Matches 09/03/2002

hari perlawanan 26
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 3:1 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 5:1 1. FC Köln 1. FC Köln
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:0 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 1:0 SC Freiburg SC Freiburg
 
Bayern Munich Bayern Munich 2:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 0:4 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 2:1 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
  Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 3:1 SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 1:2 VfL Bochum VfL Bochum
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:0 Karlsruher SC Karlsruher SC
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 1:3 Hannover 96 Hannover 96
  SSV Reutlingen SSV Reutlingen 05 2:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
First Round 1st leg Zamalek Zamalek SC 6:0 APR FC Kigali APR FC
  Nkana FC Nkana FC 4:0 Simba SC Simba SC
  Esperance Esperance Tunis 5:1 Tourbillon FC N'Djamena Tourbillon FC
  Orlando Pirates Orlando Pirates 2:1 Société Sportive Saint-Louisienne Saint-Louisienn
  Al Merreikh Al Merreikh Omdurman 2:1 SC Villa Kampala SCV Kampala
hari perlawanan 29
Leicester Leicester City 1:1 Charlton Athletic Charlton
hari perlawanan 25 SW Bregenz Casino Schwarz-Weiss Bregenz 1:1 SK Sturm Graz Sturm Graz
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 2:0 FC Kärnten (- 2009) FC Kärnten
 
SV Ried SV Ried 0:0 VfB Admira Wacker Mödling Admira Wacker
hari perlawanan 1 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 0:0 Dynamo Moskau Dynamo Moskau
  CSKA Moscow CSKA Moscow 4:0 Torpedo-ZiL Moskau Torpedo-ZiL
  Anzhi Anzhi Makhachkala ( -2022) 2:0 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Torpedo Moscow Torpedo Moscow 1:0 Sokol Saratov Sokol Saratov
hari perlawanan 26
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 3:0 FC Zürich FC Zürich
  FC Utrecht FC Utrecht 4:2 Sparta Rotterdam Sparta R.
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:1 Diyarbakirspor Diyarbakirspor
  Yimpas Yozgat Yimpas Yozgatspor 2:3 Trabzonspor Trabzonspor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 1:2 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
  Samsunspor Samsunspor 0:1 Istanbulspor Istanbulspor
hari perlawanan 31 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 1:2 Dundee United FC Dundee United
  Livingston FC Livingston FC 0:3 Hibernian FC Hibernian FC
  St. Johnstone St. Johnstone FC 0:2 Motherwell FC Motherwell FC
  Dundee FC Dundee FC 2:3 Aberdeen FC Aberdeen FC
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 2:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
hari perlawanan 19 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 0:0 Panathinaikos Athens Panathinaikos
  Chalkidona AO Chalkidona Near-East 3:2 Athinaikos AS Athinaikos
  PAS Giannina PAS Giannina 3:1 GS Kallithea GS Kallithea
hari perlawanan 26
KRC Genk KRC Genk 2:1 KAA Gent KAA Gent
  La Louviere RAA La Louviere (- 2009) 2:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
hari perlawanan 21 Sparta Praha AC Sparta Praha 1:0 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  Teplice FK Teplice 4:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
  SFC Opava Slezsky FC Opava 0:0 SK Hradec Kralove Hradec Kralove
  Bohemians Praha CU Bohemians Praha 1:2 FK Jablonec 97 FK Jablonec
hari perlawanan 18 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 2:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1:1 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
  Grodzisk Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:1 Widzew Lodz Widzew Lodz
  Pol. Warsaw Polonia Warsaw 4:2 Wisla Kraków Wisla Kraków
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 1:1 RKS Radomsko RKS Radomsko
  Ruch Chorzow Ruch Chorzow 0:1 Odra Wodzislaw Slaski Odra Wodzislaw
  Amica Wronki Amica Wronki 4:0 GKS Katowice GKS Katowice
hari perlawanan 20 SSV Ulm 1846 II SSV Ulm 1846 II 1:0 SV Fellbach SV Fellbach
  TSV Ofterdingen TSV Ofterdingen 2:1 FV Ravensburg FV Ravensburg
  SV Oberzell SV Oberzell 1921 1:1 FC Wangen 05 FC Wangen 05
  TSG Balingen TSG Balingen 2:2 SV Bonlanden SV Bonlanden
  FV 08 Rottweil FV 08 Rottweil 2:2 SSV Reutlingen 05 II Reutlingen II
  SV Böblingen SV Böblingen 3:0 FV Biberach/Riß FV Biberach
  TSV Crailsheim TSV Crailsheim 4:1 TV Zuffenhausen TV Zuffenhausen
  VfL Kirchheim VfL Kirchheim 4:0 TSV Schönaich TSV Schönaich
hari perlawanan 19 RSV Würges RSV Würges 1:1 SV 09 Alsfeld SV Alsfeld
  FSV Braunfels FSV Braunfels 2:1 Eintracht 05 Wetzlar Eintr. Wetzlar
  Hünfelder SV Hünfelder SV 2:1 SC Willingen SC Willingen
  Ziegenhain TuSpo Ziegenhain (- 2003) 0:5 KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
  FSV Kassel FSV Kassel 0:1 RSV Petersberg Petersberg
  TuSpo Guxhagen TuSpo Guxhagen 1888 1:1 Eintracht Baunatal Eintr. Baunatal
  FSC Lohfelden FSC Lohfelden 3:2 TSV Lehnerz TSV Lehnerz
  TSG Wattenbach TSG Wattenbach (- 2018) 2:1 SV Steinbach SV Steinbach
hari perlawanan 6
Independiente Club Atlético Independiente 0:1 Club Atlético Colón CA Colón
hari perlawanan 11 UAG Tecos Tecos de la UAG 2:1 Puebla FC Puebla FC
 
