Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Matches 25/07/2021

62'
Werder Bremen SV Werder Bremen 1:1 Hannover 96 Hannover 96
hari perlawanan 1
SV Sandhausen SV Sandhausen 7:30 PTG Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 7:30 PTG Holstein Kiel Holstein Kiel
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 7:30 PTG FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 7:00 PTG FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
SC Verl SC Verl 8:00 PTG Türkgücü München Türkgücü Münch.
Line-ups Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 4:00 PG América Futebol Clube (MG) América-MG
hari perlawanan 13 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 6:00 PG Fluminense Football Club Fluminense
  Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 10:00 PTG Esporte Clube Bahia EC Bahia
25' Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
24' Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 0:0 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo
hari perlawanan 14 Náutico Clube Náutico Capibaribe 6:30 PG Brusque Futebol Clube (SC) Brusque-SC
  CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 8:00 PG Esporte Clube Vitória EC Vitória
  Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 8:00 PG Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Group A Floresta-CE Floresta Esporte Clube (CE) 4:00 PG Ferroviário Atlético Clube (CE) Ferroviário-CE
  Botafogo Botafogo Futebol Clube (PB) 6:00 PG Santa Cruz Futebol Clube (PE) Santa Cruz
Group B Ypiranga-RS Ypiranga Futebol Clube (RS) 2:1 Esporte Clube São José (RS) EC São José
  Novorizontino Grêmio Novorizontino (SP) 4:00 PG Mirassol Futebol Clube (SP) Mirassol-SP
  Botafogo-SP Botafogo Futebol Clube (SP) 10:00 PTG Ituano Futebol Clube (SP) Ituano
89' Castanhal Castanhal Esporte Clube (PA) 2:1 Nacional Fast Clube (AM) Fast Clube-AM
Group 1 GA Sampaio Grêmio Atlético Sampaio (RR) 5:00 PG Atlético Acreano (AC) Acreano-AC
60' Palmas Palmas Futebol e Regatas 2:1 Moto Club de São Luís (MA) Moto Club MA
64' Juventude-MA Juventude Samas 1:0 Guarany Sporting Club (CE) Guarany-CE
45' 4 de Julho-PI 4 de Julho Esporte Clube (PI) 1:0 HT Paragominas Futebol Clube (PA) Paragominas
50' Imperatriz-MA Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) 1:0 Tocantinópolis Esporte Clube (TO) Tocantinópolis
90' Atlético-CE FC Atlético Cearense 0:0 Central Sport Club (PE) Central
45' ABC FC ABC Futebol Clube (RN) 0:0 HT Campinense Clube (PB) Campinense-PB
  Sousa Sousa Esporte Clube (PB) 0:0 HT América Futebol Clube (RN) América-RN
  Murici Murici Futebol Clube (AL) 0:0 HT Sociedade Desportiva Juazeirense (BA) Juazeirense-BA
92' Brasiliense-DF Brasiliense Futebol Clube (DF) 3:0 Jaraguá Esporte Clube (GO) Jaraguá EC
90' Goianésia (GO) Goianésia Esporte Clube (GO) 2:1 Sociedade Esportiva do Gama (DF) SE Gama
17' Porto Velho EC Porto Velho Esporte Clube (RO) 0:0 Nova Mutum Esporte Clube (MT) Nova Mutum EC
45' AA Caldense Associação Atlética Caldense (MG) 0:0 HT Rio Branco Futebol Clube (ES) Rio Branco FC
  Uberlândia EC Uberlândia Esporte Clube (MG) 1:0 HT Esporte Clube Águia Negra (MS) Águia Negra
94' Boavista SC Boavista Sport Club (RJ) 0:1 Associação Portuguesa de Desportos (SP) Portuguesa
96' Santo André Esporte Clube Santo André (SP) 2:0 Madureira Esporte Clube (RJ) Madureira-RJ
94' Bangu-RJ Bangu Atlético Clube (RJ) 1:1 AA Internacional de Limeira (SP) Internacional
Group 7 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 0:1 Cianorte Futebol Clube (PR) Cianorte
87' Marcílio Dias Clube Náutico Marcílio Dias (SC) 0:0 SER Caxias do Sul (RS) Caxias-RS
91' Joinville-SC Joinville Esporte Clube (SC) 0:0 Clube Esportivo de Bento Gonçalves (RS) Bento Gonçalves
45' FC Cascavel Futebol Clube Cascavel (PR) 2:1 HT Rio Branco Sport Club (PR) Rio Branco
hari perlawanan 1
SV Ried SV Ried 11:00 PTG Austria Vienna Austria Vienna
 
A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 11:00 PTG Wolfsberger AC Wolfsberger AC
