 2:2 Philadelphia Union Philadelphia
  Los Angeles FC Los Angeles FC 3:1 San Jose Earthquakes Quakes
  Columbus Crew Columbus Crew 4:0 Inter Miami CF Inter Miami CF
  Revolution New England Revolution 2:2 Chicago Fire FC Chicago Fire
  Toronto FC Toronto FC 0:2 Atlanta United FC Atlanta United
  Cincinnati FC Cincinnati 0:1 Orlando City SC Orlando City SC
  D.C. United D.C. United 0:0 Nashville SC Nashville SC
  Houston Houston Dynamo FC 2:1 Seattle Sounders FC Sounders FC
  Austin FC Austin FC 0:1 Minnesota United FC Minnesota Utd.
  Salt Lake Real Salt Lake City 3:1 Colorado Rapids Colorado
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 2:1 Portland Timbers Timbers
hari perlawanan 11 Bobcats Maryland Bobcats FC 2:1 Chicago House AC Chicago House
  1904 FC San Diego 1904 FC 1:2 Detroit City FC Detroit City
  LA Force Los Angeles Force 0:0 New Amsterdam FC New Amsterdam
  Cal United California United Strikers FC 1:1 Stumptown AC Stumptown
hari perlawanan 13 Chalatenango AD Chalatenango 2:2 CD Atlético Marte Marte
  L.A. Firpo CD Luis Angel Firpo 1:1 CD Municipal Limeño Limeño
  Metapán AD Isidro Metapán 1:1 Santa Tecla FC Santa Tecla
Second Round 2nd leg CD FATIC Club Deportivo FATIC 1:2 Universitario de Vinto Univ. de Vinto
  CD Torre Fuerte Club Deportivo Torre Fuerte 3:1 Deportivo Kivon Deportivo Kivon
hari perlawanan 14 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 1:3 Boyacá Patriotas FC Patriotas
  CD América CD América de Cali 1:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
  Pereira Deportivo Pereira 3:0 Once Caldas Once Caldas
  Atl. Nacional Atlético Nacional 1:1 Independiente Medellín Indep. Medellín
hari perlawanan 32 Oita Trinita Oita Trinita 2:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
hari perlawanan 34 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 3:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 2:2 Mito HollyHock Mito HollyHock
  Tochigi SC Tochigi SC 1:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 2:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:2 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
hari perlawanan 23 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 1:1 Fukushima United Fukushima Utd.
  Kataller Toyama Kataller Toyama 1:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  Gainare Tottori Gainare Tottori 1:2 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 3:2 Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 1:3 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  FC Gifu FC Gifu 2:2 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Group E Zelvia U18 Machida Zelvia U18 1:0 Yokohama SCC U18 YSCC U18
Group F Albirex U18 Albirex Niigata U18 3:3 Matsumoto Yamaga U18 Yamaga U18
Group G Júbilo U18 Júbilo Iwata U18 2:3 azul claro Numazu U18 azul claro U18
Group H Gamba U18 Gamba Osaka U18 1:6 Cerezo Osaka U18 Cerezo U18
hari perlawanan 26 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 1:1 Veertien Mie Veertien Mie
  Iwaki FC Iwaki FC 0:2 Sony Sendai Sony Sendai
  MIO B. Shiga MIO Biwako Shiga 1:2 Verspah Oita Verspah Oita
  FC Osaka FC Osaka 1:1 Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata
hari perlawanan 3 Mizusawa SC Mizusawa SC 1:00 PTG TDK Shinwakai SC TDK Shinwakai
hari perlawanan 8 Ahli Al-Ahli Jeddah 4:0 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
  Al-Fateh Al-Fateh 3:0 Al-Taawon Taawon
  Al-Hazem Al-Hazem SC 0:0 Al-Faisaly Harmah Faisaly
  Damac FC Damac FC 1:1 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
hari perlawanan 2 Ard. Kuwabara Ardore Kuwabara postponed Parafrente Yonezawa Para. Yonezawa
hari perlawanan 3 Univ. de Sendai FC La Universidad de Sendai 2:00 PTG Oyama SC (Tsuruoka) Oyama SC
hari perlawanan 8 Iwaki Furuk. Iwaki Furukawa FC 1:30 PTG Merry (Fukushima) Merry
hari perlawanan 11 Sendai Sasuke Sendai Sasuke FC 2:00 PTG Mikawa SC Mikawa SC
hari perlawanan 14 Saitama SC Saitama SC 2:1 Zuvor: Thespakusatsu Gunma Challengers (Reserves)	Thespa Challen.
hari perlawanan 18 Av. Kawaguchi Aventura Kawaguchi 1:2 Toho Titanium SC Toho Titanium
hari perlawanan 11 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 3:1 Tokyo 23 Tokyo 23
hari perlawanan 8 FC Gifu 2nd FC Gifu Second (Reserves) 0:1 Nagoya SC Nagoya SC
  Yokkaichi Univ. Yokkaichi University FC 0:6 AS Kariya AS Kariya
  Bombon. Gifu Bombonera Gifu 4:0 Wyvern Kariya Wyvern
hari perlawanan 17 Kyoto FD FC Kyoto Fire Department FC 1:0 Takasago Mineiro Takasago Min.
