Untuk menggunakan laman web ini, sila aktifkan Javascript.

Matches 20/04/2002

hari perlawanan 32
FC St. Pauli FC St. Pauli 0:4 Hamburger SV Hamburger SV
 
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 1:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
Bayern Munich Bayern Munich 3:0 Hertha BSC Hertha BSC
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 2:1 1. FC Köln 1. FC Köln
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 4:0 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:2 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 2:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 0:2 SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:2 Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 1:1 VfL Bochum VfL Bochum
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 1:2 Alemannia Aachen Alem. Aachen
  Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 3:3 SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
Korea Selatan Korea Selatan 2:0 Costa Rica Costa Rica
hari perlawanan 36
Chelsea Chelsea FC 0:3 Manchester United Man Utd
  Bolton Bolton Wanderers 1:1 Tottenham Hotspur Spurs
  Middlesbrough Middlesbrough FC 1:3 Blackburn Rovers Blackburn
  West Ham West Ham United 3:0 Sunderland AFC Sunderland
  Newcastle Newcastle United 3:0 Charlton Athletic Charlton
  Leeds Leeds United 0:1 Fulham FC Fulham
 
Liverpool Liverpool FC 2:0 Derby County Derby
 
Leicester Leicester City 2:2 Aston Villa Aston Villa
hari perlawanan 32
SV Ried SV Ried 0:2 Schwarz-Weiß Bregenz SW Bregenz
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 2:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 0:1 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  FC Kärnten FC Kärnten 2:2 Austria Vienna Austria Vienna
hari perlawanan 8 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 1:1 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
  Spartak V. Spartak Vladikavkaz 1:1 Anzhi Makhachkala Anzhi
  Dynamo Moscow Dynamo Moscow 0:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
  Uralan Uralan Elista 2:0 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
  Saturn Saturn Ramenskoe 0:0 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
  Sokol Saratov Sokol Saratov 1:2 FK Rostov Rostov
hari perlawanan 32
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 2:2 Servette FC Servette FC
 
FC Sion FC Sion 0:3 FC Basel 1893 FC Basel
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 0:1 FC Zürich FC Zürich
  Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1:2 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
hari perlawanan 27 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
  Sparta Praha AC Sparta Praha 2:3 FK Teplice FK Teplice
hari perlawanan 25 Wisla Kraków Wisla Kraków 4:1 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  Odra Wodzislaw Odra Wodzislaw Slaski 3:1 Ruch Chorzow Ruch Chorzow
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:1 KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 3:1 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
  Widzew Lodz Widzew Lodz 1:1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Grodzisk
  RKS Radomsko RKS Radomsko 0:3 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
hari perlawanan 30 NS Mura NS Mura 2:0 NK Celje NK Celje
  NK Triglav NK Triglav Kranj 2:1 NK Korotan Prevalje NK Korotan
  NK Domzale NK Domzale 2:3 ND Gorica ND Gorica
  NK Smartno 1928 NK Smartno 1928 0:0 NK Maribor NK Maribor
  FC Koper FC Koper 3:1 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 0:3 ND Primorje ND Primorje
  PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 1:1 Cherno More Varna Cherno More
  FC Belasitsa FC Belasitsa Petrich 0:2 Marek 1915 Dupnitsa Marek Dupnitsa
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 1:0 Spartak Varna Spartak Varna
  Spartak Pleven OFK Spartak Pleven 3:1 Chernomorets 1919 Burgas Chern. Burgas
hari perlawanan 5 FC Dallas FC Dallas 1:1 AET Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Columbus Crew Columbus Crew 0:2 New England Revolution Revolution
  Quakes San Jose Earthquakes 2:0 Colorado Rapids Colorado
  Red Bulls New York Red Bulls 0:2 Chicago Fire FC Chicago Fire
  D.C. United D.C. United 2:1 AET Sporting Kansas City Sporting KC
hari perlawanan 10 Etoile Carouge Etoile Carouge FC 2:0 Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  SC Kriens SC Kriens 1:2 FC Baden FC Baden
  AC Bellinzona AC Bellinzona 0:1 FC Vaduz FC Vaduz
  Concordia FC Concordia Basel 1:1 FC Locarno FC Locarno
  Omiya Ardija Omiya Ardija 0:0 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0:1 Oita Trinita Oita Trinita
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 3:0 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:3 Albirex Niigata Albirex Niigata
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 4:0 Mito HollyHock Mito HollyHock
  Yokohama FC Yokohama FC 1:2 Sagan Tosu Sagan Tosu
hari perlawanan 7 Gamba Osaka Gamba Osaka 3:0 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:3 Kashima Antlers Kashima Antlers
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:3 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2:1 AET Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:0 AET Vissel Kobe Vissel Kobe
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 0:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
hari perlawanan 3 Jatco SC Jatco SC (-2002) 0:0 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Shizuoka Sangyo Shizuoka Sangyo University 1:2 Gainare Tottori Gainare Tottori
hari perlawanan 19 Sohag FC Sohag FC 0:1 Ismaily SC Ismaily
  Qanah Qanah FC 1:2 Baladiya Mahalla Baladiya
  El Mokawloon El Mokawloon SC 2:1 Zamalek SC Zamalek
  Mahalla Ghazl Mahalla 1:0 Mansoura SC Mansoura
hari perlawanan 21 ES Zarzis ES Zarzis 3:0 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
  Esperance Esperance Tunis 3:2 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
  US Monastir US Monastir 3:1 Club Africain Tunis Club Africain
  Olympique Beja Olympique Beja 1:1 Club Olympique de Transports CO Transports
  Stade Tunisien Stade Tunisien 4:1 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
  CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 2:2 CO Medenine CO Medenine
Group A Jeonbuk Hyundai Jeonbuk Hyundai Motors 2:2 Seongnam FC Seongnam FC
Group B Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 0:1 AET Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
hari perlawanan 28 Bad Bleiberg BSV Bad Bleiberg 4:0 SC Austria Lustenau A. Lustenau
 