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 3:1 Arsenal Tula Arsenal Tula
  Rubin Kazan Rubin Kazan 1:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
  Ural Ural Yekaterinburg 10:30 PTG FK Krasnodar Krasnodar
  Ak.Spartak U16 Akademia Spartak Moskau U16 4:00 PTG SShOR Zenit St. Petersburg U16 SShOR Zenit U16
  Ak. Zenit U16 Akademia Zenit St. Petersburg U16 5:00 PTG Y. Konoplev Football Akademia U16 Konoplev U16
  Krasnodar U16 Akademia FK Krasnodar U16 10:00 PTG FShM Moskau U16 FShM U16
  Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 8:00 PTG SSh Football Krasnodar Region SSh Football
  Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 10:00 PTG SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
65' Ac. Clinceni Academica Clinceni 0:1 CFR Cluj CFR Cluj
hari perlawanan 2 FC Farul FC Farul Constanta 11:30 PTG Gaz Metan Medias Gaz Metan
hari perlawanan 1
FC Luzern FC Luzern 3:4 BSC Young Boys BSC Young Boys
66'
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 0:1 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
hari perlawanan 1
FC Lugano FC Lugano 8:15 PTG FC Zürich FC Zürich
 
FC Sion FC Sion 10:30 PTG Servette FC Servette FC
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 10:30 PTG FC Basel 1893 FC Basel
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 2:1 Ingulets Petrove Ingulets
  Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 10:00 PTG Rukh Lviv Rukh Lviv
  KV Kortrijk KV Kortrijk 2:0 RFCセラン RFCセラン
  Beerschot V.A. Beerschot V.A. interrupted Cercle Brugge Cercle Brugge
50' KV Oostende KV Oostende 0:2 RSC Charleroi RSC Charleroi
hari perlawanan 1 KV Mechelen KV Mechelen 7:30 PTG Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  Club Brugge Club Brugge KV 10:00 PTG KAS Eupen KAS Eupen
  Sparta Praha AC Sparta Praha 3:2 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 10:00 PTG FK Mlada Boleslav Mlada Boleslav
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 10:00 PTG FK Teplice FK Teplice
  Slovan Liberec FC Slovan Liberec 10:00 PTG 1.FC Slovacko Slovacko
hari perlawanan 2 Aalborg BK Aalborg BK 0:1 FC Midtjylland FC Midtjylland
  Randers FC Randers FC 8:00 PTG Odense Boldklub Odense BK
  Nordsjaelland FC Nordsjaelland 8:00 PTG Aarhus GF Aarhus GF
  FC Copenhagen FC Copenhagen 10:00 PTG Silkeborg IF Silkeborg IF
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 4:2 FK Napredak Krusevac Napredak
45' Red Star Red Star Belgrade 1:0 HT FK Mladost Lucani Mladost
hari perlawanan 2 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 1:2 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
45' HNK Gorica HNK Gorica 1:0 HT HNK Sibenik HNK Sibenik
hari perlawanan 13 IFK Mariehamn IFK Mariehamn 9:30 PTG FC Inter Turku FC Inter
  KuPS Kuopion Palloseura 11:30 PTG Ilves Tampere Ilves
  FC Honka FC Honka 11:30 PTG FC Lahti FC Lahti
  Mikkelin Mikkelin Palloilijat 11:30 PTG HJK Klubi 04 Helsinki Klubi 04
hari perlawanan 9 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 11:30 PTG PEPO Lappeenranta PEPO
hari perlawanan 13 SJK II SJK Seinäjoki II 11:30 PTG Kemi City FC Kemi City
94' Legia Warszawa Legia Warszawa 1:0 Wisla Plock Wisla Plock
hari perlawanan 1 Piast Gliwice Piast Gliwice 9:00 PTG Rakow Czestochowa Rakow
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 11:30 PTG Warta Poznan Warta Poznan
  Levski Sofia Levski Sofia 1:2 Slavia Sofia Slavia Sofia
  CSKA 1948 CSKA 1948 11:45 PTG CSKA-Sofia CSKA-Sofia
  FC S. Simitli FC Septemvri Simitli 12:00 PG Marek 1915 Dupnitsa Marek Dupnitsa
  FC Sozopol FC Sozopol 1:00 PG PFC Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
82' FC Koper FC Koper 3:2 NS Mura NS Mura
hari perlawanan 2 NK Radomlje NK Radomlje 11:00 PTG NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
hari perlawanan 1 Liptovsky Mik. Tatran Liptovsky Mikulas 12:00 PG Slovan Bratislava Slo. Bratislava
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 12:00 PG FK Senica FK Senica
