Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Matches 24/07/2021

hari perlawanan 1
FC Schalke 04 FC Schalke 04 1:3 Hamburger SV Hamburger SV
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 0:2 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 0:0 SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 3:0 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:3 Karlsruher SC Karlsruher SC
 
Hallescher FC Hallescher FC 3:1 SV Meppen SV Meppen
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 0:2 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 1:2 Borussia Dortmund II B. Dortmund II
 
TSV Havelse TSV Havelse 0:1 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 0:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
hari perlawanan 14 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:0 Clube do Remo (PA) Remo
  Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 2:1 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Group A Tombense Tombense Futebol Clube (MG) 1:1 Volta Redonda Futebol Clube (RJ) Volta Redonda
Group B Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 1:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
  Oeste FC-SP Oeste Futebol Clube (SP) 1:1 Paraná Clube Paraná
hari perlawanan 1
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:3 Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
SCR Altach SCR Altach 0:1 LASK LASK
 
WSG Tirol WSG Tirol 1:1 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 0:2 TSV Hartberg TSV Hartberg
  Rostov FK Rostov 0:2 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
  Khimki FK Khimki 1:3 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Ak. Rubin U16 Akademia Rubin Kazan U16 2:2 Master-Saturn Egorjevsk U16 UOR-5 U16
  Ak.ZSKA U16 Akademia ZSKA Moskau U16 2:2 Akademia Chertanovo Moskau U16 Ak.Cherta U16
  Ak.Loko U16 Akademia Lokomotiv Moskau U16 2:1 DYuSSh Strogino Moskau U16 Strogino U16
  Ak. Dinamo U16 Akademia Dinamo Moskau U16 2:3 Akademia FK Rostov U16 FK Rostov U16
  Akademia CSKA Akademia CSKA Moscow 0:2 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
  Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 2:1 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 0:2 Master-Saturn Egorjevsk U17 UOR-5 U17
  Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 2:5 FK Rostov Academy Akademia Rostov
hari perlawanan 2 CS Mioveni CS Mioveni 0:2 FC Rapid Bucuresti FC Rapid
  FC Voluntari FC Voluntari 0:1 FC Botosani FC Botosani
hari perlawanan 1 PFK Lviv PFK Lviv 1:1 FK Mariupol FK Mariupol
  Veres Rivne NK Veres Rivne 0:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  Standard Liège Standard Liège 1:1 KRC Genk KRC Genk
  OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 1:1 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  Hradec Kralove FC Hradec Kralove 1:1 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  FK Pardubice FK Pardubice 2:2 MFK Karvina MFK Karvina
  FK Jablonec FK Jablonec 1:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
hari perlawanan 2 Vozdovac FK Vozdovac 2:1 FK Proleter Novi Sad Proleter
  Novi Pazar FK Novi Pazar postponed FK Cukaricki Cukaricki
  Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 0:4 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
hari perlawanan 13 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 3:2 AC Oulu AC Oulu
  HJK Helsinki HJK Helsinki 2:0 FC Haka FC Haka
  PK-35 Pallokerho-35 1:3 Rovaniemen Palloseura RoPS
  FF Jaro FF Jaro 0:2 Turun Palloseura TPS
  Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 1:2 Vaasan Palloseura VPS
  JIPPO JIPPO Joensuu 2:0 Ekenäs IF Ekenäs IF
  MuSa Musan Salama 2:4 IF Gnistan IF Gnistan
hari perlawanan 9 Peli-Karhut Peli-Karhut 2:0 Mikkelin Kissat Kissat
  SC Kufu-98 SC Kufu-98 1:0 Myllykosken Pallo -47 MYPA
  Käpylän Käpylän Pallo 2:1 Pallokerho Keski-Uusimaa Pallokerho
  Atlantis FC Atlantis FC 2:0 Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärvi
  JäPS Järvenpään Palloseura 3:1 FC Reipas Lahti Reipas Lahti
hari perlawanan 8 TPV Tampereen Pallo-Veikot 3:3 Tampereen Ilves-Kissat Ilves-Kissat
  Ilves II Ilves Tampere II 2:4 Grankulla IFK Grankulla IFK
Third Round FC Wild FC Wild 12:0 FC Pelikaani FC Pelikaani
  Tampere United Tampere United - AC Barca AC Barca
hari perlawanan 6 FC Viikingit FC Viikingit 9:00 PTG PPJ Helsinki PPJ Helsinki
  HIFK II Helsinki IFK II 9:00 PTG Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura
  FC Finnkurd FC Finnkurd 9:00 PTG MPS/Atletico Malmi Atletico Malmi
  Koivukylän Koivukylän Palloseura 9:00 PTG Helsingin Palloseura HPS
hari perlawanan 1 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 Stal Mielec Stal Mielec
  Lech Poznan Lech Poznan 0:0 Radomiak Radom Radomiak
  Gornik Leczna Gornik Leczna 1:1 Cracovia Cracovia
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 1:1 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 1:0 Lokomotiv Sofia Lok. Sofia
  Botev Plovdiv Botev Plovdiv 2:1 FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin
  FC Sportist FC Sportist Svoge 0:2 FK Maritsa 1921 Plovdiv Maritsa
  Neftochimik Neftochimik Burgas 1:3 Spartak Varna Spartak Varna
  Strumska Slava Strumska Slava 1:1 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Yantra Yantra Gabrovo 0:2 Hebar Pazardzhik Hebar P.
hari perlawanan 2 NK Bravo NK Bravo 0:0 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
hari perlawanan 1 AS Trencin AS Trencin 4:0 ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  TSV Seebach TSV Seebach 12:30 PG TSV Bogen TSV Bogen
  SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 1:00 PG SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
