Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Matches 15/08/2021

hari perlawanan 1
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 5:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 1:0 RB Leipzig RB Leipzig
 
1. FC Köln 1. FC Köln 3:1 Hertha BSC Hertha BSC
hari perlawanan 3
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 2:0 Hannover 96 Hannover 96
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 1:4 SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 6:1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 1:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 4:0 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 1:1 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
hari perlawanan 16 RB Bragantino Red Bull Bragantino 1:2 Esporte Clube Juventude Juventude
  Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:0 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
  São Paulo São Paulo Futebol Clube 2:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
hari perlawanan 18 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 4:2 Associação Desportiva Confiança (SE) Confiança-SE
  Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:1 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
  CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 3:0 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
  Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 2:0 Clube Náutico Capibaribe Náutico
  Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:0 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Group A Floresta-CE Floresta Esporte Clube (CE) 2:2 Manaus Futebol Clube Manaus FC
  Volta Redonda Volta Redonda Futebol Clube (RJ) 1:1 Botafogo Futebol Clube (PB) Botafogo
  Paysandu SC Paysandu Sport Club (PA) 2:0 Esporte Clube Jacuipense (BA) Jacuipense-BA
Group B Ituano Ituano Futebol Clube (SP) 2:2 Esporte Clube São José (RS) EC São José
  Oeste FC-SP Oeste Futebol Clube (SP) 1:2 Grêmio Novorizontino (SP) Novorizontino
Group 1 São Raimundo São Raimundo Esporte Clube (RR) 4:0 Ypiranga Clube (AP) Ypiranga-AP
  Fast Clube-AM Nacional Fast Clube (AM) 1:0 Atlético Acreano (AC) Acreano-AC
Group 2 Guarany-CE Guarany Sporting Club (CE) 2:1 Tocantinópolis Esporte Clube (TO) Tocantinópolis
  Juventude-MA Juventude Samas 1:1 Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) Imperatriz-MA
  Moto Club MA Moto Club de São Luís (MA) 1:4 Paragominas Futebol Clube (PA) Paragominas
  4 de Julho-PI 4 de Julho Esporte Clube (PI) 1:2 Palmas Futebol e Regatas Palmas
Group 3 Campinense-PB Campinense Clube (PB) 2:1 Central Sport Club (PE) Central
  Sousa Sousa Esporte Clube (PB) 0:0 Treze Futebol Clube (PB) Treze FC
Group 4 Murici Murici Futebol Clube (AL) 1:1 Club Sportivo Sergipe (SE) CS Sergipe-SE
  Alagoinhas-BA Alagoinhas Atlético Clube (BA) 3:3 Sociedade Desportiva Juazeirense (BA) Juazeirense-BA
Group 5 Jaraguá EC Jaraguá Esporte Clube (GO) 1:1 AA Aparecidense (GO) Aparecidense-GO
  Goianésia (GO) Goianésia Esporte Clube (GO) 1:1 Porto Velho Esporte Clube (RO) Porto Velho EC
  Brasiliense FC Brasiliense Futebol Clube (DF) 2:3 União Esporte Clube (MT) União Esporte Clube (MT)
Group 6 Uberlândia EC Uberlândia Esporte Clube (MG) 2:3 Associação Atlética Caldense (MG) AA Caldense
  Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 2:0 CA Patrocinense (MG) Patrocinense-MG
  Ferroviária Associação Ferroviária de Esportes (SP) 2:0 Rio Branco Atlético Clube (ES) Rio Branco AC
Group 7 Portuguesa Associação Portuguesa de Desportos (SP) 0:1 AA Internacional de Limeira (SP) Internacional
  Boavista SC Boavista Sport Club (RJ) 2:0 Bangu Atlético Clube (RJ) Bangu-RJ
  São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 1:0 Esporte Clube Santo André (SP) Santo André
Group 8 Caxias-RS SER Caxias do Sul (RS) 0:1 Clube Esportivo de Bento Gonçalves (RS) Bento Gonçalves
  Joinville-SC Joinville Esporte Clube (SC) 1:1 Clube Náutico Marcílio Dias (SC) Marcílio Dias
  FC Cascavel Futebol Clube Cascavel (PR) 2:2 Clube Esportivo Aimoré (RS) Aimoré-RS
hari perlawanan 1
Norwich Norwich City 0:3 Liverpool FC Liverpool
  Newcastle Newcastle United 2:4 West Ham United West Ham
 
Spurs Tottenham Hotspur 1:0 Manchester City Man City
  RCD Mallorca RCD Mallorca 1:1 Real Betis Balompié Real Betis
  Cádiz CF Cádiz CF 1:1 Levante UD Levante
  CA Osasuna CA Osasuna 0:0 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  Alavés Deportivo Alavés 1:4 Real Madrid Real Madrid
  Celta de Vigo Celta de Vigo 1:2 Atlético de Madrid Atlético Madrid
hari perlawanan 2 Paris SG Paris Saint-Germain 4:2 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  SCO Angers SCO Angers 3:0 Olympique Lyon Olympique Lyon
  FC Nantes FC Nantes 2:0 FC Metz FC Metz
  Stade Reims Stade Reims 3:3 Montpellier HSC Montpellier
  Stade Brestois Stade Brestois 29 1:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
  Clermont Foot Clermont Foot 63 2:0 ESTAC Troyes Troyes
  Lens RC Lens 2:2 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
hari perlawanan 7 VV Goes VV Goes 0:0 Sportlust '46 Sportlust '46
hari perlawanan 4