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 8:00 PTG FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 9:00 PTG SV Mitterteich SV Mitterteich
  ASV Vach ASV Vach 9:00 PTG Kickers Selb Kickers Selb
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 12:00 PG 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 9:00 PTG TG Höchberg TG Höchberg
  TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 9:00 PTG TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 9:00 PTG 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  TSV Rottendorf TSV Rottendorf 9:00 PTG DJK Schwebenried Schwebenried
  SSV Eggenfelden SSV Eggenfelden 12:45 PG TSV Ampfing TSV Ampfing
First Round TSG Öhringen TSG Öhringen 12:00 PG TSV Pfedelbach TSV Pfedelbach
  TSG Balingen II TSG Balingen II 12:00 PG FV Olympia Laupheim Olymp. Laupheim
  L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 8:00 PTG TSG Backnang TSG Backnang
  TSV Ehningen TSV Ehningen 9:00 PTG SV Böblingen SV Böblingen
  FC Ostrach FC Ostrach 9:00 PTG VfB Friedrichshafen Friedrichshafen
  TSV Schornbach TSV Schornbach 9:00 PTG SV Breuningsweiler Breuningsweiler
  SV Leingarten SV Leingarten 9:30 PTG FSV Hollenbach FSV Hollenbach
  TV Pflugfelden TV Pflugfelden 10:30 PTG TSV Schwaikheim Schwaikheim
hari perlawanan 2 CA Colón Club Atlético Colón 1:4 Club Atlético Lanús Lanús
50' San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 1:0 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
hari perlawanan 2 Racing Club Racing Club 5:00 PG Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
  CA Banfield Club Atlético Banfield 7:15 PG Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
hari perlawanan 18 CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 1:00 PG Club Almirante Brown Almirante Brown
87' Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:3 Brown de Adrogue Brown Adrogue
93' Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 1:0 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
78' Ferro Club Ferro Carril Oeste 1:1 Club Atlético Güemes CA Güemes
62' Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 1:1 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
67' Rafaela Atlético de Rafaela 0:1 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
62' Barracas C. Club Atlético Barracas Central 2:2 Club Atlético San Telmo CA San Telmo
hari perlawanan 18 CA Alvarado Club Atlético Alvarado 6:00 PG Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
hari perlawanan 1 CF Pachuca CF Pachuca 5:00 PG Club León FC León
  Chivas Deportivo Guadalajara 10:00 PG Atlético de San Luis San Luis
MLS
15' Atlanta United Atlanta United FC 0:0 Columbus Crew Columbus Crew
hari perlawanan 12 Minnesota Utd. Minnesota United FC 8:00 PG Portland Timbers Timbers
  Chicago Fire Chicago Fire FC 8:00 PG Toronto FC Toronto FC
  Nashville SC Nashville SC 8:30 PG FC Cincinnati Cincinnati
  FC Dallas FC Dallas 8:30 PG Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Quakes San Jose Earthquakes 10:00 PG Houston Dynamo FC Houston
  Salt Lake Real Salt Lake City 10:00 PG Colorado Rapids Colorado
  Los Angeles FC Los Angeles FC 10:30 PG Vancouver Whitecaps FC Vancouver
45' Always Ready Club Always Ready 0:1 HT Real Potosí Real Potosí
hari perlawanan 11 Nacional Potosí CA Nacional Potosí 6:15 PG CD Real Tomayapo Real Tomayapo
hari perlawanan 1 Llaneros FC Llaneros FC 4:00 PG Atlético FC Atlético FC
  Cortuluá Cortuluá 4:00 PG Real San Andrés Real San Andrés
  Leones FC Leones FC 6:30 PG Orsomarso SC Orsomarso SC
Line-ups Rionegro Águila Rionegro Águilas 4:30 PG CD América de Cali CD América
hari perlawanan 2 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 6:40 PG Once Caldas Once Caldas
  Atl. Nacional Atlético Nacional 9:00 PG Deportes Tolima Deportes Tolima
hari perlawanan 18 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 12:00 PTG Kochi United Kochi Utd.
  FC Osaka FC Osaka 1:00 PTG Tokyo Musashino United Musashino Utd.