  VfB Straubing VfB Straubing 1:30 PG TSV Wacker 50 Neutraubling TSV Wacker 50
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 9:00 PTG SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
  FC Tegernheim FC Tegernheim 9:00 PTG 1.FC Passau 1.FC Passau
  Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 9:00 PTG TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
  Osterhofen SpVgg Osterhofen 10:00 PTG SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
  TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 10:00 PTG SpVgg Lam SpVgg Lam
  FC Amberg FC Amberg 10:00 PTG ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
  FCE Münchberg FC Eintracht Münchberg 1:0 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 12:30 PG SV Schwaig SV Schwaig
  TSV Weißenburg TSV 1860 Weißenburg 1:00 PG SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
  Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 0:2 FSV Stadeln FSV Stadeln
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 9:30 PTG Türkspor Nürnberg Türkspor
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 9:00 PTG SV Friesen SV Friesen
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 9:00 PTG SC Sylvia Ebersdorf SCS Ebersdorf
  TuS Röllbach TuS Röllbach 10:00 PTG Viktoria Kahl Viktoria Kahl
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 10:00 PTG TSV Gochsheim TSV Gochsheim
  SV Bruckmühl SV Bruckmühl 5:1 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
  FC Unterföhring FC Unterföhring 6:00 PTG TSV Grünwald TSV Grünwald
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 7:00 PTG SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 7:00 PTG FC Sportfreunde Schwaig Spfr. Schwaig
  TSV Brunnthal TSV Brunnthal 8:00 PTG SV Erlbach SV Erlbach
  FC Töging FC Töging 8:30 PTG TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 9:00 PTG TV Aiglsbach TV Aiglsbach
  SE Freising SC Eintracht Freising 9:00 PTG TSV Kastl TSV Kastl
First Round 1.Göppinger SV 1.Göppinger Sportverein 1:2 VfR Aalen VfR Aalen
  FC Mengen FC Mengen 3:1 AET FC Wangen 05 FC Wangen 05
  TV Echterdingen TV Echterdingen 0:2 TSV Essingen TSV Essingen
  SpVgg Trossingen SpVgg Trossingen 8:00 PTG FC Gärtringen FC Gärtringen
  TSV Donzdorf JC Türkischer SV Donzdorf Jugendclub 1:6 TSV Plattenhardt TSV Plattenhardt
  SV Ochsenhausen SV Ochsenhausen 8:30 PTG SV Mietingen SV Mietingen
  SV Nehren SV Nehren 9:30 PTG SG Empfingen SG Empfingen
  TSG Tübingen TSG Tübingen 9:30 PTG Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
  Ravensburg II FV Ravensburg II 9:30 PTG SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  Schussenried FV Bad Schussenried 9:30 PTG FV Ravensburg FV Ravensburg
  Norm. Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 9:30 PTG 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
  SV Fellbach SV Fellbach 3:1 AET TSV Crailsheim TSV Crailsheim
  SV Salamander SV Salamander Kornwestheim 1:7 SGV Freiberg SGV Freiberg
  SSC Tübingen SSC Tübingen 9:30 PTG TSV Trillfingen TSV Trillfingen
  VfB Bösingen VfB Bösingen 9:30 PTG SC 04 Tuttlingen SC 04 Tuttlingen
  Holzgerlingen SpVgg Holzgerlingen 9:30 PTG TSG Young Boys Reutlingen TSG Young Boys
  SV Heinstetten SV Heinstetten 9:30 PTG TSV Eschach TSV Eschach
  FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt 9:30 PTG FV Biberach/Riß FV Biberach
  Frickenhausen 1.FC Frickenhausen 2:1 SV Neresheim SV Neresheim
  Waldhausen SV Waldhausen 9:30 PTG SC Stammheim SC Stammheim
  Sindringen/E. SG Sindringen/Ernsbach 2:0 SV Leonberg/​Eltingen Leonb./Elt.
  SF Schw. Hall Sportfreunde Schwäbisch Hall 9:30 PTG SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
  SV Wittendorf SV Wittendorf 9:30 PTG SKV Rutesheim SKV Rutesheim
  VfL Nagold VfL Nagold 9:30 PTG VfL Pfullingen VfL Pfullingen
  VfL Mühlheim VfL Mühlheim 9:30 PTG VfL Sindelfingen Sindelfingen
  SV Kehlen SV Kehlen 9:30 PTG SSG Ulm 99 SSG Ulm 99
  TSV Neu-Ulm TSV Neu-Ulm 9:30 PTG SV Dettingen/Iller SV Dettingen
  SF Lorch Sportfreunde Lorch 0:1 Türkspor Neu-Ulm Türkspor
  TSV Weilimdorf TSV Weilimdorf 9:30 PTG SV Ebersbach SV Ebersbach
  SV Allmersbach SV Allmersbach 0:1 TSV Ilshofen TSV Ilshofen
  TV Darmsheim TV Darmsheim 9:30 PTG GSV Maichingen GSV Maichingen
  SV Zimmern SV Zimmern 9:30 PTG SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
  TSV Nusplingen TSV Nusplingen 9:30 PTG SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
  TSV Buch TSV Buch (Württ.) 9:30 PTG TSV Strassberg TSV Strassberg
  FV Sontheim/Br. FV Sontheim/Brenz 2:1 AET TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
  SC Geislingen SC Geislingen 9:30 PTG TSV Köngen TSV Köngen
  TV Oeffingen TV Oeffingen 2:1 SpVgg Satteldorf Satteldorf
  SV Seedorf SV Seedorf 10:00 PTG TSG Balingen TSG Balingen
  Türk Neckarsu. Türkspor Neckarsulm 11:00 PTG SV Kaisersbach SV Kaisersbach
  Heimerdingen TSV Heimerdingen 11:00 PTG Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
  TSV Deizisau TSV Deizisau 11:30 PTG SV Bonlanden SV Bonlanden
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 11:30 PTG FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
hari perlawanan 2 CA Tucumán Club Atlético Tucumán 1:0 Club Atlético Huracán Huracán
  Platense Club Atlético Platense 0:1 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
hari perlawanan 18 Tristan Suarez Club Social y Deportivo Tristan Suarez 1:1 Club Almagro Almagro
hari perlawanan 1 Necaxa Club Necaxa 0:3 Santos Laguna Santos Laguna
  FC Juárez FC Juárez 1:3 Deportivo Toluca Toluca
  CBJ Cali Club Boca Juniors de Cali 5:00 PG Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
hari perlawanan 2 Atlético Huila CD Atlético Huila 2:2 Boyacá Patriotas FC Patriotas
