Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Matches 25/09/2021

hari perlawanan 6
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 1:3 Bayern Munich Bayern Munich
 
RB Leipzig RB Leipzig 6:0 Hertha BSC Hertha BSC
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3:1 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:1 1. FC Köln 1. FC Köln
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 1:0 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
hari perlawanan 8
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 2:1 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 3:2 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:2 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 1:3 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 1:2 Holstein Kiel Holstein Kiel
hari perlawanan 10
Hallescher FC Hallescher FC 3:2 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 0:4 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
SC Verl SC Verl 1:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 0:0 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 4:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
 
SV Meppen SV Meppen 2:2 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
hari perlawanan 26 Goiás EC Goiás Esporte Clube 1:2 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
  Remo Clube do Remo (PA) 1:0 Clube Náutico Capibaribe Náutico
  Brusque-SC Brusque Futebol Clube (SC) 0:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
hari perlawanan 6
Chelsea Chelsea FC 0:1 Manchester City Man City
 
Man Utd Manchester United 0:1 Aston Villa Aston Villa
 
Leicester Leicester City 2:2 Burnley FC Burnley
  Watford Watford FC 1:1 Newcastle United Newcastle
 
Everton Everton FC 2:0 Norwich City Norwich
  Leeds Leeds United 1:2 West Ham United West Ham
hari perlawanan 7 Alavés Deportivo Alavés 1:0 Atlético de Madrid Atlético Madrid
 
Valencia Valencia CF 1:1 Athletic Bilbao Athletic
hari perlawanan 6 Spezia Calcio Spezia Calcio 1:2 AC Milan AC Milan
hari perlawanan 8 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 0:3 OGC Nice OGC Nice
hari perlawanan 6 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 4:1 Sportlust '46 Sportlust '46
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 1:2 FC Lisse FC Lisse
  ACV Assen ACV Assen 0:1 Harkemase Boys Harkemase Boys
  SteDoCo VV SteDoCo 0:1 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk 4:1 VV DOVO Veenendaal DOVO
  Hoek HSV Hoek 4:0 VVOG Harderwijk VVOG
  Barendrecht BVV Barendrecht 2:1 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Ter Leede VV Ter Leede 0:0 VV Staphorst Staphorst
hari perlawanan 9
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
WSG Tirol WSG Tirol 4:2 SV Ried SV Ried
 
SCR Altach SCR Altach 0:4 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
  Khimki FK Khimki 0:0 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 2:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
  Ak.Cherta U16 Akademia Chertanovo Moskau U16 3:1 Akademia Zenit St. Petersburg U16 Ak. Zenit U16
  Ak. Dinamo U16 Akademia Dinamo Moskau U16 3:0 Y. Konoplev Football Akademia U16 Konoplev U16
  FK Rostov U16 Akademia FK Rostov U16 2:2 FShM Moskau U16 FShM U16
  Ak.ZSKA U16 Akademia ZSKA Moskau U16 6:0 Akademia Spartak Moskau U16 Ak.Spartak U16
  SShOR Zenit U16 SShOR Zenit St. Petersburg U16 2:3 Akademia Rubin Kazan U16 Ak. Rubin U16
  Strogino U16 DYuSSh Strogino Moskau U16 0:7 Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
  Ak.Loko U16 Akademia Lokomotiv Moskau U16 6:0 Master-Saturn Egorjevsk U16 UOR-5 U16
  Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 3:2 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
  DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 2:1 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
  Akademia CSKA Akademia CSKA Moscow 1:3 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
  Akademia Rostov FK Rostov Academy 3:1 FShM Moskau FShM Moskau
  SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 6:3 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
  Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 3:1 SSh Football Krasnodar Region SSh Football
  Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 5:0 Master-Saturn Egorjevsk U17 UOR-5 U17
hari perlawanan 10 Krasnodar II FK Krasnodar II 1:1 FK Sochi II FK Sochi II
  FC Rapid FC Rapid Bucuresti 0:1 FC Voluntari FC Voluntari
  FC Arges ACSC FC Arges 0:0 AFC Chindia Targoviste Chindia
hari perlawanan 5 SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 4:0 VV Smitshoek Smitshoek
  DHSC Utrecht DHSC Utrecht 0:0 VV Spijkenisse Spijkenisse
  Jodan Boys CVV de Jodan Boys 3:1 Achilles '29 Achilles '29
  Achilles Veen Achilles Veen 0:2 VV Scherpenzeel Scherpenzeel
  Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 2:0 ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Gravenzande FC 's-Gravenzande 5:1 FC Rijnvogels Rijnvogels
  SV Poortugaal SV Poortugaal 1:1 VV Capelle VV Capelle
  VV Duno VV Duno Doorwerth 2:1 VV Rijsoord VV Rijsoord
hari perlawanan 7 Willem II Willem II Tilburg 2:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  Altay SK Altay SK 2:1 Besiktas JK Besiktas
 
Sivasspor Sivasspor 4:0 Fatih Karagümrük Karagümrük
 