  Matsue City Matsue City 2:00 PTG Sony Sendai Sony Sendai
  Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 2:00 PTG Veertien Mie Veertien Mie
  MIO B. Shiga MIO Biwako Shiga 2:00 PTG Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata
  Suzuka PG Suzuka Point Getters 5:00 PTG FC Kariya FC Kariya
  Iwaki FC Iwaki FC 5:00 PTG Honda Lock Honda Lock
hari perlawanan 3 Ni.St. Muroran Nippon Steel Muroran 9:00 PG Hokushukai Iwamizawa Hoku. Iwamizawa
  Shintoku FC Shintoku FC 9:00 PG R.Supelbe Kushiro R.S. Kushiro
  Sapporo Uni. GP Sapporo Univ. Goal Plunderers 9:00 PG Nippon Express FC Nippon Express
  H. Tokachi SE Hokkaido Tokachi Sky Earth 12:00 PTG Sapporo FC Sapporo FC
  Norbr. Hokkaido Norbritz Hokkaido 12:00 PTG Ballers Kyokushukai B. Kyokushukai
hari perlawanan 4 Hokuto Bank FC Hokuto Bank FC postponed Mizusawa SC Mizusawa SC
hari perlawanan 6 Iwaki Furuk. Iwaki Furukawa FC 12:30 PTG Ricoh Industry Tohoku SC Ricoh Tohoku
  Ni.St. Kamaishi Nippon Steel Kamaishi 12:00 PTG Saruta Industries FC Saruta FC
  Prim. Fukushima Primeiro Fukushima 12:00 PTG Omiya SC (Morioka) Omiya SC
  Cob. Onagawa Cobaltore Onagawa 12:00 PTG Blancdieu Hirosaki Blanc. Hirosaki
  Ganju Iwate Ganju Iwate 12:30 PTG Dogizaka FC Dogizaka FC
  Sendai Univ. FC Sendai University FC 1:00 PTG Shichigahama SC Shichigahama SC
  Morioka Zebra Morioka Zebra 3:00 PTG Fuji Univ. Club 2003 Fuji Club 2003
hari perlawanan 11 Identy Mirai Identy Mirai 3:00 PTG Zuvor: Thespakusatsu Gunma Challengers (Reserves)	Thespa Challen.
  Yokohama Takeru Yokohama Takeru 3:30 PTG Nankatsu SC Nankatsu SC
hari perlawanan 13 Tokyo United Tokyo United postponed Tokyo 23 Tokyo 23
  Vonds Ichihara Vonds Ichihara 3:45 PTG Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
  Briobe. Urayasu Briobecca Urayasu postponed Ryutsu Keizai University FC RKU FC
  Criac. Shinjuku Criacao Shinjuku 4:30 PTG Hitachi Building Systems FC Hitachi BuilSys
  Tsukuba FC Tsukuba FC 5:00 PTG Esperanza SC (Yokohama) Esperanza SC
hari perlawanan 11 Artista Asama Artista Asama 10:00 PG Matsumoto Univ. FC Matsucelona FC Matsucelona
  Toyama Shinjo Toyama Shinjo Club 10:00 PG Hokuriku University FC Hokuriku FC
  Niigata UH&W FC Niigata Univ. of Health & Welfare FC 10:00 PG Sakai Phoenix Sakai Phoenix
  Fukui Utd. Fukui United 12:00 PTG Niigata Univ. of Management '05 Kamo '05 Kamo FC
hari perlawanan 9 Nagaoka Est. Nagaoka Estilo 9:45 PG Antelope Shiojiri Ante. Shiojiri
  Liber. Chikuma Libertas Chikuma 10:00 PG AS Jamineiro (Niigata) AS Jamineiro
  '09 Keidai FC Niigata Univ. of Management '09 Keidai 12:00 PTG SR Komatsu SR Komatsu
  Nagaoka Bil. Nagaoka Billboard 1:00 PTG College of Upward Players in Soccer Seiro CUPS Seiro
hari perlawanan 2 Chukyo Univ. I Chukyo University FC (I) 3:00 PTG Toyota SC Toyota SC
hari perlawanan 7 Fujieda City H. Fujieda City Hall FC 4:00 PTG Yazaki Valente Yazaki Valente
hari perlawanan 13 Yonago Genki Yonago Genki 11:00 PG ENEOS Mizushima ENEOS Mizushima
  Mits. Mizushima Mitsubishi Motors Mizushima 11:30 PG Beluga Rosso Hamada Bel.Ros. Hamada
  NTN Okayama NTN Okayama 12:00 PTG SRC Hiroshima SRC Hiroshima
hari perlawanan 2 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 6:0 HSK Posusje U17 Posusje U17
  Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 4:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
  Velez U17 FK Velez Mostar U17 0:0 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
  S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 6:0 FK Rudar Prijedor U17 Prijedor U17