Monterrey CF Monterrey 0:3 Monarcas Morelia Monarcas Morelia
 
CD Cruz Azul CD Cruz Azul 4:2 Atlas Guadalajara Atlas
  Necaxa Club Necaxa 3:0 CF Pachuca Pachuca
  Toluca Deportivo Toluca 2:1 CF América América
hari perlawanan 2 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 0:2 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 2:1 Mito HollyHock Mito HollyHock
  Yokohama FC Yokohama FC 0:2 Albirex Niigata Albirex Niigata
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 2:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Oita Trinita Oita Trinita 2:0 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  C'dole Sapporo Consadole Sapporo 0:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Kashima Antlers Kashima Antlers 0:1 AET Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 0:1 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Vissel Kobe Vissel Kobe 0:1 JEF United Ichihara JEF Utd Ichihara
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 2:1 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:1 FC Tokyo FC Tokyo
hari perlawanan 12 Atl. Chiapas Atlético Chiapas 1:0 Tampico Madero Tampico Madero
  RS Zacatecas Real Sociedad de Zacatecas 2:0 Guerreros Acapulco Acapulco
  Gallos Gallos de Aguascalientes 2:0 Cobras de Ciudad Juárez Cobras
  Nacional Tij. Nacional Tijuana 1:1 Alacranes de Durango Alacranes
  Veracruz Veracruz Primera A 1:2 Zacatepec FC Zacatepec FC
  Querétaro FC Querétaro FC 1:1 Atletico Mexiquense Mexiquense
  Real San Luis Real San Luis 4:1 Chapulineros de Oaxaca Chapulineros
  Toros Neza Toros Neza FC 2:1 Deportivo Zitácuaro Zitacuaro
hari perlawanan 16 CO Transports Club Olympique de Transports 1:6 US Monastir US Monastir
  ES Zarzis ES Zarzis 1:0 CO Medenine CO Medenine
hari perlawanan 13 Llanelli Llanelli AFC 1:2 Port Talbot Town Port Talbot
hari perlawanan 22 Afan Lido Afan Lido 1:0 Newtown AFC Newtown
hari perlawanan 28 Haverfordwest Haverfordwest County 4:1 Oswestry Town Oswestry
  Rhyl Rhyl FC 3:1 Caernarfon Town Caernarfon
hari perlawanan 22 DSV Leoben DSV Leoben 4:0 SV Wörgl SV Wörgl
 
