To use this site, please enable Javascript.

Matches 06/03/2021

matchday 24
FC Schalke 04 FC Schalke 04 3:30 PG 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 10:30 PTG VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
SC Freiburg SC Freiburg 10:30 PTG RB Leipzig RB Leipzig
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 10:30 PTG VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 10:30 PTG Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
Hertha BSC Hertha BSC 10:30 PTG FC Augsburg FC Augsburg
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 1:30 PG SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 1:30 PG 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 8:00 PTG Hannover 96 Hannover 96
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 8:00 PTG VfL Bochum VfL Bochum
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 8:00 PTG FC St. Pauli FC St. Pauli
matchday 27
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:00 PG SC Verl SC Verl
 
SV Meppen SV Meppen 9:00 PTG SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 9:00 PTG KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 9:00 PTG SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
VfB Lübeck VfB Lübeck 9:00 PTG FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 9:00 PTG 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 9:00 PTG TSV 1860 Munich 1860 Munich
Group A Al Merreikh Al Merreikh Omdurman 9:00 PTG Simba SC Simba SC
Group B CR Belouizdad CR Belouizdad 3:00 PG Al-Hilal Omdurman Al-Hilal
  TP Mazembe TP Mazembe 9:00 PTG Mamelodi Sundowns FC Sundowns
matchday 27
Burnley Burnley FC 8:30 PTG Arsenal FC Arsenal
  Sheff Utd Sheffield United 11:00 PTG Southampton FC Southampton
matchday 26
Valencia Valencia CF 4:00 PG Villarreal CF Villarreal
  Real Valladolid Real Valladolid CF 9:00 PTG Getafe CF Getafe
  Elche CF Elche CF 11:15 PTG Sevilla FC Sevilla FC
  Spezia Calcio Spezia Calcio 10:00 PTG Benevento Calcio Benevento
matchday 23 VV Goes VV Goes postponed VVOG Harderwijk VVOG
  Barendrecht BVV Barendrecht postponed VV Ter Leede Ter Leede
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk postponed ACV Assen ACV Assen
  Staphorst VV Staphorst postponed Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen postponed VV SteDoCo SteDoCo
  DOVO VV DOVO Veenendaal postponed Sportlust '46 Sportlust '46
  Harkemase Boys Harkemase Boys postponed VVSB Noordwijkerhout VVSB
  DVS '33 DVS '33 Ermelo postponed HSV Hoek Hoek
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk postponed FC Lisse FC Lisse
matchday 21 CSKA Moscow CSKA Moscow 7:00 PTG Akhmat Grozny Akhmat Grozny
  Rotor Volgograd Rotor Volgograd 9:30 PTG FK Khimki Khimki
matchday 16 Ak.Cherta U16 Akademia Chertanovo Moskau U16 4:00 PTG Akademia FK Krasnodar U16 Krasnodar U16
  FK Rostov U16 Akademia FK Rostov U16 4:00 PTG Akademia Lokomotiv Moskau U16 Ak.Loko U16
  SShOR Zenit U16 SShOR Zenit St. Petersburg U16 4:00 PTG Master-Saturn Egorjevsk U16 UOR-5 U16
  Ak. Dinamo U16 Akademia Dinamo Moskau U16 4:00 PTG FShM Moskau U16 FShM U16
  Ak.ZSKA U16 Akademia ZSKA Moskau U16 4:00 PTG Akademia Spartak Moskau U16 Ak.Spartak U16
  Strogino U16 DYuSSh Strogino Moskau U16 5:00 PTG Akademia Rubin Kazan U16 Ak. Rubin U16
  Akademia CSKA Akademia CSKA Moscow 6:30 PTG Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
  SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 7:00 PTG Master-Saturn Egorjevsk U17 UOR-5 U17
  Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 7:00 PTG FShM Moskau FShM Moskau
  Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 7:00 PTG Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
  Akademia Rostov FK Rostov Academy 7:30 PTG Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
  DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 8:00 PTG Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
matchday 15 Master-Saturn Master-Saturn Egorjevsk 6:00 PTG Y. Konoplev Football Academy Ak. Y. Konoplev
  Rubin Kazan II Rubin Kazan II 6:00 PTG FK Ufa II Ufa II
matchday 26 FC Viitorul FC Viitorul Constanța 2:30 PG Academica Clinceni Ac. Clinceni
  Univ. Craiova Universitatea Craiova 8:30 PTG FC Botosani FC Botosani
matchday 21 Achilles '29 RKSV Achilles '29 postponed ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Gravenzande FC 's-Gravenzande postponed CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  Spijkenisse VV Spijkenisse postponed VV Capelle VV Capelle
  Scherpenzeel VV Scherpenzeel postponed Achilles Veen Achilles Veen
  SV Poortugaal SV Poortugaal postponed VV Duno Doorwerth VV Duno
  Rijnvogels FC Rijnvogels postponed VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  VV Rijsoord VV Rijsoord postponed VV Smitshoek Smitshoek
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam postponed DHSC Utrecht DHSC Utrecht
matchday 25 FC Emmen FC Emmen 3:00 PG Sparta Rotterdam Sparta R.