Antalyaspor Antalyaspor 1:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
hari perlawanan 5 VV Eemdijk VV Eemdijk 3:2 ASV De Dijk De Dijk
  Buitenpost VV Buitenpost 3:0 AZSV Aalten AZSV Aalten
  NSC Nijkerk NSC Nijkerk 2:1 SDC Putten SDC Putten
  Berkum VV Berkum 2:1 AVV Swift Swift
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen 2:0 SC Genemuiden Genemuiden
  SV Urk SV Urk 3:0 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  ONS Sneek ONS Sneek 3:2 RKAV Volendam RKAV Volendam
hari perlawanan 7 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 3:0 Livingston FC Livingston FC
  Motherwell FC Motherwell FC 2:1 Ross County FC Ross County
  Dundee FC Dundee FC 0:1 Rangers FC Rangers
hari perlawanan 9 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0:1 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 2:1 FK Mariupol FK Mariupol
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 4:1 NK Veres Rivne Veres Rivne
hari perlawanan 4 Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 0:1 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
  Atromitos U19 Atromitos Athens U19 4:0 Aris Thessaloniki U19 Aris U19
  PAS Lamia U19 PAS Lamia 1964 U19 3:4 Panetolikos GFS U19 Panetolikos U19
  Apollon U19 Apollon Smyrnis U19 2:0 Ionikos Nikeas U19 Ionikos U19
Third Round Ethn. Piraeus Ethnikos Piraeus 2:4 on pens Proodeftiki Neolea Proodeftiki
  Aris Soudas Aris Soudas 0:1 Diagoras Rodou Diagoras
hari perlawanan 9 Club Brugge Club Brugge KV 1:1 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
  Beerschot V.A. Beerschot V.A. 0:3 KAS Eupen KAS Eupen
hari perlawanan 6 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 2:1 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
hari perlawanan 9 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 3:1 MFK Karvina MFK Karvina
  FK Pardubice FK Pardubice 0:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  Banik Ostrava FC Banik Ostrava 4:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
hari perlawanan 6 Teleoptik U17 FK Teleoptik Zemun U17 2:4 Red Star Belgrade U17 Red Star U17
  Brodarac U17 FK Brodarac Belgrad U17 2:0 Graficar Belgrad U17 Graficar U17
  Rad U17 FK Rad U17 5:2 FK Ada U17 Ada U17
  Radnicki N U17 FK Radnicki Nis U17 1:4 FK Cukaricki U17 Cukaricki U17
  Partizan U17 FK Partizan Belgrade U17 7:1 FK Kiker Kraljevo U17 Kiker U17
  Rad U19 FK Rad U19 1:0 FK IMT Belgrad U19 IMT Belgrad U19
  OFK Beograd U19 OFK Beograd U19 1:4 Red Star Belgrade U19 Red Star U19
  Kragujevac U19 FK Radnicki 1923 Kragujevac U19 1:4 FK Mladost Lucani U19 Mladost U19
  Vozdovac U19 FK Vozdovac U19 2:2 FK Zemun U19 FK Zemun U19
hari perlawanan 11 FK TSC FK TSC Backa Topola 1:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
hari perlawanan 10 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 1:4 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
hari perlawanan 18 Kajaanin Haka Kajaanin Haka 5:0 Tornion Pallo -47 TP-47
hari perlawanan 19 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 3:1 Mikkelin Kissat Kissat
  Atlantis FC Atlantis FC 6:0 Myllykosken Pallo -47 MYPA
  Peli-Karhut Peli-Karhut 1:0 FC Reipas Lahti Reipas Lahti
  Ilves II Ilves Tampere II 3:2 FC Jazz FC Jazz
  Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 1:1 Kaarinan Pojat KaaPo
  Espoon Pallos. Espoon Palloseura 1:1 Tampereen Ilves-Kissat Ilves-Kissat
  Grankulla IFK Grankulla IFK 3:4 Salon Palloilijat Salon Pallo
  FC Honka II FC Honka II 1:1 Hämeenlinnan Jalkapalloseura HJS
  FC Vaajakoski FC Vaajakoski 2:2 SJK Seinäjoki II SJK II
  RoPS II Rovaniemen Palloseura II 0:2 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
  JS Hercules JS Hercules 5:0 Kemi City FC Kemi City
hari perlawanan 14 Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 6:0 Tampereen Pallo-Veikot U19 TPV U19
  Komeetat U19 Jyväskylän Komeetat U19 0:5 Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
  FC Kontu U19 FC Kontu U19 1:7 Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
  HJK U19 HJK Helsinki U19 1:2 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 HJS U19
hari perlawanan 1 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 1:0 JIPPO Joensuu JIPPO
  PK-35 Pallokerho-35 2:1 HJK Klubi 04 Helsinki Klubi 04
  TPS Turun Palloseura 4:1 FF Jaro FF Jaro
  VPS Vaasan Palloseura 2:0 Ekenäs IF Ekenäs IF
hari perlawanan 9 Gornik Leczna Gornik Leczna 0:4 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 1:0 Lech Poznan Lech Poznan
  Stal Mielec Stal Mielec 1:0 Radomiak Radom Radomiak
  Warta Poznan Warta Poznan 0:2 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 1:1 PFC Arda Kardzhali Arda Kardzhali
  Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
hari perlawanan 7 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 2:5 Paksi FC Paksi FC
  MTK Budapest MTK Budapest 1:0 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 2:4 Budapest Honvéd FC Honvéd
hari perlawanan 6 Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 1:3 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
  E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 1:1 SV Frankonia Wernsdorf Wernsdorf
  SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 1:1 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
  Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 0:3 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
  Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 2:3 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
  1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 4:2 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
  Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 4:3 SV Zehdenick SV Zehdenick
  Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 0:0 FSV Bernau FSV Bernau
hari perlawanan 13 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 2:2 FC Tegernheim FC Tegernheim
  SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 0:3 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
  VfB Straubing VfB Straubing 0:2 TSV Seebach TSV Seebach
  SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 1:0 1.FC Passau 1.FC Passau
  Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 0:0 FC Amberg FC Amberg
  TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 0:1 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  TSV Wacker 50 TSV Wacker 50 Neutraubling 1:2 SpVgg Osterhofen Osterhofen
  TSV Bogen TSV Bogen 0:2 SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
hari perlawanan 10 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 1:1 TSV 1860 Weißenburg TSV Weißenburg
  TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:1 FC Eintracht Münchberg FCE Münchberg
  Kickers Selb Kickers Selb 1:0 ASV Vach ASV Vach
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 1:2 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  FSV Stadeln FSV Stadeln 0:2 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  SV Schwaig SV Schwaig 1:1 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  SCS Ebersdorf SC Sylvia Ebersdorf 3:5 FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  SV Friesen SV Friesen 0:2 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 0:2 Alemannia Haibach Alem. Haibach
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl 0:2 TuS Röllbach TuS Röllbach
hari perlawanan 13 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 5:1 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
  Spfr. Schwaig FC Sportfreunde Schwaig 3:1 TSV Grünwald TSV Grünwald
  TSV Ampfing TSV Ampfing 2:0 SC Eintracht Freising SE Freising
  TSV Kastl TSV Kastl 0:4 SV Erlbach SV Erlbach
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 3:2 TSV Brunnthal TSV Brunnthal
  FC Töging FC Töging 0:1 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
  SV Bruckmühl SV Bruckmühl 2:2 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
hari perlawanan 4 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 2:2 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
  Woltmershausen TS Woltmershausen 1:0 TuRa Bremen TuRa Bremen
  1.FC Burg 1.FC Burg 3:4 FC Huchting FC Huchting
  TuSpo Surheide TuSpo Surheide 12:0 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
hari perlawanan 6 Henstedt-Ulz. SV Henstedt-Ulzburg 1:3 Sereetzer SV Sereetzer SV
  TSV Travemünde TSV Travemünde 4:6 SV Eichede II SV Eichede II
  Eichholzer SV Eichholzer SV 0:1 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
hari perlawanan 7 Ottersberg TSV Ottersberg 0:1 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
  VfL Breese/L. VfL Breese/Langendorf 1:1 TSV Etelsen TSV Etelsen
hari perlawanan 10 Quierschied SpVgg Quierschied 2:1 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
  Halberg Brebach SC Halberg Brebach 2:1 SV Auersmacher Auersmacher
  RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 1:0 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
  VfB Dillingen VfB Dillingen 1:2 SV Bliesmengen-Bolchen SV Bliesmengen
hari perlawanan 6 Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 1:2 Husumer SV Husumer SV
  TSV Kropp TSV Kropp 0:2 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt
  IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 0:3 Büdelsdorfer TSV Büdelsd. TSV
  SSV Nörten-H. SSV Nörten-Hardenberg 4:1 I.SC Göttingen 05 Göttingen 05
hari perlawanan 9 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 4:1 1.FC Sarstedt 1.FC Sarstedt
  VfL Bückeburg VfL Bückeburg 1:0 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
hari perlawanan 8 GW Firrel Grün-Weiß Firrel 2:1 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
  WSC Frisia Frisia Wilhelmshaven 5:1 Germania Leer Germania Leer
  Westrhauderfehn TuRa Westrhauderfehn 1:0 SV Sparta Werlte Sparta Werlte
hari perlawanan 6 TSV Stein TSV Stein 0:5 FC Kilia Kiel FC Kilia Kiel
  SVT Neumünster SVT Neumünster 3:6 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
  TSV Klausdorf TSV Klausdorf 3:0 VfR Neumünster VfR Neumünster
  SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 3:0 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
  Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 3:1 Gettorfer SC Gettorfer SC
hari perlawanan 7 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 1:1 TuS Montabaur TuS Montabaur
  TuS Mayen TuS Mayen 1:1 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
hari perlawanan 6 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 1:0 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  Dresd.-Stries. SG Dresden-Striesen 2:3 FV Dresden 06 Laubegast FV Dresden 06
