Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Matches 02/10/2021

hari perlawanan 7
1. FC Köln 1. FC Köln 3:1 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1:3 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 3:1 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
Hertha BSC Hertha BSC 1:2 SC Freiburg SC Freiburg
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 2:1 FC Augsburg FC Augsburg
hari perlawanan 9
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:1 Hamburger SV Hamburger SV
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 3:0 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 0:2 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 2:3 SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 2:2 Karlsruher SC Karlsruher SC
hari perlawanan 11
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 2:2 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:1 FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 0:1 SV Meppen SV Meppen
 
TSV Havelse TSV Havelse 0:6 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 1:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
SC Freiburg II SC Freiburg II 1:1 Hallescher FC Hallescher FC
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 0:1 FSV Zwickau FSV Zwickau
Curaçao Curaçao 7:1 Aruba Aruba
hari perlawanan 28 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 1:2 Clube Náutico Capibaribe Náutico
last 16 2nd leg Joinville-SC Joinville Esporte Clube (SC) 3:4 on pens Uberlândia Esporte Clube (MG) Uberlândia EC
hari perlawanan 7
Man Utd Manchester United 1:1 Everton FC Everton
  Leeds Leeds United 1:0 Watford FC Watford
 
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:1 Newcastle United Newcastle
 
Burnley Burnley FC 0:0 Norwich City Norwich
 
Chelsea Chelsea FC 3:1 Southampton FC Southampton
hari perlawanan 8 Athletic Athletic Bilbao 1:0 Deportivo Alavés Alavés
  CA Osasuna CA Osasuna 1:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  RCD Mallorca RCD Mallorca 1:0 Levante UD Levante
hari perlawanan 7 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 1:1 Venezia FC Venezia
  Salernitana US Salernitana 1919 1:0 Genoa CFC Genoa
hari perlawanan 9 Lens RC Lens 2:0 Stade Reims Stade Reims
  Montpellier Montpellier HSC 1:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
hari perlawanan 7 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 3:1 VVSB Noordwijkerhout VVSB
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk 1:4 DVS '33 Ermelo DVS '33
  FC Lisse FC Lisse 3:1 VV SteDoCo SteDoCo
  Harkemase Boys Harkemase Boys 2:4 BVV Barendrecht Barendrecht
  VVOG VVOG Harderwijk 2:1 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  ACV Assen ACV Assen 0:1 VV Ter Leede Ter Leede
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 1:0 VV Staphorst Staphorst
  DOVO VV DOVO Veenendaal 1:3 HSV Hoek Hoek
hari perlawanan 10
SV Ried SV Ried 1:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1:0 Austria Vienna Austria Vienna
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 2:0 SCR Altach SCR Altach
  Rubin Kazan Rubin Kazan 0:1 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
  Dynamo Moscow Dynamo Moscow 0:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
  Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 1:7 Akademia Rubin Kazan U16 Ak. Rubin U16
  FShM U16 FShM Moskau U16 1:2 SShOR Zenit St. Petersburg U16 SShOR Zenit U16
  Ak. Dinamo U16 Akademia Dinamo Moskau U16 5:0 Akademia ZSKA Moskau U16 Ak.ZSKA U16
  Krasnodar U16 Akademia FK Krasnodar U16 2:2 Akademia Chertanovo Moskau U16 Ak.Cherta U16
  UOR-5 U16 Master-Saturn Egorjevsk U16 0:0 DYuSSh Strogino Moskau U16 Strogino U16
  Ak.Spartak U16 Akademia Spartak Moskau U16 0:7 Akademia Lokomotiv Moskau U16 Ak.Loko U16
  Ak. Zenit U16 Akademia Zenit St. Petersburg U16 4:2 Akademia FK Rostov U16 FK Rostov U16
  UOR-5 U17 Master-Saturn Egorjevsk U17 1:0 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
  Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 3:1 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
  FShM Moskau FShM Moskau 1:1 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
  Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 1:2 Akademia CSKA Moscow Akademia CSKA
  Akad. Krasnodar Akademia FK Krasnodar 4:0 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
  SSh Football SSh Football Krasnodar Region 1:1 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
  Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 2:1 FK Rostov Academy Akademia Rostov
hari perlawanan 11 Chindia AFC Chindia Targoviste 0:1 FCSB FCSB
  FC Dinamo FC Dinamo 1948 2:2 UTA Arad UTA Arad
hari perlawanan 6 VV Rijsoord VV Rijsoord 1:4 FC 's-Gravenzande Gravenzande
  Smitshoek VV Smitshoek 1:1 SV Poortugaal SV Poortugaal
  Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 3:1 SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
  sv ARC ARC Alphen aan den Rijn 3:1 DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  Rijnvogels FC Rijnvogels 2:1 Achilles Veen Achilles Veen
  Spijkenisse VV Spijkenisse 2:3 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  VV Capelle VV Capelle 0:0 VV Duno Doorwerth VV Duno
  Achilles '29 Achilles '29 1:3 VV Scherpenzeel Scherpenzeel
hari perlawanan 8 FC Groningen FC Groningen 1:1 Twente Enschede FC Twente FC
  Karagümrük Fatih Karagümrük 3:1 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
 
Antalyaspor Antalyaspor 1:2 Adana Demirspor Adana Demirspor
  Konyaspor Konyaspor 1:1 Alanyaspor Alanyaspor
 
Kayserispor Kayserispor 1:2 Trabzonspor Trabzonspor
  Göztepe Göztepe 0:1 Giresunspor Giresunspor
hari perlawanan 6 RKAV Volendam RKAV Volendam 1:4 AVV Swift Swift
  Genemuiden SC Genemuiden 2:0 VV Berkum Berkum
  AZSV Aalten AZSV Aalten 4:0 NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  SDC Putten SDC Putten 0:1 VV Eemdijk VV Eemdijk
  Noordscheschut VV Noordscheschut 4:3 ONS Sneek ONS Sneek
  SV Urk SV Urk 1:0 VV Buitenpost Buitenpost
  De Dijk ASV De Dijk 0:2 HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 4:0 VV DETO Twenterand DETO
hari perlawanan 8 Dundee United Dundee United FC 1:0 Ross County FC Ross County
  Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 2:0 Motherwell FC Motherwell FC
  Livingston FC Livingston FC 0:1 St. Mirren FC St. Mirren
  St. Johnstone St. Johnstone FC 3:1 Dundee FC Dundee FC
hari perlawanan 10 FK Mariupol FK Mariupol 0:2 Rukh Lviv Rukh Lviv
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2:1 Chornomorets Odessa Chornomorets
  PFK Lviv PFK Lviv 0:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
hari perlawanan 5 Volos NPS Volos NPS 2:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 2:3 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
  Volos NPS U19 Volos NPS U19 1:1 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
hari perlawanan 10 KV Mechelen KV Mechelen 3:1 Standard Liège Standard Liège
  KV Kortrijk KV Kortrijk 2:2 RSC Charleroi RSC Charleroi
hari perlawanan 7 KVC Westerlo KVC Westerlo 2:0 Lommel SK Lommel SK
hari perlawanan 5 Zelzate KVV Zelzate 2:0 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
hari perlawanan 10 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 3:1 FK Pardubice FK Pardubice
  Bohemians 1905 Bohemians Prag 1905 2:0 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  Slovacko 1.FC Slovacko 3:2 FK Teplice Teplice
hari perlawanan 11 Odense BK Odense Boldklub 6:0 Vejle Boldklub Vejle BK
hari perlawanan 8 Partizan U19 FK Partizan Belgrade U19 4:1 Graficar Belgrad U19 Graficar U19
hari perlawanan 12 FK TSC FK TSC Backa Topola 1:2 FK Cukaricki Cukaricki
hari perlawanan 11 HNK Sibenik HNK Sibenik 1:2 HNK Gorica HNK Gorica
  NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 3:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
hari perlawanan 1 FC Honka FC Honka 1:1 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
  KuPS Kuopion Palloseura 2:1 Ilves Tampere Ilves
hari perlawanan 20 Reipas Lahti FC Reipas Lahti 4:2 Mikkelin Kissat Kissat
  Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 1:2 PEPO Lappeenranta PEPO
  Käpylän Käpylän Pallo 1:2 Atlantis FC Atlantis FC
  MYPA Myllykosken Pallo -47 2:1 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
  Ilves II Ilves Tampere II 1:0 Pargas IF Pargas IF
  HJS Hämeenlinnan Jalkapalloseura 1:3 Grankulla IFK Grankulla IFK
  Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 3:1 FC Jazz FC Jazz
  Kemi City Kemi City FC 2:5 Jakobstads Bollklubb Jakobstads BK
  GBK Gamlakarleby Bollklubb 0:3 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
  SJK II SJK Seinäjoki II 5:0 Närpes Kraft Närpes Kraft
  OLS Oulun Luistinseura 0:1 FC Vaajakoski FC Vaajakoski
hari perlawanan 15 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 3:1 FC Inter Turku U19 FC Inter U19
  Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 4:3 FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
  Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 5:0 Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  TPS U19 Turun Palloseura U19 2:2 HJK Helsinki U19 HJK U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 3:0 FC Kontu U19 FC Kontu U19
hari perlawanan 2 MuSa Musan Salama 3:1 JIPPO Joensuu JIPPO
  Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 1:2 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
  IF Gnistan IF Gnistan 1:2 Turun Palloseura TPS
  Ekenäs IF Ekenäs IF 0:1 FF Jaro FF Jaro
  VPS Vaasan Palloseura 2:0 Rovaniemen Palloseura RoPS