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 1:2 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
  HSK Posusje HSK Posusje 11:00 PTG FK Sarajevo FK Sarajevo
  Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 11:00 PTG NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
45' Santa Cruz Deportes Santa Cruz 1:2 HT CD Fernández Vial CDF Vial
hari perlawanan 12 CD SM (Arica) CD San Marcos de Arica 11:00 PTG AC Barnechea AC Barnechea
hari perlawanan 29 Suduva FK Suduva Marijampole postponed FK Zalgiris Vilnius Zalgiris
hari perlawanan 17 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3:1 FK Vitebsk Vitebsk
  FK Smorgon FK Smorgon 11:00 PTG Isloch Minsk Region Isloch
  Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino postponed Slavia Mozyr Slavia
hari perlawanan 29 FAR Rabat FAR Rabat 12:00 PG Olympique Safi OC Safi
  SCC Mohammedia SC Chabab Mohammedia 2:15 PG Wydad Casablanca Wydad AC
  Ittihad Tanger Ittihad Tanger 4:30 PG MAS Fes MAS Fes
  Mouloudia Mouloudia d'Oujda 4:30 PG Hassania d'Agadir Hassania
hari perlawanan 18 Yangju Citizen Yangju Citizen 4:00 PTG Paju Citizen Paju Citizen
  Goyang Citizen Goyang Citizen 4:00 PTG Yeoju FC Yeoju FC
hari perlawanan 21 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 6:00 PTG Suwon FC Suwon FC
  Gangwon FC Gangwon FC 7:00 PTG Jeju United Jeju United
hari perlawanan 14 Hartford Hartford Athletic 7:00 PG Miami FC Miami FC
  Indy Eleven Indy Eleven 7:00 PG Birmingham Legion FC Legion FC
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 7:30 PG Loudoun United FC Loudoun United
  Memphis 901 Memphis 901 FC 8:30 PG FC Tulsa Tulsa
  Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 8:30 PG Sporting Kansas City II Kansas City II
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 9:00 PG Austin Bold FC Bold FC
  New Mexico Utd. New Mexico United 9:30 PG El Paso Locomotive FC El Paso
  Orange County Orange County SC 10:00 PG Sacramento Republic FC Sacramento FC
  San Diego Loyal San Diego Loyal SC 10:30 PG Phoenix Rising FC Phoenix Rising
hari perlawanan 22 Chungnam Asan Chungnam Asan 6:00 PTG Gyeongnam FC Gyeongnam FC
  Bucheon FC Bucheon FC 1995 7:00 PTG Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
hari perlawanan 16 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 8:00 PG Richmond Kickers Richmond Kicker
  Forward Madison Forward Madison FC 8:00 PG Fort Lauderdale CF Fort Lauderdale
  FC Tucson FC Tucson 10:00 PG Union Omaha Union Omaha
hari perlawanan 1 Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 2:1 FC Dornbirn FC Dornbirn
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 4:30 PTG Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Group H St. Mirren St. Mirren FC 10:00 PTG Partick Thistle FC Partick Thistle
hari perlawanan 2 Nacional Club Nacional Asunción 6:30 PG Club Guaraní Guaraní
hari perlawanan 11 Sud America IA Sud America Montevideo 2:00 PG CA Fénix CA Fénix
  Mvd City Torque Montevideo City Torque 6:15 PG CS Cerrito Cerrito
hari perlawanan 14 Kalev Kalev Tallinn 12:00 PG FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
  FC Elva FC Elva 12:00 PG FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
  Kalju FC U21 Kalju FC U21 12:00 PG JK Tabasalu JK Tabasalu
  Viimsi JK Viimsi JK 12:00 PG JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
Second Round FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 24:0 JK Karskem Karsklus JK Karskem
  TJK Legion Tallinn JK Legion 21:0 FC Soccernet FC Soccernet
  Saku Sporting Saku Sporting 0:9 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