Austria Vienna Austria Vienna 1:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
 
SCR Altach SCR Altach 2:1 Rapid Vienna Rapid Vienna
 
LASK LASK 1:3 SK Sturm Graz Sturm Graz
  Rostov FK Rostov 1:3 CSKA Moscow CSKA Moscow
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 2:1 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Strogino U16 DYuSSh Strogino Moskau U16 2:1 Akademia FK Rostov U16 FK Rostov U16
  DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 0:3 FK Rostov Academy Akademia Rostov
  SSh Football SSh Football Krasnodar Region 0:1 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
hari perlawanan 5 FC U Craiova FC U Craiova 1948 0:0 AFC Chindia Targoviste Chindia
  UTA Arad UTA Arad 1:0 Universitatea Craiova Univ. Craiova
  Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 0:2 ACSC FC Arges FC Arges
hari perlawanan 1 Heracles Almelo Heracles Almelo 0:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  Fortuna Sittard Fortuna Sittard 2:1 Twente Enschede FC Twente FC
 
Ajax Ajax Amsterdam 5:0 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
  SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 1:2 FC Groningen FC Groningen
  PEC Zwolle PEC Zwolle 0:1 Vitesse Arnhem Vitesse
  FC Utrecht FC Utrecht 4:0 Sparta Rotterdam Sparta R.
  Willem II Willem II Tilburg 0:4 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  Karagümrük Fatih Karagümrük 3:2 Gaziantep FK Gaziantep FK
  Altay SK Altay SK 3:0 Kayserispor Kayserispor
  Hatayspor Hatayspor 1:1 Kasimpasa Kasimpasa
hari perlawanan 4 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 1:1 FK Minaj FK Minaj
  Desna Desna Chernigiv 2:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:1 Rukh Lviv Rukh Lviv
  RFC Seraing RFC Seraing 2:3 KV Oostende KV Oostende
  KAS Eupen KAS Eupen 2:1 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  KRC Genk KRC Genk 4:0 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
  Beerschot V.A. Beerschot V.A. 0:1 Standard Liège Standard Liège
  KAA Gent KAA Gent 2:0 KV Mechelen KV Mechelen
hari perlawanan 1 RWDM RWD Molenbeek 3:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
  Lommel SK Lommel SK 2:3 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
hari perlawanan 4 Bohemians 1905 Bohemians Prag 1905 1:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
  Teplice FK Teplice 1:0 FK Jablonec FK Jablonec
  Banik Ostrava FC Banik Ostrava 3:1 FK Pardubice FK Pardubice
  Slovacko 1.FC Slovacko 1:0 FC Hradec Kralove Hradec Kralove
hari perlawanan 5 Odense BK Odense Boldklub 1:1 Silkeborg IF Silkeborg IF
hari perlawanan 1 Red Star U17 Red Star Belgrade U17 2:5 FK Cukaricki U17 Cukaricki U17
  Vojvodina U17 FK Vojvodina Novi Sad U17 4:1 FK Teleoptik Zemun U17 Teleoptik U17
  Lucani U17 FK Mladost Lucani U17 0:0 FK Zemun U17 Zemun U17
  Partizan U17 FK Partizan Belgrade U17 3:0 FK Brodarac Belgrad U17 Brodarac U17
  Sloga U17 FK Sloga Požega U17 3:0 FK Napredak Krusevac U17 Napredak U17
  Spartak U19 FK Spartak Subotica U19 4:1 FK TSC Backa Topola U19 FK TSC U19
  Red Star U19 Red Star Belgrade U19 2:1 FK Cukaricki U19 Cukaricki U19
  Partizan U19 FK Partizan Belgrade U19 2:0 FK Brodarac Belgrad U19 Brodarac U19
  Vojvodina U19 FK Vojvodina Novi Sad U19 2:1 OFK Beograd U19 OFK Beograd U19
  Mladost U19 FK Mladost Lucani U19 0:2 FK Zemun U19 FK Zemun U19
  Macva U19 FK Macva Sabac U19 2:1 FK Rad U19 Rad U19
  Kragujevac U19 FK Radnicki 1923 Kragujevac U19 2:1 FK Vozdovac U19 Vozdovac U19
hari perlawanan 5 Napredak FK Napredak Krusevac 2:1 FK Mladost Lucani Mladost
  NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 4:0 NK Istra 1961 NK Istra
  Hajduk Split HNK Hajduk Split 2:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
hari perlawanan 16 HJK Helsinki HJK Helsinki 1:0 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
  KuPS Kuopion Palloseura 4:0 FC KTP FC KTP
hari perlawanan 17 Mikkelin Mikkelin Palloilijat 1:2 FF Jaro FF Jaro
hari perlawanan 13 PEPO PEPO Lappeenranta 4:1 Atlantis FC Atlantis FC
  FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 0:1 Järvenpään Palloseura JäPS
  Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 0:3 Grankulla IFK Grankulla IFK
hari perlawanan 14 RoPS II Rovaniemen Palloseura II 0:2 JS Hercules JS Hercules
  SJK II SJK Seinäjoki II 1:0 Gamlakarleby Bollklubb GBK
  Närpes Kraft Närpes Kraft 2:2 FC Vaajakoski FC Vaajakoski
hari perlawanan 8 Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 2:1 Ilves Tampere U19 Ilves U19
  HJK U19 HJK Helsinki U19 5:2 Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
  TPV U19 Tampereen Pallo-Veikot U19 0:4 Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
hari perlawanan 9 FC Viikingit FC Viikingit 1:0 FC Espoo II FC Espoo II
hari perlawanan 4 Warta Poznan Warta Poznan 0:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 0:0 Gornik Leczna Gornik Leczna
  Levski Sofia Levski Sofia 3:1 Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo
hari perlawanan 5 Sozopol Sozopol 2:1 Septemvri Simitli S. Simitli
  Etar Etar Veliko Tarnovo 3:1 Yantra Gabrovo Yantra