hari perlawanan 10 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 0:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Piast Gliwice Piast Gliwice 1:0 Wisla Kraków Wisla Kraków
  Radomiak Radomiak Radom 1:1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  Cracovia Cracovia 3:3 Stal Mielec Stal Mielec
  Lech Poznan Lech Poznan 4:0 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
  Beroe Beroe Stara Zagora 1:0 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
  Botev Vratsa Botev Vratsa 2:2 Lokomotiv Sofia Lok. Sofia
  Slavia Sofia Slavia Sofia 1:1 Pirin Blagoevgrad Pirin
hari perlawanan 12 Hebar P. Hebar Pazardzhik 4:1 CSKA 1948 II CSKA 1948 II
  Marek Dupnitsa Marek 1915 Dupnitsa 1:1 Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
  S. Simitli Septemvri Simitli 0:1 Spartak Varna Spartak Varna
  Ludogorets II Ludogorets Razgrad II 3:1 Maritsa 1921 Plovdiv Maritsa
  Levski Lom Levski 2020 Lom 2:3 Litex Lovech Litex Lovech
  Sozopol Sozopol 1:0 Montana Montana
  Etar Etar Veliko Tarnovo 4:0 Neftochimik Burgas Neftochimik
  NK Radomlje NK Radomlje 2:2 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  Tabor Sezana NK Tabor Sezana 0:0 NK Domzale NK Domzale
hari perlawanan 8 Honvéd Budapest Honvéd FC 2:1 Kisvárda FC Kisvárda
  Újpest FC Újpest FC 1:3 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 2:0 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
hari perlawanan 7 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 1:0 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
  Wernsdorf SV Frankonia Wernsdorf 2:0 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
  FSV Bernau FSV Bernau 1:4 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
  Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 3:0 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
  GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 0:1 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
  1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 5:2 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
  Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 1:1 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
hari perlawanan 14 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 4:1 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
  1.FC Passau 1.FC Passau 3:2 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
  Osterhofen SpVgg Osterhofen 1:1 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
  FC Tegernheim FC Tegernheim 4:2 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 0:3 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
  TSV Seebach TSV Seebach 5:2 TSV Wacker 50 Neutraubling TSV Wacker 50
  FC Amberg FC Amberg 3:1 VfB Straubing VfB Straubing
  SpVgg Lam SpVgg Lam 1:2 TSV Bogen TSV Bogen
hari perlawanan 11 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 3:1 Kickers Selb Kickers Selb
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 1:0 FSV Stadeln FSV Stadeln
  FCE Münchberg FC Eintracht Münchberg 1:2 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 2:3 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 3:0 SV Mitterteich SV Mitterteich
  TSV Weißenburg TSV 1860 Weißenburg 2:0 BSC Woffenbach BSC Woffenbach
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 1:3 SV Schwaig SV Schwaig
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 2:0 TSV Gochsheim TSV Gochsheim
  TuS Röllbach TuS Röllbach 2:0 DJK Schwebenried Schwebenried
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 3:1 SC Sylvia Ebersdorf SCS Ebersdorf
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 0:4 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 0:1 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 0:1 FC Coburg FC Coburg
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 2:1 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
hari perlawanan 14 SV Erlbach SV Erlbach 5:1 SV Bruckmühl SV Bruckmühl
  TSV Ampfing TSV Ampfing 1:2 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
  TSV Grünwald TSV Grünwald 2:4 TSV Kastl TSV Kastl
  SE Freising SC Eintracht Freising 2:0 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  FC Unterföhring FC Unterföhring 1:1 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 2:1 SSV Eggenfelden SSV Eggenfelden
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 3:1 FC Töging FC Töging
  SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 0:1 FC Sportfreunde Schwaig FC Schwaig
hari perlawanan 5 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren 2:3 SV Lemwerder SV Lemwerder
  TuRa Bremen TuRa Bremen 2:2 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
  VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 3:0 1.FC Burg 1.FC Burg
hari perlawanan 7 Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 0:5 SV Henstedt-Ulzburg Henstedt-Ulz.
  Sereetzer SV Sereetzer SV 4:1 Breitenfelder SV Breitenfelde
hari perlawanan 8 TSV Elstorf TSV Elstorf 3:1 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
  VfL Breese/L. VfL Breese/Langendorf 1:2 TSV Gellersen TSV Gellersen
hari perlawanan 11 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 2:0 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
  SF Köllerbach SF Köllerbach 1:2 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
  Auersmacher SV Auersmacher 2:1 FV Schwalbach FV Schwalbach
  FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 4:0 SpVgg Quierschied Quierschied
  VfL Primstal VfL Primstal 0:2 SG Mettlach/Merzig SG Mettlach
hari perlawanan 7 Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 1:1 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
  Husumer SV Husumer SV 0:0 TSV Rantrum TSV Rantrum
  Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 3:0 SG Geest 05 SG Geest 05
  Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 3:0 TSV Kropp TSV Kropp
  MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 5:1 TuS Collegia Jübek Collegia Jübek
  TuS Rotenhof TuS Rotenhof 1:0 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
  FSV Schöningen FSV Schöningen 2:2 TSV Germania Lamme TSV Lamme
hari perlawanan 10 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 0:3 VfR Evesen VfR Evesen
  1.FC Sarstedt 1.FC Sarstedt 0:0 FC Eldagsen FC Eldagsen
  VfL Bückeburg VfL Bückeburg 1:0 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
hari perlawanan 7 VfB Solingen VfB Solingen 0:3 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 1:1 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  SV Sonsbeck SV Sonsbeck 4:1 VfL Tönisberg VfL Tönisberg
  Scherpenberg SV Scherpenberg 0:2 VSF Amern VSF Amern
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 4:0 RSV Praest RSV Praest
hari perlawanan 9 Germania Leer Germania Leer 1:4 Grün-Weiß Firrel GW Firrel
  SV Union Lohne SV Union Lohne 0:0 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
  SC Melle 03 SC Melle 03 1:0 VfL Oythe VfL Oythe
  BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 3:0 TuRa Westrhauderfehn Westrhauderfehn
  WSC Frisia Frisia Wilhelmshaven 2:0 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
hari perlawanan 7 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 2:0 Osterrönfelder TSV Osterrönfeld
  Gettorfer SC Gettorfer SC 2:5 FC Kilia Kiel FC Kilia Kiel
  Hohenwestedt MTSV Hohenwestedt 4:1 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
hari perlawanan 8 TuS Montabaur TuS Montabaur 0:6 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
  SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 3:0 FV Hunsrückhöhe Morbach FV Morbach
hari perlawanan 7 Markranstädt SSV Markranstädt 3:0 SG Taucha 99 SG Taucha 99
  Empor Glauchau VfB Empor Glauchau 3:2 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 0:1 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 1:1 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
  Mo. Marienberg FSV Motor Marienberg 0:1 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  SC Freital SC Freital 2:1 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 2:2 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
hari perlawanan 8 Schott Jena SV Schott Jena 2:1 Eintracht Sondershausen Sondershausen
  FSV Schleiz FSV Schleiz 1:2 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 2:1 TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 1:1 SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 1:2 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 5:2 FC Erfurt-Nord FC Erfurt-Nord
hari perlawanan 7 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 0:1 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
  VfR Mannheim VfR Mannheim 5:2 FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
  1.FC Mühlhausen 1.FC Mühlhausen 3:2 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
  FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 0:0 VfB Eppingen VfB Eppingen
  Mutschelbach ATSV Mutschelbach 6:1 TSG Weinheim TSG Weinheim
  SV Spielberg SV Spielberg 5:1 SV Langensteinbach Langensteinbach
hari perlawanan 9 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 1:0 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
  Fort. Biesdorf VfB Fortuna Biesdorf 1:2 Stern Marienfelde Stern Marienf.
hari perlawanan 11 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 3:0 TSG Tübingen TSG Tübingen
  TSV Essingen TSV Essingen 0:3 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 1:3 FC Holzhausen FC Holzhausen
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 0:2 TSV Heimerdingen Heimerdingen
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 2:3 VfL Sindelfingen Sindelfingen
  SKV Rutesheim SKV Rutesheim 2:3 TSV Berg TSV Berg
  TSV Crailsheim TSV Crailsheim 1:2 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
  SV Fellbach SV Fellbach 1:0 VfB Friedrichshafen Friedrichshafen
  FSV Hollenbach FSV Hollenbach 3:0 FC Wangen 05 FC Wangen 05
hari perlawanan 8 VfB Marburg VfB Marburg 4:0 FV Breidenbach FV Breidenbach
hari perlawanan 11 SC Willingen SC Willingen 6:0 SG Johannesberg SG Johannesberg
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:2 SSV Sand SSV Sand
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 1:3 OSC Vellmar OSC Vellmar
hari perlawanan 10 SG Dersim/VfR SG Dersim/VfR Rüsselsheim 1:4 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
hari perlawanan 7 Malchower SV Malchower SV 90 2:4 Güstrower SC 09 Güstrower SC
  Anker Wismar FC Anker Wismar 7:0 FC Schönberg 95 FC Schönberg 95
  FSV Bentwisch FSV Bentwisch 6:3 SV Siedenbollentin Siedenbollentin
  Dyn. Schwerin Dynamo Schwerin 5:0 SV Waren 09 SV Waren 09
  SV Warnemünde SV Warnemünde 2:2 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
  SV Pastow SV Pastow 5:1 Penzliner SV Penzliner SV
  SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 0:1 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 0:2 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
hari perlawanan 10 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 2:0 SV Blau-Weiß Farnstädt BW Farnstädt
  Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 3:2 SC Bernburg SC Bernburg
  Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 2:2 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
  Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 1:1 SV Kelbra SV Kelbra
  MSC Preussen MSC Preussen 1899 0:5 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
  Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 2:0 SSC Weißenfels SSC Weißenfels
  SSV Gardelegen SSV 80 Gardelegen 1:3 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
  SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 5:0 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
  Haldensleber SC Haldensleber SC 1:1 SV Dessau 05 SV Dessau 05
  Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 2:0 FC Grün-Weiß Piesteritz GW Piesteritz
hari perlawanan 9 FC Auggen FC Auggen 0:1 FC Radolfzell FC Radolfzell
  Offenburger FV Offenburger FV 4:0 SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  SV Weil SV Weil 1910 4:0 DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  FC Denzlingen FC Denzlingen 4:1 SV Endingen SV Endingen
  Kehler FV Kehler FV 07 0:3 SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach
  SC Lahr SC Lahr 5:0 FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II
  FC Teningen FC Teningen 5:0 SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
hari perlawanan 8 Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 1:2 SV Morlautern SV Morlautern
  TuS Rüssingen TuS Rüssingen 1:1 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
  SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 1:2 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
hari perlawanan 6 W. Kinderhaus Westfalia Kinderhaus 2:2 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
hari perlawanan 14 Aldosivi Club Atlético Aldosivi 1:2 Club Atlético Unión CA Unión
  Lanús Club Atlético Lanús 2:1 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
hari perlawanan 28 CA San Telmo Club Atlético San Telmo 2:1 Club Almagro Almagro
  Villa Dálmine Club Villa Dálmine 2:1 Club Atlético Güemes CA Güemes
  Rafaela Atlético de Rafaela 2:0 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
  Belgrano Club Atlético Belgrano 1:0 Club Deportivo Riestra CD Riestra
  Barracas C. Club Atlético Barracas Central 2:1 Club Atlético All Boys All Boys
hari perlawanan 12 Puebla FC Puebla FC 1:2 CF Pachuca CF Pachuca
  FC Juárez FC Juárez 3:1 CF Monterrey Monterrey
Group G Palmeiras Ferrocarril Palmeiras 1:1 Atlético America de Villazón Atl. America
  Rosario Central Rosario Central Potosi 1:5 Wilstermann Cooperativas W. Cooperativas
hari perlawanan 11 Bogotá FC Bogotá FC 3:1 AD Union Magdalena Union Magdalena
hari perlawanan 12 Deportes Tolima Deportes Tolima 0:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
  Junior FC Junior FC 1:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
hari perlawanan 31 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1:2 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Vissel Kobe Vissel Kobe 5:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Kashima Antlers Kashima Antlers 1:2 Yokohama FC Yokohama FC
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 1:0 FC Tokyo FC Tokyo
  Gamba Osaka Gamba Osaka 1:5 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
hari perlawanan 32 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:2 Ehime FC Ehime FC
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:0 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 2:0 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  FC Ryukyu FC Ryukyu 1:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
hari perlawanan 21 FC Gifu FC Gifu 2:1 FC Imabari FC Imabari
  Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:3 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Group E Sagamihara U18 SC Sagamihara U18 1:1 Thespakusatsu Gunma U18 Thespa U18
hari perlawanan 24 Honda FC Honda FC 6:1 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
  Nara Club Nara Club 2:1 Tokyo Musashino United Musashino Utd.