  SC Freital SC Freital 4:0 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 2:0 SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 0:1 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 2:1 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 1:3 FSV Motor Marienberg Mo. Marienberg
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 2:2 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 0:4 SSV Markranstädt Markranstädt
hari perlawanan 7 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 2:3 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
  Sondershausen Eintracht Sondershausen 1:3 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 1:3 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain 1:1 FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal
  FC Erfurt-Nord FC Erfurt-Nord 3:1 FC Wacker Teistungen Teistungen
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 3:2 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  G. Westvororte TSV Gera Westvororte 2:0 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
hari perlawanan 6 TSG Weinheim TSG Weinheim 4:0 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
  VfB Eppingen VfB Eppingen 2:2 1.FC Mühlhausen 1.FC Mühlhausen
  SV Spielberg SV Spielberg 1:0 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz
hari perlawanan 8 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 2:1 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
  FC Brandenburg FC Brandenburg 03 3:1 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
  SV Empor Berlin SV Empor Berlin 4:0 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
hari perlawanan 10 Türkspor Türkspor Neu-Ulm 0:1 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
  VfL Pfullingen VfL Pfullingen 0:3 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
  Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 0:2 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
  FC Holzhausen FC Holzhausen 2:1 1.FC Normannia Gmünd Norm. Gmünd
  Friedrichshafen VfB Friedrichshafen 0:2 TSV Essingen TSV Essingen
  Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 1:0 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
  FC Wangen 05 FC Wangen 05 3:3 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
  TSG Tübingen TSG Tübingen 5:1 TSV Berg TSV Berg
  Sindelfingen VfL Sindelfingen 2:4 TSV Crailsheim TSV Crailsheim
hari perlawanan 7 FC Ederbergland FC Ederbergland 4:0 Spvgg. Eltville Spvgg. Eltville
  SV Bauerbach SV Bauerbach 0:4 VfB Marburg VfB Marburg
hari perlawanan 10 OSC Vellmar OSC Vellmar 4:2 SV Adler Weidenhausen Weidenhausen
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 2:0 SC Willingen SC Willingen
  Lichtenauer FV Lichtenauer FV 1:1 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
hari perlawanan 6 Malchower SV Malchower SV 90 0:3 FC Anker Wismar Anker Wismar
  SV Waren 09 SV Waren 09 0:3 Güstrower SC 09 Güstrower SC
  Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 2:2 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
  Siedenbollentin SV Siedenbollentin 1:4 Dynamo Schwerin Dyn. Schwerin
  Penzliner SV Penzliner SV 2:4 FSV Bentwisch FSV Bentwisch
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 1:2 SV Pastow SV Pastow
hari perlawanan 9 Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 4:0 MSC Preussen 1899 MSC Preussen
  Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 4:0 SSC Weißenfels SSC Weißenfels
  Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 0:3 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
  Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 2:2 SV Kelbra SV Kelbra
  SC Bernburg SC Bernburg 6:3 SV Blau-Weiß Farnstädt BW Farnstädt
  Haldensleber SC Haldensleber SC 5:1 FC Grün-Weiß Piesteritz GW Piesteritz
  Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 2:0 SV Dessau 05 SV Dessau 05
  Eintr. Elster SV Eintracht Elster 3:0 SSV 80 Gardelegen SSV Gardelegen
hari perlawanan 8 SC Durbachtal SC Durbachtal 2:2 Offenburger FV Offenburger FV
  FC Radolfzell FC Radolfzell 3:3 SV Weil 1910 SV Weil
  SV Endingen SV Endingen 0:1 FC Auggen FC Auggen
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 1:1 FC Teningen FC Teningen
  SV Bühlertal SV Bühlertal 1:1 SC Lahr SC Lahr
hari perlawanan 7 SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 0:2 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  SV Steinwenden SV Steinwenden 2:3 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Third Round Heidgrabener SV Heidgrabener SV 6:5 on pens SSV Rantzau SSV Rantzau
hari perlawanan 13 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 0:1 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
  Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:1 Club Atlético Platense Platense
hari perlawanan 27 AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto 1:1 Nueva Chicago Nueva Chicago
  CA Temperley Club Atlético Temperley 0:0 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
hari perlawanan 19 Juan Aurich Club Juan Aurich 3:3 Unión Huaral Unión Huaral
hari perlawanan 10 Puebla FC Puebla FC 1:1 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
  Club Tijuana Club Tijuana 0:0 Mazatlán FC Mazatlán FC
hari perlawanan 8 Chicago House Chicago House AC 1:1 Michigan Stars FC Michigan Stars