  NK Maribor NK Maribor 2:0 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
hari perlawanan 2 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 2:0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 0:6 US Hostert US Hostert
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 0:1 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 2:2 F91 Dudelange F91 Dudelange
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 0:3 FC Differdange 03 Differdange 03
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 0:1 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  Hesperange Swift Hesperange 0:2 Union Titus Petange Titus Petange
  CS Fola Esch CS Fola Esch 2:0 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
hari perlawanan 3 Ferencváros Ferencvárosi TC 4:1 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 1:1 MOL Fehérvár FC Fehérvár
hari perlawanan 4 Pohronie FK Pohronie 1:1 Orion Tip Sered Sered
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:1 Zemplin Michalovce Michalovce
  FK Senica FK Senica 1:1 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
hari perlawanan 1 Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 1:1 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
hari perlawanan 4 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 2:0 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl 0:3 Alemannia Haibach Alem. Haibach
  1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 4:1 SC Sylvia Ebersdorf SCS Ebersdorf
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 1:2 TSV Rottendorf TSV Rottendorf
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 0:1 TuS Röllbach TuS Röllbach
  TSV Gochsheim TSV Gochsheim 2:3 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  Schwebenried DJK Schwebenried 1:0 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
hari perlawanan 6 TV Aiglsbach TV Aiglsbach 4:1 SV Bruckmühl SV Bruckmühl
  TSV Brunnthal TSV Brunnthal 2:2 SC Eintracht Freising SE Freising
hari perlawanan 1 TSV Etelsen TSV Etelsen 2:3 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
  VfL Westercelle VfL Westercelle 1:3 FC Verden 04 FC Verden 04
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 3:3 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
  Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 4:0 ASC Cranz-Estebrügge Cranz-Estebrüg.
  TSV Gellersen TSV Gellersen 0:0 VfL Breese/Langendorf VfL Breese/L.
  BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 2:2 VfL Güldenstern Stade Güldenst. Stade
hari perlawanan 4 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 1:1 FC 08 Homburg II FC Homburg II
  Quierschied SpVgg Quierschied 1:1 SG Mettlach/Merzig SG Mettlach
  FV Schwalbach FV Schwalbach 5:3 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
hari perlawanan 1 TSV Pattensen TSV Pattensen 2:2 TSV Barsinghausen Barsinghausen
  TSV Stelingen TSV Stelingen 1:1 TSV Godshorn TSV Godshorn
  SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 0:4 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
  VfR Evesen VfR Evesen 2:3 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
hari perlawanan 2 Westrhauderfehn TuRa Westrhauderfehn 1:2 VfL Wildeshausen Wildeshausen
  Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 2:1 SC Melle 03 SC Melle 03
  VfR Voxtrup VfR Voxtrup 0:2 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
  SV Bevern SV Bevern 4:2 Germania Leer Germania Leer
  VfL Oythe VfL Oythe 0:0 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
  H. Friesoythe Hansa Friesoythe 2:1 Grün-Weiß Firrel GW Firrel
  GW Mühlen Grün-Weiß Mühlen 0:1 TV Dinklage TV Dinklage
hari perlawanan 1 SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 0:1 FC Bitburg FC Bitburg
  SG Alfbachtal SG Alfbachtal 2:1 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
  SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 0:3 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
  VfB Wissen VfB Wissen 5:1 FC Germania Metternich FC Metternich
  TuS Kirchberg TuS Kirchberg 1:2 FV Hunsrückhöhe Morbach FV Morbach
  SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 4:2 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  FV Dresden 06 FV Dresden 06 Laubegast 2:2 SSV Markranstädt Markranstädt
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 2:2 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal 1:1 SV Schott Jena Schott Jena
hari perlawanan 2 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 1:1 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
  SCC Berlin SC Charlottenburg 0:5 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
  Frohnauer SC Frohnauer SC 0:2 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
  SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 2:5 Berliner SC Berliner SC
  1.FC Novi Pazar 1.FC Novi Pazar 95 3:1 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 3:1 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
  Hilalspor Hilalspor Berlin 3:1 FC Brandenburg 03 FC Brandenburg
  TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 1:2 Stern Marienfelde Stern Marienf.