  JK Trans Narva JK Trans Narva 5:0 Ida-Virumaa FC Alliance Ida-Virumaa
  JK Poseidon Pärnu JK Poseidon 0:9 FC Kuressaare Kuressaare
  Rumori Calcio Rumori Calcio 9:00 PTG Läänemaa JK Haapsalu Läänemaa JK
  Kalju FC Kalju FC 11:00 PTG FC Mulgi FC Mulgi
hari perlawanan 15 Napier City R. Napier City Rovers 10:00 PG Wairarapa United Wairarapa United
  Western Suburbs Western Suburbs FC 10:30 PG Wainuiomata AFC Wainuiomata
hari perlawanan 2 Alianza Atl. Alianza Atlético Sullana 1:0 Sport Huancayo Sport Huancayo
81' Ayacucho FC Ayacucho FC 1:1 Sport Boys Association Sport Boys
hari perlawanan 2 Alianza UDH Alianza Universidad 4:30 PG Club Alianza Lima Alianza Lima
First Round Longford Town Longford Town FC 2:30 PG Bangor GG FC Bangor GG FC
  Killester Don. Killester Donnycarney F.C. 6:00 PTG Usher Celtic FC Usher Celtic
  Liffey Liffey Wanderers FC 9:00 PTG Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
  Crumlin United Crumlin United 9:00 PTG St. Mochta's FC St. Mochta
  Treaty United Treaty United 9:00 PTG Dundalk FC Dundalk FC
  Corinthians College Corinthians AFC 10:00 PTG Bohemian Football Club Dublin Bohemians
hari perlawanan 14 Johor DT Johor Darul Ta'zim 9:00 PTG UiTM FC UiTM FC
  Pahang Sri Pahang FC 9:00 PTG Melaka United FC Melaka
hari perlawanan 12 Geylang Geylang International 5:30 PTG Balestier Khalsa Balestier Khals
45' Ñublense CD Ñublense 0:0 HT Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
hari perlawanan 12 Melipilla Deportes Melipilla 5:30 PG Unión La Calera La Calera
  Colo Colo CSD Colo Colo 8:00 PG Audax Italiano Audax Italiano
hari perlawanan 1 USL Dunkerque USL Dunkerque 1:1 Quevilly Rouen Métropole Quevilly Rouen
  Toulouse FC Toulouse 2:2 AC Ajaccio AC Ajaccio
  Grenoble Grenoble Foot 38 0:4 Paris FC Paris FC
  Valenciennes FC Valenciennes FC 0:0 Chamois Niortais FC Chamois Niort
  Amiens SC Amiens SC 1:2 AJ Auxerre AJ Auxerre
  AC Le Havre AC Le Havre 0:0 EA Guingamp Guingamp
  SM Caen SM Caen 4:0 Rodez AF Rodez AF
  Pau FC Pau FC 2:1 AS Nancy-Lorraine AS Nancy
hari perlawanan 3 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 1:1 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
  Rotor Volgograd Rotor Volgograd 0:0 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
  Baltika Baltika Kaliningrad 1:1 FK Orenburg Orenburg
  M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 10:00 PTG Akron Togliatti Akron Togliatti
hari perlawanan 1 FK Essentuki FK Essentuki 0:5 Biolog Novokubansk Biolog
hari perlawanan 2 Dolgoprudnyi-2 Olimp-Dolgoprudnyi-2 11:00 PTG Enisey 2 Krasnoyarsk Enisey 2
  Khimki 2 FK Khimki 2 6:00 PTG Kvant Obninsk Kvant Obninsk
First Round Feirense CD Feirense 0:1 FC Famalicão Famalicão
  Académico Viseu Académico Viseu FC 1:4 Casa Pia AC Casa Pia
  Trofense CD Trofense 0:3 SC Covilhã SC Covilhã
  Chaves GD Chaves 1:2 SC Farense Farense
  Penafiel FC Penafiel 6:00 PTG Moreirense FC Moreirense
  Varzim Varzim SC 10:30 PTG Rio Ave FC Rio Ave FC
hari perlawanan 1 Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 2:2 Volyn Lutsk Volyn Lutsk
  FK Uzhgorod  FK Uzhgorod 0:6 PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
  Kryvbas Kryvbas Kryvyi Rig 10:00 PTG Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
  Podillya Kh. Podillya Khmelnytskyi 10:00 PTG FK Obolon Kyiv FK Obolon
  Nyva Ternopil Nyva Ternopil 11:45 PTG FK Polissya Zhytomyr FK Polissya
  FC Wil 1900 FC Wil 1900 8:15 PTG FC Vaduz FC Vaduz
  Esbjerg fB Esbjerg fB 8:00 PTG Vendsyssel FF Vendsyssel FF