  Gamba Osaka Gamba Osaka 0:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
hari perlawanan 22 Sagan Tosu Sagan Tosu 3:3 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Group G FC Gifu U18 FC Gifu U18 3:30 PTG Nagoya Grampus U18 Grampus U18
hari perlawanan 18 Honda FC Honda FC 1:1 Nara Club Nara Club
hari perlawanan 11 Tokyo Int'l Uni Tokyo International University FC 1:5 Aventura Kawaguchi Av. Kawaguchi
  tonan Maebashi tonan Maebashi 2:0 Saitama SC Saitama SC
  Toho Titanium Toho Titanium SC postponed Vonds Ichihara Vert (Reserves) V.Ichihara Vert
hari perlawanan 13 Tochigi City Tochigi City 2:1 Toin University of Yokohama FC Toin Univ. FC
  ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 4:1 UMF Grindavík Grindavík
  Thór Thór Akureyri 4:2 ÍF Grótta Grótta
  Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík postponed Fram Reykjavík Fram Reykjavík
  Kórdrengir Kórdrengir postponed UMF Afturelding Afturelding
  Vestri Vestri Ísafjördur 1:2 UMF Selfoss Selfoss
  IPU FC International Pacific University FC 1:1 Fujifilm BIJ Hiroshima SC FBIJ Hiroshima
hari perlawanan 2 Leotar U17 FK Leotar Trebinje U17 0:7 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
  Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 2:1 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar postponed FK Velez Mostar Velez Mostar
hari perlawanan 12 CD Iquique Club Deportes Iquique 1:2 CD Santiago Morning S. Morning
hari perlawanan 29 Banga FK Banga Gargzdai postponed FC Hegelmann Litauen Hegelmann
hari perlawanan 17 Rukh Rukh Brest 1:0 FK Minsk FK Minsk
  Neman Grodno Neman Grodno 1:0 FK Slutsk FK Slutsk
  Soligorsk Shakhtjor Soligorsk postponed Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
hari perlawanan 33 JS Saoura JS Saoura 2:2 ASO Chlef ASO Chlef
hari perlawanan 29 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 1:0 Renaissance Zemamra Nahdat Zemamra
  Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 2:1 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
  RS Berkane Renaissance de Berkane 3:2 FUS Rabat FUS Rabat
  Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 2:3 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
hari perlawanan 18 Pyeongtaek C. Pyeongtaek Citizen 1:4 Cheonan City Cheonan City
  Gimpo FC Gimpo FC 2:2 Changwon Citizen Changwon Cit.
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 4:0 Gangneung Citizen Gangneung Cit.
  Gimhae FC Gimhae FC 3:3 Daejeon KoRail Daejeon KoRail
  Jeonju Citizen Jeonju Citizen 1:3 Siheung City Siheung City
  Pyeongchang Utd Pyeongchang United 0:0 Chuncheon Citizen Chuncheon FC
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 0:2 Gangwon FC Reserves Gangwon Res.
  FC Namdong FC Namdong 1:2 Chungju Citizen Chungju Citizen
  Geoje Citizen Geoje Citizen 3:3 Pocheon Citizen Pocheon Citizen
  Seoul Jungnang Seoul Jungnang 3:2 Dangjin Citizen Dangjin Citizen
hari perlawanan 21 Pohang Steelers Pohang Steelers 0:1 FC Seoul FC Seoul
hari perlawanan 14 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 1:3 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  Charleston Charleston Battery 2:0 Charlotte Independence Charlotte Ind.
  Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 1:1 Louisville City FC Louisville City
  Real Monarchs Real Monarchs SLC 3:2 Las Vegas Lights FC Las Vegas
hari perlawanan 22 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 3:1 Busan IPark Busan IPark
  Ansan Greeners Ansan Greeners 0:1 Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
hari perlawanan 16 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 7:00 PG Greenville Triumph SC Greenville
hari perlawanan 1 Gresford FC Gresford Athletic FC 0:3 Colwyn Bay FC Colwyn
  Buckley Town FC Buckley Town FC 1:0 Bangor City FC Bangor City
  Penrhyncoch Penrhyncoch FC 1:1 Ruthin Town FC Ruthin Town FC
  Airbus UK BFC Airbus UK Broughton FC 1:0 Holyhead Hotspur Holyhead H.
  Conwy Borough Conwy Borough 1:0 CPD Tref Llangefni Town FC Llangefni Town
  FC Holywell Town FC Holywell Town 2:2 Llanidloes Town FC Llanidloes TFC
  Guilsfield FC Guilsfield FC 3:0 Llandudno FC Llandudno FC
  Prestatyn Prestatyn Town FC 3:1 Llanrhaeadr FC Llanrhaeadr FC
  Young Violets Young Violets Austria Wien 1:1 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  SV Kapfenberg SV Kapfenberg 0:2 FC Liefering FC Liefering
  SKU Amstetten SKU Amstetten 1:1 Floridsdorfer AC FAC
  Juniors OÖ FC Juniors OÖ 2:4 SV Lafnitz SV Lafnitz
  SV Horn SV Horn 2:1 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
  SKN St. Pölten SKN St. Pölten postponed SK Rapid Wien II Rapid Wien II
  Keith FC Keith FC 0:2 Nairn County FC Nairn County
  Fraserburgh Fraserburgh FC 3:0 Formartine United FC Formartine
  Huntly FC Huntly FC 1:1 Strathspey Thistle FC Strathspey
  Buckie Thistle Buckie Thistle FC 5:0 Lossiemouth FC Lossiemouth
  Rothes Rothes FC 3:0 Fort William FC Fort William
  Brechin City Brechin City FC 3:1 Turriff United FC Turriff
  Deveronvale FC Deveronvale FC 0:3 Brora Rangers FC Brora Rangers
  Inverurie Locos Inverurie Loco Works FC 5:0 Clachnacuddin FC Clachnacuddin
  Forres Forres Mechanics FC 1:1 Wick Academy FC Wick Academy
Group A Stirling Stirling Albion FC 3:1 Peterhead FC Peterhead FC
Group B Arbroath Arbroath FC 3:2 Kelty Hearts FC Kelty Hearts
  East Fife East Fife FC 2:3 Elgin City FC Elgin City
Group C Ross County Ross County FC 4:1 Montrose FC Montrose
  Dundee FC Dundee FC 5:2 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Group D Livingston FC Livingston FC 3:1 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Raith Rovers Raith Rovers FC 5:4 on pens Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Group E Ayr United Ayr United FC postponed Falkirk FC Falkirk FC