hari perlawanan 7 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 2:0 Al-Ahli Jeddah Ahli
  Taawon Al-Taawon 1:2 Al-Tai Al-Tai
hari perlawanan 5 Chukyo Univ. I Chukyo University FC (I) 3:1 Tokai Gakuen Univ. FC Tokai Gak. FC
hari perlawanan 11 Cen.Cuo. Harima Cento Cuore Harima 1:1 Kansai University FC 2008 Kansai Uni '08
hari perlawanan 10 Atlante CF Atlante 2:1 Venados FC Yucatán Venados FC
hari perlawanan 4 Dinamo Tiranë FK Dinamo 1:1 FK Partizani FK Partizani
  Egnatia KF Egnatia 2:1 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
  KF Skënderbeu KF Skënderbeu 0:0 KF Vllaznia KF Vllaznia
hari perlawanan 13 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 1:4 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
  Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 1:2 FK Velez Mostar U17 Velez U17
  Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 3:3  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
  Prijedor U17 FK Rudar Prijedor U17 0:3 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
hari perlawanan 9 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 1:0 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
  Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 4:1 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
  FK MDK U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 4:1 FK Tuzla City U19 Tuzla City U19
hari perlawanan 12 Leotar Trebinje FK Leotar Trebinje 1:0 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
  HSK Posusje HSK Posusje 2:4 FK Velez Mostar Velez Mostar
hari perlawanan 23 San Luis CD San Luis de Quillota 1:0 Deportes Cobreloa Cobreloa
  Magallanes CF Magallanes CF 1:1 AC Barnechea AC Barnechea
hari perlawanan 25 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 3:1 Lala Fútbol Club Lala FC
  Yaracuyanos Yaracuyanos Fútbol Club 0:2 Gran Valencia FC Gran Valencia
hari perlawanan 8 Simm-Bau BFK SIMM-BAU 3:1 HNK Tomislav T. HNK Tomislav T.
  Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 0:1 FK Gorazde FK Gorazde
  FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 1:0 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 2:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
  Igman Konjic FK Igman Konjic 2:0 HNK Orasje HNK Orasje
  FK Buducnost FK Buducnost Banovici 0:0 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
hari perlawanan 31 Nevezis FK Nevezis Kedainiai 1:1 FC Dziugas Telsiai Dziugas
  DFK Dainava DFK Dainava Alytus 1:1 FC Hegelmann Hegelmann
hari perlawanan 25 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1:2 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
  Dynamo Brest Dynamo Brest 2:2 FK Minsk FK Minsk
  Vitebsk FK Vitebsk 0:4 Isloch Minsk Region Isloch
  Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 7:1 FK Smorgon FK Smorgon
hari perlawanan 8 Drina Zvornik FK Drina Zvornik 0:1 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 5:0 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
  S. Novi Grad FK Sloboda Novi Grad 1:2 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor 2:0 FK Borac Kozarska Dubica Kozarska Dubica
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 1:1 FK Kozara Gradiska Kozara Gradiska
  Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 0:2 FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
  Sloga Doboj FK Sloga Doboj 4:0 FK Buducnost Pilica Pilica
hari perlawanan 1 JS Kairouan JS Kairouanaise 2:1 CO Medenine CO Medenine
  Stade Tunisien Stade Tunisien 0:1 ES Zarzis ES Zarzis
hari perlawanan 26 Yangju Citizen Yangju Citizen 0:0 Gimpo FC Gimpo FC
  Pyeongtaek C. Pyeongtaek Citizen 2:2 Cheongju FC Cheongju FC
  Gimhae FC Gimhae FC 5:2 Gangneung Citizen Gangneung Cit.
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 1:2 Cheonan City Cheonan City
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 0:4 Jinju Citizen Jinju Citizen
  Goyang Citizen Goyang Citizen 1:4 Pocheon Citizen Pocheon Citizen
  Dangjin Citizen Dangjin Citizen 4:4 Gangwon FC Reserves Gangwon Res.
  FC Namdong FC Namdong 2:1 Yeoju FC Yeoju FC
  Geoje Citizen Geoje Citizen 3:0 Seoul Jungnang Seoul Jungnang
hari perlawanan 33 Gangwon FC Gangwon FC 0:1 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai
  Suwon FC Suwon FC 0:3 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Incheon Utd. Incheon United 0:1 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
hari perlawanan 10 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 2:1 ND Ilirija 1911 ND Ilirija
  NK Dob NK Roltek Dob 1:1 NK Fuzinar NK Fuzinar
  Drava Ptuj NK Drava Ptuj 2:4 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
  ND Primorje ND Primorje 2:2 Vitanest Bilje NK Bilje
  NK Krsko NK Krsko 3:4 NK Rogaska NK Rogaska
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 0:1 NK Triglav Kranj NK Triglav
hari perlawanan 24 Kansas City II Sporting Kansas City II 0:1 Birmingham Legion FC Legion FC
hari perlawanan 32 Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu 1:0 Ansan Greeners Ansan Greeners
  Seoul E-Land Seoul E-Land 1:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
  FC Anyang FC Anyang 1:1 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
hari perlawanan 26 Toronto FC II Toronto FC II 3:0 North Carolina FC North Carolina
  Revolution II New England Revolution II 1:0 Forward Madison FC Forward Madison
  Richmond Kicker Richmond Kickers 1:0 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
  Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 0:4 Union Omaha Union Omaha
hari perlawanan 9 Peterhead FC Peterhead FC 5:0 Dumbarton FC Dumbarton FC
  Airdrieonians Airdrieonians FC 2:1 Clyde FC Clyde FC
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 1:3 Cove Rangers FC Cove Rangers
  Falkirk FC Falkirk FC 2:1 East Fife FC East Fife
hari perlawanan 7 The New Saints The New Saints 3:0 Aberystwyth Town Aberystwyth
  Flint Town Flint Town United 1:2 Bala Town Bala
  Haverfordwest Haverfordwest County 1:1 Connah's Quay Nomads Connah's Quay
  Cardiff Met Cardiff Metropolitan University 4:2 Cefn Druids Cefn Druids
  Penybont Penybont FC 1:1 Caernarfon Town Caernarfon
  Barry Town Barry Town United 0:3 Newtown AFC Newtown
hari perlawanan 11 Gresford Gresford Athletic 0:0 Holywell Town Holywell
  Llanrhaeadr Llanrhaeadr FC 2:3 Conwy Borough Conwy
  Llangefni Llangefni Town 0:6 Prestatyn Town Prestatyn
  Llanidloes Llanidloes Town 0:1 Guilsfield FC Guilsfield FC
  Buckley Buckley Town 1:3 Airbus UK Broughton Airbus UK
  Holyhead H. Holyhead Hotspur 1:1 Penrhyncoch FC Penrhyncoch
  Colwyn Bay Colwyn Bay 1:2 Llandudno FC Llandudno
hari perlawanan 10 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 1:3 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
  Young Violets Young Violets Austria Wien 1:3 SV Horn SV Horn
  SKU Amstetten SKU Amstetten 3:0 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
  Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 2:5 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
  FC Dornbirn FC Dornbirn 0:2 SC Austria Lustenau A. Lustenau
  SV Lafnitz SV Lafnitz 1:3 FC Liefering FC Liefering
hari perlawanan 11 Stoke City Stoke City 1:0 West Bromwich Albion West Brom
  Coventry Coventry City 4:1 Fulham FC Fulham
  Blackpool Blackpool FC 2:1 Blackburn Rovers Blackburn
  Luton Luton Town 0:0 Huddersfield Town Huddersfield
  Cardiff Cardiff City 0:1 Reading FC Reading
  Peterborough Peterborough United 2:3 Bristol City Bristol City
  Bournemouth AFC Bournemouth 2:1 Sheffield United Sheff Utd
  Derby Derby County 0:0 Swansea City Swansea
 
QPR Queens Park Rangers 3:2 Preston North End Preston
  Birmingham Birmingham City 0:3 Nottingham Forest Nottm Forest
  Barnsley FC Barnsley FC 0:1 Millwall FC Millwall
  Hull City Hull City 2:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
hari perlawanan 9 Edinburgh City Edinburgh City FC 1:1 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Stranraer Stranraer FC 1:0 Albion Rovers FC Albion Rovers
  Elgin City Elgin City FC 0:2 Stirling Albion FC Stirling
  Kelty Hearts Kelty Hearts FC 2:1 Annan Athletic FC Annan Athletic
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:1 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
hari perlawanan 11 Clachnacuddin Clachnacuddin FC 1:2 Fraserburgh FC Fraserburgh
  Turriff Turriff United FC 4:0 Deveronvale FC Deveronvale FC
  Forres Forres Mechanics FC 0:0 Keith FC Keith FC
  Fort William Fort William FC 1:3 Wick Academy FC Wick Academy
  Brechin City Brechin City FC 3:2 Buckie Thistle FC Buckie Thistle
  Nairn County Nairn County FC 0:1 Inverurie Loco Works FC Inverurie Locos
hari perlawanan 1 Darlington Darlington FC 3:0 AFC Telford United Telford Utd
hari perlawanan 3 Chorley Chorley FC 1:1 Bradford (Park Avenue) Bradford PA
hari perlawanan 11 Tonbridge Tonbridge Angels 2:3 Concord Rangers Concord Rangers
hari perlawanan 34 Oxford City Oxford City 3:0 Welling United Welling Utd.
hari perlawanan 11 Olimpia Olimpia Asunción 1:2 Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
hari perlawanan 4 Maldonado Club Deportivo Maldonado 2:1 CA Rentistas Rentistas
  Cerrito CS Cerrito 2:0 IA Sud America Montevideo Sud America
Semi-Finals ÍA Akranes ÍA Akranes 2:0 Keflavík ÍF Keflavík
  Vestri Vestri Ísafjördur 0:3 Víkingur Reykjavík Víkingur
hari perlawanan 14 Levadia U19 Levadia Tallinn U19 2:0 FA Tartu Kalev U19 Tartu Kalev U19
hari perlawanan 17 Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 4:3 Harju JK Laagri U17 Harju JK U17
  Kalev U17 Kalev Tallinn U17 1:4 FC Flora Tallinn U17 FC Flora U17
  Levadia U17 Levadia Tallinn U17 3:2 Kalju FC U17 Kalju FC U17
  Maardu U17 Maardu Linnameeskond U17 0:7 Tallinn JK Legion U17 TJK Legion U17
  Viimsi JK U17 Viimsi JK U17 3:0 Jalgpallikool Tammeka U17 Tammeka U17
  FC Nomme U17 FC Nomme United U17 1:3 Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17
hari perlawanan 26 Paide Paide Linnameeskond 4:0 JK Trans Narva JK Trans Narva
  Kalju FC Kalju FC 2:2 Tallinn JK Legion TJK Legion
hari perlawanan 24 Nomme United FC Nomme United 0:1 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
  Maardu LM Maardu Linnameeskond 4:2 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
hari perlawanan 25 JK Tabasalu JK Tabasalu 3:0 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
hari perlawanan 5 Green Island FC Green Island FC 3:2 Coastal Spirit FC Coastal Spirit
hari perlawanan 14 Sport Boys Sport Boys Association 3:1 Alianza Atlético Sullana Alianza Atl.
  Cienciano Club Cienciano 2:1 Club Sporting Cristal Sport. Cristal
  Sport Huancayo Sport Huancayo 4:3 Alianza Universidad Alianza UDH
hari perlawanan 29 Drogheda United Drogheda United FC 0:1 St. Patrick's Athletic St. Pat's
  Finn Harps Finn Harps 2:2 Dundalk FC Dundalk FC
  Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2:1 Derry City Derry City
hari perlawanan 24 Bray Wanderers Bray Wanderers (- 2021) 0:0 Cork City FC Cork City
  Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 0:1 Galway United FC Galway United
  Shelbourne Shelbourne FC 1:0 Treaty United Treaty United
  Wexford FC Wexford FC 2:1 University College Dublin UCD
  Athlone Town Athlone Town AFC 2:1 Cabinteely FC (- 2021) Cabinteely
hari perlawanan 5 Port FC Port FC 1:0 Muangthong United Muangthong Utd.
  Samut Prakan C. Samut Prakan City 1:3 Chiangmai United Chiangmai Utd.
  PT Prachuap FC PT Prachuap FC 0:2 Buriram United Buriram Utd.
  Nongbua FC Nongbua Pitchaya FC 1:0 Police Tero FC Police Tero FC
hari perlawanan 6 Rajpracha Rajpracha FC 0:0 Phrae United Phrae Utd.
  Navy FC Navy FC 0:1 Rayong FC Rayong FC
  Sukhothai FC Sukhothai FC 4:1 Chiangmai FC Chiangmai FC
  Lamphun Warrior Lamphun Warriors FC 1:2 Trat FC Trat FC
  Khon Kaen FC Khon Kaen FC 1:0 Grand Andaman Ranong United Ranong Utd.
hari perlawanan 11 Bolton Bolton Wanderers 2:1 Shrewsbury Town Shrewsbury
  Fleetwood Fleetwood Town 1:2 Charlton Athletic Charlton
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:2 Oxford United Oxford United
  Cheltenham Cheltenham Town 0:2 Rotherham United Rotherham
  Gillingham FC Gillingham FC 0:2 Wigan Athletic Wigan
  Wycombe Wycombe Wanderers 4:3 Morecambe FC Morecambe FC
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:1 Burton Albion Burton Albion
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 2:2 Cambridge United Cambridge Utd.
  Lincoln City Lincoln City 2:2 Plymouth Argyle Plymouth
  Accrington Accrington Stanley 2:1 Ipswich Town Ipswich
  Doncaster Doncaster Rovers 2:1 Milton Keynes Dons MK Dons
  Portsmouth Portsmouth FC 4:0 Sunderland AFC Sunderland
hari perlawanan 10 Port Vale Port Vale FC 3:2 Leyton Orient Leyton Orient
  Bristol Rovers Bristol Rovers 1:3 Swindon Town Swindon Town
  Mansfield Town Mansfield Town 0:1 Barrow AFC Barrow
  Stevenage Stevenage FC 2:0 Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Carlisle United Carlisle United 0:2 Forest Green Rovers Forest Green
  Newport County Newport County 3:0 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2:1 Crawley Town Crawley Town
  Colchester Utd. Colchester United 0:2 Salford City Salford
  Northampton Northampton Town 0:2 Sutton United Sutton Utd
  Bradford Bradford City 2:0 Rochdale AFC Rochdale
  Exeter City Exeter City 2:2 Walsall FC Walsall
  Oldham Athletic Oldham Athletic 1:2 Harrogate Town Harrogate Town
hari perlawanan 9 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 2:3 Altrincham FC Altrincham
  Solihull Moors Solihull Moors 2:0 Southend United Southend United