To use this site, please enable Javascript.

Matches 05/03/2021

matchday 29
West Brom West Bromwich Albion 2:00 PG Everton FC Everton
 
Liverpool Liverpool FC 4:15 PG Chelsea FC Chelsea
matchday 33 Fulham Fulham FC 2:00 PG Tottenham Hotspur Spurs
Quarter-Finals UE Engordany UE Engordany 3:30 PG FC Santa Coloma FC Santa Coloma
  AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 3:30 PG UE Santa Coloma UE Santa Coloma
matchday 25 Parma Parma Calcio 1913 3:45 PG Inter Milan Inter
matchday 26 Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 11:30 PTG AFC Chindia Targoviste Chindia
matchday 23
FC Sion FC Sion 1:15 PG FC Lugano FC Lugano
 
FC Zürich FC Zürich 3:30 PG FC Luzern FC Luzern
matchday 28
Fenerbahce Fenerbahce SK 12:00 PG Antalyaspor Antalyaspor
Quarter-Finals 2nd leg Volos NPS Volos NPS 12:00 PG AEK Athens AEK Athens
  Aris Saloniki Aris Thessaloniki 2:00 PG Olympiacos Piraeus Olympiacos
matchday 19 SönderjyskE SönderjyskE 1:00 PG Odense Boldklub Odense BK
  Lyngby BK Lyngby BK 1:00 PG FC Midtjylland FC Midtjylland
  Bröndby IF Bröndby IF 3:00 PG Randers FC Randers FC
Group D Klubi 04 HJK Klubi 04 Helsinki 1:00 PG IF Gnistan IF Gnistan
matchday 16 Stal Mielec Stal Mielec 3:30 PG Wisla Plock Wisla Plock
matchday 21 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 9:30 PTG PFK Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
  FK Sozopol FK Sozopol 11:30 PTG OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
Final Racing Club Racing Club 9:10 PG Club Atlético River Plate River Plate
matchday 9 Necaxa Club Necaxa 9:00 PG CF Pachuca CF Pachuca
  UNAM Pumas UNAM Pumas 11:00 PG Santos Laguna Santos Laguna
matchday 2 Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 7:00 PG Millonarios FC Millonarios
  Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 9:05 PG Deportes Tolima Deportes Tolima
matchday 22 Taawon Al-Taawon 1:45 PG Al-Batin Al-Batin
  Ahli Al-Ahli Jeddah 3:35 PG Damac FC Damac FC
  Abha Abha Club 11:10 PTG Al-Fateh Al-Fateh
  Al-Ain Al-Ain 11:15 PTG Al-Faisaly Harmah Faisaly
matchday 8 Tapatío CD Tapatío 7:01 PG CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
matchday 2 Green Gully Cav Green Gully Cavaliers - Hume City FC Hume City FC
  Altona Magic Soccer Club Altona Magic Soccer Club - Avondale Football Club Avondale FC
  Bentleigh Bentleigh Greens - Port Melbourne Sharks Melbour. Sharks
  Melbourne Knights Melbourne Knights - Dandenong Thunder SC Dand. Thunder
  Dandenong City Dandenong City SC - Altona Magic Soccer Club Altona Magic Soccer Club
  South Melbourne South Melbourne FC - Eastern Lions SC Eastern Lions
  Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons - Heidelberg United Heidelberg
matchday 11 Adelaide United Adelaide United 4:35 PTG Newcastle United Jets Newcastle
matchday 15 Wadi Degla Wadi Degla FC 9:00 PTG Ismaily SC Ismaily
  El Ittihad Ittihad Alexandria 11:00 PTG Entag El Harby Entag El Harby
Round of 16 CA Khénifra Chabab Atlas Khénifra 12:00 PG Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
  SC Chabab SC Chabab Mohammedia 2:00 PG Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
matchday 2 FC Samtredia FC Samtredia 7:00 PTG FC Dila Gori FC Dila
Quarter-Finals D. Calarasi Dunarea Calarasi 2:00 PG FC Dinamo Dinamo
matchday 2 Ituano Ituano Futebol Clube (SP) 2:00 PG Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
  Botafogo-SP Botafogo Futebol Clube (SP) 3:45 PG Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
  Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 6:00 PG Esporte Clube Santo André (SP) Santo André
matchday 1 Resende Resende Futebol Clube (RJ) 5:00 PG Fluminense Football Club Fluminense
Semi-Finals 2nd Leg Levante Levante UD 4:00 PG Athletic Bilbao Athletic
matchday 2 Tombense Tombense Futebol Clube (MG) 8:00 PG Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
  Pelotas-RS Esporte Clube Pelotas (RS) 7:00 PG Sport Club Internacional Internacional
  EC São José Esporte Clube São José (RS) 7:00 PG SER Caxias do Sul (RS) Caxias-RS
  Juventude Esporte Clube Juventude 8:30 PG Esporte Clube São Luiz (RS) São Luiz-RS
Quarter-Finals KRC Genk KRC Genk 1:00 PG KV Mechelen KV Mechelen
  Standard Liège Standard Liège 3:45 PG Club Brugge KV Club Brugge
Group 1 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube postponed Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
matchday 1 Kalev Kalev Tallinn 1:00 PG FC Nomme United Nomme United
  Johor DT Johor Darul Ta'zim 9:00 PTG Kedah Darul Aman FC KDA FC
Semi-Finals 2nd Leg Benfica SL Benfica 4:15 PG GD Estoril Praia Estoril Praia
matchday 5 FK Obolon FK Obolon Kyiv 12:00 PG VPK-Agro Magdalynivka VPK-Agro
matchday 16 Chornomorets Chornomorets Odessa 11:00 PTG Avangard Kramatorsk Avangard K.
matchday 20 Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo 9:00 PTG FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
matchday 19 Odra Opole Odra Opole 9:00 PTG Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
matchday 23 Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 8:00 PTG KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
matchday 14 Reading U23 Reading FC U23 9:00 PTG Norwich City U23 Norwich U23
  Boro U23 Middlesbrough FC U23 9:30 PTG Newcastle United U23 Newcastle U23
  Southampton B Southampton FC B 10:00 PTG Arsenal FC U23 Arsenal U23
matchday 15 Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 9:00 PTG Leeds United U23 Leeds U23
matchday 18 Tottenham U23 Tottenham Hotspur U23 8:00 PTG Everton FC U23 Everton U23
matchday 23 FC Ashdod FC Ashdod 1:00 PG Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
  B. Jerusalem Beitar Jerusalem 2:00 PG Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 2:45 PG Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
matchday 25 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 9:00 PTG Hapoel Kfar Shalem Hap Kfar Shalem
  H. Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm 9:00 PTG Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
  H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 9:00 PTG SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem
  B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 9:00 PTG Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
  Hapoel Afula Hapoel Afula 11:00 PTG Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
matchday 16 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt - SV Spittal/Drau Spittal/Drau
  Wolfsberg II Wolfsberger AC II - TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
  Hertha Wels WSC Hertha Wels - Union Gurten Gurten
  SV Ried II SV Ried II - ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
matchday 11 Grecia Municipal Grecia 5:00 PG Santos de Guápiles FC Santos FC
matchday 28 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis postponed FC Kray FC Kray
  VfB Hilden VfB 03 Hilden postponed SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  Union Nettetal SC Union Nettetal postponed TVD Velbert TVD Velbert
  Union Nettetal SC Union Nettetal 2:30 PG TVD Velbert TVD Velbert
  FSV Duisburg FSV Duisburg 3:00 PG SSVg Velbert 02 Velbert 02
  FSV Duisburg FSV Duisburg postponed SSVg Velbert 02 Velbert 02
matchday 18 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 7:00 PTG Slask Wroclaw U19 Slask U19
matchday 4 Southern Southern District 8:00 PTG Eastern SC Eastern
matchday 11 Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 2:30 PG St Joseph's FC St Joseph's FC
matchday 17 Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 6:00 PTG Alashkert Yerevan Alashkert
matchday 1 NSÍ II NSÍ Runavík II 7:00 PG Víkingur Göta II Víkingur II
matchday 17 Inter Allies Inter Allies FC 11:00 PTG Ashanti Gold SC Ashanti Gold
matchday 18 SuperSport Utd. SuperSport United 11:00 PTG TS Galaxy FC TS Galaxy FC
matchday 13 Arambagh KS Arambagh Krira Sangha 5:00 PTG Rahmatganj MFS Rahmatganj
  Saif Sporting Saif Sporting Club Limited 6:00 PTG Brothers Union Brothers Union
Semi-Finals 1st Leg FC Goa FC Goa 10:00 PTG Mumbai City FC Mumbai City
matchday 12 Real Kashmir Real Kashmir FC - Churchill Brothers SC Ch. Brothers
  Mohammedan Mohammedan SC (Kolkata) - TRAU FC TRAU FC
  RoundGlass RoundGlass Punjab FC - Gokulam Kerala FC Gokulam FC

Select date

Player birthdays

Coach birthdays