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 8:7 on pens Albion Rovers FC Albion Rovers
Group F Motherwell FC Motherwell FC 2:0 Annan Athletic FC Annan Athletic
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 4:1 Airdrieonians FC Airdrieonians
Group G Morton Greenock Morton FC 2:1 Clyde FC Clyde FC
  Kilmarnock FC Kilmarnock FC 2:1 Stranraer FC Stranraer
Group H Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 4:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
hari perlawanan 2 Sol de América Club Sol de América 2:1 Sportivo Luqueño Luqueño
hari perlawanan 3 Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 6:00 PTG Viimsi JK U17 Viimsi JK U17
hari perlawanan 6 Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17 11:00 PTG FC Nomme United U17 FC Nomme U17
hari perlawanan 14 Paide U21 Paide Linnameeskond U21 12:00 PG FC Nomme United Nomme United
  JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 12:00 PG Maardu Linnameeskond Maardu LM
  Harju JK Harju JK Laagri 12:00 PG Kalev Tallinn U21 Kalev U21
  Läänemaa JK Läänemaa JK Haapsalu 12:00 PG Tallinn JK Legion U21 JK Legion U21
  Ida-Virumaa Ida-Virumaa FC Alliance 12:00 PG FC Tallinn FC Tallinn
Second Round FC Helios Tartu FC Helios Tartu 3:1 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
  JK Tulevik U21 JK Viljandi Tulevik U21 4:0 JK Ganvix Türi JK Ganvix
  FC TransferWise FC TransferWise 2:9 Kalev Tallinn Kalev
  Warrior Valga FC Warrior Valga 1:4 Kristiine JK Kristiine JK
  FA Tartu Kalev FA Tartu Kalev 10:0 Läänemaa JK Haapsalu II Läänemaa II
hari perlawanan 15 Waterside Karori AFC Waterside Karori AFC 0:3 North Wellington FC N. Wellington
  Lower Hutt City Lower Hutt City AFC 4:2 Miramar Rangers AFC Miramar Rangers
  Wellington Ol. Wellington Olympic AFC 7:1 Petone FC Petone FC
hari perlawanan 16 Auckland City Auckland City FC 2:0 West Coast Rangers West Coast
  Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 0:0 Manukau United FC Manukau United
  Birkenhead Utd. Birkenhead United 7:1 North Shore United North Shore United
  Bay Olympic SC Bay Olympic SC 3:1 Northern Rovers Northern Rovers
  Auckland United Auckland United FC 7:0 Hamilton Wanderers Hamilton W.
  Melville United Melville United 2:6 Western Springs AFC Western Springs
hari perlawanan 2 Cienciano Club Cienciano 0:0 Academia Deportiva Cantolao AD Cantolao
  CA Mannucci Carlos A. Mannucci 1:2 Deportivo Municipal Dep. Municipal
First Round Wexford FC Wexford FC 3:0 Cabinteely FC Cabinteely
  UCD University College Dublin 2:0 Shelbourne FC Shelbourne
  Athlone Town Athlone Town AFC 4:5 on pens Waterford FC Waterford FC
  St. Patricks St. Patricks Athletic 6:0 Bray Wanderers Bray Wanderers
  St. Kevins Boys St. Kevins Boys 1:4 Kilnamanagh AFC Kilnamanagh
  Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2:0 Galway United FC Galway United
  Maynooth Maynooth Town 4:0 Malahide United Malahide
  Drogheda United Drogheda United FC 3:5 on pens Derry City Derry City
  Fairview Rgrs. Fairview Rangers 0:3 AET Finn Harps Finn Harps
hari perlawanan 14 Lao Army FC Lao Army FC postponed Young Elephants Young Elephants
  Chanthabouly FC Chanthabouly postponed Ezra FC Ezra FC
  Terengganu FC Terengganu FC 5:0 Perak FC Perak
  PJ City FC Petaling Jaya City FC 1:0 Sabah FC Sabah
  Kuala Lumpur Kuala Lumpur City FC 1:1 Selangor FC Selangor FC
  KDA FC Kedah Darul Aman FC postponed Penang FC Penang
hari perlawanan 12 Hougang Utd. Hougang United FC 1:4 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
hari perlawanan 3 Tukums FK Tukums 2000 2:1 JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
  Grobinas Grobinas SC 1:2 FK Smiltene/BJSS Smiltene
  Albatroz SC Albatroz SC/FS Jelgava 5:0 SK Super Nova Super Nova
  Dinamo Riga Dinamo Riga 0:2 Auda Kekava Auda
  Rezeknes FA Rezeknes FA 1:0 Saldus SS/Leevon Leevon
hari perlawanan 12 CD Everton CD Everton 2:0 Unión Española Española
hari perlawanan 1 SC Bastia SC Bastia 1:1 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
hari perlawanan 3 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 3:1 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
  Spartak 2 Spartak 2 Moscow 2:1 Enisey Krasnoyarsk Enisey
  Volgar Volgar Astrakhan 1:0 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
  Fakel Voronezh Fakel Voronezh 2:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
hari perlawanan 1 Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 0:3 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
  SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 0:0 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
  Anzhi Anzhi Makhachkala 3:0 Rotor 2 Volgograd Rotor 2
  FC Tuapse FC Tuapse 0:3 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
  Din. Stavropol Dinamo Stavropol 1:1 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
  Dinamo Makhach. Dinamo Makhachkala 3:0 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
  Forte Taganrog Forte Taganrog 3:0 Alania-2 Vladikavkaz Alania-2 V.
hari perlawanan 2 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 5:00 PTG Nosta Novotroitsk Nosta
  Chelyabinsk FK Chelyabinsk 9:00 PTG FK Orenburg 2 FK Orenburg 2
  Spartak Tuymazy Spartak Tuymazy 9:00 PTG Torpedo Miass Torpedo Miass
  Lada Togliatti Lada Togliatti 9:00 PTG Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk
  Tyumen FK Tyumen 10:00 PTG FK Novosibirsk Novosibirsk
  Krasava FK Krasava 1:1 FK Leningradets Leningradets
  Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 1:0 Luki-Energia Velikie Luki Energia V. Luki