hari perlawanan 10 Real Santander Real Santander 0:2 Atlético FC Atlético FC
hari perlawanan 11 Deportivo Cali Deportivo Cali 2:1 Deportivo Pereira Pereira
  Once Caldas Once Caldas 1:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
hari perlawanan 30 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  FC Tokyo FC Tokyo 1:2 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Yokohama FC Yokohama FC 2:2 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 3:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
hari perlawanan 31 Albirex Niigata Albirex Niigata 1:0 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 0:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Omiya Ardija Omiya Ardija 1:0 SC Sagamihara SC Sagamihara
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:0 Tochigi SC Tochigi SC
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 2:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1:3 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Ehime FC Ehime FC 0:4 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
hari perlawanan 20 Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:0 FC Gifu FC Gifu
group J Tegevajaro U18 Tegevajaro Miyazaki U18 1:4 Roasso Kumamoto U18 Roasso U18
hari perlawanan 6 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 1:1 Al-Taawon Taawon
  Al-Fateh Al-Fateh 0:1 Al-Hazem SC Al-Hazem
hari perlawanan 21 Tochigi City Tochigi City 2:2 Tokyo United Tokyo United
hari perlawanan 22 Keflavík Keflavík ÍF 2:3 ÍA Akranes ÍA Akranes
  Víkingur Víkingur Reykjavík 2:0 Leiknir Reykjavík Leiknir
  Fylkir Fylkir Reykjavík 0:6 Valur Reykjavík Valur
  Breidablik Breidablik Kópavogur 3:0 HK Kópavogs HK Kópavogs
  Stjarnan Stjarnan Gardabaer 0:2 KR Reykjavík KR Reykjavík
  KA Akureyri KA Akureyri 2:2 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
  Vestri Vestri Ísafjördur 3:3 Kórdrengir Kórdrengir
hari perlawanan 3 KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 1:1 KF Tirana KF Tirana
  KF Teuta KF Teuta 0:0 FK Dinamo Dinamo Tiranë
hari perlawanan 12 Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 0:4 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
  Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 3:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
  Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 1:0 FK Leotar Trebinje U17 Leotar U17
  Velez U17 FK Velez Mostar U17 3:0 HSK Posusje U17 Posusje U17
hari perlawanan 8 Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 1:0 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
hari perlawanan 11 Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 2:0 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
  FK Tuzla City FK Tuzla City 2:1 FK Velez Mostar Velez Mostar
hari perlawanan 5 Emirates Club Emirates Club 0:4 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
  Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 2:1 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
hari perlawanan 24 Aragua FC Aragua FC 0:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
  UCV FC Universidad Central de Venezuela 4:0 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
hari perlawanan 7 HNK Orasje HNK Orasje 2:1 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  OFK Gradina OFK Gradina Srebrenik 4:3 NK Travnik Travnik
  J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 0:0 BFK SIMM-BAU Simm-Bau
  HNK Tomislav Tomislavgrad HNK Tomislav Tomislavgrad 0:1 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
  Igman Konjic FK Igman Konjic 0:0 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
  Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 0:0 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
hari perlawanan 30 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 2:0 FK Nevezis Kedainiai Nevezis
hari perlawanan 24 Gomel FK Gomel 0:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
  Isloch Isloch Minsk Region 0:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
  FK Minsk FK Minsk 2:1 FK Slutsk FK Slutsk
hari perlawanan 7 Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 1:2 FK Drina Zvornik Drina Zvornik
  Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 0:1 FK Sloboda Novi Grad S. Novi Grad
  Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica 0:1 FK Sutjeska Foca Sutjeska Foca
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 2:0 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 0:1 FK Sloga Doboj Sloga Doboj
  Pilica FK Buducnost Pilica 0:2 FK Omarska FK Omarska
hari perlawanan 3 O. Khouribga Olympique Khouribga 1:0 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
  MAS Fes MAS Fes 1:1 FUS Rabat FUS Rabat
  Raja Casablanca Raja Club Athletic 3:0 Jeunesse Sportive de Soualem JS Soualem
Round of 16 Smouha Smouha SC 1:3 Pyramids FC Pyramids FC
hari perlawanan 26 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 3:0 FC Samgurali Tskaltubo Samgurali
  Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 5:1 FC Samtredia FC Samtredia
  Saburtalo FC Saburtalo 2:1 Shukura Kobuleti Shukura
hari perlawanan 25 Cheonan City Cheonan City 3:0 Hwaseong FC Hwaseong FC
  Gangneung Cit. Gangneung Citizen 1:0 Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek C.
