Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Matches 21/11/2020

hari perlawanan 8
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3:3 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:2 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Bayern Munich Bayern Munich 1:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:2 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 1:1 FC Augsburg FC Augsburg
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 1:3 Karlsruher SC Karlsruher SC
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 1:0 SV Sandhausen SV Sandhausen
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 2:0 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:2 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
hari perlawanan 11
MSV Duisburg MSV Duisburg 0:4 SC Verl SC Verl
 
Hallescher FC Hallescher FC 1:1 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 3:3 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:3 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 0:0 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 0:0 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
hari perlawanan 22 RB Bragantino Red Bull Bragantino 4:0 Esporte Clube Bahia EC Bahia
  Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:0 Associação Desportiva Confiança (SE) Confiança-SE
  EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
  Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 2:1 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo-SP
  Juventude Esporte Clube Juventude 5:0 Paraná Clube Paraná
  Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 1:3 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
  Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:1 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Group 1 Ji-Paraná FC Ji-Paraná Futebol Clube (RO) 1:0 Vilhenense Esportivo Clube Vilhenense
  Galvez EC Galvez Esporte Clube 7:1 Independente Atlético Clube (PA) Independente-PA
Group 3 Guarany-CE Guarany Sporting Club (CE) 0:0 Globo Futebol Clube (RN) Globo FC
  Cajazeirense-PB Atlético Cajazeirense de Desportos (PB) 2:1 Salgueiro Atlético Clube (PE) Salgueiro
  Afogados FC Afogados da Ingazeira 2:1 Campinense Clube (PB) Campinense-PB
Group 4 Jacyobá AC Jacyobá Atlético Clube (AL) 0:6 ABC Futebol Clube (RN) ABC FC
Group 5 União Rond. União Rondonópolis 1:2 Goiânia Esporte Clube (GO) Goiânia EC
  Aparecidense-GO AA Aparecidense (GO) 4:2 Vitória Futebol Clube (ES) Vitória-ES
  Real Noroeste Real Noroeste Capixaba Futebol Clube (ES) 3:1 Esporte Clube Águia Negra (MS) Águia Negra
Group 6 Alagoinhas-BA Alagoinhas Atlético Clube (BA) 1:0 Associação Atlética Caldense (MG) AA Caldense
  Tupynambás Tupynambás Futebol Clube (MG) 1:0 Palmas Futebol e Regatas Palmas
  Brasiliense-DF Brasiliense Futebol Clube (DF) 3:0 Sociedade Esportiva do Gama (DF) SE Gama
Group 7 AA Portuguesa AA Portuguesa (RJ) 0:0 Associação Ferroviária de Esportes (SP) Ferroviária
  Nacional-PR Nacional Atlético Clube (PR) 1:4 Toledo Esporte Clube (PR) Toledo EC
Group 8 Pelotas-RS Esporte Clube Pelotas (RS) 4:3 Grêmio Novorizontino (SP) Novorizontino
  Joinville-SC Joinville Esporte Clube (SC) 2:1 Clube Náutico Marcílio Dias (SC) Marcílio Dias
  São Caetano AD São Caetano (SP) 0:3 Esporte Clube São Luiz (RS) São Luiz-RS
  Tubarão-SC Clube Atlético Tubarão (SC) 1:1 SER Caxias do Sul (RS) Caxias-RS
hari perlawanan 9 Newcastle Newcastle United 0:2 Chelsea FC Chelsea
  Aston Villa Aston Villa 1:2 Brighton & Hove Albion Brighton
hari perlawanan 10 CA Osasuna CA Osasuna 1:1 SD Huesca SD Huesca
  Levante Levante UD 1:1 Elche CF Elche CF
  Villarreal Villarreal CF 1:1 Real Madrid Real Madrid
hari perlawanan 8 Crotone FC Crotone 0:2 SS Lazio Lazio
hari perlawanan 11 Stade Rennais Stade Rennais FC 0:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  Monaco AS Monaco 3:2 Paris Saint-Germain Paris SG
hari perlawanan 12 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen postponed VV Ter Leede Ter Leede
  Staphorst VV Staphorst postponed Harkemase Boys Harkemase Boys
  SteDoCo VV SteDoCo postponed FC Lisse FC Lisse
  DVS '33 DVS '33 Ermelo postponed Sportlust '46 Sportlust '46
  VV Goes VV Goes postponed VVSB Noordwijkerhout VVSB
  ACV Assen ACV Assen postponed Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk postponed HSV Hoek Hoek
  Barendrecht BVV Barendrecht postponed VVOG Harderwijk VVOG
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk postponed VV DOVO Veenendaal DOVO
hari perlawanan 15 Krasnodar FK Krasnodar 1:0 PFK Tambov Tambov
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 2:2 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
hari perlawanan 10 Ak.Cherta U16 Akademia Chertanovo Moskau U16 1:1 Y. Konoplev Football Akademia U16 Konoplev U16
  Ak. Dinamo U16 Akademia Dinamo Moskau U16 2:1 DYuSSh Strogino Moskau U16 Strogino U16
  FShM U16 FShM Moskau U16 3:0 SShOR Zenit St. Petersburg U16 SShOR Zenit U16
  FK Rostov U16 Akademia FK Rostov U16 0:2 Akademia ZSKA Moskau U16 Ak.ZSKA U16
  Ak.Loko U16 Akademia Lokomotiv Moskau U16 1:3 Akademia Zenit St. Petersburg U16 Ak. Zenit U16
  FShM Moskau FShM Moskau 3:0 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
  Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 1:3 Y. Konoplev Football Academy U17 Ak.Konoplev U17
  Akademia Rostov FK Rostov Academy 3:1 Akademia CSKA Moscow Akademia CSKA
  Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 3:1 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
  Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 0:2 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
  Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Academy 0:0 Ural Ekaterinburg II Ural II
  Ufa II FK Ufa II 1:5 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
  Zenit II Zenit St. Petersburg II 1:0 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
  Khimki II FK Khimki II 1:1 Strogino Moskau II Strogino II
  FK Tambov II FK Tambov II 0:3 Spartak Moskow II Spartak II
  Master-Saturn Master-Saturn Egorjevsk 0:3 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
hari perlawanan 11 Dinamo FC Dinamo Bukarest 3:0 FC Voluntari FC Voluntari
  Ac. Clinceni Academica Clinceni 1:0 FC Farul Constanta FC Farul
hari perlawanan 12 Achilles Veen Achilles Veen postponed VV Scherpenzeel Scherpenzeel
  Spijkenisse VV Spijkenisse postponed Achilles '29 Achilles '29
  Rijnvogels FC Rijnvogels postponed VV Rijsoord VV Rijsoord
  SV Poortugaal SV Poortugaal postponed VV Capelle VV Capelle
  Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen postponed DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  Jodan Boys CVV de Jodan Boys postponed FC 's-Gravenzande Gravenzande
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam postponed ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  VV Duno VV Duno Doorwerth postponed VV Smitshoek Smitshoek
hari perlawanan 9 Karagümrük Fatih Karagümrük 1:1 Sivasspor Sivasspor
 
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 1:5 Fenerbahce SK Fenerbahce
  Denizlispor Denizlispor 0:1 Gaziantep FK Gaziantep FK
hari perlawanan 12 Berkum VV Berkum postponed Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  RKAV Volendam RKAV Volendam postponed VV Buitenpost Buitenpost
  VV Eemdijk VV Eemdijk postponed SC Genemuiden Genemuiden
  Swift AVV Swift postponed NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  DETO VV DETO Twenterand postponed SDC Putten SDC Putten
  SV Urk SV Urk postponed ASV De Dijk De Dijk
  ONS Sneek ONS Sneek postponed VV Noordscheschut Noordscheschut
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen postponed AZSV Aalten AZSV Aalten
hari perlawanan 15 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 3:1 Ross County FC Ross County
  Livingston FC Livingston FC 0:1 St. Mirren FC St. Mirren
  Dundee United Dundee United FC 2:1 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  St. Johnstone St. Johnstone FC 1:1 Motherwell FC Motherwell FC
  Hibernian FC Hibernian FC 2:2 Celtic FC Celtic
hari perlawanan 10 Rukh Lviv Rukh Lviv 0:0 FK Mariupol FK Mariupol
  Ingulets Ingulets Petrove 0:2 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 1:1 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
hari perlawanan 9 PAS Lamia PAS Lamia 1964 2:2 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  Atromitos Athen Atromitos Athen 2:2 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
hari perlawanan 13 Standard Liège Standard Liège 2:2 KAS Eupen KAS Eupen
hari perlawanan 11 Club NXT Club NXT 2:0 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
hari perlawanan 8 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:3 FK Jablonec FK Jablonec
  Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav 4:1 FK Pardubice FK Pardubice
  Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 3:0 MFK Karvina MFK Karvina
  Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 2:0 FK Teplice FK Teplice
hari perlawanan 9 Lyngby BK Lyngby BK 1:1 AC Horsens AC Horsens
hari perlawanan 20 Internacional FK Internacional Beograd U17 1:3 FK Kiker Kraljevo U17 Kiker U17
  Teleoptik U17 FK Teleoptik Zemun U17 1:1 FK Radnicki Nis U17 Radnicki N U17
  Macva U17 FK Macva Sabac U17 0:4 Graficar Belgrad U17 Graficar U17
  Rad Belgrad U19 FK Radnicki Belgrad U19 1:2 Graficar Belgrad U19 Graficar U19
  Trayal U19 FK Trayal Kruševac U19 1:6 FK Partizan Belgrade U19 Partizan U19
hari perlawanan 15 Mladost FK Mladost Lucani 1:1 FK Cukaricki Cukaricki
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 1:3 FK Spartak Subotica Spartak
  Radnik FK Radnik Surdulica 3:0 FK Macva Sabac Macva
  FK Indjija FK Indjija 1:0 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  Vozdovac FK Vozdovac 1:1 FK Novi Pazar Novi Pazar
  Napredak FK Napredak Krusevac 2:1 FK TSC Backa Topola FK TSC
  Partizan FK Partizan Belgrade 1:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
hari perlawanan 12 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 2:2 NK Varazdin NK Varazdin
  HNK Sibenik HNK Sibenik 1:3 HNK Gorica HNK Gorica
  NK Osijek NK Osijek 2:0 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
hari perlawanan 9 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 3:2 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
hari perlawanan 13 Slavia Sofia Slavia Sofia 0:0 Etar Veliko Tarnovo FC Etar
hari perlawanan 14 Strumska Slava Strumska Slava 3:3 PFC Litex Lovech Litex Lovech