  Türkspor Türkspor Neu-Ulm 4:0 TSG Tübingen TSG Tübingen
hari perlawanan 1 FC Ederbergland FC Ederbergland 2:1 FV Breidenbach FV Breidenbach
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 4:1 Germania Schwanheim Schwanheim
  FC Gießen II FC Gießen II 4:4 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 1:3 SV Niedernhausen Niedernhausen
  RSV Weyer RSV Weyer 1:0 VfB Marburg VfB Marburg
  Steinbach II TSV Steinbach II 1:0 SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  SV Bauerbach SV Bauerbach 2:2 SG Walluf SG Walluf
  FC Cleeberg FC Cleeberg 2:0 Spvgg. Eltville Spvgg. Eltville
hari perlawanan 2 SG Bad Soden SG Bad Soden 3:1 FSG Eintracht Gudensberg Gudensberg
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 1:2 SV Adler Weidenhausen Weidenhausen
  SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 2:0 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  FSV Dörnberg FSV Dörnberg 2:4 Lichtenauer FV Lichtenauer FV
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 3:0 TSG Sandershausen Sandershausen
hari perlawanan 1 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 6:2 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 2:4 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  Pars N-Isenburg SV Pars Neu-Isenburg 1:2 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
  SpVgg Oberrad SpVgg Oberrad 05 2:1 Germania Ober-Roden G. Ober-Roden
  TS Ober-Roden TS Ober-Roden 3:1 SG Rot-Weiss Frankfurt RW Frankfurt
  Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 2:5 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
  Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 3:1 SG Dersim/VfR Rüsselsheim SG Dersim/VfR
  SV Münster SV 1919 Münster 3:3 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
  JSK Rodgau JSK Rodgau 3:0 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
hari perlawanan 3 FSV Barleben FSV Barleben 1911 0:1 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
  SSC Weißenfels SSC Weißenfels 2:2 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 1:0 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
  SV Kelbra SV Kelbra 1:3 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
  GW Piesteritz FC Grün-Weiß Piesteritz 2:3 SSV 80 Gardelegen SSV Gardelegen
hari perlawanan 2 FC Waldkirch FC Waldkirch 4:0 Kehler FV 07 Kehler FV
  FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II 4:0 SV Weil 1910 SV Weil
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 3:1 SV Endingen SV Endingen
hari perlawanan 1 TuS Marienborn TuS Marienborn 4:1 FC Basara Mainz Basara Mainz
  SV Rülzheim SV Rülzheim 1:2 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
  TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 2:1 FC Bienwald Kandel Bienwald Kandel
  FK Pirmasens II FK Pirmasens II 5:1 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
  SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 1:3 TuS 1904 Hohenecken TuS Hohenecken
  Schifferstadt Phönix Schifferstadt 0:3 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
  SV Morlautern SV Morlautern 2:3 SV Steinwenden SV Steinwenden
hari perlawanan 6 Atl. Tucumán Club Atlético Tucumán 2:2 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
  Argentinos Jrs. Argentinos Juniors 2:0 Club Atlético Banfield Banfield
  River Plate Club Atlético River Plate 2:0 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
  Rosario Central Club Atlético Rosario Central 1:2 Club Atlético Independiente Independiente
hari perlawanan 4 UNAM Pumas UNAM Pumas 0:0 Querétaro FC Querétaro FC
  León Club León FC 3:0 Mazatlán FC Mazatlán FC
  CD Cruz Azul CD Cruz Azul 4:0 Deportivo Toluca Toluca
  Monterrey CF Monterrey 3:1 CF Pachuca CF Pachuca
Major League Soccer MLS
hari perlawanan 15 Minnesota Minnesota United FC 0:1 Los Angeles Galaxy Los Angeles
  Toronto Toronto FC 1:2 New England Revolution New England
  Montréal CF Montréal 2:1 New York Red Bulls New York
  New York City New York City FC 2:0 Inter Miami CF Miami
  Dallas FC Dallas 0:2 Sporting Kansas City Kansas City
  Houston Houston Dynamo FC 1:3 Colorado Rapids Colorado
  Salt Lake Real Salt Lake City 1:0 Austin FC Austin
hari perlawanan 2 Stumptown Stumptown AC 0:1 Chicago House AC Chicago House
  New Amsterdam New Amsterdam FC 2:1 Chattanooga FC Chattanooga FC
  Albion SD Albion San Diego 2:1 Michigan Stars FC Michigan Stars
  Cal United California United Strikers FC 1:1 Detroit City FC Detroit City
hari perlawanan 4 Jocoro Jocoro FC 1:0 AD Isidro Metapán Metapán
  Santa Tecla Santa Tecla FC 1:1 AD Chalatenango Chalatenango
  Limeño CD Municipal Limeño 0:3 CD FAS FAS
  CD Águila CD Águila 4:1 CD Atlético Marte Marte
hari perlawanan 15 Always Ready Club Always Ready 2:0 Club Aurora Aurora
  Palmaflor Atlético Palmaflor 2:0 CD Real Tomayapo Real Tomayapo
  The Strongest The Strongest La Paz 1:2 Club Real Santa Cruz Real Santa Cruz