LASK LASK 3:1 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
  SV Wörgl SV Wörgl 0:1 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
  FC Lustenau FC Lustenau 1:4 SV Mattersburg SV Mattersburg
hari perlawanan 9 Balest. Central Balestier Central 0:2 Sembawang Rangers Sembawang
  Woodlands Woodlands Wellington 1:4 Geylang International Geylang
hari perlawanan 32 Reggina Reggina 1914 0:1 Modena FC 2018 Modena
hari perlawanan 5 Amkar Perm Amkar Perm 2:1 Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar
hari perlawanan 32 FC Eindhoven FC Eindhoven 1:1 FC Emmen FC Emmen
  Telstar SC Telstar 1:5 SC Veendam Veendam
  Braga SC Braga 0:4 FC Porto FC Porto
  Boavista Boavista FC 1:2 Varzim SC Varzim
hari perlawanan 29 H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 2:2 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
  H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 1:0 Beitar Jerusalem B. Jerusalem
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 2:2 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
  H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 0:0 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
hari perlawanan 22 St. Florian Union St. Florian 4:2 ASK Voitsberg Voitsberg
hari perlawanan 23
Vienna First Vienna FC 2:0 ASK Baumgarten Baumgarten
  Eisenstadt SC Eisenstadt 0:2 FC Waidhofen/Ybbs Waidhofen
  Kremser SC Kremser SC 1:1 SV Hundsheim Hundsheim
  Zwettl SC Zwettl 1:1 ASKÖ Klingenbach Klingenbach
  FC Stadlau FC Stadlau 3:0 SV Schwechat SV Schwechat
  SV Neuberg SV Neuberg 0:1 Wiener Sport-Club Wiener SC
hari perlawanan 22
WSG Tirol WSG Tirol 1:2 SV Hall Hall
  FC Puch FC Puch 3:2 SVG Reichenau Reichenau
  V. Bregenz Viktoria Bregenz 0:2 Red Bull Juniors Salzburg RB Juniors
  FC Kufstein FC Kufstein 2:1 Salzburger AK 1914 SAK 1914
  FC Hard FC Hard 3:1 VfB Hohenems Hohenems
  Schwarzach SV Schwarzach 0:5 SCR Altach SCR Altach
  Feldkirch FC Blau-Weiß Feldkirch 2:2 FC Nenzing Nenzing
hari perlawanan 26 Lancy FC Lancy FC 2:4 FC Baulmes FC Baulmes
  FC Echallens FC Echallens Région 4:2 FC Naters Oberwallis FC Naters
  FC Altstetten FC Altstetten Zürich 2:1 FC Wangen bei Olten FC Wangen b. O.
  Schwamendingen FC Schwamendingen 0:3 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
  SV Schaffhausen SV Schaffhausen 0:0 FC Münsingen FC Münsingen
  FC Grenchen FC Grenchen 15 0:2 FC Solothurn FC Solothurn
  FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne 4:2 FC Zürich U21 FC Zürich U21
  SC Buochs SC Buochs 2:0 FC Rorschach-Goldach 17 FC R-G 17
  Chur 97 Chur 97 1:0 FC Kreuzlingen FC Kreuzlingen
  FC Mendrisio FC Mendrisio 0:3 AC Malcantone Malcantone Agno
  FC Wohlen FC Wohlen 4:0 FC Freienbach FC Freienbach
hari perlawanan 12 CD Marquense Deportivo Marquense 0:2 Deportivo Zacapa Tellioz Zacapa
hari perlawanan 27 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 2:3 TuS Germania Schnelsen Germ. Schnelsen
hari perlawanan 22 Wienerberg SV Wienerberg 1:1 FV 1210 Wien 1210 Wien
  KSV Ankerbrot KSV Ankerbrot 0:2 SC Mannswörth Mannswörth
  SV Donau SV Donau 4:2 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
  Columbia SC Columbia Floridsdorf 1:1 SR Donaufeld SR Donaufeld
  Helfort SV Dinamo Helfort 15 Young Stars 0:0 PSV Team für Wien PSV TfW
  Ostbahn XI SC Ostbahn XI 1:3 IC Favoriten IC Favoriten
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:2 SC Union Ardagger Ardagger
  SKU Amstetten SKU Amstetten 1:2 SV Langenrohr Langenrohr
  Himberg SC Himberg 3:1 SV Gablitz Gablitz
  Tulln FC Tulln 1:2 SV Horn SV Horn
  SC Retz SC Retz 1:1 1. Wiener Neustädter SC Wr. Neustadt
hari perlawanan 23
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 2:0 SC Neudörfl Neudörfl
  St. Margarethen SV St. Margarethen 4:1 SV Leithaprodersdorf Leithaprodersd.
  Oberwart SV Oberwart 3:2 UFC Tadten Tadten
  Forchtenstein SV Forchtenstein 2:4 ASK Horitschon Horitschon
  Illmitz FC Illmitz 2:0 SV Großpetersdorf Großpetersdorf
  Kukmirn SV Kukmirn 3:2 FC Deutschkreutz Deutschkreutz
  Andau FC Andau 1:1 SC Pinkafeld Pinkafeld
  SC Ritzing SC Ritzing 1:0 SV Güssing Güssing
hari perlawanan 18 Pettenbach Union Pettenbach 2:2 SV Ried II SV Ried II
  Schwertberg ASKÖ Schwertberg 1:2 ATSV Ranshofen Ranshofen
  Rohrbach/Berg Union Rohrbach/Berg 2:2 ATSV Sattledt Sattledt
  Schallerbach SV Bad Schallerbach 1:2 Union Perg Union Perg
  LASK II LASK Linz II 1:2 SV Gmunden Gmunden
  Vöcklabruck Vöcklabrucker Sportclub 1:3 Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
  St. Magdalena SK St. Magdalena 1:0 SV Grieskirchen Grieskirchen
hari perlawanan 21 SV Wörgl II SV Wörgl II 5:1 SSV Neustift Neustift
  SK Jenbach SK Jenbach 2:4 SV Innsbruck SV Innsbruck
  FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 4:0 SC Schwaz Schwaz
  Fügen SV Fügen 1:0 SV Kirchbichl Kirchbichl
  Axams SV Axams 6:2 SV Götzens Götzens
  Rum SK Rum 4:2 SV Telfs Telfs
  SK St. Johann SK St. Johann 3:0 FC Steinach FC Steinach
  Stams TS Stams 1:2 FC Kitzbühel Kitzbühel
hari perlawanan 18 FC Dornbirn FC Dornbirn 4:0 SC Fussach Fussach
  Bludenz FC Rätia Bludenz 0:0 Schwarz-Weiß Bregenz II SW Bregenz II
  Röthis SC Röthis 1:0 SC Austria Lustenau II A. Lustenau II
hari perlawanan 19 Bürmoos SV Bürmoos 1:1 SV Kuchl Kuchl
  Golling SC Golling 0:4 SV Seekirchen Seekirchen
  ESV Saalfelden ESV Saalfelden 3:2 ASK Salzburg ASK Salzburg
  Bischofshofen SK Bischofshofen 1:1 1. Halleiner SK 1. Halleiner SK
  Henndorf Union Henndorf 4:1 TSU Bramberg Bramberg
  Zell am See FC Zell am See 2:0 SV Wals-Grünau Wals-Grünau
  USK Anif USK Anif 3:0 SV Hallwang 1968 Hallwang
hari perlawanan 15 FC Valmont FC Valmont 1:2 FC Dardania Lausanne Dardania LS
  ES FC Malley LS ES FC Malley LS 3:1 Signal FC Bernex-Confignon Signal FC
  Lancy-Sports FC Lancy-Sports 3:1 FC Renens FC Renens
  FC Onex FC Onex 3:3 FC Montreux-Sports Montreux-Sports
  Martigny-Sports FC Martigny-Sports 4:0 FC Visp FC Visp
  SC Bümpliz SC Bümpliz 78 0:4 FC Ostermundigen Ostermundigen
  FC La Tour FC La Tour/Le Pâquier 0:0 US Collombey-Muraz Collombey
  FC Salgesch FC Salgesch 2:0 FC Köniz FC Köniz
  Stade-Payerne FC Stade-Payerne 3:0 FC Châtel-St-Denis FC Châtel-St-Denis
  FC Aarberg FC Aarberg 0:1 FC Alle FC Alle
  FC Olten FC Olten 1:0 Neuchâtel Xamax FCS II Xamax II
  Courtételle FC Courtételle 1:0 SC Zofingen SC Zofingen
  FC Schönbühl FC Schönbühl 0:4 FC Herzogenbuchsee Herzogenbuchsee
hari perlawanan 10 FC Aarau FC Aarau 0:1 FC Wil 1900 FC Wil 1900
hari perlawanan 15 FC Horgen FC Horgen 2:3 FC Ascona FC Ascona
  FC Kilchberg FC Kilchberg-Rüschlikon 1:6 SC Cham SC Cham
  SC Dornach SC Dornach 2:3 SV Muttenz SV Muttenz
  FC Seefeld ZH FC Seefeld Zürich 5:5 FC Nordstern Basel Nordstern BS
  BSC Old Boys BSC Old Boys 2:2 FC Beringen FC Beringen
  FC Wülflingen FC Wülflingen 0:0 FC Hinwil FC Hinwil
  FC Frauenfeld FC Frauenfeld 2:1 USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
  FC Herisau FC Herisau 3:1 FC Landquart-Herrschaft FC Landquart
  FC Bazenheid FC Bazenheid 1:2 FC Widnau FC Widnau
  FC Wittenbach FC Wittenbach 6:1 FC Wetzikon FC Wetzikon
  Winterthur U21 FC Winterthur U21 5:0 SC Brühl SG SC Brühl SG
hari perlawanan 19 Luzern U18 Team FC Luzern-SC Kriens U18 1:1 FC Winterthur U18 Winterthur U18
  Team Vaud U18 Team Vaud U18 3:2 Team BEJUNE U18 BEJUNE U18
  Vösendorf ASV Vösendorf 0:0 SC Enzersfeld/W. Enzersfeld
  Aspang SC Aspang 1:0 ASC Leobersdorf Leobersdorf
  Wr. Neudorf 1. SV Wiener Neudorf 2:0 SC Perchtoldsdorf Perchtoldsdorf
  SC Neunkirchen SC Neunkirchen 1:1 SC Brunn/Gebirge Brunn/Geb.
  Leopoldsdorf SC Leopoldsdorf/Mfd. 0:1 SV Zistersdorf Zistersdorf
hari perlawanan 32 Würzburger FV Würzburger FV 2:1 FC Memmingen FC Memmingen