  Nyköbing FC Nyköbing FC 9:00 PTG Lyngby BK Lyngby BK
First Round Lokomotiv Oslo Lokomotiv Oslo 0:1 Kjelsas IL Kjelsas IL
  Flint Fotball Flint Fotball 8:00 PTG Fram Larvik Fram Larvik
  Stovner SK Stovner SK 9:00 PTG Grorud IL Grorud IL
  Krakeröy IL Krakeröy IL 10:00 PTG Fredrikstad FK Fredrikstad
  Nybergsund Nybergsund 10:00 PTG Raufoss IL Raufoss
  Lysekloster IL Lysekloster IL 10:00 PTG Asane Fotball Asane Fotball
  Verdal IL Verdal IL 10:00 PTG Nardo FK Nardo FK
  Oppsal Fotball Oppsal IF Fotball 10:00 PTG Skeid Oslo Skeid
  Brumunddal Fotball Brumunddal Fotball 10:00 PTG Hamarkameratene HamKam
  Spjelkavik IL Spjelkavik IL 10:00 PTG Molde FK Molde
  Harstad IL Harstad IL 10:00 PTG Melbo IL Melbo IL
  Ullern IF Ullern IF 10:00 PTG Asker Fotball Asker
  Hönefoss Hönefoss BK 10:00 PTG Strømsgodset IF Strømsgodset
  SK Traeff SK Traeff 10:00 PTG Aalesunds FK Aalesund
  Rana FK Rana FK 10:00 PTG FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
  Lørenskog IF Lørenskog IF 10:00 PTG Strømmen IF Strømmen IF
  FK Ørn Horten FK Ørn Horten 10:00 PTG Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  Strindheim IL Strindheim IL 10:00 PTG Orkla FK Orkla FK
  FK Lyn FK Lyn 10:15 PTG Vålerenga Fotball Vålerenga
hari perlawanan 8 Wuhan FC Wuhan FC 4:30 PTG Hebei FC HB FC
  CC Yatai Changchun Yatai 4:30 PTG Dalian Professional DL Pro
  SH Port Shanghai Port 6:30 PTG Tianjin Jinmen Tiger TJ Jinmen Tiger
  BJ Guoan Beijing Guoan 8:30 PTG Shanghai Shenhua SH Shenhua
hari perlawanan 12 Kalmar FF Kalmar FF 9:00 PTG Djurgardens IF Djurgarden
  Häcken BK Häcken 11:30 PTG IF Elfsborg Elfsborg
  Hammarby Hammarby IF 11:30 PTG IFK Norrköping Norrköping
hari perlawanan 13 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 11:00 PTG Örgryte IS Örgryte
  Värnamo IFK Värnamo 11:00 PTG Vasalunds IF Vasalund
Group A Shakhter K. Shakhter Karaganda 9:00 PTG SDYuSShOR-8 Nursultan SDYuSShOR-8
Group B Tobol Kostanay Tobol Kostanay 11:00 PTG FK Maktaaral Maktaaral
Group C FC Astana FC Astana 11:00 PTG Akzhayik Uralsk Akzhayik
Group D Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau 10:00 PTG Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
hari perlawanan 1 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja postponed Buducnost Podgorica B. Podgorica
  OFK Petrovac OFK Petrovac 2:30 PG FK Mornar Bar Mornar Bar
  FK Iskra FK Iskra Danilovgrad 2:30 PG FK Jezero FK Jezero
  FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 2:30 PG FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
85' HFX Wanderers HFX Wanderers FC 1:0 Valour FC Valour FC
hari perlawanan 5 York United York United FC 5:00 PG FC Edmonton FC Edmonton
hari perlawanan 1
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 7:00 PTG FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
  ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 7:00 PTG SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
  FC Eilenburg FC Eilenburg 8:05 PTG BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
  Grödig SV Grödig 1:00 PG SV Wals-Grünau Wals-Grünau
hari perlawanan 2 A. Lustenau II SC Austria Lustenau II 7:30 PTG Dornbirner SV Dornbirner SV
  FC Egg FC Egg 10:00 PTG SC Admira Dornbirn Admira Dornbirn
hari perlawanan 5 Vere United FC Vere United FC 2:00 PG Harbour View FC Harbour View FC
  Dunbeholden FC Dunbeholden FC 4:30 PG Molynes United FC Molynes United
hari perlawanan 1 1860 München II TSV 1860 München II 8:00 PTG Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
  VfR Garching VfR Garching 9:00 PTG SV Kirchanschöring Kirchansch.
  Slovan U21 Slovan Bratislava U21 4:30 PTG FC Kosice Kosice
  MSK Zilina B MSK Zilina B 4:30 PTG MSK Puchov Puchov
  Rohoznik FC Rohoznik 5:00 PTG MFK Skalica Skalica
hari perlawanan 15 Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk 7:00 PTG FK Lida FK Lida
  Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel 9:30 PTG Volna Pinsk Volna Pinsk
  Shakhter Shakhter Petrikov 11:30 PTG FK Orsha Orsha
hari perlawanan 2 Fussach SC Fussach 12:00 PG FC Höchst Höchst
  Schruns FC Schruns 12:30 PG SC Göfis SC Göfis
  Altach Juniors SCR Altach Juniors 8:00 PTG FC Hörbranz Hörbranz
Quarter-Finals Qatar Qatar 7:30 PG El Salvador El Salvador
  Mexico Mexico 10:00 PG Honduras Honduras
Line-ups CD Olmedo CD Olmedo 4:00 PG CD Universidad Católica Uni. Católica
hari perlawanan 1 CD Macará CD Macará 6:30 PG Guayaquil City FC Guayaquil City
  Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 9:00 PG CS Emelec CS Emelec
hari perlawanan 18 Spartaks Spartaks Jurmala 11:00 PTG FK RFS RFS
hari perlawanan 9 Tainan City Tainan City Taiwan Steel postponed Taichung Futuro Taichung Futuro
hari perlawanan 16 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 10:00 PTG B68 Toftir B68 Toftir
Quarter-Finals TuS Oberwinter TuS Oberwinter 9:00 PTG TuS Koblenz TuS Koblenz
Group A France France Olympic Team 4:00 PTG South Africa Olympic team South Africa
  Japan Japan Olympic Team 7:00 PTG Mexico Olympic Team Mexico
Group B New Zealand New Zealand Olympic Team 4:00 PTG Honduras Olympic Team Honduras
  Romania Romania Olympic Team 7:00 PTG South Korea Olympic Team South Korea
Group C Egypt Egypt Olympic Team 3:30 PTG Argentina Olympic Team Argentina
  Australia Australia Olympic Team 6:30 PTG Spain Olympic Team Spain
Group D Brazil Brazil Olympic Team 4:30 PTG Ivory Coast Olympic Team Ivory Coast
  Saudi-Arabien Saudi-Arabien Olympia 7:30 PTG Germany Olympic Team Germany
hari perlawanan 35 Rivers United Rivers United FC 11:00 PTG Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
  Katsina Utd. Katsina United FC 11:00 PTG Dakkada FC Dakkada FC
  Warri Wolves FC Warri Wolves FC 11:00 PTG Wikki Tourists Wikki Tourists
  Enyimba Aba Enyimba Aba 11:00 PTG MFM FC MFM FC
  Adamawa United Adamawa United 11:00 PTG Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
  Plateau United Plateau United FC 11:00 PTG Lobi Stars FC Lobi Stars
  Kano Pillars Kano Pillars 11:00 PTG Abia Warriors FC Abia Warriors
  Akwa United Akwa United 11:00 PTG Jigawa Golden Stars FC Jigawa
  Nasarawa United Nasarawa United 11:00 PTG Sunshine Stars Sunshine Stars
  FC Heartland FC Heartland 11:00 PTG Kwara United FC Kwara United
hari perlawanan 3 FC Sheriff FC Sheriff Tiraspol postponed FC Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
  Milsami FC Milsami Orhei 11:00 PTG FC Petrocub Hîncești Petrocub
hari perlawanan 8 Rewa FA Rewa FA postponed Suva FA Suva FA
  Navua FC Navua FC postponed Lautoka FC Lautoka FC
  Nadroga FC Nadroga FC postponed Nadi FA Nadi FA
hari perlawanan 20 Muktijoddha Muktijoddha Sangsad KS 6:00 PTG Bashundhara Kings Bashund. Kings
  Arambagh KS Arambagh Krira Sangha 6:00 PTG Sheikh Russel KC Sheikh Russel
hari perlawanan 24 Mohammedan Mohammedan SC (Dhaka) postponed Chittagong Abahani Chittagong Aba.
  Sheikh Jamal Sheikh Jamal Dhanmondi postponed Brothers Union Brothers Union
  Rahmatganj Rahmatganj MFS postponed Muktijoddha Sangsad KS Muktijoddha

Select date

Player birthdays

Coach birthdays