  Volga Tver Volga Tver 1:1 FK Chita Chita
  Volna Kovernino Volna Kovernino 2:2 Dynamo 2 Moscow Dynamo 2
  DinSPb Dinamo Saint Petersburg 3:2 Baltika-BFU im.I.Kanta Baltika-BFU
  Khimik Dzer. Khimik Dzerzhinsk 0:0 Chertanovo Moscow Chertanovo
  Kairat Moskau Kairat Moskau 1:1 FK Smolensk Smolensk
  Shinnik Shinnik Yaroslavl 1:0 Torpedo Vladimir Torpedo Vlad.
  Znamya Truda Znamya Truda Orekhovo-Zuevo 1:1 Lokomotiv-Kazanka Moskow Loko-Kazanka M.
  SKA-Khabarovsk2 SKA-Khabarovsk-2 3:0 Znamya Noginsk Znamya Noginsk
  Zenit Penza Zenit Penza 0:2 Sokol Saratov Sokol Saratov
  Strogino Moscow Strogino Moscow 1:1 FK Saransk FK Saransk
  FK Kaluga FK Kaluga 0:0 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
  Saturn Saturn Ramenskoe 3:0 FK Kolomna Kolomna
  Avangard Kursk Avangard Kursk 1:4 Arsenal 2 Tula Arsenal 2 Tula
First Round Portimonense Portimonense Futebol SAD 2:1 Académica Coimbra Coimbra
  Tondela CD Tondela 0:1 Gil Vicente FC Gil Vicente
  CF Estrela CF Estrela Amadora SAD 2:1 FC Vizela Vizela
  Mafra CD Mafra 1:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
hari perlawanan 1 Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 0:2 FK Kramatorsk FK Kramatorsk
  Kremin Kremin Kremenchuk 2:0 VPK-Agro VPK-Agro
  Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 1:1 FC Winterthur FC Winterthur
FNL
  FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 0:1 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 2:1 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
  Chrudim MFK Chrudim 0:1 AC Sparta Praha B Sparta Praha B
  Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 2:3 FK Usti nad Labem Usti nad Labem
  SFC Opava Slezsky FC Opava 3:3 FC Sellier & Bellot Vlasim Vlasim
  SK Lisen SK Lisen 3:2 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
  1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 1:3 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  Dukla Prague FK Dukla Prag 2:1 MFK Vyskov MFK Vyskov
  FC Fredericia FC Fredericia 2:0 Hobro IK Hobro IK
  FC Helsingör FC Helsingör 1:0 BK Fremad Amager Fremad Amager
  AC Horsens AC Horsens 0:2 HB Köge HB Köge
  Hvidovre IF Hvidovre IF 1:1 Jammerbugt FC Jammerbugt FC
First Round Frigg Oslo FK Frigg Oslo FK 2:4 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
  Junkeren IK Junkeren IK 2:0 FK Mjölner Mjølner
  Kolstad Kolstad Fotball 0:5 Levanger FK Levanger FK
  SK Herd SK Herd 0:3 IL Hödd IL Hödd
  Finnsnes IL Finnsnes IL 0:3 FK Senja FK Senja
  Fløya IF Fløya 9:8 on pens Tromsdalen UIL Tromsdalen
  Tynset IF Tynset IF 1:4 Tiller IL Tiller IL
  Nordstrand IF Nordstrand IF 4:3 on pens Baerum SK Baerum SK
  Vidar FK Vidar 2:1 Egersunds IK Egersund
  Elverum Elverum Fotball 1:3 Kongsvinger IL Kongsvinger
  Follo FK Follo FK 0:1 Stabæk Fotball Stabæk Fotball
  Hinna Fotball Hinna Fotball 0:4 Bryne FK Bryne FK
  Express IL Express IL 0:8 IK Start Start
  IL Bjarg IL Bjarg 0:5 SK Brann Brann
  Vardeneset BK Vardeneset BK 0:3 SK Djerv 1919 Djerv 1919
  Fana IL Fana IL 2:1 Sotra SK Sotra SK
  NTNUI NTNUI 0:6 Stjördals Blink IL Stjördals B.
  Sunndal Fotball Sunndal Fotball 0:4 Brattvag IL Brattvag IL
  Mandalskamerat. FK Mandalskameratene 1:2 AET Arendal Fotball Arendal Fotball
  Funnefoss/V. Funnefoss/Vormsund 0:4 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
  Skanland OIF Skanland OIF 0:11 Tromsø IL Tromsø IL
  Skjervøy Skjervøy IK 0:1 Alta IF Alta IF
  Fjøra Fjøra FK 0:3 Sogndal IL Sogndal IL
  Stord IL Stord IL 9:8 on pens FK Haugesund Haugesund
  FK Gjovik-Lyn FK Gjovik-Lyn 2:0 FK Toten FK Toten
  Volda TI Volda TI 2:4 AET Kristiansund BK Kristiansund
  Ardal FK Ardal FK 0:1 AET Florö SK Florö SK
  Vindbjart FK Vindbjart FK 0:1 Flekkeröy IF Flöy
  FK Eik Tønsb. FK Eik Tønsberg 871 0:1 Odds BK Odds BK
  IL Brodd IL Brodd 0:3 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  Gjellerasen IF Gjellerasen IF 1:4 Eidsvold Turn Fotball Eidsvold Turn
hari perlawanan 8 SD Taishan Shandong Taishan 3:1 Chongqing Liangjiang Athletic CQ Liangjiang
  SZ FC Shenzhen FC 0:0 Henan Songshan Longmen HN S. Longmen
  CZ Mighty Lions Cangzhou Mighty Lions 2:0 Qingdao FC QD FC
  GZ City Guangzhou City 3:3 Guangzhou FC GuaZ FC
hari perlawanan 12 Mjällby AIF Mjällby AIF 0:2 Malmö FF Malmö FF
  Sirius IK Sirius 0:0 Degerfors IF Degerfors
hari perlawanan 13 Landskrona Landskrona BoIS 2:0 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
  Brage IK Brage 0:1 Trelleborgs FF Trelleborg
Group A Qyzyljar Qyzyljar SK Petropavlovsk 1:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Group B Atyrau FK Atyrau 1:2 FK Taraz Taraz
Group C Aktobe FK Aktobe 1:2 Kaysar Kyzylorda Kaysar
Group D Kairat Almaty Kairat Almaty 0:1 FK Turan FK Turan
hari perlawanan 1 SC Weiz SC Weiz 2:2 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
  Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 2:1 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
  Allerheiligen SV Allerheiligen 3:1 USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
  Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 2:1 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
  Hertha Wels WSC Hertha Wels 2:3 Union Gurten Gurten
  Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1:0 FC Wels FC Wels
  Treibach SK Treibach 1:1 SV Ried II SV Ried II
hari perlawanan 2 Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 0:5 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
  Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 1:0 TSV Buchbach TSV Buchbach
  SV Schalding SV Schalding-Heining 1:1 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 1:2 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
 
FC Bayern II FC Bayern Munich II 1:0 SV Heimstetten SV Heimstetten
  FC Memmingen FC Memmingen 1:1 SC Eltersdorf Eltersdorf
  Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 5:1 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 0:0 TSV Aubstadt Aubstadt
  FC Pipinsried FC Pipinsried 3:1 FC Augsburg II FC Augsburg II
  VfB Eichstätt VfB Eichstätt 1:1 FV Illertissen FV Illertissen
hari perlawanan 1
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 3:1 Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
  Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 2:0 SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
  G. Halberstadt Germania Halberstadt 4:0 Hertha BSC II Hertha BSC II
  Berliner AK Berliner AK 07 1:0 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
  Altglienicke VSG Altglienicke 1:1 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 4:2 VfB Auerbach VfB Auerbach
  Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 1:4 BFC Dynamo BFC Dynamo
  Seekirchen SV Seekirchen 4:1 USK Anif USK Anif
  St. Johann TSV St. Johann 2:1 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
  Kuchl SV Kuchl 1:0 SK Bischofshofen Bischofshofen
 
A. Salzburg SV Austria Salzburg 3:0 Salzburger AK 1914 SAK 1914
hari perlawanan 2 Lauterach FC Lauterach 2:2 SC Röthis Röthis
  SW Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 11:00 PTG FC Rotenberg Rotenberg
  Wolfurt FC Wolfurt 1:2 VfB Hohenems Hohenems
hari perlawanan 1 Ammerthal DJK Ammerthal 2:1 Würzburger FV Würzburger FV
  1.SC Feucht 1.SC Feucht 2:0 DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
  Seligenporten SV Seligenporten 1:2 TSV Karlburg TSV Karlburg
  SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 6:0 DJK Gebenbach DJK Gebenbach
  Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 1:1 ASV Neumarkt ASV Neumarkt
  ASV Cham ASV Cham 0:2 ATSV Erlangen ATSV Erlangen
  TSV Abtswind TSV Abtswind 10:00 PTG SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  TSV Großbardorf TSV Großbardorf 0:1 DJK Vilzing DJK Vilzing
  1.FC Sand 1.FC Sand 0:2 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
  SV Pullach SV Pullach 1:2 FC Ismaning FC Ismaning
  1865 Dachau TSV 1865 Dachau 0:0 SV Donaustauf SV Donaustauf
  TSV Landsberg TSV Landsberg 1:1 SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing 3:0 TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 10:00 PTG FC Deisenhofen FC Deisenhofen
  FC Gundelfingen FC Gundelfingen 11:00 PTG FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
  VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 11:00 PTG Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
  Namestovo MSK Namestovo 11:00 PTG MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
  Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 11:00 PTG FC Petrzalka FC Petrzalka
  Humenne FK Humenne 11:00 PTG FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
  Bardejov Partizan Bardejov 11:00 PTG STK 1914 Samorin STK Samorin
  Komarno KFC Komarno 11:00 PTG FK Dubnica nad Vahom Dubnica
hari perlawanan 15 Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 3:0 Naftan Novopolotsk Naftan
  Slonim 2017 FK Slonim 2017 0:2 Belshina Bobruisk Belshina
  FK Baranovichi FK Baranovichi 3:1  Krumkachi Minsk Krumkachi
hari perlawanan 2 Bezau VfB Bezau 1:00 PG SV Lochau SV Lochau
  Feldkirch FC Blau-Weiß Feldkirch 11:00 PTG FC Alberschwende Alberschwende
  Andelsbuch FC Andelsbuch 11:00 PTG FC Bizau Bizau
  Meiningen SK Meiningen 11:00 PTG FC Lustenau FC Lustenau
  Ludesch SV Ludesch 11:00 PTG FC Nenzing Nenzing
hari perlawanan 8 Central Central Español 2:1 Club Atlético Villa Teresa Villa Teresa
hari perlawanan 1 SD Aucas SD Aucas 1:1 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
hari perlawanan 18 Noah Jurmala FC Noah Jurmala called off BFC Daugavpils Daugavpils
hari perlawanan 8 FCBase TA FC Base Athletic postponed Andy Chen Academy A. C. Academy
  Tong Jie FC Tong Jie FC postponed Taipei Play One Taipei Play One
  Inter Taoyuan Inter Taoyuan postponed Saturday Football International S. F. Int'l
  Ming Chuan Univ Ming Chuan University postponed FC Kaohsiung FC Kaohsiung
Quarter-Finals SG Ahrbach SG Ahrbach 3:4 FV Hunsrückhöhe Morbach FV Morbach
  Eintracht Trier SV Eintracht Trier 05 0:2 FC Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
hari perlawanan 29 Ferrovia Huambo CD Ferrovia Huambo - Sporting Clube Petróleos de Cabinda SC Cabinda
  C.R.D. Libolo Recreativo do Libolo - Wiliete Sport Clube de Benguela Wiliete SC
  Sagrada Grupo Desportivo Sagrada Esperança - Progresso do Sambizanga Progresso
  1º de Agosto CD 1º de Agosto - Santa Rita de Cássia FC Santa Rita CFC
  Desp. Huíla Desportivo da Huíla - CA Petróleos Luanda Petro Luanda
  Bravos do Maqui FC Onze Bravos do Maquis - Clube Recreativo da Caála Caála
  Cuando Cubango Cuando Cubango FC - Académica Petróleos do Lobito Aca. Lobito
  Baixa Kassanje GD Heróis da Baixa de Kassanje - GD Interclube Luanda GD Interclube
hari perlawanan 1 FC Kempten FC Kempten 2:1 FC Ehekirchen FC Ehekirchen
  TSV Gersthofen TSV Gersthofen 1:0 SV Mering SV Mering
  TSV Gilching-A. TSV Gilching-Argelsried 1:1 SC Olching SC Olching
  Garmisch 1.FC Garmisch-Partenkirchen 9:00 PTG SV Cosmos Aystetten Aystetten
  VfR Neuburg/D. VfR Neuburg/Donau 9:00 PTG FV Illertissen II Illertissen II
  1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen 10:00 PTG TuS Geretsried TuS Geretsried
  SC Ichenhausen SC Ichenhausen 11:00 PTG SV Egg an der Günz SV Egg
  Memmingen II FC Memmingen II 11:00 PTG VfB Durach VfB Durach
  Nördlingen TSV Nördlingen 11:00 PTG SV Bad Heilbrunn Bad Heilbrunn
hari perlawanan 3 Floresti FC Floresti 0:1 FC Dinamo-Auto Tiraspol Dinamo-Auto
hari perlawanan 8 Ba FC Ba FC postponed Labasa FC Labasa FC
Quarter-Finals Malavan Malavan of Bandar Anzali 4:3 on pens Kheybar Khorramabad FC Kheybar FC
hari perlawanan 20 Uttar Baridhara Uttar Baridhara SC 6:00 PTG Chittagong Abahani Chittagong Aba.
  Brothers Union Brothers Union 6:00 PTG Rahmatganj MFS Rahmatganj
hari perlawanan 24 Uttar Baridhara Uttar Baridhara SC postponed Saif Sporting Club Limited Saif Sporting
  Sheikh Russel Sheikh Russel KC postponed Bashundhara Kings Bashund. Kings
  Bangl. Police Bangladesh Police FC postponed Arambagh Krira Sangha Arambagh KS

Select date

Player birthdays

  • Daniele De Rossi
    Date of birth: 24/07/1983  Italy
    Position: Defensive Midfi
    Market value: -
    Retired
    Age: 38 years

Coach birthdays

Transfers

  • Stefan Johansen
    Age: 30 Years  Norway
    Position: Central Midfiel
    Market value: 2.00 m €
    Fee: 700 k €
    Fulham FC
     
    Queens Park Rangers
  • Alexandru Cicaldau
    Age: 24 Years  Romania
    Position: Attacking Midfi
    Market value: 6.50 m €
    Fee: 6.50 m €
    Universitatea Craiova
     
    Galatasaray A.S.
  • Stanley Nsoki
    Age: 22 Years  France
    Position: Left-Back
    Market value: 5.00 m €
    Fee: 6.50 m €
    OGC Nice
     
    Club Brugge KV
  • Mario Lemina
    Age: 27 Years  Gabon
    Position: Defensive Midfi
    Market value: 10.00 m €
    Fee: 5.50 m €
    Southampton FC
     
    OGC Nice
  • Tin Jedvaj
    Age: 25 Years  Croatia
    Position: Centre-Back
    Market value: 3.00 m €
    Fee: 4.00 m €
    Bayer 04 Leverkusen
     
    Lokomotiv Moscow
  • Dimitrios Emmanouilidis
    Age: 20 Years  Greece
    Position: Right Winger
    Market value: 700 k €
    Fee: 400 k €
    Panathinaikos Athens
     
    Vejle Boldklub
  • Andrei Dumiter
    Age: 22 Years  Romania
    Position: Right Winger
    Market value: 100 k €
    Fee: 350 k €
    Sepsi OSK Sf. Gheorghe
     
    FCSB
  • Yorleys Mena
    Age: 30 Years  Colombia
    Position: Centre-Forward
    Market value: 500 k €
    Fee: Loan fee:
    212 k €
    Universidad César Vallejo
     
    Ajman Club
  • Sacha Boey
    Age: 20 Years  France
    Position: Right-Back
    Market value: 2.50 m €
    Fee: 1.00 m €
    Stade Rennais FC
     
    Galatasaray A.S.
  • Nicolai Jörgensen
    Age: 30 Years  Denmark
    Position: Centre-Forward
    Market value: 1.60 m €
    Fee: Perpindahan percuma
    Feyenoord Rotterdam
     
    Kasimpasa
  • Wilder Cartagena
    Age: 26 Years  Peru
    Position: Defensive Midfi
    Market value: 1.20 m €
    Fee: Perpindahan percuma
    Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba
     
    Al Ittihad Kalba Sports Club
  • Dostonbek Khamdamov
    Age: 25 Years  Uzbekistan
    Position: Right Winger
    Market value: 1.00 m €
    Fee: Perpindahan percuma
    Al-Nasr (Dubai)
     
    Pakhtakor Tashkent
  • Odildzhon Khamrobekov
    Age: 25 Years  Uzbekistan
    Position: Central Midfiel
    Market value: 1.00 m €
    Fee: Perpindahan percuma
    FC Shabab Al-Ahli Dubai
     
    Pakhtakor Tashkent
  • Ulrik Jenssen
    Age: 25 Years  Norway
    Position: Centre-Back
    Market value: 800 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    FC Nordsjaelland
     
    Willem II Tilburg
  • Roy Gelmi
    Age: 26 Years  Switzerland
    Position: Centre-Back
    Market value: 550 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    VVV-Venlo
     
    FC Winterthur
  • Joey Pelupessy
    Age: 28 Years  Netherlands
    Position: Defensive Midfi
    Market value: 500 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Sheffield Wednesday
     
    Giresunspor
  • Kristófer Kristinsson
    Age: 22 Years  Iceland
    Position: Centre-Forward
    Market value: 500 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Grenoble Foot 38
     
    SönderjyskE
  • Ibrahima Conté
    Age: 30 Years  Guinea
    Position: Attacking Midfi
    Market value: 400 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    PFC Beroe Stara Zagora
     
    Ihud Bnei Sakhnin
  • Dominik Wydra
    Age: 27 Years  Austria
    Position: Defensive Midfi
    Market value: 400 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Eintracht Braunschweig
     
    Rakow Czestochowa
  • Allef
    Age: 26 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 300 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Baltika Kaliningrad
     
    FK Atyrau
  • Nadir Belhadj
    Age: 39 Years  Algeria
    Position: Left-Back
    Market value: 250 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Al-Sailiya SC
     
    CS Sedan-Ardennes
  • Vangelis Platellas
    Age: 32 Years  Greece
    Position: Right Winger
    Market value: 250 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Ionikos Nikeas
     
    AO Xanthi
  • Stergios Dimopoulos
    Age: 31 Years  Greece
    Position: Centre-Back
    Market value: 250 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    APO Levadiakos
     
    Veria NPS
  • Mikolaj Kwietniewski
    Age: 22 Years  Poland
    Position: Attacking Midfi
    Market value: 250 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Legia Warsaw II
     
    Skra Czestochowa
  • Nikolaos Stamatakos
    Age: 29 Years  Greece
    Position: Right Winger
    Market value: 250 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Iraklis Psachnon
     
    AO Neas Artakis
  • Sakib Aytac
    Age: 29 Years  Turkey
    Position: Left-Back
    Market value: 225 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Denizlispor
     
    Kasimpasa
  • Aleksandr Dzhumaev
    Age: 23 Years  Russia
    Position: Attacking Midfi
    Market value: 200 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Volga Tver
     
    Mashuk-KMV Pyatigorsk
  • Dani Reina
    Age: 22 Years  Spain
    Position: Right-Back
    Market value: 200 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    CE L’Hospitalet
     
    CF La Nucía
  • Murat Yildirim
    Age: 34 Years  Turkey
    Position: Central Midfiel
    Market value: 150 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Genclerbirligi Ankara
     
    Corum FK
  • Octavian Ursu
    Age: 26 Years  Romania
    Position: Right Winger
    Market value: 150 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    FC Rapid Bucuresti
     
    SSU Politehnica Timisoara
  • Adri López
    Age: 22 Years  Spain
    Position: Goalkeeper
    Market value: 150 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    RCD Espanyol B
     
    Hércules CF
  • Yael Ballesteros
    Age: 23 Years  Spain
    Position: Central Midfiel
    Market value: 150 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    CD Leganés B
     
    CP Cacereño
  • Blue Mamona
    Age: 19 Years  Italy
    Position: Left Winger
    Market value: 150 k €
    Fee: Perpindahan pinjaman
    US Cremonese
     
    US Fiorenzuola 1922
  • Cavid Imamverdiyev
    Age: 31 Years  Azerbaijan
    Position: Attacking Midfi
    Market value: 125 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Sumgayit PFC
     
    Kapaz PFK
  • David Kilinc
    Age: 29 Years  Switzerland
    Position: Central Midfiel
    Market value: 125 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Balikesirspor
     
    FC Bavois
  • Mickaël Gaffoor
    Age: 34 Years  France
    Position: Centre-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    FC Andorra
     
    Águilas FC
  • Hasan Güleryüz
    Age: 34 Years  Turkey
    Position: Right-Back
    Market value: 100 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Karacabey Belediye Spor
     
    Belediye Derince Spor
  • Alessio Salvato
    Age: 19 Years  Italy
    Position: Goalkeeper
    Market value: 100 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Monterosi Tuscia FC
     
    SEF Torres 1903
  • Ömer Kandemir
    Age: 28 Years  Turkey
    Position: Right-Back
    Market value: 75 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Pendikspor
     
    Etimesgut Belediyespor
  • Dmytro Semenov
    Age: 21 Years  Ukraine
    Position: Centre-Back
    Market value: 75 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    FK Oleksandriya II
     
    Kryvbas Kryvyi Rig
  • Klajdi Pici
    Age: 19 Years  Albania
    Position: Centre-Back
    Market value: 75 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Sanremese Calcio
     
    AC Gozzano
  • Zhenfei Huang
    Age: 22 Years  China
    Position: Left Winger
    Market value: 75 k €
    Fee: Perpindahan pinjaman
    Shanghai Port U21
     
    Hebei Zhuoao
  • Michele Foglia
    Age: 23 Years  Italy
    Position: Left Winger
    Market value: 50 k €
    Fee: Perpindahan percuma
    Atletico Terme Fiuggi