  Gimpo FC Gimpo FC 3:1 Paju Citizen Paju Citizen
  Changwon Cit. Changwon Citizen 1:3 FC Mokpo FC Mokpo
  Cheongju FC Cheongju FC 2:0 Yangju Citizen Yangju Citizen
  Seoul Jungnang Seoul Jungnang 2:2 Seoul Nowon United Nowon Utd.
  Yeoju FC Yeoju FC 0:1 Geoje Citizen Geoje Citizen
  Yangpyeong FC Yangpyeong FC 2:4 Jeonju Citizen Jeonju Citizen
  Gangwon Res. Gangwon FC Reserves 0:1 Jinju Citizen Jinju Citizen
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 5:1 Dangjin Citizen Dangjin Citizen
hari perlawanan 32 Pohang Steelers Pohang Steelers 2:4 Jeju United Jeju United
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 1:0 Gwangju FC Gwangju FC
  Daegu FC Daegu FC 0:0 Suwon FC Suwon FC
  Jeonbuk Hyundai Jeonbuk Hyundai Motors 2:0 Incheon United Incheon Utd.
hari perlawanan 9 NK Krka NK Krka 0:1 NK Rogaska NK Rogaska
  NK Triglav NK Triglav Kranj 2:0 ND Primorje ND Primorje
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 3:1 NK Krsko NK Krsko
  NK Fuzinar NK Fuzinar 4:2 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
hari perlawanan 23 Kansas City II Sporting Kansas City II 1:1 FC Tulsa Tulsa
hari perlawanan 31 Bucheon FC Bucheon FC 1995 2:3 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
  Ansan Greeners Ansan Greeners 1:0 FC Anyang FC Anyang
hari perlawanan 25 Richmond Kicker Richmond Kickers 1:0 Toronto FC II Toronto FC II
  Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 0:1 New England Revolution II Revolution II
hari perlawanan 8 Montrose Montrose FC 2:2 Falkirk FC Falkirk FC
  Cove Rangers Cove Rangers FC 1:0 Airdrieonians FC Airdrieonians
  Queen's Park Queen's Park FC 3:2 Peterhead FC Peterhead FC
  Dumbarton FC Dumbarton FC 1:1 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  East Fife East Fife FC 0:2 Clyde FC Clyde FC
hari perlawanan 9 SKN St. Pölten SKN St. Pölten 4:0 SKU Amstetten SKU Amstetten
  Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 3:1 SV Horn SV Horn
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 5:0 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
  SV Kapfenberg SV Kapfenberg 1:3 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
  FC Liefering FC Liefering 4:2 FC Dornbirn FC Dornbirn
  FAC Floridsdorfer AC 0:0 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
  Coventry Coventry City 3:0 Peterborough United Peterborough
 
West Brom West Bromwich Albion 2:1 Queens Park Rangers QPR
  Reading Reading FC 1:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
  Bournemouth AFC Bournemouth 2:1 Luton Town Luton
  Bristol City Bristol City 1:1 Fulham FC Fulham
 
Swansea Swansea City 1:0 Huddersfield Town Huddersfield
  Birmingham Birmingham City 0:0 Preston North End Preston
  Nottm Forest Nottingham Forest 1:1 Millwall FC Millwall
  Blackburn Blackburn Rovers 5:1 Cardiff City Cardiff
  Sheff Utd Sheffield United 1:0 Derby County Derby
  Blackpool Blackpool FC 1:0 Barnsley FC Barnsley FC
  Stoke City Stoke City 2:0 Hull City Hull City
hari perlawanan 8 Kelty Hearts Kelty Hearts FC 1:0 Stranraer FC Stranraer
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:2 Elgin City FC Elgin City
  Annan Athletic Annan Athletic FC 1:3 Edinburgh City FC Edinburgh City
  Stirling Stirling Albion FC 4:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 3:1 Albion Rovers FC Albion Rovers
hari perlawanan 10 Fraserburgh Fraserburgh FC 7:0 Strathspey Thistle FC Strathspey
  Rothes Rothes FC 4:1 Clachnacuddin FC Clachnacuddin
  Huntly FC Huntly FC 3:0 Fort William FC Fort William
  Wick Academy Wick Academy FC postponed Formartine United FC Formartine
  Inverurie Locos Inverurie Loco Works FC 2:1 Brora Rangers FC Brora Rangers