hari perlawanan 4 Real Santander Real Santander 2:2 CD Real Cartagena Real Cartagena
  Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF 3:1 Leones FC Leones FC
hari perlawanan 5 Envigado Envigado FC 2:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
  Indep. Medellín Independiente Medellín 2:0 CD América de Cali CD América
  Deportivo Cali Deportivo Cali 2:2 Millonarios FC Millonarios
hari perlawanan 24 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:0 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 5:1 Oita Trinita Oita Trinita
  Kashima Antlers Kashima Antlers 3:0 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2:1 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
hari perlawanan 25 Ehime FC Ehime FC 2:2 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
group J Roasso U18 Roasso Kumamoto U18 2:2 Oita Trinita U18 Trinita U18
hari perlawanan 1 Hilal Al-Hilal Riyadh 1:0 Al-Tai Al-Tai
hari perlawanan 9 Ganju Iwate Ganju Iwate postponed Primeiro Fukushima Prim. Fukushima
  Sendai Univ. FC Sendai University FC 1:2 Fuji Univ. Club 2003 Fuji Club 2003
  Toho Titanium Toho Titanium SC 0:2 Aventura Kawaguchi Av. Kawaguchi
hari perlawanan 16 RKU FC Ryutsu Keizai University FC 0:1 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
  Tsukuba FC Tsukuba FC 2:2 Hitachi Building Systems FC Hitachi BuilSys
  Tokyo United Tokyo United 0:2 Briobecca Urayasu Briobe. Urayasu
hari perlawanan 13 FC Matsucelona Matsumoto Univ. FC Matsucelona 2:5 Toyama Shinjo Club Toyama Shinjo
  Hokuriku FC Hokuriku University FC 2:6 Fukui United Fukui Utd.
  Niigata UH&W FC Niigata Univ. of Health & Welfare FC 0:0 Japan Soccer College FC JSC FC
  '05 Kamo FC Niigata Univ. of Management '05 Kamo 8:2 Sakai Phoenix Sakai Phoenix
hari perlawanan 16 Thór Thór Akureyri 0:2 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
  Kórdrengir Kórdrengir 0:1 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
  NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC 1:6 Okinawa SV Okinawa SV
  Kaiho Bank Kaiho Bank SC 3:1 Saga LIXIL FC Saga LIXIL
  J-Lease FC J-Lease FC 4:0 Kyushu Mitsubishi SC Kyushu Mits. SC
hari perlawanan 5 Prijedor U17 FK Rudar Prijedor U17 0:2  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
  Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 0:2 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
  Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 0:0 FK Velez Mostar U17 Velez U17
hari perlawanan 3 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 0:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK MDK U19
  Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 2:0 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
  Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 3:2 FK Radnik Hadzici U19 R. Hadzici U19
  Bijeljina U19 FK Radnik Bijeljina U19 2:1 FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
hari perlawanan 5 FK Tuzla City FK Tuzla City 4:1 HSK Posusje HSK Posusje
hari perlawanan 15 Santa Cruz Deportes Santa Cruz 2:0 CD San Marcos de Arica CD SM (Arica)
  CD Puerto Montt CD Puerto Montt 0:0 Club Deportes Iquique CD Iquique
hari perlawanan 18 Caracas FC Caracas FC 2:0 Mineros de Guayana Mineros
  Táchira Deportivo Táchira 3:0 Trujillanos FC Trujillanos
hari perlawanan 23 Riteriai FK Riteriai 1:3 FK Suduva Marijampole Suduva
  Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 2:1 FC Hegelmann Hegelmann
hari perlawanan 4 Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 3:0 FK Smorgon FK Smorgon
hari perlawanan 19 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2:0 Dynamo Brest Dynamo Brest
  FK Smorgon FK Smorgon 2:2 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
  BATE Borisov BATE Borisov 1:0 FK Minsk FK Minsk
hari perlawanan 1 Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor 0:2 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  Pilica FK Buducnost Pilica 0:2 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
  Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 0:3 FK Sloboda Novi Grad S. Novi Grad
  Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 2:1 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  Sloga Doboj FK Sloga Doboj 1:0 FK Drina Zvornik Drina Zvornik
  Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica 0:1 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 1:1 FK Omarska FK Omarska
hari perlawanan 30 Cleopatra FC Cleopatra FC 1:1 Ghazl Mahalla Mahalla
  Ismaily Ismaily SC 0:2 Zamalek SC Zamalek
  El Ahly El Ahly Cairo 2:0 Enppi SC Enppi SC
hari perlawanan 19 Pyeongtaek C. Pyeongtaek Citizen 0:2 Paju Citizen Paju Citizen
  Dangjin Citizen Dangjin Citizen 3:2 Seoul Nowon United Nowon Utd.
  Geoje Citizen Geoje Citizen 1:3 Gangwon FC Reserves Gangwon Res.
hari perlawanan 25 Jeonbuk Hyundai Jeonbuk Hyundai Motors 3:2 FC Seoul FC Seoul
  Pohang Steelers Pohang Steelers 3:1 Suwon FC Suwon FC
  Gwangju FC Gwangju FC 1:0 Incheon United Incheon Utd.
