To use this site, please enable Javascript.

Matches 10/04/2021

matchday 28
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:0 SC Freiburg SC Freiburg
 
Bayern Munich Bayern Munich 1:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 4:3 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Hertha BSC Hertha BSC 2:2 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 1:4 RB Leipzig RB Leipzig
 
Hamburger SV Hamburger SV 1:2 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 3:0 VfL Bochum VfL Bochum
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:3 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
Holstein Kiel Holstein Kiel postponed SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
matchday 31
Hallescher FC Hallescher FC 2:1 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 3:2 SC Verl SC Verl
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 1:1 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 2:1 Türkgücü München Türkgücü Münch.
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 0:2 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:2 FC Bayern Munich II FC Bayern II
 
VfB Lübeck VfB Lübeck 1:1 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Group A El Ahly El Ahly Cairo 1:0 Simba SC Simba SC
  AS Vita Club AS Vita Club Kinshasa 3:1 Al Merreikh Omdurman Al Merreikh
matchday 31 Fulham Fulham FC 0:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
 
Man City Manchester City 1:2 Leeds United Leeds
 
Liverpool Liverpool FC 2:1 Aston Villa Aston Villa
matchday 30 SD Huesca SD Huesca 3:1 Elche CF Elche CF
  Getafe Getafe CF 0:1 Cádiz CF Cádiz CF
  Athletic Athletic Bilbao 0:0 Deportivo Alavés Alavés
  Spezia Calcio Spezia Calcio 3:2 FC Crotone Crotone
matchday 32 FC Metz FC Metz 0:2 LOSC Lille LOSC Lille
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:4 Paris Saint-Germain Paris SG
matchday 28 VVOG VVOG Harderwijk 8:30 PTG DVS '33 Ermelo DVS '33
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs 8:30 PTG FC Lisse FC Lisse
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 8:30 PTG BVV Barendrecht Barendrecht
  Staphorst VV Staphorst 8:30 PTG ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
  ACV Assen ACV Assen 8:30 PTG Sportlust '46 Sportlust '46
  SteDoCo VV SteDoCo 8:30 PTG VV Goes VV Goes
  Hoek HSV Hoek 8:30 PTG VV DOVO Veenendaal DOVO
  Ter Leede VV Ter Leede 9:00 PTG VVSB Noordwijkerhout VVSB
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 9:00 PTG Harkemase Boys Harkemase Boys
matchday 24
TSV Hartberg TSV Hartberg 1:0 Austria Vienna Austria Vienna
 
SCR Altach SCR Altach 1:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 0:2 SV Ried SV Ried
matchday 25 Khimki FK Khimki 1:0 PFK Tambov Tambov
  Ufa FK Ufa 3:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
matchday 19 Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 2:1 FShM Moskau U16 FShM U16
  Ak.Spartak U16 Akademia Spartak Moskau U16 0:0 Akademia Chertanovo Moskau U16 Ak.Cherta U16
  UOR-5 U16 Master-Saturn Egorjevsk U16 3:1 Akademia Dinamo Moskau U16 Ak. Dinamo U16
  Strogino U16 DYuSSh Strogino Moskau U16 3:2 Akademia ZSKA Moskau U16 Ak.ZSKA U16
  Ak. Rubin U16 Akademia Rubin Kazan U16 0:0 SShOR Zenit St. Petersburg U16 SShOR Zenit U16
  Ak. Zenit U16 Akademia Zenit St. Petersburg U16 5:1 Akademia FK Rostov U16 FK Rostov U16
  Ak.Loko U16 Akademia Lokomotiv Moskau U16 1:0 Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
  Ak.Konoplev U17 Y. Konoplev Football Academy U17 0:0 FShM Moskau FShM Moskau
  DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 2:1 Akademia CSKA Moscow Akademia CSKA
  Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 0:1 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
  UOR-5 U17 Master-Saturn Egorjevsk U17 5:1 Akademia Dynamo Moscow Akademia Dynamo
  Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 2:1 FK Rostov Academy Akademia Rostov
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 2:3 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
  Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 0:1 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
matchday 2 CS Mioveni CS Mioveni 0:0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
  FC U Craiova FC U Craiova 1948 1:0 ASU Politehnica Timisoara ASU Poli
matchday 30 FC Arges ACSC FC Arges 3:1 AFC Chindia Targoviste Chindia
  FC Voluntari FC Voluntari 1:1 FC Botosani FC Botosani
  Dinamo FC Dinamo 1:3 Academica Clinceni Ac. Clinceni
3rd round 1st leg Independiente Independiente del Valle 2:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
matchday 25 Spijkenisse VV Spijkenisse 8:30 PTG FC 's-Gravenzande Gravenzande
  SV Poortugaal SV Poortugaal 8:30 PTG ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Rijnvogels FC Rijnvogels 8:30 PTG Achilles '29 Achilles '29
  VV Rijsoord VV Rijsoord 8:30 PTG VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  Achilles Veen Achilles Veen 8:30 PTG VV Smitshoek Smitshoek
  Jodan Boys CVV de Jodan Boys 8:30 PTG VV Capelle VV Capelle
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 9:00 PTG VV Scherpenzeel Scherpenzeel
  VV Duno VV Duno Doorwerth 9:00 PTG DHSC Utrecht DHSC Utrecht
matchday 29 Vitesse Vitesse Arnhem 0:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
matchday 34 Hatayspor Hatayspor 2:3 Göztepe Göztepe
  C. Rizespor Caykur Rizespor 0:0 Trabzonspor Trabzonspor
matchday 25 Swift AVV Swift postponed SC Genemuiden Genemuiden
  Buitenpost VV Buitenpost postponed VV DETO Twenterand DETO
  RKAV Volendam RKAV Volendam postponed VV Noordscheschut Noordscheschut
  Berkum VV Berkum postponed NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  VV Eemdijk VV Eemdijk postponed ASV De Dijk De Dijk
  ONS Sneek ONS Sneek postponed Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen postponed SDC Putten SDC Putten
  SV Urk SV Urk postponed AZSV Aalten AZSV Aalten
matchday 1 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 2:2 Ross County FC Ross County
  Motherwell FC Motherwell FC 1:0 St. Mirren FC St. Mirren
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 0:1 Dundee United FC Dundee United
  St. Johnstone St. Johnstone FC 0:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
  Celtic Celtic FC 6:0 Livingston FC Livingston FC
matchday 21 FK Mariupol FK Mariupol 0:3 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 2:0 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
matchday 4 AO Kavala AO Kavala 3:0 Pierikos Katerini Pierikos
  AO Episkopi AO Episkopi Rethymnou 0:0 GS Kallithea GS Kallithea
  AO Egaleo AO Egaleo 1:0 Enosi Aspropyrgou Aspropyrgos
  Thesprotos Thesprotos Igoumenitsas 0:0 PO Triglias PO Triglias
  AS Rodos AS Rodos 0:0 PS Kalamata PS Kalamata
  AEP Kozanis AEP Kozanis 0:2 Panserraikos Panserraikos
  Veria NPS Veria NPS 2:0 Almopos Arideas Almopos
  GAS Ialysos GAS Ialysos 1948 1:0 AS Santorinis 2020 AS Santorinis
  Olymp. Volou Olympiakos Volou 1:0 Apollon Pontou Apollon Pontou
  Ast. Vlachioti Asteras Vlachioti 0:0 Niki Volou Niki Volou
matchday 20 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 4:2 Doxa Dramas Doxa Dramas
  Ap. Larisas Apollon Larisas 1:2 APO Levadiakos APO Levadiakos
matchday 3 Volos NPS Volos NPS 3:1 Panetolikos GFS Panetolikos
  Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 0:0 OFI Crete OFI Crete
matchday 33 KAS Eupen KAS Eupen 0:4 Standard Liège Standard Liège
  Cercle Brugge Cercle Brugge 3:0 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
matchday 26 KVC Westerlo KVC Westerlo 2:2 RWD Molenbeek RWDM
  FK Pardubice FK Pardubice 0:2 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:2 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  FK Jablonec FK Jablonec 3:1 FC FASTAV Zlin FC Zlin
  MFK Karvina MFK Karvina 1:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  Banik Ostrava FC Banik Ostrava 3:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
matchday 24 Odense BK Odense Boldklub 0:1 Vejle Boldklub Vejle BK
matchday 28 Rad U17 FK Rad U17 2:0 FK Internacional Beograd U17 Internacional
  Cukaricki U17 FK Cukaricki U17 1:2 FK Partizan Belgrade U17 Partizan U17
  Teleoptik U17 FK Teleoptik Zemun U17 2:0 FK Apolon 4 Kragujevac U17 Apolon 4 U17
  Radnicki N U17 FK Radnicki Nis U17 0:0 FK Vojvodina Novi Sad U17 Vojvodina U17
  Spartak U17 FK Spartak Subotica U17 1:0 FK Napredak Krusevac U17 Napredak U17
  Red Star U17 Red Star Belgrade U17 2:1 FK Kiker Kraljevo U17 Kiker U17
  Macva U17 FK Macva Sabac U17 0:2 FK Zemun U17 Zemun U17
  Graficar U19 Graficar Belgrad U19 2:2 FK Brodarac Belgrad U19 Brodarac U19
  Radn. Nis U19 FK Radnicki Nis U19 1:2 FK Vojvodina Novi Sad U19 Vojvodina U19
  Spartak U19 FK Spartak Subotica U19 2:1 FK Napredak Krusevac U19 Napredak U19
  IMT Belgrad U19 FK IMT Belgrad U19 2:2 RFK Novi Sad 1921 U19 Novi Sad U19
  Cukaricki U19 FK Cukaricki U19 3:2 FK Partizan Belgrade U19 Partizan U19
  Rad U19 FK Rad U19 2:0 FK Internacional Beograd U19 Internacional
  Red Star U19 Red Star Belgrade U19 5:0 OFK Beograd U19 OFK Beograd U19
  HNK Gorica HNK Gorica 0:0 NK Varazdin NK Varazdin
matchday 8 PPJ U19 PPJ Helsinki U19 postponed Käpylän Pallo U19 Käpylän U19
  IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 postponed FC Kontu U19 FC Kontu U19
  FC Inter U19 FC Inter Turku U19 postponed Grankulla IFK U19 GrIFK U19
  Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 postponed Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
  Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 9:00 PTG Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 postponed Ilves Tampere U19 Ilves U19
Semi-Finals KuPS Kuopion Palloseura 2:1 FC Honka FC Honka
  HJK Helsinki HJK Helsinki 4:0 FC Inter Turku FC Inter
matchday 24 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 2:1 Cracovia Cracovia
  Wisla Kraków Wisla Kraków 1:2 Rakow Czestochowa Rakow
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 2:0 Wisla Plock Wisla Plock
  Warta Poznan Warta Poznan 0:0 Stal Mielec Stal Mielec
matchday 23 Slavia Sofia Slavia Sofia 1:3 CSKA 1948 CSKA 1948
  Ludogorets PFC Ludogorets Razgrad 1:0 PFC Montana PFC Montana
matchday 26 Kariana Erden Kariana Erden 0:3 PFC Minyor Pernik Minyor Pernik
  Litex Lovech PFC Litex Lovech 0:0 PFC Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
  Strumska Slava Strumska Slava 1:1 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
matchday 20 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 0:4 F91 Dudelange F91 Dudelange
matchday 28 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:1 Kisvárda FC Kisvárda
  MTK Budapest MTK Budapest 0:0 Budafoki MTE Budafoki MTE
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 4:0 Újpest FC Újpest FC
matchday 4 AS Trencin AS Trencin 2:3 MSK Zilina MSK Zilina
  Spartak Trnava Spartak Trnava 3:0 ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  FK Senica FK Senica 0:1 MFK Ruzomberok Ruzomberok
  SKF Sered SKF Sered 2:1 FC Nitra FC Nitra
  Michalovce Zemplin Michalovce 1:2 FK Pohronie Pohronie
matchday 29 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 1:00 PG Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
  SV Erlbach SV Erlbach 1:00 PG Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
  SE Freising SC Eintracht Freising 1:30 PG TSV Grünwald TSV Grünwald
  ASV Dachau ASV Dachau 7:00 PTG TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  FC Unterföhring FC Unterföhring 8:00 PTG Kirchheimer SC Kirchheimer SC
  FC Töging FC Töging 8:30 PTG FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 9:00 PTG TSV Ampfing TSV Ampfing
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 9:00 PTG 1.FC Passau 1.FC Passau
  TSV Kastl TSV Kastl 10:00 PTG VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
matchday 17 Sereetzer SV Sereetzer SV 10:00 PTG Breitenfelder SV Breitenfelde
  Eichholzer SV Eichholzer SV 11:30 PTG SV Henstedt-Ulzburg Henstedt-Ulz.
  IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 8:00 PTG BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
  Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 8:00 PTG TSV Kropp TSV Kropp
  MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 10:00 PTG TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
matchday 25 FC Radolfzell FC Radolfzell 8:30 PTG SV Bühlertal SV Bühlertal
  FC Waldkirch FC Waldkirch 9:00 PTG SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  Kehler FV Kehler FV 07 9:30 PTG FC Denzlingen FC Denzlingen
  SV Weil SV Weil 1910 9:30 PTG SC Durbachtal SC Durbachtal
  SC Lahr SC Lahr 9:30 PTG SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  SV Endingen SV Endingen 9:30 PTG FC Teningen FC Teningen
matchday 9 Platense Club Atlético Platense 2:4 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
matchday 14 Necaxa Club Necaxa 0:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
  FC Juárez FC Juárez 2:1 Atlético de San Luis San Luis
matchday 4 Royal Pari Royal Pari Fútbol Club 3:2 Club Real Santa Cruz Real Santa Cruz
  Blooming Blooming Santa Cruz 1:0 Club Aurora Aurora
matchday 9 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 2:2 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
matchday 7 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:2 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:1 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 4:1 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 3:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
matchday 5 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:1 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
matchday 25 Taawon Al-Taawon 3:0 Al-Ain Al-Ain
  Damac FC Damac FC 3:2 Al-Nassr FC Al-Nassr
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 2:0 Al-Hilal Riyadh Hilal
matchday 2 Esperanza SC Esperanza SC (Yokohama) 2:1 Tsukuba FC Tsukuba FC
  Tokyo 23 Tokyo 23 1:0 Tokyo United Tokyo United
matchday 1 Takasago Min. Takasago Mineiro 0:1 St.Andrews FC St.Andrews FC
  FC Awaji-shima FC Awaji-shima 3:0 Kyoto Shiko SC (1994) Kyoto Shiko SC
  Laran. Kyoto Laranja Kyoto 4:0 Kansai Univ. Club 2010 KanDai Club '10
  Ococias Kyoto Ococias Kyoto 1:0 Porvenir Asuka Porv. Asuka
matchday 7 Northbridge FC Northbridge FC Bulls 0:1 Rockdale City Suns Rockdale City Suns
matchday 27 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 0:0 KF Tirana KF Tirana
  KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 0:3 FK Kukësi FK Kukësi
  KF Laçi KF Laçi 0:0 KF Vllaznia KF Vllaznia
  FK Apolonia FK Apolonia 0:2 KF Teuta KF Teuta
matchday 16 Newcastle Newcastle United Jets 1:2 Melbourne Victory Melbourne
  Sydney FC Sydney FC 1:1 Melbourne City FC Melbourne City
  Adelaide United Adelaide United 1:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney
matchday 26 Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 1:0 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
  Velez U17 FK Velez Mostar U17 3:2 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
  S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 3:2 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
  Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 1:1 FK Olimpik Sarajevo U17 Olimpik U17
matchday 19 Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 0:0 FK Zeljeznicar Banja Luka U19 Z.BL U19
  Hadzici U19 FK Radnik Hadzici U19 1:1 FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
  Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 3:1 FK Sloboda Tuzla U19 Sloboda T U19
matchday 25 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 4:4 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
matchday 21 Travnik NK Travnik 3:1 HNK Orasje HNK Orasje
  Igman Konjic FK Igman Konjic 0:2 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 0:3 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  HNK Capljina HNK Capljina 3:2 NK Vis Simm-Bau Kosova Simm-Bau
  FK Buducnost FK Buducnost Banovici 3:0 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 0:0 FK Gorazde FK Gorazde
matchday 4 Isloch Isloch Minsk Region 0:1 Rukh Brest Rukh
  FK Slutsk FK Slutsk 2:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
matchday 22 S. Novi Grad FK Sloboda Novi Grad 1:1 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  Slavija S. FK Slavija Sarajevo 1:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 2:3 FK Leotar Trebinje Leotar Trebinje
  Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 1:0 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
  Sloga Doboj FK Sloga Doboj 2:3 FK Borac Kozarska Dubica Kozarska Dubica
  Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 6:2 FK Drina Zvornik Drina Zvornik
  Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 0:3 FK Ljubic Prnjavor Ljubic Prnjavor
matchday 11 FAR Rabat FAR Rabat 1:0 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
  Mouloudia Mouloudia d'Oujda 3:0 MAS Fes MAS Fes
matchday 4 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 0:0 Gimpo Citizen Gimpo Citizen
  Busan Trans. C. Busan Transportation Corp. 1:1 Changwon Citizen Changwon Cit.
  Daejeon KoRail Daejeon KoRail 0:1 FC Mokpo FC Mokpo
  Yangpyeong FC Yangpyeong FC 2:1 Pyeongchang United Pyeongchang Utd
  Chungju Citizen Chungju Citizen 4:1 Jeonju Citizen Jeonju Citizen
  Siheung City Siheung City 1:0 Jinju Citizen Jinju Citizen
  Yeoju FC Yeoju FC 2:2 Chuncheon Citizen Chuncheon FC
matchday 9 Gangwon FC Gangwon FC 3:0 Daegu FC Daegu FC
  FC Seoul FC Seoul 1:2 Pohang Steelers Pohang Steelers
  Seongnam FC Seongnam FC 2:0 Gwangju FC Gwangju FC
matchday 6 Seoul E-Land Seoul E-Land 0:1 Chungnam Asan Chungnam Asan
  Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu 1:0 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
matchday 0 Fort Lauderdale Fort Lauderdale CF 0:1 New England Revolution II Revolution II
matchday 1 Fort Lauderdale Fort Lauderdale CF 0:1 New England Revolution II Revolution II
matchday 16 Montrose Montrose FC 2:2 Airdrieonians FC Airdrieonians
  Cove Rangers Cove Rangers FC 1:0 Dumbarton FC Dumbarton FC
  Peterhead FC Peterhead FC 0:3 Partick Thistle FC Partick Thistle
  Falkirk FC Falkirk FC 2:1 Clyde FC Clyde FC
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 1:2 East Fife FC East Fife
matchday 22 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 3:1 SV Horn SV Horn
  Juniors OÖ FC Juniors OÖ 4:0 SKU Amstetten SKU Amstetten
  A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 5:0 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
  Young Violets Young Violets Austria Wien 2:1 Floridsdorfer AC FAC
 
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 1:0 FC Dornbirn FC Dornbirn
  SV Lafnitz SV Lafnitz 1:4 FC Liefering FC Liefering
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 3:2 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
matchday 41 Watford Watford FC 2:0 Reading FC Reading
  Millwall Millwall FC 0:3 Swansea City Swansea
  Bristol City Bristol City 0:0 Nottingham Forest Nottm Forest
  Preston Preston North End 0:5 Brentford FC Brentford
  Bournemouth AFC Bournemouth 4:1 Coventry City Coventry
  Cardiff Cardiff City 2:2 Blackburn Rovers Blackburn
 
QPR Queens Park Rangers 4:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Barnsley FC Barnsley FC 2:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
  Derby Derby County 0:1 Norwich City Norwich
  Wycombe Wycombe Wanderers 1:3 Luton Town Luton
  Birmingham Birmingham City 2:0 Stoke City Stoke City
  Huddersfield Huddersfield Town 0:0 Rotherham United Rotherham
matchday 15 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:3 Queen's Park FC Queen's Park
  Annan Athletic Annan Athletic FC 1:2 Stirling Albion FC Stirling
  Stranraer Stranraer FC 0:1 Edinburgh City FC Edinburgh City
  Brechin City Brechin City FC 2:4 Albion Rovers FC Albion Rovers
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 1:0 Elgin City FC Elgin City
Qualifying Round Foolad Foolad FC 4:0 Al-Ain FC Al-Ain FC
Group A Jataiense-GO Associação Esportiva Jataiense (GO) 1:1 Itumbiara Esporte Clube (GO) Itumbiara
  Anápolis Anápolis Futebol Clube (GO) 2:0 Clube Recreativo e Atlético Catalano (GO) CRAC (GO)
matchday 7 Capital FC Capital Futebol Clube (TO) postponed Araguacema FC Araguacema FC
  Tocantins EC Tocantins Esporte Clube postponed Gurupi Esporte Clube (TO) Gurupi-TO
  Interporto FC Interporto Futebol Clube (TO) postponed Paraíso FC Paraíso
  Tocantinópolis Tocantinópolis Esporte Clube (TO) postponed Palmas Futebol e Regatas Palmas
matchday 6 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 1:0 Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
  Paide Paide Linnameeskond 1:0 FC Kuressaare Kuressaare
matchday 3 Miramar Rangers Miramar Rangers AFC 1:0 Lower Hutt City AFC Lower Hutt City
  Wainuiomata Wainuiomata AFC 1:4 Western Suburbs FC Western Suburbs
  N. Wellington North Wellington FC 2:3 Waterside Karori AFC Waterside Karori AFC
  Petone FC Petone FC 1:3 Wellington Olympic AFC Wellington Ol.
  Wairarapa United Wairarapa United 5:0 Napier City Rovers Napier City R.
matchday 4 Melville United Melville United 1:0 West Coast Rangers West Coast
  Bay Olympic SC Bay Olympic SC 4:3 Manukau United FC Manukau United
  Auckland City Auckland City FC 3:1 Hamilton Wanderers Hamilton W.
  Northern Rovers Northern Rovers 1:2 Auckland United FC Auckland United
  Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC postponed North Shore United North Shore United
  Western Springs Western Springs AFC 2:0 Birkenhead United Birkenhead Utd.
  St. Patricks St. Patricks Athletic 2:0 Derry City Derry City
  Dundalk FC Dundalk FC 0:1 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
matchday 3 Cork City Cork City FC 0:1 Athlone Town AFC Athlone Town
  Shelbourne Shelbourne FC 1:0 Wexford FC Wexford FC
  UCD University College Dublin 0:0 Bray Wanderers Bray Wanderers
  Treaty United Treaty United 1:1 Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
  Cabinteely Cabinteely FC postponed Galway United FC Galway United
  Viengchanh FC Viengchanh FC 0:2 Young Elephants Young Elephants
  Chanthabouly FC Chanthabouly 1:1 Lao Army FC Lao Army FC
matchday 8 Johor DT Johor Darul Ta'zim 3:0 Petaling Jaya City FC PJ City FC
  UiTM FC UiTM FC 0:3 Melaka United FC Melaka
  Selangor FC Selangor FC 3:1 Perak FC Perak
  Kuala Lumpur Kuala Lumpur City FC 2:1 Sri Pahang FC Pahang
matchday 6 Balestier Khals Balestier Khalsa 0:1 Hougang United FC Hougang Utd.
  Young Lions Garena Young Lions 0:4 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
matchday 41 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0:6 Oxford United Oxford United
  Ipswich Ipswich Town 0:0 Milton Keynes Dons MK Dons
  Portsmouth Portsmouth FC 1:2 Burton Albion Burton Albion
  Doncaster Doncaster Rovers 1:4 Wigan Athletic Wigan
  Lincoln City Lincoln City 2:2 Blackpool FC Blackpool
  Sunderland Sunderland AFC 1:2 Charlton Athletic Charlton
  Fleetwood Fleetwood Town 1:0 Rochdale AFC Rochdale
  Northampton Northampton Town 1:1 Bristol Rovers Bristol Rovers
  Swindon Town Swindon Town 0:3 Peterborough United Peterborough
  Accrington Accrington Stanley 1:5 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Gillingham FC Gillingham FC 0:0 Shrewsbury Town Shrewsbury
  Plymouth Plymouth Argyle 0:3 Hull City Hull City
  Mansfield Town Mansfield Town 1:1 Newport County Newport County
  Oldham Athletic Oldham Athletic 5:2 Colchester United Colchester Utd.
  Bolton Bolton Wanderers 2:1 Harrogate Town Harrogate Town
  Port Vale Port Vale FC 1:0 Morecambe FC Morecambe FC
  Walsall Walsall FC 2:1 Forest Green Rovers Forest Green
  Bradford Bradford City 1:0 Grimsby Town Grimsby Town
  Salford Salford City 2:1 Stevenage FC Stevenage
  Cambridge Utd. Cambridge United 1:4 Exeter City Exeter City
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 0:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Barrow Barrow AFC 2:2 Carlisle United Carlisle United
  Cheltenham Cheltenham Town 1:0 Leyton Orient Leyton Orient
  Southend United Southend United 0:0 Crawley Town Crawley Town
matchday 37 Altrincham Altrincham FC 0:1 FC Halifax Town Halifax Town
  King's Lynn King's Lynn Town 1:2 Chesterfield FC Chesterfield FC
  Boreham Wood Boreham Wood FC 3:1 Wealdstone FC Wealdstone FC
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 0:0 Barnet FC Barnet
  Bromley Bromley FC 1:0 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Torquay United Torquay United FC 2:1 Weymouth FC Weymouth FC
  Eastleigh FC Eastleigh FC 0:0 Woking FC Woking FC
  Wrexham Wrexham AFC 0:3 Stockport County Stockport
matchday 30 Glentoran Glentoran FC 2:0 Dungannon Swifts Dungannon
  Larne FC Larne FC 1:1 Linfield FC Linfield
  Crusaders Crusaders FC 2:2 Cliftonville FC Cliftonville
  Portadown Portadown FC 2:0 Carrick Rangers Carrick Rangers
  Glenavon Glenavon FC 3:2 Ballymena United Ballymena
matchday 33 Reggiana AC Reggiana 1919 0:1 FC Empoli FC Empoli
  Virtus Entella Virtus Entella 0:3 US Salernitana 1919 Salernitana
  Ascoli Ascoli Calcio 1:0 AC Monza Monza
  Lecce US Lecce 1:2 SPAL SPAL
  Brescia Brescia Calcio 1:1 Delfino Pescara 1936 Pescara
  Cremonese US Cremonese 2:1 Pordenone Calcio Pordenone
  Frosinone Frosinone Calcio 1:1 AS Cittadella Cittadella
matchday 35 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 3:0 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Palermo Palermo FC 0:0 US Vibonese Vibonese
  Avellino US Avellino 1912 1:0 SSC Bari Bari
matchday 34 CD Tenerife CD Tenerife 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
  Ponferradina SD Ponferradina 0:0 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  Real Oviedo Real Oviedo 0:0 UD Las Palmas UD Las Palmas
matchday 32 Paris FC Paris FC 1:1 ES Troyes AC Troyes
matchday 29 Bastia-Borgo FC Bastia-Borgo 0:0 Annecy FC Annecy FC
  SO Cholet SO Cholet 0:0 Quevilly Rouen Métropole Quevilly Rouen
  Concarneau US Concarneau 1:1 FC Sète 34 FC Sète 34
matchday 23 Din. Stavropol Dinamo Stavropol 2:2 FK Essentuki FK Essentuki
  Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 1:0 Druzhba Maikop Druzhba Maikop
  Kuban Kuban Krasnodar 1:0 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  Spartak Nalchik Spartak Nalchik 0:2 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
matchday 18 Lada Togliatti Lada Togliatti 1:2 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
  Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad 1:1 FK Novosibirsk Novosibirsk
matchday 33 NAC Breda NAC Breda 3:1 FC Utrecht U21 Utrecht U21
  FC Volendam FC Volendam 5:1 Helmond Sport Helmond Sport
  FC Den Bosch FC Den Bosch 3:5 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
  Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 0:1 TOP Oss TOP Oss
  FC Eindhoven FC Eindhoven 0:2 PSV Eindhoven U21 PSV U21
  Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 2:1 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
matchday 26 Portimonense Portimonense Futebol SAD 3:0 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Marítimo CS Marítimo 1:0 SC Farense Farense
  Boavista Boavista FC 3:3 Rio Ave FC Rio Ave FC
matchday 28 Coimbra Académica Coimbra 1:1 FC Porto B FC Porto B
  Cova Piedade CD Cova Piedade 2:1 Varzim SC Varzim
matchday 2 Ripensia Ripensia Timisoara 2:1 ACS Fotbal Comuna Recea Comuna Recea
  Pandurii Pandurii Targu Jiu 2:3 CSM Slatina CSM Slatina
  Metaloglobus FC Metaloglobus Bucharest 1:0 FC Farul Constanta 1920 Farul 1920
matchday 24 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 6:0 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Raith Rovers Raith Rovers FC 2:2 Arbroath FC Arbroath
  Ayr United Ayr United FC 1:1 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Dundee FC Dundee FC 1:1 Greenock Morton FC Morton
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 1:1 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
matchday 29 Istanbulspor Istanbulspor 2:1 Tuzlaspor Tuzlaspor
  Altay SK Altay SK 0:1 Boluspor Boluspor
  Bandirmaspor Bandirmaspor 2:2 Menemen Spor Menemen Spor
  Samsunspor Samsunspor 1:0 Balikesirspor Balikesirspor
matchday 2 Aerostar Aerostar Bacau 0:2 CSM Resita CSM Resita
  Unirea Slobozia AFC Unirea 04 Slobozia 3:1 ACS Viitorul P. Târgu Jiu Viitorul Tg.Jiu
matchday 21 Avangard K. Avangard Kramatorsk 1:1 Agrobiznes Volochysk Agrobiznes V.
  FK Obolon FK Obolon Kyiv 2:1 Nyva Ternopil Nyva Ternopil
  Veres Rivne NK Veres Rivne 1:0 VPK-Agro Magdalynivka VPK-Agro
  Alyans Alyans Lypova Dolyna 0:0 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
  Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 0:3 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
  Prykarpattya PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk 1:0 Kremin Kremenchuk Kremin
  Volyn Lutsk Volyn Lutsk 2:0 Krystal Kherson Krystal Kherson
  Chornomorets Chornomorets Odessa 2:1 FK Polissya Zhytomyr FK Polissya
matchday 28 FC Chiasso FC Chiasso 0:0 SC Kriens SC Kriens
  Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 2:3 FC Thun FC Thun
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 0:2 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
matchday 17 Chrudim MFK Chrudim 0:1 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
  Dukla Prague FK Dukla Prag 1:2 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
  Vysehrad FK Slavoj Vysehrad 1:4 FC Hradec Králové Hradec Králové
matchday 2 FC Helsingör FC Helsingör 3:1 HB Köge HB Köge
  Viborg FF Viborg FF 4:1 FC Fredericia FC Fredericia
  Esbjerg fB Esbjerg fB 1:1 Silkeborg IF Silkeborg IF
  Hobro IK Hobro IK 1:2 Kolding IF Kolding IF
  Hvidovre IF Hvidovre IF 3:0 BK Fremad Amager Fremad Amager
matchday 1 Vålerenga II Vålerenga Fotball II postponed Moss FK Moss FK
  Brattvag IL Brattvag IL postponed Baerum SK Baerum SK
  Asker Asker Fotball postponed Eidsvold Turn Fotball Eidsvold Turn
  FK Senja FK Senja postponed Tromsdalen UIL Tromsdalen
  Fløya IF Fløya postponed Kongsvinger IL Kongsvinger
  Florö SK Florö SK postponed Kvik Halden Kvik Halden
  Alta IF Alta IF postponed IL Hödd IL Hödd
  Arendal Fotball Arendal Fotball postponed Øygarden FK Øygarden FK
  Odds BK II Odds BK II postponed Levanger FK Levanger FK
  Sotra SK Sotra SK postponed Kjelsas IL Kjelsas IL
  Skeid Skeid Oslo postponed Nardo FK Nardo FK
  Vard Vard Haugesund postponed Notodden FK Notodden
  Rosenborg II Rosenborg BK II - Fram Larvik Fram Larvik
  Flöy Flekkeröy IF postponed Egersunds IK Egersund
matchday 24 Radomiak Radomiak Radom postponed Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  Korona Kielce Korona Kielce 1:0 GKS Tychy GKS Tychy
  Resovia Resovia Rzeszów 1:0 LKS Lodz LKS Lodz
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:1 Gornik Leczna Gornik Leczna
  GKS Belchatow GKS Belchatow 2:3 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz 2:1 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
matchday 23 KS Kutno KS Kutno 1:0 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
  C. Elblag Concordia Elblag 4:3 GKS Wikielec GKS Wikielec
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 1:1 RKS Radomsko RKS Radomsko
  Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 1:0 Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 Blonianka Blonie Blonianka
  Legia II Legia Warsaw II 3:1 Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 3:2 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  KS Wasilków KS Wasilków 0:2 Bron Radom Bron Radom
  Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 1:1 Huragan Morag Huragan Morag
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 1:0 Legionovia Legionowo Legionovia
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew 3:1 Górnik Konin Górnik Konin
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 3:0 Swit Szczecin Swit Szczecin
  Pomorzanin Pomorzanin Torun 1:0 Unia Swarzedz Unia Swarzedz
  Chemik Police Chemik Police 0:3 Baltyk Koszalin B. Koszalin
  F. Swinoujscie Flota Swinoujscie 3:3 Nielba Wagrowiec Nielba
  Unia Janikowo Unia Janikowo 1:1 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 0:3 Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Jarota Jarocin Jarota Jarocin 0:3 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  GKS Przodkowo GKS Przodkowo 0:0 Elana Torun Elana Torun
matchday 25 M. Legnica II Miedz Legnica II 0:0 Polonia Nysa Polonia Nysa
  Warta Gorzow Warta Gorzow Wielkopolski 4:0 Piast Zmigrod Piast Zmigrod
  Goczalkowice LKS Goczalkowice-Zdroj 0:2 Lechia Zielona Góra Zielona Gora
  Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 3:1 Rekord Bielsko-Biala Rekord B-B
  Polonia-Stal Polonia-Stal Swidnica 4:2 Zaglebie Lubin II Lubin II
  Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry 2:1 ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  Gornik II Gornik Zabrze II 1:2 Polonia Bytom Polonia Bytom
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 0:1 Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
matchday 28 Hetman Zamosc Hetman Zamosc 0:1 Cracovia II Cracovia II
  Wisla Sand. Wisla Sandomierz 1:0 Stal Krasnik Stal Krasnik
  Chelmianka Chelmianka Chelm 1:0 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
  NKP Podhale Podhale Nowy Targ 3:1 KS Wiazownica KS Wiazownica
  Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 1:1 LKS Lagów LKS Lagów
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 0:0 Avia Swidnik Avia Swidnik
  Lewart Lubartów Lewart Lubartów 0:2 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 2:0 Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
  Wisloka Debica Wisloka Debica 2:1 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
matchday 1 Malmö FF Malmö FF 3:2 Hammarby IF Hammarby
  Örebro SK Örebro SK 0:0 IFK Göteborg IFK Göteborg
  Landskrona Landskrona BoIS 2:0 IFK Värnamo Värnamo
  Falkenberg Falkenbergs FF 0:1 GAIS Göteborg GAIS
matchday 4 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 0:2 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
  Kairat Almaty Kairat Almaty 5:1 FK Turan FK Turan
  FC Astana FC Astana 6:2 FK Atyrau Atyrau
matchday 5 Qizilqum Qizilqum Zarafshan 1:2 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
matchday 22 Fulham U18 Fulham FC U18 3:1 Arsenal FC U18 Arsenal U18
  West Ham U18 West Ham United U18 4:1 Reading FC U18 Reading U18
  West Brom U18 West Bromwich Albion U18 4:1 Leicester City U18 Leicester U18
  Brighton U18 Brighton & Hove Albion U18 1:3 Norwich City U18 Norwich U18
  Southampton U18 Southampton FC U18 0:3 Tottenham Hotspur U18 Spurs U18
  Man Utd U18 Manchester United U18 6:1 Stoke City U18 Stoke U18
  Derby U18 Derby County U18 2:1 Everton FC U18 Everton U18
  Aston Villa U18 Aston Villa U18 0:7 Chelsea FC U18 Chelsea U18
  Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 3:1 Sunderland AFC U18 Sunderland U18
  Leeds U18 Leeds United U18 1:6 Liverpool FC U18 Liverpool U18
matchday 23 Man Utd U23 Manchester United U23 2:3 West Ham United U23 West Ham U23
  Man City U23 Manchester City U23 3:2 Liverpool FC U23 Liverpool U23
matchday 2 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 0:2 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
  Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 1:1 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
matchday 3 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 1:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
matchday 26 Blekitni Blekitni Stargard 3:1 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Skra Czesto. Skra Czestochowa 3:4 Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Garbarnia Garbarnia Krakow 2:1 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
  Hutnik Krakow Hutnik Krakow 0:0 Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce 1:2 Gornik Polkowice Gornik Polk.
Group 1 Burgos CF Burgos CF 2:0 Unionistas CF Unionistas CF
matchday 2 Atzeneta UE Atzeneta UE 1:2 AE Prat AE Prat
  CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 0:2 Real Unión Club Real Unión
matchday 31 Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 3:2 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  FK Pirmasens FK Pirmasens 1:1 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
  Stuttgart II VfB Stuttgart II 0:2 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
  Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 1:1 VfR Aalen VfR Aalen
  Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 2:3 TSG Balingen TSG Balingen
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 3:1 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
  SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 4:1 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
  Schott Mainz TSV Schott Mainz 3:1 Bahlinger SC Bahlinger SC
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 2:2 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  FC Gießen FC Gießen 0:2 Kickers Offenbach K. Offenbach
matchday 35 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 2:0 Fortuna Düsseldorf II Düsseldorf II
  RW Essen Rot-Weiss Essen 4:0 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 1:4 Borussia Dortmund II B. Dortmund II
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 0:2 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
  SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 0:2 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
  Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 2:3 Preußen Münster Preußen Münster
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 5:2 VfB Homberg VfB Homberg
  Bonner SC Bonner SC 0:3 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 1:0 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:0 SV Straelen