  Brechin City Brechin City FC 4:1 Forres Mechanics FC Forres
  Keith FC Keith FC 3:0 Turriff United FC Turriff
First Round Replay Cumnock Cumnock Juniors FC 1:5 Formartine United FC Formartine
  Dalbeattie Star Dalbeattie Star FC 3:2 Newtongrange Star FC Newtongrange
  Buckie Thistle Buckie Thistle FC 4:1 Cumbernauld Colts FC Cumbernauld CFC
  Haddington AFC Haddington Athletic FC 6:4 on pens Deveronvale FC Deveronvale FC
  Edinburgh Uni University AFC 0:3 Lothian Thistle Hutchison Vale FC Lothian Thistle
hari perlawanan 7 Boston Utd Boston United 2:1 Guiseley AFC Guiseley
  Farsley Farsley Celtic 0:3 Alfreton Town Alfreton
  Chester Chester FC 5:1 Blyth Spartans Blyth Spartans
  Gateshead Gateshead FC 3:0 Gloucester City Gloucester
  Fylde AFC Fylde 2:1 Kidderminster Harriers Kidderminster
  Curzon Ashton Curzon Ashton 2:1 Bradford (Park Avenue) Bradford PA
  Hereford FC Hereford 1:1 Leamington FC Leamington
  Telford Utd AFC Telford United 0:2 Brackley Town Brackley
  Darlington Darlington FC 1:2 York City York City
  Kettering Kettering Town 1:2 Spennymoor Town Spennymoor Town
  Bath City Bath City 0:3 Maidstone United Maidstone
  Eastbourne Eastbourne Borough 6:0 Braintree Town Braintree
  Tonbridge Tonbridge Angels 3:1 Dorking Wanderers Dorking
  Billericay Billericay Town 2:3 Hemel Hempstead Town Hemel
  Hungerford Hungerford Town 1:1 Slough Town Slough
  Welling Utd. Welling United 0:6 Dartford FC Dartford
  Chelmsford Chelmsford City 0:2 Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
  Oxford City Oxford City 1:1 Hampton & Richmond Borough Hampton & Rich.
  Concord Rangers Concord Rangers 0:3 Chippenham Town Chippenham
  St. Albans City St. Albans City 1:0 Havant & Waterlooville FC Havant & Water.
hari perlawanan 10 Nacional Club Nacional Asunción 1:1 Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
hari perlawanan 3 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 4:0 Deportivo Villa Española Villa Española
hari perlawanan 16 Kalju FC U17 Kalju FC U17 0:1 Harju JK Laagri U17 Harju JK U17
  FC Flora U17 FC Flora Tallinn U17 2:7 FC Nomme United U17 FC Nomme U17
  Viimsi JK U17 Viimsi JK U17 1:2 Kalev Tallinn U17 Kalev U17
  TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 3:0 Jalgpallikool Tammeka U17 Tammeka U17
  Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17 3:1 JK Tabasalu U17 Tabasalu U17
  Levadia U17 Levadia Tallinn U17 4:1 Maardu Linnameeskond U17 Maardu U17
hari perlawanan 25 TJK Legion Tallinn JK Legion 1:2 FCI Levadia FCI Levadia
hari perlawanan 23 FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 5:1 Tartu JK Welco JK Welco
hari perlawanan 14 N. Wellington North Wellington FC 1:3 Wainuiomata AFC Wainuiomata
hari perlawanan 7 Cashmere Tech. Cashmere Technical FC 5:0 South City Royals South City R.
  Coastal Spirit Coastal Spirit FC 2:4 Selwyn United FC Selwyn Utd.
  Green Island FC Green Island FC 2:4 Christchurch United Christchurch United
hari perlawanan 28 Waterford FC Waterford FC 1:0 Drogheda United FC Drogheda United
  St. Patricks St. Patricks Athletic 0:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
  Derry City Derry City 3:0 Longford Town FC Longford Town
  Dundalk FC Dundalk FC 4:1 Sligo Rovers Sligo Rovers
  Bohemians Bohemian Football Club Dublin 1:2 Finn Harps Finn Harps
hari perlawanan 23 Cabinteely Cabinteely FC 0:2 Shelbourne FC Shelbourne
  Treaty United Treaty United 0:0 Cork City FC Cork City
  Galway United Galway United FC 4:1 University College Dublin UCD
  Athlone Town Athlone Town AFC 0:2 Wexford FC Wexford FC
hari perlawanan 4 Bangkok Utd. True Bangkok United 2:0 Buriram United Buriram Utd.