LASK LASK 1:0 SV Pasching SV Pasching
  FC Lustenau FC Lustenau 1:1 SC Interwetten.com SC Interwetten
  SV Mattersburg SV Mattersburg 3:1 BSV Juniors Villach BSV Juniors
Quarter-Finals Lib.-St.-Seurin FC Libourne-Saint-Seurin 0:1 AET SC Bastia SC Bastia
hari perlawanan 30 Shelbourne Shelbourne FC 2:0 Galway United FC (- 2011) Galway United
hari perlawanan 3 Geylang United Geylang United 1:2 Singapore Armed Forces FC Armed Forces FC
  Sengkang Marine Sengkang Marine 2:1 Balestier Central Balest. Central
hari perlawanan 27 Ternana Ternana Calcio 0:0 Como Calcio Como
Sixth Round
Newcastle Newcastle United 1:1 Arsenal FC Arsenal
hari perlawanan 39 Coventry Coventry City 2:1 Norwich City Norwich
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 0:0 Gillingham FC Gillingham FC
 
Crystal Palace Crystal Palace 0:2 Watford FC Watford
  Stockport Stockport County 0:2 Burnley FC Burnley
  Birmingham Birmingham City 2:2 Wolverhampton Wanderers Wolves
  Grimsby Town Grimsby Town 2:2 Walsall FC Walsall
  Portsmouth Portsmouth FC 3:0 Millwall FC Millwall
  Nottm Forest Nottingham Forest 0:0 FC Wimbledon FC Wimbledon
  Barnsley FC Barnsley FC 1:1 Sheffield United Sheff Utd
  Preston Preston North End 2:1 Rotherham United Rotherham
  Port Vale Port Vale FC 1:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Wycombe Wycombe Wanderers 1:0 Stoke City Stoke City
  Bury Bury FC 0:4 Notts County Notts County
 
QPR Queens Park Rangers 0:0 Chesterfield FC Chesterfield FC
  Cardiff Cardiff City 2:2 Blackpool FC Blackpool
  Reading Reading FC 0:0 Brighton & Hove Albion Brighton
  Huddersfield Huddersfield Town 2:0 Swindon Town Swindon Town
  Wigan Wigan Athletic 1:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Bournemouth AFC Bournemouth 5:1 Northampton Town Northampton
  Peterborough Peterborough United 3:1 Colchester United Colchester Utd.
  Wrexham Wrexham AFC 0:3 Brentford FC Brentford
  Bristol City Bristol City 2:0 Cambridge United Cambridge Utd.
hari perlawanan 26 Eindhoven SBV Eindhoven 1:0 Dordrecht'90 Dordrecht'90
  TOP Oss TOP Oss 0:1 ADO Den Haag ADO Den Haag
  Emmen SBV Emmen 2:3 RBC Roosendaal RBC Roosendaal
  Heracles Almelo Heracles Almelo 3:2 FC Volendam FC Volendam
 
SC Braga SC Braga 0:2 Boavista FC Boavista
  Gil Vicente Gil Vicente FC 0:2 SL Benfica Benfica
hari perlawanan 24 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3:0 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
  M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 3:1 FC Ashdod FC Ashdod
  H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 1:2 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
hari perlawanan 16 FC St. Veit FC St. Veit 2:3 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3:0 ASK/FCK Amateure ASK/FCK Amateure
 
TSV Hartberg TSV Hartberg 2:0 SV Spittal/Drau SV Spittal/Drau
  Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 0:2 ASK Voitsberg Voitsberg
  Eintracht Wels SK Eintracht Wels 1:1 SC Schwanenstadt Schwanenstadt
hari perlawanan 17 First Vienna FC First Vienna FC 2:0 Kremser SC Kremser SC
  Floridsdorfer AC Floridsdorfer AC 1:3 ASKÖ Klingenbach Klingenbach
  SV Schwechat SV Schwechat 0:2 Wiener Sportklub Wiener Sportklub
  OMV Stadlau FC OMV Stadlau 1:3 FC Waidhofen/Ybbs Waidhofen
  Zwettl SC Zwettl 1:1 SV Neuberg SV Neuberg
  Austria Wien II FK Austria Wien II 0:0 SV Hundsheim Hundsheim
hari perlawanan 20 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 2:1 FC Vevey Sports 1899 Vevey Sports
  FC Echallens FC Echallens Région 1:2 FC Baulmes FC Baulmes
  SV Schaffhausen SV Schaffhausen 1:0 FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne
  SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 0:2 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
  FC Bulle FC Bulle 0:2 FC Red Star Zürich Red Star ZH
  FC Schötz FC Schötz 0:0 FC Chiasso FC Chiasso
  FC Wohlen FC Wohlen 2:1 Chur 97 Chur 97
  Zug 94 Zug 94 3:0 FC Rorschach-Goldach 17 FC R-G 17
hari perlawanan 5 Zacapa Deportivo Zacapa 3:1 Deportivo Teculután Teculután
  Aurora Aurora FC 0:1 CSD Comunicaciones Comunicaciones
  Xelajú CSD Xelajú MC 1:0 Antigua GFC Antigua GFC
hari perlawanan 17 Polizei Polizei/Feuerwehr 1:1 SV Wienerberger SV Wienerberger
  Columbia SC Columbia Floridsdorf 1:10 SC Ostbahn XI Ostbahn XI
  IC Favoriten IC Favoriten 3:2 DSV Fortuna 05 Wien Fortuna 05
hari perlawanan 16 Wr. Neustadt 1. Wiener Neustädter SC (- 2009) 4:0 SC Union Ardagger Ardagger
  SV Horn SV Horn 5:0 SC Ortmann SC Ortmann
  SKU Amstetten SKU Amstetten 0:0 FC Tulln Tulln
  Stockerau SV Stockerau 0:0 SV Leobendorf Leobendorf
  SC Retz SC Retz 2:1 SV Gablitz Gablitz
  Langenrohr SV Langenrohr 0:2 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
hari perlawanan 14 Luzern U18 Team FC Luzern-SC Kriens U18 2:0 BSC Young Boys U18 BSC YB U18
  FC Basel U18 FC Basel 1893 U18 1:0 FC Sion U18 FC Sion U18
hari perlawanan 37 Black Leopards Black Leopards FC 0:2 Ria Stars FC Ria Stars FC
hari perlawanan 15 Vasco SC Goa Vasco SC Goa 1:0 Mahindra United FC (- 2010) Mahindra United
hari perlawanan 26 1.SC Feucht 1.SC Feucht 0:0 1.FC Sand 1.FC Sand
 
FC Augsburg FC Augsburg 6:1 FC Memmingen FC Memmingen
  MTV Ingolstadt MTV Ingolstadt 0:0 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
  Würzburger FV Würzburger FV 4:2 TSV Aindling TSV Aindling
  FC Falke FC Falke Markt Schwaben 1:2 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
 
SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 0:1 TSV 1860 München II 1860 München II
  FC Bayern Hof FC Bayern Hof (- 2005) 2:4 SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
  Unterhaching II SpVgg Unterhaching II 1:2 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
hari perlawanan 24 Husumer SV Husumer SV 2:0 FC Kilia Kiel FC Kilia Kiel
  Raspo Elmshorn Raspo Elmshorn 2:1 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
  Heider SV Heider SV 2:1 1.SC Norderstedt SC Norderstedt
  TuS Celle FC TuS Celle FC 1:1 Eintracht Nordhorn E. Nordhorn
  Rotenburger SV Rotenburger SV 1:0 SV Wilhelmshaven Wilhelmshaven
  SVG Einbeck SVG Einbeck 1:3 Concordia Ihrhove Conc. Ihrhove
hari perlawanan 23 EFC Stahl Eisenhüttenstädter FC Stahl 1:1 VfB Lichterfelde VfB Lichterfelde
  MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 1:1 FC Schönberg 95 FC Schönberg 95
  VfB Leipzig VfB Leipzig (- 2004) 1:2 VFC Plauen VFC Plauen
 
Hallescher FC Hallescher FC 3:0 SV Braunsbedra SV Braunsbedra
  E. Cottbus II FC Energie Cottbus II 0:1 FV Dresden Nord FV Dresden Nord
  FSV Hoyerswerda FSV Hoyerswerda 0:3 FC Sachsen Leipzig (- 2011) Sachsen Leipzig
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 0:4 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
hari perlawanan 22 Wuppertaler SV Wuppertaler SV Borussia 2:3 SV Borussia Wuppertal SV Bor. Wupp.
  Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 0:0 SSVg Velbert 02 Velbert 02
hari perlawanan 23 SV Jügesheim SV 1915 Jügesheim (- 2002) 2:0 VfR Bürstadt VfR Bürstadt
  OSC Vellmar OSC Vellmar 0:3 SC Neukirchen SC Neukirchen
  Klein-Karben KSV Klein-Karben 3:0 SG Walluf SG Walluf
  SV Erzhausen SV Erzhausen 4:3 KSV Baunatal KSV Baunatal
  TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf 0:0 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
  Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 0:0 SV Bernbach SV Bernbach
  1.FC Eschborn 1.FC Eschborn (- 2016) 4:0 SG 01 Hoechst SG 01 Hoechst
  VfB Marburg VfB Marburg 0:3 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 3:1 FK Pirmasens FK Pirmasens
  SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 1:3 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  FSV Salmrohr FSV Salmrohr 0:3 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  SpVgg Ingelheim SpVgg Ingelheim 2:2 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
  SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 2:0 TuS Koblenz TuS Koblenz
  TuS Mayen TuS Mayen 2:0 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
  SV Mettlach SV Mettlach 2:0 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
  FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 0:1 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
  SC Hauenstein SC Hauenstein 1:0 VfL Hamm/Sieg Hamm/Sieg
hari perlawanan 20 TSF Ditzingen TSF Ditzingen 0:0 SpVgg 07 Ludwigsburg Ludwigsburg 07
  Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 0:0 SpVgg Au/Iller SpVgg Au/Iller
  FC Denzlingen FC Denzlingen 0:2 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 2:0 TSG Weinheim TSG Weinheim
  1.FC Pforzheim 1.FC Pforzheim 0:2 SV Sandhausen SV Sandhausen
  W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 1:2 SC Freiburg II SC Freiburg II
  SGV Freiberg SGV Freiberg 4:0 VfR Heilbronn VfR Heilbronn
  FV Lauda FV Lauda 1:1 Karlsruher SC II Karlsruhe II
hari perlawanan 24 Chemnitzer FC Chemnitzer FC 1:1 Holstein Kiel Holstein Kiel
  Dresdner SC Dresdner SC 0:2 Preußen Münster Preußen Münster
  SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 1:3 SV Werder Bremen Reserve W. Bremen Res.
 
VfB Lübeck VfB Lübeck 4:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
SC Verl SC Verl 0:1 Rot-Weiss Essen RW Essen
  KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:1 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 2:1 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
 
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 2:0 VfR Mannheim VfR Mannheim
 
SV Wehen SV Wehen 1:1 SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 6:0 SC Borussia Fulda Borussia Fulda
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1:2 VfB Stuttgart II Stuttgart II
  Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 2:0 SV 07 Elversberg SV Elversberg

Select date

Hari ini

Player birthdays

Coach birthdays