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 1:5 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 0:3 FC Ismaning FC Ismaning
  Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 0:3 FC Augsburg FC Augsburg
  MTV Ingolstadt MTV Ingolstadt 2:1 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
hari perlawanan 29 Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV 2:7 Heider SV Heider SV
  TSV Altenholz TSV Altenholz 2:1 Concordia Hamburg Concordia
  FC St. Pauli II FC St. Pauli II 2:0 SC V/W Billstedt V/W Billstedt
  FC Elmshorn FC Elmshorn 2:0 VfR Neumünster VfR Neumünster
  Flensburg 08 Flensburg 08 0:3 VfL Pinneberg VfL Pinneberg
  Rotenburger SV Rotenburger SV 0:2 SVG Einbeck SVG Einbeck
  Conc. Ihrhove Concordia Ihrhove 2:2 VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
  MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 3:0 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
  Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 1:1 FC Schönberg 95 FC Schönberg 95
  Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 2:2 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:4 VFC Plauen VFC Plauen
  Borea Dresden SC Borea Dresden 4:0 VfB Zittau VfB Zittau
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:2 FC Sachsen Leipzig Sachsen Leipzig
  VfB Leipzig VfB Leipzig 4:1 Hallescher FC Hallescher FC
hari perlawanan 28 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 1:1 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  A. Aachen II Alemannia Aachen II 1:2 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  Karbener SV Karbener SV 1:3 SV Erzhausen SV Erzhausen
  Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 2:1 1.FC Eschborn 1.FC Eschborn
  SV Bernbach SV Bernbach 1:3 VfB Marburg VfB Marburg
  SG 01 Hoechst SG 01 Hoechst 3:0 VfR Bürstadt VfR Bürstadt
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 2:1 KSV Baunatal KSV Baunatal
  FSV Frankfurt FSV Frankfurt 3:2 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
  Neukirchen/Röll SG Neukirchen/Röllshausen 2:1 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf
hari perlawanan 29 TuS Mayen TuS Mayen 0:1 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 2:0 SpVgg Ingelheim SpVgg Ingelheim
  FSV Salmrohr FSV Salmrohr 3:2 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
  Hamm/Sieg VfL Hamm/Sieg 2:2 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
  SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 1:2 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  SC Hauenstein SC Hauenstein 0:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  SV Mettlach SV Mettlach 1:2 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
hari perlawanan 26 SpVgg Au/Iller SpVgg Au/Iller 0:4 SpVgg 07 Ludwigsburg Ludwigsburg 07
  Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 0:3 SC Freiburg II SC Freiburg II
  SGV Freiberg SGV Freiberg 4:0 1.FC Pforzheim 1.FC Pforzheim
  Bahlinger SC Bahlinger SC 5:0 Karlsruher SC II Karlsruhe II
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 3:1 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
  TSF Ditzingen TSF Ditzingen 3:1 FC Denzlingen FC Denzlingen
  FV Lauda FV Lauda 0:0 SV Sandhausen SV Sandhausen
  St. Kickers II Stuttgarter Kickers II 2:1 SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
hari perlawanan 30
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 0:2 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 2:0 Bayer 04 Leverkusen II Leverkusen II
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:0 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 3:1 SC Verl SC Verl
  W. Bremen II SV Werder Bremen II 0:0 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
  Dresdner SC Dresdner SC 0:2 Rot-Weiss Essen RW Essen
 