  Khon Kaen Utd. Khon Kaen United 0:7 Chonburi FC Chonburi FC
  Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 1:2 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
hari perlawanan 18 Buriram Utd. Buriram United 7:00 PG True Bangkok United Bangkok Utd.
hari perlawanan 5 Ranong Utd. Grand Andaman Ranong United 3:2 Lamphun Warrior FC Lamphun Warrior
  Phrae Utd. Phrae United 2:1 Khon Kaen FC Khon Kaen FC
  Navy FC Navy FC 1:1 Rajpracha FC Rajpracha
  Chainat FC Chainat Hornbill FC 2:2 Sukhothai FC Sukhothai FC
hari perlawanan 9 Charlton Charlton Athletic 2:2 Portsmouth FC Portsmouth
  Oxford United Oxford United 1:1 Gillingham FC Gillingham FC
  Sunderland Sunderland AFC 1:0 Bolton Wanderers Bolton
  Ipswich Ipswich Town 1:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Plymouth Plymouth Argyle 2:1 Doncaster Rovers Doncaster
  Wigan Wigan Athletic 2:0 Cheltenham Town Cheltenham
  Burton Albion Burton Albion 1:2 Lincoln City Lincoln City
  MK Dons Milton Keynes Dons 1:0 Wycombe Wanderers Wycombe
  Rotherham Rotherham United 1:1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Cambridge Utd. Cambridge United 2:2 Fleetwood Town Fleetwood
  Morecambe FC Morecambe FC 3:3 Accrington Stanley Accrington
  Shrewsbury Shrewsbury Town 2:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Barrow Barrow AFC 2:1 Newport County Newport County
  Harrogate Town Harrogate Town 0:0 Stevenage FC Stevenage
  Salford Salford City 2:2 Northampton Town Northampton
  Walsall Walsall FC 1:2 Bristol Rovers Bristol Rovers
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 1:1 Exeter City Exeter City
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 0:1 Port Vale FC Port Vale
  Crawley Town Crawley Town 2:1 Bradford City Bradford
  Leyton Orient Leyton Orient 0:0 Mansfield Town Mansfield Town
  Sutton Utd Sutton United 4:0 Carlisle United Carlisle United
  Forest Green Forest Green Rovers 0:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Rochdale Rochdale AFC 0:1 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Swindon Town Swindon Town 0:0 Colchester United Colchester Utd.
hari perlawanan 8 Barnet Barnet FC 3:1 Weymouth FC Weymouth FC
  Eastleigh Eastleigh FC 3:2 Woking FC Woking
  Boreham Wood Boreham Wood FC 2:1 Yeovil Town Yeovil Town
  King's Lynn King's Lynn Town 0:1 Wealdstone FC Wealdstone
  Aldershot Aldershot Town 0:1 FC Halifax Town Halifax Town
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 5:1 Solihull Moors Solihull Moors
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:1 Grimsby Town Grimsby Town
  Altrincham Altrincham FC 1:0 Notts County Notts County
  Dover Athletic Dover Athletic 0:1 Bromley FC Bromley
  Stockport Stockport County 2:1 Wrexham AFC Wrexham
hari perlawanan 6 Coleraine Coleraine FC 3:0 Ballymena United Ballymena
  Glenavon Glenavon FC 0:0 Linfield FC Linfield
  Glentoran Glentoran FC 0:3 Crusaders FC Crusaders
  Cliftonville Cliftonville FC 1:0 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Portadown Portadown FC 1:4 Dungannon Swifts Dungannon
hari perlawanan 9 Ards FC Ards FC 3:0 Ballyclare Comrades FC Ballyclare
  Newry City Newry City AFC 1:1 Dundela FC Dundela FC
  Ballinamallard Ballinamallard United 0:0 Loughgall FC Loughgall
  Queen's Uni Queen's University 0:1 Institute FC Institute FC
  Annagh United Annagh United FC 0:1 Harland & Wolff Welders HW Welders
  Knockbreda FC Knockbreda FC 3:2 Dergview FC Dergview
hari perlawanan 17 Annagh United Annagh United FC 10:00 PTG Harland & Wolff Welders HW Welders
hari perlawanan 11 Rezeknes FA Rezeknes FA 0:0 Auda Kekava Auda
  Albatroz SC Albatroz SC/FS Jelgava 1:1 Grobinas SC