  Hebar P. Hebar Pazardzhik 2:0 PFC Minyor Pernik Minyor Pernik
  FC Sozopol FC Sozopol 3:3 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
hari perlawanan 12 NK Bravo NK Bravo 1:2 NK Maribor NK Maribor
hari perlawanan 11 Kisvárda Kisvárda FC 3:1 Paksi FC Paksi FC
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 3:0 Budafoki MTE Budafoki MTE
hari perlawanan 14 Pohronie FK Pohronie 3:3 Spartak Trnava Spartak Trnava
  SKF Sered SKF Sered 0:0 MFK Ruzomberok Ruzomberok
  Michalovce Zemplin Michalovce 0:1 FK Senica FK Senica
  MSK Zilina MSK Zilina 2:0 AS Trencin AS Trencin
hari perlawanan 27 SpVgg Landshut SpVgg Landshut postponed TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
hari perlawanan 16 TSV Essingen TSV Essingen postponed SV Fellbach SV Fellbach
  Türkspor Türkspor Neu-Ulm postponed VfL Pfullingen VfL Pfullingen
  TSG Tübingen TSG Tübingen postponed TSV Crailsheim TSV Crailsheim
  Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 postponed FC Holzhausen FC Holzhausen
  Sindelfingen VfL Sindelfingen postponed SKV Rutesheim SKV Rutesheim
  FC Wangen 05 FC Wangen 05 postponed 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
  L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen postponed VfB Neckarrems VfB Neckarrems
  Friedrichshafen VfB Friedrichshafen postponed 1.FC Normannia Gmünd Norm. Gmünd
  TSV Berg TSV Berg postponed FSV Hollenbach FSV Hollenbach
  Heimerdingen TSV Heimerdingen postponed TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
hari perlawanan 14 SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim postponed SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  SV Bühlertal SV Bühlertal postponed Offenburger FV Offenburger FV
  FC Teningen FC Teningen postponed SC Durbachtal SC Durbachtal
  FC Denzlingen FC Denzlingen postponed SV Weil 1910 SV Weil
  Kehler FV Kehler FV 07 postponed SC Lahr SC Lahr
hari perlawanan 6 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 9:00 PTG SC Peckeloh SC Peckeloh
Group 1 Arsenal Sarandí Arsenal Fútbol Club 2:3 Club Atlético Unión CA Unión
Group 3 CA Banfield Club Atlético Banfield 0:2 Club Atlético River Plate River Plate
Group 4 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 1:2 Club Atlético Lanús Lanús
hari perlawanan 1 Llaneros FC Llaneros FC 1:2 AD Union Magdalena Union Magdalena
  Cortuluá Cortuluá 3:2 Bogotá FC Bogotá FC
hari perlawanan 28 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 5:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Oita Trinita Oita Trinita 1:0 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:2 Sagan Tosu Sagan Tosu
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:3 Kashima Antlers Kashima Antlers
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 0:1 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 3:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
hari perlawanan 35 Omiya Ardija Omiya Ardija 0:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:0 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:1 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Ehime FC Ehime FC 0:1 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1:1 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:2 Albirex Niigata Albirex Niigata
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 1:0 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  FC Ryukyu FC Ryukyu 1:1 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Tochigi SC Tochigi SC 1:3 Mito HollyHock Mito HollyHock
hari perlawanan 29 FC Gifu FC Gifu 2:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
hari perlawanan 14 Sony Sendai Sony Sendai 1:4 Honda Lock Honda Lock
  Matsue City Matsue City 0:0 Honda FC Honda FC
  Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 0:4 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
  Suzuka PG Suzuka Point Getters 2:2 Verspah Oita Verspah Oita
Group A Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata 1:1 FC Kariya FC Kariya
  H. Tokachi SE Hokkaido Tokachi Sky Earth 0:1 Tochigi City Tochigi City
hari perlawanan 3 Bylis Ballsh KF Bylis Ballsh 0:2 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
  KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 1:1 FK Apolonia FK Apolonia
  KF Vllaznia KF Vllaznia 3:2 KF Tirana KF Tirana
  FK Partizani FK Partizani 0:0 KF Laçi KF Laçi
  KF Teuta KF Teuta 0:0 FK Kukësi FK Kukësi
hari perlawanan 17 Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 6:0 FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
  FK MDK U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 1:1 FK Olimpik Sarajevo U17 Olimpik U17
  Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 1:1 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
  Velez U17 FK Velez Mostar U17 1:2 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
hari perlawanan 15 FK Tuzla City FK Tuzla City 1:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
  Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 2:2 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
hari perlawanan 21 Cobreloa Deportes Cobreloa 2:0 AC Barnechea AC Barnechea
hari perlawanan 6 Fujairah SC Al-Fujairah SC 1:0 Hatta Club Hatta Club
  Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 2:1 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
  Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 2:0 Khor Fakkan Khor Fakkan
  Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 3:0 Ajman Club Ajman Club
hari perlawanan 8 Zamora FC Zamora FC 1:3 Caracas FC Caracas FC
  Gran Valencia Gran Valencia FC 0:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
Quarter-Finals El Ahly El Ahly Cairo 2:1 Asmadat Abou Kheir A. Abou Kheir
hari perlawanan 16 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1:0 FC Dila Gori FC Dila
  FC Telavi FC Telavi 1:1 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
  Saburtalo FC Saburtalo 1:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Semi-Finals Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 1:0 Gangneung Citizen Gangneung Cit.
hari perlawanan 27 Seoul E-Land Seoul E-Land 1:1 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
  Gyeongnam FC Gyeongnam FC 1:0 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
hari perlawanan 5 Falkirk FC Falkirk FC 1:0 Cove Rangers FC Cove Rangers
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 1:3 Airdrieonians FC Airdrieonians
  Partick Thistle Partick Thistle FC 2:0 East Fife FC East Fife
  Clyde FC Clyde FC 3:2 Montrose FC Montrose
  Peterhead FC Peterhead FC 1:0 Dumbarton FC Dumbarton FC
hari perlawanan 14 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 2:1 Cefn Druids AFC Cefn Druids
  Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 0:1 The New Saints FC The New Saints
  Haverfordwest Haverfordwest County 0:3 Flint Town United Flint Town Utd.
  Barry Town Barry Town United FC 0:0 Newtown AFC Newtown
hari perlawanan 10 Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 3:2 SV Horn SV Horn
  FC Liefering FC Liefering 6:1 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
  SKU Amstetten SKU Amstetten 1:2 Young Violets Austria Wien Young Violets
  SV Lafnitz SV Lafnitz 3:0 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 2:1 Floridsdorfer AC FAC
 
A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 1:1 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  Juniors OÖ FC Juniors OÖ 0:3 FC Dornbirn FC Dornbirn
hari perlawanan 12 Coventry Coventry City 0:0 Birmingham City Birmingham
  Bournemouth AFC Bournemouth 4:2 Reading FC Reading
  Bristol City Bristol City 1:0 Derby County Derby
  Preston Preston North End 1:0 Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Wycombe Wycombe Wanderers 0:0 Brentford FC Brentford
  Luton Luton Town 1:1 Blackburn Rovers Blackburn
 
QPR Queens Park Rangers 1:1 Watford FC Watford
  Middlesbrough Middlesbrough FC 0:1 Norwich City Norwich
  Stoke City Stoke City 4:3 Huddersfield Town Huddersfield
  Barnsley FC Barnsley FC 2:0 Nottingham Forest Nottm Forest
  Millwall Millwall FC 1:1 Cardiff City Cardiff
 
Swansea Swansea City 1:0 Rotherham United Rotherham
hari perlawanan 5 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:2 Annan Athletic FC Annan Athletic
  Stirling Stirling Albion FC 1:2 Elgin City FC Elgin City
  Edinburgh City Edinburgh City FC 0:1 Stranraer FC Stranraer
  Queen's Park Queen's Park FC 3:0 Brechin City FC Brechin City
Group E FC Seoul FC Seoul 1:2 Beijing Guoan BJ Guoan
Group F Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 3:1 Shanghai Shenhua SH Shenhua
First Round Pamandzi SC Pamandzi SC 0:2 FC Mtsapéré FC Mtsapéré
hari perlawanan 7 River Plate River Plate Asunción 1:2 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
  CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 2:2 Club Libertad Asunción Libertad
hari perlawanan 28 Kuressaare FC Kuressaare 0:3 JK Trans Narva JK Trans Narva
  Kalev Kalev Tallinn 0:2 Tallinn JK Legion TJK Legion
hari perlawanan 30 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 0:5 FC Nomme United Nomme United
  JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 0:4 JK Vändra Vaprus Vändra Vaprus
  Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 2:0 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
  Maardu LM Maardu Linnameeskond 3:5 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
  FC Elva FC Elva 0:0 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
  JK Tabasalu JK Tabasalu 1:5 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
  FC Helios Voru FC Helios Voru 5:1 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
  Keila JK Keila JK 3:3 Kalju FC U21 Kalju FC U21
hari perlawanan 2 Team Wellington Team Wellington 2:1 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
  Waitakere Utd. Waitakere United 1:4 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
hari perlawanan 7 Ayacucho FC Ayacucho FC 3:1 Cusco FC Cusco FC
  Cienciano Club Cienciano 1:0 Club Atlético Grau Atlético Grau
  Sport. Cristal Club Sporting Cristal 2:2 Universitario de Deportes Universitario
Quarter-Finals Finn Harps Finn Harps 2:3 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
  Bohemians Bohemian Football Club Dublin 1:4 Dundalk FC Dundalk FC
hari perlawanan 12 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 1:1 Rayong FC Rayong FC
  BG Pathum Utd. BG Pathum United 2:1 Chonburi FC Chonburi FC
  Trat FC Trat FC 2:3 True Bangkok United Bangkok Utd.
