Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Matches 21/08/2021

hari perlawanan 2
RB Leipzig RB Leipzig 4:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Hertha BSC Hertha BSC 1:2 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
VfL Bochum VfL Bochum 2:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 0:0 FC Augsburg FC Augsburg
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 1:1 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
SC Freiburg SC Freiburg 2:1 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
hari perlawanan 4
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 2:2 Holstein Kiel Holstein Kiel
 
Hannover 96 Hannover 96 1:0 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 0:0 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 3:1 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 4:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 0:1 Hallescher FC Hallescher FC
 
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 0:0 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
 
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 2:3 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:0 FSV Zwickau FSV Zwickau
 
SV Meppen SV Meppen 2:0 SC Verl SC Verl
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 2:1 MSV Duisburg MSV Duisburg
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 3:0 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Israel U17 Israel U17 3:0 Montenegro U17 Montenegro U17
hari perlawanan 20 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:2 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
  Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:0 Associação Desportiva Confiança (SE) Confiança-SE
Group A Botafogo Botafogo Futebol Clube (PB) 1:2 Floresta Esporte Clube (CE) Floresta-CE
Group B EC São José Esporte Clube São José (RS) 1:1 Grêmio Novorizontino (SP) Novorizontino
Group 3 Caucaia-CE Caucaia Esporte Clube (CE) 3:4 FC Atlético Cearense Atlético-CE
hari perlawanan 2
Liverpool Liverpool FC 2:0 Burnley FC Burnley
  Leeds Leeds United 2:2 Everton FC Everton
 
Man City Manchester City 5:0 Norwich City Norwich
  Aston Villa Aston Villa 2:0 Newcastle United Newcastle
 
Crystal Palace Crystal Palace 0:0 Brentford FC Brentford
  Real Betis Real Betis Balompié 1:1 Cádiz CF Cádiz CF
  Alavés Deportivo Alavés 0:1 RCD Mallorca RCD Mallorca
hari perlawanan 3 Stade Brestois Stade Brestois 29 2:4 Paris Saint-Germain Paris SG
  Monaco AS Monaco 0:2 RC Lens Lens
hari perlawanan 1 Hoek HSV Hoek 1:1 BVV Barendrecht Barendrecht
  Harkemase Boys Harkemase Boys 3:3 VV Goes VV Goes
  Staphorst VV Staphorst 0:0 VVSB Noordwijkerhout VVSB
  VVOG VVOG Harderwijk 3:3 VV DOVO Veenendaal DOVO
  FC Lisse FC Lisse 2:3 ACV Assen ACV Assen
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs 0:1 DVS '33 Ermelo DVS '33
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 3:1 VV Ter Leede Ter Leede
  Sportlust '46 Sportlust '46 2:1 VV SteDoCo SteDoCo
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 2:0 ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
hari perlawanan 5
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 3:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
 
WSG Tirol WSG Tirol 0:0 SCR Altach SCR Altach
  CSKA Moscow CSKA Moscow 2:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
  Arsenal Tula Arsenal Tula 1:1 Spartak Moscow Spartak Moscow
  Ufa FK Ufa 1:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Ural Ural Yekaterinburg 0:1 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
  UOR-5 U16 Master-Saturn Egorjevsk U16 1:1 Y. Konoplev Football Akademia U16 Konoplev U16
  SShOR Zenit U16 SShOR Zenit St. Petersburg U16 3:2 DYuSSh Strogino Moskau U16 Strogino U16
  Ak.Spartak U16 Akademia Spartak Moskau U16 2:7 Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
  Ak.Cherta U16 Akademia Chertanovo Moskau U16 0:0 Akademia FK Rostov U16 FK Rostov U16
  Ak.ZSKA U16 Akademia ZSKA Moskau U16 5:1 FShM Moskau U16 FShM U16
  Ak. Rubin U16 Akademia Rubin Kazan U16 2:1 Akademia Lokomotiv Moskau U16 Ak.Loko U16
  Ak. Dinamo U16 Akademia Dinamo Moskau U16 3:0 Akademia Zenit St. Petersburg U16 Ak. Zenit U16
  Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 3:1 FK Rostov Academy Akademia Rostov
  Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 3:0 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
  Akademia CSKA Akademia CSKA Moscow 3:3 FShM Moskau FShM Moskau
  UOR-5 U17 Master-Saturn Egorjevsk U17 1:1 SSh Football Krasnodar Region SSh Football
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 1:2 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
  SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 2:1 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
  Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 1:2 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
hari perlawanan 6 FCV Farul FCV Farul Constanta 3:0 FC Dinamo 1948 FC Dinamo
  Univ. Craiova Universitatea Craiova 1:0 Gaz Metan Medias Gaz Metan
hari perlawanan 2 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 2:0 PEC Zwolle PEC Zwolle
 
Kayserispor Kayserispor 1:1 Adana Demirspor Adana Demirspor
hari perlawanan 3 Livingston FC Livingston FC 1:2 Motherwell FC Motherwell FC
  Celtic Celtic FC 6:0 St. Mirren FC St. Mirren
hari perlawanan 5 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2:0 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
  Veres Rivne NK Veres Rivne 1:0 FK Minaj FK Minaj
  Standard Liège Standard Liège 1:0 KV Oostende KV Oostende
  RFC Seraing RFC Seraing 2:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
hari perlawanan 2 KVC Westerlo KVC Westerlo 0:0 RWD Molenbeek RWDM
hari perlawanan 5 Fastav Zlin FC Fastav Zlin 1:4 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav 3:1 FK Teplice Teplice
  FK Pardubice FK Pardubice 3:0 Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
hari perlawanan 6 FC Midtjylland FC Midtjylland 3:0 Silkeborg IF Silkeborg IF
hari perlawanan 2 Napredak U17 FK Napredak Krusevac U17 0:7 FK Cukaricki U17 Cukaricki U17
  Brodarac U17 FK Brodarac Belgrad U17 1:2 FK Vojvodina Novi Sad U17 Vojvodina U17
  Rad U17 FK Rad U17 0:2 FK Mladost Lucani U17 Lucani U17
  Teleoptik U17 FK Teleoptik Zemun U17 1:3 FK Spartak Subotica U17 Spartak U17
  Brodarac U19 FK Brodarac Belgrad U19 0:1 FK Vojvodina Novi Sad U19 Vojvodina U19
  Rad U19 FK Rad U19 2:1 FK Mladost Lucani U19 Mladost U19
  OFK Beograd U19 OFK Beograd U19 0:1 FK Spartak Subotica U19 Spartak U19
hari perlawanan 6 Mladost FK Mladost Lucani 0:2 FK Radnik Surdulica Radnik
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 0:1 FK Vozdovac Vozdovac
  Radnicki 1923 FK Radnicki 1923 Kragujevac 0:3 FK Cukaricki Cukaricki
  Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 0:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
hari perlawanan 12 Kajaanin Haka Kajaanin Haka 11:1 Rollon Pojat Rollon Pojat
hari perlawanan 13 Oulunsalo PS Oulunsalo Palloseura 0:3 Tornion Pallo -47 TP-47
hari perlawanan 14 HauPa Haukiputaan Pallo 2:6 Oulun Palloseura OPS
hari perlawanan 17 FC Inter FC Inter Turku 2:0 Ilves Tampere Ilves
hari perlawanan 18 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 3:0 Pallokerho-35 PK-35
  Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 5:3 Ekenäs IF Ekenäs IF
hari perlawanan 14 Pallokerho Pallokerho Keski-Uusimaa 5:1 Mikkelin Kissat Kissat
  Käpylän Käpylän Pallo 0:3 Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
  Atlantis FC Atlantis FC 1:1 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
  KuFu-98 SC KuFu-98 1:2 PEPO Lappeenranta PEPO
  Pargas IF Pargas IF 4:3 Tampereen Ilves-Kissat Ilves-Kissat
  FC Honka II FC Honka II 0:1 Vantaan Jalkapalloseura Vantaan
  HJS Hämeenlinnan Jalkapalloseura 1:2 Salon Palloilijat Salon Pallo
hari perlawanan 15 FC Vaajakoski FC Vaajakoski 3:2 Jakobstads Bollklubb Jakobstads BK
  JS Hercules JS Hercules 2:1 Närpes Kraft Närpes Kraft
hari perlawanan 9 Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 0:1 Turun Palloseura U19 TPS U19
  FC Haka U19 FC Haka U19 1:4 Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 0:2 FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
  GrIFK U19 Grankulla IFK U19 0:7 Ilves Tampere U19 Ilves U19
  FC Espoo II FC Espoo II 0:9 PPJ Helsinki PPJ Helsinki
hari perlawanan 10 HIFK II Helsinki IFK II 1:1 Helsingin Palloseura HPS
  LPS Laajasalon Palloseura 5:1 FC Viikingit FC Viikingit
First Round NK Nehaj Senj NK Nehaj Senj 2:0 NK Borac Imbriovec Borac Imbriovec
  Zagora NK Zagora Unesic 1:2 NK Karlovac 1919 Karlovac 1919
hari perlawanan 5 Wisla Plock Wisla Plock 4:0 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Radomiak Radomiak Radom 1:0 Warta Poznan Warta Poznan
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 4:1 Stal Mielec Stal Mielec
  Cracovia Cracovia 2:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Botev Plovdiv Botev Plovdiv 3:1 Levski Sofia Levski Sofia
  CSKA 1948 CSKA 1948 2:3 Cherno More Varna Cherno More
hari perlawanan 6 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 0:1 NK Domzale NK Domzale
  NK Radomlje NK Radomlje 0:1 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