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 11:30 PTG VVV-Venlo VVV-Venlo
matchday 29 Denizlispor Denizlispor 9:00 PTG Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
matchday 21 Swift AVV Swift postponed HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  RKAV Volendam RKAV Volendam postponed VV DETO Twenterand DETO
  Buitenpost VV Buitenpost postponed AZSV Aalten AZSV Aalten
  Noordscheschut VV Noordscheschut postponed SC Genemuiden Genemuiden
  Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord postponed VV Berkum Berkum
  VV Eemdijk VV Eemdijk postponed SDC Putten SDC Putten
  De Dijk ASV De Dijk postponed SV Urk SV Urk
  ONS Sneek ONS Sneek postponed NSC Nijkerk NSC Nijkerk
matchday 31 Aberdeen FC Aberdeen FC 11:00 PTG Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  St. Johnstone St. Johnstone FC 11:00 PTG Hibernian FC Hibernian FC
  Motherwell FC Motherwell FC 11:00 PTG Livingston FC Livingston FC
  Rangers Rangers FC 11:00 PTG St. Mirren FC St. Mirren
  Ross County Ross County FC 11:00 PTG Kilmarnock FC Kilmarnock FC
matchday 17 FK Mariupol FK Mariupol 8:00 PTG Vorskla Poltava Vorskla Poltava
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 11:00 PTG Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
matchday 25 OFI Crete OFI Crete 9:00 PTG AE Larisa AE Larisa
  Atromitos Athen Atromitos Athen 11:15 PTG Asteras Tripolis Asteras Tripoli
matchday 13 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 8:45 PTG AO Xanthi AO Xanthi
matchday 29 RSC Charleroi RSC Charleroi 3:45 PG Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  KAS Eupen KAS Eupen 11:15 PTG Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
matchday 22 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 3:00 PG Royale Union Saint Gilloise Union SG
  FK Pardubice FK Pardubice postponed 1.FC Slovácko Slovácko
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 9:00 PTG FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  FK Teplice FK Teplice 11:00 PTG Slezsky FC Opava SFC Opava
  FC Zlin FC FASTAV Zlin 11:00 PTG FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
matchday 24 NK Istra NK Istra 1961 1:00 PG HNK Sibenik HNK Sibenik
  Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 10:00 PTG NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
matchday 4 PPJ U19 PPJ Helsinki U19 3:00 PG FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
  Ilves U19 Ilves Tampere U19 postponed Käpylän Pallo U19 Käpylän U19
  Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 postponed Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 postponed Grankulla IFK U19 GrIFK U19
matchday 20 Wisla Kraków Wisla Kraków 3:30 PG Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 10:00 PTG Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 9:00 PTG Cherno More Varna Cherno More
  CSKA-Sofia CSKA-Sofia 11:30 PTG Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
matchday 21 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 6:30 PTG Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Neftochimik Neftochimik Burgas 9:30 PTG PFC Minyor Pernik Minyor Pernik
  Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 3:0 Kariana Erden Kariana Erden
  Yantra Gabrovo Yantra Gabrovo 9:30 PTG Strumska Slava Strumska Slava
matchday 25 NS Mura NS Mura 10:00 PTG NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
matchday 15 F91 Dudelange F91 Dudelange 11:00 PTG FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
matchday 25 Diósgyőr Diósgyőri VTK 3:00 PG MTK Budapest MTK Budapest
matchday 22 AS Trencin AS Trencin 9:30 PTG Spartak Trnava Spartak Trnava
  MSK Zilina MSK Zilina 9:30 PTG MFK Ruzomberok Ruzomberok
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 9:30 PTG DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
  Michalovce Zemplin Michalovce 9:30 PTG FC Nitra FC Nitra
  Zlate Moravce ViOn Zlate Moravce-Vrable 9:30 PTG SKF Sered SKF Sered
  FK Senica FK Senica 9:30 PTG FK Pohronie Pohronie
matchday 13 Henstedt-Ulz. SV Henstedt-Ulzburg 9:00 PTG SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 10:30 PTG TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
matchday 18 VfL Breese/L. VfL Breese/Langendorf 11:00 PTG VfL Lüneburg VfL Lüneburg
matchday 13 TSV Rantrum TSV Rantrum 9:00 PTG SG Geest 05 SG Geest 05
  Friedrichsberg TSV Friedrichsberg-Busdorf 9:00 PTG IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
  Büdelsd. TSV Büdelsdorfer TSV 9:00 PTG BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
  MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 10:30 PTG TSV Kropp TSV Kropp
matchday 15 FC Eldagsen FC Eldagsen 11:00 PTG TSV Barsinghausen Barsinghausen
  TSV Stelingen TSV Stelingen 11:00 PTG TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
  1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 11:00 PTG TSV Pattensen TSV Pattensen
matchday 19 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 8:00 PTG LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 9:00 PTG Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  Mo. Marienberg FSV Motor Marienberg 10:00 PTG Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  Markranstädt SSV Markranstädt 10:00 PTG SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 10:00 PTG SG Taucha 99 SG Taucha 99
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 10:00 PTG BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 10:00 PTG FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  SC Freital SC Freital 10:00 PTG SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  Dresd.-Stries. SG Dresden-Striesen 10:00 PTG FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
matchday 20 Offenburger FV Offenburger FV 9:30 PTG FC Radolfzell FC Radolfzell
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 10:00 PTG Kehler FV 07 Kehler FV
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 10:30 PTG DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  SC Durbachtal SC Durbachtal 10:30 PTG SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach
  SV Weil SV Weil 1910 10:30 PTG SC Lahr SC Lahr
  FC Teningen FC Teningen 10:30 PTG FC Denzlingen FC Denzlingen
  SV Bühlertal SV Bühlertal 11:00 PTG FC Auggen FC Auggen
Group A Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 8:30 PG Club Atlético Banfield CA Banfield
Group B Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 6:15 PG Club Atlético Independiente Independiente
matchday 10 San Luis Atlético de San Luis 9:30 PG Deportivo Toluca Toluca
  Puebla FC Puebla FC 11:30 PG Tigres UANL Tigres UANL
matchday 11 Indep. Medellín Independiente Medellín 7:00 PG CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
  Junior FC Junior FC 9:00 PG Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
matchday 2 FC Tokyo FC Tokyo 1:00 PTG Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:00 PTG Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 1:00 PTG Vissel Kobe Vissel Kobe
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:00 PTG Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Sagan Tosu Sagan Tosu 2:00 PTG Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Yokohama FC Yokohama FC 2:00 PTG Oita Trinita Oita Trinita
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 3:00 PTG Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Gamba Osaka Gamba Osaka postponed Kashima Antlers Kashima Antlers
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 3:00 PTG Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Albirex Niigata Albirex Niigata 12:30 PTG V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:00 PTG Machida Zelvia Machida Zelvia
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:00 PTG Mito HollyHock Mito HollyHock
  Omiya Ardija Omiya Ardija 1:00 PTG Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  FC Ryukyu FC Ryukyu 3:00 PTG Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
matchday 22 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 1:20 PG Al-Nassr FC Al-Nassr
  Shabab Al-Shabab Riyadh 1:35 PG Al Qadisiyah FC Al Qadisiyah
  Hilal Al-Hilal Riyadh 3:35 PG Al-Raed Al-Raed
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 3:35 PG Al-Wahda Mekka Al-Wahda
matchday 8 Celaya Celaya FC 7:01 PG Tlaxcala FC Tlaxcala
matchday 2 Sutherland Sharks Sutherland Sharks 10:30 PTG Marconi Stallions Marc. Stallions
matchday 11 Brisbane Roar Brisbane Roar 2:05 PTG Sydney FC Sydney FC
  Melbourne Melbourne Victory 4:10 PTG Melbourne City FC Melbourne City
matchday 14 Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 7:00 PTG FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
  S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 8:00 PTG FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
  FK MDK U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 9:00 PTG FK Sloboda Tuzla U19 Sloboda T U19
  Hadzici U19 FK Radnik Hadzici U19 9:00 PTG FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
matchday 21 Velez Mostar FK Velez Mostar 1:00 PG FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  FK Tuzla City FK Tuzla City 9:00 PTG FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 9:00 PTG NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
matchday 19 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 9:30 PTG FC Baniyas FC Baniyas
  Al-Ain FC Al-Ain FC 9:30 PTG Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
matchday 16 HNK Capljina HNK Capljina 10:00 PTG FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  HNK Orasje HNK Orasje 10:00 PTG NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
  FK Gorazde FK Gorazde 10:00 PTG NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
  Igman Konjic FK Igman Konjic 10:00 PTG NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
  Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 9:00 PTG FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica 9:00 PTG FK Leotar Trebinje Leotar Trebinje
  Slavija S. FK Slavija Sarajevo 9:00 PTG FK Sloboda Novi Grad S. Novi Grad
  Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 9:00 PTG FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
  Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor 9:00 PTG FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
  Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor 9:00 PTG FK Drina Zvornik Drina Zvornik
  Sloga Doboj FK Sloga Doboj 9:00 PTG FK Sutjeska Foca Sutjeska Foca
  Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko 9:00 PTG FK Tekstilac Derventa Tekstilac
Quarter-Finals 1st leg FK Minsk FK Minsk 7:30 PTG Isloch Minskiy Rayon Isloch
  Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 9:30 PTG Arsenal Dzerzhinsk Dzerzhinsk
matchday 2 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 12:00 PG Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
  Dinamo Batumi Dinamo Batumi 12:00 PG Shukura Kobuleti Shukura
  Samgurali FC Samgurali Tskaltubo 7:00 PTG FC Saburtalo Saburtalo
  FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 10:00 PTG FC Telavi FC Telavi
  Jeju United Jeju United 1:00 PTG Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai
  Gwangju FC Gwangju FC 3:30 PTG Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Incheon Utd. Incheon United 3:30 PTG Daegu FC Daegu FC
  Gangwon FC Gangwon FC 6:00 PTG Pohang Steelers Pohang Steelers
First Round Nowon Utd. Seoul Nowon United 1:00 PTG Paju Citizen Paju Citizen
  JeongeupPhoenix Jeongeup Phoenix 1:00 PTG Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek C.
  Siheung City Siheung City 1:00 PTG Ulsan Citizen Ulsan Citizen
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 1:00 PTG Changwon Citizen Changwon Cit.
  Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 3:00 PTG Hwajeong FC Hwajeong FC
  Chungju Citizen Chungju Citizen 3:00 PTG Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  SMC Engineering SMC Engineering 3:00 PTG Cheongju FC Cheongju FC
  Chuncheon FC Chuncheon Citizen 3:00 PTG Doksuri FC Doksuri FC
matchday 2 Chungnam Asan Chungnam Asan 12:30 PTG Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  FC Anyang FC Anyang 3:00 PTG Ansan Greeners Ansan Greeners
  Seoul E-Land Seoul E-Land 3:00 PTG Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
matchday 18 Montrose Montrose FC postponed Cove Rangers FC Cove Rangers
  Airdrieonians Airdrieonians FC postponed East Fife FC East Fife
  Peterhead FC Peterhead FC postponed Falkirk FC Falkirk FC
  Dumbarton FC Dumbarton FC postponed Partick Thistle FC Partick Thistle
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC postponed Clyde FC Clyde FC
matchday 10 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 10:30 PTG Newtown AFC Newtown
  Cefn Druids Cefn Druids AFC 10:30 PTG Barry Town United FC Barry Town
  Caernarfon Town Caernarfon Town 10:30 PTG Aberystwyth Town FC Aberystwyth
matchday 12 Haverfordwest Haverfordwest County 10:30 PTG Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
matchday 21 Flint Town Utd Flint Town United 10:30 PTG Penybont FC Penybont FC
matchday 17 SKU Amstetten SKU Amstetten 12:00 PG SV Lafnitz SV Lafnitz
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 1:30 PG FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
  FAC Floridsdorfer AC 1:30 PG FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  SV Kapfenberg SV Kapfenberg 1:30 PG SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
  Juniors OÖ FC Juniors OÖ 1:30 PG SK Rapid Wien II Rapid Wien II
  A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 9:30 PTG FC Dornbirn FC Dornbirn
matchday 35 Huddersfield Huddersfield Town 3:45 PG Cardiff City Cardiff
  Watford Watford FC 8:30 PTG Nottingham Forest Nottm Forest
  Brentford Brentford FC 11:00 PTG Rotherham United Rotherham
 
Norwich Norwich City 11:00 PTG Luton Town Luton
 
Swansea Swansea City 11:00 PTG Middlesbrough FC Middlesbrough
  Bristol City Bristol City 11:00 PTG Queens Park Rangers QPR
  Preston Preston North End 11:00 PTG AFC Bournemouth Bournemouth
  Coventry Coventry City 11:00 PTG Derby County Derby
  Reading Reading FC 11:00 PTG Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Barnsley FC Barnsley FC 11:00 PTG Birmingham City Birmingham
  Millwall Millwall FC 11:00 PTG Blackburn Rovers Blackburn
  Stoke City Stoke City 11:00 PTG Wycombe Wanderers Wycombe
matchday 18 Annan Athletic Annan Athletic FC postponed Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Brechin City Brechin City FC postponed Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Queen's Park Queen's Park FC postponed Elgin City FC Elgin City
  Albion Rovers Albion Rovers FC postponed Stranraer FC Stranraer
  Stirling Stirling Albion FC postponed Edinburgh City FC Edinburgh City
matchday 12 Fraserburgh Fraserburgh FC postponed Clachnacuddin FC Clachnacuddin
  Wick Academy Wick Academy FC postponed Nairn County FC Nairn County
  Deveronvale FC Deveronvale FC postponed Inverurie Loco Works FC Inverurie Locos
  Huntly FC Huntly FC postponed Buckie Thistle FC Buckie Thistle
  Formartine Formartine United FC postponed Keith FC Keith FC
  Rothes Rothes FC postponed Lossiemouth FC Lossiemouth
  Fort William Fort William FC postponed Turriff United FC Turriff
  Strathspey Strathspey Thistle FC postponed Brora Rangers FC Brora Rangers
Fourth Round Aubagne Aubagne FC 4:00 PG FC Toulouse Toulouse
  Beauvais AS Beauvais Oise 4:00 PG US Boulogne US Boulogne
  GFA Rumilly Val GFA Rumilly Vallières 9:15 PTG Annecy FC Annecy FC
  Neuweg FC Saint-Louis Neuweg 9:15 PTG CS Sedan-Ardennes CS Sedan
  Olympique Alès Olympique Alès 9:15 PTG Montpellier HSC Montpellier
  Red Star FC Red Star FC 9:15 PTG RC Lens Lens
  Le Puy Foot Le Puy Foot 43 Auvergne 11:30 PTG FC Lorient FC Lorient
  Valenciennes FC Valenciennes FC 11:30 PTG FC Metz FC Metz
  Saumur Olympique Saumur 11:30 PTG US La Montagnarde La Montagnarde
matchday 6 River Plate River Plate Asunción 5:15 PG Guaireña FC Guaireña FC
  12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 7:30 PG Club Libertad Asunción Libertad
matchday 11 Wanderers Montevideo Wanderers 7:00 PG Montevideo City Torque Mvd City Torque
matchday 12 Mvd City Torque Montevideo City Torque postponed CA Peñarol Peñarol
  CA Cerro Club Atlético Cerro postponed Club Deportivo Maldonado Maldonado
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia postponed Montevideo Wanderers Wanderers
  Defensor Defensor Sporting Club postponed Club Atlético Boston River Boston River
  Progreso Club Atlético Progreso postponed Cerro Largo FC Cerro Largo
  Danubio FC Danubio FC postponed Club Nacional Nacional
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo postponed Atletico River Plate Montevideo River Plate
  CA Fénix CA Fénix postponed CA Rentistas Rentistas
Group 3 ÍA Akranes ÍA Akranes 4:00 PG Vestri Ísafjördur Vestri
Group 1 Valur Valur Reykjavík 8:00 PTG HK Kópavogs HK Kópavogs
  Afturelding UMF Afturelding 11:00 PTG KA Akureyri KA Akureyri
Group 2 Víkingur Víkingur Reykjavík 3:00 PG Fram Reykjavík Fram Reykjavík
  KR Reykjavík KR Reykjavík 10:00 PTG Kórdrengir Kórdrengir
  Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 11:00 PTG Thór Akureyri Thór
Group 3 Stjarnan Stjarnan Gardabaer 3:00 PG Keflavík ÍF Keflavík
Group 4 Fjölnir Fjölnir Reykjavík 4:00 PG Breidablik Kópavogur Breidablik
  Fylkir Fylkir Reykjavík 10:00 PTG Leiknir Reykjavík Leiknir
  Thróttur Thróttur Reykjavík postponed ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
matchday 1 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 10:00 PTG JK Trans Narva JK Trans Narva
Final FC Flora FC Flora Tallinn 1:00 PG Paide Linnameeskond Paide
matchday 1 Selangor FC Selangor FC 9:00 PTG Sri Pahang FC Pahang
  Melaka Melaka United FC 9:00 PTG Sabah FC Sabah
  Penang Penang FC 9:00 PTG Kuala Lumpur United FC Kuala Lumpur
  UiTM FC UiTM FC 9:00 PTG Terengganu FC Terengganu FC
matchday 25 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 6:00 PTG Buriram United Buriram Utd.
  PT Prachuap FC PT Prachuap FC 7:00 PTG Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Police Tero FC Police Tero FC 7:30 PTG Suphanburi FC Suphanburi FC
  Trat FC Trat FC 8:00 PTG Rayong FC Rayong FC
matchday 27 Chainat FC Chainat Hornbill FC 6:00 PTG Nongbua Pitchaya FC Nongbua FC
  Ayutthaya Utd. Ayutthaya United 7:00 PTG Udon Thani FC Udon Thani FC
  Samut Sakhon FC Thai Union Samut Sakhon FC 7:00 PTG Chiangmai United Chiangmai Utd.
  Uthai Thani FC Uthai Thani FC 8:00 PTG MOF Customs United Customs Utd.
matchday 34 Gillingham FC Gillingham FC 9:00 PTG Ipswich Town Ipswich
  Doncaster Doncaster Rovers 11:00 PTG Plymouth Argyle Plymouth
  Oxford United Oxford United 11:00 PTG Charlton Athletic Charlton
  Accrington Accrington Stanley 11:00 PTG Swindon Town Swindon Town
  Hull City Hull City 11:00 PTG Bristol Rovers Bristol Rovers
  Shrewsbury Shrewsbury Town 11:00 PTG Fleetwood Town Fleetwood
  Blackpool Blackpool FC 11:00 PTG AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Lincoln City Lincoln City 11:00 PTG Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Sunderland Sunderland AFC 11:00 PTG Rochdale AFC Rochdale
  Burton Albion Burton Albion 11:00 PTG Peterborough United Peterborough
  Northampton Northampton Town 11:00 PTG Portsmouth FC Portsmouth
  Wigan Wigan Athletic 11:00 PTG Milton Keynes Dons MK Dons
  Exeter City Exeter City 9:00 PTG Leyton Orient Leyton Orient
  Barrow Barrow AFC 11:00 PTG Mansfield Town Mansfield Town
  Colchester Utd. Colchester United 11:00 PTG Newport County Newport County
  Salford Salford City 11:00 PTG Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Bradford Bradford City 11:00 PTG Bolton Wanderers Bolton
  Grimsby Town Grimsby Town 11:00 PTG Forest Green Rovers Forest Green
  Stevenage Stevenage FC 11:00 PTG Harrogate Town Harrogate Town
  Cambridge Utd. Cambridge United 11:00 PTG Walsall FC Walsall
  Morecambe FC Morecambe FC 11:00 PTG Carlisle United Carlisle United
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 11:00 PTG Crawley Town Crawley Town
  Cheltenham Cheltenham Town 11:00 PTG Port Vale FC Port Vale
  Oldham Athletic Oldham Athletic 11:00 PTG Southend United Southend United
matchday 29 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 11:00 PTG Boreham Wood FC Boreham Wood
  Torquay United Torquay United FC 11:00 PTG Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Altrincham Altrincham FC postponed Dover Athletic Dover Athletic
  Eastleigh FC Eastleigh FC 11:00 PTG Bromley FC Bromley
  Wealdstone FC Wealdstone FC 11:00 PTG FC Halifax Town Halifax Town
  Barnet Barnet FC 11:00 PTG Macclesfield Town (aufgel.) Macclesfield
  Notts County Notts County 11:00 PTG Aldershot Town Aldershot Town
  Weymouth FC Weymouth FC 11:00 PTG Stockport County Stockport
  Chesterfield FC Chesterfield FC 11:00 PTG Yeovil Town Yeovil Town
  Solihull Moors Solihull Moors 11:00 PTG Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Woking FC Woking FC 11:00 PTG King's Lynn Town King's Lynn
matchday 24 Carrick Rangers Carrick Rangers 3:30 PG Glentoran FC Glentoran
  Larne FC Larne FC 11:00 PTG Cliftonville FC Cliftonville
  Portadown Portadown FC 11:00 PTG Glenavon FC Glenavon
  Crusaders Crusaders FC 11:00 PTG Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Dungannon Dungannon Swifts 11:00 PTG Coleraine FC Coleraine
matchday 27 Cremonese US Cremonese 9:00 PTG US Salernitana 1919 Salernitana
  Virtus Entella Virtus Entella 9:00 PTG Ascoli Calcio Ascoli
  Pescara Delfino Pescara 1936 9:00 PTG SPAL SPAL
  Cosenza Cosenza Calcio 9:00 PTG Frosinone Calcio Frosinone
  AC Pisa AC Pisa 1909 9:00 PTG Reggina 1914 Reggina
  Venezia Venezia FC 11:00 PTG Brescia Calcio Brescia
matchday 28 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 4:00 PG Real Oviedo Real Oviedo
  Real Zaragoza Real Zaragoza 11:00 PTG CD Tenerife CD Tenerife
matchday 9 FC 93 Bobigny Football Club 93 Bobigny 11:00 PTG FC Metz B FC Metz B
matchday 24 Le Mans FC Le Mans FC 1:00 PG FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
  SC Lyon Sporting Club de Lyon 1:00 PG Stade Briochin Stade Briochin
  Quevilly Rouen Quevilly Rouen Métropole 1:00 PG US Créteil-Lusitanos US Créteil-L
  SC Bastia SC Bastia 1:00 PG US Concarneau Concarneau
  SO Cholet SO Cholet 1:00 PG US Avranches US Avranches
  Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 3:00 PG FC Bastia-Borgo Bastia-Borgo
  US Boulogne US Boulogne postponed FC Sète 34 FC Sète 34
matchday 28 Akron Togliatti Akron Togliatti 5:00 PTG SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
  Enisey Enisey Krasnoyarsk 6:00 PTG Fakel Voronezh Fakel Voronezh
  KS Samara Krylya Sovetov Samara 7:00 PTG Chertanovo Moscow Chertanovo
  Shinnik Shinnik Yaroslavl 7:00 PTG FK Orenburg Orenburg
  Volgar Volgar Astrakhan 7:00 PTG FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
  Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 7:00 PTG Veles Moscow Veles Moscow
  Alania Vl. Alania Vladikavkaz 7:00 PTG Irtysh Omsk Irtysh Omsk
  Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 8:00 PTG Tom Tomsk Tom Tomsk
  Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 9:00 PTG Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
  Torpedo Moscow Torpedo Moscow 9:00 PTG Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
  Baltika Baltika Kaliningrad 11:00 PTG Spartak 2 Moscow Spartak 2
matchday 18 Aerostar Aerostar Bacau 5:00 PTG Pandurii Targu Jiu Pandurii
  Gloria Buzau SCM Gloria Buzau 5:00 PTG AFC Unirea 04 Slobozia Unirea Slobozia
  CSM Slatina CSM Slatina 5:00 PTG FC Farul Constanta 1920 Farul 1920
  Rapid 1923 FC Rapid 1923 6:00 PTG AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
matchday 17 Anzhi Anzhi Makhachkala - Forte Taganrog Forte Taganrog
  Biolog Biolog Novokubansk - Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
matchday 27 Helmond Sport Helmond Sport 1:45 PG NEC Nijmegen NEC Nijmegen
  Utrecht U21 FC Utrecht U21 1:45 PG MVV Maastricht MVV Maastricht
  TOP Oss TOP Oss 4:00 PG Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
  SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 4:00 PG SC Telstar Telstar
  Almere City Almere City FC 9:00 PTG SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
  FC Volendam FC Volendam 11:30 PTG Roda JC Kerkrade Roda JC
matchday 8 Estoril U23 Estoril Praia U23 7:00 PTG SC Braga U23 Braga U23
  Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 7:00 PTG FC Famalicão U23 Famalicão U23
  Marítimo U23 CS Marítimo U23 7:00 PTG Belenenses SAD U23 Belenenses U23
matchday 12 Sporting CP U23 Sporting CP U23 7:00 PTG Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
  Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 7:00 PTG Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
  Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 7:00 PTG Boavista Porto FC U23 Boavista U23
  Portimonense 23 Portimonense SC U23 7:00 PTG SL Benfica U23 Benfica U23
matchday 22 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 2:30 PG CD Nacional Nacional
  Sporting CP Sporting CP 4:45 PG CD Santa Clara Santa Clara
  Portimonense Portimonense SC 11:30 PTG CD Tondela Tondela
matchday 23 Vizela FC Vizela 7:00 PTG CD Mafra Mafra
matchday 19 Raith Rovers Raith Rovers FC postponed Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Morton Greenock Morton FC 11:00 PTG Ayr United FC Ayr United
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 11:00 PTG Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Arbroath Arbroath FC 11:00 PTG Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 11:00 PTG Dundee FC Dundee FC
matchday 25 Istanbulspor Istanbulspor 12:00 PG Ankara Keciörengücü A. Keciörengücü
  Bandirmaspor Bandirmaspor 6:30 PTG Altinordu FK Altinordu
  Ankaraspor Ankaraspor 9:00 PTG Menemen Spor Menemen Spor
matchday 24 FC Chiasso FC Chiasso 2:00 PG FC Aarau FC Aarau
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 2:00 PG FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 3:00 PG FC Winterthur FC Winterthur
  FC Wil 1900 FC Wil 1900 3:00 PG Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
matchday 20 FC Fredericia FC Fredericia 2:00 PG Hobro IK Hobro IK
  Skive IK Skive IK 2:00 PG Viborg FF Viborg FF
  Esbjerg fB Esbjerg fB 9:00 PTG BK Fremad Amager Fremad Amager
  Hvidovre IF Hvidovre IF 10:00 PTG Kolding IF Kolding IF
  Zelez. Pancevo Zeleznicar Pancevo 9:00 PTG FK Borac 1926 Cacak Borac Cacak
  Jagodina GFK Jagodina 9:00 PTG FK Zemun FK Zemun
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 9:00 PTG FK Loznica FK Loznica
  Dubocica FK Dubocica Leskovac 9:00 PTG OFK Zarkovo Zarkovo
  Trayal FK Trayal Kruševac 9:00 PTG FK Kolubara Lazarevac Kolubara
matchday 19 Miedz Legnica Miedz Legnica 12:00 PG GKS Belchatow GKS Belchatow
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 12:40 PG Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  LKS Lodz LKS Lodz 7:40 PTG Widzew Lodz Widzew Lodz
  Resovia Resovia Rzeszów 9:00 PTG Gornik Leczna Gornik Leczna