hari perlawanan 14 Customs Utd. MOF Customs United 2:0 Navy FC Navy FC
  Lampang FC Lampang FC 1:0 Chiangmai FC Chiangmai FC
  Udon Thani FC Udon Thani FC 1:1 Nongbua Pitchaya FC Nongbua FC
  Khon Kaen Utd. Khon Kaen United 1:2 Phrae United Phrae Utd.
  Chainat FC Chainat Hornbill FC 4:1 Grand Andaman Ranong United Ranong Utd.
hari perlawanan 12 Geylang Geylang International 2:0 Hougang United FC Hougang Utd.
  Balestier Khals Balestier Khalsa 1:2 Garena Young Lions Young Lions
hari perlawanan 13 Gillingham FC Gillingham FC 1:1 Charlton Athletic Charlton
  Fleetwood Fleetwood Town 5:1 Plymouth Argyle Plymouth
  Portsmouth Portsmouth FC 4:1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Accrington Accrington Stanley 0:0 Lincoln City Lincoln City
  Ipswich Ipswich Town 2:1 Shrewsbury Town Shrewsbury
  Rochdale Rochdale AFC 0:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Burton Albion Burton Albion 1:3 Northampton Town Northampton
  MK Dons Milton Keynes Dons 1:3 Hull City Hull City
  Swindon Town Swindon Town 1:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
  Doncaster Doncaster Rovers 1:1 Sunderland AFC Sunderland
  Peterborough Peterborough United 1:2 Blackpool FC Blackpool
  Wigan Wigan Athletic 1:2 Oxford United Oxford United
  Mansfield Town Mansfield Town 1:1 Colchester United Colchester Utd.
  Crawley Town Crawley Town 0:3 Carlisle United Carlisle United
  Barrow Barrow AFC 2:2 Forest Green Rovers Forest Green
  Newport County Newport County 1:0 Port Vale FC Port Vale
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers 5:0 Grimsby Town Grimsby Town
  Cheltenham Cheltenham Town 3:0 Walsall FC Walsall
  Salford Salford City 3:0 Bradford City Bradford
  Exeter City Exeter City 1:2 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 1:1 Morecambe FC Morecambe FC
  Leyton Orient Leyton Orient 3:0 Harrogate Town Harrogate Town
  Stevenage Stevenage FC 1:2 Bolton Wanderers Bolton
hari perlawanan 10 Halifax Town FC Halifax Town 1:2 Torquay United Torquay
  Wrexham Wrexham AFC 1:0 Aldershot Town Aldershot
  King's Lynn King's Lynn Town 10:00 PTG Dover Athletic Dover Athletic
  Yeovil Town Yeovil Town 1:3 Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Boreham Wood Boreham Wood FC 0:1 Altrincham FC Altrincham
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 2:2 Bromley FC Bromley
  Chesterfield FC Chesterfield FC 2:3 Notts County Notts County
  Woking Woking FC 4:1 Barnet FC Barnet
hari perlawanan 7 Ballymena Ballymena United 2:0 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Crusaders Crusaders FC 3:1 Dungannon Swifts Dungannon
  Larne FC Larne FC 1:0 Cliftonville FC Cliftonville
  Linfield Linfield FC 2:0 Glenavon FC Glenavon
hari perlawanan 8 Frosinone Frosinone Calcio 0:2 Cosenza Calcio Cosenza
  Brescia Brescia Calcio 2:2 Venezia FC Venezia
  SPAL SPAL 2:0 Delfino Pescara 1936 Pescara
  Cittadella AS Cittadella 2:2 FC Empoli FC Empoli
  Lecce US Lecce 7:1 AC Reggiana 1919 Reggiana
  Pordenone Pordenone Calcio 1:1 AC Monza Monza
hari perlawanan 12 Renate AC Renate 2:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Perugia AC Perugia Calcio 0:0 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Juve Stabia SS Juve Stabia 2:0 US Viterbese 1908 Viterbese
hari perlawanan 13 Alcorcón AD Alcorcón 1:0 CD Lugo CD Lugo
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 1:2 Girona FC Girona
  Málaga CF Málaga CF 1:2 CD Leganés CD Leganés
  CD Mirandés CD Mirandés 4:1 FC Cartagena FC Cartagena
hari perlawanan 11 AC Le Havre AC Le Havre 1:2 SM Caen SM Caen
hari perlawanan 3 Annecy FC Annecy FC 1:0 FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
  Quevilly Rouen Quevilly Rouen Métropole 2:0 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
hari perlawanan 6 FC Sète 34 FC Sète 34 1:1 Red Star FC Red Star FC
hari perlawanan 10 Lyon La Duchère Lyon - La Duchère 0:0 SO Cholet SO Cholet
hari perlawanan 23 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 0:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
  Enisey Enisey Krasnoyarsk 1:0 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
  Akron Togliatti Akron Togliatti 0:1 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
  Veles Moscow Veles Moscow 1:0 Volgar Astrakhan Volgar
  Spartak 2 Spartak 2 Moscow 1:2 Tom Tomsk Tom Tomsk
  Alania Vl. Alania Vladikavkaz 2:1 FK Orenburg Orenburg
  Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 1:3 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
  Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 3:0 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
  Chertanovo Chertanovo Moscow 0:1 Irtysh Omsk Irtysh Omsk
  Baltika Baltika Kaliningrad 0:0 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
hari perlawanan 13 Unirea Slobozia AFC Unirea 04 Slobozia 0:0 FC U Craiova 1948 FC U Craiova
  Concordia Concordia Chiajna 2:1 Dunarea Calarasi D. Calarasi
  Metaloglobus FC Metaloglobus Bucharest 2:0 ACS Fotbal Comuna Recea Comuna Recea
  CS Mioveni CS Mioveni 1:1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
  Pandurii Pandurii Targu Jiu 2:1 CSM Slatina CSM Slatina
  U. Constanta Unirea Constanta 1:0 CSM Resita CSM Resita
  AFC Turris AFC Turris-Oltul Turnu Magurele 0:0 ACS Viitorul P. Targu Jiu Viitorul Tg.Jiu
  SSU Poli SSU Politehnica Timisoara 1:0 Petrolul Ploiesti Petrolul
hari perlawanan 16 FC Tuapse FC Tuapse 2:4 Dinamo Stavropol Din. Stavropol
  Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 1:1 Anzhi Makhachkala Anzhi
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 0:3 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
  Forte Taganrog Forte Taganrog 0:0 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
hari perlawanan 13 FC Volendam FC Volendam 1:1 TOP Oss TOP Oss
  Excelsior Excelsior Rotterdam 4:1 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
  NEC Nijmegen NEC Nijmegen 1:1 Roda JC Kerkrade Roda JC
  Utrecht U21 FC Utrecht U21 2:1 Helmond Sport Helmond Sport
  FC Den Bosch FC Den Bosch 2:2 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
  MVV Maastricht MVV Maastricht 3:3 PSV Eindhoven U21 PSV U21
  FC Eindhoven FC Eindhoven 2:4 NAC Breda NAC Breda
  Almere City Almere City FC 3:0 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Third Round Feirense CD Feirense 0:1 Amora FC Amora FC
  Leiria União de Leiria 1:0 Portimonense Futebol SAD Portimonense
  Oriental Dragon Oriental Dragon 3:4 on pens Leixões SC Leixões
  Oriental Clube Oriental Lissabon 0:3 FC Famalicão Famalicão
  Montalegre CD Cultural de Montalegre 2:3 Académico Viseu FC Académico Viseu
  Fabril Barreiro GD Fabril Barreiro 0:2 FC Porto FC Porto
  Marinhense AC Marinhense 4:6 on pens CD Cova Piedade Cova Piedade
hari perlawanan 9 Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 1:3 CS Marítimo U23 Marítimo U23
  Rio Ave U23 Rio Ave FC U23 2:3 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
  Braga U23 SC Braga U23 2:1 Boavista Porto FC U23 Boavista U23
  Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 2:0 FC Famalicão U23 Famalicão U23
  Benfica U23 SL Benfica U23 1:0 Portimonense SC U23 Portimonense 23
hari perlawanan 5 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 2:1 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
  Ayr United Ayr United FC 2:0 Dundee FC Dundee FC
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 2:0 Raith Rovers FC Raith Rovers
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 2:0 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Arbroath Arbroath FC 0:0 Greenock Morton FC Morton
hari perlawanan 10 Altinordu Altinordu FK 1:0 Istanbulspor Istanbulspor
  Boluspor Boluspor 2:0 Ankaraspor Ankaraspor
  Bursaspor Bursaspor 1:0 Adanaspor Adanaspor
  Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 2:2 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
  FC Winterthur FC Winterthur 1:1 SC Kriens SC Kriens
Fortuna Narodni liga FNL
hari perlawanan 8 Vysehrad FC Slavoj Vysehrad 0:2 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
  Chrudim MFK Chrudim 1:2 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
  Hradec Kralove FC Hradec Kralove 5:1 FK Usti nad Labem Usti nad Labem
  FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 1:2 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
hari perlawanan 12 Viborg FF Viborg FF 2:1 Hobro IK Hobro IK
  Kolding IF Kolding IF 1:2 FC Fredericia FC Fredericia
  Silkeborg IF Silkeborg IF 3:3 FC Helsingör FC Helsingör
  Hvidovre Hvidovre IF 2:0 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
hari perlawanan 25 Stabæk Fotball Stabæk Fotball 0:3 Molde FK Molde
hari perlawanan 28 Strømmen IF Strømmen IF 3:1 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  Kongsvinger Kongsvinger IL 3:2 Stjördals Blink IL Stjördals B.