  FC Awaji-shima FC Awaji-shima 7:0 Easy Akashi Easy Akashi
  St.Andrews FC St.Andrews FC 1:0 Hannan University Club Hannan Uni Club
  Kyoto Shiko SC Kyoto Shiko SC (1994) 1:0 Kobe FC 1970 Kobe FC
hari perlawanan 5 SRC Hiroshima SRC Hiroshima 2:0 Fujifilm BIJ Hiroshima SC FBIJ Hiroshima
  NTN Okayama NTN Okayama 2:1 Beluga Rosso Hamada Bel.Ros. Hamada
  IPU FC International Pacific University FC 3:1 Yonago Genki Yonago Genki
hari perlawanan 17 Mits. Mizushima Mitsubishi Motors Mizushima 4:1 ENEOS Mizushima ENEOS Mizushima
hari perlawanan 5 FK Partizani FK Partizani 1:1 FK Kukësi FK Kukësi
hari perlawanan 15 Leotar U17 FK Leotar Trebinje U17 1:2 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
  Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 1:3 FK Velez Mostar U17 Velez U17
hari perlawanan 10 R. Hadzici U19 FK Radnik Hadzici U19 3:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK MDK U19
  Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 2:0 FK Tuzla City U19 Tuzla City U19
  Z. BL U19 FK Zeljeznicar Banja Luka U19 1:1 FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
  Sloboda T U19 FK Sloboda Tuzla U19 1:1 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
hari perlawanan 13 FK Sarajevo FK Sarajevo 1:0 HSK Posusje HSK Posusje
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 2:1 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
hari perlawanan 26 Cobreloa Deportes Cobreloa 2:0 Deportes Copiapó Copiapó
  CDF Vial CCD Fernández Vial 0:1 Magallanes CF Magallanes CF
hari perlawanan 27 Aragua FC Aragua FC 3:0 Yaracuyanos Fútbol Club Yaracuyanos
  Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 0:2 Deportivo Lara Deportivo Lara
  Colmenarez CD Hermanos Colmenarez 3:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
hari perlawanan 10 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 2:1 FK Gorazde FK Gorazde
hari perlawanan 32 Banga FK Banga Gargzdai 2:1 FK Panevezys Panevezys
hari perlawanan 26 FK Minsk FK Minsk 0:0 FK Gomel Gomel
  Rukh Rukh Brest 1:3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
  Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 0:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
hari perlawanan 10 FK Omarska FK Omarska 0:0 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
hari perlawanan 6 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 3:2 Jeunesse Sportive de Soualem JS Soualem
  Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 2:0 SC Chabab Mohammedia SCC Mohammedia
hari perlawanan 1 US Tataouine US Tataouine 2:1 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
hari perlawanan 29 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 1:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
hari perlawanan 27 Jeonju Citizen Jeonju Citizen 1:3 Yeoju FC Yeoju FC
  Chungju Citizen Chungju Citizen 1:0 Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  Pyeongchang Utd Pyeongchang United 1:4 Siheung City Siheung City
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 4:0 Chuncheon Citizen Chuncheon FC
hari perlawanan 28 Gangwon FC Gangwon FC 2:1 Gwangju FC Gwangju FC
hari perlawanan 26 Real Monarchs Real Monarchs SLC 4:3 Austin Bold FC Bold FC
  Las Vegas Las Vegas Lights FC 3:6 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
  Charlotte Ind. Charlotte Independence 5:1 Charleston Battery Charleston
  Indy Eleven Indy Eleven 1:0 Louisville City FC Louisville City
  Memphis 901 Memphis 901 FC 4:2 Atlanta United 2 ATL UTD 2
  Hartford Hartford Athletic 1:0 Loudoun United FC Loudoun United
  Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 1:0 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
  San Antonio FC San Antonio FC 1:1 FC Tulsa Tulsa
  Oakland Roots Oakland Roots SC 0:1 Orange County SC Orange County
hari perlawanan 34 Bucheon FC Bucheon FC 1995 0:1 Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
  Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 2:0 Busan IPark Busan IPark
  FC Anyang FC Anyang 2:1 Seoul E-Land Seoul E-Land
hari perlawanan 28 Fort Lauderdale Fort Lauderdale CF 0:1 North Texas Soccer Club North Texas SC
  FC Tucson FC Tucson 3:1 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
hari perlawanan 11 Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 3:1 Young Violets Austria Wien Young Violets
hari perlawanan 12
Swansea Swansea City 3:0 Cardiff City Cardiff
Quarter-Finals Persepolis Persepolis FC 0:3 Al-Hilal Riyadh Hilal
  Pohang Steelers Pohang Steelers 3:0 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Jeonbuk Hyundai Jeonbuk Hyundai Motors 2:3 AET Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
hari perlawanan 9 Steinsel  FC Alisontia Steinsel 2:4 FC Berdenia Berbourg Berbourg
  FC Atert Bissen FC Atert Bissen 1:3 FC Mamer 32 FC Mamer 32
  US Rumelange US Rumelange 4:1