Preußen Münster Preußen Münster 4:2 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 3:2 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
 
VfB Lübeck VfB Lübeck 2:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 2:0 Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
  W. Burghausen SV Wacker Burghausen 1:1 VfR Mannheim VfR Mannheim
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:0 SV 07 Elversberg SV Elversberg
  SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 1:3 VfB Stuttgart II Stuttgart II
 
VfR Aalen VfR Aalen 1:1 SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1:1 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
  K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 1:3 Kickers Offenbach K. Offenbach

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • John Miles
    Age: 20 Years  England
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: Perpindahan percuma
    Liverpool FC Reserves
     
    Stoke City
  • Bjarki Gunnlaugsson
    Age: 29 Years  Iceland
    Position: Attacking Midfi
    Market value: -
    Fee: ?
    Preston North End
     
    Unknown
  • Ingi Rafn Ingibergsson
    Age: 18 Years  Iceland
    Position: Defensive Midfi
    Market value: -
    Fee: ?
    KR Reykjavik U19
     
    UMF Selfoss
  • Adolf Sveinsson
    Age: 26 Years  Iceland
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: ?
    Stjarnan Gardabaer
     
    Keflavík ÍF
  • Nathan Tyson
    Age: 19 Years  England
    Position: Centre-Forward
    Market value: 250 k €
    Fee: End of loan
    Cheltenham Town
     
    Reading FC
  • Iain Ward
    Age: 18 Years  England
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: -
    Grimsby Town U18
     
    Grimsby Town
  • Richard Knight
    Age: 22 Years  England
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Colchester United
     
    Oxford United