Quarter-Finals Orlando Pirates Orlando Pirates 1:2 Swallows FC Swallows FC
  Sundowns Mamelodi Sundowns FC 4:3 on pens Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
hari perlawanan 3 Drava Ptuj NK Drava Ptuj 0:6 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
  NK Triglav NK Triglav Kranj 3:0 NK Rogaska NK Rogaska
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:2 ND Beltinci Beltinci
  NK Fuzinar NK Fuzinar 2:1 ND Ilirija 1911 ND Ilirija
hari perlawanan 17 Oakland Roots Oakland Roots SC 2:1 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
  Kansas City II Sporting Kansas City II 1:4 Atlanta United 2 ATL UTD 2
  Charlotte Ind. Charlotte Independence 1:0 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  Indy Eleven Indy Eleven 2:1 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  Louisville City Louisville City FC 2:1 FC Tulsa Tulsa
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 2:5 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Memphis 901 Memphis 901 FC 1:1 Birmingham Legion FC Legion FC
  Bold FC Austin Bold FC 0:0 Miami FC Miami FC
  New Mexico Utd. New Mexico United 1:1 El Paso Locomotive FC El Paso
  San Diego Loyal San Diego Loyal SC 1:2 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 1:1 Orange County SC Orange County
  Sacramento FC Sacramento Republic FC 2:1 Las Vegas Lights FC Las Vegas
hari perlawanan 25 Ansan Greeners Ansan Greeners 0:2 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
  Chungnam Asan Chungnam Asan 1:2 Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
hari perlawanan 19 Fort Lauderdale Fort Lauderdale CF 2:0 Greenville Triumph SC Greenville
  Forward Madison Forward Madison FC 2:1 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
  North Texas SC North Texas Soccer Club 4:0 North Carolina FC North Carolina
  FC Tucson FC Tucson 0:1 Union Omaha Union Omaha
hari perlawanan 1 Caernarfon Caernarfon Town 2:0 Haverfordwest County Haverfordwest
  Newtown Newtown AFC 1:4 The New Saints The New Saints
hari perlawanan 4 SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:3 SV Horn SV Horn
hari perlawanan 2
Swansea Swansea City 0:0 Sheffield United Sheff Utd
Round of 16 Raith Rovers Raith Rovers FC 2:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
  Arbroath Arbroath FC 4:5 on pens St. Johnstone FC St. Johnstone
  Hibernian FC Hibernian FC 2:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  Celtic Celtic FC 3:2 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
First Round FC Lachen FC Lachen/Altendorf 0:6 Neuchâtel Xamax FCS Neuchâtel Xamax
  FC Bubendorf FC Bubendorf 0:3 FC Sion FC Sion
  FC Unterstrass FC Unterstrass 1:3 AET FC Chiasso FC Chiasso
  FC Münsingen FC Münsingen 0:5 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
  FC Hausen a.A. FC Hausen am Albis 0:6 FC Black Stars Basel FC Black Stars
  FC Littau FC Littau 1:4 BSC Young Boys BSC Young Boys
  FC Gambarogno FC Gambarogno-Contone 0:2 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
  Châtel-St-Denis FC Châtel-St-Denis 1:8 FC Thun FC Thun
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 2:3 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
  Vevey United FC Vevey United 1:3 SC Kriens SC Kriens
  SR Delémont SR Delémont 0:6 FC Winterthur FC Winterthur
  FC Widnau FC Widnau 0:5 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
  FC Schönenwerd FC Schönenwerd-Niedergösgen 0:7 FC Basel 1893 FC Basel
  FC Genolier FC Genolier-Begnins 1:7 FC Bulle FC Bulle
  FC Saint-Prex FC Amical Saint-Prex 0:6 Servette FC Servette FC
  Dardania LS FC Dardania Lausanne 1:2 AET FC Rorschach-Goldach 17 FC R-G 17
  FC Bosporus FC Bosporus 1:0 FC Kickers Luzern Kickers Luzern
  SC Cham SC Cham 0:1 FC Luzern FC Luzern
  FC Someo FC Someo 0:7 FC Aarau FC Aarau
Qualifying Round Bengaluru FC Bengaluru FC 1:0 Club Eagles Club Eagles
First Round Cittadella AS Cittadella 2:1 AC Monza Monza
  Hellas Verona Hellas Verona 3:0 US Catanzaro Catanzaro
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 3:1 Pisa Sporting Club Pisa
  FC Empoli FC Empoli 4:2 LR Vicenza LR Vicenza
First Preliminary Round RKVV DEM RKVV DEM 1:1 on pens Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
hari perlawanan 1 FC Atert Bissen FC Atert Bissen 1:00 PG SC Bettembourg SC Bettembourg