  Øygarden FK Øygarden FK 2:1 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  Sogndal IL Sogndal IL 2:1 Grorud IL Grorud IL
  Ranheim IL Ranheim IL 1:1 Hamarkameratene HamKam
hari perlawanan 7 Bryne FK Bryne FK 2:1 Egersunds IK Egersund
  Vard Vard Haugesund 0:1 Arendal Fotball Arendal Fotball
hari perlawanan 16 FK Zemun FK Zemun 1:2 FK Loznica FK Loznica
  Graficar Graficar Belgrad 5:1 FK Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 0:1 Zeleznicar Pancevo Zelez. Pancevo
  Borac Cacak FK Borac 1926 Cacak 1:2 FK Kolubara Lazarevac Kolubara
hari perlawanan 14 Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 2:5 NK BSK Bijelo Brdo Bijelo Brdo
  NK Dugopolje NK Dugopolje 1:0 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
  Kustos. Zagreb NK Kustosija Zagreb 2:1 NK Opatija NK Opatija
hari perlawanan 13 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0 Widzew Lodz Widzew Lodz
  Resovia Resovia Rzeszów 1:2 Arka Gdynia Arka Gdynia
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 0:1 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
hari perlawanan 17 Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0:1 GKS Wikielec GKS Wikielec
  KS Wasilków KS Wasilków 3:0 Olimpia Zambrow O. Zambrow
  Legia II Legia Warsaw II 5:0 Huragan Morag Huragan Morag
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa 3:1 RKS Radomsko RKS Radomsko
  Bron Radom Bron Radom 2:2 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki 0:2 KS Kutno KS Kutno
  Znicz Biala P. Znicz Biala Piska 2:2 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  Blonianka Blonianka Blonie 1:2 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  C. Elblag Concordia Elblag 0:0 Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
hari perlawanan 11 Kotwica Kotwica Kolobrzeg 1:1 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
hari perlawanan 16 Radunia Stezyca Radunia Stezyca 2:1 Elana Torun Elana Torun
hari perlawanan 17 Unia Janikowo Unia Janikowo 0:2 Swit Szczecin Swit Szczecin
hari perlawanan 18 Foto-Higiena Foto-Higiena Gac 2:0 Rekord Bielsko-Biala Rekord B-B
  M. Legnica II Miedz Legnica II 2:2 MKS Kluczbork MKS Kluczbork
  ROW Rybnik ROW 1964 Rybnik 0:2 Polonia Bytom Polonia Bytom
  Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice 3:1 Warta Gorzow Wielkopolski Warta Gorzow
  Stal Brzeg Stal Brzeg 1:0 Zaglebie Lubin II Lubin II
  Goczalkowice LKS Goczalkowice-Zdroj 2:1 Ruch Chorzow Ruch Chorzow
  Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry 0:0 Piast Zmigrod Piast Zmigrod
  Gornik II Gornik Zabrze II 3:2 Polonia-Stal Swidnica Polonia-Stal
hari perlawanan 21 Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 1:3 Stal Krasnik Stal Krasnik
  Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 1:2 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
  Korona Kielce II Korona Kielce II 3:4 KS Wiazownica KS Wiazownica
  Hetman Zamosc Hetman Zamosc 1:3 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
  Wisloka Debica Wisloka Debica 1:1 Lewart Lubartów Lewart Lubartów
  Avia Swidnik Avia Swidnik 1:1 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 2:1 Podhale Nowy Targ NKP Podhale
  KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 1:0 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Chelmianka Chelmianka Chelm 4:2 Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
hari perlawanan 28 Dalkurd Dalkurd FF 0:1 Trelleborgs FF Trelleborg
  Ljungskile Ljungskile SK 0:1 Jönköpings Södra IF Jönköping
  GAIS GAIS Göteborg 0:1 Östers IF Östers IF
  AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna 2:0 Degerfors IF Degerfors
  Norrby Norrby IF 6:0 Umeå FC Umeå FC
  GIF Sundsvall GIF Sundsvall 0:6 Halmstads BK Halmstads BK
hari perlawanan 19 Shakhter K. Shakhter Karaganda 3:1 FC Astana FC Astana
  Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 0:1 FK Taraz Taraz
  Ordabasy Ordabasy Shymkent 0:3 Kaysar Kyzylorda Kaysar
  Kairat Almaty Kairat Almaty 2:3 Qyzyljar SK Petropavlovsk Qyzyljar
  Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau 2:1 Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
hari perlawanan 14 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 0:3 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
  FK Jezero FK Jezero 0:0 FK Podgorica FK Podgorica
  Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 0:1 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
  FK Iskra FK Iskra Danilovgrad 1:1 OFK Titograd OFK Titograd
  B. Podgorica Buducnost Podgorica 2:1 OFK Petrovac OFK Petrovac
hari perlawanan 9 Reading U18 Reading FC U18 1:2 West Ham United U18 West Ham U18
  Arsenal U18 Arsenal FC U18 0:0 Fulham FC U18 Fulham U18
  Stoke U18 Stoke City U18 0:1 Manchester United U18 Man Utd U18
  Spurs U18 Tottenham Hotspur U18 7:0 Southampton FC U18 Southampton U18
  Everton U18 Everton FC U18 3:0 Derby County U18 Derby U18
  Chelsea U18 Chelsea FC U18 2:4 Aston Villa U18 Aston Villa U18
  Liverpool U18 Liverpool FC U18 5:0 Leeds United U18 Leeds U18
  Leicester U18 Leicester City U18 1:3 West Bromwich Albion U18 West Brom U18
  Burnley U18 Burnley FC U18 0:0 Middlesbrough FC U18 Boro U18
  Norwich U18 Norwich City U18 1:1 Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
  Newcastle U18 Newcastle United U18 5:0 Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
  Liverpool U23 Liverpool FC U23 0:0 Southampton FC B Southampton B
hari perlawanan 7 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 0:0 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
  Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 2:0 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
hari perlawanan 14 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 2:1 Stal Rzeszow Stal Rzeszow
hari perlawanan 5 Valladolid B Real Valladolid B 1:1 Cultural Leonesa CyD Leonesa
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 0:0 CD Numancia CD Numancia
  Sporting B Sporting de Gijón B 2:2 CD Lealtad CD Lealtad
  CD Ebro CD Ebro 2:1 CD Tudelano CD Tudelano
hari perlawanan 6 Atzeneta UE Atzeneta UE 1:1 Villarreal CF B Villarreal CF B
hari perlawanan 5 Córdoba CF Córdoba CF 1:2 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  Betis B Betis Deportivo Balompié 1:1 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
hari perlawanan 16 Schalke 04 II FC Schalke 04 II 1:5 Borussia Dortmund II B. Dortmund II
  SV Straelen SV Straelen 0:4 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
  SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 2:2 FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
 
Alem. Aachen Alemannia Aachen 0:0 1.FC Köln II 1.FC Köln II
  B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 2:0 Bonner SC Bonner SC
  Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:0 Sportfreunde Lotte SF Lotte
  RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 1:1 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
  M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 0:0 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  VfB Homberg VfB Homberg 0:4 Rot-Weiss Essen RW Essen
 
Preußen Münster Preußen Münster 2:1 Fortuna Düsseldorf II Düsseldorf II
hari perlawanan 10 FC Kufstein FC Kufstein 8:00 PTG SV Wörgl SV Wörgl
hari perlawanan 16 FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II postponed SC Schwaz Schwaz
hari perlawanan 14 Röthis SC Röthis postponed VfB Hohenems Hohenems
hari perlawanan 13 Hellerup IK Hellerup IK 1:2 Nyköbing FC Nyköbing FC
  SfB - Oure FA Svendborg fB - Oure FA 3:5 BK Frem BK Frem
  FA 2000 FA 2000 1:1 Roskilde KFUM Roskilde KFUM
  Middelfart Middelfart Boldklub 3:4 Aarhus Fremad Aarhus Fremad
  Hilleröd F Hilleröd Fodbold 1:4 Vanlöse IF Vanlöse IF
  VSK Aarhus VSK Aarhus 3:1 Boldklubben af 1893 B.93
  Holbaek B&I Holbaek B&I 3:1 Brabrand IF Brabrand IF
  Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 3:3 Naestved Boldklub Naestved BK
Play Off 2st leg BJ Chengfeng Beijing Chengfeng (1995-2020) 1:1 Jiangxi Beidamen JX Beidamen
hari perlawanan 17 SGV Freiberg SGV Freiberg