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 9:30 PTG Korona Kielce Korona Kielce
matchday 17 Legionovia Legionovia Legionowo 8:00 PTG Jagiellonia Bialystok II Jagiellonia II
matchday 18 B. Koszalin Baltyk Koszalin 6:00 PTG Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  F. Swinoujscie Flota Swinoujscie 8:00 PTG Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  Unia Swarzedz Unia Swarzedz 8:00 PTG Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 9:00 PTG Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 9:00 PTG Unia Janikowo Unia Janikowo
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 9:00 PTG Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  Chemik Police Chemik Police 9:00 PTG Górnik Konin Górnik Konin
  Swit Szczecin Swit Szczecin 9:30 PTG Pogon Szczecin II Pogon II
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg 10:00 PTG Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Nielba Nielba Wagrowiec 10:00 PTG Pomorzanin Torun Pomorzanin
matchday 20 Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 8:00 PTG Miedz Legnica II M. Legnica II
  Warta Gorzow Warta Gorzow Wielkopolski 9:00 PTG Gornik Zabrze II Gornik II
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 9:30 PTG LKS Goczalkowice-Zdroj Goczalkowice
  Rekord B-B Rekord Bielsko-Biala 10:00 PTG ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  Zielona Gora Lechia Zielona Góra 10:00 PTG Stal Brzeg Stal Brzeg
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod 10:00 PTG Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
  Foto-Higiena Foto-Higiena Gac 10:00 PTG Polonia Nysa Polonia Nysa
matchday 23 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 8:00 PTG Avia Swidnik Avia Swidnik
  KS Wiazownica KS Wiazownica 9:00 PTG Chelmianka Chelm Chelmianka
  Wisla Sand. Wisla Sandomierz 9:00 PTG Wisloka Debica Wisloka Debica
  Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 9:00 PTG Lewart Lubartów Lewart Lubartów
  Stal Krasnik Stal Krasnik 9:00 PTG Hetman Zamosc Hetman Zamosc
  Wisla Pulawy Wisla Pulawy 10:00 PTG Jutrzenka Giebultow Jutrzenka
  LKS Lagów LKS Lagów 10:00 PTG Korona Kielce II Korona Kielce II
Group 1 Västerås SK Västerås SK 8:00 PTG GAIS Göteborg GAIS
  Malmö FF Malmö FF 8:00 PTG Halmstads BK Halmstads BK
Group 2 Degerfors Degerfors IF 10:00 PTG Utsiktens BK Utsikten
  Elfsborg IF Elfsborg 10:00 PTG Falkenbergs FF Falkenberg
Group 7 Trelleborg Trelleborgs FF 8:00 PTG IF Lödde IF Lödde
  Örebro SK Örebro SK 8:00 PTG IK Sirius Sirius
Final Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 7:00 PTG Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
matchday 8 Reading U18 Reading FC U18 7:00 PTG Arsenal FC U18 Arsenal U18
matchday 12 Southampton U18 Southampton FC U18 7:00 PTG West Ham United U18 West Ham U18
matchday 13 Chelsea U18 Chelsea FC U18 7:00 PTG Tottenham Hotspur U18 Spurs U18
  Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 7:00 PTG Newcastle United U18 Newcastle U18
  Sunderland U18 Sunderland AFC U18 9:00 PTG Everton FC U18 Everton U18
  West Brom U18 West Bromwich Albion U18 9:00 PTG Crystal Palace U18 Palace U18
matchday 14 Liverpool U18 Liverpool FC U18 7:00 PTG Manchester United U18 Man Utd U18
matchday 15 Derby U18 Derby County U18 9:00 PTG Middlesbrough FC U18 Boro U18
matchday 24 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 9:00 PTG Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
matchday 28 Debrecen Debreceni VSC 9:00 PTG Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Third Place Play-Off The Gambia U20 The Gambia U20 4:00 PG Tunisia U20 Tunisia U20
matchday 20 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 7:00 PTG Motor Lublin Motor Lublin
  Blekitni Blekitni Stargard 8:00 PTG KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Gornik Polk. Gornik Polkowice 8:00 PTG Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Lech Poznan II Lech Poznan II 8:00 PTG Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Olimpia Elblag Olimpia Elblag 9:00 PTG Wigry Suwalki Wigry Suwalki
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 9:00 PTG Bytovia Bytow Bytovia Bytow
matchday 16 CD Lealtad CD Lealtad 11:00 PTG Real Valladolid B Valladolid B
  CD Ebro CD Ebro 7:00 PTG SD Tarazona SD Tarazona
matchday 19 Bilbao Athletic Bilbao Athletic 11:30 PTG CD Laredo Laredo
matchday 16 Cádiz B Cádiz CF B 7:00 PTG Algeciras CF Algeciras CF
matchday 14 Spittal/Drau SV Spittal/Drau 8:00 PTG Wolfsberger AC II Wolfsberg II
  Sturm Graz II SK Sturm Graz II 9:00 PTG SC Kalsdorf SC Kalsdorf
  SC Weiz SC Weiz 9:00 PTG WSC Hertha Wels Hertha Wels
  Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 9:00 PTG Union Gurten Gurten
  Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 9:00 PTG Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
  FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 9:00 PTG Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
  FC Wels FC Wels 9:00 PTG SV Ried II SV Ried II
  Allerheiligen SV Allerheiligen 9:00 PTG USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
matchday 26 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 9:00 PTG FC Gießen FC Gießen
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 9:00 PTG TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 9:00 PTG TSV Schott Mainz Schott Mainz
 
VfR Aalen VfR Aalen 9:00 PTG SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
  K. Offenbach Kickers Offenbach 9:00 PTG TSG Balingen TSG Balingen
  Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 9:00 PTG FK Pirmasens FK Pirmasens
  FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 9:00 PTG FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 9:00 PTG KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
  FSV Frankfurt FSV Frankfurt 9:00 PTG VfB Stuttgart II Stuttgart II
  Bahlinger SC Bahlinger SC 9:00 PTG SC Freiburg II SC Freiburg II
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 9:00 PTG Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
matchday 29 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 9:00 PTG Borussia Dortmund II B. Dortmund II
  RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 9:00 PTG Alemannia Aachen Alem. Aachen
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 9:00 PTG Preußen Münster Preußen Münster
  SV Straelen SV Straelen 9:00 PTG SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 9:00 PTG Fortuna Düsseldorf II Düsseldorf II
  VfB Homberg VfB Homberg 9:00 PTG SV Rödinghausen SV Rödinghausen
  Bonner SC Bonner SC 9:00 PTG SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 9:00 PTG FC Schalke 04 II Schalke 04 II
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 10:00 PTG Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
matchday 18 FC Black Stars FC Black Stars Basel postponed FC Bavois FC Bavois
  Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais postponed SC Brühl SG SC Brühl SG
  SC Cham SC Cham postponed FC Breitenrain FC Breitenrain
  SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich postponed FC Münsingen FC Münsingen
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona postponed FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
  FC Köniz FC Köniz postponed Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
matchday 5 Grödig SV Grödig 10:00 PTG Salzburger AK 1914 SAK 1914
matchday 14 Bischofshofen SK Bischofshofen 10:00 PTG FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
  Kuchl SV Kuchl 10:00 PTG SV Wals-Grünau Wals-Grünau
  Tirol II WSG Tirol II 8:30 PTG SV Wörgl SV Wörgl
matchday 15 FC Naters FC Naters Oberwallis postponed FC Azzurri LS 90 Azzurri LS
  FC Bulle FC Bulle postponed Team Vaud U21 Team Vaud U21
  BSC YB U21 BSC Young Boys U21 postponed FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
  CS Chênois CS Chênois postponed US Terre Sainte US Terre Sainte
matchday 11 FC Sydvest FC Sydvest 05 8:00 PTG Thisted FC Thisted FC
  Jammerbugt FC Jammerbugt FC 8:00 PTG BK Frem BK Frem
matchday 14 B.93 Boldklubben af 1893 10:00 PTG Holbaek B&I Holbaek B&I
matchday 15 FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne postponed SV Muttenz SV Muttenz
  FC Langenthal FC Langenthal postponed FC Solothurn FC Solothurn
  Zug 94 Zug 94 postponed SR Delémont SR Delémont
  FC Wohlen FC Wohlen postponed FC Schötz FC Schötz
  FC Baden FC Baden postponed FC Luzern U21 Luzern U21
  FC Linth 04 FC Linth 04 postponed FC Wettswil-Bonstetten FC Wettswil
  St. Gallen U21 FC St. Gallen 1879 U21 postponed FC Winterthur U21 Winterthur U21
  Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren postponed FC Kosova FC Kosova
  Red Star ZH FC Red Star Zürich postponed FC Tuggen FC Tuggen
  FC Paradiso FC Paradiso postponed FC Thalwil FC Thalwil
  FC Dietikon FC Dietikon postponed FC Balzers FC Balzers
  FC Gossau FC Gossau postponed SV Höngg SV Höngg
matchday 4 Comunicaciones Comunicaciones FC 7:00 PG Santa Lucía Cotzumalguapa FC Santa Lucía C.
  Sacachispas