hari perlawanan 4 Debrecen Debreceni VSC 1:2 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
hari perlawanan 5 Zlate Moravce ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:0 FK Pohronie Pohronie
hari perlawanan 2 U. Klosterfelde Union Klosterfelde 0:7 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
  Wernsdorf SV Frankonia Wernsdorf 1:5 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
  SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 4:1 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
  SV Zehdenick SV Zehdenick 1:2 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
  Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 2:0 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
  Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 1:4 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
  E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 2:2 FSV Bernau FSV Bernau
  1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 2:3 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
hari perlawanan 7 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 1:1 TSV Bogen TSV Bogen
  VfB Straubing VfB Straubing 1:0 1.FC Passau 1.FC Passau
  Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 1:3 SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 3:1 SpVgg Lam SpVgg Lam
  TSV Seebach TSV Seebach 4:2 FC Tegernheim FC Tegernheim
  FC Amberg FC Amberg 1:2 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
  TSV Wacker 50 TSV Wacker 50 Neutraubling 0:3 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
  TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 0:4 SpVgg Osterhofen Osterhofen
hari perlawanan 5 ASV Vach ASV Vach 1:1 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 0:2 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
  TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:0 SV Mitterteich SV Mitterteich
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 1:2 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 3:0 Türkspor Nürnberg Türkspor
  FCE Münchberg FC Eintracht Münchberg 3:3 Kickers Selb Kickers Selb
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 2:0 TSV 1860 Weißenburg TSV Weißenburg
  SV Schwaig SV Schwaig 0:2 BSC Woffenbach BSC Woffenbach
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 0:3 FSV Stadeln FSV Stadeln
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 3:0 SV Friesen SV Friesen
  TuS Röllbach TuS Röllbach 2:0 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 2:1 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  SCS Ebersdorf SC Sylvia Ebersdorf 2:2 FC Coburg FC Coburg
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl 2:1 DJK Schwebenried Schwebenried
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 5:0 TSV Rottendorf TSV Rottendorf
hari perlawanan 7 TSV Ampfing TSV Ampfing 1:1 TSV Kastl TSV Kastl
  FC Töging FC Töging 6:2 TSV Grünwald TSV Grünwald
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 1:5 FC Unterföhring FC Unterföhring
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 0:3 TSV Brunnthal TSV Brunnthal
  SSV Eggenfelden SSV Eggenfelden 0:5 SV Erlbach SV Erlbach
  SV Bruckmühl SV Bruckmühl 1:2 SC Eintracht Freising SE Freising
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 0:1 FC Sportfreunde Schwaig FC Schwaig
hari perlawanan 1 TSV Travemünde TSV Travemünde 1:1 SV Henstedt-Ulzburg Henstedt-Ulz.
hari perlawanan 2 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 2:0 TSV Gellersen TSV Gellersen
  VfL Breese/L. VfL Breese/Langendorf 1:2 VfL Westercelle VfL Westercelle
hari perlawanan 5 VfL Primstal VfL Primstal 0:1 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
  FV Bischmisheim FV Bischmisheim 0:2 SpVgg Quierschied Quierschied
  Auersmacher SV Auersmacher 3:1 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
  SF Köllerbach SF Köllerbach 2:2 VfB Dillingen VfB Dillingen
  SV Bliesmengen SV Bliesmengen-Bolchen 3:3 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
hari perlawanan 1 Husumer SV Husumer SV 6:0 TuS Collegia Jübek Collegia Jübek
  Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 0:1 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt
  IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 4:4 SG Geest 05 SG Geest 05
  Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 0:3 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
  TuS Rotenhof TuS Rotenhof 5:1 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
  SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3:0 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
  FSV Schöningen FSV Schöningen 1:0 SSV Nörten-Hardenberg SSV Nörten-H.
  SC Hainberg SC Hainberg 0:3 I.SC Göttingen 05 Göttingen 05
hari perlawanan 2 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 3:0 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
  FC Eldagsen FC Eldagsen 0:1 TSV Pattensen TSV Pattensen
  TuS Sulingen TuS Sulingen 2:2 Heeßeler SV Heeßeler SV
  VfL Bückeburg VfL Bückeburg 1:3 1.FC Sarstedt 1.FC Sarstedt
hari perlawanan 1 SC Reusrath SC Reusrath 4:1 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf Schwarz-Weiß 06
  Rather SV Rather SV 3:0 VfB Solingen VfB Solingen
  TSV Wachtendonk TSV Wachtendonk-Wankum 1:0 VfL Rhede VfL Rhede
  BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 0:0 SV Scherpenberg Scherpenberg
  SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 3:1 RSV Praest RSV Praest
  VfR Fischeln VfR Fischeln 3:2 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
hari perlawanan 3 GW Firrel Grün-Weiß Firrel 2:3 VfL Wildeshausen Wildeshausen
  H. Friesoythe Hansa Friesoythe 3:0 SV Bevern SV Bevern
hari perlawanan 1 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 5:2 SVT Neumünster SVT Neumünster
  SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 2:1 Osterrönfelder TSV Osterrönfeld
  Hohenwestedt MTSV Hohenwestedt 1:3 FC Kilia Kiel FC Kilia Kiel
hari perlawanan 2 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 1:0 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
  SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 2:2 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
  Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 1:2 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 2:3 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 1:1 VfB Empor Glauchau Empor Glauchau
  Markranstädt SSV Markranstädt 2:1 SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 2:0 VfL Pirna-Copitz Pirna-Copitz
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 3:0 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 1:3 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  SG Striesen SG Dresden-Striesen 0:2 FSV Motor Marienberg Mo. Marienberg
  SC Freital SC Freital 0:0 FV Dresden 06 Laubegast FV Dresden 06
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 2:1 FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 2:1 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  FC Erfurt-Nord FC Erfurt-Nord 2:2 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  Sondershausen Eintracht Sondershausen 2:0 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 4:1 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal 1:0 FSV Schleiz FSV Schleiz
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 2:1 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
hari perlawanan 1 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 1:2 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
  TSG Weinheim TSG Weinheim 5:0 SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
  Mutschelbach ATSV Mutschelbach 4:0 SV Langensteinbach Langensteinbach
  FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 3:1 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
hari perlawanan 3 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 3:0 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
  Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 4:0 Stern Marienfelde Stern Marienf.
hari perlawanan 4 Norm. Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 3:0 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
  VfL Pfullingen VfL Pfullingen 4:1 TSG Tübingen TSG Tübingen
  TSV Crailsheim TSV Crailsheim 2:0 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
  FC Holzhausen FC Holzhausen 2:2 TSV Essingen TSV Essingen
  FC Wangen 05 FC Wangen 05 4:1 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 3:2 SV Fellbach SV Fellbach
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 0:2 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
hari perlawanan 3 SC Willingen SC Willingen 2:4 SSV Sand SSV Sand
  Lichtenauer FV Lichtenauer FV 1:1 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  Gudensberg FSG Eintracht Gudensberg 0:3 OSC Vellmar OSC Vellmar
hari perlawanan 2 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 2:0 SpVgg Oberrad 05 SpVgg Oberrad
  Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 2:0 SV Pars Neu-Isenburg Pars N-Isenburg
  SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 2:4 Malchower SV 90 Malchower SV
  Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 0:0 Güstrower SC 09 Güstrower SC
  Anker Wismar FC Anker Wismar 0:1 SV Pastow SV Pastow
  SV Warnemünde SV Warnemünde 1:3 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 4:1 SV Waren 09 SV Waren 09
  Penzliner SV Penzliner SV 4:2 SV Siedenbollentin Siedenbollentin
hari perlawanan 4 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 0:3 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
  Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 3:0 SV Kelbra SV Kelbra
  Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 1:4 SSC Weißenfels SSC Weißenfels
  Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 3:3 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
  SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 3:1 SC Bernburg SC Bernburg
  Haldensleber SC Haldensleber SC 3:3 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
  Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 2:0 SV Blau-Weiß Farnstädt BW Farnstädt
  MSC Preussen MSC Preussen 1899 7:2 FC Grün-Weiß Piesteritz GW Piesteritz
  FSV Barleben FSV Barleben 1911 0:3 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
  SSV Gardelegen SSV 80 Gardelegen 0:4 SV Dessau 05 SV Dessau 05
hari perlawanan 3 FC Radolfzell FC Radolfzell 1:1 SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  FC Auggen FC Auggen 1:0 FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II
  DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 2:2 SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  SV Weil SV Weil 1910 2:2 SC Durbachtal SC Durbachtal
  Kehler FV Kehler FV 07 1:1 SC Lahr SC Lahr
  SV Endingen SV Endingen 2:3 SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach
hari perlawanan 2 Bienwald Kandel FC Bienwald Kandel 0:6 SV Rülzheim SV Rülzheim
  Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 0:1 TuS Marienborn TuS Marienborn
  TuS Rüssingen TuS Rüssingen 0:1 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
  Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 2:3 SV Morlautern SV Morlautern
First Round SV Attendorn SV Attendorn 0:2 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  Lüdenscheid Rot-Weiß Lüdenscheid 1:3 TuS Ennepetal TuS Ennepetal
hari perlawanan 7 Aldosivi Club Atlético Aldosivi 3:0 Club Atlético Colón CA Colón
  Banfield Club Atlético Banfield 1:1 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 3:0 Club Atlético Tucumán Atl. Tucumán
  Independiente Club Atlético Independiente 0:0 Defensa y Justicia Defensa
hari perlawanan 22 Barracas C. Club Atlético Barracas Central 1:0 Club Atlético Güemes CA Güemes
hari perlawanan 15 Pirata FC Pirata FC 1:6 Club Atlético Grau Atlético Grau
  Juan Aurich Club Juan Aurich 2:2 Santos FC Nazca Santos FC
hari perlawanan 6 Mazatlán FC Mazatlán FC 0:3 Tigres UANL Tigres UANL
Major League Soccer MLS
hari perlawanan 16 Los Angeles Los Angeles Galaxy 1:2 San Jose Earthquakes San Jose
hari perlawanan 5 Bogotá FC Bogotá FC 3:0 Orsomarso SC Orsomarso SC
hari perlawanan 6 CD América CD América de Cali 0:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
hari perlawanan 25 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 5:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Vissel Kobe Vissel Kobe 1:0 Kashima Antlers Kashima Antlers
  Gamba Osaka Gamba Osaka 0:0 FC Tokyo FC Tokyo
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 3:1 Yokohama FC Yokohama FC
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:1 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:3 Sagan Tosu Sagan Tosu
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 0:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Oita Trinita Oita Trinita 1:1 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
hari perlawanan 26 Tochigi SC Tochigi SC 2:2 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:2 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
Group B HollyHock U18 Mito HollyHock U18 3:1 JEF United Chiba U18 JEF United U18
hari perlawanan 19 Honda Lock Honda Lock 0:1 Suzuka Point Getters Suzuka PG
  Sony Sendai Sony Sendai 1:1 Honda FC Honda FC
  FC Kariya FC Kariya 0:0 FC Osaka FC Osaka
  Kochi Utd. Kochi United 1:2 Verspah Oita Verspah Oita
hari perlawanan 2 Al-Batin FC Al-Batin FC 2:1 Abha Club Abha
  Damac FC Damac FC 1:0 Al-Tai Al-Tai
  Taawon Al-Taawon 1:2 Al-Hilal Riyadh Hilal
  Al-Fateh Al-Fateh 1:1 Al-Fayha FC Al-Fayha
hari perlawanan 7 Tochigi City Tochigi City 6:2 Hitachi Building Systems FC Hitachi BuilSys
hari perlawanan 11 Criac. Shinjuku Criacao Shinjuku 2:0 Tsukuba FC Tsukuba FC
hari perlawanan 14 Artista Asama Artista Asama 3:2 Sakai Phoenix Sakai Phoenix
hari perlawanan 18 Keflavík Keflavík ÍF 0:5 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
hari perlawanan 10 Lagend Shiga Lagend Shiga 5:2 Kansai Univ. Club 2010 KanDai Club '10
  Porv. Asuka Porvenir Asuka 4:1 Laranja Kyoto Laran. Kyoto
  Kansai Uni '08 Kansai University FC 2008 2:3 Ococias Kyoto Ococias Kyoto
hari perlawanan 17 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 0:7 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
hari perlawanan 6 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 10:1 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
hari perlawanan 4 Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 0:2 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
  R. Hadzici U19 FK Radnik Hadzici U19 1:2 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
hari perlawanan 16 S. Morning CD Santiago Morning 0:0 Universidad Concepción UdeConce
hari perlawanan 1 FC Baniyas FC Baniyas 0:1 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
  Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 1:0 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
hari perlawanan 19 Aragua FC Aragua FC 1:1 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
  UCV FC Universidad Central de Venezuela 1:0 Lala Fútbol Club Lala FC
hari perlawanan 2 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 2:3 HNK Tomislav T. HNK Tomislav T.
  Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 1:1 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  FK Gorazde FK Gorazde 2:0 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  FK Buducnost FK Buducnost Banovici 0:0 BFK SIMM-BAU Simm-Bau
  Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 1:2 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
  Travnik NK Travnik 2:1 HNK Orasje HNK Orasje
  OFK Gradina OFK Gradina Srebrenik 5:0 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
  GOSK Gabela NK GOSK Gabela 0:0 FK Igman Konjic Igman Konjic
hari perlawanan 24 Dziugas FC Dziugas Telsiai 2:2 FK Panevezys Panevezys
  Banga FK Banga Gargzdai 1:1 FK Riteriai Riteriai
hari perlawanan 20 FK Smorgon FK Smorgon 1:1 Rukh Brest Rukh
  Slavia Slavia Mozyr 0:4 Shakhter Soligorsk Soligorsk
hari perlawanan 32 Ismaily Ismaily SC 0:2 Wadi Degla FC Wadi Degla
  El Ahly El Ahly Cairo 4:2 El Masry SC El Masry
  Enppi SC Enppi SC 1:1 Tala'ea El Gaish Gaish
  Cleopatra FC Cleopatra FC 1:2 Zamalek SC Zamalek
hari perlawanan 20 Paju Citizen Paju Citizen 1:2 Gimhae FC Gimhae FC
  Gangneung Cit. Gangneung Citizen 0:2 Changwon Citizen Changwon Cit.
  Cheonan City Cheonan City 0:0 FC Mokpo FC Mokpo
  Pyeongchang Utd Pyeongchang United 1:3 Jinju Citizen Jinju Citizen
  Chungju Citizen Chungju Citizen 1:3 Siheung City Siheung City
  Seoul Jungnang Seoul Jungnang 2:2 Chuncheon Citizen Chuncheon FC
  Yeoju FC Yeoju FC 3:2 Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 2:1 Goyang Citizen Goyang Citizen
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 3:1 Jeonju Citizen Jeonju Citizen
Quarter-Finals RFS FK RFS 4:0 Auda Kekava Auda
hari perlawanan 26 Seongnam FC Seongnam FC 0:0 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai
  Suwon FC Suwon FC 1:0 Jeju United Jeju United
hari perlawanan 4 NK Krka NK Krka 4:0 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
  NK Krsko NK Krsko 0:2 ND Ilirija 1911 ND Ilirija
  NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 0:0 ND Primorje ND Primorje
  NK Rogaska NK Rogaska 3:0 Vitanest Bilje NK Bilje
  Beltinci ND Beltinci 0:1 NK Triglav Kranj NK Triglav
  NK Dekani NK Dekani 0:1 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
hari perlawanan 18 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 2:3 Charleston Battery Charleston
hari perlawanan 26 Ansan Greeners Ansan Greeners 0:1 Chungnam Asan Chungnam Asan
  Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 1:0 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
hari perlawanan 20 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 1:0 Union Omaha Union Omaha
hari perlawanan 4 Falkirk FC Falkirk FC 3:0 Clyde FC Clyde FC
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 1:1 Queen's Park FC Queen's Park
  Peterhead FC Peterhead FC 2:3 Airdrieonians FC Airdrieonians
  Dumbarton FC Dumbarton FC 1:3 Cove Rangers FC Cove Rangers
  East Fife East Fife FC 0:2 Montrose FC Montrose
hari perlawanan 2 Haverfordwest Haverfordwest County 0:0 Cardiff Metropolitan University Cardiff Met
  Connah's Quay Connah's Quay Nomads 1:0 Aberystwyth Town Aberystwyth
  Flint Town Flint Town United 4:0 Cefn Druids Cefn Druids
  Penybont Penybont FC 1:1 Newtown AFC Newtown
  The New Saints The New Saints 5:3 Caernarfon Town Caernarfon
hari perlawanan 6 Bangor City Bangor City 3:1 Holyhead Hotspur Holyhead H.
  Gresford Gresford Athletic 0:2 Guilsfield FC Guilsfield FC
  Prestatyn Prestatyn Town 1:1 Conwy Borough Conwy
  Llanrhaeadr Llanrhaeadr FC 0:0 Llangefni Town Llangefni
  Holywell Holywell Town 1:2 Llandudno FC Llandudno
  Colwyn Bay Colwyn Bay 3:2 Llanidloes Town Llanidloes
  Airbus UK Airbus UK Broughton 2:1 Ruthin Town Ruthin
  Buckley Buckley Town 2:3 Penrhyncoch FC Penrhyncoch
hari perlawanan 5 SKU Amstetten SKU Amstetten 1:1 SV Lafnitz SV Lafnitz
  Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 0:0 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
  Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 1:0 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
  Young Violets Young Violets Austria Wien 0:2 FC Liefering FC Liefering
  FAC Floridsdorfer AC 2:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 2:1 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  SV Horn SV Horn 3:1 FC Dornbirn FC Dornbirn
hari perlawanan 4 Bristol City Bristol City 0:1 Swansea City Swansea
 
QPR Queens Park Rangers 2:2 Barnsley FC Barnsley FC
  Coventry Coventry City 2:1 Reading FC Reading
  Preston Preston North End 1:0 Peterborough United Peterborough
  Bournemouth AFC Bournemouth 2:2 Blackpool FC Blackpool
  Derby Derby County 0:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
  Sheff Utd Sheffield United 1:2 Huddersfield Town Huddersfield
  Blackburn Blackburn Rovers 1:2 West Bromwich Albion West Brom
  Fulham Fulham FC 2:0 Hull City Hull City
  Stoke City Stoke City 1:0 Nottingham Forest Nottm Forest
  Cardiff Cardiff City 3:1 Millwall FC Millwall
  Luton Luton Town 0:5 Birmingham City Birmingham
  Kelty Hearts Kelty Hearts FC 1:0 Edinburgh City FC Edinburgh City
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:1 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Albion Rovers Albion Rovers FC 0:1 Annan Athletic FC Annan Athletic
  Stranraer Stranraer FC 0:3 Stirling Albion FC Stirling
  Elgin City Elgin City FC 1:1 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
hari perlawanan 5 Forres Forres Mechanics FC 2:2 Clachnacuddin FC Clachnacuddin
  Fort William Fort William FC 0:8 Brora Rangers FC Brora Rangers
  Rothes Rothes FC 2:0 Buckie Thistle FC Buckie Thistle
  Fraserburgh Fraserburgh FC 1:0 Brechin City FC Brechin City
  Strathspey Strathspey Thistle FC 3:1 Lossiemouth FC Lossiemouth
  Huntly FC Huntly FC 1:1 Keith FC Keith FC
  Wick Academy Wick Academy FC 1:1 Turriff United FC Turriff
  Formartine Formartine United FC 4:1 Nairn County FC Nairn County
  Inverurie Locos Inverurie Loco Works FC 3:0 Deveronvale FC Deveronvale FC
Group D Bengaluru FC Bengaluru FC 0:0 Bashundhara Kings Bashund. Kings
First Round Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 3:2 on pens US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 6:7 on pens AS Giana Erminio Giana Erminio
  Palermo Palermo FC 4:1 AZ Picerno Picerno
  Teramo SS Teramo Calcio 2:0 Monterosi Tuscia FC Monterosi
  Vibonese US Vibonese 0:1 AET Calcio Catania Catania
  Legnago FC Legnago Salus 3:0 Lucchese 1905 Lucchese
hari perlawanan 2 Telford Utd AFC Telford United 3:0 Chorley FC Chorley
  Gateshead Gateshead FC 3:1 Kettering Town Kettering
  Bradford PA Bradford (Park Avenue) 1:1 FC Hereford Hereford
  Gloucester Gloucester City 4:0 York City York City
  Curzon Ashton Curzon Ashton 1:1 Guiseley AFC Guiseley
  Kidderminster Kidderminster Harriers 3:0 Blyth Spartans Blyth Spartans
  Fylde AFC Fylde 1:0 Boston United Boston Utd
  Farsley Farsley Celtic 2:2 Chester FC Chester
  Spennymoor Town Spennymoor Town 3:2 Southport FC Southport
hari perlawanan 33 Alfreton Alfreton Town 0:1 Brackley Town Brackley
hari perlawanan 2 Dartford Dartford FC 3:0 Slough Town Slough
  Oxford City Oxford City 3:3 Concord Rangers Concord Rangers
  Dorking Dorking Wanderers 3:2 St. Albans City St. Albans City
  Tonbridge Tonbridge Angels 0:1 Bath City Bath City
  Billericay Billericay Town 2:5 Eastbourne Borough Eastbourne
  Hampton & Rich. Hampton & Richmond Borough 1:2 Havant & Waterlooville FC Havant & Water.
  Welling Utd. Welling United 1:4 Hungerford Town Hungerford
  Chelmsford Chelmsford City 1:2 Maidstone United Maidstone
  Hemel Hemel Hempstead Town 0:3 Braintree Town Braintree
hari perlawanan 6 Nacional Club Nacional Asunción 0:2 Guaireña FC Guaireña FC
hari perlawanan 15 CA Fénix CA Fénix 2:1 Montevideo Wanderers Wanderers
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 3:0 CS Cerrito Cerrito
  Maldonado Club Deportivo Maldonado 0:2 Club Atlético Boston River Boston River
hari perlawanan 11 Levadia U17 Levadia Tallinn U17 3:6 Harju JK Laagri U17 Harju JK U17
  Kalev U17 Kalev Tallinn U17 2:3 Kalju FC U17 Kalju FC U17
  Viimsi JK U17 Viimsi JK U17 2:3 FC Flora Tallinn U17 FC Flora U17
  FC Nomme U17 FC Nomme United U17 5:2 Jalgpallikool Tammeka U17 Tammeka U17
  TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 5:0 Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17
hari perlawanan 21 Kalju FC Kalju FC 1:1 JK Trans Narva JK Trans Narva
hari perlawanan 17 Läänemaa JK Läänemaa JK Haapsalu 3:5 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
hari perlawanan 20 Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC postponed Hamilton Wanderers Hamilton W.
  Auckland City Auckland City FC postponed Melville United Melville United
  Northern Rovers Northern Rovers postponed West Coast Rangers West Coast
  Manukau United Manukau United FC postponed Western Springs AFC Western Springs
  Auckland United Auckland United FC postponed Birkenhead United Birkenhead Utd.
hari perlawanan 25 Dundalk FC Dundalk FC 1:2 Drogheda United FC Drogheda United
  Waterford FC Waterford FC 4:1 Longford Town FC Longford Town
  Finn Harps Finn Harps 3:1 St. Patrick's Athletic St. Pat's
hari perlawanan 20 Cabinteely Cabinteely FC (- 2021) 2:2 Cork City FC Cork City
  Treaty United Treaty United 1:1 Wexford FC Wexford FC
  Shelbourne Shelbourne FC 1:1 Bray Wanderers (- 2021) Bray Wanderers
  Athlone Town Athlone Town AFC 1:0 Galway United FC Galway United
hari perlawanan 19 Perak Perak FC 0:3 Selangor FC Selangor FC
  PJ City FC Petaling Jaya City FC 0:2 Johor Darul Ta'zim Johor DT
  Terengganu FC Terengganu FC 1:2 Kedah Darul Aman FC KDA FC
hari perlawanan 4 Rotherham Rotherham United 0:2 Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Bolton Bolton Wanderers 2:1 Oxford United Oxford United
  Doncaster Doncaster Rovers 0:0 Portsmouth FC Portsmouth
  Shrewsbury Shrewsbury Town 0:3 Plymouth Argyle Plymouth
  Cambridge Utd. Cambridge United 3:0 Burton Albion Burton Albion
  Fleetwood Fleetwood Town 3:2 Cheltenham Town Cheltenham
  Sunderland Sunderland AFC 1:0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Charlton Charlton Athletic 0:2 Wigan Athletic Wigan
  Gillingham FC Gillingham FC 2:1 Morecambe FC Morecambe FC
  Wycombe Wycombe Wanderers 1:0 Lincoln City Lincoln City
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0:1 Accrington Stanley Accrington
  Ipswich Ipswich Town 2:2 Milton Keynes Dons MK Dons
  Exeter City Exeter City 4:1 Bristol Rovers Bristol Rovers
  Mansfield Town Mansfield Town 2:3 Bradford City Bradford
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 1:1 Sutton United Sutton Utd
  Forest Green Forest Green Rovers 6:3 Crawley Town Crawley Town
  Northampton Northampton Town 1:3 Rochdale AFC Rochdale
  Stevenage Stevenage FC 1:1 Port Vale FC Port Vale
  Harrogate Town Harrogate Town 2:1 Barrow AFC Barrow
  Oldham Athletic Oldham Athletic 1:2 Colchester United Colchester Utd.
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0:1 Newport County Newport County
  Carlisle United Carlisle United 1:1 Leyton Orient Leyton Orient
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:0 Walsall FC Walsall
  Salford Salford City 0:1 Swindon Town Swindon Town
hari perlawanan 1 Halifax Town FC Halifax Town 1:2 Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Wealdstone Wealdstone FC 1:2 Woking FC Woking
  King's Lynn King's Lynn Town 0:1 Southend United Southend United
  Weymouth FC Weymouth FC 0:2 Boreham Wood FC Boreham Wood
  Aldershot Aldershot Town 0:2 Chesterfield FC Chesterfield FC
  Stockport Stockport County 1:3 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Barnet Barnet FC 0:5 Notts County Notts County
  Torquay Torquay United 1:3 Altrincham FC Altrincham
hari perlawanan 40 Solihull Moors Solihull Moors 2:2 Wrexham AFC Wrexham
hari perlawanan 4 Ards FC Ards FC 3:0 Queen's University Queen's Uni
  Ballinamallard Ballinamallard United 2:2 Dundela FC Dundela FC
  Institute FC Institute FC 0:2 Annagh United FC Annagh United
  Knockbreda FC Knockbreda FC 0:1 Harland & Wolff Welders HW Welders
  Ballyclare Ballyclare Comrades FC 0:2 Loughgall FC Loughgall
  Dergview Dergview FC 0:2 Newry City AFC Newry City
hari perlawanan 2 Lisburn FC Lisburn Distillery FC postponed Portstewart FC Portstewart FC
  Newington FC Newington FC postponed Bangor FC Bangor
  Armagh City FC Armagh City FC postponed PSNI FC PSNI FC
  Tobermore Tobermore United FC 1:1 Moyola Park AFC Moyola Park
  Banbridge Banbridge Town 2:0 Limavady United Limavady United
hari perlawanan 6 Rezeknes FA Rezeknes FA 2:1 FK Smiltene/BJSS Smiltene
hari perlawanan 1 Frosinone Frosinone Calcio 2:2 Parma Calcio 1913 Parma
hari perlawanan 17 Wanderers Santiago Wanderers 2:2 Deportes La Serena La Serena
hari perlawanan 2 Real Valladolid Real Valladolid CF 2:0 Real Zaragoza Real Zaragoza
  UD Almería UD Almería 2:1 Real Oviedo Real Oviedo
  CD Lugo CD Lugo 0:0 Real Sociedad B Real Sociedad B
hari perlawanan 3 Paris 13 Atl. Paris 13 Atletico 2:1 SAS Epinal SAS Epinal
  Louh.-Cuiseaux Louhans-Cuiseaux FC 1:1 AS Monaco B Monaco B