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 1:00 PG FC Berdenia Berbourg Berbourg
  Mondercange FC Mondercange 1:00 PG US Rumelange US Rumelange
  FC Mamer 32 FC Mamer 32 1:00 PG FC Schifflange 95 Schifflange 95
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 1:00 PG  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 1:00 PG FC Marisca Mersch Marisca Mersch
  UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97 1:00 PG FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 1:00 PG FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
hari perlawanan 14 Peñarol CA Peñarol 1:0 Club Atlético Progreso Progreso
hari perlawanan 10 FC Flora U17 FC Flora Tallinn U17 6:4 Tallinn JK Legion U17 TJK Legion U17
hari perlawanan 20 Kuressaare FC Kuressaare 1:0 FC Flora Tallinn FC Flora
  Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 1:1 Paide Linnameeskond Paide
  Kalju FC Kalju FC 3:1 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
hari perlawanan 16 Paide U21 Paide Linnameeskond U21 2:5 Maardu Linnameeskond Maardu LM
  FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 3:0 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
  Kalev U21 Kalev Tallinn U21 4:1 Ida-Virumaa FC Alliance Ida-Virumaa
hari perlawanan 17 Napier City R. Napier City Rovers 0:6 Western Suburbs FC Western Suburbs
  Wairarapa United Wairarapa United 2:2 North Wellington FC N. Wellington
hari perlawanan 4 Green Island FC Green Island FC 2:4 Nelson Suburbs FC Nelson Suburbs
hari perlawanan 6 Sport. Cristal Club Sporting Cristal 0:1 Universidad César Vallejo César Vallejo
  Ayacucho FC Ayacucho FC 1:1 Universitario de Deportes Universitario
  Alianza Lima Club Alianza Lima 1:0 Deportivo Municipal Dep. Municipal
  Cienciano Club Cienciano 0:0 Sport Huancayo Sport Huancayo
hari perlawanan 24 Longford Town Longford Town FC 0:3 Finn Harps Finn Harps
  Derry City Derry City 1:0 Dundalk FC Dundalk FC
  Drogheda United Drogheda United FC 0:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
  Bohemians Bohemian Football Club 1:0 Sligo Rovers Sligo Rovers
hari perlawanan 15 LC Sailors Lion City Sailors 4:1 Tampines Rovers Tampines Rovers
hari perlawanan 16 La Serena Deportes La Serena 1:2 Unión La Calera La Calera
  Española Unión Española 0:1 CSD Colo Colo Colo Colo
  CD Everton CD Everton 1:2 Deportes Melipilla Melipilla
hari perlawanan 1 Girona Girona FC 2:0 SD Amorebieta SD Amorebieta
  Ponferradina SD Ponferradina 1:0 AD Alcorcón Alcorcón
  Sporting Gijón Sporting Gijón 1:0 Burgos CF Burgos CF
hari perlawanan 2 US Saint-Malo US Saint-Malo 1:2 Blois Football 41 Blois Foot 41
  FC Rouen 1899 FC Rouen 1899 0:0 AS Poissy AS Poissy
  FC Versailles FC Versailles 78 0:0 FC Lorient B Lorient B
  US Granville US Granville 0:0 Voltigeurs de Châteaubriant Châteaubriant
  Plabennec Stade Plabennecois 1:3 Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC Saint-Pryvé FC
  SO Romorantin SO Romorantin 2:1 C'Chartres Football C'Chartres
  AS Vitré AS Vitré 0:4 EA Guingamp B EA Guingamp B
  Beauvais AS Beauvais Oise 1:2 Football Club Fleury 91 FC Fleury 91
  Ste. Geneviève Sainte-Geneviève Sports 0:3 Stade Reims B Stade Reims B
  ASM Belfort ASM Belfort 2:1 AJ Auxerre B AJ Auxerre B
  US Lusitanos US Lusitanos Saint-Maur 2:0 RC Lens B RC Lens B
  SAS Epinal SAS Epinal 2:0 FCSR Haguenau FCSR Haguenau
  FC Metz B FC Metz B 0:0 Olympique Saint-Quentin Saint-Quentin
  Schiltigheim SC Schiltigheim 2:2 Football Club 93 Bobigny FC 93 Bobigny
  FC Martigues FC Martigues 1:1 Olympique Lyon B Olymp. Lyon B
  Monaco B AS Monaco B 0:1 Racing Club de Grasse RC Grasse
  SC Toulon Sporting Club de Toulon 1:1 Hyères 83 FC Hyères 83
  Lyon La Duchère Lyon - La Duchère 1:3 Louhans-Cuiseaux FC Louh.-Cuiseaux
  AS Saint-Priest AS Saint-Priest 4:1 Olympique de Marseille B Marseille B
  GOAL FC Grand Ouest Association Lyonnaise FC 3:0 Aubagne FC Aubagne
  Fréjus-St-Raph. Fréjus-Saint-Raphaël FC 1:2 Jura Sud Foot Jura Sud
  GFA Rumilly Val GFA Rumilly Vallières 1:1 Marignane Gignac FC Marignane G. FC
  AS Béziers AS Béziers 2:0 Trélissac FC Trélissac FC
  SCO Angers B SCO Angers B 0:0 US Colomiers US Colomiers
  Bergerac Bergerac Périgord FC 0:1 Moulins-Yzeure Foot 03 Moulins-Yzeure
  Bourges Foot 18 Bourges Foot 18 1:1 Canet Roussillon FC Canet Rous.
  Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne 1:1 FC Nantes B FC Nantes B
  Montpellier B HSC Montpellier B 1:2 FC Chamalières Chamalières
  Les Herbiers VF Les Herbiers VF 1:0 Andrézieux-Bouthéon FC Andrézieux
  Mont-de-Marsan Stade Montois 0:2 Angoulême Charente FC Angoulême CFC
hari perlawanan 4 Guingamp EA Guingamp 0:2 Amiens SC Amiens SC
  Quevilly Rouen Quevilly Rouen Métropole 2:1 Dijon FCO Dijon
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 0:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
  Rodez AF Rodez AF 0:0 AC Le Havre AC Le Havre
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 0:0 Pau FC Pau FC
  FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 1:0 USL Dunkerque USL Dunkerque
  Chamois Niort Chamois Niortais FC 1:0 Grenoble Foot 38 Grenoble
hari perlawanan 6 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:1 Baltika Kaliningrad Baltika
  Kuban Kuban Krasnodar 1:0 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
  Tom Tomsk Tom Tomsk 2:1 Akron Togliatti Akron Togliatti
  Spartak 2 Spartak 2 Moscow 3:2 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
hari perlawanan 3 SSU Poli SSU Politehnica Timisoara 1:1 AS FC Buzau FC Buzau
hari perlawanan 4 Forte Taganrog Forte Taganrog 0:0 Dinamo Makhachkala Dinamo Makhach.
  Anzhi Anzhi Makhachkala 2:1 Dinamo Stavropol Din. Stavropol
  Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 2:0 Biolog Novokubansk Biolog
  FC Tuapse FC Tuapse 3:1 Alania-2 Vladikavkaz Alania-2 V.
  Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 1:0 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
  Spartak Nalchik Spartak Nalchik 2:1 FK Essentuki FK Essentuki
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 1:4 SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
hari perlawanan 5 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 1:2 FK Orenburg-2 Orenburg-2
  Amkar Perm Amkar Perm 6:0 Lada Togliatti Lada Togliatti
  Chelyabinsk FK Chelyabinsk 1:0 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
  Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 2:1 Nosta Novotroitsk Nosta
  Chita FK Chita 1:1 Baltika-BFU im.I.Kanta Baltika-BFU
  Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 5:2 Dinamo Saint Petersburg DinSPb
  Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 1:2 Kairat Moskau Kairat Moskau
  Volna Kovernino Volna Kovernino 1:0 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
  Krasava FK Krasava 0:2 Luki-Energia Velikie Luki Energia V. Luki
  Murom FK Murom 0:1 Shinnik Yaroslavl Shinnik
  Dynamo 2 Dynamo 2 Moscow 3:0 Enisey 2 Krasnoyarsk Enisey 2
  Torpedo Vlad. Torpedo Vladimir 1:1 Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzer.
  Peresvet Peresvet Domodedovo 2:3 FK Khimki 2 Khimki 2
  FK Kaluga FK Kaluga 0:2 FC Dinamo Vladivostok FC Dinamo Vlad.
  Arsenal 2 Tula Arsenal 2 Tula 0:0 Salyut Belgorod Salyut Belgorod
  Kolomna FK Kolomna 2:4 SKA-Khabarovsk-2 SKA-Khabarovsk2
  Avangard Kursk Avangard Kursk 0:3 FK Ryazan FK Ryazan
  Rodina Moscow Rodina Moscow 3:1 Strogino Moscow Strogino Moscow
  Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 2:0 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
  Sokol Saratov Sokol Saratov 2:0 Fakel-M Voronezh Fakel-M
hari perlawanan 2 Benfica SL Benfica 2:0 FC Arouca Arouca
  SC Braga SC Braga 1:2 Sporting CP Sporting CP
  Portimonense Portimonense SC 0:1 Gil Vicente FC Gil Vicente
  Mafra CD Mafra 0:1 CD Feirense Feirense
  Farense SC Farense 1:1 Rio Ave FC Rio Ave FC
  Penafiel FC Penafiel 0:1 SL Benfica B Benfica B
  Nacional CD Nacional 4:0 UD Vilafranquense Vilafranquense
hari perlawanan 1 Istanbulspor Istanbulspor 3:4 Manisa FK Manisa FK
  Denizlispor Denizlispor 0:2 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Balikesirspor Balikesirspor 1:0 Boluspor Boluspor
Ceska fotbalova liga CFL
hari perlawanan 3 1.FK Pribram B 1.FK Pribram B 1:2 FC Pisek FC Pisek
  Chlumec n/Cidl. FK Chlumec nad Cidlinou 5:0 FK Teplice B FK Teplice B
  Pardubice B FK Pardubice B 1:4 TJ Sokol Zivanice Zivanice
  Admira Praha FK Admira Praha 2:3 FC Viktoria Plzen B Vik. Plzen B
  Hr. Kralove B FC Hradec Kralove B 2:3 SK Sokol Brozany Sokol Brozany
  SK Zapy SK Zapy 1:1 FK Zbuzany 1953 FK Zbuzany
  Sokol Hostoun Sokol Hostoun 1:2 FK Motorlet Prague Motorlet Prague
  Olomouc B SK Sigma Olomouc B 4:0 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
  SK Unicov SK Unicov 4:1 1.SC Znojmo FK 1.SC Znojmo
  FC Zlin B FC Zlin B 4:1 FC Vysocina Jihlava B Jihlava B
Fortuna Narodni liga FNL
hari perlawanan 4 Sparta Praha B AC Sparta Praha B 0:3 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov