To use this site, please enable Javascript.

Matches 07/03/2021

matchday 24
Bayern Munich Bayern Munich 1:30 PG Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
1. FC Köln 1. FC Köln 10:30 PTG SV Werder Bremen Werder Bremen
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 8:30 PTG 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück postponed SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 8:30 PTG SV Sandhausen SV Sandhausen
matchday 27
Unterhaching SpVgg Unterhaching 8:00 PTG Hallescher FC Hallescher FC
 
FC Bayern II FC Bayern Munich II 9:00 PTG SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Group A El Ahly El Ahly Cairo 3:00 PG AS Vita Club Kinshasa AS Vita Club
Group C Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 12:00 PG CA Petróleos Luanda Petro Luanda
  Wydad AC Wydad Casablanca 3:00 PG Horoya AC Horoya AC
Group D Teungueth FC Teungueth Rufisque 12:00 PG MC Algiers MC Algiers
  Esperance Esperance Tunis 12:00 PG Zamalek SC Zamalek
matchday 27 Aston Villa Aston Villa 1:30 PG Wolverhampton Wanderers Wolves
  Brighton Brighton & Hove Albion 4:00 PG Leicester City Leicester
 
West Brom West Bromwich Albion 8:00 PTG Newcastle United Newcastle
 
Liverpool Liverpool FC 10:00 PTG Fulham FC Fulham
matchday 12 Penya Encarnada Penya Encarnada d'Andorra 6:30 PTG UE Sant Julia Sant Julia
  UE Santa Coloma UE Santa Coloma 6:30 PTG UE Engordany UE Engordany
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 11:30 PTG Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
  CE Carroi Club Esportiu Carroi 11:30 PTG FC Santa Coloma FC Santa Coloma
matchday 26 Cádiz CF Cádiz CF 1:30 PG SD Eibar SD Eibar
  CA Osasuna CA Osasuna 4:00 PG FC Barcelona FC Barcelona
  SD Huesca SD Huesca 9:00 PTG Celta de Vigo Celta de Vigo
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 11:15 PTG Real Madrid Real Madrid
matchday 2 Ceará SC Ceará Sporting Club 3:00 PG Esporte Clube Vitória EC Vitória
  CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 3:00 PG Sport Club do Recife Sport Recife
  EC Bahia Esporte Clube Bahia 5:15 PG Botafogo Futebol Clube (PB) Botafogo
  Treze FC Treze Futebol Clube (PB) 5:15 PG Associacao Atlética de Altos (PI) AA Altos
  Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 7:30 PG Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
matchday 26 Udinese Calcio Udinese Calcio 1:00 PG US Sassuolo Sassuolo
 
Juventus Juventus FC 3:45 PG SS Lazio Lazio
 
AS Roma AS Roma 7:30 PTG Genoa CFC Genoa
  Fiorentina ACF Fiorentina 10:00 PTG Parma Calcio 1913 Parma
  Crotone FC Crotone 10:00 PTG Torino FC Torino
  Hellas Verona Hellas Verona 10:00 PTG AC Milan AC Milan
matchday 20
SCR Altach SCR Altach 12:00 PG LASK LASK
 
WSG Tirol WSG Tirol 12:00 PG SK Sturm Graz Sturm Graz
 
TSV Hartberg TSV Hartberg 12:00 PG FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
SV Ried SV Ried 9:30 PTG Wolfsberger AC Wolfsberger AC
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 9:30 PTG SKN St. Pölten SKN St. Pölten
matchday 21 Rostov FK Rostov 12:00 PG FC Sochi Sochi
  Ural Ural Yekaterinburg 7:00 PTG FK Ufa Ufa
  Dynamo Moscow Dynamo Moscow 9:30 PTG PFK Tambov Tambov
matchday 16 Konoplev U16 Y. Konoplev Football Akademia U16 5:00 PTG Akademia Zenit St. Petersburg U16 Ak. Zenit U16
  Ak.Konoplev U17 Y. Konoplev Football Academy U17 8:00 PTG Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
matchday 23 Hoogland VV Hoogland postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk postponed VV Gemert VV Gemert
  USV Hercules USV Hercules postponed VV Dongen Dongen
  Hollandia HVV Hollandia postponed OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  EVV Echt EVV Echt postponed RKSV Groene Ster Groene Ster
  Unitas GVV Unitas postponed JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 postponed RKVV DEM RKVV DEM
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen postponed HV & CV Quick Quick DH
  SV Oss '20 SV Oss '20 postponed RKVV Westlandia Westlandia
matchday 26 UTA Arad UTA Arad 3:30 PG CFR Cluj CFR Cluj
  Astra Giurgiu Astra Giurgiu 9:00 PTG FC Hermannstadt FC Hermannstadt
matchday 24
BSC Young Boys BSC Young Boys 1:15 PG FC Vaduz FC Vaduz
 
Servette FC Servette FC 3:30 PG FC Basel 1893 FC Basel
 
FC Lugano FC Lugano 11:00 PTG FC Zürich FC Zürich
 
FC Luzern FC Luzern 11:00 PTG FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 11:00 PTG FC Sion FC Sion
matchday 25 Twente FC Twente Enschede FC 1:45 PG Willem II Tilburg Willem II
  Heerenveen SC Heerenveen 3:00 PG ADO Den Haag ADO Den Haag
  RKC Waalwijk RKC Waalwijk 4:00 PG FC Utrecht FC Utrecht
 
Ajax Ajax Amsterdam 7:15 PTG FC Groningen FC Groningen
  Fortuna Sittard Fortuna Sittard 9:30 PTG PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  Heracles Almelo Heracles Almelo 9:30 PTG PEC Zwolle PEC Zwolle
  Vitesse Vitesse Arnhem 11:45 PTG AZ Alkmaar AZ Alkmaar
matchday 29
Besiktas Besiktas JK 12:00 PG Gaziantep FK Gaziantep FK
  Karagümrük Fatih Karagümrük 6:30 PTG MKE Ankaragücü Ankaragücü
 
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 9:00 PTG Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
  Hatayspor Hatayspor 9:00 PTG Kayserispor Kayserispor
matchday 31 Dundee United Dundee United FC 8:00 PTG Celtic FC Celtic
matchday 17 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 8:00 PTG FK Minaj FK Minaj
  Zorya Lugansk Zorya Lugansk 11:00 PTG PFK Lviv PFK Lviv
matchday 25 PAS Giannina PAS Giannina 1:30 PG Panathinaikos Athens Panathinaikos
  Olympiacos Olympiacos Piraeus 9:00 PTG PAS Lamia 1964 PAS Lamia
  Panetolikos Panetolikos GFS 11:15 PTG Volos NPS Volos NPS
matchday 13 Ergotelis GS Ergotelis 7:30 PTG Doxa Dramas Doxa Dramas
  AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 7:45 PTG OF Ierapetras OF Ierapetras
  PAE Chania PAE Chania 8:45 PTG APO Levadiakos APO Levadiakos
  Ap. Larisas Apollon Larisas 8:45 PTG AO Trikala AO Trikala
matchday 29 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 1:30 PG Beerschot V.A. Beerschot V.A.
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 3:45 PG KV Kortrijk KV Kortrijk
  Mouscron Royal Excel Mouscron 8:30 PTG Standard Liège Standard Liège
  Club Brugge Club Brugge KV 11:00 PTG SV Zulte Waregem Zulte Waregem
matchday 22 RWDM RWD Molenbeek 3:45 PG KMSK Deinze KMSK Deinze
  RFC Seraing RFC Seraing 11:00 PTG KVC Westerlo KVC Westerlo
matchday 24 KVK Ninove KVK Ninove 2:30 PG KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 3:00 PG SKV Zwevezele Zwevezele
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 10:00 PTG SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 10:00 PTG KRC Gent KRC Gent
  Zelzate KVV Zelzate 10:00 PTG KSK Ronse KSK Ronse
  Olsa Brakel Olsa Brakel 10:00 PTG FC Gullegem FC Gullegem
  Merelbeke KFC Merelbeke 10:00 PTG KSCT Menen KSCT Menen
  KVK Westhoek KVK Westhoek 10:00 PTG RFC Wetteren RFC Wetteren
matchday 22 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 1:30 PG SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 9:00 PTG FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  MFK Karvina MFK Karvina 9:00 PTG FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
matchday 20 Randers FC Randers FC 7:00 PTG Lyngby BK Lyngby BK
  Bröndby IF Bröndby IF 9:00 PTG FC Copenhagen FC Copenhagen
  FC Midtjylland FC Midtjylland 11:00 PTG Aarhus GF Aarhus GF
matchday 26 FK Indjija FK Indjija 8:00 PTG FK Radnik Surdulica Radnik
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 10:00 PTG FK TSC Backa Topola FK TSC
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 10:00 PTG FK Vozdovac Vozdovac
  Novi Pazar FK Novi Pazar 10:00 PTG FK Spartak Subotica Spartak
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 10:00 PTG FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
  Macva FK Macva Sabac 10:00 PTG FK Proleter Novi Sad Proleter
matchday 24 Hajduk Split HNK Hajduk Split 12:05 PG NK Varazdin NK Varazdin
  NK Osijek NK Osijek 10:00 PTG HNK Gorica HNK Gorica
matchday 4 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 postponed Turun Palloseura U19 TPS U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 postponed Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  HJK U19 HJK Helsinki U19 3:00 PG FC Inter Turku U19 FC Inter U19
  FC Haka U19 FC Haka U19 postponed Tampereen Pallo-Veikot U19 TPV U19
  Komeetat U19 Jyväskylän Komeetat U19 postponed Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
matchday 20 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 12:30 PG Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Rakow Rakow Czestochowa 3:00 PG Cracovia Cracovia
  Piast Gliwice Piast Gliwice 7:30 PTG Stal Mielec Stal Mielec
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 10:00 PTG Lech Poznan Lech Poznan
  FK Etar Etar Veliko Tarnovo 6:00 PTG CSKA 1948 CSKA 1948
  PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 8:30 PTG PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
  Levski Sofia Levski Sofia 11:00 PTG Botev Plovdiv Botev Plovdiv
matchday 21 FK Sportist FK Sportist Svoge 9:30 PTG FC Litex Lovech Litex Lovech
matchday 25 ND Gorica ND Gorica 12:15 PG NK Maribor NK Maribor
  FC Koper FC Koper 2:30 PG NK Domzale NK Domzale
  Tabor Sezana NK Tabor Sezana 10:00 PTG NK Bravo NK Bravo
matchday 15 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 1:00 PG FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 11:00 PTG Union Titus Petange Titus Petange
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 11:00 PTG US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  Differdange 03 FC Differdange 03 11:00 PTG CS Fola Esch CS Fola Esch
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 11:00 PTG Swift Hesperange Hesperange
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 11:00 PTG FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  US Hostert US Hostert 11:00 PTG FC Victoria Rosport Vict. Rosport
matchday 25 Paksi FC Paksi FC 12:00 PG Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 2:30 PG Újpest FC Újpest FC
  Honvéd Budapest Honvéd FC 11:00 PTG Kisvárda FC Kisvárda
matchday 13 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 8:00 PTG SV Eichede II SV Eichede II
  Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 9:30 PTG TSV Travemünde TSV Travemünde
  Breitenfelde Breitenfelder SV 10:00 PTG Eichholzer SV Eichholzer SV
matchday 18 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 10:00 PTG VfL Westercelle VfL Westercelle
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 10:00 PTG TSV Etelsen TSV Etelsen
  FC Verden 04 FC Verden 04 10:00 PTG TSV Gellersen TSV Gellersen
matchday 15 1.FC Spich 1.FC Spich 10:00 PTG TuS Mondorf TuS Mondorf
  SV Wachtberg SV Wachtberg 10:00 PTG FV Wiehl FV Wiehl
  SC Rheinbach SC Rheinbach 10:00 PTG SSV Homburg-Nümbrecht Homburg-Nü.
  Oberpleis TuS 05 Oberpleis 10:00 PTG SSV Merten 1925 SSV Merten
  G. Windeck TSV Germania Windeck 10:00 PTG SC Borussia Lindenthal-Hohenlind L.-Hohenlind
  E. Hohkeppel Eintracht Hohkeppel 10:15 PTG FV Bad Honnef FV Bad Honnef
  FV Endenich FV Bonn-Endenich 08 10:15 PTG SpVg Porz SpVg Porz
matchday 13 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 7:00 PTG TuS Rotenhof TuS Rotenhof
matchday 15 TuS Sulingen TuS Sulingen 10:00 PTG TSV Godshorn TSV Godshorn
  Heeßeler SV Heeßeler SV 10:00 PTG OSV Hannover OSV Hannover
  VfL Bückeburg VfL Bückeburg 10:00 PTG SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
  STK Eilvese STK Eilvese 10:30 PTG TSV Burgdorf TSV Burgdorf
  VfR Evesen VfR Evesen 10:30 PTG 1.FC Sarstedt 1.FC Sarstedt
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 11:00 PTG SV Bavenstedt SV Bavenstedt
  FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 10:00 PTG SC Teutonia Kleinenbroich Kleinenbroich
  VfB Hilden II VfB 03 Hilden II 10:00 PTG SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  1.FC Wülfrath 1.FC Wülfrath 10:00 PTG ASV Süchteln ASV Süchteln
  1.FC Viersen 1.FC Viersen 10:30 PTG Rather SV Rather SV
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 10:30 PTG SG Unterrath SG Unterrath
  Holzheimer SG Holzheimer SG 10:30 PTG Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf Schwarz-Weiß 06
  SC Reusrath SC Reusrath 10:30 PTG DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 10:00 PTG Blau-Gelb Überruhr BG Überruhr
  FC Remscheid FC Remscheid 10:00 PTG SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 10:00 PTG VfB Speldorf VfB Speldorf
  SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 10:15 PTG DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 10:30 PTG SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
  SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 10:30 PTG Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
  Mülheimer FC Mülheimer FC 97 10:30 PTG Duisburger SV 1900 Duisburger SV
  TV Dinklage TV Dinklage 10:00 PTG FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
  SC Melle 03 SC Melle 03 10:00 PTG SV Union Lohne SV Union Lohne
  GW Mühlen Grün-Weiß Mühlen 10:00 PTG SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
  Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 10:00 PTG VfL Oythe VfL Oythe
  Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 10:00 PTG VfR Voxtrup VfR Voxtrup
matchday 18 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 10:00 PTG TuRa Westrhauderfehn Westrhauderfehn
  WSC Frisia Frisia Wilhelmshaven 10:00 PTG Grün-Weiß Firrel GW Firrel
  Wildeshausen VfL Wildeshausen 10:00 PTG Hansa Friesoythe H. Friesoythe
  Sparta Werlte SV Sparta Werlte 10:00 PTG BV Essen BV Essen
matchday 19 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 10:00 PTG SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  FV Dresden 06 FV Dresden 06 Laubegast 10:00 PTG VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
matchday 20 FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II 9:00 PTG SV Endingen SV Endingen
matchday 18 Delbrücker SC Delbrücker SC postponed VfL Theesen VfL Theesen
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld postponed Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick postponed Westfalia Kinderhaus W. Kinderhaus
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck postponed SV Mesum SV Mesum
  Pr. Espelkamp Preußen Espelkamp postponed SC Herford SC Herford
  Lüner SV Lüner SV postponed TuS Tengern TuS Tengern
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II postponed SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  GW Nottuln SV Grün-Weiß Nottuln postponed TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen postponed SC Peckeloh SC Peckeloh
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 10:00 PTG DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 10:00 PTG FC Lennestadt Lennestadt
  YEG Hassel YEG Hassel 10:00 PTG TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen
  SV Sodingen SV Sodingen 10:00 PTG Borussia Dröschede Bor. Dröschede
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 10:00 PTG SV Wacker Obercastrop Wacker Castrop
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 10:00 PTG BSV Schüren BSV Schüren
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 10:00 PTG SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 11:00 PTG SC Neheim SC Neheim
  Brünninghausen FC Brünninghausen 11:00 PTG SV Rot-Weiß Deuten RW Deuten
matchday 4 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 8:30 PG Club Atlético Huracán Huracán
Group A Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 4:10 PG Club Atlético Platense Platense
  CA Colón Club Atlético Colón 6:20 PG Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Group B CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 4:10 PG Club Atlético Talleres CA Talleres
  Lanús Club Atlético Lanús 6:20 PG Club Atlético Tucumán CA Tucumán
matchday 10 Atlas Atlas Guadalajara 7:00 PG FC Juárez FC Juárez
  América CF América 9:00 PG Club León FC León
  Monterrey CF Monterrey 9:06 PG Querétaro FC Querétaro FC
  Mazatlán FC Mazatlán FC 11:00 PG Deportivo Guadalajara Chivas
matchday 11 Once Caldas Once Caldas 6:30 PG Deportivo Cali Deportivo Cali
  Rionegro Águila Rionegro Águilas 9:00 PG Atlético Nacional Atl. Nacional
matchday 2 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 12:00 PTG Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  SC Sagamihara SC Sagamihara 12:00 PTG Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Tochigi SC Tochigi SC 1:00 PTG Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 1:00 PTG Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:00 PTG Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Ehime FC Ehime FC 1:00 PTG JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2:00 PTG Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Mt Druitt Town Mt Druitt Town Rangers 2:00 PG APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt
  Wolves FC Wollongong Wolves FC 9:30 PTG Manly United Manly United
  Rockdale City Suns Rockdale City Suns 10:00 PTG Sydney Olympic Sydney Olympic
  Blacktown City Blacktown City Demons 10:00 PTG Northbridge FC Bulls Northbridge FC
  Sydney United Sydney United 11:00 PTG Sydney FC U21 Sydney FC U21
matchday 11 Wellington P. Wellington Phoenix 1:05 PTG Perth Glory Perth Glory
  Western United Western United FC 3:10 PTG Western Sydney Wanderers Western Sydney
matchday 21 FK Sarajevo FK Sarajevo 2:00 PG HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
matchday 19 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 12:15 PG FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
  Hatta Club Hatta Club 12:15 PG Al-Fujairah SC Fujairah SC
  Khor Fakkan Khor Fakkan 9:30 PTG Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
  Ajman Club Ajman Club 9:30 PTG Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
matchday 16 HSK Posusje HSK Posusje 9:00 PTG NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
  Simm-Bau NK Vis Simm-Bau Kosova 10:00 PTG FK Buducnost Banovici FK Buducnost
  Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 10:00 PTG NK Travnik Travnik
  GOSK Gabela NK GOSK Gabela 10:00 PTG NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
matchday 15 Aswan SC Aswan SC 1:00 PG Pyramids FC Pyramids FC
matchday 9 RS Berkane Renaissance de Berkane 12:15 PG FAR Rabat FAR Rabat
  Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 2:30 PG Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
matchday 16 Olympique Beja Olympique Beja 9:00 PTG Avenir Sportif Rejiche AS Rejiche
  US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 9:00 PTG US Monastir US Monastir
  CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 9:00 PTG Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 9:00 PTG AS Soliman AS Soliman
  Stade Tunisien Stade Tunisien 9:00 PTG JS Kairouanaise JS Kairouan
  Club Africain Club Africain Tunis 11:15 PTG Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Quarter-Finals 1st leg BATE Borisov BATE Borisov 7:30 PTG FK Vitebsk Vitebsk
  Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 9:30 PTG Neman Grodno Neman Grodno
matchday 2 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 1:00 PTG Seongnam FC Seongnam FC
  FC Seoul FC Seoul 3:30 PTG Suwon FC Suwon FC
First Round Cheonan City Cheonan City 8:00 PG FC Namdong FC Namdong
  Ulsan 523 Ulsan 523 1:00 PTG Jeonju Citizen Jeonju Citizen
  Seoul Jungnang Seoul Jungnang 1:00 PTG Gimpo Citizen Gimpo Citizen
  Yangju Citizen Yangju Citizen 1:00 PTG Jinju Citizen Jinju Citizen
  FC Together Seoul FC Together 1:00 PTG Gimhae Jaemics Gimhae Jaemics
  Yeoju FC Yeoju FC 3:00 PTG Goyang Citizen Goyang Citizen
  Majang FC Majang FC 3:00 PTG Songwol FC Songwol FC
matchday 2 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 12:30 PTG Busan IPark Busan IPark
  Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 3:00 PTG Gyeongnam FC Gyeongnam FC
matchday 21 The New Saints The New Saints FC 1:00 PG Bala Town FC Bala Town
matchday 3 Internacional AA Internacional Limeira 3:30 PG Grêmio Novorizontino (SP) Novorizontino
  São Paulo São Paulo Futebol Clube 6:00 PG Santos FC Santos FC
  Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 10:00 PTG Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
  Ituano Ituano Futebol Clube (SP) 10:00 PTG Mirassol Futebol Clube (SP) Mirassol-SP
matchday 17 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 5:30 PTG Young Violets Austria Wien Young Violets
  FC Liefering FC Liefering 6:00 PTG SV Horn SV Horn
Group 1 Macaé Macaé Esporte Futebol Clube (RJ) 5:00 PG Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
  Volta Redonda Volta Redonda Futebol Clube (RJ) 8:05 PG Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
  Caldense Associação Atlética Caldense (MG) 6:00 PG CA Patrocinense (MG) Patrocinense-MG
  Pouso Alegre Pouso Alegre FC 6:00 PG América Futebol Clube (MG) América-MG
  UR Trabalhadore União Recreativa dos Trabalhadores (MG) 8:00 PG Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
  Coimbra-MG Coimbra Esporte Clube Ltda (MG) 9:00 PTG Tombense Futebol Clube (MG) Tombense
  EC Próspera Esporte Clube Próspera (SC) 3:00 PG Clube Atlético Metropolitano (SC) Metropolitano
  CS Esportiva Clube Sociedade Esportiva (AL) 4:00 PG Associação Atlética Coruripe (AL) Coruripe
Fourth Round Olympique Lyon Olympique Lyon 1:45 PG FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 4:10 PG Paris Saint-Germain Paris SG
matchday 6 Nacional Club Nacional Asunción 5:15 PG Club Cerro Porteño Cerro Porteño
  Sol de América Club Sol de América 7:30 PG Olimpia Asunción Olimpia
matchday 11 Boston River Club Atlético Boston River 5:15 PG Club Atlético Cerro CA Cerro
  Peñarol CA Peñarol 8:15 PG Atletico River Plate Montevideo River Plate
Group 1 Grindavík UMF Grindavík 10:00 PTG UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Group 3 Selfoss UMF Selfoss 7:00 PTG Vestri Ísafjördur Vestri
matchday 1 FCI Levadia FCI Levadia 9:00 PTG FC Kuressaare Kuressaare
  JK Welco Tartu JK Welco 1:00 PG FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
  Paide U21 Paide Linnameeskond U21 1:00 PG FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
  Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 7:00 PTG FC Elva FC Elva
  Maardu LM Maardu Linnameeskond 7:00 PTG Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
  FC Tallinn FC Tallinn 1:00 PG Ida-Virumaa FC Alliance Ida-Virumaa
  Harju JK Harju JK Laagri 7:00 PTG Kalju FC U21 Kalju FC U21
  Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 7:00 PTG Viimsi JK Viimsi JK
  Perak Perak FC 9:00 PTG Petaling Jaya City FC PJ City FC
matchday 25 BG Pathum Utd. BG Pathum United 6:00 PTG Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
  Sukhothai FC Sukhothai FC 7:00 PTG Samut Prakan City Samut Prakan C.
  Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 7:30 PTG Chonburi FC Chonburi FC
  Port FC Port FC 8:00 PTG True Bangkok United Bangkok Utd.
matchday 27 Chiangmai FC Chiangmai FC 6:00 PTG Phrae United Phrae Utd.
  Lampang FC Lampang FC 7:00 PTG Grand Andaman Ranong United Ranong Utd.
  Khon Kaen Utd. Khon Kaen United 7:00 PTG Sisaket FC Sisaket FC
  Navy FC Navy FC 8:00 PTG Nakhonpathom United Nakhonpathom
  Kasetsart FC Kasetsart FC 8:00 PTG Khon Kaen FC Khon Kaen FC
matchday 29 Sutton Utd Sutton United 1:20 PG Wrexham AFC Wrexham
matchday 24 Ballymena Ballymena United 1:30 PG Larne FC Larne FC
matchday 27 Monza AC Monza 1:00 PG Pordenone Calcio Pordenone
  FC Empoli FC Empoli 10:00 PTG AS Cittadella Cittadella
matchday 29 Grosseto US Grosseto 1912 10:00 PTG Juventus U23 Juventus U23
  Como Como 1907 10:00 PTG SSD Pro Sesto Pro Sesto
  Giana Erminio AS Giana Erminio 10:00 PTG AS Livorno AS Livorno
  Pergolettese US Pergolettese 1932 10:00 PTG Olbia Calcio 1905 Olbia
  Pro Patria Aurora Pro Patria 10:00 PTG Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Sambenedettese US Sambenedettese 7:30 PTG SS Arezzo Arezzo
  Imolese Imolese Calcio 1919 7:30 PTG US Triestina Triestina
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 10:00 PTG Fermana FC Fermana
  Matelica Matelica Calcio 10:00 PTG FC Legnago Salus Legnago
  Cesena Cesena FC 11:00 PTG Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Viterbese US Viterbese 1908 7:30 PTG SS Monopoli 1966 Monopoli
  Palermo Palermo FC 10:00 PTG SS Juve Stabia Juve Stabia
  Vibonese US Vibonese 10:00 PTG Casertana FC Casertana
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 10:00 PTG Ternana Calcio Ternana
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 10:00 PTG Calcio Catania Catania
  Teramo Teramo Calcio 1913 10:00 PTG US Catanzaro Catanzaro
matchday 28 CD Leganés CD Leganés 1:15 PG CD Castellón CD Castellón
  UD Las Palmas UD Las Palmas 1:15 PG Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  Albacete Albacete Balompié 3:30 PG UD Logroñés UD Logroñés
  Málaga CF Málaga CF 9:00 PTG CE Sabadell CE Sabadell
  Ponferradina SD Ponferradina 11:00 PTG Sporting Gijón Sporting Gijón
matchday 9 Blois Foot 41 Blois Football 41 1:00 PG FC Rouen 1899 FC Rouen 1899
  Saint-Pryvé FC Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC 1:00 PG Vannes OC Vannes
  US Lusitanos US Lusitanos Saint-Maur 12:00 PG RC Lens B RC Lens B
  Jura Sud Jura Sud Foot 1:00 PG FC Martigues FC Martigues
  Fréjus-St-Raph. Fréjus-Saint-Raphaël FC 1:00 PG Racing Club de Grasse RC Grasse
matchday 18 D. Calarasi Dunarea Calarasi 5:00 PTG Ripensia Timisoara Ripensia
  Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul P. Târgu Jiu 5:00 PTG CSM Resita CSM Resita
  ASU Poli ASU Politehnica Timisoara 7:00 PTG FC Metaloglobus Bucharest Metaloglobus
matchday 17 Kuban Kuban Krasnodar - Inter Cherkessk I. Cherkessk
  Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk - SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
  Makhachkala FK Makhachkala - FC Tuapse FC Tuapse
  FK Essentuki FK Essentuki - FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  Din. Stavropol Dinamo Stavropol - Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
  Spartak Nalchik Spartak Nalchik - Druzhba Maikop Druzhba Maikop
matchday 22 Gil Vicente Gil Vicente FC 2:00 PG FC Porto FC Porto
  Boavista Boavista FC 4:30 PG FC Famalicão Famalicão
matchday 23 Penafiel FC Penafiel 7:15 PTG Académica Coimbra Coimbra
  Oliveirense UD Oliveirense 10:00 PTG GD Chaves Chaves
matchday 25 Samsunspor Samsunspor 12:00 PG Adana Demirspor Adana Demirspor
  Ümraniyespor Ümraniyespor 6:30 PTG Giresunspor Giresunspor
  Akhisarspor Akhisarspor 9:00 PTG Eskisehirspor Eskisehirspor
  Boluspor Boluspor 9:00 PTG Bursaspor Bursaspor
matchday 24 FC Thun FC Thun 1:15 PG SC Kriens SC Kriens
matchday 20 Silkeborg IF Silkeborg IF 10:00 PTG HB Köge HB Köge
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF 10:00 PTG FC Helsingör FC Helsingör
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 9:00 PTG FK IMT Belgrad IMT Belgrad
  Radnicki Srem FK Radnicki Sremska Mitrovica 9:00 PTG FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
matchday 19 Radomiak Radomiak Radom 12:00 PG Chrobry Glogow Chrobry Glogow
  GKS Tychy GKS Tychy 7:40 PTG Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 9:30 PTG Arka Gdynia Arka Gdynia
matchday 14 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki - Blonianka Blonie Blonianka
matchday 18 GKS Przodkowo GKS Przodkowo 6:00 PTG Elana Torun Elana Torun
matchday 20 Ruch Chorzow Ruch Chorzow 12:00 PG Polonia-Stal Swidnica Polonia-Stal
  Lubin II Zaglebie Lubin II 8:00 PTG Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
matchday 23 Cracovia II Cracovia II 8:00 PTG Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 8:00 PTG Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
Group 3 Dalkurd Dalkurd FF 10:00 PTG IK Gauthiod Gauthiod
  Häcken BK Häcken 10:00 PTG Helsingborgs IF Helsingborg
Group 4 Djurgarden Djurgardens IF 12:00 PG Kalmar FF Kalmar FF
  Brage IK Brage 12:00 PG Umeå FC Umeå FC
Group 5 Akropolis Akropolis IF 10:00 PTG Landskrona BoIS Landskrona
  Mjällby AIF Mjällby AIF 10:00 PTG Östersunds FK Östersund
Group 8 Hammarby Hammarby IF 8:00 PTG AIK AIK
  AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 8:00 PTG Oskarshamns AIK Oskarshamn
matchday 15 Liverpool U23 Liverpool FC U23 9:00 PTG Derby County U23 Derby U23
matchday 16 Chelsea U23 Chelsea FC U23 10:00 PTG Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
matchday 24 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1:50 PG Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
matchday 28 Szolnok Szolnoki MÁV FC 9:30 PTG Vasas FC Vasas FC
  Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE 9:30 PTG Dorogi FC Dorog
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 9:30 PTG Szeged-Csanád - GA Szeged
  Budaörs Budaörsi SC 9:30 PTG Pécsi MFC Pécsi MFC
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 9:30 PTG ETO FC Győr ETO FC Győr
  BFC Siófok BFC Siófok 9:30 PTG FC Ajka FC Ajka
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 9:30 PTG Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Final Ghana U20 Ghana U20 4:00 PG Uganda U20 Uganda U20
matchday 20 GKS Katowice GKS Katowice 12:00 PG Hutnik Krakow Hutnik Krakow
  Skra Czesto. Skra Czestochowa 8:00 PTG Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
matchday 16 SD Compostela SD Compostela 12:00 PG Celta Vigo B Celta Vigo B
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 12:30 PG UP Langreo UP Langreo
  Salamanca CF Salamanca CF UDS - Zamora CF Zamora CF
  CD Guijuelo CD Guijuelo - Unionistas CF Unionistas CF
  Coruxo FC Coruxo FC 7:00 PTG Racing Ferrol Racing Ferrol
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 11:00 PTG Sporting de Gijón B Sporting B
  CD Numancia CD Numancia 11:30 PTG Burgos CF Burgos CF
  CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 6:30 PTG SD Logroñés SD Logroñés
  SD Ejea SD Ejea 7:00 PTG CD Calahorra Calahorra
  CD Tudelano CD Tudelano 7:00 PTG CD Izarra CD Izarra
matchday 19 Portugalete Club Portugalete 12:00 PG Barakaldo CF Barakaldo CF
  SD Amorebieta SD Amorebieta 11:30 PTG SD Leioa SD Leioa
  Villarreal CF B Villarreal CF B 12:00 PG Hércules CF Hércules CF
  CD Alcoyano CD Alcoyano - Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
  UD Ibiza UD Ibiza 7:00 PTG Orihuela CF Orihuela CF
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 7:00 PTG Lleida Esportiu Lleida Esportiu
  Atl. Levante Atlético Levante UD 7:00 PTG Valencia Mestalla Valencia B
  CF La Nucía CF La Nucía 7:00 PTG Atzeneta UE Atzeneta UE
  CF Badalona CF Badalona 7:00 PTG FC Andorra FC Andorra
  UE Olot UE Olot 11:30 PTG CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet
matchday 16 UCAM Murcia UCAM Murcia CF 12:00 PG Yeclano Deportivo Yeclano
  CD Marino CD Marino 2:00 PG Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 6:30 PTG Betis Deportivo Balompié Betis B
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 7:00 PTG San Fernando CD San Fernando CD
  Marbella FC Marbella FC 7:00 PTG Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Recre Granada Recreativo Granada 7:00 PTG CF Lorca Deportiva Lorca Deportiva
  UD Tamaraceite UD Tamaraceite 8:00 PTG Atlético Sanluqueño Sanluqueño
matchday 19 Cankaya FK Cankaya FK 7:00 PTG Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 7:00 PTG Belediye Derince Spor Bld Derince
matchday 16 UD Poblense UD Poblense 7:00 PTG CDA Navalcarnero Navalcarnero
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 7:00 PTG CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 7:00 PTG CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  UD Melilla UD Melilla 7:00 PTG CD Don Benito CD Don Benito
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 7:00 PTG Getafe CF B Getafe CF B
  Socuéllamos UD Socuéllamos 7:00 PTG Villarrubia CF Villarrubia CF
  Las Rozas CF Las Rozas CF 7:00 PTG Atlético Baleares Atl. Baleares
matchday 21 Gölcükspor Gölcükspor 7:00 PTG Batman Petrolspor Batman Petrol
matchday 26 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig postponed FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin postponed ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
  BFC Dynamo BFC Dynamo postponed Chemnitzer FC Chemnitzer FC
  VfB Auerbach VfB Auerbach postponed SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena postponed BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
  Hertha BSC II Hertha BSC II postponed Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
  G. Halberstadt Germania Halberstadt postponed Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
  U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde postponed FC Energie Cottbus Energie Cottbus
  Berliner AK Berliner AK 07 postponed FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 postponed VSG Altglienicke Altglienicke
matchday 29 RW Essen Rot-Weiss Essen 9:00 PTG SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
matchday 18 Etoile Carouge Etoile Carouge FC postponed FC Zürich U21 FC Zürich U21
  FC Sion U21 FC Sion U21 postponed AC Bellinzona AC Bellinzona
matchday 15 Meyrin FC Meyrin FC postponed Olympique de Genève FC Olymp. Genève
  FC Echallens FC Echallens Région postponed FC Martigny-Sports Martigny-Sports
  FC Bassecourt FC Bassecourt postponed SC Goldau SC Goldau
  GC Zürich U21 Grasshopper Club Zürich U21 postponed SC Buochs SC Buochs
matchday 4 Cobán Imperial Cobán Imperial 1:00 PG Sanarate FC Sanarate FC
  Iztapa Deportivo Iztapa 3:00 PG Antigua GFC Antigua GFC
matchday 12 Limón FC Limón FC 5:00 PG Guadalupe FC Guadalupe FC
  Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 7:30 PG LD Alajuelense LD Alajuelense
  Herediano CS Herediano 10:30 PG Sporting San José Sp. San José
matchday 3 Atl. Chiriquí Atlético Chiriquí 6:00 PG CD Universitario Universitario
  Plaza Amador CD Plaza Amador 8:00 PG Costa del Este FC Costa del Este
matchday 22 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach postponed 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
  RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf postponed Hünfelder SV Hünfelder SV
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg postponed FC Hanau 93 FC Hanau 93
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim postponed TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden postponed SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
  FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel postponed SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
matchday 18 FC Süderelbe FC Süderelbe postponed Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 postponed Meiendorfer SV Meiendorfer SV
matchday 17 SV Breinig SV Breinig 10:00 PTG Victoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  Glesch-Paffend. BC Victoria Glesch-Paffendorf 10:00 PTG FC Hennef 05 Hennef 05
  1.FC Düren 1.FC Düren 10:00 PTG VfL Vichttal VfL Vichttal
  SV Eilendorf SV Eilendorf 10:00 PTG SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
  Siegburger SV Siegburger SV 04 10:15 PTG SpVg Frechen 20 Frechen 20
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 10:15 PTG FC Huerth Huerth
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf 10:30 PTG FC Pesch FC Pesch
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II 10:30 PTG VfL Alfter VfL Alfter
matchday 29 SW Essen Schwarz-Weiß Essen postponed 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld postponed VfB 03 Hilden VfB Hilden
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach postponed SF Baumberg SF Baumberg
  TSV Meerbusch TSV Meerbusch postponed TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  Velbert 02 SSVg Velbert 02 postponed SC Velbert SC Velbert
  FC Kray FC Kray postponed Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  FSV Duisburg FSV Duisburg 10:00 PTG 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  TVD Velbert TVD Velbert postponed SF Niederwenigern Niederwenigern
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord postponed SC Union Nettetal Union Nettetal
  Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West postponed SpVg Schonnebeck Schonnebeck
  1.FC Bocholt 1.FC Bocholt postponed DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
matchday 23 Holzwickeder SC Holzwickeder SC postponed Hammer SpVg Hammer SpVg
  Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern postponed FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
  TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel postponed SV Schermbeck SV Schermbeck
  1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn postponed SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
  TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück postponed TuS Haltern TuS Haltern
  TuS Ennepetal TuS Ennepetal postponed SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
  FC Gütersloh FC Gütersloh postponed Preußen Münster II Pr. Münster II
  Meinerzhagen RSV Meinerzhagen postponed Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden postponed ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
  Westfalia Herne SC Westfalia Herne postponed SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
matchday 15 VfB Lübeck II VfB Lübeck II postponed TSV Pansdorf TSV Pansdorf
  SC Weiche 08 II SC Weiche Flensburg 08 II postponed Husumer SV Husumer SV
  Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld postponed PSV Union Neumünster PSV Neumünster
  Türkspor Kiel Inter Türkspor Kiel postponed TSB Flensburg TSB Flensburg
matchday 17 Navad Urmia FC Navad Urmia FC 7:15 PTG Kheybar Khorramabad FC Kheybar FC
  Mes Kerman Mes Kerman 7:15 PTG Esteghlal Khuzestan Esteghlal Khz.
  Baadraan Baadraan Tehran 7:15 PTG Malavan of Bandar Anzali Malavan
  Sh. Astara Shahrdari Astara 7:15 PTG Havadar SC Havadar SC
  Khosheh Talaei Khosheh Talaei Saveh 7:15 PTG Rayka Babol Rayka Babol
  Est Mosallani Esteghlal Mollasani 7:45 PTG Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
  Pars Jam Pars Jonoubi Jam 7:45 PTG Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz
matchday 19 Zilina B MSK Zilina B 5:30 PTG Slovan Bratislava U21 Slovan U21
matchday 14 Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 postponed VfL Wolfsburg U19 Wolfsburg U19
  Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 postponed FC Viktoria 1889 Berlin U19 Vik. Berlin U19
  Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 postponed Hallescher FC U19 Halle U19
  E. Cottbus U19 FC Energie Cottbus U19 postponed Dynamo Dresden U19 D. Dresden U19
  St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 postponed VfL Osnabrück U19 Osnabrück U19
  Hamburg U19 Hamburger SV U19 postponed 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
  Hertha BSC UYL Hertha BSC UEFA U19 postponed RB Leipzig UEFA U19 RB Leipzig
  W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 postponed Eimsbütteler TV U19 Eimsbüttel U19
  Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 postponed Wuppertaler SV U19 Wuppertal U19
  Aachen U19 Alemannia Aachen U19 postponed Borussia Mönchengladbach U19 M'gladbach U19
  B. Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 postponed VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
  Pr. Münster U19 Preußen Münster U19 postponed Arminia Bielefeld U19 Bielefeld U19
  Duisburg U19 MSV Duisburg U19 postponed Bayer 04 Leverkusen U19 Leverkusen U19
  Fort. Köln U19 SC Fortuna Köln U19 postponed Rot-Weiß Oberhausen U19 Oberhausen U19
  Schalke 04 U19 FC Schalke 04 U19 postponed FC Viktoria Köln U19 Vikt. Köln U19
  Paderborn U19 SC Paderborn 07 U19 postponed 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19
  Gr. Fürth U19 SpVgg Greuther Fürth U19 postponed 1.FC Saarbrücken U19 Saarbrücken U19
  Stuttgart U19 VfB Stuttgart U19 postponed 1.FC Nürnberg U19 Nürnberg U19
  Offenbach U19 Kickers Offenbach U19 postponed Eintracht Frankfurt U19 Frankfurt U19
  FC Bayern Bayern Munich UEFA U19 postponed SC Freiburg U19 SC Freiburg U19
  FC Augsburg U19 FC Augsburg U19 postponed 1.FC Kaiserslautern U19 K'lautern U19
  A. Walldorf U19 FC-Astoria Walldorf U19 postponed TSG 1899 Hoffenheim UEFA U19 Hoffenheim
  SSV Ulm U19 SSV Ulm 1846 U19 postponed SV Darmstadt 98 U19 Darmstadt U19
  Mainz 05 U19 1.FSV Mainz 05 U19 postponed FC Ingolstadt 04 U19 Ingolstadt U19
  Heidenheim U19 1.FC Heidenheim 1846 U19 postponed Karlsruher SC U19 Karlsruhe U19
matchday 15 Hannover 96 U17 Hannover 96 U17 postponed